Urodzone w 1989 :) - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-22, 11:41   #1681
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga => tylko jedno mi się nasuwa:



brawa dla niej...
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 11:50   #1682
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Było o moim brzucholu, teraz będzie o jedzonku
powiedzcie mi, co mam zabrać na drogę jakieś 12 godzin w autobusie i potworny upał
Kiedy ja jechałam 24h busem to prawie nic nie jadłm. Zmusiłam się do zjedzenia jendej kanapki(z serem właśnie) i jednego batona żeby się nie rozpuścił. Nie piłam też dużo żeby nie krzyczeć do kierowcy o przerwę co pół godz. Kiedy już dojechałam mój brzuch był bardzo płaski , do tej pory nie udało mi się osiągnąć ponownie tego efektu

Durga-podziwiam

__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 11:59   #1683
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Kasia było fajnie, tylko źle się czuję od wczoraj i dziś mam małą temperaturę, a w poniedziałek wyjazd , mam nadzieję, że przejdzie.

Lorinka jaka stara mi się podoba 17 lat.

Durga jestem pod wrażeniem , pokaż jakie są efekty tych ćwiczeń. Ja ćwiczyłam A6W w 32 dniu odpadłam, bo mnie strasznie żebra bolały i nie byłam w stanie robić, ale efekty były. Teraz też się mam za to zabrać od sierpnia chyba, jak będę w domu.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 13:35   #1684
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Eeee, na forum fitness, żeby było jasne

Fuksjaa, a gdzie kupiłaś tę spódnicę? w Platanie?
Nie W Deepie w Rybniku

Do Platana i M1 pojadę koło 15.08 Wtedy też ma byc nowa kolekcja w H&Mie
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 13:37   #1685
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
No dosyc ciężko...ja wstaje o 7 rano i naczczo robie godzine Callanetics potem 20 min. skrętów tułowia, 5 min. innych ćwiczeń na talie i 30 min. hula hop a do tego jeszcze krążenia nogami w leżeniu na boku. Potem wieczorem robie A6W, 20 min. skrętów tułowia, 5 min. innych ćwiczeń na talie, 30 min. hula hop i jeszcze raz te krążenia nóg w leżeniu na boku...tak, że wychodzi ok 3 - 3,5 godz. ćwiczen dziennie...
Durga gratuluję samozaparcia
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 13:42   #1686
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Witam
Wczoraj dowiedziałam się od kożelanki () że istnieje coś takiego jak dieta lodowa Wrzucam linka:
http://www.twojadieta.info/dieta/lodowa/
Nie wiem, jak Wy, ale mi to całkiem odpowiada A propos odchudzania, schudłam 1cm w bioderkach
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 14:00   #1687
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dieta lodowa

akurat przypadkiem wcinam drugiego Big Milka, mam nadzieję, że nie spotka mnie za chwilę coś takiego jak niestrawność cooo? jak myślicie? ble, nie cierpię tego uczucia, mdłości i w ogóle, ble

ale od Big Milków to chyba nie...
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 14:10   #1688
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja tam nie wierzę w żadne mono-diety. Jedynie zdrowa, zbilansowana
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 14:11   #1689
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga .. podziwiam bardzo podziwiam .. ale zarazem twierdzę, że jesteś szalona, heh.

Staro się nie czuję, chyba wręcz przeciwnie. To wszystko przez mój wygląd Czasem nachodzą mnie jakieś refleksje, że tyle czasu już mineło itd, ale mija to dość szybko

Dieta lodowa .. fajna sprawa, ale ja to widzę te lody w postaci jakis zamrożonych musów itp. Swoją drogą, uwielbiam mrożone truskawki zmiksowane. Albo zamrożony mus W ogóle lubię owoce pod każdą prawie postacią. I orzechy

Na zakupy się wybiorę chyba pod koniec wakacji
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 14:11   #1690
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

"Durga jestem pod wrażeniem , pokaż jakie są efekty tych ćwiczeń. Ja ćwiczyłam A6W w 32 dniu odpadłam, bo mnie strasznie żebra bolały i nie byłam w stanie robić, ale efekty były. Teraz też się mam za to zabrać od sierpnia chyba, jak będę w domu."

Ja dopiero 4 dzien robie A6W (w zeszłe wakacje też robiłam to ćwiczenie i wasnie na 4 dniu zakończyłam ale w tym roku już się nie poddam) A efektów moich staran jeszcze nie ma wogole, bo ja mam szczupłe cialo ogolnie, wymiary tez prawidlowe (mimo, ze moje uda są za grube) ale bardzo obtłuszczone i mimo tych wielogodzinnych ćwiczeń nic a nic nie widać
Dziękuje Wam za gratulacje i slowa podziwu hehehehehe

Teraz jest tak gorąco, że bardzo chętie bym przeszła na taka lodową diete

Alatienka gratuluje zrzucenia 1 cm.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 14:19   #1691
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga Dzięki
Z tą dietą lodową chodzi przede wszystkim o dostarczaniu organizmowi wapnia, który jest również w mleku i jogurtach. Jak ktoś nie lubi mleka to w sam raz. Dla mnie bardzo ciekawy artykuł Ja jednak jestem na własnej, autorskiej diecie A że okazuje się, że lody jedzone w umiarkowanym stopniu są zdrowe, to z przyjemnością dodam je do swojego menu
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 15:14   #1692
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Co do A6W, to robiłam może z 5 dni, ale przestałam i już nie zamierzam zacząć, bo jak dla mnie, ból karku i szyji jest nie do zniesienia, a ja się katować nie lubię
Jednak zostanę przy zwykłych brzuszkach, mimo że ponoć nie dają takich efektów

Kurde, nic mi się nie chce, a wychodzić z domu na tą duchotę to już w ogóle. Przy kompie też mi się siedzieć nie chce. W domy wszyscy śpią albo leżą, masakra. Niech już chodziach trochę popada, prrrroszę
A teraz albo pójdę spać, albo obejżę jakiś film z serii tych, które masę czasu mam na kompie, a jeszcze nie obejżałam

Wczoraj było u mnie PO POŁUNIU 42 stopnie. Nie chcę wiedzieć, ile było w połunie
Pzdr ..
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 15:30   #1693
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Możę wykażę się ignorancją... Ale co to jest A6W?
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 15:35   #1694
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Alatienka
Możę wykażę się ignorancją... Ale co to jest A6W?
Aerobiczna szóstka Weidera:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=41088
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 15:37   #1695
Alatienka
Zadomowienie
 
Avatar Alatienka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 363
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dzięki
__________________

Alatienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 17:37   #1696
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Durga, a w jakich godzinach poza porankami cwiczysz? Bo ja jak zabieram się po południu i wieczorem to normalnie nie mogę - tak się pot leje.. Ten upał jest nie do zniesienia
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 22:37   #1697
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Co Wy tak zamilkłyście?
Oglądałyście mecz? Tylko się zabić
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 08:21   #1698
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

No właśnie, co tu tak cicho
jem śniadanko
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 09:28   #1699
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Durga, a w jakich godzinach poza porankami cwiczysz? Bo ja jak zabieram się po południu i wieczorem to normalnie nie mogę - tak się pot leje.. Ten upał jest nie do zniesienia
Wieczorem to tak róznie - czasem zaczynam już ok 20:00 i wtedy kończe ok 21:30, a czasem o 21:30 dopero zaczynam i kończe o 23:00 Wszystko zalezy od tego jak mi się chce...

Właśnie co tu taka cisza....nikt nic nie pisze....ale w sumie co się dziwić jak większość z Nas wyjechała...
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 09:45   #1700
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja oglądałam mecz. Kurczę szkoda, że przegraliśmy Ale cóż, z Serbią zawsze mieliśmy kłopoty
A tak wogóle to co się stalo z wyglądem naszych chłopców? Mówię np. o Kadziewiczu zawsze bardzo mi się podobał, a teraz taki ulizany Przerąbane te włosy ma. Nadal najbardziej podoba mi się Mariusz Wlazły A z drużyny Serbii od zawsze Miljkovic i wczoraj wszedł na chwilę na zmianę jeszcze taki ładny, z długimi włosami, tylko nie pamiętam jak się nazywał
Ehh, brak mi Gołasia. Biedny chłopak
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 10:57   #1701
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Mecz oglądałam... Miałam nadzieję, że chłopcy wygrają

Boże, dziś znów taki upał ..... Mam dziś postanowienie, że pocwiczę o 21 A ok. 16.00 pójdę się poopalac jak dam radę
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:13   #1702
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja niestety czuję się staro może przez to że mam starszego o 4 lata chłopaka który myśli poważnie o przyszłości i mówi np. że chce być ze mną do końca życia itp. dla mnie to jest chyba za wcześnie na takie tematy i to mnie przytłacza że znalazłam sobie w wieku 17 lat faceta na całe życie eeee ja jestem jeszcze młoda i czasami mam ochotę zrobić coś głupiego, pobawić się jeszcze a on twierdzi że ma to już za sobą ogólenie mam takich znajomych którzy mają już za sobą okres wygłupów....
Poza tym pilnuję prawie całe wakacje młodszego brata i czuje się jak 30 latnia matka...
matko ja tak nie chce.
Druga gratuluje... że Ci się chce kobieto bardzo dobrze że ćwiczysz, lepsze to niż jakieś tam diety
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:37   #1703
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez kasia89
Ja oglądałam mecz. Kurczę szkoda, że przegraliśmy Ale cóż, z Serbią zawsze mieliśmy kłopoty
A tak wogóle to co się stalo z wyglądem naszych chłopców? Mówię np. o Kadziewiczu zawsze bardzo mi się podobał, a teraz taki ulizany Przerąbane te włosy ma. Nadal najbardziej podoba mi się Mariusz Wlazły A z drużyny Serbii od zawsze Miljkovic i wczoraj wszedł na chwilę na zmianę jeszcze taki ładny, z długimi włosami, tylko nie pamiętam jak się nazywał
Ehh, brak mi Gołasia. Biedny chłopak
hehe mam to samo zdanie co do Kadziewicza, co on zrobił z włosami . Wlazły jest ładny i pamiętam tego co wszedł na zmianę, też zwróciłam uwagę na niego. Chyba mamy podobny gust.
Ale ta publiczność była jakaś dzwna. U nas zawsze fajnie kibicują, a oni wyglądali jakby się czasem nudzili.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:43   #1704
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez mathilda
Ja niestety czuję się staro może przez to że mam starszego o 4 lata chłopaka który myśli poważnie o przyszłości i mówi np. że chce być ze mną do końca życia itp. dla mnie to jest chyba za wcześnie na takie tematy i to mnie przytłacza że znalazłam sobie w wieku 17 lat faceta na całe życie eeee ja jestem jeszcze młoda i czasami mam ochotę zrobić coś głupiego, pobawić się jeszcze a on twierdzi że ma to już za sobą ogólenie mam takich znajomych którzy mają już za sobą okres wygłupów....
Poza tym pilnuję prawie całe wakacje młodszego brata i czuje się jak 30 latnia matka...
matko ja tak nie chce.
Druga gratuluje... że Ci się chce kobieto bardzo dobrze że ćwiczysz, lepsze to niż jakieś tam diety
Wiesz, ja i mój TŻ wiemy, że chcemy byc ze sobą już zawsze a mimo tego nie czuję się staro. W naszym życiu jest duużo szaleństwa ... Może dlatego, że oboje jesteśmy w tym samym wieku?

Niestety też muszę opiekowac się w wakacje młodszym bratem... Ale przecież rodzice kiedyś wrócą z pracy Potem można wyjsc gdzieś ze znajomymi, poimprezowac, poczuc że się żyje

Moim zdaniem dużo zależy od samego podejścia do życia
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 13:52   #1705
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
Wiesz, ja i mój TŻ wiemy, że chcemy byc ze sobą już zawsze a mimo tego nie czuję się staro. W naszym życiu jest duużo szaleństwa ... Może dlatego, że oboje jesteśmy w tym samym wieku?

Niestety też muszę opiekowac się w wakacje młodszym bratem... Ale przecież rodzice kiedyś wrócą z pracy Potem można wyjsc gdzieś ze znajomymi, poimprezowac, poczuc że się żyje

Moim zdaniem dużo zależy od samego podejścia do życia
No właśnie, Ty masz chłopaka w swoim wieku, ja jak miałam chłopaka o rok starszego ode mnie to też było inaczej, chciało się wariować, włuczyć do rana i miało się energię i ochotę na to wszystko na co mój obecny TŻ nie ma Kocham go strasznie, ale on teraz pracuje i jest wiecznie zmęczony. Zajmuje się poszukiwaniem lepszej pracy i studiami.
Może czas wziąć sprawy we własne ręce i postawić go przed faktem dokonanym informując że wychodzimy boję się tylko jego reakcji, pewnie by poszedł ale zrobił by to co zawsze co mnie strasznie zawstydza (tak jak wczoraj na ognisku) przyszliśmy a on o godzinie 00:00 położył się w trawie i stwierdził że on tam zostaje i śpi albo idziemy już do domu. Dajcie spokój o tej godzinie z to ja przychodze od koleżanki a nie z ogniska
Sama już nie wiem co mam zrobić
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 16:05   #1706
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

WRÓCIŁAM
było fajnie. i nawet troszkę się opaliłam (choć uważam za skandal fakt, że używając faktora 5 jestem "odrobinę ciut bardziej brązowa"), ale twarz mam białą (ah, te filtry..) i dużo osób mówi, że wyglądam jak trup odpoczęłam (przyda się, bo od jutra znowu do pracy na 8), przeczytałam 5 książek (szczególnie spodobały mi się "pamiętnik" i "intymna teoria względności".. no i jeszcze "żaba" musierowicz ).

widzę, że mam tu dużo do nadrobienia, ale to nie teraz. musze odpocząć po tych 12 godzinach w pociągu

i szkoda, że to prawdopodobnie już koniec moich wakacji
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 16:49   #1707
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Urodzone w 1989 :)

i ja też wróciłam
Byłam u babci a później w Wawie. Myślałam że wrócę z torbami zakupów a kupiłam tylko 2 bluzki i 2 pary stringów().
Policzyłam też że w tym roku kupiłam 14 bluzek na lato a nie chodzę w żadnych które kupiłam w tamtym Nic dziwnego że nie mam co na siebie włożyć skoro nie chodzę w rzeczach które kupiłam rok temu
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 17:51   #1708
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Emememsik, Amanda witamy z powrotem

Przed chwilką wróciłam z malutkiego spacerku z Sandrą- córeczki mojej kuzynki,o której już nieraz wspominałam Nie podoba mi się zbytnio to imię, ale już się jakoś przyzwyczaiłam

Aa i jednak chyba w tym tygodniu już jadę do Anglii Ale się cieszę
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 18:20   #1709
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik
WRÓCIŁAM
było fajnie. i nawet troszkę się opaliłam (choć uważam za skandal fakt, że używając faktora 5 jestem "odrobinę ciut bardziej brązowa"), ale twarz mam białą (ah, te filtry..) i dużo osób mówi, że wyglądam jak trup odpoczęłam (przyda się, bo od jutra znowu do pracy na 8), przeczytałam 5 książek (szczególnie spodobały mi się "pamiętnik" i "intymna teoria względności".. no i jeszcze "żaba" musierowicz ).

widzę, że mam tu dużo do nadrobienia, ale to nie teraz. musze odpocząć po tych 12 godzinach w pociągu

i szkoda, że to prawdopodobnie już koniec moich wakacji
Eeeemmm Miło znowu Cię widziec Już biorę się do odpisywania na PW.

Jestem z siebie meega dumna - cwiczyłam godzinę na orbitreku + 30 minutowy streching
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 18:28   #1710
womenka02
Raczkowanie
 
Avatar womenka02
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do womenka02
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Witam dziewczyny
Wróciłam z obozu, ale we wtorek znowu jadę Trochę muszę nadrobić zaległości w czytaniu forum, ale to jutro
Widziałam tylko przelotem ze byl temat A6W- 11 dzień dzisiaj zaliczyłam Robię drugie podejście, pierwszym razem doszłam do 10 dnia i mi się już nie chciało, ale jak narazie te ćwiczenia zaczęły mi nawet sprawiać przyjemność

Wiecie kto też był na obozie? Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Magda Soszyńska...

kasia89- zazdroszczę tej Anglii Miałam jechać w tym roku, ale nie wypaliło
__________________
PrZyTuL kAkTuSa, KoLcE tEż PotRzEbUjĄ mIłOśCi...

"Nie musisz udawać, że jesteś silny,

nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze,
nie martw się tym, co pomyślą inni,
jeśli musisz, płacz-
to dobrze wypłakać łzy do końca
(tylko wtedy wróci uśmiech)."
Mitsuo Aida
womenka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.