Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-07, 12:51   #1681
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Blackbejbe zdecydowa³a¶ siê jednak na antyki?
Ja bra³am Yasmin a w³a¶ciwie jej tañszy odpowiednik (asubtelle) przez 7 lat i w±troba raczej zdrowa, bo niedawno j± bada³am i nic siê z ni± nie dzia³o. Ja my¶lê, ze te nowe tabsy nie maj± a¿ tak destrukcyjnego wp³ywu na w±trobê.
Hmmm jak na mnie dzia³a³y tabsy.... Przede wszystkim ³upie¿ nie by³ NIGDY t³usty, a po odstawieniu takowy miewa³am, w³osy oczywi¶cie przet³uszcza³y siê znacznie pó¼niej, nie mia³am pryszczy, ale niestety na tabsach w³osy te¿ mi lecia³y, wprawdzie nie tak jak po odstawieniu, ale lecia³y. Ja za 11dni jadê do Wrocka na oddzia³ endokrynologiczny, mam nadziejê, ze tam siê co¶ wyja¶ni i bêdê wiedzia³a sk±d u mnie to cholerstwo. Jak trzeba bêdzie to wrócê do tabsów, bo gin mi mówi³, ze na jajnikach mam pe³no ma³ych torbielików, ale zaklina³ siê, ze one nie maj± wp³ywu na w³osy , w co nie wierze- moim w³osom wszystko przeszkadza, z byle powodu emigruj±.
Blackbejbe ja nie wiem ile bêdziesz musia³a czekaæ na efekty, ja ju¿ nie pamiêtam jak to by³o, ale napisz co Ciê sk³oni³o do rozpoczêcia leczenia antykami? Zdawa³o mi siê ¿e jeste¶ anty do pigu³ek.
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:31   #1682
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo ja caly czas jestem na antykoncepchi tylko w lutym do maja bylam na zasztrzyku - depoprovera pozniej zmienilam na tabsy cerazette a teraz na yaminy a to dlatego ze mam stwierdzone pcos , torbiele na jajnikach i bardzo niski estradiol z tad zmiana z anty z progestagenem na estrogenbe bo moj estro jest jak u baby 80 letniej :-/ . Nie jestem ich zwolennikiem ale to cholerstwo nie da sie inaczej leczyc niestety , probowalam z fitoestrogenami ale marny efekt.
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==



Edytowane przez Blackbejbe
Czas edycji: 2014-07-07 o 13:33
Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 13:37   #1683
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
A mnie niestety od wczoraj boli w prawej nodze ¿y³a pod kolanem. Nigdy tak jeszcze nie mia³am i nie wiem co siê kurde dzieje... czy¿by koniec z tabsami?
i jak z t± nog±? przeszed³ ju¿ ten ból? przydu¶ lekarza aby da³ skierowanie na badanie wydolno¶ci ¿y³. Kto¶ co¶ kiedy¶ tutaj ta forum pisa³, ¿e nam siê Badanie dopplerowskie nale¿y w ramach nfz. Zupe³nie uciek³ mi ten temat.
W rodzinie mia³ kto¶ ¿ylaki?

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor to nie jest chyba takie oczywiste z tym progesteronem. Ja zaczê³am przyjmowaæ luteinê na pocz±tku marca a koszmar zacz±³ siê na prze³omie kwietnia i maja (wiêc dwa miesi±ce po pierwszej serii). I tak j± za¿ywa³am przez kolejne 3 miesiace (marzec, kwiecieñ i maj) po 10 dni w ka¿dym miesiacu dopochwowo zwyk³e). Ale ja ju¿ tak mam, ¿e moje w³osy reaguj± z opó¼nieniem, dlatego ja siê nauczy³am cierpliwo¶ci. Na kafeterii s± dziewczyny co lek u¿ywaj± tydzieñ, dwa, a jak nie dzia³a odstawiaj±, bo niektóre rzeczy dzia³aj± na nie (ponoæ?) po pierwszym zastosowaniu. Moim zdaniem to ma³o prawdopodobne, ¿e to mo¿e byæ raczej zbieg okoliczno¶ci. ale mo¿e siê nie znam.
Gosiakol co Ty siê dowiedzia³a¶ na ten temat????

Margo, a Ty luteine dosta³a¶ zaraz po odstawieniu tabsów? czy mia³a¶ jaki¶ cykl w³asny miêdzy czasie? to nie takie znowu opó¼nienie du¿e, mo¿e dopiero po tym czasie organizm za³apa³, ¿e dop³yw estrogenu siê zmniejszy³, a progesteron nie. W odstawieniu tabletek anty decyduj±ce s± pierwsze trzy cykle przecie¿, w tym czasie organizm powinien doj¶æ do siebie.
czyli czerwiec mia³a¶ ju¿ bez wsparcia luteiny? wszystko by³o dobrze i miesi±czka nie nawali³a? bo Ty chyba te¿ mia³a¶ krwawienia sk±pe ostatnio?

Margo, a co to za torbieliki na tych Twoich jajnikach? masz gdzie¶ opis usg? pcos mia³a¶ wykluczone na podstawie takiego obrazu?

Po jednej dawce czego dok³adnie kto¶ zauwa¿y³ ró¿nicê? bo mo¿e my tutaj sto lat za murzynami jeste¶my?

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-07-07 o 13:40
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 14:29   #1684
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
i jak z t± nog±? przeszed³ ju¿ ten ból? przydu¶ lekarza aby da³ skierowanie na badanie wydolno¶ci ¿y³. Kto¶ co¶ kiedy¶ tutaj ta forum pisa³, ¿e nam siê Badanie dopplerowskie nale¿y w ramach nfz. Zupe³nie uciek³ mi ten temat.
W rodzinie mia³ kto¶ ¿ylaki?




Margo, a Ty luteine dosta³a¶ zaraz po odstawieniu tabsów? czy mia³a¶ jaki¶ cykl w³asny miêdzy czasie? to nie takie znowu opó¼nienie du¿e, mo¿e dopiero po tym czasie organizm za³apa³, ¿e dop³yw estrogenu siê zmniejszy³, a progesteron nie. W odstawieniu tabletek anty decyduj±ce s± pierwsze trzy cykle przecie¿, w tym czasie organizm powinien doj¶æ do siebie.
czyli czerwiec mia³a¶ ju¿ bez wsparcia luteiny? wszystko by³o dobrze i miesi±czka nie nawali³a? bo Ty chyba te¿ mia³a¶ krwawienia sk±pe ostatnio?

Margo, a co to za torbieliki na tych Twoich jajnikach? masz gdzie¶ opis usg? pcos mia³a¶ wykluczone na podstawie takiego obrazu?

Po jednej dawce czego dok³adnie kto¶ zauwa¿y³ ró¿nicê? bo mo¿e my tutaj sto lat za murzynami jeste¶my?
Wiesz Sailorciu ja z moim ginem doszli¶my do wniosku, ¿e jak chcê wiedzieæ czy z moimi hormonami jest wszystko w porz±dku to muszê odstawiæ pigu³ki. Kaza³ mi przyj¶æ do siebie jak ju¿ podejmê decyzje, ze pomo¿e mi wyregulowaæ miesi±czki. Wiêc podjê³am te decyzjê i pobieg³am do niego. Od razu zaczê³am za¿ywaæ Luteinê, przez kolejne 3 miesi±ce, ale od 2 miesiêcy ju¿ jej nie tykam. Miesi±czki mam sk±pe, ale bez luteiny jednak lepsze (d³u¿sze). Ostatni± serie progesteronu bra³am na pocz±tku maja (dopochwowo).
Tak, mam pêcherzyki na ka¿dym jajniku, ale ginekolog nie widzi zwi±zku z w³osami i nie stwierdzi³ PCO. Mam takie malutki, oko³o 5 mm i na ka¿dym jajniku kilka, ja te¿ uwa¿am, ¿e powinno siê im przyjrzeæ baczniej, bo s± jednak podejrzane, ale lekarze nie zwracaj± na nie uwagi.
Mo¿e we Wroc³awiu baczniej mnie przebadaj± i bêdê co¶ wiedzia³a.

co do dziewczyn, na które co¶ dzia³a od razu, to na kafeterii takich nie brakuje, bardzo im zazdroszczê, bo ja nie efekty czekam miesi±cami a i nie wszystko jeszcze dzia³a. Ja suplementy (ca³e torby) ³ykam miesi±cami a w³osy jak lecia³y tak lec±, no ale chyba odrastaj± za to. Nie wiadomo czy by ros³y gdybym nie wci±ga³a pó³ apteki dziennie ;>
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%

Edytowane przez margo1974
Czas edycji: 2014-07-07 o 14:35
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 15:39   #1685
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
i jak z t± nog±? przeszed³ ju¿ ten ból? przydu¶ lekarza aby da³ skierowanie na badanie wydolno¶ci ¿y³. Kto¶ co¶ kiedy¶ tutaj ta forum pisa³, ¿e nam siê Badanie dopplerowskie nale¿y w ramach nfz. Zupe³nie uciek³ mi ten temat.
W rodzinie mia³ kto¶ ¿ylaki?
Do lekarza niestety jeszcze siê nie dosta³am, spróbujê ponownie jutro. Najintensywniejszy ból odczuwa³am przez ca³± sobotê, natomiast w niedziele mia³am tak od po³udnia migrenê, której nie zwalczy³y ani czopki ani tabletki. Przypuszczam, ¿e najwiêkszym winowajc± mojego z³ego samopoczucia jest upa³, naprawdê ¼le go znoszê.
O badaniu te¿ pomy¶la³am, z pewno¶ci± jest potrzebne, bo nie chcê siê martwiæ jeszcze o niesprawne ¿y³y.
Mama po ci±¿y mia³a wysyp ¿ylaków, które usunê³a. A teraz ma nawrót, choæ nie w zmasowanej formie.
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 15:43   #1686
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez margo1974 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz Sailorciu ja z moim ginem doszli¶my do wniosku, ¿e jak chcê wiedzieæ czy z moimi hormonami jest wszystko w porz±dku to muszê odstawiæ pigu³ki. Kaza³ mi przyj¶æ do siebie jak ju¿ podejmê decyzje, ze pomo¿e mi wyregulowaæ miesi±czki. Wiêc podjê³am te decyzjê i pobieg³am do niego. Od razu zaczê³am za¿ywaæ Luteinê, przez kolejne 3 miesi±ce, ale od 2 miesiêcy ju¿ jej nie tykam. Miesi±czki mam sk±pe, ale bez luteiny jednak lepsze (d³u¿sze). Ostatni± serie progesteronu bra³am na pocz±tku maja (dopochwowo).
Tak, mam pêcherzyki na ka¿dym jajniku, ale ginekolog nie widzi zwi±zku z w³osami i nie stwierdzi³ PCO. Mam takie malutki, oko³o 5 mm i na ka¿dym jajniku kilka, ja te¿ uwa¿am, ¿e powinno siê im przyjrzeæ baczniej, bo s± jednak podejrzane, ale lekarze nie zwracaj± na nie uwagi.
Mo¿e we Wroc³awiu baczniej mnie przebadaj± i bêdê co¶ wiedzia³a.

co do dziewczyn, na które co¶ dzia³a od razu, to na kafeterii takich nie brakuje, bardzo im zazdroszczê, bo ja nie efekty czekam miesi±cami a i nie wszystko jeszcze dzia³a. Ja suplementy (ca³e torby) ³ykam miesi±cami a w³osy jak lecia³y tak lec±, no ale chyba odrastaj± za to. Nie wiadomo czy by ros³y gdybym nie wci±ga³a pó³ apteki dziennie ;>
No Tobie by siê przyda³ jaki¶ dobry profesorek co bêdzie potrafi³ to wszystko w ca³o¶æ posk³adaæ. '£atw±' pacjentk± to Ty nie bêdziesz
Bêdê trzyma³a mocno kciuki, aby Ciê tam wymaglowali na wszystkie strony

Wiesz Margo, nie ma czego zazdro¶ciæ. To tylko internet - ludzie ró¿ne rzeczy pisz±, swój stan zdrowia( czy tam w³osów) te¿ czêsto troszkê mylnie opisuj±. Ju¿ nie mówi±c o tym, ¿e podejrzenia o AGA widzê na ka¿dej praktycznie stronie. To chyba modne siê w ostatnim czasie zrobi³o. Wiêc rzadko zagl±dam na inne fora. A na kafeterie przyznam siê, ¿e nigdy, chocia¿ kto¶ wspomina³, ¿e tam forum jest te¿ do¶æ dobrze rozbudowane.
Nie wierze w to ¿e komu¶ po jednej dawce czego¶ (nie wa¿ne czy to hormon, witamina czy bloker) taki cud siê przydarzy³, jak nag³e ozdrowienie. Tak samo jak nie wierze w to, ¿e na poprawê trzeba czekaæ d³ugimi miesi±cami.

Czêsto jest tak, ¿e witaminami (dobrej jako¶ci i w odpowiedniej dawce) jeste¶my w stanie co¶ polepszyæ zupe³nie nie¶wiadomie. I to nie tylko kwestia niedoborów. Wiele z nich bierze czynny udzia³ w prawid³owym dzia³aniu gospodarki hormonalnej, cukrowej - przyk³adowo magnez i cynk maj± dzia³anie podobne do metforminy - równie¿ uwra¿liwiaj± tkanki na dzia³anie insuliny. S± te¿ takie pierwiastki które wspomagaj± pracê tarczycy, nadnerczy, w±trobê itd ... no a tak poza tym odrost jako¶ stymulowaæ trzeba no ..
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 16:00   #1687
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor ale ja wcale nie napusalam czy ktos zauwazyl poprawe po jednym tabsie tylko po jakum czasie mniejwiecej jesli ta poprawa nastapi....po dwoch trzech miesiacach ? Pozatym niewierze zeby komus cos pimoglo po tygodniu ale np.zauwazyc poprawe po 5-6 msc w to jestem w stanie uwierzyc.
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 16:23   #1688
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
Do lekarza niestety jeszcze siê nie dosta³am, spróbujê ponownie jutro. Najintensywniejszy ból odczuwa³am przez ca³± sobotê, natomiast w niedziele mia³am tak od po³udnia migrenê, której nie zwalczy³y ani czopki ani tabletki. Przypuszczam, ¿e najwiêkszym winowajc± mojego z³ego samopoczucia jest upa³, naprawdê ¼le go znoszê.
O badaniu te¿ pomy¶la³am, z pewno¶ci± jest potrzebne, bo nie chcê siê martwiæ jeszcze o niesprawne ¿y³y.
Mama po ci±¿y mia³a wysyp ¿ylaków, które usunê³a. A teraz ma nawrót, choæ nie w zmasowanej formie.
Jakby Ciê znowu bardzo bola³o, to wybierz siê na IP z tym, wydaje mi siê, ¿e wtedy powinni na miejscu zrobiæ Ci takie badania.

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor ale ja wcale nie napusalam czy ktos zauwazyl poprawe po jednym tabsie tylko po jakum czasie mniejwiecej jesli ta poprawa nastapi....po dwoch trzech miesiacach ? Pozatym niewierze zeby komus cos pimoglo po tygodniu ale np.zauwazyc poprawe po 5-6 msc w to jestem w stanie uwierzyc.
Wiem, ¿e nie napisa³a¶, przecie¿ to nie o Tobie by³o
Ale tak wracaj±c do Twojego pytania, to ja widzia³am odrost po 4 miesi±cach. A od lekarzy s³ysza³am ró¿ne informacje, ale ten górny pu³ap jaki zak³adali to pó³ roku.
A Ty Bejbe kiedy¶ pisa³a¶, ¿e tabletek anty nie mo¿esz, bo co¶ z w±trob± wychodzi³o nie tak?
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 17:06   #1689
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dobrze pamietasz w ciazy przeszlam cholestaze wewnatrzwatrobowa dlatego igolnie zadnych tabletek nie moge nawet suplementow bo wszystko obciaza ja. Jednak lekarz pow ze nie zawsze to id zie w parze , nie mozna braz tabsow z estrogenami ale sa babki ktore je przyjmuja i jest wszystko ok tyljo trzeba oczywiscie kontroliwac jej stan czesciej niz u osoby ktorej nie ma z nia problemu . Nic to teraz musze sie ibserwowac i czekac jesli oczywiscie pomoga moze chociaz zmniejsza moj hirsutyzm i powiejsza cyce bo zem plaska jak deska :-D
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 17:17   #1690
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby Ciê znowu bardzo bola³o, to wybierz siê na IP z tym, wydaje mi siê, ¿e wtedy powinni na miejscu zrobiæ Ci takie badania.
To na pewno, bo tak szczerze mówi±c nie¼le siê w sobotê wystraszy³am - a oczywi¶cie by³am sama w domu. Ch³opak i rodzina daleko. Jedynie kot mi siê do towarzystwa osta³ .
Wola³abym z tabletek nie rezygnowaæ - bo oczywi¶cie zale¿y mi na w³osach, ale na korzy¶æ przemawia przede wszystkim spokój ducha po seksie. Trudno by³oby mi siê jak na razie przestawiæ na inny system..
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 17:23   #1691
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze pamietasz w ciazy przeszlam cholestaze wewnatrzwatrobowa dlatego igolnie zadnych tabletek nie moge nawet suplementow bo wszystko obciaza ja. Jednak lekarz pow ze nie zawsze to id zie w parze , nie mozna braz tabsow z estrogenami ale sa babki ktore je przyjmuja i jest wszystko ok tyljo trzeba oczywiscie kontroliwac jej stan czesciej niz u osoby ktorej nie ma z nia problemu . Nic to teraz musze sie ibserwowac i czekac jesli oczywiscie pomoga moze chociaz zmniejsza moj hirsutyzm i powiejsza cyce bo zem plaska jak deska :-D
a mo¿esz braæ np olej z ostropestu, ¿eby jako¶ wspomagaæ w±trobê? nie wiem czy hirsutyzm Ci siê zmniejszy tak jakby¶ pewnie tego chcia³a, bo to jednak nie s± typowo antyandrogenowe tabletki, ale mo¿e chocia¿ z³agodnieje.

Ja teraz przechodzê prawdziwe cyckowe apogeum szczê¶cia no cud malina s± mam nadzieje ¿e mi potem kapcie nie zostan± tylko ...


Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
To na pewno, bo tak szczerze mówi±c nie¼le siê w sobotê wystraszy³am - a oczywi¶cie by³am sama w domu. Ch³opak i rodzina daleko. Jedynie kot mi siê do towarzystwa osta³ .
Wola³abym z tabletek nie rezygnowaæ - bo oczywi¶cie zale¿y mi na w³osach, ale na korzy¶æ przemawia przede wszystkim spokój ducha po seksie. Trudno by³oby mi siê jak na razie przestawiæ na inny system..
S± ró¿ne metody antykoncepcji, wcale nie takie najgorsze. Mia³am przez 5lat zamontowan± spirale miedzian± i sobie chwali³am i kiedy¶ jeszcze zdecyduje siê na takie rozwi±zanie, tym bardziej, ¿e na jednym potomku planuje poprzestaæ. Ale Constanca, zdrowie najwa¿niejsze. Nie daj siê wmanewrowaæ w odpowiednik Diany bez takich badañ.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-07-07 o 17:37
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 18:48   #1692
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Usiadlam dzisiaj dopiero do wertowania internetu no i niestety, nic sie w sprawie progesteronu nie wyjasnia. Nigdzie nie znalazlam nawet zajawki informacji sugerujacej, ze wysyp wlosow i syfow moze byc od niego. Wlasciwie ma wiele funkcji bardzo podobnych do estro. Padlo zdanie, ze to NIEDOBOR prowadzi do maskulinizacji i wypadu wlosow, ale w ciazy , na dupku jeszcze to teoretycznie powinna byc bajka Sailor .

Niezbedny dla dobrego stanu skory, jej nawizenia, zapobiega osteoporozie, odp. za libidio, stabilnosc emocjonalna - to wszystko tak jak estro. Natomiast estro zaburzaja kontrole poziomu cukru i produkcje hormonow tarczycy, dlatego nie moze byc przewagi estro. Progesteron to reguluje, ale wsrod nas chyba nie ma takiej co by narzekala na nadmiar estro, wrecz przeciwnie..

Gestageny we wszystkich innych niz typowo antyandro pigulkach sa pochodna testosteronu, dlatego sa proandrogenne na dluzsza mete. Zostaje nam Diane, Madinette, Jasmin. Lepiej nie brac zamiennikow nawet jesli skladniki sa niby takie same, bo podobno nie sa :/ (to u jakiegos szwajcarskiego doktorka wyczytalam ) .

Ten sam doktorek kaze sprawdzac co pol roku ferrytyne, cynk,biotyne i b12. Jesli niedobor, nie wystarczy lykac tabletek, trzeba w zastrzyku. ( tiaaa...juz widze jak mi tu zastrzyki przepisuja..)

Stres zabroniony nie tylko ze wzgledu na kortyzol i androgeny lecace w gore w zwiazku z tym, ale rowniez dlatego, ze krazenie w skorze glowy jest w stresie wstrzymane, skladniki odzywcze nie docieraja, masakra gotowa, zwlaszcza w przypadku nadwrazliwosci na androgeny.

Dlatego po raz kolejny uznalam, ze niestety , ale musze udawac, ze nie ma problemu wyjsc z siebie, stanac obok, uznac, ze nie jestem kim jestem, ze to mnie nie dotyczy..

Poki co trace wiecej wlosow na pigulce antyandro noz na tej wczesniejszej..ciekawe czy to sie uspokoi czy juz przepadlam z kretesem..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 18:57   #1693
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿esz braæ np olej z ostropestu, ¿eby jako¶ wspomagaæ w±trobê? nie wiem czy hirsutyzm Ci siê zmniejszy tak jakby¶ pewnie tego chcia³a, bo to jednak nie s± typowo antyandrogenowe tabletki, ale mo¿e chocia¿ z³agodnieje.

Ja teraz przechodzê prawdziwe cyckowe apogeum szczê¶cia no cud malina s± mam nadzieje ¿e mi potem kapcie nie zostan± tylko ...




S± ró¿ne metody antykoncepcji, wcale nie takie najgorsze. Mia³am przez 5lat zamontowan± spirale miedzian± i sobie chwali³am i kiedy¶ jeszcze zdecyduje siê na takie rozwi±zanie, tym bardziej, ¿e na jednym potomku planuje poprzestaæ. Ale Constanca, zdrowie najwa¿niejsze. Nie daj siê wmanewrowaæ w odpowiednik Diany bez takich badañ.
Niestety przepisane OC 35 ju¿ biorê, od niedzieli. Waha³am siê czy zacz±æ je ³ykaæ, ale obawia³am siê przerwy i ewentualnego powrotu do hormonów - wydaje mi siê, ¿e mog³oby to jeszcze bardziej namieszaæ. Diane bra³am dwa lata i czu³am siê dobrze, lepiej ni¿ na Daylette.
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 19:54   #1694
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny czy wy na pigu³kach anty schud³y¶cie ? czy po tym sie tyko tyje ?
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 20:13   #1695
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Haru, nie mozna nic tu uogolnic. Ja i Sailor bardzo schudlysmy, ale nadal nie doszlysmy do tego dlaczego. Na pewno nie mozna powiedziec, ze po pigulkach ''SIE tyje'', bo zdecydowana wiekszosc nie tyje. Czasami komus sie zatrzyma troche wody, ok 1 kg , ktora schodzi w przerwie.
Jak madrze twierdzi Tluste Zycie, zeby schudnac trzeba byc zdrowym. To zalezy od wielu czynnikow. Na pewno tyje sie od niedoboru estro i moim zdaniem mi sie dlatego przytylo ok 7 lat temu, nagle. I jak uzupelnilam te estro pigulkami to tak mi waga poleciala, ze nie wierzylam i doszlam do takiej wagi, jaka ostatnio mialam chyba w podstawowce i to zanim uroslam
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 20:15   #1696
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy wy na pigu³kach anty schud³y¶cie ? czy po tym sie tyko tyje ?
Na Dianie schud³am i nie mia³am problemów ze wzmo¿onym apetytem, natomiast po Daylette by³am bardziej g³odna i sobie pozwoli³am, co zaowocowa³a wzrostem wagi o 5 kg w przeci±gu 1,5 roku. Od dwóch miesiêcy bardziej siê pilnujê i ju¿ je zrzuci³am. Wiêc tabletki swoj± drog±, a w moim przypadku to ja by³am winna za wzrost wagi.
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 20:50   #1697
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Haru, nie mozna nic tu uogolnic. Ja i Sailor bardzo schudlysmy, ale nadal nie doszlysmy do tego dlaczego. Na pewno nie mozna powiedziec, ze po pigulkach ''SIE tyje'', bo zdecydowana wiekszosc nie tyje. Czasami komus sie zatrzyma troche wody, ok 1 kg , ktora schodzi w przerwie.
Jak madrze twierdzi Tluste Zycie, zeby schudnac trzeba byc zdrowym. To zalezy od wielu czynnikow. Na pewno tyje sie od niedoboru estro i moim zdaniem mi sie dlatego przytylo ok 7 lat temu, nagle. I jak uzupelnilam te estro pigulkami to tak mi waga poleciala, ze nie wierzylam i doszlam do takiej wagi, jaka ostatnio mialam chyba w podstawowce i to zanim uroslam
Mam nadzieje ¿e to mit ¿e po pigu³kach anty sie tyje. Bo jak ja mam braæ metformine ktora ma mi pomóc schudn±æ i do tego pigulki po ktorych sie tyje to sie chyba mija z celem takie leczenie ?
A¿ tak Ci waga polecia³a ? A w jakim czasie tyle spad³o ?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Constanca Poka¿ wiadomo¶æ
Na Dianie schud³am i nie mia³am problemów ze wzmo¿onym apetytem, natomiast po Daylette by³am bardziej g³odna i sobie pozwoli³am, co zaowocowa³a wzrostem wagi o 5 kg w przeci±gu 1,5 roku. Od dwóch miesiêcy bardziej siê pilnujê i ju¿ je zrzuci³am. Wiêc tabletki swoj± drog±, a w moim przypadku to ja by³am winna za wzrost wagi.
a moge zapytac ile masz wzrostu i ile wa¿ysz ?
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-07, 22:35   #1698
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosia, ja znalaz³am tylko co¶ takiego:

U Ró¿añskiego:
Cytat:
Przyjrzyjmy siê teraz drugiej grupie hormonów ¿eñskich – progestynom (=progestageny = gestageny). Najbardziej znany przedstawiciel tej grupy to progesteron wytwarzany przez komórki luteinowe cia³ka ¿óltego – corpus luteum .

Progesteron jest odpowiedzialny za wytworzenie warunków umo¿liwiaj±cych zagnie¿d¿enie – inplantacjê zarodka w macicy i za utrzymanie ci±¿y.W biologii czêsto po prostu mówi siê, ¿e gestageny s± hormonami II fazy cyklu, tzw. fazy wydzielniczej – sekrecyjnej, która nastêpuje po fazie proliferacyjnej – wywo³anej przez estrogeny. Progestyny hamuj± uwalnianie przysadkowej lutropiny LH. LH pobudza jajeczkowanie i powstawanie cia³ka ¿ó³tego. Progestyny zatrzymuj± w ustroju sód. Wraz z sodem pozostaje chlor. Chlorek sodu przyczynia siê z kolei do zatrzymania w ustroju wody. Progesteron nasila metabolizm przez zwiêkszenie ciep³oty cia³a. Wzrost ciep³oty nasila reakcje biochemiczne w ustroju. Zwiêksza ow³osienie cia³a, rozrost gruczo³u mlekowego, podnosi ci¶nienie krwi. Zwiêksza krzepliwo¶æ krwi. Progestyny powoduj± wzrost masy cia³a i nasilaj± procesy ropne (antygenowe). Zmieniaj± stosunki w stê¿eniach lipidów i cholesterolu co sprzyja powstawaniu zmian tr±dzikowych i kamicy ¿ó³ciowej. Zatrzymany chlorek sodu oraz wzbudzone procesy ropne nasilaj± tr±dzik lub wrêcz go indukuj±. Nadmiar progesteronu u kobiet objawia siê wiêc nasilonym tr±dzikiem.

Progesteron jest tak¿e wytwarzany w nadnerczach, w nerwach obwodowych i w tkance glejowej. Wystêpuje wiêc nie tylko u kobiet, ale równie¿ i u mê¿czyzn.

Na jakim¶ portalu kobiecym, wiêc informacja nie do koñca potwierdzona. Im siê zdarza ró¿ne rzeczy pisaæ:
Cytat:
PROGESTERON - hamuje enzym 5 - alfa reduktazê. Dziêki czemu spada ilo¶æ DwuHydroksyTestosteronu /DHT/. Niestety w praktyce stosowanie samego progesteronu jest niecelowe, poniewa¿ o w³a¶ciwo¶ciach anty³ojotokowych decyduje stosunek progesteronu do estrogenów. W przypadku zwiêkszanie ilo¶ci progesteronu nad estrogenami dochodzi do gwa³townego ³ojotoku. Zjawisko to jest wynikiem zwiêkszenia liczby komórek produkuj±cych sebum pod wp³ywem progesteronu.
i jeszcze portal ABC zdrowie:
Cytat:
Podczas ci±¿y w organizmie kobiety zachodzi prawdziwa burza hormonów. Przede wszystkim zwiêksza siê ilo¶æ progesteronu oraz nastêpuje podniesienie wra¿liwo¶ci na androgeny. Progesteron odpowiada za to, ¿e gruczo³y ³ojowe i potowe pracuj± intensywniej. Natomiast androgeny sprawiaj±, ¿e gruczo³y ³ojowe wzmagaj± wytwarzanie sebum, podobnie jak to ma miejsce w okresie dojrzewania. Nadmiar sebum powoduje szybsze przet³uszczanie siê w³osów, skóry i zatykanie siê porów, w których znajduj± siê uj¶cia meszków w³osowych.
to generalnie tyczy siê ci±¿y, ale dotyka punktu o którym nie wiedzia³am. Na jeszcze innej stronie znalaz³am wzmiankê, i¿ w ci±¿y kobiety cierpi±ce na £A mog± do¶wiadczyæ wzmo¿onego wypadania w³osów.
No ale to tylko wzmianki.

Fakt jest taki, ¿e kobiet skar¿±cych siê na wypadanie w³osów po podaniu progesteronu nie brakuje.
Poza tym u mnie tr±dzik znik³ ju¿ ca³kowicie. Kilka dni z zmniejszon± dawk± i kilka po ca³kowitym odstawieniu. I nie ma. A na dowód ¿e by³ bardzo wstrêtny mam jeszcze przebarwienia. Przesta³am siê te¿ przet³uszczaæ tak bardzo.
W³osy jeszcze nie za³apa³y, ¿e mog± ju¿ przestaæ wypadaæ.
Mo¿liwe ¿e to by³ efekt zatkanych od sebum mieszków. Zrobiê parê razy peeling, potraktuje mocnym szamponem, zobaczymy.
Je¶li jest jeszcze co¶, to bêdzie musia³o poczekaæ ...
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 06:32   #1699
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadzieje ¿e to mit ¿e po pigu³kach anty sie tyje. Bo jak ja mam braæ metformine ktora ma mi pomóc schudn±æ i do tego pigulki po ktorych sie tyje to sie chyba mija z celem takie leczenie ?
A¿ tak Ci waga polecia³a ? A w jakim czasie tyle spad³o ?

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


a moge zapytac ile masz wzrostu i ile wa¿ysz ?
Mam 168 cm i 60 kg, ale nie jestem mocnej ko¶ci, wiêc waga która mimo i¿ w bmi jest prawid³owa na bank tak± nie jest, bo mam t³uszczu za du¿o. Jest za co z³apaæ i tego w³a¶nie chcê siê pozbyæ.

Sailor, te¿ parê dni temu czyta³am ten artyku³ u Ró¿añskiego. W ogóle po tym zaczê³am siê zastanawiaæ czy nie przej¶æ na jakie¶ naturalne zamienniki hormonów o których on tam pisze.. Ale szczerze mówi±c, nie lubiê eksperymentowaæ, bojê siê. Najlepiej gdyby kto¶ mnie przez to przeprowadzi³ i monitorowa³, ale to niestety nierealne.
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 06:42   #1700
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor obecnie biore kapsulki z ostropestem bo tu oleju nie dostane bede w pilsce za pare dni to zrobie se zapasy . Co do cyciw hmmm... przed ciaxa mialam piekbe moze nie duze ale byly fajne jedrne a teraz ? Po karmieniu zostaly same suty o_O
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:56   #1701
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor, no tak, tylko jednego nadal nie pojluje...Androcur to tez jest progesteron :/ I co, z jednej strony chamuje reduktaze a z drugiej powoduje wypad, obrastanie i tradzik ? Zeby bylo smiesznie to rzeczywiscie to wszystko znajduje sie w efektach ubocznych androcuru , mozliwych, choc jeszcze sie nie spotakalam z zeznaniami, ktore by to potwierdzaly. W najgorszym razie nie pomaga, ale i nie szkodzi. Ja jak zmniejszylam dawke andro to mnie wysypalo. Progesteron progesteronowi nierowny. Biorac androcur z pigulka wydaje mi sie ewidentne , ze mam przewage progesteronowa i mi ona sluzy, a innym nie ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:24   #1702
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

By³am wczoraj na wizycie u gina endo. Nie wspomnê, ¿e nawet nóg nie roz³o¿y³am i skasowa³ 80 z³, ale, ale... w ¶rodê mam przyj¶æ do niego do przychodni da mi skierowanie na badania hormonów i zrobi mi wszystkie podstawowe, plus cytologiê i badania ginekologiczne, bo stwierdzi³, ¿e tak w ciemno to bez sensu celowaæ z tymi tabletkami. W³a¶nie jestem 7 dzieñ po zakoñczeniu opakowania tabsów a 4 po plamieniu - krwiawieniem tego nie nazwê, wiêc uzna³, ¿e czas jest bardzo dobry ¿eby to sprawdziæ.

Ja siê go pytam czy nie wyjdzie fa³szywy obraz tych hormonów, bo od tylu miechów jestem na anty. Stwierdzi³, ¿e co ma sie podnie¶æ, to siê podniesie w przeci±gu tych kilku dni, bo prawda jest taka, ¿e tabsy nowe maja tak niskie stê¿enia hormonów, ¿e coraz czê¶ciej zdarzaj± sie wpadki - kobiety my¶l±, ¿e jak raz zapomn± wzi±c to nic siê nie stanie. Kiedys tak by³o, bo i stê¿enie horm. by³o w nich o wiele wiêksze. Nie jestem do koñca przekonana, bo nie wydaje mi siê, ¿eby w ci±gu 7 dni posypa³y siê tak hormony, no ale zobaczymy. W koñcu badania bêdê mieæ za free.

Cieszy mnie, ¿e mnie nie ola³ jak mu powiedzia³am, ¿e mój podstawowy problem przez to pcos to w³osy i taki jest cel mojej wizyty.

A mnie moja skóra g³owy coraz bardziej utwierdza w przekoannaiu, ze to ona powoduje taki wypad teraz. Swêdzi mnie trochê ³eb , mam ³upie¿ ani t³usty ani suchy no i na wielu wypadniêtch w³osach s± kulki ³oju.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:50   #1703
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor, no tak, tylko jednego nadal nie pojluje...Androcur to tez jest progesteron :/ I co, z jednej strony chamuje reduktaze a z drugiej powoduje wypad, obrastanie i tradzik ? Zeby bylo smiesznie to rzeczywiscie to wszystko znajduje sie w efektach ubocznych androcuru , mozliwych, choc jeszcze sie nie spotakalam z zeznaniami, ktore by to potwierdzaly. W najgorszym razie nie pomaga, ale i nie szkodzi. Ja jak zmniejszylam dawke andro to mnie wysypalo. Progesteron progesteronowi nierowny. Biorac androcur z pigulka wydaje mi sie ewidentne , ze mam przewage progesteronowa i mi ona sluzy, a innym nie ?
W czwartek bêdê u gina to podpytam, mo¿e powie co¶ ciekawego.
A tu masz ca³y wywód Ró¿añskiego. Chocia¿ dalej to on opisuje to co ju¿ wiemy o doborze tabletek anty.

http://rozanski.ch/acnesteroidea.htm
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-08, 23:55   #1704
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Postanowilam sie ujawnic. Zdjecie najswiezsze jakie mam, z dzisiaj, po mega stylizacji :/ To, co moze Wam sie wydawac objetoscia to efekt uzyskany rozczochraniem wlosow mokrymi rekoma tuz przed zrobieniem zdjecia, wiec wlasciwie oszukany, bo utrzymal sie pewnie z minute To co mowie zawsze, lysa nie jestem, ale na glowie zalosc. Nie widze specjalnej roznicy pomiedy mna a margo np. Dla porownania wrzucam kilka fotek sprzed kilku lat, kiedy nastepowaly pierwsze rzuty wypadania. To z 2011 to juz bylo po mega wypadaniu, a jednak jeszcze bylo tak dobrze..teraz to juz tylko wspomnienie

Ostatnie zdjecie bez stylizacji..przylizana jak krowa. Nie jestem w stanie sama zrobic zdjecia przedzialkom o szerokosci Wisly , ktore mam z tylu..

PS. Haru, ja to schudlam z 13 kg jesli zakladac, ze kazda z wag dobrze dzialala, ale nawet jesli nie, to przynajmniej 10. Tzn dopoki bylam zdrowa...wazylam zawsze okolo 51,53 kg, jesli w ogole przyszlo mi do glowy sie wazyc, bo kiedys absolutnie nie zwracalam uwagi na takie rzeczy..pozniej nagle w ciagu roku, dwoch skoczylo do 58,9 na mojej starej wadze, ale pamietam wage na silowni, na ktora poszlam ze trzy razy wtedy, ktora potrafila mi pokazac 61..od dwoch - trzech lat waze 47 - 48. Voila, voila..
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2661.jpg (121,0 KB, 131 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 24092011343.jpg (118,8 KB, 89 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie034.jpg (226,6 KB, 99 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie085.jpg (122,2 KB, 79 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2683.jpg (93,1 KB, 128 za³adowañ)

Edytowane przez Gosiakol
Czas edycji: 2014-07-09 o 00:10
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 06:32   #1705
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 311
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Postanowilam sie ujawnic. Zdjecie najswiezsze jakie mam, z dzisiaj, po mega stylizacji :/ To, co moze Wam sie wydawac objetoscia to efekt uzyskany rozczochraniem wlosow mokrymi rekoma tuz przed zrobieniem zdjecia, wiec wlasciwie oszukany, bo utrzymal sie pewnie z minute To co mowie zawsze, lysa nie jestem, ale na glowie zalosc. Nie widze specjalnej roznicy pomiedy mna a margo np. Dla porownania wrzucam kilka fotek sprzed kilku lat, kiedy nastepowaly pierwsze rzuty wypadania. To z 2011 to juz bylo po mega wypadaniu, a jednak jeszcze bylo tak dobrze..teraz to juz tylko wspomnienie

Ostatnie zdjecie bez stylizacji..przylizana jak krowa. Nie jestem w stanie sama zrobic zdjecia przedzialkom o szerokosci Wisly , ktore mam z tylu..

PS. Haru, ja to schudlam z 13 kg jesli zakladac, ze kazda z wag dobrze dzialala, ale nawet jesli nie, to przynajmniej 10. Tzn dopoki bylam zdrowa...wazylam zawsze okolo 51,53 kg, jesli w ogole przyszlo mi do glowy sie wazyc, bo kiedys absolutnie nie zwracalam uwagi na takie rzeczy..pozniej nagle w ciagu roku, dwoch skoczylo do 58,9 na mojej starej wadze, ale pamietam wage na silowni, na ktora poszlam ze trzy razy wtedy, ktora potrafila mi pokazac 61..od dwoch - trzech lat waze 47 - 48. Voila, voila..
Gosiakol, po pierwsze jeste¶ bardzo atrakcyjn± kobiet± - ten u¶miech rozbraja! Po drugie w³osy s± ³adne bo b³yszcz±ce, ciemne, d³ugie...a co do gêsto¶ci to przypuszczam, ¿e nie jedna i tak Ci zazdro¶ci, nie znaj±c Twojego problemu.
Musisz byæ bardzo filigranowa .

Mój sen z dzisiaj: mia³am widoczne prze¶wity na czubku g³owy, ale nie by³o to jakie¶ traumatyczne do¶wiadczenie, dopóki nie posz³am do dermatologa, który by³ za³amany stanem mojej g³owy i w³osów i ¿eby nie by³o widaæ skóry zacz±³ mi wszywaæ czarne nitki maj±ce symulowaæ kie³kuj±ce w³osy. Jajca
__________________
Constanca jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 08:56   #1706
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiakol zgadzam siê z Constanc± - masz genialny u¶miech Na zdjêciach faktycznie widaæ du¿± ró¿nicê, ale twarz jako¶ odci±ga od nich uwagê

W poniedzia³ek mam wyczekiwan± wizytê u poleconego dermatologa, je¶li za³amie rêce to wykupiê jak±¶ wycieczkê i polecê siê relaksowaæ
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 09:09   #1707
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Constanca, dziekuje i ja pewnie tez bym sobie pogratulowala gestosci , mimo ze naprawde nie jest imponujaca, gdyby nie to, ze musze sie truc antykami i androctrucizna, zeby ja utrzymac. Gdyby taki stan mozliwy byl bez chemii, zaakceptowalabym go na rzecz wolnosci od niej. Widzisz , co mi zwisa od wysokosci ramion ? Wlosy na plecach objetosci maja ze 2 cm, kucyk jak olowek - dla porownania srodkowe zdjecie mojej dawnej kotary wlosow. Nie sadze, ze mi ktos w realu wlosow zazdrosci, raczej sie pewnie zastanawiaja dlaczego nie zetne tej cienizny. Fryzjerzy rece zalamuja, choc sa dyskretni, ale widze,ze sie mecza, bo nie daja rady mnie uczesac. ( ja generalnie do fryzjerow nie chodze, ale byl taki okres niedawno, ze musialam byc czesana na okazje.) No i zdjecia zawsze troche jednak koloryzuja sutuacje. To, co mi troche spada na czolo to ten odrost , ktorym sie podniecalam z pol roku tomu i ktory przypisywalam kompleksowi, ale dzis juz nie jestem pewna czy to dzieki niemu, bo kolejne podejscie do kuracji juz tak fajnie nie skutkuje.

A sen mialas genialny.. Ja od jakiegos czasu tez mam bardzo wyraziste i intensywne sny i wyczytalam, ze to moze byc efekt uboczny melatoniny, ktora sobie podgryzam w malej ilosci przed snem od kilku tygodni.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Aziddee Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiakol zgadzam siê z Constanc± - masz genialny u¶miech Na zdjêciach faktycznie widaæ du¿± ró¿nicê, ale twarz jako¶ odci±ga od nich uwagê

W poniedzia³ek mam wyczekiwan± wizytê u poleconego dermatologa, je¶li za³amie rêce to wykupiê jak±¶ wycieczkê i polecê siê relaksowaæ
Hehe, dzieki, ale ja sie przeciez nie usmiecham non stop tylko do zdjecia, a bez tego juz duzo gorzej
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 10:17   #1708
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Postanowilam sie ujawnic. Zdjecie najswiezsze jakie mam, z dzisiaj, po mega stylizacji :/ To, co moze Wam sie wydawac objetoscia to efekt uzyskany rozczochraniem wlosow mokrymi rekoma tuz przed zrobieniem zdjecia, wiec wlasciwie oszukany, bo utrzymal sie pewnie z minute To co mowie zawsze, lysa nie jestem, ale na glowie zalosc. Nie widze specjalnej roznicy pomiedy mna a margo np. Dla porownania wrzucam kilka fotek sprzed kilku lat, kiedy nastepowaly pierwsze rzuty wypadania. To z 2011 to juz bylo po mega wypadaniu, a jednak jeszcze bylo tak dobrze..teraz to juz tylko wspomnienie

Ostatnie zdjecie bez stylizacji..przylizana jak krowa. Nie jestem w stanie sama zrobic zdjecia przedzialkom o szerokosci Wisly , ktore mam z tylu..

PS. Haru, ja to schudlam z 13 kg jesli zakladac, ze kazda z wag dobrze dzialala, ale nawet jesli nie, to przynajmniej 10. Tzn dopoki bylam zdrowa...wazylam zawsze okolo 51,53 kg, jesli w ogole przyszlo mi do glowy sie wazyc, bo kiedys absolutnie nie zwracalam uwagi na takie rzeczy..pozniej nagle w ciagu roku, dwoch skoczylo do 58,9 na mojej starej wadze, ale pamietam wage na silowni, na ktora poszlam ze trzy razy wtedy, ktora potrafila mi pokazac 61..od dwoch - trzech lat waze 47 - 48. Voila, voila..

Gosia, ja od ju¿ jakiego¶ czasu jestem pod wra¿eniem Twojej urody - jeste¶ piêkn± kobiet±. I tak jak ju¿ dziewczyny pisa³y, dziêki temu urokowi który posiadasz, fakt ¿e w³osów na g³owie jest mniej staje siê mniej wa¿ny.

Ka¿dej z nas ¿yczê, aby wreszcie uda³o nam siê z tym wygraæ.


Ja sobie wczoraj trzasnê³am pierwsz± ci±¿ow± sesje, bo nareszcie brzuch skoczy³ do przodu - nie s±dzi³am, ¿e kiedy¶ bêdê siê z takiego faktu cieszyæ
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 10:42   #1709
margo1974
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 263
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosiu nie bêdê oryginalna, ale te¿ musze wyraziæ swój zachwyt Tob± , ja w ogóle nie mog³am siê zmusiæ by spojrzeæ na Twoje w³osy (notabene ca³kiem ³adne), zahipnotyzowa³y mnie oczy i PIÊKNY u¶miech. Tobie kochana to by ka¿da fryzura pasowa³a, nawet na zapa³kê. Ja moja droga, jak mia³am w³osy do ramion to nie by³am w stanie napstroszyæ tak jak Ty te swoje d³uga¶ne. Uwierz, ¿e naszego stanu ubytków chyba nie da siê porównaæ, ¿a³uje, ze nie sfotografowa³am siê przed ¶ciêciem.
Sailorciu dawaj nam focie swojego brzusia i ca³ej reszty, nie ¿a³uj kole¿ank± .
Ja dzi¶ umy³am sama w³osy, nawet uda³o mi siê je u³o¿yæ, najlepiej wysz³o z przodu. Z ty³u s± króciutkie to trzeba mieæ super wprawê by sobie z nimi poradziæ tak jak fryzjerka. ALE lec± nadal STRASZNIE, przy samym modelowaniu 450 a myjê je co 2 dni. Przy myciu a¿ tek nie widaæ, bo krótkie uciekn± niepostrze¿enie do sp³ywu i ich nie dostrzegê (mo¿e to i dobrze). My¶lê, ze ¶rednio na pewno wypada mi teraz oko³o 300 w³osów dziennie . Jestem ju¿ równo 5 miesiêcy po odstawieniu pigu³ek, gdyby tylko to by³o powodem linienie ju¿ powinnam notowaæ poprawê, ale nie bardzo j± notuje . Ale i tak nastrój mam o niebo lepszy ni¿ 3 miesi±ce temu kiedy zaczyna³y wypadaæ. Dobrze, ¿e za tydzieñ przebadaj± mnie na oddziale, przynajmniej mo¿e co¶ bêdzie ju¿ wiadome .
__________________
Wewnêtrznie:
-pantovigar

-Yasmin
-Amocon Forte
-¿elazo
Zewnêtrznie
oliprox
zoxiderm
nizoral
alpicort
pianka regaine 5%
margo1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-07-09, 11:43   #1710
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gosia jeste¶ bardzo atrakcyjn± dziewczyn± - szczerze, to w³a¶nie tak sobie Ciebie wyobra¿a³am. Objêto¶æ mo¿e nie imponuj±ca, ale masz ¶liczne zadbane, sprê¿yste i b³yszcz±ce w³osy.

Jestem po wizycie i badaniach
TSH - 1,27 norma do 4 (jeszcze tak dobrago nie mia³am nicgdy)
ft4 1,48 norma do 1,9
DHEAS 350 - norma do 511
SHGB - 150 - norma do 170 - uros³o na antykach
na 17ohp muszê poczekaæ

no ale testosteron 2,65 norma do 1,9

A jednak gin mia³ racje - wystarczy taka krótka przerwa w braniu antyków - co mia³o urosn±æ,uros³o.

Póki co startujê z Yasminem - jak nie bêde zadowolona z efektów to da mi androcur z antykami.

Robi³ mi te¿ usg. Jajniki mam ³adne na tê chwilê no ale to pewnie zas³uga antyków.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 3 (0 u¿ytkowników i 3 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.