Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 23:03   #1711
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
ja robiłam z sera 1kg emilki i nie trzeba miksowac dodaję słodzik no dość sporo bo lubię słodkie i próbuje w trakcie miksowania czy jest ok , miałam zrobiony budyń śmietankowy i dodałam prawie szklankę do tego 3 łyżki żelatyny rozpuszczonej w odrobinie mleka lub wody i zmiksowałam t owszystko - szybko się ściął , wylewam do formy i robię galaretkę z herbaty malinowej z sokiem z cytryny wyciśnietej z grubego plastra i słodzikeim + żelatyna i wychodzi super, sok z cytryny nadał żeskości , można podzielić zmiksowany ser na np 3 porcje i do każdej dodać coś innego , kakao , cynamon, sok z cytryny lub herbatę truskawkową i inne ; póki co nie bede piekła serników bo żaden mi nie wyrósł, t uprzy najmniej ile sera dam tyle mam a ta zawsze wychodził mi zakalec - choć nie poweim w smaku niezły , ale tu pewne

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Milenaka nie niesamowita ale łakoma poczatek przyznam był trudny nie wiedziala co i jak jeść ale teraz już se radzę , i kombinuję jak koń pod górkę , mąż czasami poatrzy co ja mieszam i się w głowe stuka ale nie chodze glodna w smakach eksperymentuję i dlatego przychodzi mi to łatwo i daję rade

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

trzeba dzień kończyć bo trochę się dziś u mnie dzialo, jeszcze tylko szklanka pepsi light kapiel i do spania

odwiedziałam dziś z dzieckiem chirurga - taka kontrola - ależ gość miał obłedne oczy, normlanie mi się kolana rozmyły mogłabym do niego chodzić non stop !!!!!!!!!!! aż się uśliniłam ,kolejna kontrola za 3 m-ce , ja to mogłabym już jutro iść
chyba mi ta dieta na głowę siada
nieźle
Co do sernika to nie bardzo zajarzyłam z opisu co i jak ale może kiedyś spróbuje, ja potrzebuję bardziej łopatologicznie krok po kroku czytelniej z wszystkimi detalami

Dobranoc
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-13, 23:55   #1712
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Milenka w zwiazku z tym że maż wrócił po męskim spotkaniu i narobił zamieszania no i nei śpię i mam chwilę to postaram sie opisac szczegółowiej ten sernik, bo chce się tym smakiem podzielić z innymi

a wiec potrzebne rzeczy :
1 kg sera Emilka
słodzik 10-20 tabletek zależy jak kto slodkie lubi
3 łyżki żelatyny
pół szklanki wody lub mleka
i aromat śmietankowy
ja tak od siebie dodałam niecałą szklankę gotowego już zrobionego budyniu smietankowego ale nie jest to konieczne zrobiłam to dal smaku bo nie miałam aromatu smietankowego ani waniliowego
no i teraz w pół szklance wody/mleka gorącej rozpuścić 3 łyżki żelatyny , potem odstawić aby ostygło
zmiksować ser i słodzik ,dodać żelatynę i aromat i przelać do formy - gotowe juz po 2-3 godz
kolej na galaretkę
4 torebki herbaty owocowej malinowej lub innej zaparzyć, dodać sok z grubego plastra cytryny , w pół szklanki wody gorącej rozpuścić żelatynę wg proporcji na opakowaniu - chyba 3 łyżki na litr płynu i wymieszać z herbatą , ostudzić i zalać sernik

nie wiem czy to jasno opisalam ale sie starałam

jeśli chodzi o zmiksowany już ser to przed przełożeniem do formy można go podzielić na dwie lub trzy porcje i żeby nie był smitankowy tylko to do jednej dodać sok z połowy cytryny, do drugij łyżkę kakao albo cynamonu i wlewać po kolei do formy , będzie wyglądało ciekawie no i smakowało interesująco

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

tak myślę o tym serniku i następnym razem spróbuję dodać 3 żółtka do miksowanego sera
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 00:01   #1713
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Milenka w zwiazku z tym że maż wrócił po męskim spotkaniu i narobił zamieszania no i nei śpię i mam chwilę to postaram sie opisac szczegółowiej ten sernik, bo chce się tym smakiem podzielić z innymi

a wiec potrzebne rzeczy :
1 kg sera Emilka
słodzik 10-20 tabletek zależy jak kto slodkie lubi
3 łyżki żelatyny
pół szklanki wody lub mleka
i aromat śmietankowy
ja tak od siebie dodałam niecałą szklankę gotowego już zrobionego budyniu smietankowego ale nie jest to konieczne zrobiłam to dal smaku bo nie miałam aromatu smietankowego ani waniliowego
no i teraz w pół szklance wody/mleka gorącej rozpuścić 3 łyżki żelatyny , potem odstawić aby ostygło
zmiksować ser i słodzik ,dodać żelatynę i aromat i przelać do formy - gotowe juz po 2-3 godz
kolej na galaretkę
4 torebki herbaty owocowej malinowej lub innej zaparzyć, dodać sok z grubego plastra cytryny , w pół szklanki wody gorącej rozpuścić żelatynę wg proporcji na opakowaniu - chyba 3 łyżki na litr płynu i wymieszać z herbatą , ostudzić i zalać sernik

nie wiem czy to jasno opisalam ale sie starałam

jeśli chodzi o zmiksowany już ser to przed przełożeniem do formy można go podzielić na dwie lub trzy porcje i żeby nie był smitankowy tylko to do jednej dodać sok z połowy cytryny, do drugij łyżkę kakao albo cynamonu i wlewać po kolei do formy , będzie wyglądało ciekawie no i smakowało interesująco

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

tak myślę o tym serniku i następnym razem spróbuję dodać 3 żółtka do miksowanego sera
dzięki teraz to już konkrety i zrobię niebawem. Ja niedawno wyciągnęłam sernik ktory upiekłam i pierwszy raz mi nie wyszedł To chyba za karę że o tej porze mi się go zachciało Dałam połowę składników ale chyba chlapnęłam za dużo mleka, bo się zapomniałam i wyszedł za rzadki tak , że nawet go wyciągnąć nie mogłam bo od razu ciapa się zrobiła. Ale i tak zjadłam sporobo w smaku pycha tylko cały rozwalony Chyba w niedzielę zrobię taki na zimno bo brzmi fajnie ,zwłaszcza że mam jeszcze jednego Emilki.
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 08:25   #1714
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Vampire19 Pokaż wiadomość
Hmmm... dziś drugi dzień fazy II i kilo do przodu :/

Może faktycznie jem dużo za dużo?

(PW I):

- kawałek sera białego
- 100g kalafiora gotowanego
- sałatka z kurczakiem wędzonym i pomidorami
- kefir naturalny (400g) + 3 łyżki otrąb owsianych
- jogurt naturalny (400g)
- tatar (250g)
- bukiet surówek
- porcja kalafiora i brokuł gotowanych na parze
- kawałki piersi z kurczaka gotowane
- 2 jajka sadzone (bez tłuszczu)
- 2L wody mineralnej

Co sądzicie?
Wychodzi właśnie przedłużanie uderzeniówki
Wg mnie nie jesz za dużo ogólnie, ale zmniejszyłabym ilośc nabiału na rzecz mięsa/ryb. Jogurty nie są osobnym posiłkiem Aaaaa i jeśli dobrze pamiętam to nabiału jemy do 800g dziennie Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 09:56   #1715
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Vectraa Pokaż wiadomość
Wychodzi właśnie przedłużanie uderzeniówki
Wg mnie nie jesz za dużo ogólnie, ale zmniejszyłabym ilośc nabiału na rzecz mięsa/ryb. Jogurty nie są osobnym posiłkiem Aaaaa i jeśli dobrze pamiętam to nabiału jemy do 800g dziennie Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę
Nawet do 1kg dziennie (z czatu z doktorkiem) ale jogurty( jak kilka razy było wspomniane ) tylko jako dodatek nie osobny posiłek a Vampire z uporem maniaka wcina duże opakowania i narzeka że nie chudnie

Dzień dobry dziewczynki tak w ogóle
Ja już po wieśniaku z warzywkami i placku otrębowym,ostatnio wychodzi mi taki grubaśny bo dodaję do niego wędlinę i dużo warzyw jak są PW. Ledwo go przerzuciłam na drugą stronę
A dziś cukinia faszerowana i zapiekana, mniam
Biorę się za kawkę i potem porządki , okna sobie umyję, a co
Miłego dnia
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 11:43   #1716
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: idealna w 11 tygodni z Dukanem

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
No to daleko doszłaś
.....i faktycznie od tego te bóle żołądka...eyyych

To ostatnie zdanie ma sens, ale tylko po części....RUCH ważna sprawa, ale obalam mit, że na diecie Dukana się głodzimy. Bzdura!Jeśli dietę Protal przeprowadzamy z głową, objadamy się smacznie i zdrowo
Pozdrawiam.
Nie widzę tym nic śmiesznego. Jak wspomniałam daleko nie doszłam, gdyż źle się na tej diecie czułam, więc zrezygnowałam - każdy ma inny organizm i nie dla każdego dana dieta jest dobra ! Poza tym przeczytałam książkę o tej diecie i wyraźnie było napisane parę rzeczy. No ale cóż

Jeżeli chodzi o głodówkę, to nie miałam na myśli diety dukana, bo wręcz przeciwnie - na niej nie ma głodówki . to ostatnie zdanie było uogólnieniem dla wszystkich diet. Tylko, że prawda jest taka, że większość dziewczyn zamiast stosować dietę, głodzi się ! Stąd moje zdanie.
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy

Edytowane przez czekoladniczka
Czas edycji: 2012-07-14 o 11:49
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 20:29   #1717
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

witam Chudziny i Łakomczuchy

od niedzieli u mnie warzywka , no taką mam chcicę że chyba zacznę jeśc pomidory o północy i jeszcze surową żółta paprykę

swoją drogę w pon ważenie no i jęsli wszystko standardowo się odbędzie to kg mniej no i stuknie 62 , myślę jednak o 60 ale nie chciałabym juz ciągnąć 5 dni białka żeby ten dziejszy był ostatni , potem 5 dni warzyw i może kolejny kg mniej a potem to juz nie chcę protein samych .... i tak się zastanawiam jeśli zakończe fazę 2 a nie wejdę na 3 to moze coś jeszcze poleci , i tak weszłabym nie na III ale na kolejne dni z wrzywkami 2x pod rzad co myslicie , nie wiem czy ja to jasno napisałam...... pewnie nie
no zobaczymy co czas przyniesie

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
dzięki teraz to już konkrety i zrobię niebawem. Ja niedawno wyciągnęłam sernik ktory upiekłam i pierwszy raz mi nie wyszedł To chyba za karę że o tej porze mi się go zachciało Dałam połowę składników ale chyba chlapnęłam za dużo mleka, bo się zapomniałam i wyszedł za rzadki tak , że nawet go wyciągnąć nie mogłam bo od razu ciapa się zrobiła. Ale i tak zjadłam sporobo w smaku pycha tylko cały rozwalony Chyba w niedzielę zrobię taki na zimno bo brzmi fajnie ,zwłaszcza że mam jeszcze jednego Emilki.
starałam się jak mogłam ja już o kolejnym serniku myślę , musze gnac w pon po Emilke bo tak to ani rusz

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
No to daleko doszłaś
.....i faktycznie od tego te bóle żołądka...eyyych

To ostatnie zdanie ma sens, ale tylko po części....RUCH ważna sprawa, ale obalam mit, że na diecie Dukana się głodzimy. Bzdura!Jeśli dietę Protal przeprowadzamy z głową, objadamy się smacznie i zdrowo
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



pieknie napisane objadamy się ja t oostatnio za bardzo umiaru w ilościach nie mam aż się boję jak to będzie jak wróce do normalniejszego jedzenia , bo teraz to porcje spore znikają

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwoneSzpilki Pokaż wiadomość
Witajcie!!!

To mój pierwszy post na tym jakże obszernym wątku
Dziś zaczął się mój 4 dzień uderzeniówki... pierwsze dwa dni były dość ciężkie, kiepsko się czułam i miałam różne myśli, ale udało mi się przetrwać i teraz czuję się świetnie. Dodatkową motywacją jest spadek wagi.... mam już 3,9 kg mniej! To moja pierwsza poważna dieta, wcześniej jadłam po prostu wszystko.... z dnia na dzień powiedziałam sobie dość!, bo strasznie się zapuściłam Jutro ostatni dzień U, a później czas na fazę II

Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć?

Startowałam 10.07.2012 z 79,4 kg (wzrost: 1.71cm)

Pozdrawiam!!!!!
przyłączaj się śmiało, zapraszamy
a te 3,9 kg to strasznie chyba szybko ci spadły , wow ! w jakim to czasie ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
te Jovi ja nie piję bo mają wsad owocowy ale te puddingi to chyba ok, a ile mają węgli w składzie? bo jak dużo to raczej odpadają, chyba że są na słodziku?Brzmią apetycznie
za spadek
ja też jovi nie próbowałam , jakos boję się że mi się wszystko zatrzyma bo jednak to owoce i nie chcę kusić losu, choć te smaki kokos , ananas - muszą być pyszne
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 20:33   #1718
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Nawet do 1kg dziennie (z czatu z doktorkiem) ale jogurty( jak kilka razy było wspomniane ) tylko jako dodatek nie osobny posiłek a Vampire z uporem maniaka wcina duże opakowania i narzeka że nie chudnie

Dzień dobry dziewczynki tak w ogóle
Ja już po wieśniaku z warzywkami i placku otrębowym,ostatnio wychodzi mi taki grubaśny bo dodaję do niego wędlinę i dużo warzyw jak są PW. Ledwo go przerzuciłam na drugą stronę
A dziś cukinia faszerowana i zapiekana, mniam
Biorę się za kawkę i potem porządki , okna sobie umyję, a co
Miłego dnia
a jak ty ten placek otrębowy robisz bo nie wiem czy już pytałam a cukini faszerowanej zazdroszczę musi być pycha
a z tymi oknami ja mam już dosc , w tygodniu trzepłam 5 szt i drzwi balkonowe i to chyba w pon było a dziś już wyglądają tragicznie , no masakra aż się myć nie chce , kurzu pelno ciągle deszcz pada i jeszcze muchy robią swoje , przecież nie będe myła raz w tygodniu tym bardziej że mam więcej niż 5 bo teraz zrobiłam tylko połowę
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:12   #1719
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

bry wieczór
Fasolinno mam wrażenie że tylko my tu rozmawiamy ale co tam , dobrze że jesteśze starej brygady
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:15   #1720
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

jak myślicie magnezu może zaburzyć jakoś proces chudnięcia ? ostatnio trochę słabiej się czułam i te zmiany pogody no i zaczełam łykać magnez a teraz tak się zastanawiam czy dobrze robię, czy wy łykacie jakieś witaminy i suplementy ?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Milenka to miło że jestem już starą brygadą a co tam pisze co mi do glowy przyjdzie , może ktoś z drugiej strony poczyta a nuż jeszcze odpowie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

tez miałam wczesniej napisać że zostałyśmy we dwie w miarę systematyczne :P póki mi sił staryczy pisac będe , urlop mi się kończy dzisiaj i w pon do pracy , Maluszka muszę zostawić ..... ból straszny ale jak trzeba to trzeba, mam nadzieję że czasu na pisanie jeszcze starczy
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 21:18   #1721
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a jak ty ten placek otrębowy robisz bo nie wiem czy już pytałam a cukini faszerowanej zazdroszczę musi być pycha a z tymi oknami ja mam już dosc , w tygodniu trzepłam 5 szt i drzwi balkonowe i to chyba w pon było a dziś już wyglądają tragicznie , no masakra aż się myć nie chce , kurzu pelno ciągle deszcz pada i jeszcze muchy robią swoje , przecież nie będe myła raz w tygodniu tym bardziej że mam więcej niż 5 bo teraz zrobiłam tylko połowę
bardzo prosto Fasolinno- 3 łyżki otrąb, 1 jajco, ociupinkę proszku do pieczenia (lub bez), łyżka jogurtu naturalnego lub serka homo oraz przyprawy.. N rozgrzany teflon formuję placka, potem plaster wędliny, ogórasa,pomidora i zaś masę otrębową i voila pyyyycha wychodzi
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 22:53   #1722
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
bardzo prosto Fasolinno- 3 łyżki otrąb, 1 jajco, ociupinkę proszku do pieczenia (lub bez), łyżka jogurtu naturalnego lub serka homo oraz przyprawy.. N rozgrzany teflon formuję placka, potem plaster wędliny, ogórasa,pomidora i zaś masę otrębową i voila pyyyycha wychodzi
o widzisz to tak jak ja swoje pieczywo z mikro tylko że ja otręby dzielę na pół do porannej i wieczornej porcji

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

szkoda że tych otrębów nie można więcej niż 3 łyż dziennie ..... wtedy bym wypiekała i wypiekała same przysmaki

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

a jak to jest z kotletami sojowymi ? MOŻEMY ???

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

weszłam na z kotem w kuchni w poszukiwaniu natchnienia co by to mozna jeszcze wcinać a na co sama nie wpadłam i sie nakręciłam na zupke pieczarkowa - no pewnie że możemy ;D

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

zachorowałam na babke http://zkotemwkuchni.blogspot.com/20...owa-dukan.html

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

ale jak zrobię babke to przez dwa dni nie mam pieczywa na śniadanie i kolację no nie dobrze !!! i jak tu żyć za mało tych otrbów na wszystko
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 23:10   #1723
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
Nie widzę tym nic śmiesznego. Jak wspomniałam daleko nie doszłam, gdyż źle się na tej diecie czułam, więc zrezygnowałam - każdy ma inny organizm i nie dla każdego dana dieta jest dobra ! Poza tym przeczytałam książkę o tej diecie i wyraźnie było napisane parę rzeczy. No ale cóż

Jeżeli chodzi o głodówkę, to nie miałam na myśli diety dukana, bo wręcz przeciwnie - na niej nie ma głodówki . to ostatnie zdanie było uogólnieniem dla wszystkich diet. Tylko, że prawda jest taka, że większość dziewczyn zamiast stosować dietę, głodzi się ! Stąd moje zdanie.
Oooo.....tu mój post A pisałam gdzie indziej
Nie denerwuj się na mnie i nie gniewaj. Faktycznie rozśmieszyło mnie to stwierdzenie. Bo tak naprawdę to nigdzie nie doszłaś jeszcze..... Faza I trwa króciutko i jeśli już na starcie po jednym- trzech dniach wyciągnęłaś tak pochopne wnioski, to nie dziw mi się, że zareagowałam sarkazmem... Poza tym zobacz jak się Ciebie czyta...Zaczęłaś dietę Dukana, wystartowałaś z fazą I, potem przeczytałeś książkę, złego się naczytałaś... I przerwałaś dietę zanim doszłaś do fazy II-giej... kompletna niedojrzałość do decyzji o diecie. Przecież gdybyś najpierw przeczytała książkę, zasięgnęła rady, opinii, to nie miałabyś tego swego rodzaju falstartu... Albo przebrnęłabyś przez fazę I-wszą a potem zaczęła cieszyć się dietowaniem i utratą prawdziwych kilogramów....Odchudzanie tak naprawdę zaczyna się z fazie II-giej przecież...Mam nadzieję, że teraz to wiesz...
Powodzonka
Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
jak myślicie magnezu może zaburzyć jakoś proces chudnięcia ? ostatnio trochę słabiej się czułam i te zmiany pogody no i zaczełam łykać magnez a teraz tak się zastanawiam czy dobrze robię, czy wy łykacie jakieś witaminy i suplementy ?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Milenka to miło że jestem już starą brygadą a co tam pisze co mi do glowy przyjdzie , może ktoś z drugiej strony poczyta a nuż jeszcze odpowie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

tez miałam wczesniej napisać że zostałyśmy we dwie w miarę systematyczne :P póki mi sił staryczy pisac będe , urlop mi się kończy dzisiaj i w pon do pracy , Maluszka muszę zostawić ..... ból straszny ale jak trzeba to trzeba, mam nadzieję że czasu na pisanie jeszcze starczy
Nie wiem, czy niedobór magnezu może zaburzać proces chudnięcia, ale wiem, że niedobór wszelakich pierwiastków w organizmie nie pozostaje dla nas obojętny.
Dlatego popieram wspomaganie się suplementami diety, o ile inne środki zawodzą. Chociaż o tej porze roku dosyć łatwo o naturalne źródła różnych pierwiastków, nie zawsze organizm jest w stanie wykorzystać naturalne składniki...Ze swojej strony polecam. Ja łykałam w fazie II-giej magnez i suplement diety dla diabetyków (bo nie zawierały cukru) Jak dla mnie super... Diecie nie przeszkodziło...wyniki potem...perfect.

Pozdrawiam Was serdecznie
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:45   #1724
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień dobry
Fasolinno- ja łykam kompleks witamin + Merz Special jeszcze , od początku diety brałam dodatkowo witaminki
Kotlety sojowe można
Ja zjadam porcję otrąb w jednym posiłku bo tak jest zalecane, ale fakt- szkoda że tak mało ich można

a ja chyba jeszcze się zdrzemnę....bo mi się wcale nie chce wstawać...
Fasolinno- jeszcze 2 pytanka ,dla upewnienia się odnośnie tego sernika- rozumiem że galaretkę wlewasz już na ścięty sernik? no i jakiej formy używasz? takiej normalnej do keksówki czy innej? Bo ja się obawiam że jak mi się dobrze nie zetnie to nie wyciągnę potem z niej...


No , ja już zaliczyłam Biedronkę, uzupełniłam braki czyli wędlinka, cola light, mleko i płatki kosmetyczne . Ale najbardziej cieszy mnie zakup książki naszego doktorka, bo co prawda czytałam w wersji papierowej ale posiadaczką do tej pory byłam tylko w formie PDF,
a w Biedrze była po 9,9 zł więc grzechem nie skorzystać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120715879.jpg (86,8 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-15 o 11:36
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 13:41   #1725
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Wróciłam z Kaufa i dorwałam coś dla nas- napój jabłkowy (były też inne smaki) 2l San Terra , na bazie słodziku , 100ml =1kcal, nie ma soku owocowego tylko aromaty etc, sama chemia czyli możemy pić, nawet znośny w smaku, mam odskocznię od coli light

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-15 o 13:54
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:25   #1726
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Oooo.....tu mój post A pisałam gdzie indziej
Nie denerwuj się na mnie i nie gniewaj. Faktycznie rozśmieszyło mnie to stwierdzenie. Bo tak naprawdę to nigdzie nie doszłaś jeszcze..... Faza I trwa króciutko i jeśli już na starcie po jednym- trzech dniach wyciągnęłaś tak pochopne wnioski, to nie dziw mi się, że zareagowałam sarkazmem... Poza tym zobacz jak się Ciebie czyta...Zaczęłaś dietę Dukana, wystartowałaś z fazą I, potem przeczytałeś książkę, złego się naczytałaś... I przerwałaś dietę zanim doszłaś do fazy II-giej... kompletna niedojrzałość do decyzji o diecie. Przecież gdybyś najpierw przeczytała książkę, zasięgnęła rady, opinii, to nie miałabyś tego swego rodzaju falstartu... Albo przebrnęłabyś przez fazę I-wszą a potem zaczęła cieszyć się dietowaniem i utratą prawdziwych kilogramów....Odchudzanie tak naprawdę zaczyna się z fazie II-giej przecież...Mam nadzieję, że teraz to wiesz...
Powodzonka
nie gniewam się najpierw czytałam książkę potem zaczęłam dietę. W II fazie przerwałam - ale w jej trakcie . Szczerze mówiąc kusicie mnie znowu tą dietą, ale faktycznie powiem, że od nadmiaru białka miałam bóle żołądka .. mi się marzy schudnąć z 2-3kg więc nie wiem czy jest sens zaczynać tą dietę, jak na moje odchudzanie ..
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 19:43   #1727
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
mi się marzy schudnąć z 2-3kg więc nie wiem czy jest sens zaczynać tą dietę, jak na moje odchudzanie ..
patrząc na Twój podpis przy takim wzroście zaczynanie tej diety jest dla mnie niezrozumiałe, bo tak naprawdę to dieta na całe życie, nawet robiąc test - on nie wykaże Ci nic od zrzutki, ale wybór oczywiście jest Twój...



Fasolinno- zrobiłam ten sernik- wyszedł pyszny Jedyny problem to problem wyciągnięcia go z formy... zrobiłam go w takiej klasycznej tortowej odmykanej i jak chciałam go stamtąd wyciągnąć to jakoś nie bardzo, rozwala się itp...choć ścięty jest nieźle. No to kroję w tej formie, ważne że jet super w smaku. Dałam soku z pół cytryny do sera oraz aromat śmietankowy oraz owoców egzotycznych... a galaretkę zrobiłam z zaprawy do napojówPychota
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 21:07   #1728
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

normalnie obżarstwo mi się dziś włączyło ........... na obiad na moim talerzu miejsca zabrakło , poddusiłam kurczaka, gotowany kalafior , buraczki i surówkę z czerwonej kapusty jogurtem i słodzikeim , myślałam że pęknę
z kolacją trochę przesadziłam, miałam kiełbasę drobiową ale niezbyt chudą ... no i zesmażyłam ją z pomidorem i przyprawą do pizzy do tego chlebek z mikro
jutro ważenie, cudów po takim dniu nie oczekuje, dzień zaczęłam poranną kawą z mlekiem i słodziekiem i wielkim kawałkiem sernika - czy to jest dieta ???? no szok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0684.jpg (137,5 KB, 23 załadowań)
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 21:16   #1729
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Fasolinno- ja łykam kompleks witamin + Merz Special jeszcze , od początku diety brałam dodatkowo witaminki
Kotlety sojowe można
Ja zjadam porcję otrąb w jednym posiłku bo tak jest zalecane, ale fakt- szkoda że tak mało ich można

a ja chyba jeszcze się zdrzemnę....bo mi się wcale nie chce wstawać...
Fasolinno- jeszcze 2 pytanka ,dla upewnienia się odnośnie tego sernika- rozumiem że galaretkę wlewasz już na ścięty sernik? no i jakiej formy używasz? takiej normalnej do keksówki czy innej? Bo ja się obawiam że jak mi się dobrze nie zetnie to nie wyciągnę potem z niej...
kurcze to ja jakaś dupa jestem bo tego że otręby trzeba zjeśc w ilośc i3 łyżek na raz to nigdzie nie doczytałam, o fuck a ja na dwa dzielę ..... i co teraz , tak mi bardzo pasuje :roll eyes:

co do formy to używam taką otwieraną okrąglą z niej się najlepiej wyciąga

a kotlety sojowe jak mozna ciekawie przygotowac bo dziś kupiłam

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość

Fasolinno- zrobiłam ten sernik- wyszedł pyszny Jedyny problem to problem wyciągnięcia go z formy... zrobiłam go w takiej klasycznej tortowej odmykanej i jak chciałam go stamtąd wyciągnąć to jakoś nie bardzo, rozwala się itp...choć ścięty jest nieźle. No to kroję w tej formie, ważne że jet super w smaku. Dałam soku z pół cytryny do sera oraz aromat śmietankowy oraz owoców egzotycznych... a galaretkę zrobiłam z zaprawy do napojówPychota
to się ciesze że pojadałas ja dzis kupiłam emilke i jutro chyba zrobie znowu , tylko aromat mam kokosowy i nugat i nie wiem czy będzie pasował

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

ja korzystałam z takiej formy jak ten sernik był robiony http://odrobinaslodyczy.blox.pl/2011...uskawkami.html

i dobrze mi sie wyciągało

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

wogóle sporo dzis zjadałm bo jeszcze z kg surowych ogórków bo bardzo mi smakowały i kilka marchewek, ogólnie to warzywa mi teraz smakuja jak nigdy kiedykolwiek, dobrze że jest lato i pora na nie i albo w ogrodzie rosną albo ceny w sklepach przyzwoite bo dietując się zimą to nie wiem jak jesć by trzeba te plastikowe pomidory bleeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Milenka a forma to taka zwykła tortownica u mnie i jest spoko http://www.snb.pl/produkty.php?id=162-35
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 21:55   #1730
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
kurcze to ja jakaś dupa jestem bo tego że otręby trzeba zjeśc w ilośc i3 łyżek na raz to nigdzie nie doczytałam, o fuck a ja na dwa dzielę ..... i co teraz , tak mi bardzo pasuje :roll eyes:

co do formy to używam taką otwieraną okrąglą z niej się najlepiej wyciąga

a kotlety sojowe jak mozna ciekawie przygotowac bo dziś kupiłam

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------



to się ciesze że pojadałas ja dzis kupiłam emilke i jutro chyba zrobie znowu , tylko aromat mam kokosowy i nugat i nie wiem czy będzie pasował

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

ja korzystałam z takiej formy jak ten sernik był robiony http://odrobinaslodyczy.blox.pl/2011...uskawkami.html

i dobrze mi sie wyciągało

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

wogóle sporo dzis zjadałm bo jeszcze z kg surowych ogórków bo bardzo mi smakowały i kilka marchewek, ogólnie to warzywa mi teraz smakuja jak nigdy kiedykolwiek, dobrze że jest lato i pora na nie i albo w ogrodzie rosną albo ceny w sklepach przyzwoite bo dietując się zimą to nie wiem jak jesć by trzeba te plastikowe pomidory bleeeeeeeeeee

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Milenka a forma to taka zwykła tortownica u mnie i jest spoko http://www.snb.pl/produkty.php?id=162-35
kurde, królewski obiad miałaś, aż na widok tego co na talerzu to mi zaburczało w brzuchu!!!
Ja dziś byłam w Kaufie i dokładnie zakupiłam dokładnie taką tortownicę jak podaną w ostatnim linku. Teraz wiem czemu źle odchodził- nie obkroiłam go po prostu po bokach, niedawno to uczyniłam i już super wyszedł z formy. Jest pyszny, jedyne co mi brakuje w nim to truskawki np
Ale niebawem dostanę od mamy cukinie- które wekuje , robi je tak że przypominają w smaku ananasa, dla mnie robi wersje ze słodzikiem więc sobie wrzucę następnym razem do galaretki i lux

co do otrąb to niby się powinno je jadać w jednym posiłku ale nie sądzę żeby się coś działo jak je rozłożysz na raty, jeśli nie masz problemów z porcelanką. Ja mam i dlatego staram się je jeść naraz żeby spełniły swoje działanie (co i tak kiepsko działa)
Kurcze - jutro mimo że dziś faktycznie miałaś pyszności to pewnie zaś -1kg będziesz ważyć farciaro
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 21:59   #1731
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

a czemu tu tak cicho ???? może by gwiazdy coś napisały bo my z Milenką wątku dla potomności ciągnąć same nie będziemy :P


spadam do wyra , pa pa jutro ciężki dzień
odezwe sie wieczorem i napisze co po ważeniu, a z porcelanka u mnie lux
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 22:16   #1732
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
a czemu tu tak cicho ???? może by gwiazdy coś napisały bo my z Milenką wątku dla potomności ciągnąć same nie będziemy :P


spadam do wyra , pa pa jutro ciężki dzień
odezwe sie wieczorem i napisze co po ważeniu, a z porcelanka u mnie lux
tylko my zostałyśmy na placu bojups. a to się pochwalę debiutem-wizualnie szału nie ma ale smakowo-BOSKI, Fasolinno-dzięki za natchnienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120715899.jpg (89,5 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-07-15 o 22:18
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:36   #1733
elles90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cześć dziewczyny,

Zastanawiam się nad rozpoczęciem diety Ducana..
wychodzę w tym momencie na hipokrytkę, bo zawsze jako studentka dietetyki i osoba wyznająca racjonalne podejście do żywienia bardzo ją krytykowałam, za zakwaszanie organizmu i obciążanie nerek.

Właściwie to od 3 lat stosuje diete MŻ (jednym slowem ograniczam kalorie ale staram sie jesc zdrowo i dostarczać organizmowi tego co trzeba.
Ale już nie moge tak dłużej, nie daje rady, jedzenie zamieniło sie w kalorie a każdy dzień w myślenie o tym co moge/powinnam zjesc / jakiej ilosci i o ktorej. Dodatkowo potęgowane jest to moim kierunkiem studiów i prowadzeniem bloga kulinarnego.

Dodam, że jestem osobą szczupłą, ale muszę utrzymywać tą sylwetkę.

Przede wszystkim moim problemem jest to, że jak dam sobie na luz to zjadam ogromne ilości jedzenia (nie biegam potem do toalety zeby nie było), a potem borykam sie z wyrzutami sumienia, znow trzymam sie tydzien, dwa i znow sie objadam, a cały dzień myślę o tym co powinnam zjesc, czego nie, na co sobie pozwolic itp..
Popadam w lekką .. ogromną paranoję i chce unormować sprawy.

Dlatego podjęłam decyzje, że zaryzykuje z jedną z diet w których mogę jeść ile chce, ale nie co chce.

Czy ktoś był w takiej sytuacji? Ktoś unormował swoje podejście do jedzenia tym sposobem?
Ja raczej nie schudne na tej diecie więcej niż 2 kg, chodzi tylko o odzyskanie normalnego podejscia do życia
elles90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:59   #1734
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez elles90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Zastanawiam się nad rozpoczęciem diety Ducana..
wychodzę w tym momencie na hipokrytkę, bo zawsze jako studentka dietetyki i osoba wyznająca racjonalne podejście do żywienia bardzo ją krytykowałam, za zakwaszanie organizmu i obciążanie nerek.

Właściwie to od 3 lat stosuje diete MŻ (jednym slowem ograniczam kalorie ale staram sie jesc zdrowo i dostarczać organizmowi tego co trzeba.
Ale już nie moge tak dłużej, nie daje rady, jedzenie zamieniło sie w kalorie a każdy dzień w myślenie o tym co moge/powinnam zjesc / jakiej ilosci i o ktorej. Dodatkowo potęgowane jest to moim kierunkiem studiów i prowadzeniem bloga kulinarnego.

Dodam, że jestem osobą szczupłą, ale muszę utrzymywać tą sylwetkę.

Przede wszystkim moim problemem jest to, że jak dam sobie na luz to zjadam ogromne ilości jedzenia (nie biegam potem do toalety zeby nie było), a potem borykam sie z wyrzutami sumienia, znow trzymam sie tydzien, dwa i znow sie objadam, a cały dzień myślę o tym co powinnam zjesc, czego nie, na co sobie pozwolic itp..
Popadam w lekką .. ogromną paranoję i chce unormować sprawy.

Dlatego podjęłam decyzje, że zaryzykuje z jedną z diet w których mogę jeść ile chce, ale nie co chce.

Czy ktoś był w takiej sytuacji? Ktoś unormował swoje podejście do jedzenia tym sposobem?
Ja raczej nie schudne na tej diecie więcej niż 2 kg, chodzi tylko o odzyskanie normalnego podejscia do życia

Bez urazy ale wydaje mi się, że powinnaś wybrać sie do psychologa a nie na dietę...
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:02   #1735
elles90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Vectraa Pokaż wiadomość
Bez urazy ale wydaje mi się, że powinnaś wybrać sie do psychologa a nie na dietę...
Bez urazy ale jakoś nie pomogłaś ;-)
Rozważę psychologa jak zacznę się zastanawiać czy woda z cytryną tuczy.
Skoro jesteś szczęśliwym człowiekiem, który nigdy nie wpędził się w liczenie kalorii to ciesze się razem z Tobą, ale ja szukam rozwiązania dla siebie.
elles90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:09   #1736
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez elles90 Pokaż wiadomość
Bez urazy ale jakoś nie pomogłaś ;-)
Rozważę psychologa jak zacznę się zastanawiać czy woda z cytryną tuczy.
Skoro jesteś szczęśliwym człowiekiem, który nigdy nie wpędził się w liczenie kalorii to ciesze się razem z Tobą, ale ja szukam rozwiązania dla siebie.
Jeśli szukasz rozwiązania dla siebie to rozważ propozycje koleżanki z posta powyżej....dukan to dieta...a Tobie diety nie są potrzebne
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 12:29   #1737
czekoladniczka
Raczkowanie
 
Avatar czekoladniczka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 333
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
patrząc na Twój podpis przy takim wzroście zaczynanie tej diety jest dla mnie niezrozumiałe, bo tak naprawdę to dieta na całe życie, nawet robiąc test - on nie wykaże Ci nic od zrzutki, ale wybór oczywiście jest Twój...
no właśnie nie bardzo chciałabym zaczynać tą dietę, bo wiem, że najlepiej stosować ją już całe życie Fakt, mam 170cm i ważę 57-58 kg, moje BMI jest idealne - 20,1 . Jednak marzy mi się waga 55kg kiedyś tyle miałam i bardzo dobrze się czułam w takim ciele, dlatego też chcę pozbyć się tylko tych 3kg. Macie jakieś pomysły jak się ich pozbyć ?
__________________
Aparatka
góra - aparat stały: 09.01.2012-16.09.2014
wkrótce dół - aparat ruchomy
czekoladniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:06   #1738
Vampire19
Przyczajenie
 
Avatar Vampire19
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Coś się wreszcie ruszyło, 2 kg mniej
Oby tak dalej
Vampire19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:05   #1739
bede_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
no właśnie nie bardzo chciałabym zaczynać tą dietę, bo wiem, że najlepiej stosować ją już całe życie Fakt, mam 170cm i ważę 57-58 kg, moje BMI jest idealne - 20,1 . Jednak marzy mi się waga 55kg kiedyś tyle miałam i bardzo dobrze się czułam w takim ciele, dlatego też chcę pozbyć się tylko tych 3kg. Macie jakieś pomysły jak się ich pozbyć ?
Słyszałaś o diecie ONZ i jej odmianie TURBO? Autorka zakłada, że schudnie się ok. 3 kg w 10 dni - przetestowałam jakieś 2 lata temu. Po 10 dniach było mniej o 2 kg ( wiem, że to woda ) a stosowałam ją 3 miesiące i spadało ok. 1 kg tygodniowo. Daj e-mail na priv to wyślę Ci wszystko na jej temat
__________________
Dukan 2011 minus 10 kg
19.03.2012 powrót na Dukana
do 10.12 minus 19 kg
.
od 10.12 utrwalanie ( faza III )
bede_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:11   #1740
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
tylko my zostałyśmy na placu bojups. a to się pochwalę debiutem-wizualnie szału nie ma ale smakowo-BOSKI, Fasolinno-dzięki za natchnienie
serniczek EXTRA klask i: no wyglada pysznie, bravo

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
kurde, królewski obiad miałaś, aż na widok tego co na talerzu to mi zaburczało w brzuchu!!!

co do otrąb to niby się powinno je jadać w jednym posiłku ale nie sądzę żeby się coś działo jak je rozłożysz na raty, jeśli nie masz problemów z porcelanką. Ja mam i dlatego staram się je jeść naraz żeby spełniły swoje działanie (co i tak kiepsko działa)
Kurcze - jutro mimo że dziś faktycznie miałaś pyszności to pewnie zaś -1kg będziesz ważyć farciaro
no i niestety stalo sie ................waga nie drgnęła , dalej 63 pewnie to przez to obzarstwo, zerkne jeszcze jutro rano , w tamtym tygodniu tez musiałam czekac do wtorku i było ok, ale z drugiej strony test mi wskazał 63 no i teraz moze juz nie byc tak prosto:mur :

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampire19 Pokaż wiadomość
Coś się wreszcie ruszyło, 2 kg mniej
Oby tak dalej

no pięknie gratulacje klask i:kla ski: oby tak dalej

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

moniczorek

cytat w podpisie w deche : roll:
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.