TYLKO-Stradivarius-moja milość:) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 22:26   #1711
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez sexyboysetmefree Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie ma co się kłócić. Sprawa zamknięta..

Zawiodlam się dziś na Poznańskim Stradivariusie.. mianowicie w dalszym ciągu chodzi o tę nieszczęsną reklamację.

Minęło już dobrych kilka dni od rozpatrzenia reklamacji. Bywając tam co drugi dzień niestety nic nie wybrałam. Faktem jest, że dość często robię tam zakupy, ale w chwili obecnej nie ma tam po prostu nic co by mi sie podobało. Nawet czegoś co bym mogła wziąć aby było.

Poprosiłam o zwrot gotówki uzasadniając to tym, że nie mogę nic dla siebie wybrać, a obecnie nie mieszkam w Poznaniu i nie prędko znów tam zawitam. Nie posiadają oni również na stanie sweterka który w przypadku rozpatrzenia reklamacji pozytywnie miał być wymieniony na nowy. Pani tłumacząc się polityką firmy każe mi wybrać coś innego ewentualnie wziąć kartę podarunkową.. ALE ! Aby tego było mało, zeby dostać kartę musze doplacić 10 zł [chyba do pełnej kwoty (100zł)] !! Pani oczywiście znalazła mi kolejne wyjście z sytuacji ;] - Na wymiane mam 3 miesiące więc Pani wierzy w to, że na pewno coś sobie wybiorę skoro często robię tutaj zakupy! ) heh. Śmiech na sali, ale cóż zrobić..
Wydaje mi się, że jesteś mało asertywna
Stanowczym tonem powiedz, że nie chcesz sobie nic u nich wybierać i życzysz sobie zwrot pieniędzy, nic nie będziesz dopłacała do ich karty, bo nią też nie jesteś zainteresowana. A polityka ich firmy wcale Cię nie interesuje i żadasz zwrotu gotówki, jeśli Ci odmówi poproś kierownika i jeśli on także, w co watpię to poproś o pisemne potwierdzenie tej odmowy zapewniam Cię, że ten ostatni etap nie nastąpi, powinnaś dostać bez problemu te pieniądze. I jeśli i to by nie dało powiedz, że w tej chwili dzwonisz do UOKiK, bo to się do tego tylko nadaje Szkoda, że nie jestem z Poznania, chętnie bym Ci pomogła
Powodzenia!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2012-04-03 o 22:28
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 22:34   #1712
sexyboysetmefree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jesteś mało asertywna
Stanowczym tonem powiedz, że nie chcesz sobie nic u nich wybierać i życzysz sobie zwrot pieniędzy, nic nie będziesz dopłacała do ich karty, bo nią też nie jesteś zainteresowana. A polityka ich firmy wcale Cię nie interesuje i żadasz zwrotu gotówki, jeśli Ci odmówi poproś kierownika i jeśli on także, w co watpię to poproś o pisemne potwierdzenie tej odmowy zapewniam Cię, że ten ostatni etap nie nastąpi, powinnaś dostać bez problemu te pieniądze. I jeśli i to by nie dało powiedz, że w tej chwili dzwonisz do UOKiK, bo to się do tego tylko nadaje Szkoda, że nie jestem z Poznania, chętnie bym Ci pomogła
Powodzenia!
Ale powiedzcie mi czy faktycznie mam prawo żądać zwrotu gotówki (wg ustaw, praw konsumenckich itd? ) nawet jeśli na tym pisemku reklamacyjnym mam zaznaczony kwadracik "wymiana na nowy towar" ?
Nie znam się na tym i nie chcę też kłócić się o coś do czego nie mam prawa.
sexyboysetmefree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 22:57   #1713
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez sexyboysetmefree Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie mi czy faktycznie mam prawo żądać zwrotu gotówki (wg ustaw, praw konsumenckich itd? ) nawet jeśli na tym pisemku reklamacyjnym mam zaznaczony kwadracik "wymiana na nowy towar" ?
Nie znam się na tym i nie chcę też kłócić się o coś do czego nie mam prawa.
Jesli chcesz. mozemy sie jakos na privie umowic, bo ja akurat jestem z Poznania.
Bylas w Malcie czy Browarze?
Bo ja w Malcie sie z tym naprawde nie spotkalam, zarowno mi oddano pieniadze jak i kolezance, ktora z reszta tez jest niesmiala i nie znala swoich praw i bez problemu wcisneliby jej ten sam kit.

Jak widzisz druga osoba potwierdza to co napisalam wczesniej. Podalam Ci linka z ustawa, z ktorej to wszystko wynika. Masz zaznaczone "wymiana na nowy" i ja to rozumiem jako wymiana na nowy sweterek. Ale go nie maja wiec... Z reszta pisalas chyba?, ze nie dostalas zadnego wyboru i zaznaczono to za Ciebie z gory. Przedstawie jeszcze te sprawe chlopakowi i dam Ci znac na privie, jesli chcesz to tez odezwij sie
chyba, ze Iwonalodz pomoze szybciej

walczylabym w tym momencie na Twoim miejscu po prostu dla 'zasady', nawet jesli znalazlabym cos w zamian w ich asortymencie.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 06:26   #1714
sexyboysetmefree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Jesli chcesz. mozemy sie jakos na privie umowic, bo ja akurat jestem z Poznania.
Bylas w Malcie czy Browarze?
Bo ja w Malcie sie z tym naprawde nie spotkalam, zarowno mi oddano pieniadze jak i kolezance, ktora z reszta tez jest niesmiala i nie znala swoich praw i bez problemu wcisneliby jej ten sam kit.

Jak widzisz druga osoba potwierdza to co napisalam wczesniej. Podalam Ci linka z ustawa, z ktorej to wszystko wynika. Masz zaznaczone "wymiana na nowy" i ja to rozumiem jako wymiana na nowy sweterek. Ale go nie maja wiec... Z reszta pisalas chyba?, ze nie dostalas zadnego wyboru i zaznaczono to za Ciebie z gory. Przedstawie jeszcze te sprawe chlopakowi i dam Ci znac na privie, jesli chcesz to tez odezwij sie
chyba, ze Iwonalodz pomoze szybciej

walczylabym w tym momencie na Twoim miejscu po prostu dla 'zasady', nawet jesli znalazlabym cos w zamian w ich asortymencie.

Dobrze, będę czekać na odpowiedź od Ciebie.
Wiadomo, że to już nie chodzi o pieniądze bo tak jak mówisz na pewno bym coś w ciągu tch 3 miesięcy wynalazła, ale chodzi o sam fakt. Aby nie robić z ludzi głupków. A tego baardzo nie lubię.
sexyboysetmefree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:44   #1715
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez sexyboysetmefree Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie mi czy faktycznie mam prawo żądać zwrotu gotówki (wg ustaw, praw konsumenckich itd? ) nawet jeśli na tym pisemku reklamacyjnym mam zaznaczony kwadracik "wymiana na nowy towar" ?
Nie znam się na tym i nie chcę też kłócić się o coś do czego nie mam prawa.
Tak
Tak - jest odpowiedzią na wszelkie tu zadane Twoje pytania
Sklep nie może Ci wymienić towaru na taki sam, jak chcesz, więc ma obowiązek zwrócić Ci pieniądze, tym bardziej, że jak napisałaś ( o ile dobrze doczytałam) reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. W takim wypadku następuje zwrot gotówki. Bardzo znana jest procedura nakłaniania klienta do zrobienia zakupów w danym, ichnim sklepie. Jeśli nie masz nerwów na szarpanie się, bo jak pisałam widzę, że mało asertywna jesteś to poradzę Ci inny sposób. Tylko sie upewnij, czy Stradivarius przyjmuje zwroty, bo ja nie pamiętam tego i ile masz na to dni. Jeśli są zwroty (np. w ciągu 14 dni) to wybierz cokolwiek innego w tym sklepie w cenie identycznej, jak Twój reklamowany sweterek, dostaniesz na niego nowy paragon (pilnuj tego! i nie odrywaj metek z ubrania, zachowaj paragon i w terminie w jakim przysługuje Ci zwrot po prostu oddaj ubranie Oczywiście nie tłumaczysz się czemu oddajesz (kupiłas siostrze, okazał się za mały/za duży/za jasny kolor/za ciemny) i od razu prosisz o gotówkę!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2012-04-04 o 17:46
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:53   #1716
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Tak
Tak - jest odpowiedzią na wszelkie tu zadane Twoje pytania
Sklep nie może Ci wymienić towaru na taki sam, jak chcesz, więc ma obowiązek zwrócić Ci pieniądze, tym bardziej, że jak napisałaś ( o ile dobrze doczytałam) reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. W takim wypadku następuje zwrot gotówki. Bardzo znana jest procedura nakłaniania klienta do zrobienia zakupów w danym, ichnim sklepie. Jeśli nie masz nerwów na szarpanie się, bo jak pisałam widzę, że mało asertywna jesteś to poradzę Ci inny sposób. Tylko sie upewnij, czy Stradivarius przyjmuje zwroty, bo ja nie pamiętam tego i ile masz na to dni. Jeśli są zwroty (np. w ciągu 14 dni) to wybierz cokolwiek innego w tym sklepie w cenie identycznej, jak Twój reklamowany sweterek, dostaniesz na niego nowy paragon (pilnuj tego! i nie odrywaj metek z ubrania, zachowaj paragon i w terminie w jakim przysługuje Ci zwrot po prostu oddaj ubranie Oczywiście nie tłumaczysz się czemu oddajesz (kupiłas siostrze, okazał się za mały/za duży/za jasny kolor/za ciemny) i od razu prosisz o gotówkę!
W Inditexie jest chyba 28 albo 30dni na zwrot/wymiane
jest to pewien sposob, ale ja probowalabym najpierw z kierownikiem, jesli pracownik nie wyplaci pieniedzy no i ostatecznie tak jak piszesz, Iwona
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:09   #1717
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
W Inditexie jest chyba 28 albo 30dni na zwrot/wymiane
jest to pewien sposob, ale ja probowalabym najpierw z kierownikiem, jesli pracownik nie wyplaci pieniedzy no i ostatecznie tak jak piszesz, Iwona
Ja tylko doradziłam, bo widzę, że tu jest problem z przebiciem się na linii klient-ekspedientka
Sexyboysetmefree sama zdecyduj, co wolisz, ale pomyśl sobie, że to jest tylko sweterek i jak na nim nie nauczysz się egzekwować swoich praw to na większych, poważniejszych sprawach typu lodówka, auto będzie Ci ciężko. No szkoda, że jesteś z innego miasta, bo bym poszła z Tobą, jeszcze bym awanturę zrobiła ale pomyśl sobie, że masz wrócić z gotówką i tej myśli się cały czas trzymaj
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 11:46   #1718
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja tylko doradziłam, bo widzę, że tu jest problem z przebiciem się na linii klient-ekspedientka
Sexyboysetmefree sama zdecyduj, co wolisz, ale pomyśl sobie, że to jest tylko sweterek i jak na nim nie nauczysz się egzekwować swoich praw to na większych, poważniejszych sprawach typu lodówka, auto będzie Ci ciężko. No szkoda, że jesteś z innego miasta, bo bym poszła z Tobą, jeszcze bym awanturę zrobiła ale pomyśl sobie, że masz wrócić z gotówką i tej myśli się cały czas trzymaj
A ja sie z Toba zgodzilam
swoja droga, jesli problem tkwi w nieznajomosci prawa ekspedientki, to sklep powinien je jakos przeszkolic przed rozpoczeciem pracy... chociaz pewnie to celowe dzialania sklepu.sexyboysetmefree - czekamy na relacje
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 18:18   #1719
sexyboysetmefree
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 39
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)



No to mnie zmobilizowalyście Racja, trzeba walczyc o swoje prawa.

Też wpadłam na taki pomysł aby wymienić na cokolwiek, a później to zwrócić
Tylko nie wiedzialam właśnie czy dostane nowy paragon i czy bede miala mozliwosc zwrotu. Bo to jednak reklamacja i w ogóle..
No, ale nic. Sprobuje Ale to już po świętach. Dam znać jak poszło
sexyboysetmefree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 09:09   #1720
beciak95
Raczkowanie
 
Avatar beciak95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 39
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Hej, Dziewczyny, mam pytanie! Czy któraś z Was widziała może gdzieś w Warszawie buty Stradivariusa, o których mowa w kwietniowym Glamour (podejrzewam, że wiele z Was go ma, ze względu na zniżki ) na str. 190? Trochę w stylu tych http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/T0227.jpg . Nie ma ich na stronie, dlatego pytam, czy są w sklepach.

edit: Może komuś się przyda: byłam w Złotych Tarasach i pani w kasie powiedziała, że to jakaś pomyłka i nie mają tych butów, że w Glamour się pomylili... stwierdziła, żeby poszukać w innych sklepach Inditex'u, ale byłam i w żadnym nie widziałam podobnych.
__________________
konsultantka Oriflame

Edytowane przez beciak95
Czas edycji: 2012-04-07 o 15:35
beciak95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-07, 18:05   #1721
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez beciak95 Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny, mam pytanie! Czy któraś z Was widziała może gdzieś w Warszawie buty Stradivariusa, o których mowa w kwietniowym Glamour (podejrzewam, że wiele z Was go ma, ze względu na zniżki ) na str. 190? Trochę w stylu tych http://www.reserved.com/katalog/fotoMedium/T0227.jpg . Nie ma ich na stronie, dlatego pytam, czy są w sklepach.

edit: Może komuś się przyda: byłam w Złotych Tarasach i pani w kasie powiedziała, że to jakaś pomyłka i nie mają tych butów, że w Glamour się pomylili... stwierdziła, żeby poszukać w innych sklepach Inditex'u, ale byłam i w żadnym nie widziałam podobnych.
link do butów wskazuje Reserved, może tam one są?
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 17:29   #1722
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny dawno nie byłam w stradim a upatrzyłam sobie na stronce takie buciki
http://www.stradivarius.com/webapp/w...Bz%2Bdziurkami
wysokie są? ile będzie miała ta koturna? może któraś z was je ma, bądź przymierzała wygodne?
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-09, 17:55   #1723
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Koturny mają 10,5cm.
Nie mam pojęcia czy wygodne ,ja się męczę nawet na 3cm obcasie ,więc dla mnie byłyby zabójstwem chociaż wyglądają na stabilne ...
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:29   #1724
Arunia25
Raczkowanie
 
Avatar Arunia25
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: OLSZTYN
Wiadomości: 174
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Witam!Dziewczyny czy te buty są jeszcze dostępne w sklepach w Warszawie?
Mierzyłam je jakiś czas temu,ale stwierdziłam,że kupię po wypłacie.
Niestety,w sklepie już ich nie ma,na stronie internetowej też zniknęły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg andalias.jpg (33,0 KB, 79 załadowań)
Arunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:16   #1725
tajlaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tajlaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 024
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

bardzo ładne buciki:d
tajlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:50   #1726
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny czy w Stradim on line nadal można tylko kredytową kartą płacić?
Dziękuję za informację
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:36   #1727
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Ja płaciłam zwykłą debetową mBanku.
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:25   #1728
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny, mam nietypowe zapytanie.

Czy wiecie być może czy Stradi ma jakaś ogólna playlistę ustalaną dla wszystkich sklepów? Poszukuję namiętnie jeden piosenki, którą zasłyszałam jak ostatnio byłam w Stradivariusie i za Chiny nie mogę jej znaleźć, ani sobie przypomnieć jak to dokładnie leciało... Śpiewała to kobieta i było coś w refrenie "so bad" i "crazy"...
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:30   #1729
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Dziewczyny dawno nie byłam w stradim a upatrzyłam sobie na stronce takie buciki
http://www.stradivarius.com/webapp/w...Bz%2Bdziurkami
wysokie są? ile będzie miała ta koturna? może któraś z was je ma, bądź przymierzała wygodne?
Ja znowu po marudzę o te buty są aktualnie obecne w krakowskiej Bonarce?
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 19:00   #1730
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Ja znowu po marudzę o te buty są aktualnie obecne w krakowskiej Bonarce?
Na pewno widziałam je w Galerii Krakowskiej, ale jakieś dwa tygodnie temu .
__________________
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 20:37   #1731
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam nietypowe zapytanie.

Czy wiecie być może czy Stradi ma jakaś ogólna playlistę ustalaną dla wszystkich sklepów? Poszukuję namiętnie jeden piosenki, którą zasłyszałam jak ostatnio byłam w Stradivariusie i za Chiny nie mogę jej znaleźć, ani sobie przypomnieć jak to dokładnie leciało... Śpiewała to kobieta i było coś w refrenie "so bad" i "crazy"...
zajrzyj na wątek "Szukam tytułu piosenki'' czy jakoś tak. Jest na plotkowym.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-19, 17:15   #1732
girl89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 30
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

dziewczyny, powiedzcie mi proszę czy te bluzki są w naszych polskich sklepach:
http://www.stradivarius.com/webapp/w...2Bna%2Bplecach

girl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 19:07   #1733
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Ja znowu po marudzę o te buty są aktualnie obecne w krakowskiej Bonarce?
Kupiłam je wczoraj w Bonarce ,dostępne były wszystkie rozmiary,świetne są nie czuć tej wysokości

Edytowane przez Enaffi
Czas edycji: 2012-04-22 o 19:09
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 21:03   #1734
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Kobietki bardzo lubię zwiewne bluzkeczki na lato, ale zawsze zastanawiam się, co zrobić, żeby ukryć jakoś biustonosz ostatnio w Stradivariusie natknęłam się na coś takiego:
http://www.stradivarius.com/webapp/w...Bmarszczeniami

i tak się zastanawiam, czy nadaję się pod transparentne, czy półprzezroczyste bluzki?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:36   #1735
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Kobietki bardzo lubię zwiewne bluzkeczki na lato, ale zawsze zastanawiam się, co zrobić, żeby ukryć jakoś biustonosz ostatnio w Stradivariusie natknęłam się na coś takiego:
http://www.stradivarius.com/webapp/w...Bmarszczeniami

i tak się zastanawiam, czy nadaję się pod transparentne, czy półprzezroczyste bluzki?
Na stronie jest informacja,że jest to wykonane z bawełny. Dodatkowo, ma marszczecnia. Jeżel;i założysz opaskę pod delikatną,szyfonową bluzkę - będzie to widoczne. Mogłaby mieć lżejszy materiał, wtedy byłaby zamaskowana. A co z cielistymi biustonoszami, do tego z odpinanymi ramiączkami?

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:38
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 14:39   #1736
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Kochane Poznanianki ! Czy widziałyście w Browarze, albo na Malcie te topy ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg top - stradivarius [40zł].jpg (32,6 KB, 51 załadowań)
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 15:00   #1737
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Dziewczyny.... szukam chętnej do wspólnych zakupów perfum którym psikają w Stradivariusie z ebaya
Znalazłam aukcję 240ml za niecałe 90zł (juz z wysyłką ze stanów), ale 240ml to dla mnie za dużo
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:40   #1738
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... szukam chętnej do wspólnych zakupów perfum którym psikają w Stradivariusie z ebaya
Znalazłam aukcję 240ml za niecałe 90zł (juz z wysyłką ze stanów), ale 240ml to dla mnie za dużo
A na ile osob chcialabys podzielic? Bo bardzo mi sie podoba ten zapach i bylabym zainteresowana
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 19:56   #1739
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny.... szukam chętnej do wspólnych zakupów perfum którym psikają w Stradivariusie z ebaya
Znalazłam aukcję 240ml za niecałe 90zł (juz z wysyłką ze stanów), ale 240ml to dla mnie za dużo
Ja bylabym chętna zdecydowanie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-24, 20:07   #1740
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: TYLKO-Stradivarius-moja milość:)

A jakie to perfumy? Może też bym się skusiła na odrobinę np. 10 ml
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-23 08:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.