Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 17:29   #1711
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Gorączka poszła precz pojawiła się wysypka! Czyli 3 dniowka za nami



Dzsta,Kotek ja po połtorej godziny sciagania pokarmu miałam 30 ml 10 jedna pierś i 20 druga

ooo... przynajmniej wiadomo co było Lusi no i super, że jest już zdrowa

u mnie było podobnie z tym ściąganiem jak uciułałam 50 po całej nocy to był maks, ale jakoś udało mi się karmić Agatkę cudem chyba ja to w ogóle mam dziwne te cycki nie ciekły, nawału nie miałam, wkładek używam tylko jak gdzieś wychodzę, ale i tak zawsze były i są suche - chyba mam mocne zaworki jak to Sz. określił

właśnie jem muffinki mój wilczy apetyt mnie przeraża
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 19:32   #1712
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

KINIU i ode mnie naj naj najlepsze zyczonka!!! zdrowka, kasy, spelnienia marzen i ogromu milosci na codzien!!!


skoro o mleczarniach mowa to i ja sie wlacze w temat
do wczoraj moj laktator lezal praktycznie nieuzywany bo jakos nic nie udawalo mi sie wydoic..ale jako ze ostatnio moja dama cos grymasi przy mleczarni bo chyba polubila sie z butla to pomyslalam ze sprobuje sie podoic i jakims cudem udoilam jakies 80ml..niby nie duzo ale i tak cud ze sie udalo...
Dzasta ja mialam podobnie- tzn nawalu brak, ale osotanio juz wkladki musze nosic i zmieniac dosc czesto bo jakos mi sie leje zreszta ja tam jakiegos parcia na karmienie piersia nie mam..moja mloda chyba ma po rodzicach to ze do 3 miesiaca ssie a pozniej butla..i ja i malz tak mielismy...ale skoro pokarm jeszcze mam to bede sciagac czasem niech sie napije i maminego mleczka


aa i pochwale sie:
zrobilam calkiem dobre ciacho drozdzowe z jablkami i kruszonka czestuje chetne (ale duzo to juz nie zostalo)
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png


Edytowane przez katey
Czas edycji: 2011-04-07 o 19:35
katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:13   #1713
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Utopmy lenia w alkoholu !!!
Procentami go !!!!
A utopmy go, utopmy. Dziewczyny tutaj cyckowe tematy poruszają a że nas to nie dotyczy to utopmy tego lenia również w ich imieniu.

To co Czeko...no to chlup...za matki karmiące (niech im będzie na zdrowie)!!!
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:38   #1714
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

No Kochane widze tu niezla impreze!!!

Kinia duzo zdrowia, usmiechu, milosci i radosci. Niech kazdy dzien bedzie spelnieniem najskrytrzych marzen

Soffi super Cie widziec. Martwilam sie co tam u Ciebie ze zniknelas

Kotku jak oczka?

Katey drozdzoweczka? Mhyymm.... ja ostatnio znalazlam fajny przepis na ciacho z kremem i galaretka w srodku ale nie dane mi bylo jeszcze go zrobic

Gosia fajna sprawa z tymi filmowymi wieczorai, chetnie bym na cos takiego sama wyskoczyla

Moonik sikanie nocne to jest normalna sprawa, w 5 m-cu troszke sie to uspokoi ale podobno tylko na krotko bo pozniej znowu wraca

Ja wlasnie wszamalam mega koktajl truskawkowy przyrzadzony przez mego meza .
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 20:45   #1715
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Kasico i Dzasti z tym kółkiem to jest tak: nasz kolega pracuje w domu kultury i wymyślił kółko filmowe, ale, że w miejscu jego pracy jest jedynie telewizor 21 cali, to przekonał swoją szefową, żeby te filmy puszczać w takim zaprzyjaźnionym barze. I tak oto w poniedziałki chodzę z koleżankami (i mężem albo nie) na piwko+żarełko+oglądanie filmu. W poniedziałek oglądaliśmy "Siedem". Fajnie jest bo to oglądanie połączone ze spotykaniem się, poza tym w poniedziałki nie ma tylu osób co w weekend, więc jest spokojnie.
o kurczaki, fajny pomysł miło oglądać filmy w miłym towarzystwie

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
aa i pochwale sie:
zrobilam calkiem dobre ciacho drozdzowe z jablkami i kruszonka czestuje chetne (ale duzo to juz nie zostalo)

ja też raz zrobiłam drożdżaka z kruszonką

a u mnie teraz w piekarniu piecze się ... uwaga!!! ... chleb robiłam pierwszy raz i ciekawe czy wyjdzie

mi zależało, żeby karmić na początku tak do około 3 miesiąca a później miało się okazać w praktyce no i karmię nadal, a Agata lada dzień skończy 4 miesiąc szczerze przyznam, że nie płakałabym gdyby jakimś sposobem moją laktację szlag trafił
mam iść w przyszłym tygodniu do fryzjera, więc wiadomo, że trochę zejdzie bo malowanie, obcinanie i muszę kombinować co z tą moją małą głodomorrą zrobić, żeby z głodu nie padła na szczęście mam zamrożoną jedną porcję - 100 ml, więc się teraz przyda i właśnie dla takich sytuacji karmienie mm jest super sprawą

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
A utopmy go, utopmy. Dziewczyny tutaj cyckowe tematy poruszają a że nas to nie dotyczy to utopmy tego lenia również w ich imieniu.

To co Czeko...no to chlup...za matki karmiące (niech im będzie na zdrowie)!!!
mniam mniam.... też bym jakiegoś alkohola chlupnęła
jak otwieram lodówkę to uśmiecha się do mnie desperadosik i pół butelki malibu
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:17   #1716
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
skoro o mleczarniach mowa to i ja sie wlacze w temat
do wczoraj moj laktator lezal praktycznie nieuzywany bo jakos nic nie udawalo mi sie wydoic..ale jako ze ostatnio moja dama cos grymasi przy mleczarni bo chyba polubila sie z butla to pomyslalam ze sprobuje sie podoic i jakims cudem udoilam jakies 80ml..niby nie duzo ale i tak cud ze sie udalo...
Dzasta ja mialam podobnie- tzn nawalu brak, ale osotanio juz wkladki musze nosic i zmieniac dosc czesto bo jakos mi sie leje zreszta ja tam jakiegos parcia na karmienie piersia nie mam..moja mloda chyba ma po rodzicach to ze do 3 miesiaca ssie a pozniej butla..i ja i malz tak mielismy...ale skoro pokarm jeszcze mam to bede sciagac czasem niech sie napije i maminego mleczka


Kotus a sciagasz "systemem"?? bo mnie w szpitalu na rozchulanie laktacji kazaly sciagac po 7,5,3,1 kazda piers czyli 7 minut lewa, prawa, 5 minut lewa, prawa i tak az do minuty i tak co 3 godziny

aa i pochwale sie:
zrobilam calkiem dobre ciacho drozdzowe z jablkami i kruszonka czestuje chetne (ale duzo to juz nie zostalo)
nooo kilim Cie normalnie dawac mi tu przepisa i to juz a najlepiej do klubu wrzucic bo bedzie lanie

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
A utopmy go, utopmy. Dziewczyny tutaj cyckowe tematy poruszają a że nas to nie dotyczy to utopmy tego lenia również w ich imieniu.

To co Czeko...no to chlup...za matki karmiące (niech im będzie na zdrowie)!!!
kurde cycki zdominowaly watek ale moze chociaz one uchronia go przed umarciem

nooo i ja sie chetnie napije sciegnelam to jestem free i moge cosik golnac

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No Kochane widze tu niezla impreze!!!

Kinia duzo zdrowia, usmiechu, milosci i radosci. Niech kazdy dzien bedzie spelnieniem najskrytrzych marzen

Soffi super Cie widziec. Martwilam sie co tam u Ciebie ze zniknelas

Kotku jak oczka?

a dziekuje juz prawie dobrze bo super dobrze to juz chyba nigdy nie bedzie

Katey drozdzoweczka? Mhyymm.... ja ostatnio znalazlam fajny przepis na ciacho z kremem i galaretka w srodku ale nie dane mi bylo jeszcze go zrobic


nooo nieeee nastepna ciachem kusi i to jeszcze z kremem prosic o przepisa w klubie

Gosia fajna sprawa z tymi filmowymi wieczorai, chetnie bym na cos takiego sama wyskoczyla

Moonik sikanie nocne to jest normalna sprawa, w 5 m-cu troszke sie to uspokoi ale podobno tylko na krotko bo pozniej znowu wraca

Ja wlasnie wszamalam mega koktajl truskawkowy przyrzadzony przez mego meza .

no i na koniec koktajlem mnie dobila


Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
o kurczaki, fajny pomysł miło oglądać filmy w miłym towarzystwie



ja też raz zrobiłam drożdżaka z kruszonką

a u mnie teraz w piekarniu piecze się ... uwaga!!! ... chleb robiłam pierwszy raz i ciekawe czy wyjdzie

uwziely sie dzis na mnie czy co Dzasti biegusiem do klubiku wklepac przepis bo chyba bedzie zbiorowe lansko

mi zależało, żeby karmić na początku tak do około 3 miesiąca a później miało się okazać w praktyce no i karmię nadal, a Agata lada dzień skończy 4 miesiąc szczerze przyznam, że nie płakałabym gdyby jakimś sposobem moją laktację szlag trafił
mam iść w przyszłym tygodniu do fryzjera, więc wiadomo, że trochę zejdzie bo malowanie, obcinanie i muszę kombinować co z tą moją małą głodomorrą zrobić, żeby z głodu nie padła na szczęście mam zamrożoną jedną porcję - 100 ml, więc się teraz przyda i właśnie dla takich sytuacji karmienie mm jest super sprawą


mniam mniam.... też bym jakiegoś alkohola chlupnęła
jak otwieram lodówkę to uśmiecha się do mnie desperadosik i pół butelki malibu
mniamiiii desperadosssss ide sie sfosic
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:35   #1717
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Kotek

wpiszę przepis na wątek jak tylko spróbuję czy to coś co wyjęłam z piekarnika nadaje się do jedzenia
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 23:17   #1718
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

U nas pogoda dzisiaj w kratkę, rano słoneczko, w południe deszcz, a wieczorem wiatrzycho

Niuniuniau śliczna córeczka

Kina Wszystkiego najlepszego
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 07:38   #1719
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

Ale tu wczoraj impreza była widzę Mnie ominęła, bo przyjechał brat mój mnie odwiedzić, kilka godzin posiedział, przejazdem był. A potem mi się już kompa nie chciało odpalać.

Ale u nas wczoraj wieczorem i w nocy wiało to szok! Na szczęście byłam tak padnięta, że i tak całą noc przespałam jak suseł, mimo że blachy na dachu waliły strasznie.

A dzisiaj wieczorem czeka mnie wyrywanie ósemki Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i sprawnie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:08   #1720
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
KINIU i ode mnie naj naj najlepsze zyczonka!!! zdrowka, kasy, spelnienia marzen i ogromu milosci na codzien!!!


aa i pochwale sie:
zrobilam calkiem dobre ciacho drozdzowe z jablkami i kruszonka czestuje chetne (ale duzo to juz nie zostalo)
dzięki Katey

a zostało jeszcze ciacha do porannej herbatki?
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
To co Czeko...no to chlup...za matki karmiące (niech im będzie na zdrowie)!!!
to i ja się dołączam
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Kinia duzo zdrowia, usmiechu, milosci i radosci. Niech kazdy dzien bedzie spelnieniem najskrytrzych marzen
dziękuję Daguś
a jak Ty się czujesz Kochana?


Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
U nas pogoda dzisiaj w kratkę, rano słoneczko, w południe deszcz, a wieczorem wiatrzycho

Kina Wszystkiego najlepszego
potwierdzam, wczoraj mało mi łba nie oderwało, jak w trakcie pracy na pocztę wyszłam, a wieczorem jeszcze gorzej było
gdzie ta wiosna?
dziękuję za życzonka


Aguniu, za ósemeczkę
to może znieczulimy tego zębola jakimś driniaczem?
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:11   #1721
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Aguniu, za ósemeczkę
to może znieczulimy tego zębola jakimś driniaczem?

a wiesz co, chętnie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 08:36   #1722
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć

wstawać a nie odsypiacie imprezkę

Aguniu będę trzymać dziś wieczorem
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:20   #1723
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dziękuję Daguś
a jak Ty się czujesz Kochana?
Wlasnie wszamalam sniadanko. Na sile probuje spac do 10 choc o 7 mam pierwsza porcje lekow. A o 5 chodze siusiu. Jak tylko mloda poczuje ze nie spie zaczyna lobuzowac. Spacerki po calym brzuchu uwielbia, ostatnio wystawila piete badz lokiec w miejscu gdzie powinnam miec zoladek . Nie wspomne o tym ze raz jak mnie kopnela to brzuch mi sie odksztalcil i wygial prawie na 5 cm. Az sie przestraszylam. Pierwsza czkawke tez mamy juz za soba . Zastanawiamy sie tylko z mezem po kim ona sie taka kokoszaca zrobila, bo czasami miejsce to sobie przez 2 godz nie moze znalezc. A ja czuje sie dobrze, mega zmeczenie minelo Teraz tylko dorabiam sie bolu plecow od lezenia heheh.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 09:22   #1724
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć dziewczyny

Agunia trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rwanie ósemki, ja już nie mam żadnej
Co do wiatru to u nas dzisiaj wcale nie jest lepiej, wkurza mnie to bo przez niego jestem uziemiona z Oliwką w domu :/

Ja niewyspana ale niestety nie z powodu imprezowania a z powodu tego małego szczęścia, które właśnie kima w łóżeczku. Moje dziecko jest takie, że ile jej się da do zjedzenia to wszamie. No i wczoraj pożarła obiadek a potem jeszcze wydoiła cycka i jak wieczorem żeśmy tańcowały tak zwróciła wszystko. Ona brudna od góry do dołu, ja podobnie plus pół podłogi w dużym pokoju No więc w nocy była troszki głodna i już o 23 jedzonko potem o 4 z groszami i odechciało jej się spać No myślałam, że ją zaknebluje
Za to dzisiaj wraca tatuś więc ja wynoszę się do dużego pokoju spać a on niech nacieszy się córą w nocy
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 11:53   #1725
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wlasnie wszamalam sniadanko. Na sile probuje spac do 10 choc o 7 mam pierwsza porcje lekow. A o 5 chodze siusiu. Jak tylko mloda poczuje ze nie spie zaczyna lobuzowac. Spacerki po calym brzuchu uwielbia, ostatnio wystawila piete badz lokiec w miejscu gdzie powinnam miec zoladek . Nie wspomne o tym ze raz jak mnie kopnela to brzuch mi sie odksztalcil i wygial prawie na 5 cm. Az sie przestraszylam. Pierwsza czkawke tez mamy juz za soba . Zastanawiamy sie tylko z mezem po kim ona sie taka kokoszaca zrobila, bo czasami miejsce to sobie przez 2 godz nie moze znalezc. A ja czuje sie dobrze, mega zmeczenie minelo Teraz tylko dorabiam sie bolu plecow od lezenia heheh.
Hehe, to Ci dziecię szaleje
ale to fajnie
super, że już lepiej się czujesz
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:24   #1726
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

witanko
fiu fiu
jaki ruch, cyckowy co prawda ale zawsze ruch
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Kasiu może i nie doczytałam z koncepcją mieszkania ale i tak utrzymuję, że nawet jako kolory podstawowe będziesz miała problemy z utrzymaniem porządku, np kanapa i na białej i na czarnej będzie wszystko widać. Tyle, że do mnie też nie przemawiały argumenty praktyczności i kanapę mam w kolorze kości słoniowej, a może raczej była w tym kolorze ;p

Wrzucam zdjęcie półrocznej Oliwki (dokładnie 11 kwietnia skończy 6 miesięcy) szok jak ten czas zapitala
Rozumiem Cie kochana
Jeśli juz to raczej mysle o bialej szafie na wysoki polysk, szafce pod tv itp
Kanapa ciemnoszara raczej
Wiem jak ciężko jest utrzymać w czystości białe i czarne rzeczy - niestety
Z resztą wszystko się jeszcze u mnie moze zmienic

Oliwcia cudna
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
No to siuup Kasik

a sciagam bo jakbym nie sciagala to by mi cycki roz...walilo a nie chce brac tabletek bo to hormony sa a ja juz mam klopoty z tarczyca a poza tym licze ze wyciagne wszystko to mi cycki zmaleja
yhm
nie znam sie na tym
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Zapraszam do albumu, dodałam fotki
Malutka o niebo lepiej jest bez tej boazerii dużo jasniej.
Na fotkach z boazeria nie widzialam wogóle tej szafy
Kafle na podłodze podobają mi się
Przedpokój w kaflach na ścianie niestety do mnie nie przemawia
ale jesli tak zdecydowaliscie to widocznie sie Wam podoba.
mysle, ze nie bardzo pasuje ten kolor ścian -dałabym tam własnie wrzos- w kazdym razie odcień fioletu tak jak wstepnie pisalas
Dawidkowy pokoik słodziutki
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Kasico i Dzasti z tym kółkiem to jest tak: nasz kolega pracuje w domu kultury i wymyślił kółko filmowe, ale, że w miejscu jego pracy jest jedynie telewizor 21 cali, to przekonał swoją szefową, żeby te filmy puszczać w takim zaprzyjaźnionym barze. I tak oto w poniedziałki chodzę z koleżankami (i mężem albo nie) na piwko+żarełko+oglądanie filmu. W poniedziałek oglądaliśmy "Siedem". Fajnie jest bo to oglądanie połączone ze spotykaniem się, poza tym w poniedziałki nie ma tylu osób co w weekend, więc jest spokojnie.

No Sofi miałam pytać gdzie byłaś jak Cię nie było, ale już doczytałam. Licze, że pokażesz swój nowy "lokal".
1- mycha zazdroszcze Ci super takie spotkanka !! ze tez u nas nie ma takich bajerów
2- ja tez licze, ale cos czuje ze sie przelicze
Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Utopmy lenia w alkoholu !!!
Procentami go !!!!

Ty i leń! Już to widzę!!
Wypastowana juz ile razy podłoga? Szpachlę dokupiłas??
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
wkładek używam tylko jak gdzieś wychodzę, ale i tak zawsze były i są suche - chyba mam mocne zaworki jak to Sz. określił
umarłam
Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
aa i pochwale sie:
zrobilam calkiem dobre ciacho drozdzowe z jablkami i kruszonka czestuje chetne (ale duzo to juz nie zostalo)
mniammmmmmm
uwielbiam ciacho drozdzowe z kruszonką
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej
Ale u nas wczoraj wieczorem i w nocy wiało to szok! Na szczęście byłam tak padnięta, że i tak całą noc przespałam jak suseł, mimo że blachy na dachu waliły strasznie.

A dzisiaj wieczorem czeka mnie wyrywanie ósemki
Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i sprawnie
u nas to samo było .... brrrrrrrrrrrrr

trzymam kciuki!!! golnij sobie dla odwagi
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Ja niewyspana ale niestety nie z powodu imprezowania a z powodu tego małego szczęścia, które właśnie kima w łóżeczku. Moje dziecko jest takie, że ile jej się da do zjedzenia to wszamie. No i wczoraj pożarła obiadek a potem jeszcze wydoiła cycka i jak wieczorem żeśmy tańcowały tak zwróciła wszystko. Ona brudna od góry do dołu, ja podobnie plus pół podłogi w dużym pokoju No więc w nocy była troszki głodna i już o 23 jedzonko potem o 4 z groszami i odechciało jej się spać No myślałam, że ją zaknebluje
Za to dzisiaj wraca tatuś więc ja wynoszę się do dużego pokoju spać a on niech nacieszy się córą w nocy
ludzie jak ja nie lubię "przygód małego żigolaka"
aleś go załatwiła


***
Dziewczynki byłam na budowie oraz w biurze naszego dewelopera i wiem już na bank, że we wrzesniu dostajemy klucze pod prace wykończeniowe
Ale dostaniemy prezent na 3 rocznice slubu
Byłam wczoraj w Castoramie i musze stwierdzić ze nic mi sie nie podobało- a patrzylam na kafle i tapety poracha!
Jedyne co to panele podłogowe mi sie podobaly nie pytajcie jakie bo nie pamietam jak sie nazywaly.
aaaaaaaaaaaaa przedstawiam Wam bezokazyjne tulipki od mężusia:
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!

Edytowane przez kasienka1985
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:29
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:45   #1727
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

a wiesz co Kocie,ze nawet nie slyszalam o "sposobie" na sciaganie..musze sprobwac jak tak na razie to raczej tak sobie chcialam sprobowac czy cos tym razem udoje i w trakcie ogladania filmu ciagnelam
przepisik z gazety wyprobowalam i wyszlo ok, az mi szkoda ze tylko pol porcji zrobilam bo fajnie smakuje z kawusia (inka)

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hej

Ale tu wczoraj impreza była widzę Mnie ominęła, bo przyjechał brat mój mnie odwiedzić, kilka godzin posiedział, przejazdem był. A potem mi się już kompa nie chciało odpalać.

Ale u nas wczoraj wieczorem i w nocy wiało to szok! Na szczęście byłam tak padnięta, że i tak całą noc przespałam jak suseł, mimo że blachy na dachu waliły strasznie.

A dzisiaj wieczorem czeka mnie wyrywanie ósemki Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i sprawnie
oj wspolczuje tych osemek!! moj malzon mial jakis czas temu wyrywana i widzialam jak biedak cierpi..kilka dni malo jadl i na przeciwbolowych lecial..
ale kciuki trzymam zeby bylo szybko i jak najmniej bolesnie!!!

u nas tez tak wialo ze az krzesla na tarasie sie poprzewracaly...i do tego gwizdze nam w domu przez kominek...

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dzięki Katey

a zostało jeszcze ciacha do porannej herbatki?
no kawaleczek jeszcze zostal nawet i do (po)poludniowej herbatki

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wlasnie wszamalam sniadanko. Na sile probuje spac do 10 choc o 7 mam pierwsza porcje lekow. A o 5 chodze siusiu. Jak tylko mloda poczuje ze nie spie zaczyna lobuzowac. Spacerki po calym brzuchu uwielbia, ostatnio wystawila piete badz lokiec w miejscu gdzie powinnam miec zoladek . Nie wspomne o tym ze raz jak mnie kopnela to brzuch mi sie odksztalcil i wygial prawie na 5 cm. Az sie przestraszylam. Pierwsza czkawke tez mamy juz za soba . Zastanawiamy sie tylko z mezem po kim ona sie taka kokoszaca zrobila, bo czasami miejsce to sobie przez 2 godz nie moze znalezc. A ja czuje sie dobrze, mega zmeczenie minelo Teraz tylko dorabiam sie bolu plecow od lezenia heheh.
hehe Daget ja mialam podobnie..mloda szalala w brzuchu jakby jakas gimnastyke artystyczna uprawiala..czesto mialam lokcie/kolana czy cos podobnego wywalone z brzucha..a najlepiej to bylo wieczorami szalec jak matka chciala sobie odpoczac
Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ja niewyspana ale niestety nie z powodu imprezowania a z powodu tego małego szczęścia, które właśnie kima w łóżeczku. Moje dziecko jest takie, że ile jej się da do zjedzenia to wszamie. No i wczoraj pożarła obiadek a potem jeszcze wydoiła cycka i jak wieczorem żeśmy tańcowały tak zwróciła wszystko. Ona brudna od góry do dołu, ja podobnie plus pół podłogi w dużym pokoju No więc w nocy była troszki głodna i już o 23 jedzonko potem o 4 z groszami i odechciało jej się spać No myślałam, że ją zaknebluje
Za to dzisiaj wraca tatuś więc ja wynoszę się do dużego pokoju spać a on niech nacieszy się córą w nocy
hihi no tak..nie ma to jak zarloki..ile dadza tyle wchlonie a jeszcze szybciej odda...
ale niezle meza zalatwisz..ciekawe co on n a to?? moj do perfekcji opanowal uniki..jak mloda zaczyna marudzic to nagle on ma kupe rzeczy do zrobienia... ale czasem i on potrafi ja czyms zajac..

a mnie dzis moja super zaskoczyla bo obudzila sie niby ok 23 (tzn ja a niechcacy obudzilam) ale po dopiciu troszki mleka zasnela i spala do 3:30 wydoila cycki i ponownie zasnela do 7:30
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:50   #1728
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
No myślałam, że ją zaknebluje
Za to dzisiaj wraca tatuś więc ja wynoszę się do dużego pokoju spać a on niech nacieszy się córą w nocy
Ale Ci sie przytrafilo, widze ze jednak znalazalas sposob

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
Hehe, to Ci dziecię szaleje
ale to fajnie
super, że już lepiej się czujesz
Moj mezus dzis wyrusza z rodzicami pod Jelenia Gore po ciocie. A jego rodzinka stwierdzila ze sie mna zajmie wiec na sobote zapowiedziala sie jego chrzesta a Czika zajmie sie w weekend szwagier. Super sie postarali

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
we wrzesniu dostajemy klucze pod prace wykończeniowe
Ale dostaniemy prezent na 3 rocznice slubu
Byłam wczoraj w Castoramie i musze stwierdzić ze nic mi sie nie podobało- a patrzylam na kafle i tapety poracha!
Jedyne co to panele podłogowe mi sie podobaly nie pytajcie jakie bo nie pamietam jak sie nazywaly.
aaaaaaaaaaaaa przedstawiam Wam bezokazyjne tulipki od mężusia:
Wooow no to super, chwila moment i bedziecie w remontowym szale. Ja plytki wybieralam i kupowalam tutaj http://eplytki.pl w castoramie tez mi sie nic nie podobalo
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:58   #1729
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej żonki - cycolki
A u mnie ciepło - 19 stopni co z tego - jak mogę sobie tylko przez okno popatrzyć na rozebranych do krótkich rękawków ludzi na szczęście tydzień powoli się kończy, obrobimy się z robotą i na następny weekend na pewno gdzieś skoczymy (o ile pogoda dopisze).

Niunia ale córcia dała Ci popalić
mam nadzieję, że mężuś wyręczy i odeśpisz to dzisiejszej nocy

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A dzisiaj wieczorem czeka mnie wyrywanie ósemki Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i sprawnie
trzymaj się Kochana

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wlasnie wszamalam sniadanko. Na sile probuje spac do 10 choc o 7 mam pierwsza porcje lekow. A o 5 chodze siusiu. Jak tylko mloda poczuje ze nie spie zaczyna lobuzowac. Spacerki po calym brzuchu uwielbia, ostatnio wystawila piete badz lokiec w miejscu gdzie powinnam miec zoladek . Nie wspomne o tym ze raz jak mnie kopnela to brzuch mi sie odksztalcil i wygial prawie na 5 cm. Az sie przestraszylam. Pierwsza czkawke tez mamy juz za soba . Zastanawiamy sie tylko z mezem po kim ona sie taka kokoszaca zrobila, bo czasami miejsce to sobie przez 2 godz nie moze znalezc. A ja czuje sie dobrze, mega zmeczenie minelo Teraz tylko dorabiam sie bolu plecow od lezenia heheh.
To Ci się wiercipiętka trafiła tancerka chyba z niej będzie
super, że dobrze się czujesz - oby plecki nie bolały

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
***
Dziewczynki byłam na budowie oraz w biurze naszego dewelopera i wiem już na bank, że we wrzesniu dostajemy klucze pod prace wykończeniowe
Ale dostaniemy prezent na 3 rocznice slubu
Byłam wczoraj w Castoramie i musze stwierdzić ze nic mi sie nie podobało- a patrzylam na kafle i tapety poracha!
Jedyne co to panele podłogowe mi sie podobaly nie pytajcie jakie bo nie pamietam jak sie nazywaly.
aaaaaaaaaaaaa przedstawiam Wam bezokazyjne tulipki od mężusia:
super Kasica to teraz Cię czeka wybieranie i urządzanie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 20:20   #1730
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Dzięki za kciuki ale zęba w końcu nie wyrwałam... Najpierw się uczekałam 40 minut w klejce (byłam umówiona na 19, weszłam 40 po) a potem dowiedziałam, że na dobrą sprawę to lepiej by było tych ósemek nie wyrywać ale jak bardzo chcę, to mogę się umówić na inny termin, bo dzisiaj to już nie da rady No i się umówiłam na 4 maja, a w między czasie idę do innego dentysty jeszcze to skonsultować, bo może zrobię tak, że tylko jedną wyleczę a jedną wyrwę albo obie zostawię (mam bardzo mocno poplombowane siódemki i wg tej babki, gdyby coś się z 7 stało i bym je "straciła" to ósemki się ładnie przesuwają i zastępują lukę, a że moje ósemki nie powodują ścisku szczęki, to lepiej żeby zostały).

Kasico super wieści
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:33   #1731
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cześć. U mnie dzisiaj wieje i w ogóle pogoda do d..., teraz troszkę słoneczko wyjrzało, ale powoli się chowa. Szkoda, nie lubię takiego weekendu. Może jutro będzie ładniej, na spacerek bym poszła a tak, w domu trzeba siedzieć
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Gosia fajna sprawa z tymi filmowymi wieczorai, chetnie bym na cos takiego sama wyskoczyla
Zapraszam do siebie, chętnie Cię ze sobą zabiorę. Nawet kebab albo zapiekankę i herbatkę Ci kupię, ale o piwo nawet nie proś, nie kupię!

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
o kurczaki, fajny pomysł miło oglądać filmy w miłym towarzystwie

a u mnie teraz w piekarniu piecze się ... uwaga!!! ... chleb robiłam pierwszy raz i ciekawe czy wyjdzie
Pewnie, że fajny pomysł, lubię te poniedziałkowe wieczorki

I jak chleb? Smakowity?

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Ale u nas wczoraj wieczorem i w nocy wiało to szok! Na szczęście byłam tak padnięta, że i tak całą noc przespałam jak suseł, mimo że blachy na dachu waliły strasznie.

A dzisiaj wieczorem czeka mnie wyrywanie ósemki Trzymajcie kciuki żeby poszło szybko i sprawnie
U mnie dzisiaj straszliwie wiało w nocy, zresztą teraz też jest wiatrzysko okropne.
O ósemkach czytałam dalej, że nie wyrwałaś. Tylko problem nimi, po co one w ogóle wyrastają

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Wlasnie wszamalam sniadanko. Na sile probuje spac do 10 choc o 7 mam pierwsza porcje lekow. A o 5 chodze siusiu. Jak tylko mloda poczuje ze nie spie zaczyna lobuzowac. Spacerki po calym brzuchu uwielbia, ostatnio wystawila piete badz lokiec w miejscu gdzie powinnam miec zoladek . Nie wspomne o tym ze raz jak mnie kopnela to brzuch mi sie odksztalcil i wygial prawie na 5 cm. Az sie przestraszylam. Pierwsza czkawke tez mamy juz za soba . Zastanawiamy sie tylko z mezem po kim ona sie taka kokoszaca zrobila, bo czasami miejsce to sobie przez 2 godz nie moze znalezc. A ja czuje sie dobrze, mega zmeczenie minelo Teraz tylko dorabiam sie bolu plecow od lezenia heheh.
Daguś dasz radę, musisz. Pomyśl, że teraz możesz się wyspać na zapas, później może już nie być tak łatwo.

Cytat:
Napisane przez niuniuniau Pokaż wiadomość
Za to dzisiaj wraca tatuś więc ja wynoszę się do dużego pokoju spać a on niech nacieszy się córą w nocy
Haha...podział obowiązków musi być

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Dziewczynki byłam na budowie oraz w biurze naszego dewelopera i wiem już na bank, że we wrzesniu dostajemy klucze pod prace wykończeniowe
Ale dostaniemy prezent na 3 rocznice slubu
Byłam wczoraj w Castoramie i musze stwierdzić ze nic mi sie nie podobało- a patrzylam na kafle i tapety poracha!
Jedyne co to panele podłogowe mi sie podobaly nie pytajcie jakie bo nie pamietam jak sie nazywaly.
Super
Wiesz co ja tapety zamawiałam. Jest u mnie w mieście sklep z tapetami, takie tańsze i te bardziej chodliwe mają na miejscu, resztę trzeba zamawiać, ale wybór jest taki, że szok...Poszukaj u Ciebie też pewnie tak można.

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hej żonki - cycolki
A u mnie ciepło - 19 stopni co z tego - jak mogę sobie tylko przez okno popatrzyć na rozebranych do krótkich rękawków ludzi na szczęście tydzień powoli się kończy, obrobimy się z robotą i na następny weekend na pewno gdzieś skoczymy (o ile pogoda dopisze).
Zazdraszczam. Nawet jak bym miała w domu siedzieć to chciałabym na takich "rozebranych" ludzi popatrzeć U mnie wieje i zimnica.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:01   #1732
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
A u mnie ciepło - 19 stopni co z tego - jak mogę sobie tylko przez okno popatrzyć na rozebranych do krótkich rękawków ludzi na szczęście tydzień powoli się kończy, obrobimy się z robotą i na następny weekend na pewno gdzieś skoczymy (o ile pogoda dopisze).

To Ci się wiercipiętka trafiła tancerka chyba z niej będzie
super, że dobrze się czujesz - oby plecki nie bolały
Woow ja to przez okno widze tylko jak topole sie zginaja tak wieje Wlasnie dwie jednostki strazy pozarnej stoja u nas pod blokiem, ciekawe co sie stalo? Maz dzis skakal przy mnie caly dzien i procz tego wysprzatal mieszkanie

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Dzięki za kciuki ale zęba w końcu nie wyrwałam...
No to faktycznie niezla jazda z tym zebami. Najlepiej skonsultowac sie z jeszcze jakims dentysta.

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Zapraszam do siebie, chętnie Cię ze sobą zabiorę. Nawet kebab albo zapiekankę i herbatkę Ci kupię, ale o piwo nawet nie proś, nie kupię!

Daguś dasz radę, musisz. Pomyśl, że teraz możesz się wyspać na zapas, później może już nie być tak łatwo.
Nooo ja tam niegdy za piwem i zbytnio nie bylam ale wszystko inne z checia Szkoda ze tak daleko mieszkasz. A ze spaniem na zapas to chyba tak nie za bardzo mozna . Chociaz szczerze Ci powiem ze odpoczelam ( w koncu). Dzis wzielam sie za dzierganie pierwszego sweterka. A teraz obgladne Bitwe na Glosy
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 23:35   #1733
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Imprezka urodzinowa udało się i to bardzo, mimo tego, że teściowa moja przyszła ze swoim drugim wnukiem o pół roku młodszy jest od Dawida prezenty udane, dzieciaki grzeczne, jedzonko dobre, a tort pychotka jak zgram zdjęcia to wkleję

Kasia na zdjęciach tego tak nie widać, ale ta zieleń pasuje pod te jasne kafle. Kafle na ścianie są ze względu na Dawida
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:29   #1734
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Wstawajcie dziewczyny!!! Dzisiaj byłam wyspana już 8:30. Mąż jeszcze spał, więc też leżałam, żby go nie budzić. Wstałam o 9, umyłam włosięta i teaz siedzę z Waxem na głowie
Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Nooo ja tam niegdy za piwem i zbytnio nie bylam ale wszystko inne z checia Szkoda ze tak daleko mieszkasz. A ze spaniem na zapas to chyba tak nie za bardzo mozna . Chociaz szczerze Ci powiem ze odpoczelam ( w koncu). Dzis wzielam sie za dzierganie pierwszego sweterka.
W takim razie bez piwa Daleko? 120 km i to w linii prostej to wcale nie jest tak daleko.
Ps. Dobrze, że wypoczywasz i to nie tylko fizycznie. Pracą się nie denerwujesz, więc pełny relaks a to dobre dla dzidzi. Zdolnego masz męża, chociaż muszę powiedzieć, że w piątek mój też mieszkanie sam posprzątał, ponieważ żona do kosmetyczki poszła Miałam mikrodermabrazje.

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Imprezka urodzinowa udało się i to bardzo, mimo tego, że teściowa moja przyszła ze swoim drugim wnukiem o pół roku młodszy jest od Dawida
Fajnie.
Malutka ja Cię nie mam wśród przyjaciół, więc albumu Twojego nie mogę zobaczyć
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 22:35   #1735
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Fajnie.
Malutka ja Cię nie mam wśród przyjaciół, więc albumu Twojego nie mogę zobaczyć
już masz
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 09:01   #1736
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

No to koleny tydzien lezakowania przede mna i jeden za mna
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Imprezka urodzinowa udało się i to bardzo, mimo tego, że teściowa moja przyszła ze swoim drugim wnukiem o pół roku młodszy jest od Dawida prezenty udane, dzieciaki grzeczne, jedzonko dobre, a tort pychotka jak zgram zdjęcia to wkleję
oooooo no to super. Grunt ze wzystko sie udalo, a zdjecia pewnie super sa. Czekam niecierpliwie
Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość

W takim razie bez piwa Daleko? 120 km i to w linii prostej to wcale nie jest tak daleko.
Ps. Dobrze, że wypoczywasz i to nie tylko fizycznie. Pracą się nie denerwujesz, więc pełny relaks a to dobre dla dzidzi. Zdolnego masz męża, chociaż muszę powiedzieć, że w piątek mój też mieszkanie sam posprzątał, ponieważ żona do kosmetyczki poszła Miałam mikrodermabrazje.
To jak juz wroce do aktywnego zycia to moze z dzidziolem sie wybierzemy na jakis weekendowy wypadzik w Twoje rejony
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 15:06   #1737
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej hej. Co tam? Ja po pracy, ziemniaczki się gotują, czekam na obiadek. Później lecę na basen, angielski i do koleżanki. Miałam myć okna, ale niestety, pogoda nie pozwala
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
już masz
dzięks, zaraz zobacze

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
No to koleny tydzien lezakowania przede mna i jeden za mna
oooooo no to super. Grunt ze wzystko sie udalo, a zdjecia pewnie super sa. Czekam niecierpliwie

To jak juz wroce do aktywnego zycia to moze z dzidziolem sie wybierzemy na jakis weekendowy wypadzik w Twoje rejony
Trzymam Cię za słowo i jak najbardziej zapraszam

No tak...jest 21:23, niedawno powróciłam, zeżarłam miske płatków i myślę sobie zajrzę na wątek...a tu co...nikt nic nie napisał. W takim razie spadam zagrać w literaczki

Edytowane przez gosia1007
Czas edycji: 2011-04-12 o 20:24
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 17:20   #1738
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość

No tak...jest 21:23, niedawno powróciłam, zeżarłam miske płatków i myślę sobie zajrzę na wątek...a tu co...nikt nic nie napisał. W takim razie spadam zagrać w literaczki
Ja tez wczoraj zakonczylam dzien miska platkow

No wlasnie gdzie wszystkie wywialo????? Masakra dziewczyny co sie z Wami dzieje??
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 19:50   #1739
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Ja tez wczoraj zakonczylam dzien miska platkow

No wlasnie gdzie wszystkie wywialo????? Masakra dziewczyny co sie z Wami dzieje??
Cześć Wam dziewczyny Co tam u Was? Dzisiaj też płatki szamałyście? Ja oczywiście tak - mam ostatnio mega smaka na płatki.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:17   #1740
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Są PM-ki jest impreza:) PM 2008:)

Hej

a ja dawno płatków nie jadłam a lubię wszystkie kukurydziane, kulki czekoladowe, muszelki czekoladowe, poduszki z nadzieniem i wiele innych
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 12:22:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.