Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 10:34   #1711
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Czyli twierdzisz, że na 100% zamordowała dziecko skoro Ci się tak moja wypowiedź nie podoba?
Bo ja się tylko zastanawiałam dlaczego nie okazują żadnych emocji. Mogli zamordować, a mógł to być wypadek i może to być dla nich wygodne. Tyle
Właśnie,, moze tak, może nie, ale druga wersja jest prawdopodobna jak trafienie 6 w totka. Jak często się zdarza, że ktoś ci przeszkadza, np szef i wpada pod ciezarówkę np?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-04-05 o 10:40
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:42   #1712
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

nie no bez jaj naprawdę zrobili zdjęcie tego co zjadła?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:54   #1713
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
nie no bez jaj naprawdę zrobili zdjęcie tego co zjadła?
tak na prawdę lepiej by było dla niej , gdyby była w areszcie, lub gdyby przyznała się od razu co zrobiła i mogła odsiedzieć wyrok jaki wyda sąd z zachowaniem resztek godności, zasłnili by jej pewnie twarz , nie ujwaniali nazwiska, i nie byłoby tej całej szopki...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:59   #1714
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

......................... ..............
jej rodzice mają szczęście bo się od początku nie pokazali w telewizji, nie mam pojęcia jak wyglądają i mam nadzieję że nie podadzą do wiadomości publicznej ich wizerunku, ponieważ to że Katarzyna i Bartek życia nie mają i mieć nie będą, to wiadomo. To że jego rodzice będą mieć problemy - już mają. Może rodzice Katarzyny zaznają trochę spokoju bo pewnie też Bogu ducha winni ludzie jeśli chodzi o całą śmierć nie mieli z tym nic wspólnego. Pewnie. Bo tu już nic nie jest pewne.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:01   #1715
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
tak na prawdę lepiej by było dla niej , gdyby była w areszcie, lub gdyby przyznała się od razu co zrobiła i mogła odsiedzieć wyrok jaki wyda sąd z zachowaniem resztek godności, zasłnili by jej pewnie twarz , nie ujwaniali nazwiska, i nie byłoby tej całej szopki...
dokładnie
to się już robi obrzydliwe, fotkę tego co zjadła zrobili a jak zwiewała z Łodzi to gdzie byli wszyscy Ci, którzy całą noc wiszą na drzewach z aparatem w rękach???
Lepiej dla niej, gdyby faktycznie była w areszczie.
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:23   #1716
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
......................... ..............
jej rodzice mają szczęście bo się od początku nie pokazali w telewizji, nie mam pojęcia jak wyglądają i mam nadzieję że nie podadzą do wiadomości publicznej ich wizerunku, ponieważ to że Katarzyna i Bartek życia nie mają i mieć nie będą, to wiadomo. To że jego rodzice będą mieć problemy - już mają. Może rodzice Katarzyny zaznają trochę spokoju bo pewnie też Bogu ducha winni ludzie jeśli chodzi o całą śmierć nie mieli z tym nic wspólnego. Pewnie. Bo tu już nic nie jest pewne.

wczoraj w TTV wypowiadał się ojciec K. że nie wierzy, że jego córka mogłaby przyczynić się do śmierci dziecka i że nie przyjmuje tego do wiadomości i w ten sposób stara się nie myśleć, mówił jeszcze jak to K. strasznie przeżywa śmierć własnego dziecka ...
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:26   #1717
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Cool Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
wczoraj w TTV wypowiadał się ojciec K. że nie wierzy, że jego córka mogłaby przyczynić się do śmierci dziecka i że nie przyjmuje tego do wiadomości i w ten sposób stara się nie myśleć, mówił jeszcze jak to K. strasznie przeżywa śmierć własnego dziecka ...
właśnie ja na tym TTV nic nie mogę znaleźć. ma ktoś może linka do tego VIDEO? albo do tego FILMU z Rutkowskim, który też sie wypowiadał dla TTV?
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 11:27   #1718
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
wczoraj w TTV wypowiadał się ojciec K. że nie wierzy, że jego córka mogłaby przyczynić się do śmierci dziecka i że nie przyjmuje tego do wiadomości i w ten sposób stara się nie myśleć, mówił jeszcze jak to K. strasznie przeżywa śmierć własnego dziecka ...
a co to za kanał TTV? Nie znam takiego i pokazali twarz tego faceta? Przeciez media ciągle huczały tylko, że on wiecznie narąbany, bez kontaktu a tu teraz nagle wywiad? Dziwne to wszystko. Ja kiedyś z ciekawości wrzuciłam w google hasło:"rodzice Katarzyny W." i faktycznie NIC nie znalazłam na ich temat, ani jednego zdjęcia ani imienia matki i ojca i tak moim zdaniem powinni zachowywac się dziadkowie a nie brykać po telewizjach z konferencji na konferencję, udzielać wywiadów, wyciągać jakieś prywatne sprawy na wizję, mdli mnie już od tego
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:28   #1719
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
wczoraj w TTV wypowiadał się ojciec K. że nie wierzy, że jego córka mogłaby przyczynić się do śmierci dziecka i że nie przyjmuje tego do wiadomości i w ten sposób stara się nie myśleć, mówił jeszcze jak to K. strasznie przeżywa śmierć własnego dziecka ...
Pewnie mu dali na wino , żeby się wypowiedział przed kamerą
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:31   #1720
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Myślałam, że dziś będzie kolejna niespodzianka i zniknie Bartłomiej

__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:32   #1721
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,....html#opOpinie


Cytat:

~CEBULKA [pół godziny temu]
Nie zgadzam się z tytułem tego artykułu. Matka Madzi nie powinna być w ogóle wypuszczona z aresztu, gdyby tak było pewnie do dziś by już pękła i wszystko powiedziała. Ta dziewczyna ma poważne problemy psychiczne, wychowywała się w patologii, trudne dzieciństwo wykształciło w jej psychice wiele skrzywień, do tego stopnia, że stała się bardzo plastyczną marionetką w rękach cwanych i przebiegłych ludzi którym zależy na swojej reputacji (mam na myśli p. Rutkowskiego). W początkowej fazie tej całej historii wtedy kiedy jeszcze Madzi szukała cała Polska Rutkowski świadczył usługi detektywistyczne dla Kaśki i jej rodziny, potem Kaśka się przestraszyła (pewnie tego, że Rutkowski jet coraz bliżej tej PRAWDZIWEJ prawdy i zrezygnowała z jego usług. Rutkowski wiedział już ze to Bartek stoi za tym wszystkim, wiedział też że przy okazji znów zacznie być widziany przez Polaków jako bohater. Wyjawił swoje zamiary rodzinie Bartka i "przeszedł na ich zlecenie". Wiedział, że z Kaśki można zrobić kozła ofiarnego na rzecz niewinności Bartka (trudne dzieciństwo, depresja poporodowa i cała reszta byłby podstawą do złagodzenia kary i co najwyżej wylądowałaby w psychiatryku, pobyła tam z 2 miesiące po czym sprawa by ucichła a oni mogliby żyć dalej). Zaczęli wdrażać w życie swój plan. Było maglowanie Kaśki i nagranie przez ukrytą kamerę jej wyznania, że dziecko wyślizgnęło się z kocyka. ( Nie dziwne?!) Było szukanie ciałka Madzi, dopiero po czasie zdołali znaleźć prawdziwe miejsce ukrycia ciałka. Kaśka nie wiedziałaby gdzie ukryła swoje dziecko?! Szok szokiem ale bez przesady. A może nie wiedziała bo to wcale nie ona je tam ukryła... Idźmy dalej, wyszła z aresztu, Bartek niby jej wybacza bo kocha itd. Jego wyznania są sztuczne i fałszywe, ale gra bo przecież musi, łączy ich przecież nierozerwalna więź - tajemnica prawdy! Wszystko nabiera innego obrotu sprawy i ludzie zaczynają widzieć w działaniach Rutkowskiego obłudę, natomiast w Waśniewskich sztuczną pewność, że wszystko się ułoży. Rutkowski widzi, że jego statek zaczyna tonąć, więc próbuje się ratować ( a wraz ze sobą Bartka ) i wymyśla badanie wariografem, tyle tylko że znów to wszystko jest wyreżyserowane, od dnia pomysłu z badaniem, po ucieczkę Kaśki i powrót do Sosnowca. Jej adwokat widzi co sie dzieje i rezygnuje z reprezentowania jej. Rutkowski nie waha się i brnie dalej. Bo to 100% odciągnęłoby uwagę od Bartka (którego ludzie zaczynają posądzać) i ponownie pogrążyło Kaśkę. A to z kolei byłoby doskonałym pretekstem dla Rutkowskiego do tego, żeby z twarza (jeszcze jako taką w jego opinii) ten cały tonący statek. Nie wiem może sie mylę, może nie ale mam przeczucie za tym wszystkim stoi Bartek wraz z bratem Kaśki lub jej ojcem, stawiam na ojca. Dziecko nie żyje i to jest w tym wszytskim najsmutniejsze.



W pelni popieram
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 11:36   #1722
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
a co to za kanał TTV? Nie znam takiego i pokazali twarz tego faceta? Przeciez media ciągle huczały tylko, że on wiecznie narąbany, bez kontaktu a tu teraz nagle wywiad? Dziwne to wszystko. Ja kiedyś z ciekawości wrzuciłam w google hasło:"rodzice Katarzyny W." i faktycznie NIC nie znalazłam na ich temat, ani jednego zdjęcia ani imienia matki i ojca i tak moim zdaniem powinni zachowywac się dziadkowie a nie brykać po telewizjach z konferencji na konferencję, udzielać wywiadów, wyciągać jakieś prywatne sprawy na wizję, mdli mnie już od tego

Przeszukałam teraz TTV ale nie ma niestety tego materiału, twarz pokazali, myślę że zarobił na flaszkę po tym wywiadzie i dlatego się pokazał
tu jest link do TTV w necie, ja mam ten kanał normalnie w tv naziemnej

http://ttv.pl/aktualnosci/36444,raz-...-gorzej,1.html
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:39   #1723
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Myślałam, że dziś będzie kolejna niespodzianka i zniknie Bartłomiej

Nie, dziś sensacją jest porzucenie szczurka
http://www.fakt.pl/Bezduszna-Matka-M...153511,12.html
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:39   #1724
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

A ja myślę, że prawdy nigdy się nie dowiemy a winni nigdy nie odpowiedzą za swoje czyny i tyle Możemy sobie pisać do usranej śmierci za przeproszeniem.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:54   #1725
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://uwaga.tvn.pl/343579,akcjeuwag...deo_detal.html

to jest chyba ojciec Katarzyny W.

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2012-04-05 o 11:55
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 11:57   #1726
sally
Rozeznanie
 
Avatar sally
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 676
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość



tak , to jest z wczoraj
__________________
Wszystko jest trudne , nim stanie się proste.
sally jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:01   #1727
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez sally Pokaż wiadomość
tak , to jest z wczoraj
no to teraz do kompletu tylko brakuje mamy Katarzyny, na razie wiadomo o niej tyle
http://www.fakt.pl/Matka-Katarzyny-W...,145392,1.html
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:09   #1728
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://www.kwejk.pl/obrazek/1070067/...,sosnowcu.html
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:45   #1729
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
no to teraz do kompletu tylko brakuje mamy Katarzyny, na razie wiadomo o niej tyle
http://www.fakt.pl/Matka-Katarzyny-W...,145392,1.html
Katarzyna już wcześniej uciekała od męża i dziecka do rodziców...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 13:24   #1730
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027191,....html#opOpinie


Cytat:

~CEBULKA [pół godziny temu]
Nie zgadzam się z tytułem tego artykułu. Matka Madzi nie powinna być w ogóle wypuszczona z aresztu, gdyby tak było pewnie do dziś by już pękła i wszystko powiedziała. Ta dziewczyna ma poważne problemy psychiczne, wychowywała się w patologii, trudne dzieciństwo wykształciło w jej psychice wiele skrzywień, do tego stopnia, że stała się bardzo plastyczną marionetką w rękach cwanych i przebiegłych ludzi którym zależy na swojej reputacji (mam na myśli p. Rutkowskiego). W początkowej fazie tej całej historii wtedy kiedy jeszcze Madzi szukała cała Polska Rutkowski świadczył usługi detektywistyczne dla Kaśki i jej rodziny, potem Kaśka się przestraszyła (pewnie tego, że Rutkowski jet coraz bliżej tej PRAWDZIWEJ prawdy i zrezygnowała z jego usług. Rutkowski wiedział już ze to Bartek stoi za tym wszystkim, wiedział też że przy okazji znów zacznie być widziany przez Polaków jako bohater. Wyjawił swoje zamiary rodzinie Bartka i "przeszedł na ich zlecenie". Wiedział, że z Kaśki można zrobić kozła ofiarnego na rzecz niewinności Bartka (trudne dzieciństwo, depresja poporodowa i cała reszta byłby podstawą do złagodzenia kary i co najwyżej wylądowałaby w psychiatryku, pobyła tam z 2 miesiące po czym sprawa by ucichła a oni mogliby żyć dalej). Zaczęli wdrażać w życie swój plan. Było maglowanie Kaśki i nagranie przez ukrytą kamerę jej wyznania, że dziecko wyślizgnęło się z kocyka. ( Nie dziwne?!) Było szukanie ciałka Madzi, dopiero po czasie zdołali znaleźć prawdziwe miejsce ukrycia ciałka. Kaśka nie wiedziałaby gdzie ukryła swoje dziecko?! Szok szokiem ale bez przesady. A może nie wiedziała bo to wcale nie ona je tam ukryła... Idźmy dalej, wyszła z aresztu, Bartek niby jej wybacza bo kocha itd. Jego wyznania są sztuczne i fałszywe, ale gra bo przecież musi, łączy ich przecież nierozerwalna więź - tajemnica prawdy! Wszystko nabiera innego obrotu sprawy i ludzie zaczynają widzieć w działaniach Rutkowskiego obłudę, natomiast w Waśniewskich sztuczną pewność, że wszystko się ułoży. Rutkowski widzi, że jego statek zaczyna tonąć, więc próbuje się ratować ( a wraz ze sobą Bartka ) i wymyśla badanie wariografem, tyle tylko że znów to wszystko jest wyreżyserowane, od dnia pomysłu z badaniem, po ucieczkę Kaśki i powrót do Sosnowca. Jej adwokat widzi co sie dzieje i rezygnuje z reprezentowania jej. Rutkowski nie waha się i brnie dalej. Bo to 100% odciągnęłoby uwagę od Bartka (którego ludzie zaczynają posądzać) i ponownie pogrążyło Kaśkę. A to z kolei byłoby doskonałym pretekstem dla Rutkowskiego do tego, żeby z twarza (jeszcze jako taką w jego opinii) ten cały tonący statek. Nie wiem może sie mylę, może nie ale mam przeczucie za tym wszystkim stoi Bartek wraz z bratem Kaśki lub jej ojcem, stawiam na ojca. Dziecko nie żyje i to jest w tym wszytskim najsmutniejsze.



W pelni popieram

A mnie dziwi dlaczego większość, nawet ci niby "specjaliści" wypowiadający się w TV, główny dowód na to,że to nie matka ukryła ciałko Madzi podają właśnie to,że na początku wskazała inne miejsce. Dla mnie to żaden powód. Być może celowo wskazała inne miejsce, była mowa o tym,że po prostu mogła się przestaszyć,bała się kiedy usłyszała ,że Rutkowski wydzwania podczas drogi do tego miejsca do dziennikarzy w celu ściągnięcia ich w to miejsce i w sumie jej się nie dziwię..... Z asystą mediów chyba każdemu byłoby ciężko to zrobić....
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:26   #1731
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Myślałam, że dziś będzie kolejna niespodzianka i zniknie Bartłomiej

Niestety dzisiaj Bartoś nie zniknął, ale jest całkiem prawdopodobne, że na daniach zniknie Rutkowski i jego firma.
Po ostatniej bandyckiej akcji prawdopodobnie firma Rutka straci licencje wydaną przez MSW (dawniej MSWiA), zaś Rutek za jej organizację może pójść siedzieć.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:37   #1732
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Wczoraj mowili, ze znikniecie Katarzyny nie bedzie mialo zadnego wplywu na dalsze postepowanie. No jak to ? Przeciez wlasnie wskazala na siebie.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:41   #1733
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez UserOne Pokaż wiadomość
Niestety dzisiaj Bartoś nie zniknął, ale jest całkiem prawdopodobne, że na daniach zniknie Rutkowski i jego firma.
Po ostatniej bandyckiej akcji prawdopodobnie firma Rutka straci licencje wydaną przez MSW (dawniej MSWiA), zaś Rutek za jej organizację może pójść siedzieć.

Niby za co może pojść siedzieć? Za to,że przyjął zlecenie przez jednego ze skłóconych małżonków polegające na tym aby dostać się do tej nieszczęsnej cukierni i wysłał tam swoich pracowników?
Nie wiadomo kto tak naprawdę sprowokował ta""bandycką akcję""....
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 13:50   #1734
UserOne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 511
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez Sylvana12 Pokaż wiadomość
Niby za co może pojść siedzieć? Za to,że przyjął zlecenie przez jednego ze skłóconych małżonków polegające na tym aby dostać się do tej nieszczęsnej cukierni i wysłał tam swoich pracowników?
Nie wiadomo kto tak naprawdę sprowokował ta""bandycką akcję""....
Może za to:
Cytat:
Rutkowski zlecił swojemu wspólnikowi
Cytat:
Okazało się, że żaden z nich nie był formalnie zatrudniony w firmie "Rutkowski Patrol". Nie mieli również licencji ochroniarzy, nie byli przeszkoleni - mówi Szeląg.
UserOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:14   #1735
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Przecież widać,że Kasia jest skupiona na sobie. Myślicie ,że narażałaby się na więzienie gdyby ktoś inny był winny?W życiu to nie uwierzę. Kiedy była w areszcie bała się,że zestarzeje się w więzieniu i że mąż jej nie wybaczy. Czemu obawiała się tak surowej kary skoro to był wypadek?

Poza tym te kartki z powodami jak pozbyć się dziecka plus jej stosunek do Madzi i aktywny udział KW w szopce z porwaniem-po co by to robiła?


Nie rozumiem jak ktoś może sądzić,że ona jest niewinna
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:18   #1736
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

http://dziendobry.tvn.pl/video/rutko...est,40585.html

Dzisiaj rano w DDTVN był Rutek.
W sumie nic ciekawego i nowego nie powiedział...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:42   #1737
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

z tym posilkiem K. to masakra jeszcze jej do talerza nie zagladali..

wczoraj w tvn24 wypowiadal sie psychiatra o tym ze za K. nie sposob nadarzyc, ma bardzo zlozona osobowosc i jest niezwykle interesujacym przypadkiem, caly czas zaskakuje itd..
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 14:51   #1738
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Właśnie,, moze tak, może nie, ale druga wersja jest prawdopodobna jak trafienie 6 w totka. Jak często się zdarza, że ktoś ci przeszkadza, np szef i wpada pod ciezarówkę np?
Powiem tak: ja tam nie byłam, nie widziałam i nie wiem co się tam stało - dlatego czekam co powie prokuratura.
Ale widać Ty byłaś, widziałaś i wiesz, że ona zamordowała dziecko.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:16   #1739
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość

wczoraj w tvn24 wypowiadal sie psychiatra o tym ze za K. nie sposob nadarzyc, ma bardzo zlozona osobowosc i jest niezwykle interesujacym przypadkiem, caly czas zaskakuje itd..
dlatego uwielbiam K. - dzięki niej mam codziennę porcję rozrywki news z obiadem to juz totalna beczka smiechu...
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:38   #1740
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! cz.II

Z tym obiadem i szczurem to już Super Express przegiął
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-07 22:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.