Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 09:41   #1711
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez agiagi82 Pokaż wiadomość
ten rok musi być lepszy, i 3ba w to wierzyć.
u mnie wszytsko chyba wrocilo do normy,tak sie ciesze, 2@przyszla wczoraj wieczorem, spozniona o 2-3 dni, takze chyba juz wszystko tak jak powinno byc buziaki
Kurcze ja tez wlaśnie czekam na 2@ dzis mija 28dc może nadejść lada chwila, a ty po ilu dniach cyklu dostałaś?????

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Ogladalam, najgorsze bylo to co przezyla Pani Paulina z blizniakami... po prsotu straszne Dobrze ze zrobili taki program, o # sie w ogole nie mowi

Witaj, trzymaj sie cieplutko

To bylo dobre

Panienko ale sie usmialam Ach Ci TŻci

Dzien dobry
Dokładnie u nas to chyba jeszcze temat tabu, w ogole nigdzie sie nie mówi o #, jak kobietom jest ciężko i w ogóle, a o tym trzeba mowic bo coraz częściej ten problem nas dotyka...
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:42   #1712
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Dzień dobry
Oczywiście wczoraj nie oglądałam tego programu w tvn, bo do 18 pracowałam. Trudno... Ale dzięki Wam wiem mniej więcej, co w nim było

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
witam Dziewczyny...
Ja miałam poronienie 5. o1.2010r czyli nie dawno. Jestem momentami w bardzo okropnym stanie. To była moja pierwsza ciąża... Strasznie to przeżywam... Nie miałam zabiegu i czuję się nawet dobrze... jestem pod stała opieką mojego lekarza... i nie wiem co więcej napisać...
Witaj Bardzo mi przykro, że i Ciebie to spotkało... Super, że masz dobrą opiekę. Teraz już będzie tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Poki co ide sie pakowac. Jutro z samego rana jedziemy z psem do Norymbergi. Walczymy o certyfikat na Interchampiona .
No pięknie! To życzę powodzenia i udanego wyjazdu!!!

Cytat:
Napisane przez agiagi82 Pokaż wiadomość
ten rok musi być lepszy, i 3ba w to wierzyć.
u mnie wszytsko chyba wrocilo do normy,tak sie ciesze, 2@przyszla wczoraj wieczorem, spozniona o 2-3 dni, takze chyba juz wszystko tak jak powinno byc buziaki
Kochana oczywiście, że ten rok będzie lepszy I super, że u Ciebie już wszystko wraca do normy

A ja jak zwykle w pracy i jak zwykle nie chce mi się nic robić... Jak dotąd obijam się od 8ej
Staranka nadal trwają, jak na nas to wyjątkowo regularne, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że to nie jest nasz miesiąc...
Wczoraj mówiłam mojemu TŻ, że tym razem jak nam się kiedyś uda, to nikomu nie powiem przynajmniej do II trymestru. A on mnie zaskoczył odpowiedzią - że przecież to nic nie zmieni, czy ktoś tam będzie wiedział, czy nie... I chyba ma chłop rację, to mi się jakieś magiczne myślenie zaczęło włączać W ogóle chciałabym przestać myśleć, ale niestety to się nie da......
To tyle marudzenia

Miłego dnia Dziewczynki!!!
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:52   #1713
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

dzień dobry
też wczoraj ogladałam rozmowy w toku i zgadzam sie z tym że o tych ciemnych stronach nikt nie mówi, poronienia, rodzenie martwych dzieci, traktowanie kobiet po poronieniu w szppitalach itd
ja np potrzebowałam rozmowy na ten temat a zauwazyłam ze ludzie nie chca rozmawiać albo po prostu nie wiedzą jak, dlaczego o objawach ciązy porodach jest szereg artykułuw nie tylko w gazetach dla przyszłych rodziców ale w każdej nawet najzwyklejszej, a o poronieniach nie ma żadnej wzmianki???

bela7-witaj i trzymaj się , przytulam Cię mocno
starapanna- fajny taki wyjazd i trzymam kciuki za Interchampiona
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:55   #1714
agiagi82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 311
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

[QUOTE=Pamela86;16474350]Kurcze ja tez wlaśnie czekam na 2@ dzis mija 28dc może nadejść lada chwila, a ty po ilu dniach cyklu dostałaś?????[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

przed # moj cykl to 29-30 dni, to byla norma, a w tym miesiącu w 32 dc, w sumie od tygodnia juz czułam że "coś" sie zbliza, piersi w sumie malo bolały, ale plecy, krzyże. narazie bardzo spokojnie sie rozwija.. na pewno nie długo do Ciebie tez zawita ,pozdrawiam
agiagi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:59   #1715
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

[QUOTE=agiagi82;16474615]
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Kurcze ja tez wlaśnie czekam na 2@ dzis mija 28dc może nadejść lada chwila, a ty po ilu dniach cyklu dostałaś?????[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

przed # moj cykl to 29-30 dni, to byla norma, a w tym miesiącu w 32 dc, w sumie od tygodnia juz czułam że "coś" sie zbliza, piersi w sumie malo bolały, ale plecy, krzyże. narazie bardzo spokojnie sie rozwija.. na pewno nie długo do Ciebie tez zawita ,pozdrawiam
Na pewno zawita bo juz powolutku cos czuje, moje cykle przed # tez takie byly... także czekam spokojnie
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:44   #1716
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

witajcie
szkoda, że nie weszłam już wczoraj do was... bo jednak bym obejrzała rozmowy w toku a tak już na jakiś czas ich nie obejrzę...albo je powtórzą za jakiś czas albo być może ktoś je wstawi do neta...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:08   #1717
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Witam wszystkie,

widze, ze juz wstaly i nawet kawe pily...ja tak z doskoku..bo obiadek bede robic zaraz i kontynuowac akcje sprzatanie. U nas dzis kolenda, cos czuje, ze dostaniemy kazanie od ksiedza - bo 3 lata z rzedu nie przyjmowalismy...ale co tam przynajmniej bede wiedziec jak ksiadz u nas wyglada

A co do tematu poronien jeszcze - najwiecej info znalazlam w necie - choc nie dokonca takie jak chcialam. Ja osobiscie szukalam dobrych zakonczen - ale niestety wiekszosc tego co znalazlam w necie - to bylo zalamanie,placz i zgrzytanie zebami.
Nawet znalazlam grupe wsparcia w Gdansku i kontaktowalam sie z nimi - niestety to nie bylo to.

A tak naprawde ktos w koncu powinien zebrac wszystko do kupy - jak najwiecej konkretnych informacji, sposobow leczenia [jesli to poronienie nawykowe], info o dobrych lekarzach. Tak bysmy wszystkie mogly miec nadzieje i nie baly sie tego co moze sie stac.

U mnie niestety nawet po roku - lek jest zaszyty pod skora, moja lekarka nie starala sie mnie jakos pocieszac, ani tlumaczyc, a ja nawet nie umialam o tym rozmawiac...ale na szczescie wspomnienia wracaja coraz rzadziej..bo zycie idzie dalej i po prostu wiem, ze gorzej byc nie moze..a moze byc teraz tylko lepiej, a kiedys bedzie WSPANIALE!!!

Starapanna - trzymam kciuki by twoj piesek wygral!!! i bys tu pisala jak superowy jest!

A na dobry dzien zapodaje swietne radio internetowe, ktore towarzyszy mi od rana:
http://www.radioparadise.com/content.php?name=Listen
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 18:51   #1718
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

witam Was dziewczynki czemu tak jest w tym życiu, ze wiecznie mamy pod górkę.? Tym razem problem z mężem. Jest wojskowym, armia to jego życie po prostu no i miał jechać na misję i wszyściutkie badania miał super oprócz...bilirubiny. Stwierdzili mu bilirubinaemię przewlekłą i kat N- niezdolny do służby poza granicami kraju. Jest załamany. Będzie się odwoływał ale nie wiadomo co z tego wyjdzie.... kurcze strasznie mi go szkoda. Spotkałyscie się może z bilirubinemią? jeśli tak proszę o jakieś wskazówki.

Robiłam dziś test -negatywny....
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:59   #1719
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

witam
mam pytaie wracając do rozmów w toku , czy to nie był jakis stary odcinek? bo mi sie nie zgadza z tą żona wiśniewskiego coś
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:12   #1720
enis84
Zakorzenienie
 
Avatar enis84
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 487
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

tak stary bo ona przecież już urodziła i to dziewczynkę
enis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:04   #1721
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

sczerze mówiąc to ja nie wiem czy stary czy nowy bo ani fanką rozmów w tłoku nie jestem ani Ani Ś. też
Samotnie sobie spędzam wieczór, mężuś jest na "męskiej" wódeczce...eh chyba go ubiję jak mi się upije.
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 09:20   #1722
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Aniu mam nadzieję że nie zabiłaś połówka

Dostałam pracę...w sumie otworzyło się kilka możliwości, jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądało, we wtorek myśle już wszysto będę wiedziała.
nie zapeszę dopóki nie dostanę umowy gdzie, dla mnie ważne jest że to duża firma, i że możliwości są wielkie... najprawdopodobniej wyląduję w dziale planowania produkcji...potem chcialabym w kontroli jakości

Najważniejsze jest to, że to firma ,,przyjazna'' macierzyństwu...

ostatnio mialam w domu troszkę pracy, bo i więcej papierzysk z biura, i klientki na pazury, więc nie zaglądalam tu zbyt często, ale myślę o WAS czule...
buziaki i milego weekendu!!!
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:25   #1723
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Fridka - gratuluje nowej pracy!..teraz to juz z gorki pojdzie
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 14:30   #1724
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Fridka nie zabiłam w sumie szkoda by było
Dziewczynki ja wyjeżdżam na 1, 5 miesiąca do miejsca gdzie internet będę mieć bardzo sporadycznie, jadę do moich rodziców A w miejscach w których będę korzystać z internetu -u brata i kuzynostwa, nie chcę pozostawiać śladu, że korzystam z takich forum jak to, bo jak pisałam Wam kiedyś o # wie tylko małż.....więc ja zamilknę na trochę ale serduchem wielkim jak świat będę z Wami buziaki
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 15:10   #1725
Fridka
Zadomowienie
 
Avatar Fridka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 126
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
Fridka nie zabiłam w sumie szkoda by było
Dziewczynki ja wyjeżdżam na 1, 5 miesiąca do miejsca gdzie internet będę mieć bardzo sporadycznie, jadę do moich rodziców A w miejscach w których będę korzystać z internetu -u brata i kuzynostwa, nie chcę pozostawiać śladu, że korzystam z takich forum jak to, bo jak pisałam Wam kiedyś o # wie tylko małż.....więc ja zamilknę na trochę ale serduchem wielkim jak świat będę z Wami buziaki
no jasne że szkoda
wracaj do nas prędko a może po powrocie będziesz miala dla nas jakieś dobre wieści fasolkowe takie
Trzymaj się tam cieplutko

Magduś - dzięks, Wasze magiczne kciukasy dzialają cuuuda

teraz to Wam bedę burczeć, że się stresam że niewyspana... że zmęczona

Wiecie co...zeszlym razem kiedy nam się udalo bylam w identycznej sytuacji...
Fridka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 15:39   #1726
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez Fridka Pokaż wiadomość
no jasne że szkoda
wracaj do nas prędko a może po powrocie będziesz miala dla nas jakieś dobre wieści fasolkowe takie
Trzymaj się tam cieplutko

Magduś - dzięks, Wasze magiczne kciukasy dzialają cuuuda

teraz to Wam bedę burczeć, że się stresam że niewyspana... że zmęczona

Wiecie co...zeszlym razem kiedy nam się udalo bylam w identycznej sytuacji...
Gratuluję nowej pracy


Mam takie pytanko chce sobie zamowic testy owulacyjne+ciążowe z all i chcialam zapytac czy ktoras z was ich uzywala czy dzialaja i czy warto???
http://www.allegro.pl/item875714853_...zowy_odss.html
__________________


Edytowane przez Pamela86
Czas edycji: 2010-01-16 o 16:01
Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:31   #1727
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

hej
ja dziś cały dzień poza domkiem dopiero miałam czas żeby zajrzeć a tu cisza ): chyba sie wszystkie oddały procesowi strania

Fridka to tzrymam kciuki za tą pracę

a my dziś się przytulaliśmy i mój tż powiedział że jakoś tak dziwnie i że czuje sie jakby w coś uderzał i nie mógł sie tak jakby dalej przebić miałyście kiedyś coś takiego? pierwszy raz mi się to zdarzyło, mnie nic nie bolało ani nic
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 18:55   #1728
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cześć Dziewczynki

Fridka gratuluję nowej pracy!!!

Ania ania23 udanego pobytu u rodziców, wracaj do nas szybko No i czekamy na dobre wieści za 1,5 miesiąca

Ja tym razem przewiduję długi cykl - dziś 16dc a tempka ciągle w dole... Czyli trzeba kontynuować staranka Dalej mam myślenie, ze chciałabym żeby się udało, ale jednocześnie się boję... Cóż, co ma być to będzie

Miłego wieczoru!!!
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 21:11   #1729
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cześć dziewczyny
Ja jak zwykle po dłuższym czasie zaglądam do Was i pewnie pobiegnę Was poczytać.
U mnie niestety @ zaczyna atakować i pewnie jutro zawita nieproszona - no ale co zrobić takie życie, już się przyzwyczaiłam. A od jutra nowy cykl, nowy wykres i nowe szanse na dzidziusia o ile tylko męża żołnierzyki wyjdą poprawnie - w środę mamy wyniki
Całuję Was i pozdrawiam
__________________

Link do mojego wykresu:
http://www.skarbmamy.pl/wykres_kolezanki.php?user =serduszkowata&cid=717



Staranka trwają, odchudzanie w trakcie...

Już 28 cykle staramy się o dzidziusia
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 08:47   #1730
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Dzien dobry, melduje sie z samego rana. Niestety certyfikatu nie dostalismy. Jest mi przykro, bo pojechalismy do finskiego specjalisty od rasy a tu klops i konkurencja psia zadna, niemiaszki nie maja fajnych labradorow :/. Decyzja sedziego jest nieodwolalna, nawet jesli jest uklad, upodobania sexualne itd . W kwietniu znow zaatakujemy Niemcy i innego sedziego, tym razem czecha.

U mnie 21 dc, temp niska i piersi nie bola, wiec 18 stycznia na zadna bete nie ide. Dla poprawienia humoru mam zamiar kupic laweczke do brzuszkow i zadbac o wyglad. Zawsze trzymalam wage a w ostatnich miesiacach niezle mi sie przytylo :/.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:33   #1731
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

My z moim mężem coraz częściej myślimy, że chyba trzeba będzie zbadać żołnierzyki. Chciałam się od was dowiedzieć ile takie badanie kosztuje i gdzie w okolicach Sosnowca można takie badania wykonać?
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:46   #1732
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Badanie nasienia mozna wykonac w kazdej klinice nieplodnosci, wpisz w google a na pewno znajdziesz cos w okolicach Twojej miejscowosci.
Badanie kosztuje okolo 150 zl.
Pozdrawiam.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 14:47   #1733
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

hej

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
Dzien dobry, melduje sie z samego rana. Niestety certyfikatu nie dostalismy. Jest mi przykro, bo pojechalismy do finskiego specjalisty od rasy a tu klops i konkurencja psia zadna, niemiaszki nie maja fajnych labradorow :/. Decyzja sedziego jest nieodwolalna, nawet jesli jest uklad, upodobania sexualne itd . W kwietniu znow zaatakujemy Niemcy i innego sedziego, tym razem czecha.

U mnie 21 dc, temp niska i piersi nie bola, wiec 18 stycznia na zadna bete nie ide. Dla poprawienia humoru mam zamiar kupic laweczke do brzuszkow i zadbac o wyglad. Zawsze trzymalam wage a w ostatnich miesiacach niezle mi sie przytylo :/.
szkoda że pieska tak potraktowali, ale jestem pewna że atak na Niemcy bedzie sukcesem
a co do tego że nie idziesz na bete to nieładnie, ja wierzę że Ci się udało tylko nie masz takich objawów jak z pierwszą ciążą i po prostu nie czujesz, ja tam trzymam kciuki mimo wszystko więc nie przesadzaj z brzuszkami

ale tu dziś cichutko ja mam leniwą niedzielę , właśnie wróciliśmy ze spacerku i dopiero bedziemy robić sobie obiadek bo jakoś tak wcześniej nie mieliśmy ochoty
a jak tam samopoczucie naszych szczęśliwie zafasolkowanych?
no i jak tam reszta ze staraniami kto teraz do testowania sie szykuje?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:02   #1734
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej



szkoda że pieska tak potraktowali, ale jestem pewna że atak na Niemcy bedzie sukcesem
a co do tego że nie idziesz na bete to nieładnie, ja wierzę że Ci się udało tylko nie masz takich objawów jak z pierwszą ciążą i po prostu nie czujesz, ja tam trzymam kciuki mimo wszystko więc nie przesadzaj z brzuszkami

ale tu dziś cichutko ja mam leniwą niedzielę , właśnie wróciliśmy ze spacerku i dopiero bedziemy robić sobie obiadek bo jakoś tak wcześniej nie mieliśmy ochoty
a jak tam samopoczucie naszych szczęśliwie zafasolkowanych?
no i jak tam reszta ze staraniami kto teraz do testowania sie szykuje?
Tak, tak ja czekam na wiesci "o dwoch serduszkach". Cos Mariola ostatnio sie nie odzywa, nie mowiac juz o dziewczynach z poczatku listy. Babki dajcie znac co u Was.
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:46   #1735
dentina
Raczkowanie
 
Avatar dentina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 140
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Aniaania23:szkoda...mam nadzieje ,ze kiedy dorwiesz internet zawsze zajrzysz do nas
Fridka:gratuluje nowej pracy.
aa2:a ktory to dzien cyklu u Ciebie?U mnie w okresie owulacji(płodnym)TZ tez odczuwa ,ze cos stoi na przeszkodzieTo nasza szyjka ,ktora w tym czasie jest nisko,jest miekka i rozwarta i ...gotowa na przyjecie zołnierzykow
serduszkowata:trzymam kciukasy za badania.zycze by wyszła super ,mega armia
starapanna:szkoda ,ze sie nie udało z pieskiem...No nie,musiała tempka spasc...Ja tez przytyłam od # juz 3 kg.nie pilnuje sie z jedzeniem bo mam usprawiedliwienie ,ze musze gromadzic witaminki i minerały dla przyszłej kruszynki-ale boczki rosną...


U mnie dzis 10 dzien cyklu.Ze starankami mamy teraz 3 dniowa przerwe bo TZ wyjechał.Nie moge sie doczekac dni płodnych...Za tydzien minie juz 5 miesiecy od#..zeszłym razem udało nam sie w pierwszym cyklu,tak bardzo chciałabym byc juz z moja kruszynka...
dentina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:47   #1736
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Czesc Kochane

Starapanna nie chce Ci wmawiac, ze sie udalo, bo wiem, ze to moze draznic, ale teraz mnie tez piersi tak wczesnie nie bolaly, dopiero tuz przed spodziewana @ zaczely Moze zrob ta bete?
evullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:56   #1737
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez dentina Pokaż wiadomość
aa2:a ktory to dzien cyklu u Ciebie?U mnie w okresie owulacji(płodnym)TZ tez odczuwa ,ze cos stoi na przeszkodzieTo nasza szyjka ,ktora w tym czasie jest nisko,jest miekka i rozwarta i ...gotowa na przyjecie zołnierzykow
starapanna:szkoda ,ze sie nie udało z pieskiem...No nie,musiała tempka spasc...Ja tez przytyłam od # juz 3 kg.nie pilnuje sie z jedzeniem bo mam usprawiedliwienie ,ze musze gromadzic witaminki i minerały dla przyszłej kruszynki-ale boczki rosną...
Kochana, szyjka w dni plodne znajduje się wysoko (trudno ja dosiegnac), moze Tz Asi ma tiiit .
Z psem walczymy dalej, kolejny najazd na Niemcy w kwietniu

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez evullka Pokaż wiadomość
Czesc Kochane

Starapanna nie chce Ci wmawiac, ze sie udalo, bo wiem, ze to moze draznic, ale teraz mnie tez piersi tak wczesnie nie bolaly, dopiero tuz przed spodziewana @ zaczely Moze zrob ta bete?
Nie nie bede robic, wole zeby @ przyszla niz mialabym zobaczyc wynik <0,1. Ja juz zaczelam sobie wmawiac, ze mam niedrozne jajowody po lyzeczkowaniu , musze walnac sobie w ten glupi leb
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:08   #1738
mokra6
Zadomowienie
 
Avatar mokra6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 439
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Hej! Mam pytanie: czy dr może zlecić branie przed zajściem w ciążę luteiny czy dufastonu? Coś takiego mi mówiła koleżanka. Ja nie byłam jeszcze u dr bo wtedy co miałam mieć wizytę nie było prądu w przychodni...jutro się wybieram, zapytam,bo mnie to zaciekawiło. Wcześniej mówił tylko żeby brać ja i mąż folik i witaminy. A tak wogóle to zaczyna mi się @(narazie plamienie). Fajnie!
mokra6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:09   #1739
bela14
Rozeznanie
 
Avatar bela14
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 772
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Dziewczyny jak myslicie czy piwo szkodzi na plemniki?
bo mój kazdego wieczora pije sobie piwko,a ja
juz wymysliłam że moze one są jakieś uszkodzone w ten sposób
bela14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 16:13   #1740
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Staramy się po poronieniu . Teraz się uda:)!

Cytat:
Napisane przez mokra6 Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanie: czy dr może zlecić branie przed zajściem w ciążę luteiny czy dufastonu? Coś takiego mi mówiła koleżanka. Ja nie byłam jeszcze u dr bo wtedy co miałam mieć wizytę nie było prądu w przychodni...jutro się wybieram, zapytam,bo mnie to zaciekawiło. Wcześniej mówił tylko żeby brać ja i mąż folik i witaminy. A tak wogóle to zaczyna mi się @(narazie plamienie). Fajnie!
Niektorzy lekarze preferuja podawanie ich na wszelki wypadek. Ja biore, poniewaz plamie kilka dni przed @.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez bela14 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myslicie czy piwo szkodzi na plemniki?
bo mój kazdego wieczora pije sobie piwko,a ja
juz wymysliłam że moze one są jakieś uszkodzone w ten sposób
Alkohol zmniejsza plodnosc, ale czy 1 piwo dziennie moze zaszkodzic to nie wiem, lepiej chyba ograniczyc .
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.