Województwo Pomorskie - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 20:33   #1711
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dobranoc dziewczyny
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-13, 20:40   #1712
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

juz spac aga? no no
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 10:01   #1713
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

elo elo

popsula mi sie subskrybcja i musialam szukac watku lopatologicznie, az sie wkurzylam i uzylam opcji "szukaj" hihi

co tam? wstawac dziewuszki...nowy tydzien nastal a jutro swieto wiec wolne hehe (to dla tych pracusiow )

pozdrawiam i milego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 11:07   #1714
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczyny!

Ja od 7 na nogach- straaasznie niewyspana Moj TZ chodzi na rano do pracy, wiec wstaje z nim, zeby mu potowarzyszyc przy sniadaniu.
A teraz siedze i czekam, na 13sta -kiedy bede mogla isc popracowac.
Od rana nudzi mi sie niemilosiernie - zjadlam sniadanie, potem kawa z mlekiem byla, potem chipsy -tak tak, to ja , ta odchudzajaca sie
cos ostatnio nic mi sie nie chce, nawet odchudzac

Wczoraj bylam na piwku nad morzem, chwile posiedzielismy i wrocilismy do domku.Nic specjalnego.

Aha..przypomnialo mi sie!!! Rano widzialam wogrodku szczura!!!
Nie wiem jak mam sie teraz poruszac po ogrodzie, tak mi sie kolana trzesa na sama mysl, ze to obrzydlistwo tam lazilo A sama jestem, wiec nikt mnie nie obroni przed tym drapieznym, dzikim zwierzem A co jak bedzie chcial mnie ugryzc Nie lubie szczurow i pajakow

Milego dnia pomorzanki


Aha!!! Babygia witaj na Pomorzu Zagladaj do nas czesto!
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-14, 17:28   #1715
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witajcie wczoraj bylam tak zmeczona ze juz nic mi sie pisac nie chcialo na Jarmarkniezawitalismy bo cały czs padalo wiec nawet nie pochodzilismy sobie tylko odrazu poszlismy do MEX-bar- CACTUS na szamanko i zjadłam tan najpyszniejsza tortille jak kiedykolwiek jadałam polecam goraco ten Bar w Gdansku na Dlugiej na przeciwko poczty

Dzis juz po pracy ledwo zyje tyle dzis ludu było

Agata ehhh juz dawno wstałam dobrze wszystkim tym co maja wolne ja niestety jutro pracuje ale od 15 do 21 wiec jakos dam rade

Asiu heh moja mama tez sie odchudza ale cały cas jakos oprzec sie smakołyka czy słodycza nie moze heh z tym szczurem to straszne tez bym sie bała lepiej sie zabezpiecz w jakas lopate jak bedziesz szła nastepnym razem
oki zmykam ide ogladac z TZecikiem film na Dvd Dicki i Jein (ostatnio to standard)

pozdrawiam buziaczki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 10:43   #1716
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie dziewuszki

Ja juz byłam w kosciele teraz mama robi obiadek a na 15 do pracy
mam strasznego lenia od rana i nic mi sie niechce ale jeden plus nawet ładna pogoda dzis

buziaki na cały słoneczny dzien
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 11:51   #1717
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej baby

Wczorajszy dzien wykonczyl mnie na maxa, wiec juz o 21 bylam w lozeczku i podobno chrapalam - tak mowi moj TZ

Dzis kolejny dzien i kolejne niespodzianki.Umowilam sie na 16 z dziewczynami - Polkami - ktorych nie znam, nigdy nie widzialam - troche mam stresa, jak przed randka jakas
Jak wiecie, ja na emigracji jestem, wiec plotki z Polka, tak w realu, to dla mnie jakas nowosc Jakos dziwnie sie czuje
Zobaczymy jak bedzie, hi hi

Poza tym u mnie nic nowego.Szczura nie widzialam ponownie i mam nadzieje, ze sie nie spotkamy.
TZ mysli nad jakimis trutkami, ale jest problem, bo do naszego ogrodka lubi przychodzic taki sliczny, bialy, puchaty kotek.
No i martwimy sie, ze jak nam ten pers pozre trutke na szury to bedzie nie fajnie
Z drugiej strony, jak te obrzydliwe potwory rozmnoza sie to wtedy bedzie problem na wiekrza skale
Nie wiem, zobaczymy jeszcze, ale terzeba dzialac.

Tak sobie juz wczesniej myslalam - Aga - teraz jestes na biezaco z filmami, moze jak ogladniesz cos fajnego, to daj cynk.Moj TZ uwielbia ogladac filmiki, wiec fajnie widziec co warto obejrzec a co nie.


Dobra, spadam na szczaw
Czas sie wziac za robote...Buziaki babeczki
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 16:45   #1718
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a ja dzis sielsko spedzilam dzien...na odpuscie u babci
obowiazkowo kupilam sobie cukierki anyzowe i musialam wszystkie stoiska obejsc z tymi kiczowatymi zabawkami ale to caly urok byla sliczna pogoda, tylko teraz jakos sie zachmurzylo...ooo pada...wyjrzalam przez okno a tu taka niespodzianka hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 17:02   #1719
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a ja dzis sielsko spedzilam dzien...na odpuscie u babci
obowiazkowo kupilam sobie cukierki anyzowe i musialam wszystkie stoiska obejsc z tymi kiczowatymi zabawkami ale to caly urok byla sliczna pogoda, tylko teraz jakos sie zachmurzylo...ooo pada...wyjrzalam przez okno a tu taka niespodzianka hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 17:02   #1720
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a ja dzis sielsko spedzilam dzien...na odpuscie u babci
obowiazkowo kupilam sobie cukierki anyzowe i musialam wszystkie stoiska obejsc z tymi kiczowatymi zabawkami ale to caly urok byla sliczna pogoda, tylko teraz jakos sie zachmurzylo...ooo pada...wyjrzalam przez okno a tu taka niespodzianka hihih
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-15, 17:02   #1721
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

łojoj ale dalam czadu...potrojnie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 22:52   #1722
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczorkiem



ja juz po pracy padam na pyszczek tyle dzis ludzi było jak jeszcze bnigdy mi sie nie zdarzyło w kasie miałam 940 zl (a plyta po 7 jedna)tak ze ciezki dzien był
oczywiscie juz na wstepie sie wkurzyłam bo ledwo weszłam do pracy nawet alarmy nie zdarzyłam wyłaczyc i juz mi sie wpadkował jakis dzieciak i alarm sie rozregulował wałczyam z nim chyba z 5 minut cały czas w strachu ze zacznie wyc ale zadzwoniłam do szefa i udało sie wiec wszystko sie udało

Wieczorkiem obejrzałam sobie film z rodzinka heh az sie tacie ta spodobal ze nawet na chwile nie przysnoł (co prawie zawsze mu sie zdarza juz o tej porze )
Asiu wiec jak bys chciała jakis fajny film obejrzec to polecam Anapolis swietny film a tak poza tym to zeczywiscie kłopot z tym szczurem ale miejmy nadzieje ze byl tylko u ciebie jednorazowo i wiecej sie nie pojawi a na tego koteczka to faktycznie trzeba uwazac szkoda by bylo jak by mu sie cos stało
Agata faktycznie zaszalałas ale Ci zazdroszcze ja bardzo lubie takie festyny zawsze na nich kupuje cukierki marcepanowe (uwielbiam je ) ehhh poszła bym na jakis mogłas dac znac to tez bym sie zabrała faktycznie zaszalałas
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 10:24   #1723
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

hihi aga no widzisz ja zawsze kupuje anyzowe ale te marcepanowe..to sa takie biale migdalowe ktore sa tez w takich landrynkach brando? bo my zawsze jak trafia sie te landryny to lowimy te biale migdalowe wlasnie hihi jest klotnia w rodzinie
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 11:50   #1724
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

czesc kobitki

Mam strasznie zly dzien zle sie czuje boli mnie głowa jak zwykle niemoge dodzwonic sie do lekarza wszystcy cos od rana chca mam juz dosc i jeszcze TZecik sie uparł bysmy dzis jechali na zakupy bo chce mi cos na urodzinki kupic mówiłam ze nic nieche a jak juz to wole niespodzianke ale on sie zaparł i nie idze sie z nim dogadac dobre chociarz to ze mam dzis wolne cały dzionek

heh Agata te marcepanowe to sa tylko osobno niema ich w takich mieszankach sa albo malinki marcepanowe albo kartofelki

eeeeeehhhh widze ze nasz watek powoli upada kobitki co sie z wami dzieje gdzie wy sie podziewacie ????
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 13:06   #1725
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

no aga tylko my ostatnio tu najczesciej piszemy....nasza trzecia spamerka lucja gdzies tajemniczo zniknela...a my nadal nie wiemy na dobra sprawe gdzie ona jest...aisne tez cos nie ma...szkubana? a sea of honey? beliczek? no i joanna czasem sie odezwie....zaraz im chyba powysylam PM
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 13:14   #1726
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh tez juz tak sobie mysle gdzie one sie podziewaja
Łucja tajemniczo wpada na chwilke i skrobnie tylko ze napisze pozniej i jakois do tej pory nic o niej nie wiadomo Marysia to chyba tak ciezko pracuje ze niema na nic czasu ale np. Bieliczek ??? uuuuu to juz dawo o nas zapomniała heh dobrze ze jeszcze Asia o nas nie zapomniala i sie odzywa

Agata własnie gotuje obiadek masz ochote?? to chetnie sie podziele



heh widze ze sie czajisz w naszym wateczku
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:04   #1727
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Cześc dziewuszki. Pojechałam na działkę ,ale juz wróciłam. Po prostu nie da się żyć z moją "przyszłą" teściową. Tylko ryczeć mi się chce...jaki to człowiek może byc wredny to się nawet filozofom nie śniło
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:09   #1728
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Oj wiem Szkubana heh swoja droga to faceci nie potrafia byc tacy wredni jak kobiety - i przez takie własnie babska opinia nam sie psuje


Szkubana dobrze ze wpadałas bo my tu juz z Agata zaczełysmy sie zastanaiweac gdzie was wywiało wszystkie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:14   #1729
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej kobity...

Ja dopiero doszlam do siebie po wczorajszym babskim spotkaniu.
Okazalo sie, ze dziewzyny sa naprawde superanckie.Kupilysmy 2 wina i cos tam do jedzenie i siadlysmy na plazy.
Po 2gim winie zaczelam sie miec w glowie samolot i nie wiem po co ale zadzwonilam do TZta zeby przyjechal z jeszcze jednym winkiem.Tak wiec trzy wina na trzy babki-mozecie sobie mnie wyobrazic.
Pierwszy raz w moim 24letnim zyciu mam kaca Czuje sie fatalnie a najgorsze jest to, ze mi poprostu jest wstyd za sama siebie.Zeby kobieta sie tak upila (??!!)

Aga - dzieki za tytul.Jednak nie moge znalezc w necie nic o tym filmiku.O czym on jest?
Aha i pochwal sie co wybralas na prezent Ile to juz wiosenek? 21?

Agata - ja tez lubie chodzic odpusty Wydaje mi sie, ze te straganiki maja swoj charakter, no i te wszystkie badziewia, ktore tam sprzedaja kojarza mi sie z pochodem 1 maja -nie wiem czy pamietacie ten komunistyczny sposob spedzania tego swieta Ehhh to byly czasy

No dobra dziewczyny, ja sie zmywam, zachcialo mi sie salatki greckiej, wiec ide pichcic.

Buziaki, milego wieczorka
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-16, 17:21   #1730
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Asiu ale zaszalałas ale co tam raz sie zyje wazne ze sie spotkanko udalo

Z Tzecikiem pochodziałm po sklepach w sumie kupił mi spodnie dzinsowe bardzo mi sie podobały nawet sam wybrał i powiedzial ze jescze mi cos dokupi ale to niespodzianka heh najbardziej lubie niespodzianki a nie tak sobie wybierac cos


oki zmykam Asiu narobiłas mi ochoty na jedzonko od rana chodza zamna placuszki ziemniaczane moze wezme sie za nie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:24   #1731
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez szkubana
Cześc dziewuszki. Pojechałam na działkę ,ale juz wróciłam. Po prostu nie da się żyć z moją "przyszłą" teściową. Tylko ryczeć mi się chce...jaki to człowiek może byc wredny to się nawet filozofom nie śniło

Szkubana - Lacze sie z Toba w bolu.Wiem co czujesz.
Ja jednak mam o tyle gorzej, ze nie tylko "tesciowa" ale i "bratowa" .
Poprostu od poczatku mnie nie polubily.Dla mnie to jest cholernie trudne i przykre, ale musze z tym zyc, bo bardzo kocham mojego TZ.

Aga ma racje, faceci nie sa tak bardzo zlosliwi jak baby.Tak juz jest, niestety
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 17:27   #1732
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Oj umnie to tesciowa bardzo wygadana i sympatyczna tylko bardzoooo ciekawska ale jakos sie dogadujemy ale brat Tzecika chyba jakos zamna nie przepada

Ale co tam wazne ze nasi chłopcy nas kochaja a my ich z zreszta da sie jakos zyc
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 18:29   #1733
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

nooo w koncu dziewczyny sie ruszyly do pisania od razu lepiej

a ja bylam w miescie z kolezanka, kupilam sobie w koncu pierscionek na kciuka, bo mialam wczesniej mialam takiego fajowego z cyrkonia..i oczko mi wypadlo i szukalam pol roku jakiegos innego i dzis wlazlam do sklepu i byly takie obraczki wysadzane cale kamyczkami (cos ala cyrkonie ale cyrkonie to nie sa na pewno) no i sie pieknie swiecil i dlatego mnie urzekl ach jaka ze mnie sroka
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-16, 22:17   #1734
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eeeeeehhhhhhhh ale mi zle

Pokoleji powiadaja ze z piatku na sobote sny sie spelniaja a własnie w ten weekend miałam straszny sen sniło mi sie ze moj brat co jest w wojsku popełnijł samobujstwo jak sie dowiedział ze go nie wypuszcza do domu Leczy sie na mocna łuszczyce na dodatek jest taki zamkniety w sobie i trudno nawiazuje katakt z otoczeniem wszystcy sie martwioli ze idze do wojska i jak sobie tam poradzi ale jak zaczoł chodzic tam na badania to mówiono ze wyjdzie to wszystko było oki

Dzis zadzwonił wieczorem i powiedziała ze ostatecznie komisja
stwierdzila ze nie wyjdzie do domu był załamany czułam to w jego glosie było mu przykro. Teraz zaczeły mnie nachodzic te starszne mysli o snie moze to i głupie ale mama tez bardzo sie martwi tym ze on sie teraz tak załamał niewiem jak to dalej bedzie pewnie całą noc nie bede spac taka juz jestem jak bardzo sie czyms martwie eeehhhh


ide sie wykompac moze troszke sie uspokoje

buziaczki słodkich snów




ps. Agata to gartuluje udanego zakupu tez chetnie bym sobie taki prezent sprawiła
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 09:36   #1735
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej

Aga, ja tez wierze w sny i zawsze jak zapamietam to z rana od razu lece do kompa zeby sprawdzic jego znaczenie.
Ale co jak co, w 99% niesprawdzaja sie, wiec nie martw sie tak.
Poza tym podobna jak sen piatkowy nie spelni sie przez 3dni to pozniej sie nie spelni wogole.

Nie znam sie na tym, jak to komisja stwierdzila, ze nie wyjdzie do domu? Nie dali mu przepustki? Dlaczego?
Majej kumpeli maz jest teraz w wojsku i wiem, ze oni spotykaja sie jakos regularnie co jakis czas.

A ja znowu nie wyspana, wczoraj mialam Babysitting do 1wszej w nocy, ale nie moge narzekac, chlopcy sa juz duzi i mi zostalo tylko ogladanie TV

Agata - ja tez nosze taka "pierscionkowa obraczke" na kciuku - srebrna.Lubie takie bajery
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 09:56   #1736
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

aga nie martw sie...ja z kolei slyszalam ze sny z czwartku na piatek sie spelniaja..widzisz co region to obyczaj, wiec tak naprawde to pewnie sie spelniaja jakies tam wybiorcze raz na 10 lat
a jeslki o snach mowa to mialam dzis taki przyjemny sen...ach jak nie chcialo mi sie budzic... no ale niestety nastapil powrot do szarej rzeczywistosci
w ogole martwie sie, bo uslyszalam, ze jakis chlopak z kwidzyna zginal na motorze w anglii a moj kolega mial wrocic do polski na urlop i sie nie odzywa i nie wiem teraz kto to na tym motorze zginal..ach...w takiej niepewnosci nie lubie zyc...

no ale i tak zycze milego dnia dziewuszki
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-17, 22:55   #1737
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczorkiem

Asiu i Agata dzieki za miłe słowa dzis brat dzwonił i mowil ze juz oki uspokojił sie troche i ja tez jestem spokojniejsza eehhhh ztymi snami to róznie bywa

jutro napisze wiecej bo dzis po 12 godzinach pracy padam na łep szyje i puyszczek marze juz tylko o tym by wskoczyc do lożeczka wiec
słodkich snów
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 09:36   #1738
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dzien dobry !!!!!!


Wstawac leniuchy weekend sie dzis zaczyna (heh zalerzy dla kogo no ale dla was tak ) !!!!
Ale mi dobrze dzis mam wolne całyyyyy dzionek jade na zakupu musze kupic sobie cos na moja romantyczna kolacje z Tzecikeim juz sobie upatrzyłam tak spódniczke czarna albo wisniowa gorsecik mam to by bylo idealnie po zakupach jade do to Tzecika bedziemy smarzyc nalesniki jezeli ktoras ma ochote to chetnie podesle eeehhhh musze korzystac z dnia bo jutro do pracy w niedziele tez do pracy (cały weekend zawalony)a w poniedziałek wolne i wtedy idzemy z Tzecikeim idzemy na ta kolacje zaprasza mnie w pewne bardzo eleganckie miejsce ale opowiem jak bylo po kolacji

A co z wami kobity ciocho i głocho od wczoraj rano zrobiłyscie sobie juz weeken???


buzia i trzymajcie sie cieplutko
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 10:37   #1739
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Województwo Pomorskie

Ale masz dobrze, zazdroszczę
Moej weekendowe plany jak zwykle sie złamały i siedzieć w domu będę, pogody na plażę nie oczekuję, chyba urządzę sobie rowerową wycieczkę, zaniedbałam troszkę moje miastko Gdańsk
A w saturday night jakaś bibka
Miłego dnia dziewuchy
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 12:11   #1740
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczyny

Dawno mnie nie było, bo wyjechałam na długi weekend z rodzicami Augustów, Białystok i takie tam

ALe już jestem i nadrabiam Wizaż

Pozdrawiam
aisne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.