Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 09:06   #1711
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Heloł

Ja też chcę masło z granatem z Bielendy, ale mam takie zapasy, że w tym roku raczej go nie zakupię

Szamponów Garniera nigdzie u mnie nie ma. Szukałam już w kilku marketach i drogeriach. Jestem zbulwersowana, na pocieszenie zamówiłam sobie 2 szampony i 2 maski z serii Nature z profesjonalnego L'Oreala na All

rzyrafko tez dostałam taką paczuchę NicNaców Kurier wręczył mi ją wczoraj o 21:45, co za pora...
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:30   #1712
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

EJ!!!! A co tu się działo jak mnie nie było??
Cofam się a tu wpadło mi w oko jakieś szpiegowanie

Nadrabiam posty dalej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:32   #1713
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


U mnie też już słonko wychodzi!
W weekend szkoła, a tak mi się nie chce... Wczoraj się zawzięłam i skońzyłam całą książkę do 1 w nocy. Na dziś została jeszcze druga, cieńsza.

Ale kusicie tym brązerkiem Gosh! Oblookałam go na All., kosztuje tylko 40zł +wys. Ale chyba Deborah Maxi terra mnie bardziej kusi. Teraz czekam na przesyłkę zestawu Deborah który wylicytowałam.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a ja jestem wciąż zakochana w Vichy Essentielles, jest cudowny i z każdym dniem widzę znaczną przewagę nad innymi kremami
O dobrze wiedzieć bo mam go w zapasach. Ale jeszcze tyle kemów przed nim... nie wiem kiedy go napocznę...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:41   #1714
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

właśnie o taki odcień mi chodzi, tylko mógłby być trochę tańszy

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

No i źle, źle, że rozszerzony angielski był prosty. Bardzo źle.
Chyba aż za prosty.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a to możliwe byłam już dziś na poczcie, jest tak parno po deszczu (który kolejny dzień z rzędu obudził mnie o 3 w nocy, waląc o parapet ), całkiem przyjemnie może się całkiem rozpogodzi
masakra
No i słowo stało się prawdą jest boskie słońce, właśnie mnie oślepia bo odbija się od okna bloku na przeciwko.

Dziwię się że o takim świcie już zdążyłaś być na poczcie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość

a ja jestem wciąż zakochana w Vichy Essentielles, jest cudowny i z każdym dniem widzę znaczną przewagę nad innymi kremami
Też byłam nim zachwycona. Tylko okazał się być mało wydajny i czasem piekła mnie skóra po nałożeniu na twarz, co moim zdaniem przy kremach aptecznych nie powinno mieć miejsca.
Właśnie sie zastanawiam czy kupić go ponownie.
Potrzebuję kremu na noc, dobrze nawilżającego, odżywczego i byłoby idealnie gdyby przeciwdziałał pierwszym zmarszczkom Największą ochotę mam na Nirvanesque Enriche ale wolałabym nie wydawać aż tyle. Co możecie polecić?
Jeśli nic innego mnie nie skusi to wezmę Nuxe.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

rzyrafko tez dostałam taką paczuchę NicNaców Kurier wręczył mi ją wczoraj o 21:45, co za pora...
Taka w sam raz żeby pożreć jedną paczkę
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 09:45   #1715
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To po co się tak szybko zaręczał? Laska naciskała?
Nie On taaaaki zakochany (który to już raz ).
No ale może akurat w końcu trafił na "tą".

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko ale przystojniak!!!
A jak tańczy
Byliśmy na kawce, miało być "na chwilkę" a zrobiły się z tego ponad 3 godziny, później szybko do domku, nauka i pojechaliśmy do jego kolegi a poźniej na imprezę Impreza była genialna: "beach party" - do tego stopnia plażowa impreza, że cały parkiet był w grubej warstwie piasku, można było kupić drinki w kokosie, no i najwazniejsze muzyka - nie żadne umc umc, tylko wakacyjne hiciory sprzed lat, ale nowsze też. Wróciłam po 4, było tak ciepło że szok Nóg nie czuję - nie pamiętam kiedy przetańczyłam tyle godzin prawie bez przerwy.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zgupiałam. Dowody poniżej.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
przystojniaka widziałam u Hosenki na n-k poszpiegujcie -> (ostatnio poznany, imię na Ł )


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Brawo pani Bond teraz się wszystkie rzucą żeby się powgapiać.
Właśnie to sobie wyobraziłam

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się Hosenka nie obrazi. ja w dobrej wierze przecież.
Pomyślę

Co do granatowych nowości, to brzmią ciekawie

Skoro już przy Bielendzie jesteśmy - nie jestem zadowolona z dwufazy awokado Nie zmywa do końca i szczypie w oczy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:14   #1716
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ekhm, mój TŻ jest ode mnie 8 lat starszy
Tyle też mniej więcej się znamy i dokładnie raz mi się zdarzyło pomyśleć, że jest za stary
Mówię przecież że wszystko jest indywidualne.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zgupiałam. Dowody poniżej.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja też zawsze wolałam starszych, rówieśnicy zazwyczaj są zbyt infantylni - najgorsze, że do tej pory nie zauważyłam zrównania wieku
To zależy jakie ktoś miał przejścia w życiu. Jak koleś jest wychuchany wydmuchany przez rodziców to i w wieku 30 lat ciężko o dojrzałość.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jak tańczy
Byliśmy na kawce, miało być "na chwilkę" a zrobiły się z tego ponad 3 godziny, później szybko do domku, nauka i pojechaliśmy do jego kolegi a poźniej na imprezę Impreza była genialna: "beach party" - do tego stopnia plażowa impreza, że cały parkiet był w grubej warstwie piasku, można było kupić drinki w kokosie, no i najwazniejsze muzyka - nie żadne umc umc, tylko wakacyjne hiciory sprzed lat, ale nowsze też. Wróciłam po 4, było tak ciepło że szok Nóg nie czuję - nie pamiętam kiedy przetańczyłam tyle godzin prawie bez przerwy.
Ale szalejesz.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 10:39   #1717
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A możesz napisać coś więcej, porównać do innych?
Bo co jakiś czas wraca do mnie myśl żeby wrócić do podkładu płynnego i cały czas mam w głowie te samy trzy podkłady i ten vichy jest wśród nich.
Lubię go bo ma ładny żółtawy odcień (mam ten drugi w kolejności jasności) i jest delikatny. Nie lubię czuć podkładu na twarzy, a ten właśnie jest bardzo lekki. No i daje fajne wykończenie, takie satynowe. Nie kryje za mocno (piegów mi nie zakrywa). Nie wiem tylko jak sprawdza się na suchej skórze, bo ja mam mieszaną, a i tak się nie świecę po nim. Poproś o próbkę w SP, bo moim zdaniem jest warty uwagi.
Cytat:
Napisane przez sleepy
No i co teraz? chcem to masło
Te pozostałe produkty też zapowiadają się fajnie.
Przecież ja wcale nie kuszę. Tylko stwierdziłam fakty. Jestem naprawdę zszokowana że ono jest treściwsze od awokado. Ale parafina na pierwszym miejscu w składzie robi swoje.. a zapach czułam rano.
Bardzo jestem ciekawa peelingu z tej serii.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Tak, debilizm totalny, a z angielskim to już było przegięcie- najpoierw pisali 2 godziny, potem 2 (albo więcej) przerwy, potem to rozszerzone miało być też chyba z 2 godziny potem przerwa i jeszcze 70 minut na cośtam- nie wiem bo siostra nie była w domu przed balowaniem
Miałam to samo na swojej maturze. To było kilka dni wyjętych z życiorysu. Rozszerzona matma, angielski, geografia, niemiecki. Siedzieliśmy w przerwach między podstawą a rozszerzeniem i graliśmy w karty.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Heloł

Ja też chcę masło z granatem z Bielendy, ale mam takie zapasy, że w tym roku raczej go nie zakupię
Olać zapasy. Ja też mam.
Cytat:
Napisane przez snowqueen
Szamponów Garniera nigdzie u mnie nie ma. Szukałam już w kilku marketach i drogeriach. Jestem zbulwersowana, na pocieszenie zamówiłam sobie 2 szampony i 2 maski z serii Nature z profesjonalnego L'Oreala na All
W Naturze są Garniery. a jakie zamówiłaś te kosmetyki z L'oreala?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jak tańczy
Byliśmy na kawce, miało być "na chwilkę" a zrobiły się z tego ponad 3 godziny, później szybko do domku, nauka i pojechaliśmy do jego kolegi a poźniej na imprezę Impreza była genialna: "beach party" - do tego stopnia plażowa impreza, że cały parkiet był w grubej warstwie piasku, można było kupić drinki w kokosie, no i najwazniejsze muzyka - nie żadne umc umc, tylko wakacyjne hiciory sprzed lat, ale nowsze też. Wróciłam po 4, było tak ciepło że szok Nóg nie czuję - nie pamiętam kiedy przetańczyłam tyle godzin prawie bez przerwy.

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
Skoro już przy Bielendzie jesteśmy - nie jestem zadowolona z dwufazy awokado Nie zmywa do końca i szczypie w oczy
Kurczę,a w KWC ma takie dobre opinie..

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Proszę nie bić. Te zakupy dały mi dużo szczęścia.

Wróciłam od fryzjera, zrobiłam zakupy, pranie, trochę posprzątałam, a teraz siadam dalej pisać ten szit. Jak mi pójdzie sprawnie to jutro w nagrodę jedziemy z TŻ do IKEI.
Wąchałam dzisiaj te nowe żele Luksji z peelingiem. Boskie zapachy, wszystkie mi się podobają. Ale wzięłam tylko brzoskwinię z papają, bardzo przypomina TBSową serię papaya.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam

Edytowane przez noseknosek
Czas edycji: 2010-05-07 o 10:42
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 10:57   #1718
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Chyba aż za prosty.
...
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:12   #1719
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Wow, Hosenko, widzę że super intensywnie spędziłaś czas! zazdroszczę takiej imprezy

Ja właśnie dostałam zestaw Deborah, ale podkład jest za ciemny. Od razu wystawiłam na All, bo aż tak to się chyba nie opalę, to po co ma leżeć. Mam nadzieję, ze pójdzie. A róż i puder fajne!
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera, zrobiłam zakupy, pranie, trochę posprzątałam, a teraz siadam dalej pisać ten szit. Jak mi pójdzie sprawnie to jutro w nagrodę jedziemy z TŻ do IKEI.
Wąchałam dzisiaj te nowe żele Luksji z peelingiem. Boskie zapachy, wszystkie mi się podobają. Ale wzięłam tylko brzoskwinię z papają, bardzo przypomina TBSową serię papaya.
ja tam Ci odpuszczam zakupy, w końcu nie masz aż tak gigantycznych zapasów (jak ja)
a co robiłaś z włosami?
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:17   #1720
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Wróciłam od fryzjera, zrobiłam zakupy, pranie, trochę posprzątałam, a teraz siadam dalej pisać ten szit. Jak mi pójdzie sprawnie to jutro w nagrodę jedziemy z TŻ do IKEI.
Wąchałam dzisiaj te nowe żele Luksji z peelingiem. Boskie zapachy, wszystkie mi się podobają. Ale wzięłam tylko brzoskwinię z papają, bardzo przypomina TBSową serię papaya.
No prosze; tak dążyła do minimalizacji a w ciągu doby kupiła 3 masła i 2 peelingi I cały plan w piz...


A w jakich sieciówkach można te Luksje dorwać?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:23   #1721
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wow, Hosenko, widzę że super intensywnie spędziłaś czas! zazdroszczę takiej imprezy

Ja właśnie dostałam zestaw Deborah, ale podkład jest za ciemny. Od razu wystawiłam na All, bo aż tak to się chyba nie opalę, to po co ma leżeć. Mam nadzieję, ze pójdzie. A róż i puder fajne!

ja tam Ci odpuszczam zakupy, w końcu nie masz aż tak gigantycznych zapasów (jak ja)
a co robiłaś z włosami?
Mam 12 smarowideł do ciała. To już nie jest tak mało. No ale chwilowo czuję się zaspokojona balsamowo i masłowo, więc mogę spokojnie zużywać.

Włosy lekko podcięłam i wycieniowałam, w sumie to chcę żeby jeszcze trochę mi podrosły, więc nie było radykalnego cięcia. Pierwszy raz od nie wiem kiedy włosy dotykają mi ramion, śmieszne uczucie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

sleepy ja kupiłam w Leclercu. A co do mojego odwyku to w sumie szaleję tylko w tych dwóch kategoriach tzn. masła i żele pod prysznic (bo ta Luksja to raczej żel będzie z kilkoma drobinkami..), ale używam ich regularnie i dużo, więc nie będą jakoś długo zalegać. Ważne, że przestałam wydawać chore sumy na kolorówkę i wielkie zamówienia apteczne.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:23   #1722
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zgupiałam. Dowody poniżej.
Nosku.. Same cudowności.
Mam ochotę na granat.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
przystojniaka widziałam u Hosenki na n-k poszpiegujcie -> (ostatnio poznany, imię na Ł )
Po Waszych komentarzach musiałam zobaczyć - faktycznie fajny ten Ł. Hosenko.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Tak właśnie zrobiłam. Zapach fajny, egzotyczny, ale niestety słabiutki, trzeba się naprawdę wwąchać, żeby poczuć. O dziwo, masło wydaje mi się treściwsze niż awokado, a przecież jest do skóry normalnej, a awokado do suchej. Na razie bardzo mi się podoba. Nic się nie lepi, ładnie się rozprowadza, choć jest dość gęste.
W takim razie to masełko musi być moje! Tylko wcześniej muszę zużyć tak połowę kokosa Balei.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Na etykiecie opakowania wyczytałam, że z serii granat będą jeszcze:

- krem dzień/noc
- peeling owocowy + maseczka
- sól do kąpieli
- peeling cukrowy do ciała
- peeling do stóp + krem do stóp
Poległam..
Chciałabym krem do twarzy, peeling + maseczka i peeling do ciała.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a ja jestem wciąż zakochana w Vichy Essentielles, jest cudowny i z każdym dniem widzę znaczną przewagę nad innymi kremami
A mi on jakoś nie pasował - miałam po nim dziwną skórę, a do tego po pewnym czasie zaczęły się pojawiać jakieś niezidentyfikowane czerwone placki na twarzy.
Ale ja nie jestem dobrym wyznacznikiem jeżeli chodzi o kremy do twarzy, bo większość albo mnie zapycha, albo podrażnia.


Nareszcie weekend

Wpadłam dziś do drogerii po moją farbę i zobaczyłam serię AA Naturalne Rozświetlanie w promocji za 9.90zł (każdy produkt) i oczywiście dostałam oczopląsu, bo bardzo chciałam te kosmetyki wypróbować. Jednak rozum zwyciężył i nie kupiłam nic, bo wszystko mam, a poza tym nie sprawdziłam recenzji w KWC () i boję się podrażnienia/zapychania. Jestem z siebie dumna.

Kupiłam jeszcze kolejny żel pod oczy z FlosLeku, tym razem ze świetlikiem i babką lancetowatą.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:27   #1723
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Przypomniało mi się jeszcze, że widziałam nowe żele Gillette dla kobiet. Był między innymi lawendowy i to w promocji. Ale się powstrzymałam!

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

I jeszcze mnie kuszą te balsamy z AA, tzn głównie malinowy. Jestem chora.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:28   #1724
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Och Nosku, jakie szaleństwo u Ciebie.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:33   #1725
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Och Nosku, jakie szaleństwo u Ciebie.
Niee, już na nic się nie skuszę, obiecuję! Po prostu mam takie napady zakupoholizmu, ale ten już w miarę opanowałam.

Piszę.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:36   #1726
mala30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

dziewczyny mam ogromna prosbe pisze pracwe licencjacka na temat sephory, mozecie mi powiedziec kto jest najczestszym klientem tego sklepu czy kobiety czy mezczyzni w jakim wieku , dziekuje
mala30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:38   #1727
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Niee, już na nic się nie skuszę, obiecuję! Po prostu mam takie napady zakupoholizmu, ale ten już w miarę opanowałam.

Piszę.
Też tak mam, więc w pełni Cię rozumiem.
Mogę dłuugo nie kupować, a jak już kupuję to hurtem, a do tego kusi mnie wiele rzeczy.

Też trochę poszalałam wczoraj - kupiłam: płyn do demakijazu oczu, tonik, szampon, odżywkę, peeling mechaniczny, tusz i podkład; dziś wspomnianą farbę i żel pod oczy. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to były same niezbędniki i do tego oparłam się dziś serii AA.

Nie kupuję nic do końca maja, o.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

I do tego zużyłam peeling i maseczkę (no dobra, maseczkę dziś zużyję, ale mam dosłownie na jedno użycie).
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:39   #1728
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Wow, Hosenko, widzę że super intensywnie spędziłaś czas! zazdroszczę takiej imprezy
I nie wspomniałam jeszcze o takich kwiatach na szyję, jak na filmach czasem pokazują
Ciekawa jestem, jak Ł. radzi sobie teraz w pracy - ja ledwo dochodzę do siebie.
Może pracownicy będą wyrozumiali dla szefa.

Fuksja: fajny fajny

Nosku, dobrze zrozumiałam, że bardziej polecasz masło z granatem niż awokado?
W sumie to teraz dopiero dostrzegłam plusy micela Biodermy - i raczej wrócę do niego


U mnie nadal zero zkaupów kosmetycznych
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:43
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:41   #1729
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez mala30 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam ogromna prosbe pisze pracwe licencjacka na temat sephory, mozecie mi powiedziec kto jest najczestszym klientem tego sklepu czy kobiety czy mezczyzni w jakim wieku , dziekuje
Zdecydowanie mężczyźni, wiek 75-90.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Też tak mam, więc w pełni Cię rozumiem.
Mogę dłuugo nie kupować, a jak już kupuję to hurtem, a do tego kusi mnie wiele rzeczy.
Też trochę poszalałam wczoraj - kupiłam: płyn do demakijazu oczu, tonik, szampon, odżywkę, peeling mechaniczny, tusz i podkład; dziś wspomnianą farbę i żel pod oczy. Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to były same niezbędniki i do tego oparłam się dziś serii AA.
Też duuuuuuże zakupy.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 11:42   #1730
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mężczyźni, wiek 75-90.
No raczej.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Też duuuuuuże zakupy.
Duże, ale w pełni usprawiedliwione.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:45   #1731
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko, sama nie wiem, oba są fajne. Dla mnie granat jest nawet trochę zbyt ciężki do codziennego używania, bo nałożyłam za dużo i trochę czuję taką warstwę nawet teraz. Awokado lżejsze, więc chyba mniej będzie Ci pasować.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:49   #1732
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Niee, już na nic się nie skuszę, obiecuję! Po prostu mam takie napady zakupoholizmu, ale ten już w miarę opanowałam.

Piszę.
Trzymamy za slowo
wczoraj oglądałam Rozmowy w toku o zakupoholiczkach (odnalazłam w nich trochę siebie, tyle że one wydawały kosmiczne dla mnie kwoty i to głównie na ciuchy, chociaż jedna laska 3-4 tys. na kosmetyki miesięcznie!) na stronie int. jest 10 kroków, które mogą pomóc, jeśli nie to trzeba iść na terapię
http://rozmowywtoku.onet.pl/1610346,1,archiwum.html
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
I nie wspomniałam jeszcze o takich kwiatach na szyję, jak na filmach czasem pokazują
Ciekawa jestem, jak Ł. radzi sobie teraz w pracy - ja ledwo dochodzę do siebie.
Może pracownicy będą wyrozumiali dla szefa.
oj wiem, świetne są te kwiaty, też robią taki klimat... Jak byliśmy nad morzem to była kubańska impreza na plaży, też z tymi kwiatami, wszyscy się super bawili, nie zapomnę tej imprezy chyba do końca życia!

Co do szefa, to jemu wszystko wolno
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Zdecydowanie mężczyźni, wiek 75-90.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:56   #1733
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Hosenko, sama nie wiem, oba są fajne. Dla mnie granat jest nawet trochę zbyt ciężki do codziennego używania, bo nałożyłam za dużo i trochę czuję taką warstwę nawet teraz. Awokado lżejsze, więc chyba mniej będzie Ci pasować.
Hmmm ... Moze pomyślę nad tym i nad tym Ale to jak coś pozużywam
Tylko w sumie dziwne, bo na opakowaniu piszą, że z granatem jest do skóy normalnej a awokado przeciw wysuszaniu

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do szefa, to jemu wszystko wolno
Taaa Łącznie z odebraniem telefonu w trakcie kawki: "Przepraszam, ale nie moge teraz rozmawiać, mam bardzo ważne spotkanie".

Niech mnie ktoś zagoni do nauki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-05-07 o 11:57
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:57   #1734
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Są prezenty na Rossnecie.

Ja się chyba zaraz przejdę po jakąś wodę toaletową Chupa Chups, z Piccolo w zestawie za 9,99 zł. Mają całkiem niezłe recenzje na KWC, a ja potrzebuję jakiegoś rozweselacza.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:03   #1735
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są prezenty na Rossnecie.
Ooo! W końcu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:07   #1736
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też chcę masło awokado i duże zakupy
Ale do Natury mi nie po drodze a na dodatek jedyne czego tak naprawdę potrzebuję to waciki...

I mam dziś imprezę firmową i nie mam się w co ubrać :/

Co to za seria naturalna z prof. Loreala?Jakaś nie na czasie jestem...
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:22   #1737
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
No i słowo stało się prawdą jest boskie słońce, właśnie mnie oślepia bo odbija się od okna bloku na przeciwko.
Kurcze, u Was słońce, a u mnie deszcz. Niby coś tam się przebija zza chmur, ale właśnie niedawno lało i nie zapowiada się, żeby miało się całkiem wypogodzić A muszę iść dziś na pocztę, odebrać ciuchy od krawcowej i do sklepu. Najgorsze jest to, że chyba zaraziłam się od rodziców jakimś wstrętnym choróbskiem, bo od rana, kicham, prycham, smarkam i nie wiem czy i gorączki nie mam do tego. Jak zlokalizuję w końcu termometr, to sobie zmierzę, ale tak czy siak muszę wyjść z domu.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Też byłam nim zachwycona. Tylko okazał się być mało wydajny i czasem piekła mnie skóra po nałożeniu na twarz, co moim zdaniem przy kremach aptecznych nie powinno mieć miejsca.
Właśnie sie zastanawiam czy kupić go ponownie.
Potrzebuję kremu na noc, dobrze nawilżającego, odżywczego i byłoby idealnie gdyby przeciwdziałał pierwszym zmarszczkom Największą ochotę mam na Nirvanesque Enriche ale wolałabym nie wydawać aż tyle. Co możecie polecić?
Jeśli nic innego mnie nie skusi to wezmę Nuxe.
A mi ten Vichy tak średnio podpasował. Zużyć zużyję, ale powrotu nie planuję. I faktycznie mało wydajny jest, bo używam go tak od przypadku do przypadku, a już się kończy.
A co do kremu na noc, to polecić mogę nowy YR Cure Solutions. Co prawda póki nie wykończę Vichy i Effaclara używam go na dzień, ale z racji na gęstą, masełkowatą konsystencję nada się nawet bardziej na noc Skład ma b. bogaty w różne roślinki, pachnie właśnie nimi i naprawdę dobrze pielęgnuje. Cera wygląda po nim na wypoczętą

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Lubię go bo ma ładny żółtawy odcień (mam ten drugi w kolejności jasności) i jest delikatny. Nie lubię czuć podkładu na twarzy, a ten właśnie jest bardzo lekki. No i daje fajne wykończenie, takie satynowe. Nie kryje za mocno (piegów mi nie zakrywa). Nie wiem tylko jak sprawdza się na suchej skórze, bo ja mam mieszaną, a i tak się nie świecę po nim. Poproś o próbkę w SP, bo moim zdaniem jest warty uwagi.
Brzmi zachęcająco A powiedz mi, jaki ten odcień ma nr albo nazwę? Bo mnie właśnie szlag trafia - próbuję poszukać na necie palety kolorów, ale jakoś mi to nie wychodzi A skoro mówisz, że jest żółtawy i jasny, to może i dla mnie byłby ok.

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A mi on jakoś nie pasował - miałam po nim dziwną skórę, a do tego po pewnym czasie zaczęły się pojawiać jakieś niezidentyfikowane czerwone placki na twarzy.
Ale ja nie jestem dobrym wyznacznikiem jeżeli chodzi o kremy do twarzy, bo większość albo mnie zapycha, albo podrażnia.
Hmm, to może jednak on jest sprawcą moich dziwnych małych gul i zaczerwienienia na policzkach? Po tym podrażnieniu używałam tylko jego praktycznie, a znów na samym początku też wydawało mi się, że mnie zapchał i podrażnił. Potem używałam go z doskoku co parę nocy, na zmianę z Effaclarem, wiec może dlatego tego nie odczuwałam. Muszę go wziąć pod lupę.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wpadłam dziś do drogerii po moją farbę i zobaczyłam serię AA Naturalne Rozświetlanie w promocji za 9.90zł (każdy produkt) i oczywiście dostałam oczopląsu, bo bardzo chciałam te kosmetyki wypróbować. Jednak rozum zwyciężył i nie kupiłam nic, bo wszystko mam, a poza tym nie sprawdziłam recenzji w KWC () i boję się podrażnienia/zapychania. Jestem z siebie dumna.
Z tej serii AA mam żel do demakijażu i peeling enzymatyczny i oba mnie podrażniają, więc nie polecam Żel szczypie w oczy, a peeling wypala twarz do czerwoności

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są prezenty na Rossnecie.
Dzięki za cynk. Akurat i do Rossmanna muszę iść. Nie mam już siły do mojego zmywacza, a do zmycia mam 2 warstwy lakieru z bazą i z kilkoma wierzchnimi warstwami NT i nie mam siły się z tym męczyć. Kupię ten acetonowy rossmannowski zmywacz, bo faktycznie jest dobry. Próbowałam u rzyrafki.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:27   #1738
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa on nie jest taki superjasny. Kupiłam go z myślą o tym, żeby trochę nadawał koloru, to jest taki naturalny, "polski", żółtawy beż. (bez solary ). Kolor nazywa się 23 Ivory. Z tego co pamiętam to 12 jest bardzo jasna, ale za to różowa.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:31   #1739
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Taaa Łącznie z odebraniem telefonu w trakcie kawki: "Przepraszam, ale nie moge teraz rozmawiać, mam bardzo ważne spotkanie".

Niech mnie ktoś zagoni do nauki

Mnie też! Musze dziś przeczytać jeszcze jedna książkę (o Scherlocku Holmesie) a zaraz idę się rolniczyć na spotkanie z TŻ...

A własnie dostalam w swe łapki gazetkę Naturu i jeszcze kusi mnie nowa seria Lirene do cery normalnej i mieszanej- jest napisane, że to lekka formuła... a po tym jak spodobal mi się peeling enz. mam ochotę na coś więcej z Lirene... Ale na kremy też mam zakaz

Edytowane przez luskap
Czas edycji: 2010-05-07 o 12:34
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 12:35   #1740
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Wróciłam niedawno do domu, szefowa kazała mi się wykurować Zaraz wskakuję pod kocyk. Miłego popołudnia wszystkim
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.