Dlaczego nie chcemy miec dzieci? - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-15, 13:38   #1711
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Trzeba po prostu mówić wprost, ja nigdy tego nie ukrywałam. Zawsze na pierwszym spotkaniu mówiłam o moim stosunku do posiadania dzieci, o podejściu do aborcji. No i taki facet mógł się zastanowić, czy chce się ze mną spotykać.
Ale ja zawsze, ZAWSZE mówiłam o tym tak, żeby nie pozostawiać złudzeń w tej kwestii. Czyli nie "nie wiem, może kiedyś, zobaczymy, na razie nie planuję", tylko prosto z mostu. Jak ktoś mi mówił, że na pewno mi się odmieni, to stosowałam różne, nieraz chamskie, teksty. Teraz mówię, że prawdopodobnie jestem bezplodna (nie jestem, ale akurat miałam badania, wyszło, że mam niski poziom amh, niedługo tak jak piszę sterylizacja, więc to się ładnie układa w jedną całość), i ludzie nie drążą.


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Właśnie też się starałam to mówić,na kilku kolejnych spotkaniach najpierw mi mówili,że oni też nie chcą a później nagle im po roku czy dwóch się odmieniło i że dzieci ze mną chcą mieć.
Dlatego trochę to marnowanie czasu jak dla mnie było,ale nic nie zrobię teraz mają rodziny i są jak widać szczęśliwi.Szybko ich nowe partnerki w ciążę zaszły.
Fajnie,że u Ciebie się wszystko dobrze składa i idzie po Twojej myśli,byle być pewnym tej decyzji a jak już się ma wspierającego partnera to już w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:08   #1712
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Ja takze sprawe zawsze stawialam jasno. Moj przyszly maz tez nie chce miec dzieci z tego samego powodu - oboje lubimy nasze zycie takim, jakie jest. Nie czujemy potrzeby posiadania dzieci, lubimy wydawac zarobione pieniadze na podroze i "gastronautyke". Moze dla kogos to malo istotne powody, ale dla nas sa to kwestie nadrzedne.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:33   #1713
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość
Ja takze sprawe zawsze stawialam jasno. Moj przyszly maz tez nie chce miec dzieci z tego samego powodu - oboje lubimy nasze zycie takim, jakie jest. Nie czujemy potrzeby posiadania dzieci, lubimy wydawac zarobione pieniadze na podroze i "gastronautyke". Moze dla kogos to malo istotne powody, ale dla nas sa to kwestie nadrzedne.
I super o to właśnie chodzi ja mam podobne podejście,ale znów nie mogę znaleźć partnera właśnie z podobnym podejściem do mojego.
Miałam już takie myśli żeby na te dziecko się zdecydować byle nie być sama.
Co to jest gastronautyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Podróże też uwielbiam,może nie wiele zwiedziłam bo tylko 4 państwa a samej to bym się nie odważyła jednak jechać dalej niż za Polskę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 14:50   #1714
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
I
Co to jest gastronautyka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lazenie po jadlodajniach wszelakich i wydawanie na zarcie
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 16:14   #1715
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego nie chcemy miec dzieci?

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość
Lazenie po jadlodajniach wszelakich i wydawanie na zarcie
Hehe dzięki za wytłumaczenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 17:14:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.