powiekszenie piersi!wazne pytania! - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-20, 14:04   #1711
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny od godziny czytam wasze posty i tak nie podolalam wszytkim, ale cycuchy macie cudne. Ja juz od dawna marze o nowym ,wiekszym biuście, i teraz jestem pewna ze sie na niego zdecyduje, tylko mam juz 26 latek( a wygladam na 20 bo malutka jestem i drobna) i w lipcu 2010 wychodze za mąz a od razu potem chciałabym miec dzidziusia. Czy decydowac sie na cycuszki przed ciąza czy poczekac i zrobic sobie na spokojnie pozniej. A ile wy macie lat, bo mnie sie wydaje ze te 26 to i tak jest juz pozno
To wszystko, co się będzie działo z piersiami po ciążach i karmieniu to w większości predyspozycje genetyczne... dzidzia oczywiście zrobi swoje, niestety Jeśli chodzi o moje zdanie, to lepiej poczekać (tym bardziej, ze masz już mniej więcej określony termin ślubu i urodzenie dzidziusia)... ja poczekałam (3 maluszków już za mną) i swoje lata też mam... 36. To dużo, ale akurat w tym wieku dojrzałam do takiej decyzji

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Masza, jak samopoczucie przed??? Spakowana do szpitala???
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 14:22   #1712
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez horo Pokaż wiadomość
To wszystko, co się będzie działo z piersiami po ciążach i karmieniu to w większości predyspozycje genetyczne... dzidzia oczywiście zrobi swoje, niestety Jeśli chodzi o moje zdanie, to lepiej poczekać (tym bardziej, ze masz już mniej więcej określony termin ślubu i urodzenie dzidziusia)... ja poczekałam (3 maluszków już za mną) i swoje lata też mam... 36. To dużo, ale akurat w tym wieku dojrzałam do takiej decyzji

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Masza, jak samopoczucie przed??? Spakowana do szpitala???
Oj kochana gryze palce ze strachuA z drugiej strony nie moge sie doczekac poniedziałkuJestem juz spakowana...bedziesz za mnie kciuki trzymac?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 14:30   #1713
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
co do dr Skwiercz - operuje teraz z perfect medice w gdańsku a konsultacje ma w gdyni, operacje mi przeprowadzila w obecnosci doktora 'znieczulacza' pielegniarki anestezjologicznej i jeszcze jednej

narkoza dozyla... nie ma czego sie bac dobry towar podaja mowie Wam polozylam sie dostalam w zylke 4g czegos i 3 czegos ;p i po kilku sekundach faaaajnie zakrecilo mi sie w glowie lekarze zartowali ze studentow a ja zapytalam czy juz powinno mi sie krecic (w tym czasie oddychalam tlenem) a Pan doktor do mnie, ze w sumie tak a kreci? a ja na to jak po dwoch dobrych drinkach :P i mnie nie bylo a obudzilam sie jak wiezli mnie do pokoiku (jakies 10m z sali do pokoju) otworzylam oczka i czulam sie super, ani wymiotow ani spac mi sie nie chcialo pytali mnie nawet czy mi sie spac nie chce

dr Grobelny tez tam operuje... byla tam dziewczyna ktora robila u niej podciaganie dzien po moim zabiegu i miala byc ze mna w pokoju... to mnie utwierdzilo w tym, ze dobrze ze nawet na konsultacji u niej nie bylam... ta dziewczyna byla w szoku jak jej powiedzialam ze nie wolno przed op 6h nic jesc i pic :/ powiedziala ze lekarz nic jej nie mowil no i ona srednio narkoze zniosla... nie wiem jak to mozliwe w ogole?

galeria dr Grobelny jest na bezuty w polsce.com ale musisz miec odstep do niej bo jest zamknieta...

jak zdejme w niedziele opatrunki pokaze Wam moje cytrynki
Hejka, dzięki za relację
Trochę się zmartwiłam narkozą dożylną, nie ma co ukrywać - wziewna jest dużo bezpieczniejsza. Czy wiesz jaki środek zastosowali? Czy ketaminę? A swoją drogą to dziwię się tej dziewczynie, że nic nie wiedziała o bezwzględnej głodówce przez operacją
Dobrze wiedzieć, że dr Skwiercz urzęduje na Tetmajera.
Jak rozumiem ty masz wkładki mentor 300 hp pod mięsień? Ja zastanawiam się też nad takimi (co do rozmiaru jeszcze nie wiem - 325 - 350). Czy możesz mi na priva napisać ile zapłaciłaś za op. (konsultacje, koszt operacji z wkładkami, jakieś dodatkowe koszta?) - byłabym wdzięczna.
No i czekam na galerię

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dziewczyny od godziny czytam wasze posty i tak nie podolalam wszytkim, ale cycuchy macie cudne. Ja juz od dawna marze o nowym ,wiekszym biuście, i teraz jestem pewna ze sie na niego zdecyduje, tylko mam juz 26 latek( a wygladam na 20 bo malutka jestem i drobna) i w lipcu 2010 wychodze za mąz a od razu potem chciałabym miec dzidziusia. Czy decydowac sie na cycuszki przed ciąza czy poczekac i zrobic sobie na spokojnie pozniej. A ile wy macie lat, bo mnie sie wydaje ze te 26 to i tak jest juz pozno
E tam stara od razu
Ja w tym roku skończę 29 lat. Mam jedno dziecko, w niedługim czasie planuję nowe cycki. I w przyszłości może zdecyduję się na następnego bąbla. Znajoma powiększała piersi na długo przed zajściem w ciążę, potem urodziła 2 dzieci (w odstępie 4 lat) i jej piersi nadal wyglądają fajnie. Przy czym jeśli ty planujesz niedługo ciążę to lepiej chyba poczekać.
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:02   #1714
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Nombre, ja mam 30 i dwie dziewczynki (12 lat i 1,5 r.). Poczekalabym do PO dzidziusiu na Twoim miejscu

Juz jestem po zdjeciu szwow, Poli nie spotkalam, ale slyszalam jak kwiczy na sciaganiu drenow biedna Poli odezwij sie zaraz jak dasz rade :glaszcze: (BABO, czy ty przypadkiem nie wywalczylas wiecej cm3 niz planowalas?... )

Wczoraj zrobilam remanent w cyckonoszach, bo moj sie pral wieczorem i ne mialam w czym spac. Przy tej okazji podarowalam dziecku starszemu wszystkie zenujace 75 A biustonosze z zelowymi podusiami oraz gorsety (troche sie uzbieralo - jak czlowiek wolal sie seksic w gorsetach niz bez z powodu braku biustu ) - i - UWAGA - beka, wszystkie na nia jak ulal!!! Pomyslec ze w wieku lat 30 mialam ci ja rozmiary dwunastolatki

Laski, moja lewa jest wciaz auuuuc spuchnieta, prawa natomiast ma schodka pod i jest jakby bardziej na prawo niz lewa na lewo ; widac po takiej blizence na mostku, ktora byla na srodeczku, a jest obecnie 0,5 cm na prawo przesunieta i co teraz ???
Yyyyy.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2009-03-20 o 15:35
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:02   #1715
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Oj kochana gryze palce ze strachuA z drugiej strony nie moge sie doczekac poniedziałkuJestem juz spakowana...bedziesz za mnie kciuki trzymac?
Słońce
Ja już trzymam kciuki... no, czasem muszę puścić, bo... obowiązkowe masowanie piersiątek

A w poniedziałek... wtedy dopiero będę zaciskać
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:27   #1716
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Poli, doczytalam Twoje pierwsze posty, mialas miec 325 i masz, tak? szczesciaro-fuksiaro niech zgadne jak sie dr krzywil u mnie nosem krecil nawet na 275
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:41   #1717
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczynki...potrzebuje wsparcia...zaczyna mnie telepac ze strachu...RATUUUNKUUUU
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 16:04   #1718
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Dziewczynki...potrzebuje wsparcia...zaczyna mnie telepac ze strachu...RATUUUNKUUUU
Wdech i wydech, wdech i wydech... Zaparz sobie meliskę. Będziemy trzymać kciuki
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:10   #1719
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Dziewczynki...potrzebuje wsparcia...zaczyna mnie telepac ze strachu...RATUUUNKUUUU
Masza, setki dziewczym marza sie okazac na Twoim miejscu (wsrod nich ja, ale jeszcze musze poczekac conajmniej do konca roku ), wiec musisz byc szczesliwa i czekac na Ten dzien z radoscia, bo to bedzie Wielkie zdarzenie Mysl pozytywnie!
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:20   #1720
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dzieki za rady dziewczyny, chyba poczekam , chociaz z drugiej strony chcialoby sie miec juz piekny biust do ślubu no i na noc poślubna. A ja to chyba jakas inna jestem, bo nie chcialabym mocno powiekszyc biustu , tak na duze B male C, choc teraz mam malusienkie rodzyneczki. I do dziewczyn ktore sa jeszcze przed- trzymajcie sie, bo bedzie dobrze, a narkoza nie jest straszna- wiem bo sama juz przez nia przechodzilam. Ach jak ja wam zazdroszcze!
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:34   #1721
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Wdech i wydech, wdech i wydech... Zaparz sobie meliskę. Będziemy trzymać kciuki
Łykam syropek z melisy ale to guzik daje
Trzymaj kochana, trzymaj
Rozmawiałas juz z dr?

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Masza, setki dziewczym marza sie okazac na Twoim miejscu (wsrod nich ja, ale jeszcze musze poczekac conajmniej do konca roku ), wiec musisz byc szczesliwa i czekac na Ten dzien z radoscia, bo to bedzie Wielkie zdarzenie Mysl pozytywnie!
Staram sie jak moge Dlaczego musisz tak długo czekac?
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 17:21   #1722
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

[quote=Oliath;11540428]


Laski, moja lewa jest wciaz auuuuc spuchnieta, prawa natomiast ma schodka pod i jest jakby bardziej na prawo niz lewa na lewo ; widac po takiej blizence na mostku, ktora byla na srodeczku, a jest obecnie 0,5 cm na prawo przesunieta i co teraz ???
Yyyyy.[/

oj, oj, oj twoje cycuszki mają prawie rok żeby się ładnie ułożyć, każda z nich goi się inaczej , więc cierpliwie czekaj , do ślubu będą cudne.
Pewnie będziesz miała suknię z wieeeeelkim dekoltem?!

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-03-20 o 17:25
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:27   #1723
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Łykam syropek z melisy ale to guzik daje
Trzymaj kochana, trzymaj
Rozmawiałas juz z dr?
Jeszcze się nie umówiłam. Zastanawiam się jak mam to wszystko pogodzić: od kwietnia zaczynam serię leczenia akupunkturą, na przełomie maja/czerwca mam mieć badania genetyczne i jeszcze w czerwcu/lipcu czeka mnie przeprowadzka do nowego mieszkania. W zasadzie akupunktura chyba nie będzie przeszkodą, przeprowadzka też (niech mężu pracuje) ale nie wiem jak za badaniami genetycznymi. Może powinnam poczekać na wyniki tych badań, a dopiero później się ciachnąć? Ale już bym tak strasznie chciała
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:31   #1724
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Staram sie jak moge Dlaczego musisz tak długo czekac?
Jak juz pisalam kilka dni temu, dr. Kasprzyk, u ktorego mam zamiar wykonywac zabieg, jest na tyle zajety, ze najblizszy termin konsultacji to dopiero poczatek sierpnia, wiec sie zapisalam, ale po konsultacji bede musiala ze 3-4 misiaca czekac na operacje czyli najwczesniej gdzies w listopadzie bede miala nowe piersiatka. O ile oczywiscie do tego momentu uzbieram kase...
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:41   #1725
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie umówiłam. Zastanawiam się jak mam to wszystko pogodzić: od kwietnia zaczynam serię leczenia akupunkturą, na przełomie maja/czerwca mam mieć badania genetyczne i jeszcze w czerwcu/lipcu czeka mnie przeprowadzka do nowego mieszkania. W zasadzie akupunktura chyba nie będzie przeszkodą, przeprowadzka też (niech mężu pracuje) ale nie wiem jak za badaniami genetycznymi. Może powinnam poczekać na wyniki tych badań, a dopiero później się ciachnąć? Ale już bym tak strasznie chciała
Ale na konsultacje mozesz myknac i dowiedziec sie co dr Ci proponuje Co do bad. genetycznych-to cos powaznego?

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
Jak juz pisalam kilka dni temu, dr. Kasprzyk, u ktorego mam zamiar wykonywac zabieg, jest na tyle zajety, ze najblizszy termin konsultacji to dopiero poczatek sierpnia, wiec sie zapisalam, ale po konsultacji bede musiala ze 3-4 misiaca czekac na operacje czyli najwczesniej gdzies w listopadzie bede miala nowe piersiatka. O ile oczywiscie do tego momentu uzbieram kase...
Zacznij zbierac złom albo butelkiZ całą pewnością uzbierasz na tak szczytny celMnie sie strasznie dłużyły 2 miesiace oczekiwania na op a teraz swiruje ze strachu bo to juz w poniedziałek
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:53   #1726
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Ale na konsultacje mozesz myknac i dowiedziec sie co dr Ci proponuje Co do bad. genetycznych-to cos powaznego?
Tak zamierzam zrobić, umówię się na wizytę jeszcze przed wakacjami, a najwyżej na zabieg pod koniec wakacji albo na jesień. Muszę zrobić badania genetyczne, bo w mojej rodzinie były zachorowania na raka piersi - więc muszę sprawdzić czy nie mam mutacji w genach (czyli co mnie czeka...)
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:55   #1727
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Tak zamierzam zrobić, umówię się na wizytę jeszcze przed wakacjami, a najwyżej na zabieg pod koniec wakacji albo na jesień. Muszę zrobić badania genetyczne, bo w mojej rodzinie były zachorowania na raka piersi - więc muszę sprawdzić czy nie mam mutacji w genach (czyli co mnie czeka...)
Robisz markery czy jeszcze cos innego? Mądra z Ciebie dziewczynka, dobrze, ze tak dbasz o swoje zdrówko Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...zycze Ci tego
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:01   #1728
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

to żadna tajemnic więc napiszę tu

wkładki 3400zł (płatne przelewem do PAD Technologies - dyst. mentor w kraju - okragle teksturowane Hp)
operacja 4810zł (w tym dwa dni pobytu w klinice 2x250zł)
konsultacja 80zł (byłam na dwóch płaciłam za pierwszą tylko)
stanik pooperacyjny z Gatty 25zł
usg piersi w Madisonie 80zł
rtg płuc 30zł
mocz 7zł
morfologia 12zł
grupa krwi 22zł
krzepnięcie+krwawienie 22zł
HCV 47zł
HBS 27zł

efekt - BEZCENNY

chyba o niczym nie zapomnialam

pokazalabym je i teraz bo sa cudne dziś się w nich oficjalnie zakochałam, ale dużo moich wątkuów jest na MM i chyba jednak nie wkleje ich tu
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:05   #1729
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez Masza711 Pokaż wiadomość
Robisz markery czy jeszcze cos innego? Mądra z Ciebie dziewczynka, dobrze, ze tak dbasz o swoje zdrówko Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...zycze Ci tego
Badanie obejmuje szukanie mutacji w genach BRCA1 i 2 (mutacje tych genów odpowiedzialne są za raka piersi i jajnika), ponadto marker nowotowory CA125, usg piersi (które i tak wykonuję co pół roku) i usg jajników (wykonane przez ginekologa-onkologa) bo rak piersi idzie w parze z rakiem jajników. Bardzo boję się wyników, bo ryzyko, że jestem obciążona jest duże, ale wierzę, że jednak mnie to nie dotyczy (moja pani onkolog mówi, że pozytywne myślenie to połowa sukcesu i tego chcę się trzymać).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 18:08   #1730
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to żadna tajemnic więc napiszę tu

wkładki 3400zł (płatne przelewem do PAD Technologies - dyst. mentor w kraju - okragle teksturowane Hp)
operacja 4810zł (w tym dwa dni pobytu w klinice 2x250zł)
konsultacja 80zł (byłam na dwóch płaciłam za pierwszą tylko)
stanik pooperacyjny z Gatty 25zł
usg piersi w Madisonie 80zł
rtg płuc 30zł
mocz 7zł
morfologia 12zł
grupa krwi 22zł
krzepnięcie+krwawienie 22zł
HCV 47zł
HBS 27zł

efekt - BEZCENNY

chyba o niczym nie zapomnialam

pokazalabym je i teraz bo sa cudne dziś się w nich oficjalnie zakochałam, ale dużo moich wątkuów jest na MM i chyba jednak nie wkleje ich tu
Ja poprosze na mailaW koncu nalezy mi sie za trzymanie kciuków

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Badanie obejmuje szukanie mutacji w genach BRCA1 i 2 (mutacje tych genów odpowiedzialne są za raka piersi i jajnika), ponadto marker nowotowory CA125, usg piersi (które i tak wykonuję co pół roku) i usg jajników (wykonane przez ginekologa-onkologa) bo rak piersi idzie w parze z rakiem jajników. Bardzo boję się wyników, bo ryzyko, że jestem obciążona jest duże, ale wierzę, że jednak mnie to nie dotyczy (moja pani onkolog mówi, że pozytywne myślenie to połowa sukcesu i tego chcę się trzymać).
Swiete słowa Przywołuj dobra energie
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:09   #1731
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to żadna tajemnic więc napiszę tu

wkładki 3400zł (płatne przelewem do PAD Technologies - dyst. mentor w kraju - okragle teksturowane Hp)
operacja 4810zł (w tym dwa dni pobytu w klinice 2x250zł)
konsultacja 80zł (byłam na dwóch płaciłam za pierwszą tylko)
stanik pooperacyjny z Gatty 25zł
usg piersi w Madisonie 80zł
rtg płuc 30zł
mocz 7zł
morfologia 12zł
grupa krwi 22zł
krzepnięcie+krwawienie 22zł
HCV 47zł
HBS 27zł

efekt - BEZCENNY

chyba o niczym nie zapomnialam

pokazalabym je i teraz bo sa cudne dziś się w nich oficjalnie zakochałam, ale dużo moich wątkuów jest na MM i chyba jednak nie wkleje ich tu
Dzięki wielkie

A co to jest MM?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:25   #1732
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie

A co to jest MM?
dział na wizażu - Moje Makijaże

Masza dawaj adres
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:27   #1733
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
dział na wizażu - Moje Makijaże

Masza dawaj adres
gosiasz71@wp.pl
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:37   #1734
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

poszlo, czekam na opinie tutaj lub na meila
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:39   #1735
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Ogłaszam wszem i wobec ze piersi Smile sa DOSKONAŁE
jesli moje bedą takie to od kwietnia chodze na golasa
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:42   #1736
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

dziekowac kolejne fotki zrobie za 2tyg i tak bede je porownywac nie moge sie doczekac az zmiekna i sie uloza

swoja droga Pani doktor Skwiercz malujac mnie na sali op powiedziala ze bierze wszystkich na swiadkow ze zrobi mi najpiekniejsze piersi swiata ))
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 19:43   #1737
Masza711
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 085
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
dziekowac kolejne otki zrobie za 2tyg i tak bede je porownywac nie moge sie doczekac az zmiekna i sie uloza

swoja droga Pani doktor Skwiercz malujac mnie na sali op powiedziala ze bierze wszystkich na swiadkow ze zrobi mi najpiekniejsze piersi swiata ))
Uwielbiam ta kobiete
A poza tym, ona zapomniała dodac ze to j bede miec najpiekniejsze na siecie
Masza711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:42   #1738
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Dziewczyny, rozmawiałyście bardziej szczegółowo ze swoimi lekarzami na temat możliwości badania/wykrycia i diagnozowania zmian w piersiach? Ja dziś miałam USG - wykryłam w samobadaniu zmianę. Na USG wyszły mi 2 zmiany - jedna ma 9 na 11 mm, druga 4 na 7 mm. Wyglądają na niezłośliwe, ale idę we wtorek na biopsję. Podobno wkładki utrudniają nieco badanie no i biopsja..... Wiecie coś na ten temat? Ja niestety, mając te zmiany, póki co pożegnam się z powiększeniem....
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:59   #1739
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Witam, wiemz e na tym forum ciezko uzyskac informacje dla zwyklych uzytkowniczke jak np ja (pytalam juz o cos, jedna Pani mi odp...) ale licze na jakis odzew. Czytalam forum ale mamy juz 2009 rok a info bylo z 2006. Chcialam zapytac jaki jest teraz koszt zabiegu (mniej wiecej) i czy wkladki trzeba wymieniac?

Pozdrawiam i dziekuje za odp
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 22:12   #1740
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: powiekszenie piersi!wazne pytania!

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
to żadna tajemnic więc napiszę tu

wkładki 3400zł (płatne przelewem do PAD Technologies - dyst. mentor w kraju - okragle teksturowane Hp)
operacja 4810zł (w tym dwa dni pobytu w klinice 2x250zł)
konsultacja 80zł (byłam na dwóch płaciłam za pierwszą tylko)
stanik pooperacyjny z Gatty 25zł
usg piersi w Madisonie 80zł
rtg płuc 30zł
mocz 7zł
morfologia 12zł
grupa krwi 22zł
krzepnięcie+krwawienie 22zł
HCV 47zł
HBS 27zł

efekt - BEZCENNY

chyba o niczym nie zapomnialam

pokazalabym je i teraz bo sa cudne dziś się w nich oficjalnie zakochałam, ale dużo moich wątkuów jest na MM i chyba jednak nie wkleje ich tu
A JEZELI CHODZI O WYMIANE...TO TA JEDNA CO MNIE OPEROWALA (NIENAWIDZE JEJ!!)DAWALA 200 LAT GWARANCJI NA WKLADKI!!!!JA JEDNAK TAKA GLUPIA NIE JESTEM...I POSZLAM NA KONTROLE DO KOGOS ZUPELNIE INNEGO.JESTEM 5 LAT PO ZABIEGU.WIEC OSWIADCZONO MI IZ CYCKI SA PIKNE I TRZYMAJA SIE KUPY WIEC NARAZIE NIE MA ICH CO WYMIENIAC....ALE NIGDY NIC NIE WIADOMO.WIEC JA LICZE SIE Z TYM,ZE PEWNEGO DNIA TRZEBA BEDZIE ZNOW ISC POD NOZ.A JAK NIE BEDZIE TRZEBA...TO I TAK TO ZROBIE!BO CHCE WIEKSZE!!
vichy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.