Jesienne Mamy 2007 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-16, 12:18   #1711
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Anetko, ja odkladam macka do lozeczka. On troche poplacze, lub lezy i sie rozglada, zapodam mp3 z muzyka dla dzieci(lub pozytywke) i zasypia. Niestety nie zasypia juz przy jedzeniu
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:10   #1712
aneta80s
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hajnowka/Warszawa
Wiadomości: 779
GG do aneta80s
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Kurcze Dziewczyny ale mam dzisiaj dola. Nie umiem synka nauczyc samodzielnego zasypiania to jeszcze Patrys meczy sie caly dzien z kupka a zeby bylo malo to widze ze robi mu sie zapalenie chyba pieluszkowe skory i chyba plesniawki sie pojawily w jego buzce. No masakra jakas.

A ogolnie to TZ jest w pracy od 10 do polnocy i nie mam nawet komu sie wyzalic.

Ale dzien... niech juz sie konczy
aneta80s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:15   #1713
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Michał usypia przy włączonym radiu Maryja (najlepiej jak s a modlitwy ) gdyż w swoim pokoju jeszcze nie ma odtwarzacza mp3 i ze smokiem w buzi przytrzymywanym pieluszką. A czasem jak się strasznie wpienia to go głaszczę po łebku i wtedy usypia. Na rękach to ostateczna ostateczność A w ciągu dnia jak jest nerwowy to kładę go na brzuszku i głaszczę po pleckach to się wycisza i usypia.
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:27   #1714
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007

witaj Pysiu

Anetko moj synek bez problemu usypia w lozeczku ale dopiero ok godz 20,bo wie ze to pora do dluuugiego snu,wczesniej moge go tam wsadzac,ale tylko zeby sie pobawil,posluchal pozytywki,popatrzyl na karuzele...
oczywiscie ok godz 3,4 laduje ze mna w lozku i zasypia przy cycu,ale to sie skonczy jak za tydz TZ do mnie przyjedzie.na chwile obecna potrzebuje mezczyzne w lozku
dostalismy w prezencie kolysanki MINI MINI, boska muzyczka,sama mogla bym jej sluchac godzinami
wszystkiego da sie dziecka nauczyc,przyzwyczaic i odzwyczaic,wiec nawet nie mysl,ze nawalilas

Simon od dzis oficjalnie umie sie przewracac na plecki i z pleckow od wczoraj zwija sie slodko w fasolke,widok nieziemski
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:49   #1715
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Dziewczyny jestem lekko zalamana... oddalam nosidelko tzn. maz pojechal oddac. Max dostawal histeri w tym nosidle ale ja czulam sie z nim extra bo juz nie musialam dzwigac malego na rekach. Jak tylko sie go tam wsadzalo niezaleznie od pozycji czy przodem do mnie czy tylem plakal jak by go obdzierano ze skory. Robilismy kilka podejsc i nic. Posiedzial moze z minutke i w ryk. szkoda mi bylo trzymac to nosidelko bo kosztowalo 115 euro no i zdecydowalismy sie oddac a w przyszlosci za ta kase musze kupic cos innego w tym sklepie bo pieniazkow nie zwracaja. Ofgolnie Max ma jakis okres buntu bo wszystko jest na NIE. Mata nie ,karuzelka nie, bujaczek nie tylko rece sa OK. Zainteresuje sie na krotko jak stoje nad nim i pokazuje rozne grzechotki i zabaweczki a jak mu dam do lapki to zaraz pakuje do buzi i jak cos mu nie podpasi to w ryk. Jak tak dalej pojdzie to nie wiem co mam z nim robic w ciagu dnia bo przeciez nie moze byc caly dzien na rekach . Sama nie wiem jak do tego doszlo ze tak chce na rece bo ja go nie uczylam i jeszcze niedawno jakos sie czyms zainteresowal . Zazdroszcze wam , ze macie takie spokojne maluszki i ze zasypiaja same bo z tym zasypianiem u mnie jest kolejna historia...

Pysiu ale Kubunio juz duzy-rozmiar 74. A ja myslalam ,ze moj tylko tak szybko rosnie.
Myshia z tym radiem Maryja to sie usmialam moze i ja sprobuje tego sposobu. No i tesciowa bedzie wniebowzieta , ze moze w koncu sie nawrocilam
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:58   #1716
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Lea, Ivy dzidziusie boskie.Olcia to juz duza pannica jak ma sile trzymac te pluszaki.
Dziękujemy ślicznie za wszystkie pochwały .
Najfajniejsze jest to, że ona rączkami ode mnie te pluszaki bierze.
Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak na chwilke

Jak Wy usypiacie swoje maluchy? U mnie to jest tak, albo przy piersi po jedzeniu albo na rekach, nie zdarzylo sie jeszcze nigdy zeby go nakarmic i odlozyc do lozeczka a on sam z siebie w spanie uderzyl. Probuje ile moge ale nie wychodzi nam to, odloze go to bedzie lezal i lezal az sie znudzi i zacznie plakac i tak w kolko. Jak myslicie jest szansa nauczyc go takiego zasypiania samego? A w ogole to spi niespokojnie, w lozeczku troche a pozniej to kombinuje zeby wskoczyc do naszego lozka i tam spi wzglednie dobrze. Staram sie jak najmniej zeby z nami spal ale marnie to widze. Wyglada na to ze w juz w pierwszych krokach wychowawczych nawalilam... buuuuuu
Cytat:
Napisane przez aneta80s Pokaż wiadomość
Kurcze Dziewczyny ale mam dzisiaj dola. Nie umiem synka nauczyc samodzielnego zasypiania to jeszcze Patrys meczy sie caly dzien z kupka a zeby bylo malo to widze ze robi mu sie zapalenie chyba pieluszkowe skory i chyba plesniawki sie pojawily w jego buzce. No masakra jakas.

A ogolnie to TZ jest w pracy od 10 do polnocy i nie mam nawet komu sie wyzalic.
Zawsze nam możesz się wyżalić , my zawsze zrobimy i

Trochę dużo Ci się anetko zwaliło na głowę. Wiesz z tym zasypianiem w łóżeczku to trzeba konsekwencji. Jak się znudzi i zacznie płakać, to podejdź, ale nic nie mów do Patryka. Mojej Oli też czasami tak się zdarza (choć fakt, że rzadko), wtedy podchodzę do łóżeczka i trzymam ją za rączkę. Czasami głaszczę po główce. Wtedy dość szybko usypia.
Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Mój Kubuś też rośnie jak na drożdzach i chodzi teraz w rozmiarze 74.
Miło Cię widzieć Pysiu
74 , rzeczywiście jak na drożdżach
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Simon od dzis oficjalnie umie sie przewracac na plecki i z pleckow od wczoraj zwija sie slodko w fasolke,widok nieziemski
Dlaczego moje dziecko nie wykazuje nawet chęci, żeby to robić ?
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 17:07   #1717
myshia
Rozeznanie
 
Avatar myshia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 707
GG do myshia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Moje szczęścia jutro wracają, a ja mam jeszcze tyle roboty... Już zdążyłam nabałaganić to co wysprzątałam i jeszcze prezenciory choinkowe popakować, pranie zrobić. Ciężka noc przede mną. Właśnie sobie dziś zdałam sprawę, że nie mam dla Miśka białej koszuli z kołnierzykiem na święta (u nas taka tradycja) a babcia na pwno by się ucieszyła że nawet najmłodsi kultywują tradycję
myshia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 17:13   #1718
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez myshia Pokaż wiadomość
Moje szczęścia jutro wracają, a ja mam jeszcze tyle roboty... Już zdążyłam nabałaganić to co wysprzątałam i jeszcze prezenciory choinkowe popakować, pranie zrobić. Ciężka noc przede mną. Właśnie sobie dziś zdałam sprawę, że nie mam dla Miśka białej koszuli z kołnierzykiem na święta (u nas taka tradycja) a babcia na pwno by się ucieszyła że nawet najmłodsi kultywują tradycję
wlasnie sie mialam zapytac kiedy wracaja, a tu widze odpowiedz- telepatia......jak nic
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 17:45   #1719
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007

a ja dostalam okres i zapomnialam wziac tabletki anty ;/ mialam taka nadzieje,ze jeszcze pol roku bedzie bez tych glupich czerwonych dni. grrrrrrrrrrrrrrrrrrr
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 17:56   #1720
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6051842]Niewiem co mam robic, bo Oli po tej kapieli to chyba pomyslal, ze to juz noc i spi mi juz 2 godziny , budzic go mam czy co

maatra ja dostalam okres rowno 6 tygodni po porodzie [/quote]

ja bym budzila,raz tak tesciowa mnie namowila,zebym maluszka zostawila i dala mu spac. obudzil sie o 23 i nie wiedzial o co chodzi do 1 sie meczylam zeby ponownie zasnal ;/
zaraz ide go wybudzac i robimy kąpu,kąpu

a jest opcja,ze ten okres jeszcze mi zaniknie ???? na sama mysl,ze gop mam wszystko mnie boli. moze to wina tego,ze tabletki zapomnialam
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 19:09   #1721
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Jesienne Mamy 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6051842]Niewiem co mam robic, bo Oli po tej kapieli to chyba pomyslal, ze to juz noc i spi mi juz 2 godziny , budzic go mam czy co [/quote]
Jeśli chcesz mieć przespaną noc, to lepiej go obudź .
Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
a jest opcja,ze ten okres jeszcze mi zaniknie ???? na sama mysl,ze gop mam wszystko mnie boli. moze to wina tego,ze tabletki zapomnialam
Chyba nie zniknie... I to na pewno nie jest wina tego, że nie wzięłaś tabletki. Ja też zapomniałam ostatnio o tabletce i dalej nie mam @. Ja się boję, że jak już do mnie przyjdzie, do będę się zwijać z bólu.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 19:26   #1722
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Dzięki dziewczynki za ciepłe powitanie

Ja też nadal nie mam okresu ale Pani dr. powiedziala że tak jeszcze może być, muszę uzbroić się w cierpliwość

Kończę bo zaraz idziemy na kąpanko.
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 22:09   #1723
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Dzieciaczki przecudne, takie małe kochane Aniołki

Majuśka zasypia zazwyczaj sama w łóżeczku ze smoczkiem i pieluszką. Jedynie jak karmię ją nad ranem to w moim łóżku, później zostaje przeniesiona do siebie. Teraz właśnie próbuje ponownie zasnąć. Spała pół godziny i się przebudziła i ani myśli dalej spać. Jak podchodzę do łóżeczka, ukazuje mi piękny bezzębny uśmiech, a potem zaczyna bawić się w "a kuku" zasłaniając oczyska pieluchą. Cikawe skąd zna taką zabawę, jeszcze z nią tego nie praktykowałam, ale sądząc po jej minie bardzo jej się podobała.

Karmienie wróciło do normy, nawet dziś chyba maleństwo nadrabiało wczorajszy dzień.
@ też jeszcze nie mam i oby jeszcze długo nie przyszła.
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 22:23   #1724
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007

ale napisałyście. cos chwilowo nie nadążam.dzisiaj bylismy w smyku kupic maluszkowi krzesełko i jakies ubranko a później u znajomych i nawet nie miałam kiedy usiąść.

nie mam problemów z usypianiem Klaudii czasami potrzebuje 5 minut na rękach ale jak się budzi ok 4 to ja karmie czekam aż się odbije i ją kładę. czasmi trwa to 5 minut a czasmi niemal natychmiast zasypia.
a jak sie budzi tak po 7 ( a tż w pracy) to biorę ja na łóżko i karmię i zasypiamy razem.

teraz tez smacznie śpi w pokoju z tatusiem a ja w drugim żeby im nie pszeszkadzać.

zastanawia mnie tylko jak wy to robicie że wasze maluchy nakupkaja wam na przewijak albo na ubranko bo mnie tak sie nie zdażyło. z siusianiem to tak ale przed albo po kapieli na przewijak.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 22:25   #1725
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Jesienne Mamy 2007

zapomniałam jeszcze dodać że moje dziecko nie wie co to smoczek. na poczatku kilka razy próbowałam ale ona nie chciała to daliśmy spokój i nie uzywa takich rzeczy.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 06:29   #1726
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Moja Dusia złapała jakieś przeziębienie Najprawdopodobniej zaraziła się od taty,który ostatnio miał katar,ale był od małej od izolowany,ale widać nie pomogło... Ma lekki katarek i troszkę pokasływała. Od razu poleciałam do lekarza. Infekcja. Na szczęście na oskrzela jeszcze nie poszo.Teraz już lepiej,dostała czopki,syropek,i kropelki do pędzlowania noska.
Już 3 noc śpię jednym okiem, jak tylko się poruszy w łóżeczku od razu lecę patrzeć co się dzieje.Jest taka bezbronna,malutka
Uświadomiłam sobie teraz jak bardzo matka martwi się o swoje dzieciątko,jak cokolwiek mu jest.
To taka bezgraniczna miłość, że dałabym wszystko,żeby nie cierpiała w jakikolwiek sposób! A jej cudny uśmiech do mamy wynagradza wszystko-nieprzespane noce,marudne dni itp.
Tak się trochę rozczuliłam,ale pomimo wszystko macierzyństwo jest piękne
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 06:32   #1727
katmaz1
Raczkowanie
 
Avatar katmaz1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Wink Dot.: Jesienne Mamy 2007

Moja malutka zasypia w łóżeczku i nawet nie sprawia jej to większych problemów odkąd odstawiłam ją od piersi. Wcześniej to tylko spanie przy cycu. Łóżeczko odpadało. Ale pomęczyłam moją bidulkę pare dni bez cyca (brakowało jej go... i teraz jak Aniołek zasypia sama w łóżeczku. No oczywiście bez smoka i jakiejś pieluszki przy buzi sie nie obejdzie, ale jest dobrze A z usypianiem to jest tak, że po kąpieli malutka dostaje butle, odbeknie jej się i zasypia sobie ze smoczusiem Ale budzi sie w nocy co ok 3 godziny. Czasami przespi 5! co już jest cudem
pozdrawiam
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."



http://suwaczki.maluchy.pl/li-7520.png <-------- MOJA MALUTKA WIKI



katmaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 06:35   #1728
katmaz1
Raczkowanie
 
Avatar katmaz1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Iza 251 to fakt, dopiero teraz zrozumiałysmy to co przezywały nasze matki Dzidzi jest malutkie, bezradne, ciągle potrzebuje opieki i kogoś kto będzie się troszczył o nie. To jest piękne! Czujesz, że jesteś komuś naprawde potrzebna! Bez Ciebie nie przeżyje, jestes jego jedyną ostoja...!
hihih. To naprawde coś pięknego. Tylko matka to czuję, bo tatusiowie troszke mniej tak mysle
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."



http://suwaczki.maluchy.pl/li-7520.png <-------- MOJA MALUTKA WIKI



katmaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 07:04   #1729
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez katmaz1 Pokaż wiadomość
Iza 251 to fakt, dopiero teraz zrozumiałysmy to co przezywały nasze matki Dzidzi jest malutkie, bezradne, ciągle potrzebuje opieki i kogoś kto będzie się troszczył o nie. To jest piękne! Czujesz, że jesteś komuś naprawde potrzebna! Bez Ciebie nie przeżyje, jestes jego jedyną ostoja...!
hihih. To naprawde coś pięknego. Tylko matka to czuję, bo tatusiowie troszke mniej tak mysle
Tak to prawda! To uczucie przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Nieraz jak mała śpi i uśmiecha się przez sen to stoję tak nad łóżeczkiem i się normalnie wzruszam do łez jak na nią patrzę
Co do tatusiów,to muszę powiedzieć,że mój spisuje się na 6 Nie spodziewałam się tego po nim. Cudnie umie się zająć malutką.
Zawsze marzył o synu...ale w córce bezgranicznie jest zakochany Bez obaw mogę go zostawić-wyjść z domu czy zająć się czymś w domu.
JESTEM Z NIEGO DUMNA
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 08:15   #1730
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007

dzien dobry wszystkie mamusie i dzieciaczki Wyspane? my calkiem calkiem. Piotrus od rana wcina piąstki i sie smieje strasznie
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:24   #1731
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Dzien dobry
u mnie nocka dosc spokojna budzenie bylo o 1 i o 5 na jedzenie. Niestety Max jeszce nie jest w stanie przespac nocy bez butli. Macie jakies sposoby na to???
U mnie dzis rocznica "narodzin" Maxa. Pamietamy to z mezem jak dzis. Ale nie wiedzielismy jeszcze , ze udalo sie za pierwszym razem.
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:27   #1732
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007

dzien dobryMy w miare wyspane - Blanka spala od 21-ej do 8 z przerwa na mleczko o 4:30 wlasnie pije poranna kawusie bo malutka zapadla w drzemke lezac wsrod zabawek hehe
Co do uczuc macerzynskiech...podobnie jak iza251 - nawet do glowy mi nie przyszlo ze bycie mama tak bardzo zmieni mnie, ze poczucie odpowiedzialnosci za druga osobe moze byc tak silne ze az czasami przytlaczajace.Ze do lez moze doprowadzic jeden usmieszek malucha pozatym zauwazylam ze relacje w naszym zwiazku z TZ zmienily sie - na lepsze .On akurat jest z tych co przy dziecku robi doslownie wszystko i jest po partnersku.Ale cala ciaza, wspolny porod i teraz w tych nienajlatwiejszych poczatkach rodzicielstwa - sprawily ze to uczucie tak jakby wydoroslalo,jest glebsze.Jednoczesnie mamy z Blanka czesto niezly ubaw - jak jest kapiel, czy zabawa - to sami cofamy sie w rozwoju do tych dzieciecych lat i potrafimy sie swietnie bawic razem z nia. heh
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:28   #1733
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007

motylku-gratulacje dla najlepszego z milionow)))
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:56   #1734
katmaz1
Raczkowanie
 
Avatar katmaz1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 150
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Moja malutka budziła się dziś w nocy co 3 godzinki. To troszkę często, no ale głód ją przycisnął i musiała sie obudzić
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie."



http://suwaczki.maluchy.pl/li-7520.png <-------- MOJA MALUTKA WIKI



katmaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:58   #1735
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Gratulacje Motylek ja za miesiac taka rocznice bede miala
Mam do was pytanko, rozglądam sie za spacerowka na lato i tak sobie przegladam i przegladam te watki i jeszcze wiekszy metlik w glowie mam. Te mi sie spodobaly ale wiecej opini szukam a wy zaopatrujecie sie juz w pojazdy ?
1 to WALKER BABY DESIGN
2 to TRAVEL BABY DESIGN
3 to SHOPPER Disney hauc
4 to GRACO VIE 4
5 to TRAPER CONECO 2008
6 to ZOOTY SWALLOW

ten ostatni chyba najbardziej mi sie podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg wozek.jpeg (30,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg wozek1.jpeg (55,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wozek 3.jpg (109,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg w4.jpeg (36,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg w5.jpeg (39,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w6.jpg (108,6 KB, 6 załadowań)
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 10:01   #1736
motylek78
Rozeznanie
 
Avatar motylek78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 720
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Lipinko ja tez juz rozgladalam sie za spacerowka. Ale dopiero mam ja zamiar kupic pod koniec marca. Podobaly mi sie spacerowki Peg Perego i Inglesiny. Wazne zeby byla lekka do 8 kg. Jak bede miala troche czasu to wkleje modele i kolory, ktore biore pod uwage. Jest ogromny wybor takich wozkow i pewnie jeszcze wiele razy bede zmianiala zdanie

Maly spi wiec wkleje linki do 2 wozkow , ktore biore pod uwage.
http://www.pegperego.it/page.php?sid...145&pg=02&cl=N
(podoba mi sie kolor zielono popielaty z tymi koleczkami na materiale
http://www.inglesina.com/it/products...d524e5e08bfa57
kolor bezowo-pomaranczowy
motylek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 10:25   #1737
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007

takich nie widzialam bardzo mi sie podobaja i wygladaja na pozadne tylko jak cenowo?
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 10:49   #1738
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007

dzień dobry!!!
U nas nocka spokojnie, pomijając to, że mała póżno poszła spać. Miałyśmy małą przerwę na jedzonko o 5:30, a potem do 10 spanko

Wózeczka także jeszcze nie mamy wybranego, raz czy dwa razy przeglądałąm różne oferty, ale na nic się nie mogłam zdecydować, Trzeba ten zakup dobrze przemysleć, bo przecież ma nam długo służyć
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 10:52   #1739
joasiah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hajnówka
Wiadomości: 641
GG do joasiah
Dot.: Jesienne Mamy 2007

ja wlasnie po gondolce bede miala spacerowke i peg perego
__________________

joasiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 11:06   #1740
Lipinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 475
Dot.: Jesienne Mamy 2007

Cytat:
Napisane przez joasiah Pokaż wiadomość
ja wlasnie po gondolce bede miala spacerowke i peg perego
joasiah a o jakim wózku mówisz( czyt. piszesz) ?który model? jak chwilkę będziesz miała to napisz jak sie sprawdziła gondola.
W ogóle prosiłabym o opinie po użytkowaniu wózeczków no wiem że doświadczenie małe bo krótko użytkowane hihi ale chyba już coś powiedzieć możemy.

Ja ogólnie jestem zadowolona, szczególnie dlatego że mało zaplaciłam tylko 400zł no niby firma kiepska bo Wychamet, baby breaker ale i tak mialam go uzywac tylko jako pierwszego wozeczka typu gondola(głęboki) i tu sie sprawdził naprawdę świetnie. Sczególnie duże pompowane koła i możliwośc "bujania" dzidzi. Fajna jest też przegładana i regulowana rączka. ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu jednak jako spacerowka chyba nie byłby za fajny bo po 1 ciężki !!! po 2 za duży (do bagażnika mieści sie po odpięciu tylnych kółek) tyle że chyba dla dziecka wygodnie hmm no sama nie wiem ale za te pieniążki to naprawdę świetnie się spisuje
Lipinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.