Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-04, 17:16   #1711
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Który podkład?

Revlon nie wygląda naturalnie.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 17:35   #1712
sachara13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Który podkład?

Zauważyłam oglądając filmik na yt.
A który wygląda?
Niedoskonałości mogę zakryć korektorem,ew. wypróbować ten bb krem.
sachara13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:02   #1713
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Revlon nie wygląda naturalnie.
Nie zgadzam się!
U mnie Revlon świetnie stapia się z cerą
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:05   #1714
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Który podkład?

Ale chodzi o lekki podkład a Revlon jest raczej ciężki, jest uznawany za jeden z najbardziej kryjących podkładów...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:18   #1715
sachara13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Który podkład?

Czyli revlon na zimę przykładowo.
Ale na lato? Coś lekkiego,do szkoły,niewidocznego ALE DAJĄCEGO EFEKTY.
Tzn. generalnie coś dzięki czemu twarz będzie wygładzona, bez zaczerwienień,bez wyprysków ale zależy mi na naturalności.
Do wydania mam 70 zł.
sachara13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:36   #1716
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ale chodzi o lekki podkład a Revlon jest raczej ciężki, jest uznawany za jeden z najbardziej kryjących podkładów...
Revlon nie jest ciężki, bo nie jest tłusty. Ciężki jest Dermacol albo Mary Kay full coverage. Ja chodzę w Revlonie w lecie, ale nie daję go na twarz pół kilo. IMHO lepszy bardziej kryjący podkład, którego można użyć naprawdę odrobinę niż ćwierć tubki "lżejszego".
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 19:07   #1717
sylwucha2102
Raczkowanie
 
Avatar sylwucha2102
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: DKL
Wiadomości: 91
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Revlon nie wygląda naturalnie.

Nie mogę się zgodzić co do tego stwierdzenia. Używam od dawna i wiele razy słyszałam, że wyglądam niesamowicie naturalnie w tym podkładzie. Polecałam i wiele moich koleżanek używa do tej pory, twierdząc, że to jeden z najlepszych podkładów o przystępnej cenie.

Także polecam podkład REVLON color stay jak najbardziej

Ps. Też miewam czasami problemy z cerą i nie zdarzyło mi się zauważyć pogorszenia.
__________________
Muzyka jest wszędzie, czy ją słyszysz?
sylwucha2102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 19:18   #1718
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Który podkład?

U mnie revlon też wygląda naturalnie... A moja koleżanka używa go od paru lat i nikt się nawet nie domyśla, że ma na buzi podkład. Kwestia cery i sposobu nakładania jak widać... I trafienia na właściwy kolor
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 19:41   #1719
sachara13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 10
Dot.: Który podkład?

No to mam dylemat.
Już się zdecydowałam na bb cream,a tu dziewczyny piszą,że revlon jest ok
Ale myślę,że jednak revlona wezmę na zimę,a teraz na lato któryś z bb creamów + korektor+ puder.
Tylko teraz nie mam pojęcia jaki bb cream wybrać.
Korektorem przykryję wypryski,a bb cream miałby spełnić rolę podkładu...
sachara13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 19:51   #1720
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Który podkład?

Zawsze jest jeszcze sprawa trądziku. Jest duża szansa, że podkład albo bb cream spowoduje zaostrzenie się trądziku. Możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego, nieszkodzącego.

No a poza tym, jeśli masz wypryski to żaden podkład nie nada Ci wygladu nawet zbliżonego do nieskazitelności. Podkład to nie magia.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 19:57   #1721
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez sachara13 Pokaż wiadomość
No to mam dylemat.
Już się zdecydowałam na bb cream,a tu dziewczyny piszą,że revlon jest ok
Ale myślę,że jednak revlona wezmę na zimę,a teraz na lato któryś z bb creamów + korektor+ puder.
Tylko teraz nie mam pojęcia jaki bb cream wybrać.
Korektorem przykryję wypryski,a bb cream miałby spełnić rolę podkładu...
Nie lepsza zamiast BB+korektor+puder byłaby cieniutka warstewka colorstaya?
Ja tam nie wierzę w BB. Jak dobierzesz odpowiedni kolor i konsystencję, skoro nie są dostępne w Pl? I skąd wiadomo, co tak naprawdę jest w składzie, skoro na opakowaniu są tylko koreańskie krzaczki?
Ze zdjęć w necie wynika, że BB będzie się świecił, nie wiem czy to jest dobra opcja na lato

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Zawsze jest jeszcze sprawa trądziku. Jest duża szansa, że podkład albo bb cream spowoduje zaostrzenie się trądziku. Możesz mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego, nieszkodzącego.

No a poza tym, jeśli masz wypryski to żaden podkład nie nada Ci wygladu nawet zbliżonego do nieskazitelności. Podkład to nie magia.
Ręka do góry kogo kiedykolwiek wysypało po podkładzie. Z ciekawości. Bo mnie nigdy. A mam problematyczną cerę
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 21:48   #1722
Aisslin
Raczkowanie
 
Avatar Aisslin
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 73
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Nie lepsza zamiast BB+korektor+puder byłaby cieniutka warstewka colorstaya?
Ja tam nie wierzę w BB. Jak dobierzesz odpowiedni kolor i konsystencję, skoro nie są dostępne w Pl? I skąd wiadomo, co tak naprawdę jest w składzie, skoro na opakowaniu są tylko koreańskie krzaczki?
Ze zdjęć w necie wynika, że BB będzie się świecił, nie wiem czy to jest dobra opcja na lato
na zdecydowanej większosci opakowań BB jest podany skład wg INCI. A kolor naprawdę duuużo łatwiej dobrać niż przy podkładach (zresztą od czego są próbki), także zachęcam chociaż spróbować. Co do świecenia to też zależy który, zresztą to i tak nie jest jakieś wielkie świecenie, tylko taki zdrowe naturalne rozświetlenie. Ja tam się zakochałam w BB i już nigdy nie chcę mieć podkładu
Aisslin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 22:46   #1723
nesquiki
Raczkowanie
 
Avatar nesquiki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 137
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość

Ręka do góry kogo kiedykolwiek wysypało po podkładzie. Z ciekawości. Bo mnie nigdy. A mam problematyczną cerę

mnie wysypuje po podkladach. np. po almost powder clinique i dermablendzie.
nesquiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:33   #1724
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Nie lepsza zamiast BB+korektor+puder byłaby cieniutka warstewka colorstaya?
Ja tam nie wierzę w BB. Jak dobierzesz odpowiedni kolor i konsystencję, skoro nie są dostępne w Pl? I skąd wiadomo, co tak naprawdę jest w składzie, skoro na opakowaniu są tylko koreańskie krzaczki?
Ze zdjęć w necie wynika, że BB będzie się świecił, nie wiem czy to jest dobra opcja na lato

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



Ręka do góry kogo kiedykolwiek wysypało po podkładzie. Z ciekawości. Bo mnie nigdy. A mam problematyczną cerę
Mnie. Mam cerę średnio problemową, jak nie używam podkładów czy kremów niespodzianki pojawiają mi się tylko podczas okresu, skóra jest gładka, jednolita, o zdrowym kolorycie. Natomiast jak używam podkładu kilka dni pod rząd, to pory mi się zapychają, cera szarzeje, a niedoskonałości pojawiają się jak za dotknięciem magicznej różdżki. Problematyczna cera [w sensie tłusta, pryszcze, trądzik itd.] to nie to samo, co skóra mająca skłonności do zapychania (z reguły tak jest, ale można mieć również skórę trądzikową, a niepodatną na zapychanie - może Ty tak masz).

Revlona sama używałam, zużyłam chyba 3 opakowania, podkład ten świetnie kryje, owszem, można go nałożyć cieniutką warstwą (polecam nakładać go dodatkowo pędzlem do podkładu), ale.. kurczę, wciąż jest to jeden z cięższych podkładów ('ciężki' nie znaczy 'tłusty', jak dla mnie chodzi o kremową konsystencję, trwałość oraz ilość pigmentu). Na mojej twarzy nie robił maski, ładnie się wtapiał i trwał od rana do wieczora, jednak na co dzień raczej go nie polecam, na użycia od czasu do czasu jak najbardziej, nawet latem.


Inne rozwiązanie, zdrowsze dla skóry:

Możesz mieszać ciężki podkład (jak Revlon) z lekkim kremem nawilżającym.
Możesz również zakupić krem tonujący lub lekki podkład i dobry korektor.
BB Cream to też ciekawe rozwiązanie, sama chciałam spróbować, ale nie chce mi się bawić w cyrki z wybieraniem i zamawianiem.
Podkłady mineralne - cóż, miałam przygodę z kilkoma firmami i szczerze - wolę podkłady w płynie. Przy regularnym używaniu podkłady mineralne zapychały i męczyły mi skórę jak Revlon, podkreślały każdą suchą skórkę (a mam skórę mieszaną w stronę tłustej), a do tego, nawet mimo minimalnej warstwy, warzyły się po godzinie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 09:36   #1725
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Który podkład?

Mnie również wysypało po KAŻDYM podkładzie drogeryjnym, który używałam.
A BB? Jestem jak najbardziej na tak.
Co do dobrania koloru również się zgadzam, że jest łatwiej dobrać kolor, bo BB potrafi się ładnie stopić ze skórą.
No i przede wszystkim wygląda naturalnie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 11:07   #1726
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Który podkład?

A ja ujmę to tak: zapychają nas konkretne składniki podkładu; czy to silikony czy olej parafinowy etc. I nie ważne czy dane mazidło jest właśnie podkładem, bb kremem, cc kremem czy innym coś-kremem. Trzeba poznać swoją skórę i dobrać właściwy kosmetyk. Są osoby dla których revlon czy double wear estee lauder są cudownymi podkładami i mnie to nie dziwi. Ich skóra je toleruje i nic złego się z nimi nie dzieje. Znam również osoby które miesiącami leczyły skórę po Misshy PC (która notabene ma niezłą ilość silikonów).
Osobiście używam i bb kremów i normalnych podkładów, nic mi się z buzią złego nie dzieje. Tyle, że jedno smarowidło wygląda lepiej i dłużej utrzymuje się na twarzy, inne znika po godzinie. A więc testy, testy i jeszcze raz testy...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:24   #1727
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Który podkład?

A ja bym ci poleciała podkład w musie Dax Cashmere Mousse, jest lekki, jeśli nałoży sie rozsądną ilość, ładnie kryje i naprawdę trzyma się wiele godzin mimo wysokiej temperatury. Poza tym kolor ładnie się dopasowuje.

Ale cóż ja i tak jestem fanką BB Creamów i chyba ich nie zmienię na zwykły podkład, oprócz tego Daxa, czaje się na niego jak już trochę się opalę, żebym nie musiała go po szyi ciągnąć, bo jest tylko w 3 kolorach u mnie w drogeriach.

Mnie nigdy po podkładzie nie wysypało, ale z drugiej strony mam tłustą cerę ze skłonnością do krostek i innych zmian trądzikowych, z przebarwieniami. Mój jedyny problem to świecenie się nosa po podkładzie.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:39   #1728
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Który podkład?

ja jak większość dziewczyn polecam Color Stay, chociaż u mnie na lato średnio się sprawdza - mam wrażenie, że w czasie upałów spływa mi z twarzy, choć nakładam cieniutką warstewkę. Ostatnio kupiłam sobie Super Stay z Maybelline i też jestem zadowolona - niedrogi (poniżej 40 zł), a faktycznie trzyma się cały dzień. Przygodę z BB kremami dopiero zaczynam, więc zbyt wiele się nie wypowiem, ale na lato bardzo lubię minerały - zwłaszcza sypki podkład z Bare Escentuals

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

aha, mam cerę mieszaną w stronę tłustej, jako nastolatka męczyłam się z trądzikiem, a i teraz czasem potrafi mnie wysypać
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 09:21   #1729
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Który podkład?

Dziewczynki, a używała któraś z Was kremu tonującego Ziaja Nuno? Zaczęłam się nad nim zastanawiam właśnie na lato i wielkie upały... mam cerę mieszaną, nie potrzebuję aż tak dużego krycia raczej wyrównanie koloru buźki. No i fajnie by było jak by ten krem trzymał się dość długo na twarzy. Poradzicie coś?
I jak jest z kolorami: tam są chyba 2 prawda? Jak oceniacie ten jaśniejszy?
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 10:29   #1730
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ręka do góry kogo kiedykolwiek wysypało po podkładzie. Z ciekawości. Bo mnie nigdy. A mam problematyczną cerę
MNIE ! Często i prawie każdy podkład mnie zapychał!

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A ja ujmę to tak: zapychają nas konkretne składniki podkładu; czy to silikony czy olej parafinowy etc. I nie ważne czy dane mazidło jest właśnie podkładem, bb kremem, cc kremem czy innym coś-kremem. Trzeba poznać swoją skórę i dobrać właściwy kosmetyk. Są osoby dla których revlon czy double wear estee lauder są cudownymi podkładami i mnie to nie dziwi. Ich skóra je toleruje i nic złego się z nimi nie dzieje. Znam również osoby które miesiącami leczyły skórę po Misshy PC (która notabene ma niezłą ilość silikonów).
Osobiście używam i bb kremów i normalnych podkładów, nic mi się z buzią złego nie dzieje. Tyle, że jedno smarowidło wygląda lepiej i dłużej utrzymuje się na twarzy, inne znika po godzinie. A więc testy, testy i jeszcze raz testy...
Dokładnie tak... testy testy i kazdy znajdzie coś dla siebie.
Dzisiaj doszłam do jednego wniosku - nie warto kupować tylko produktów z KWC, najlepszych, ponieważ z moich doświadczeń wynika, ze wlasnie te najlepsze w ogole się u mnie nie sprawdzily. Warto testowac.

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a używała któraś z Was kremu tonującego Ziaja Nuno? Zaczęłam się nad nim zastanawiam właśnie na lato i wielkie upały... mam cerę mieszaną, nie potrzebuję aż tak dużego krycia raczej wyrównanie koloru buźki. No i fajnie by było jak by ten krem trzymał się dość długo na twarzy. Poradzicie coś?
I jak jest z kolorami: tam są chyba 2 prawda? Jak oceniacie ten jaśniejszy?
Ja używałam i się nie sprawdził, bo był niewidoczny na twarzy, znikał z niej.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:03   #1731
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Który podkład?

Jak mi któraś pokaże palcem lekki podkład, kryjący absolutnie wszystko, niewyglądający jak maska, masujący plecy i piorący ciuchy to ją ozłocę.

Ja używam Manhattan Perfect Adapt, który jest lekki- coś za coś, bo nie kryje wybitnie. Podobie u mnie zachowuje się Max Factor Xperience- wyrównuje, ale syfów nie pokryje, nie ma rady.
Revlony to dobrze kryjące pokłady, ale wg mnie na lato są po prostu zbyt ciężkie. Już jak sobie wyleję na rękę to mnie nosi.
Oczywiście aplikacja to też dużo- można nałożyć cieniutką warstewkę i nie zrobić sobie maski. Ale krycie będzie też raczej niewielkie.

Polecam korektor+ krem tonujący (albo BB- nie miałam, nie wypowiem się)+ puder.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:44   #1732
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość

Dokładnie tak... testy testy i kazdy znajdzie coś dla siebie.
Dzisiaj doszłam do jednego wniosku - nie warto kupować tylko produktów z KWC, najlepszych, ponieważ z moich doświadczeń wynika, ze wlasnie te najlepsze w ogole się u mnie nie sprawdzily. Warto testowac.
To nie jesteś sama Dla mnie podkłady najwyżej oceniane w KWC kazały się po prostu przeciętne (a zwykle nie są to tanie kosmetyki)... Kilka kupiłam w ciemno, co było totalną głupotą. Teraz -o ile jest możliwość- biorę odlewkę i testuję. Zwykle 3-4 użycia starczają do wyrobienia mi opinii. I wiem już, że marka nie gwarantuje jakości...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 11:47   #1733
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
To nie jesteś sama Dla mnie podkłady najwyżej oceniane w KWC kazały się po prostu przeciętne (a zwykle nie są to tanie kosmetyki)... Kilka kupiłam w ciemno, co było totalną głupotą. Teraz -o ile jest możliwość- biorę odlewkę i testuję. Zwykle 3-4 użycia starczają do wyrobienia mi opinii. I wiem już, że marka nie gwarantuje jakości...
Dokładnie tak jest, a szkoda, bo tyle pieniedzy w błoto wywaliłam, że nawet nie myslę. Czy też tak macie, że próbka jest rewelacyjna, jedna druga trzecia, kupujecie pełnowymiarowy produkt a tu klapa?? Nie wiem, jak to możliwe, naprawdę nie wiem, ale mam tak w 100% przypadków.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 13:21   #1734
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Który podkład?

Dziewczyny doradźcie, jaki kupić krem tonujący. Zastanawiam się nad Ziają, Niveą, Bandi, Lorealem. Może macie jakieś inne propozycje? Wszystkie mają równie dobre opinie. Warto zainwestować w dwa ostatnie? Zależy mi, żeby krem nie zapychał i dobrze matował. Kusi mnie Ziaja i Nivea ze względu na cenę, ale boję się pogorszenia stanu cery, mam mieszaną. Poradźcie
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2011-06-07 o 16:44
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 19:08   #1735
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest, a szkoda, bo tyle pieniedzy w błoto wywaliłam, że nawet nie myslę. Czy też tak macie, że próbka jest rewelacyjna, jedna druga trzecia, kupujecie pełnowymiarowy produkt a tu klapa?? Nie wiem, jak to możliwe, naprawdę nie wiem, ale mam tak w 100% przypadków.
Ja mam tak czasami; zwykle kiedy próbki są pakowane w saszetki, a nie robione w formie odlewki do pojemniczka... Przejechałam się tak z Lancome Color Ideal
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 07:52   #1736
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Który podkład?

Ja tak mam nawet z odlewkami, co mnie bardzo dziwi. A może to taki efekt wow przy pierwszej próbie? A potem zaczynamy wybrzydzać i szukać czegoś lepszego? Tak miałam z everlasting. Próbkami byłam tak zachwycona, że przetrzepałam cały internet i drogierie w poszukiwaniu odpowiedniego koloru. Gdy go juz zdobyłam, po kilku aplikacjach zachwyt minął, wręcz chciałam go sprzedać. Obecnie uważam, że jest fajny, ale niewiele poza tym
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:28   #1737
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja tak mam nawet z odlewkami, co mnie bardzo dziwi. A może to taki efekt wow przy pierwszej próbie? A potem zaczynamy wybrzydzać i szukać czegoś lepszego? Tak miałam z everlasting. Próbkami byłam tak zachwycona, że przetrzepałam cały internet i drogierie w poszukiwaniu odpowiedniego koloru. Gdy go juz zdobyłam, po kilku aplikacjach zachwyt minął, wręcz chciałam go sprzedać. Obecnie uważam, że jest fajny, ale niewiele poza tym
Też tak miałam z Everlasting. Ze Skin Illusion wzięłam próbkę i na próbce się skończyło...
Wybór podkładu to koszmar; tym bardziej że nasza skóra reaguje na wahania hormonów i co jednego dnia pięknie na niej leży, innego dnia może wyglądać okropnie.
Teraz używam BB kremów (missha) ale i tak jakoś nie jestem przekonana.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 15:57   #1738
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, jaki kupić krem tonujący. Zastanawiam się nad Ziają, Niveą, Bandi, Lorealem. Może macie jakieś inne propozycje? Wszystkie mają równie dobre opinie. Warto zainwestować w dwa ostatnie? Zależy mi, żeby krem nie zapychał i dobrze matował. Kusi mnie Ziaja i Nivea ze względu na cenę, ale boję się pogorszenia stanu cery, mam mieszaną. Poradźcie
używałam Nivea i Ziaja z serii Nuno.

Nivea jak dla mnie koszmar, stoi na półce.. strasznie smuży, pomarańczowieje. nie bylam zadowolona. co za tym idzie dlugo nie uzywalam, wiec nie moge stwierdzic pogorszenia sie cery.

Co do Ziaji : bardzo fajny produkt. jestem zadowolona, mam odcien opalony,ktory super sie dopasowuje, nie jest pomaranczowy. Nie pogorszyl skory, a nawet polepszyl (moze to zasluga po prostu przejscia z podkladow na ten wlasnie krem koloryzujacy ) . Jedynie co trzeba napisac, to nie uzyskasz tym matu, a mozliwe ze pod koniec dnia mozesz sie swiecic
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:09   #1739
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Który podkład?

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też tak miałam z Everlasting. Ze Skin Illusion wzięłam próbkę i na próbce się skończyło...
Wybór podkładu to koszmar; tym bardziej że nasza skóra reaguje na wahania hormonów i co jednego dnia pięknie na niej leży, innego dnia może wyglądać okropnie.
Teraz używam BB kremów (missha) ale i tak jakoś nie jestem przekonana.
Właśnie....

Też myślę nad BB, ale tyle tego, że jeszcze się nie zdecydowałam... A czy w ogóle to nastapi? Hmmm
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:35   #1740
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
używałam Nivea i Ziaja z serii Nuno.

Nivea jak dla mnie koszmar, stoi na półce.. strasznie smuży, pomarańczowieje. nie bylam zadowolona. co za tym idzie dlugo nie uzywalam, wiec nie moge stwierdzic pogorszenia sie cery.

Co do Ziaji : bardzo fajny produkt. jestem zadowolona, mam odcien opalony,ktory super sie dopasowuje, nie jest pomaranczowy. Nie pogorszyl skory, a nawet polepszyl (moze to zasluga po prostu przejscia z podkladow na ten wlasnie krem koloryzujacy ) . Jedynie co trzeba napisac, to nie uzyskasz tym matu, a mozliwe ze pod koniec dnia mozesz sie swiecic
Dziękuję pięknie W takiem razie skreślam krem z Nivei. Może jeszcze ktoś się wypowie odnośnie pozostałych?
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.