Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 12:19   #1711
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

No szarości i beże to fajne, wiadomo, nietoperz rudy, ale CHYBA właśnie w takiej rudości, jaką nawet ja bym nosiła, razem z Torba wydaje mi się, że są w takich kolorach dość neutralnych, które powinny sporej części ludzi pasować.

edit:
Ten nietoperz to chyba jednak nie jest taki chłodny jak mi się wydawało, ale jak się w tym dobrze czujesz i dobrze wyglądasz to noś, dlaczego nie.

Przy Twojej urodzie to w tshircie i zdartych adidasach będziesz wyglądać zjawiskowo
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2011-03-04 o 12:31
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:32   #1712
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

ale piegi moga byc tez chlodne
ja nadal stawiam na to, ze jestes chlodnym typem, zima lub lato-zima, nie musisz od razu nosic tych kolorow 'zalecanych', wazne, zeby byly w chlodnych tonacjach ( o ile faktycznie jestes zima).
jak dysponujesz kasa na ten cel to zawsze mozesz sie wybrac na analize
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:34   #1713
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Taka mnie naszła refleksja, żeby Ci wytłumaczyć o co chodzi z tymi kolorami, bo złorzeczysz na fuksję

Chodzi o to, żeby podbić to co masz z natury - u mnie np. w rudym czy pomarańczu wtapiam się w ciuch, a szary, chłodny granat, czy zimna czerwien podkreśla mnie, jakby wyciąga to jak wyglądam

Np. blada osoba w bladoszarej bluzce (która mi idealnie pasuje) będzie wyglądać jak ściana - wtopi się w ten ciuch.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:36   #1714
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Nie czaję tych typów urody rozwala mnie to "w dzieciństwie byłaś blondynką" przy każdym... Nie, nie byłam... Z resztą z tego co piszą jestem niby wiosną i noszę wszystkie kolory, których nie powinnam i nienawidzę tych, które powinnam nosić... Cudnie

Na gruponie jest dzisiaj oferta na analizę kolorystyczną za 99 zł (W-wa)
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:38   #1715
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Taka mnie naszła refleksja, żeby Ci wytłumaczyć o co chodzi z tymi kolorami, bo złorzeczysz na fuksję

Chodzi o to, żeby podbić to co masz z natury - u mnie np. w rudym czy pomarańczu wtapiam się w ciuch, a szary, chłodny granat, czy zimna czerwien podkreśla mnie, jakby wyciąga to jak wyglądam

Np. blada osoba w bladoszarej bluzce (która mi idealnie pasuje) będzie wyglądać jak ściana - wtopi się w ten ciuch.

tak tak tylko ja mam dosc ostra urode i nienawidze jak mnie ciuch jeszcze podbija ze wygladam jak szalona oczo***na flaga

trzeba bardzo uwazac z materialami i krojami,z eby z tego podbijania nie wyszedl bazar
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 12:43   #1716
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja bym w życiu nie wydała stówki na analize kolorystyczną, wolałabym iść kupić sobie bluzkę

Ale dużo osób było blond w dzieciństwie Ja od dziecka mam bardzo ciemne włosy, ale moja siostra i mój brat byli takimi anielskimi blondaskami z białymi włosami, które z wiekiem im bardzo ściemniały. Brat teraz ma włosy praktycznie CZARNE, a siostra kasztanowe

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
tak tak tylko ja mam dosc ostra urode i nienawidze jak mnie ciuch jeszcze podbija ze wygladam jak szalona oczo***na flaga

trzeba bardzo uwazac z materialami i krojami,z eby z tego podbijania nie wyszedl bazar
Alez ja to doskonale rozumiem, bo na dodatek, podobnie jak Ty mam dość ostre rysy twarzy i wole się złagodzić pastelami i przydymionymi kolorami na co dzień Ale od czasu do czasu wskakuję w kieckę w kolorze amarantowym robię furorę.

Poza tym pisałam wyżej - nigdy nie traktowałabym tych opisów tak dosłownie, nie brałabym tego do siebie, bo nie dość, że każdy wygląda w rzeczywistości inaczej, to nie można się zamykać na jeden styl/kolor itd.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 15:09   #1717
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

dziewczyny te wszystkie analizy kolorystyczne z neta, gazet itp. to dupa ;p nijak się ma to do rzeczywistości. kiedyś jak robiłam myslałam, że walne.

koleżanka kiedyś robiła profesjonalną analizę kolorystyczną w jakimś salonie, naprawdę świetnie jej wszystko opisali, dobrali ale to trochę kosztuję.

ja wolę jednak po prostu mierzyć, przyglądac sie i obserwowac zanim zakladac z gory jaki mam typ i co mi dokladnie pasuje

a kiedys ogladalam jakis program ze stylistami i oni radzili raz na zakupach przymierzyc fasony, kolory, wzory itp. na ktore normalnie nie zwrocilibysmy uwagi i mozna sie zdziwic( w sensie pozytywnym, moze sie okazac ze jakis kolor ktorego zawsze unikalysmy bardzo podkresla nasza urode itp.). sama to zobaczylam po sobie. chociaz wiadomo, ze to nie reguła, nie zawsze sie trafi, ze naprawde cos znajdziemy ;p
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/

Edytowane przez Naaataaaleczkaaa
Czas edycji: 2011-03-04 o 15:10
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 16:15   #1718
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny te wszystkie analizy kolorystyczne z neta, gazet itp. to dupa ;p nijak się ma to do rzeczywistości. kiedyś jak robiłam myslałam, że walne.

koleżanka kiedyś robiła profesjonalną analizę kolorystyczną w jakimś salonie, naprawdę świetnie jej wszystko opisali, dobrali ale to trochę kosztuję.

ja wolę jednak po prostu mierzyć, przyglądac sie i obserwowac zanim zakladac z gory jaki mam typ i co mi dokladnie pasuje

a kiedys ogladalam jakis program ze stylistami i oni radzili raz na zakupach przymierzyc fasony, kolory, wzory itp. na ktore normalnie nie zwrocilibysmy uwagi i mozna sie zdziwic( w sensie pozytywnym, moze sie okazac ze jakis kolor ktorego zawsze unikalysmy bardzo podkresla nasza urode itp.). sama to zobaczylam po sobie. chociaz wiadomo, ze to nie reguła, nie zawsze sie trafi, ze naprawde cos znajdziemy ;p
dlatego tez ja nigdzie nie napisalam, ze te testy sa jakies super nie zastapia profesjonalnej analizy, ale moga pomoc w okresleniu chociazby tego czy jest sie cieplym czy chlodnym typem, zwlaszcza jak ktos dotad nie mial o tym zielonego pojecia
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:56   #1719
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny te wszystkie analizy kolorystyczne z neta, gazet itp. to dupa ;p nijak się ma to do rzeczywistości. kiedyś jak robiłam myslałam, że walne.

koleżanka kiedyś robiła profesjonalną analizę kolorystyczną w jakimś salonie, naprawdę świetnie jej wszystko opisali, dobrali ale to trochę kosztuję.

ja wolę jednak po prostu mierzyć, przyglądac sie i obserwowac zanim zakladac z gory jaki mam typ i co mi dokladnie pasuje

a kiedys ogladalam jakis program ze stylistami i oni radzili raz na zakupach przymierzyc fasony, kolory, wzory itp. na ktore normalnie nie zwrocilibysmy uwagi i mozna sie zdziwic( w sensie pozytywnym, moze sie okazac ze jakis kolor ktorego zawsze unikalysmy bardzo podkresla nasza urode itp.). sama to zobaczylam po sobie. chociaz wiadomo, ze to nie reguła, nie zawsze sie trafi, ze naprawde cos znajdziemy ;p
Zgadzam się!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 17:02   #1720
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakochałam się w kilku sukienkach w H&M Na razie kupuje ten fason tylko nie wiem który kolor - powiedzcie mi którą Wy byście wybrały.
Różowa sprawia wrażenie elegantszej, preferuje gładkie materiały jednak kremowa lepiej pasuje do mojej cery... sama już nie wiem.

Muszę się z Wami podzielić moim odkryciem.
Dostałam ze 2 tygodnie temu próbkę kremu na naczynka z Tołpa.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...macniajacy.htm

I to jest pierwszy krem na naczynka po którym czuje że moje policzki są uspokojone, nie czuje ciepła, nie są zaczerwienione, ten krem niesamowicie koi, a przy tym nie wyglądam jak zielony truposzek jak to bywa w przypadku kremów z zielonym pigmentem. (jestem bledziuchem) Pewnie niebawem skończę moje miniaturowe opakowanie i pobiegnę kupić tą paskudną metalową tubkę. Jejku moje policzki są tak piękne jak był by na nich podkład.
Nie w moim stylu te sukieneczki, ale chyba różowa lepsza

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
dlatego ja jestem wierna od lat maskaradkom, robia silikony z biustu, nadala sie na rozbierana randke

tiffany mam we wszystkich kolorach, a czarne dwie
sa mega
Będę musiała je w takim razie sprawdzić

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
to mnie nic nie latalo
on jest wbrew pozorom lekko zabudowany, nei taki jak pushupy z sieciowek

co nosic do blekitnych dzinsow?
czern mi sie nie poodba, kojarzy mi sie z dziunia z bramy z tlustymi blond odrostami na czarnych wlosach w kitke
sprobowalam pudrowego rozu, ale tez kojarzy mi sie z powyzsza, jesczez tlyko biale azurowe kozaczki z czubem :/

szarosci? beż? krem?
Oj ja przez zimę też się odzwyczaiłam nosić jasnych jeansów, a w lato nosiłam praktycznie tylko takie, teraz chyba też trudno mi się będzie znowu przerzucić, aż siebie w nich nie wyobrażam
A co do nich tak jak proponujesz Szarości, beż -świetna opcja

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Nie czaję tych typów urody rozwala mnie to "w dzieciństwie byłaś blondynką" przy każdym... Nie, nie byłam... Z resztą z tego co piszą jestem niby wiosną i noszę wszystkie kolory, których nie powinnam i nienawidzę tych, które powinnam nosić... Cudnie

Na gruponie jest dzisiaj oferta na analizę kolorystyczną za 99 zł (W-wa)
Oj to bardzo tanio, ja do tej pory widziałam oferty jedynie za kilkaset złotych.
Ale analiza kolorystyczna fajna rzecz, dobrze wiedzieć w czym jest nam dobrze, bo kolory, które nosimy potrafią praktycznie zmieniać twarz i to nie zawsze na lepiej
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 19:19   #1721
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

ja nie bardzo wierzę w te typy kolorystyczne. myślę, że to w jakich kolorach i makijażach jest nam do twarzy jest bardziej zindywidualizowane i bardziej złożone.
a co do tego, że warto przymierzać ciuchy, których unikałyśmy, albo na które nie zwracałyśmy uwagi, to w pełni się zgadzam. ja czasami lubię wziąć na zakupy mojego chłopaka, który nie zna się na trendach, nie czytuje blogów modowych, nie czyta modowych gazet, więc ma bardzo świeże spojrzenie na to co jest po prostu ładne a co nie, niezależnie od tego co jest w modzie to czasami pomaga- tak np. kupiłam sobie świetne buty na zimę, które kocham. zawsze kupowałam sobie długie oficerki lub zamszowe, dlugie kozaki i jakos podswiadomie tylko na takie buty zimowe zwracalam uwagę. mój chłopak pokazał mi niepozorne biker boots do połowy łydki,przymierzyłam i to był strzał w dziesiątkę- najbardziej uniwersalne i najwygodniejsze buty zimowe, jakie kiedykolwiek miałam
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 20:55   #1722
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

oj nie, moj by mnie ubieral na metala
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:01   #1723
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Hej
Ja to niby wiosna jestem, ale w to wątpię trochę
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 21:29   #1724
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

wiosna jest urodzona do pasteli
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 22:03   #1725
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

No właśnie, ale na razie mi w pastelach jest dziwnie, bo z odcieniem skóry jest OK, fajnie się komponują, ale z włosami gorzej , fryzjerka kiedyś mi krzywdę okropną zrobiła, bo chciałam mieć jasnobrązowe włosy z pasemkami ciemnoblond wpadającymi w rudy , i ona mi zrobiła czekoladowy brąz z czerwonymi pasemkami Za miesiąc robię się na blond i wtedy to naprawię jakoś Dopiero za miesiąc żeby nie niszczyć włosów.
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 08:41   #1726
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

o kurcze :/

ja schodze z czerni na braz
na razie brazu mam z 5cm
a ze 35 czerni, ale przejscie jest tak lagodne, ze tego niemal nie widać
to raptem dwa odcienie moze, moze poltora
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:40   #1727
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja nie farbuję i się cieszę xD.
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:45   #1728
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

biorac pod uwage, ze mam doczepiane i zdjmuje je za jakies hmm 3 mce to bede miala jeszcze z pol roku schodzenia z koloru, bo doczepie sobie juz jasniejsze
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:17   #1729
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
mój chłopak pokazał mi niepozorne biker boots do połowy łydki,przymierzyłam i to był strzał w dziesiątkę- najbardziej uniwersalne i najwygodniejsze buty zimowe, jakie kiedykolwiek miałam
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
oj nie, moj by mnie ubieral na metala
Mhm... mój by powiedział, że nic nie muszę kupować, bo wszystko mam. Tak jest zawsze

Cytat:
Napisane przez ekomonika Pokaż wiadomość
Hej
Ja to niby wiosna jestem, ale w to wątpię trochę
Mi też wyszło, że wiosna, ale też w to wątpię Tzn. nic chyba bardziej nie pasuje, ale ta wiosna też nijak się ma...

A co do włosów... Ja mam ten sam problem co co 2 miesiące... Mam balejage (ciemny blond naturalne plus jasny blond) i już trochę mi się to znudziło, chciałabym może przyciemnić trochę, ale z drugiej strony boję się, że będę głupio wyglądała, że nie będzie mi pasowało i pewnie znów zrobię to samo jak przyjdzie do wizyty
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 10:46   #1730
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Mhm... mój by powiedział, że nic nie muszę kupować, bo wszystko mam. Tak jest zawsze
Mój też.

Ja jestem latem, zgadzają mi się kolory w których faktycznie wyglądam ładnie. Chodzi mi po głowie zmiana koloru włosów, jednak wszyscy mi przypominają jak się wkurzałam jeszcze niedawno żeby wrócić do naturalnego, nie wiem czy warto to zaprzepaścić.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:55   #1731
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Cytat:
Mhm... mój by powiedział, że nic nie muszę kupować, bo wszystko mam. Tak jest zawsze
to samo... choc nie ukrywam, ma racje.... ale jak ja mam chodzic w tym, co bylo modne rok temu?
mnie sie to opatrzylo i juz nie podoba
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:59   #1732
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Jakie ja mam szczęscie z tym moim

PS
Czym pachniecie? Bo szukam lekkiego, ale kobiecego zapachu, nie świeżaka.. i nic mi się nie podoba.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:03   #1733
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

escada absolutely me, albo eisenberg back to paris (tylko w sephorze)

ale na szczescie nigdy nie bylo krytyki , wyrzytow, uwag, ze za duzo wydaje, jest tylko poblażliwe "kita, ty sie nigdy nie zmienisz"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:08   #1734
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Jutro powącham escadę, pamiętam, że kiedyś jakaś nawet nawet mi się podobała.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:17   #1735
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

incredible me i absolutely me sa podobne, ale to drugie lzejsze
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:24   #1736
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja muszę wąchać i ponosić, bo często kupuję na hurra i po chwili mi się zapach nudzi tak, że aż mnie męczy, w efekcie wracam do "starych" i sprawdzonych dwóch zapachów... a teraz na wiosnę chce mi się czegoś nowego. Wąchałam stokrotki Marca Jacobsa, niby świeże, niby delikatne, ale totalnie bez jaj
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:29   #1737
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

ja mam obecnie miss dior cherie

Mój mówi coś na temat zakupów, ale z drugiej strony dopóki to są moje pieniądze, może sobie tylko myśleć i robić głupie miny

Gorzej jak zaczniemy się utrzymywać w dwójkę i mieć wspólne pieniądze, wtedy pewnie będą inne priorytety, mniej kasy... no ale nie ma co myśleć na zapas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior-miss-dior-cherie-100ml-dama.jpg (20,6 KB, 10 załadowań)
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2011-03-05 o 14:31
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:32   #1738
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

to nie zakladajcie wspolnego konta, po co ?
my od lat mamy kazdy swoje i on sie nie wpiernicza jak ja wydaje X na asosie, a ja sie nie wypowiadam na temat jego kursu za X, ktory sobie wymyslil
to bywaja duze sumy, ale wydajemy porownywalnie, wiec jakbysmy sie zaczeli licytowac, nikt by nie byl zwyciezca
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:39   #1739
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Ja jestem po ślubie, niby budżet wspólny, a konta mamy oddzielne i każde z nas normalnie wydaje kasę na "swoje" wydatki w miarę potrzeb i rozsądku Bo jednak trzeba mieć jakiś margines, choćby po to, żeby móc kupić prezent...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 14:39   #1740
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część III

Nie wiem, myślałam nad różnymi opcjami, może jedno wspólne konto plus dwa osobne na własne wydatki? a jak płacicie za mieszkanie (nie wiem kredyt cokolwiek), jedzenie, wakacje, to kto płaci?
Czytałam kiedyś artykuł o parach, które dzielą pół na pół wydatki ale dla mnie to chore i niepotrzebne, czytałam też o takich, które dzielą w takim stosunku, w jakim różne są ich pensje...

Z resztą bardziej chodzi mi to, że np. na początku wspólnego życia, mając ileś tam kasy na dwie osoby, na pewno będą ważniejsze wydatki niż kolejna bluzka
Ale też myślę, że każdy powinien mieć kasę tylko dla siebie
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.