Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-11, 10:57   #1711
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

hejka
przeglądam wątek od dawna, jestem początkującą włosomaniaczką także moje zbiory są niewielkie ale pokaże co mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_1811.jpg (74,1 KB, 190 załadowań)
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:12   #1712
English Breakfast
Raczkowanie
 
Avatar English Breakfast
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 101
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to przez gluta odloz go, tam jest duzo pretein , moje wlosy to po nim okropne siano. zamiast tego proponuje dodawac do maski lub odzywki doslownie jedna-dwie krople jakiegos oleju np z oliwy czy migdalow i plaska mala lyzeczke miodu ! a jesli bardzo ci sie przetluszczaja to sam miod. miod to jest to na suche wlosy !
Słyszałam, że miód może rozjaśniac włosy a ja tego bym bardzo nie chciała.. a co do dodawania oleju to odżywek czy masek - nie nakładam ich na skalp właśnie z powodu przetłuszczania więc nie miałoby to sensu. Przy olejowaniu nakładam olej rycynowy na skórę, mam nadzieję, że to pomoże..
English Breakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 13:52   #1713
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Mój obecny zbiór. Ciągle za dużo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zbior.jpg (132,4 KB, 210 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 16:52   #1714
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
przeglądam wątek od dawna, jestem początkującą włosomaniaczką także moje zbiory są niewielkie ale pokaże co mam
Cześć Ja bym wyrzuciła od razu biosilka. Ten jedwab ma wysoko w składzie alkohol i prędzej czy później wysuszy Ci bardzo końcówki. Poczytaj opinie na kwc.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:02   #1715
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
hejka
przeglądam wątek od dawna, jestem początkującą włosomaniaczką także moje zbiory są niewielkie ale pokaże co mam
Jest kilka perełek
jak sprawuje się odżywka lniana z farmony (moja ulubiona), maska lady spa z olejem arganowym i maski scandic line?

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mój obecny zbiór. Ciągle za dużo
Piękne perełki Jak się sprawuje odżywka pat&rub, john masters i to coś po lewej (szampon, odżywka?) z natura siberica
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 20:14   #1716
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Piękne perełki Jak się sprawuje odżywka pat&rub, john masters i to coś po lewej (szampon, odżywka?) z natura siberica
Pat&Rub jest taka sobie. Jak dla mnie za gęsta konsystencja. Refleksów na włosach nie zauważyłam Włosy dobrze się po niej rozczesują, ale już więcej jej nie kupię.

Żel John Masters jest niezły. Pachnie cudownie Używam go czasem jako odżywkę bez spłukiwania, a czasem do ujarzmienia elektryzujących się włosów. Nie skleja ich, nie obciąża. Jestem zadowolona Aha, no i jest niesamowicie wydajny.

Z Natury Siberici mam balsam do włosów suchych objętość i nawilżenie. Jest cały, użyłam go chyba ze 2-3 razy I chyba raz obciążyłam sobie włosy. Trzeba go nakładać z umiarem. Nie wiem kiedy ja zużyję taką wielką butlę
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 22:03   #1717
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mój obecny zbiór. Ciągle za dużo
jak się sprawuje maska aussie?
Dink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 22:18   #1718
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

tez jestem ciekawa jak sie sprawuje? jak mieszkalam w anglii bylo ich pelno wszedzie i bardzo tanie ale nigdy sie nie skusilam . ja dzis powiekszylam kolekcje calkiem przypadkowo o szampon i odzywke z gliss kura te zolte, z olejami. szampon troche planuje rozcieniczyc jakims dla dzieci bo ma sls. mam nadzieje ze przypasuje ta seria moim rozjasnianym klaczka jestem rowniez juz po kilku seriach z balsamem seboradin zen-szen i efetow wow nie ma, ale wierze ze dobroczynne skladniki dadza rezultat po jakims czasie dlatego gliss kur poczeka do konca miesiaca
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 06:44   #1719
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Dink Pokaż wiadomość
jak się sprawuje maska aussie?
Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
tez jestem ciekawa jak sie sprawuje? jak mieszkalam w anglii bylo ich pelno wszedzie i bardzo tanie ale nigdy sie nie skusilam . ja dzis powiekszylam kolekcje calkiem przypadkowo o szampon i odzywke z gliss kura te zolte, z olejami. szampon troche planuje rozcieniczyc jakims dla dzieci bo ma sls. mam nadzieje ze przypasuje ta seria moim rozjasnianym klaczka jestem rowniez juz po kilku seriach z balsamem seboradin zen-szen i efetow wow nie ma, ale wierze ze dobroczynne skladniki dadza rezultat po jakims czasie dlatego gliss kur poczeka do konca miesiaca
Zapach ma ciekawy, wygodne opakowanie, ale używam jej głównie w zimie ze względu na silikony. Baaardzo wydajna. Nie trzeba dużej ilości, ładnie wygładza włosy i dobrze się po niej rozczesują
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 09:59   #1720
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Pat&Rub jest taka sobie. Jak dla mnie za gęsta konsystencja. Refleksów na włosach nie zauważyłam Włosy dobrze się po niej rozczesują, ale już więcej jej nie kupię.

Żel John Masters jest niezły. Pachnie cudownie Używam go czasem jako odżywkę bez spłukiwania, a czasem do ujarzmienia elektryzujących się włosów. Nie skleja ich, nie obciąża. Jestem zadowolona Aha, no i jest niesamowicie wydajny.

Z Natury Siberici mam balsam do włosów suchych objętość i nawilżenie. Jest cały, użyłam go chyba ze 2-3 razy I chyba raz obciążyłam sobie włosy. Trzeba go nakładać z umiarem. Nie wiem kiedy ja zużyję taką wielką butlę
Dziękuję
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 16:45   #1721
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

myszka- bardzo fajna jest ta lniana, polowałam na nią od dawna, stosuje ją po olejowaniu jako maske d/s a potem na końce b/s, a co do scandików to moim the best jest bananowa włoski po niej są ekstra, mleczną kupiłam bo mi pani w hf odradziła kallos latte, na razie ją miałam raz i troszkę gorzej od bananowej, lady spa jest bardzo fajna, najlepsze rezultaty daje na godzine pod czepek i ręcznik ogrzewana suszarką właśnie dziś tak robię, włoski są miękkie, lśniące i w ogóle nie obciążone, zapach boski. W ogóle to ja uwielbiam takie słodkie zapachy a mojemu mężowi bardziej odpowiadał zapach moich włosów po lnianej
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 19:09   #1722
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to przez gluta odloz go, tam jest duzo pretein ,
Skąd w żelu lnianym masz proteiny? Przecież to typowy nawilżacz.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:36   #1723
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez mandarynka882 Pokaż wiadomość
myszka- bardzo fajna jest ta lniana, polowałam na nią od dawna, stosuje ją po olejowaniu jako maske d/s a potem na końce b/s, a co do scandików to moim the best jest bananowa włoski po niej są ekstra, mleczną kupiłam bo mi pani w hf odradziła kallos latte, na razie ją miałam raz i troszkę gorzej od bananowej, lady spa jest bardzo fajna, najlepsze rezultaty daje na godzine pod czepek i ręcznik ogrzewana suszarką właśnie dziś tak robię, włoski są miękkie, lśniące i w ogóle nie obciążone, zapach boski. W ogóle to ja uwielbiam takie słodkie zapachy a mojemu mężowi bardziej odpowiadał zapach moich włosów po lnianej
Lnianą uwielbiam teraz bs
Boję się trochę bananowego scandica, bo banan mi w maskach chyba nie służy, przynajmniej tak myślę po bananowej odlewce odżywci z the body shop, choć kto wie.

Mam wielką ochotę na tą lady spa
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:46   #1724
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Dziewczyny, oto zbiory które gromadziłam już jakiś czas, pod wpływem was, KWC i blogów włosomaniackich.

1.Myjadła:
Szampon brzozowy Malwa ( mój ulubiony)
Babydream ( pomiędzy myciami brzozowym),
Babuszki Agafii na brzozowym propolisie ( lubię, bo jest delikatny, ma piękny zapach ale na dłuższą metę mam wrażenie obciążonych włosów wiec dopełniam sobie malwą )
Szampon pokrzywowy i nagietkowy ( nie ma na zdj.) Green Pharmacy, ( myje nimi głowę czasami przed olejowaniem, bo lubię mieć czystą głowę i włosy do olejowania)

2. Odżywki do spłukiwania
Babuszka Agafia na brzozowym propolisie(moje włosy bardzo lubią)
Alterra Granat i aloes ( rzadko uzywam choć bardzo cenię tą odzywke)
Artiste z keratyną i jedwabiem z pantenolem ( użyłam tylko raz lub 2 ale bardzo mi odpowiada)
Garniery: Żółta- zwykle uzywałam jako pierwsze O w omo, Czerwona- używam gdy chcę by moje włosy pachniały i bardzo po tym błyszczą, Biała- kupiłam bo myślałam ze z aloesem to będzie baardzo nawilżająca jednak dla moich włosów to totalny bubel, wystarczyła na jakieś 4 razy ;/
Balsam Potters- do pierwszego o(mo) zwykle używałam

3. Płukanki i odzywki b/s i sera
Marion, ocet z malin- doceniam niesamowicie, moje włosy są gładkie i bardzo błyszczące po tym
Joanna naturia miód cytryna oraz pokrzywa i zielona herbata - obie działają u mnie podobnie i bardzo je lubię, ujarzmia mój s-puszek
Joanna z apteczki babuni- stoi mi ta flaszka już od jakiegoś czasu jednak moje włosy obciąża; używam jej na odżywkowanie pod olej, ale nie na dłużej niż jakieś 2-3 godziny.
Jedwab CHI- na końcówki i włosy nad karkiem ktore bardzo mi sie plączą. spełnia swoje zadanie
Jedwab Green Pharmacy - mój ulubiony, lekki, przygładza moje włoski, fajnie pachnie. Zostaje ze mną na dłuzej

4. Maski
Kallos al latte - chyba włosomaniacki standard, moje włosy są niesamowite po obcowaniu z nim przez godzinę
Maska gloria- spełnia swoje zadanie. Chciałbym jak inne dziewczyny dodawać do niej różne półprodukty, ale na razie nie chcę się w to bawić bo obawiam się o to że jak raz coś kupię np z mazideł to popadnę w uzależnienie
Maska drożdżowa- wcale jej nie chciałam testować ale nie mogłam się oprzeć gdy zobaczyłam ja w jednym moim sklepie. Włosy są z niej zadowolone a ponieważ się kończy, kupię jeszcze jedno opakowanie.
Maska alterra- rzadko używałam, w sumie mam końcówkę której na razie nie mam zamiaru zużyć, nie widziałam ekstra spektakularnych efektów.
Henna treatment WAX(angielski)- kupiła moja mama, myśląc że mnie zadowoli- prawie jej się udało. Podejrzewam ta maskę o spowodowanie wypadania, jednak wtedy też zaczęła się wiosna i włosy wypadały jakieś 1,5 miesiąca i już przestały. Ostatnio chciałam ją zużyć do umycia( bo sls w końcu) ale jakoś nie wyszło. Nie wiem w jaki sposób ja zużyje, może dam jej drugą szansę?

5. Wcierki
Radical - używana sporadycznie, mam ją długo ale rzadko używam, nie umiem ocenić efektów.
Jantar( w butelce po eliksirze GP) - przyspieszył porost i mam z nim dzieci znaczy Babyhairy
Kozieradka- wtarłam jakieś 3 razy. Planuję kurację ale to jak będę w domu nie nie będę chodziła na uczelnie ( zapach)

6. Oleje i olejki
Olej lniany- już się przeterminował, nie zauważyłam po nim ekstra efektów
Olej łopianowy GP- włosy po nim błyszczą, nie zatrzymał wypadania
Oilmedica- to chyba moja pięknie pachnąca miłosć z któą póki co rzadko obcuję
Vatika kaktus i czosnek- moje włosy sa bardzo z niej zadowolone
Vatika kokosowa- to już druga butla, ta na zdjęciu póki co nie otwierana. Bardzo dobrze wpływała na moje włoski, nie puszyła
Przeklęta sesa którą włosy mi śmierdziały przez miesiąc aż chłopak tracił ochotę....Ale ja ją i tak muszę zużyć i do tego planuję kupić mydełko
Olej arganowy- Włosy też się na niego zgadzają





To póki co na tyle nie wszystko używam regularnie. Mam zamiar to wydenkować , chłopak zabronił kupowani kosmetyków do włosów

Planuję sobie potestować maski Bingospa, kupić jakieś ciekawe olejki m.in avocado, orzechy włoskie, macadamia itd, itp

I pewnie przez to forum jeszcze więcej rzeczy znajdę do przetestowania ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-053.jpg (89,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-054.jpg (93,3 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-055.jpg (94,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-056.jpg (92,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-058.jpg (76,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-05-22-052.jpg (96,1 KB, 87 załadowań)
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 05:27   #1725
lowe_krowe
Raczkowanie
 
Avatar lowe_krowe
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Pierwszy raz weszłam na ten wątek i jestem zszokowana: po co wam tego tyle?
Rozumiem chęć testowania, ale nie lepiej zużyć jedno i kupić następne?
Nie wystarczy jeden szampon (ewentualnie drugi do zmywania silikonów), maska proteinowa/nawilżająca,serum do zabezpieczania, jedna wcierka i jeden olej?
Nie, że się czepiam, ale za posiadanie 29 produktów do włosów zostałabym eksmitowana z domu Gdzie wy to wszystko trzymacie?
A tak na marginesie, to na ile starcza wam odżywka/maska? Jestem czasem zszokowana jak patrzę na KWC i czytam "używam od 3 miesięcy, jestem w trakcie pierwszego opakowania".
Myję włosy codziennie i np.: odżywka Garniera awokado starcza mi na około 2 tygodnie.
lowe_krowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 09:29   #1726
Whizzy
Raczkowanie
 
Avatar Whizzy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 53
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Ja np. chciałbym ograniczyć się do dwóch szamponów , jednej maski i odzywki, ale na początku wydaje mis ie że jest to niemozliwe bo zawsze coś nowego znajde, mam ochote coś wypróbować itd... Muszę w ten sposób wyszukac moja idealna włosową pielęgnacje
Przyznam się że od miesiaca nic do włosów nie kupuję... No po za gumkami i spinkami jakieś 2 tygodnie temu

A co do tego gdzie trzymam.... Większość rzeczy w pokoju w pudłach na szafce, co używam w danym czasie stoi w łazience, część na toaletce... Mam gdzie zmieścić, akurat mieszkam w wielkim domu.
Whizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 10:55   #1727
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez lowe_krowe Pokaż wiadomość
Pierwszy raz weszłam na ten wątek i jestem zszokowana: po co wam tego tyle?
Rozumiem chęć testowania, ale nie lepiej zużyć jedno i kupić następne?
Nie wystarczy jeden szampon (ewentualnie drugi do zmywania silikonów), maska proteinowa/nawilżająca,serum do zabezpieczania, jedna wcierka i jeden olej?
Nie, że się czepiam, ale za posiadanie 29 produktów do włosów zostałabym eksmitowana z domu Gdzie wy to wszystko trzymacie?
A tak na marginesie, to na ile starcza wam odżywka/maska? Jestem czasem zszokowana jak patrzę na KWC i czytam "używam od 3 miesięcy, jestem w trakcie pierwszego opakowania".
Myję włosy codziennie i np.: odżywka Garniera awokado starcza mi na około 2 tygodnie.
Trudno sie z Toba nie zgodzic. Ilosc tych specyfikow, jakie wiele wlosomaniaczek poraza. Ale, na tym polega mania, ze czlowiek wciaz dazy do idealu i poszukuje coraz lepszej formuly, nie dajac wczesniejszym nieco popracowac. Mozliwosci kupienia miniatur do testowania raczej nie ma, stad te cale polki zawalone nowymi produktami.

Dla mnie 2 czy nawet 3 odzywki plus 1-2 maski maja sens - ale 5 szamponow - nie. No chyba, ze ma sie farbowane wlosy, ma sie lupiez i czesto sie mje wlosy: i potrzeba szamponu do ochrony koloru, na lupiez, jakis delikatny codzienny i ew. oczyszczajacy raz na jakis dluzszy czas. Mnie nawet ilosc nie martwi, ale brak mozliwosci zuzycia wszystkiego w rok kalendarzowy - bo taka gwarancje ma wiekszosc kosmetykow.

I powiedzmy sobie szczerze - szampon to tylko szampon - detergent. Ma za zadanie wlosy umyc. Cala reszta roboty przypada na odzywki, mgielki i maski. Szampon moze byc albo lagodny, albo oczyszczajacy, albo terapeutyczny na zmiany skorne. Nawet kilka lyzek silikonu czy olejow nie zrobi z szamponu uniwersalnego odzywczego srodka pielegnacji - to nadal tylko 'mydlo'.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Whizzy Pokaż wiadomość
Ja np. chciałbym ograniczyć się do dwóch szamponów , jednej maski i odzywki, ale na początku wydaje mis ie że jest to niemozliwe bo zawsze coś nowego znajde, mam ochote coś wypróbować itd... Muszę w ten sposób wyszukac moja idealna włosową pielęgnacje
Przyznam się że od miesiaca nic do włosów nie kupuję... No po za gumkami i spinkami jakieś 2 tygodnie temu

A co do tego gdzie trzymam.... Większość rzeczy w pokoju w pudłach na szafce, co używam w danym czasie stoi w łazience, część na toaletce... Mam gdzie zmieścić, akurat mieszkam w wielkim domu.
Whizzy, rozumiem Cie, bo ja sama jestem poszukiwaczka najlepszych roziwazan. Latwo popasc w nalog i manie jak sie jest zafiksowanym na jakims punkcie. Ja, gdy chce ograniczyc jedna manie, popadam w druga. Ciesze sie, ze maz ma poltora miesiaca wolnego i przez ten czas ani jedno awizo z poczty nie przyjdzie . Moze to bedie czas na zuzywanie i odzwyczjanie sie od kuowania.

Ja sobie tlumacze, ze produkt stojacy w szafce jeszcze nie uzywany, to wydane i zamrozone pieniadze. Ja je wole miec na koncie. Tak bylo w PL - nigdy zakupy na skladzik. W Szwecji kupuje wylacznie przez net i, zeby sie oplacalo placic za przesylke, musze zamowic za jakies 200 zlotych na polskie. No i efekty do przewidzenia, walcze potem z nadmiarem w szufladzie. Jednak stawiam na kosmetyki profesjonalne w pol- czy litrowych opakowaniach, wiec to mnie nieco przyhamowuje. Ciesze sie, ze zakup lakierow do paznokci mam pod kontrola - a mam chyba ich z 50, nie powiekszam gromadki, ladnie zuywam.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-13 o 10:57
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:02   #1728
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moja aktualna kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06404.jpg (84,7 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06406.jpg (71,3 KB, 142 załadowań)
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 22:15   #1729
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lana Del Rey Pokaż wiadomość
Moja aktualna kolekcja
Jak oceniasz Khadi i Heenarę?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 05:43   #1730
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Lana Del Rey fajny zbiorek. Cóż to za cudowna zielona mikstura w tej szklanej buteleczce?

I napisz proszę czy Twoja odżywka Fitomedu też śmierdzi "topioną folią", bo miałam ją kiedyś i taki właśnie miała zapach. A na KWC dziewczyny piszą, że pachnie ziołowo, więc już nie wiem czy trafił mi się jakiś felerny egzemplarz czy ona po prostu tak ma
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 11:11   #1731
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
Skąd w żelu lnianym masz proteiny? Przecież to typowy nawilżacz.
w pestkach jest duzo protein i powiedziala to calkiem niedawno madrzejsza ode mnie wlosomaniaczka w ktoryms watku i uwazam ze to racja bo na moich wysokoporowatych wlosach , i mojej mamy robi niezle siano.
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty

Edytowane przez Lavanja
Czas edycji: 2013-06-14 o 11:13
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 13:19   #1732
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
w pestkach jest duzo protein i powiedziala to calkiem niedawno madrzejsza ode mnie wlosomaniaczka w ktoryms watku i uwazam ze to racja bo na moich wysokoporowatych wlosach , i mojej mamy robi niezle siano.
W takim razie, jeśli możesz podać wiarygodne źródło jeśli to nie kłopot?

Trudno mi się z tym zgodzić. gdyby tak było, każda dziewczyna używająca żelu lnianego chodziłaby z notorycznie przeproteinowanymi włosami.
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2013-06-14 o 13:25
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:22   #1733
WhiteAngelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Elementia
Wiadomości: 10
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
w pestkach jest duzo protein i powiedziala to calkiem niedawno madrzejsza ode mnie wlosomaniaczka w ktoryms watku i uwazam ze to racja bo na moich wysokoporowatych wlosach , i mojej mamy robi niezle siano.
Coś w tym jest ponieważ, moje włosy bardzo nie lubią protein i siemie lniane-jako maska albo żel robią z nich siano.
WhiteAngelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 14:48   #1734
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Moje obecne kosmetyki do włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kosmetyki.jpg (103,2 KB, 115 załadowań)
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 15:34   #1735
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
W takim razie, jeśli możesz podać wiarygodne źródło jeśli to nie kłopot?

Trudno mi się z tym zgodzić. gdyby tak było, każda dziewczyna używająca żelu lnianego chodziłaby z notorycznie przeproteinowanymi włosami.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=696859 wystarczylo popatrzec na ostatnio powstale watki , sam tytul nawet mowi za siebie
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 16:43   #1736
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Lavanja Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=696859 wystarczylo popatrzec na ostatnio powstale watki , sam tytul nawet mowi za siebie
To nie jest naukowe źródło, tylko jakieś luźne posty dlaczego zaszkodziło siemię lniane. Po przeczytaniu ich jestem pewna, że to nie proteiny. Takich wątków jest mnóstwo, "gdybanie" bez uzasadnienia.
Ktoś powołał się na Martę, ale nie widzę, aby bylo sensownie wyjaśnione, że to proteiny.
__________________


Edytowane przez *Basia*
Czas edycji: 2013-06-14 o 16:48
*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 18:09   #1737
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez *Basia* Pokaż wiadomość
To nie jest naukowe źródło, tylko jakieś luźne posty dlaczego zaszkodziło siemię lniane. Po przeczytaniu ich jestem pewna, że to nie proteiny. Takich wątków jest mnóstwo, "gdybanie" bez uzasadnienia.
Ktoś powołał się na Martę, ale nie widzę, aby bylo sensownie wyjaśnione, że to proteiny.
to moze trzeba by poszukac w naukowych zrodlach co powoduje ze wlosy po lnie u niktorych wygladaja jak przeroteinowane ktos chetny aby to udowodnic?

poza tym, proteiny to bialka, ktore wystepuja w pestkach siemienia. wydaje mi sie ze na wlosy wogole nie odporne na proteiny siemie laniane moze powodowac przeproteinowanie zwlaszcza jesli zostawiamy go na kilka godzin
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty

Edytowane przez Lavanja
Czas edycji: 2013-06-14 o 18:12
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 20:12   #1738
Lana Del Rey
Rozeznanie
 
Avatar Lana Del Rey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 634
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Lana Del Rey fajny zbiorek. Cóż to za cudowna zielona mikstura w tej szklanej buteleczce?

I napisz proszę czy Twoja odżywka Fitomedu też śmierdzi "topioną folią", bo miałam ją kiedyś i taki właśnie miała zapach. A na KWC dziewczyny piszą, że pachnie ziołowo, więc już nie wiem czy trafił mi się jakiś felerny egzemplarz czy ona po prostu tak ma
Ta mikstura to własnoręcznie robiona wcierka z pokrzywy
Moja odżywka jest okej, ale napiszę Ci, że być może trafiłaś na jakąś feralną, bo kiedyś kupiłam szampon z czarnej rzepy to tak śmierdział jakimiś skwaśniałymi drożdżami, że wywaliłam to

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Jak oceniasz Khadi i Heenarę?
Do Khadi już nie wrócę, nie było spektakularnych efektów no i ta cena... Ale jest naprawdę wydajny Heenara - przyjemny olej, na razie go za bardzo nie ocenię, bo mało używałam, ale nic strasznego się po nim nie dzieje
Lana Del Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 10:47   #1739
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

Lena a ja bym chciala wiedziec jak sie sprawdza niebieska Isana?
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:51   #1740
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Nasze kolekcje masek, odżywek, szamponów część 2

MalaArielka- a jak ocenisz szampon Eva naturia ten czarny?? Mocno się nad nim zastanawiam
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-15 17:33:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.