Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-10, 14:19   #1741
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam jeżynę i wzięłam ją za czeki -polecam
przy najbliższej wizycie w YR przetestuję

jeśli chodzi o So Elixir edp to chyba zdrożały o 5zł - przynajmniej w sklepie internetowym mogliby obniżyć o 5zł, a nie podnosić cenę
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:23   #1742
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Polka25 Pokaż wiadomość
Dziękuję wybieram się do sklepu po nowe łupy z tych grouponów i zbaraniałam czy od dziś czy od 12.08 ale chyba pomyliłam daty z tym kuponem z Urody po prostu
Jeśli chcesz skorzystać z kuponu z Urody, to jest ważny do 12.08.
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2012-08-10 o 14:28
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:30   #1743
kittymint
Raczkowanie
 
Avatar kittymint
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 165
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość

Właśnie przyszła paczka z ofertą z miskami i prezent niespodzianka :
nieśmiertelna maseczka CS
kittymint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:41   #1744
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Kochani, a która jest ta oferta z miskami?
Chyba mnie jakaś chwilowa pomroczność jasna ogarnia bo nie mogę jej znaleźć, a ciekawość i uzależnienie nie dają spokoju...
KiLaNeCzKa jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:05   #1745
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Miss Hepburn Pokaż wiadomość

Lynn, rozmawiałysmy o granatowym Sexy Pulp, oglądałam go dziś. Ma piękny kolor i już byłam zdecydowana, ale zaczęłam rozmawiać z konsultantką i okazało się, ze ona własnie ma na sobie ten kolor. Przy jej zielonych oczach wyglądał pięknie ( jest prawie czarny z nutką granatu, taki chłodny, nie szafirowy ), ale doszłysmy do wniosku, że przy moich czarnych oczach, szęsach i brwiach to nie ma sensu. Natomiast jesli masz jaśniejszą tęczówkę, może być naprawdę fajny
I dzięki wielkie za patent z większą ilością warstw, efekt jest porównywalny do MF FLS, zakochałam się jeszcze bardziej i dlatego wzięłam dziś kolejny SP.

No właśnie ... wróciłam z zakupów
W sklepie spędziłam ponad godzinę ( ! ). Warunki miałam idealne, klientów praktycznie 0 ( nikt oprócz mnie nie kupował ), 2 konsultantki dla mnie. Zyć nie umierać
Tak jak wspomniałam wyżej, pani ( ta ulubiona ) pomogła mi najkorzystniej zestawić zniżki. Zapłaciłam mniej niz się spodziewałam za więcej produktów ( ewenement, wiem ). No i zamiast 1 wody gratisowej, udało mi się załapać na 2
Póżniej wrzucę foto
Najbardziej zadowolona jestem z zakupów makijażowych.
Załapałam się na ostatnią dwójkę Mięta/Kora drzewa i jest świetna. Pigmentacja bdb, brąz chłodny, a mięta na powiece bardziej rozbielona i przygaszona. Kolorowo, ale subtelnie, tak jak lubię.
Mam też puder matujący, jednak nie porcelana, tylko jasny beż. Wow, po raz pierwszy od dawna coś było za jasne
Okazało się, ze w szufladzie był jeszcze mini lakier Czerwona Pomarańcza ( faktycznie piękny ), więc wzięlam, dziś testy.
No i , tak jak pisałam, Sexy Pulp, moja miłość
GRATISY : 3 mini żele Róża, 2 wody PN : kokos i wanilia ( bardzo żałowałam, ze nie było dużej jeżyny, powąchałam tester, zakochałam się i wzięłam 20 ml na otarcie łez )

EDIT :
Życzę Wam równie udanych łowów
Ja właśnie wczoraj kliknęłam granat SP Zobaczymy co będzie- mam brązowe oczy Mnie się wydaje , że SP jest nawet lepszy niż FLE, bo rzęsy mimo kilku warstw dalej są elastyczne Zobaczymy na jak długo starczy.

Ja też jestem po zakupach grouponowych Kupiłam: vanille noire 50 ml, sexy pulp black (na zapas), błyszczyk sexy pulp (jest boski, wzięłam tym razem inny kolor), krem do stóp, mleczko do skóry bardzo suchej z masłem karite, eyeliner z kałamarzem i maseczkę oczyszczającą (tą podwójną). Gratis miniaturka żelu różanego oraz woda kokosowa. Za całość wyszło 100 zł
Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja też już jestem po zakupach grouponowych Musiałam się pilnować, by nie zrobić zapasów zapasów, żeby mieć na co wykorzystywać przyszłe ulotki Dorwałam Moment de Bonheur z urodową zniżką -50% No i skusiłam się na tusz Sexy Pulp, nie powiem dzięki komu Poza tym wzięłam żele JdM, balsam kokosowy PN, peeling do stóp i żel chłodzący oraz krem do rąk I zgarnęłam drugą wodę kokos-ananas Jestem straaaasznie zadowolona, mimo że pomyliłam się i z rozpędu wzięłam nie ten krem do rąk co chciałam. To niesamowite, jak udane zakupy potrafią wprowadzić w dobry nastrój

Trzeci groupon powędrował do mamy (no dobrze, nie całkiem, bo zastrzegłam, że chcę balsam brązująco-ujędrniający ) dorwałam dzisiaj fajną bluzkę z baskinką i uznałam, że do pełni szczęścia już nic więcej mi nie trzeba
Super zakupy Napisz o wrażeniach z używania SP
Cytat:
Napisane przez ana172 Pokaż wiadomość
Odnośnie dziwnej polityki firmy to przedstawię Wam moje dzisiejsze spostrzeżenie:

Dziś skończyłam książeczkę czekową (ach te groupony) i wybierałam wodę toaletową. U mnie w sklepie były tylko wanilia, kokos, kokos-ananas, malina, a z jeżyny tylko tester. Mango marakuja tylko 20 ml. I chciałam zamiast 100 ml wanilii wziąć 20 ml mango, bo to jedyna która napradę mi się podoba. Tanszy gratis, z tej samej serii, wiec powinno im to byc na rękę. No ale nie! Nie mogę! Co im szkodzi? Suma summarum wzięłam wanilię, ale do końca przekonana nie jestem. Te owoce landrynkowe, za kokosem nie przepadam. A wanilię lubie, tyle że w balsamach, kremach, swieczkach. Nie koniecznie perfumach...
Dziwną mają politykę, to prawda...

Mnie się wanilia z PN zupełnie nie podoba. Nie przypomina mi zupełnie wanilii
Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
przy najbliższej wizycie w YR przetestuję

jeśli chodzi o So Elixir edp to chyba zdrożały o 5zł - przynajmniej w sklepie internetowym mogliby obniżyć o 5zł, a nie podnosić cenę
W stacjonarnym też wszystkie perfumy o poj. 50 ml podrożały o 5 zł.

Miałyście Jasmin Noire? Zakochałam się dzisiaj w nich i ciekawa jestem trwałości
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:12   #1746
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez marlena_m Pokaż wiadomość

Właśnie przyszła paczka z ofertą z miskami i prezent niespodzianka :
nieśmiertelna maseczka CS
Wiedziałam
Wczoraj nałożyłam ją na twarz po raz chyba trzeci i znów bez przekonania, ja nie wiem co ona ma robić ale u mnie nie robi nic, jakoś ją zmęczę, za kolejną dziękuję, nawet za darmo
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 15:27   #1747
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Jestem po ostatnich gruponowych zakupach. Niby mialam listę, weszłam do sklepu pewnie wiedząc co chę, ale dostałam jakiegoś oczopląsu i nagle zaczęło mi się przypominać że i to bym chciała i jeszcze to. Listę więc zrealizowałam połowicznie, reszta to sponton
Poniżej foto moich zakupów. Pierwszy raz chyba dostałam tak dużo próbek, no...wspomniałam że chętnie bym parę rzeczy przetestowała .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4157.jpg (79,1 KB, 113 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 15:48   #1748
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Jestem po ostatnich gruponowych zakupach. Niby mialam listę, weszłam do sklepu pewnie wiedząc co chę, ale dostałam jakiegoś oczopląsu i nagle zaczęło mi się przypominać że i to bym chciała i jeszcze to. Listę więc zrealizowałam połowicznie, reszta to sponton
Poniżej foto moich zakupów. Pierwszy raz chyba dostałam tak dużo próbek, no...wspomniałam że chętnie bym parę rzeczy przetestowała .
Uhuhuu ile próbek Zazdroszczę.

A propo maseczki CS - jak dla mnie jest w porządku, używam dość często.

Dostałam próbkę kremu Pure System i w przypadku mojej cery się nie sprawdza. Wcale nie jest lekki, pozostawia nieprzyjemne wrażenie, nawet powiedziałabym, że szczypie, zapycha. Nie matuje, a szkoda bo tonik z tej serii uwielbiam

Robiłam wczoraj porządki w szafce z kosmetykami, a tam 8 żeli pod prysznic z YR. To chyba dobrze, bo bardzo je lubię.. I 6 butelek wód toaletowych/perfumowanych. . Aż miło popatrzeć. Poza tym znalazłam taki płyn micelarny http://www.yves-rocher.com.pl/plyn_m..._do_demakijazu . Możecie coś o nim powiedzieć?
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 16:05   #1749
marlena_m
Rozeznanie
 
Avatar marlena_m
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 556
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ja dziś też policzyłam swoje zapasy przy okazji rozkładania paczki: 9 żeli YR , doszła mi dziś 2 maseczka CS,ale jeszcze nie próbowałam ich , bo muszę zużyć zaczęte. Mam nadzieję,że u mnie się sprawdzi. Ciekawe czemu tak uparcie wciąż dają ją jako gratis
__________________
www.CodzienniePomagam.pl --> klikaj
6 organizacji charytatywnych na 1 stronie !
http://www.dobryklik.pl/
www.siepomaga.pl
marlena_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 16:11   #1750
alexanne
Raczkowanie
 
Avatar alexanne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 474
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Poza tym znalazłam taki płyn micelarny http://www.yves-rocher.com.pl/plyn_m..._do_demakijazu . Możecie coś o nim powiedzieć?
Dostałam go kiedyś gratis, zmęczyłam 1/3 butelki - jest beznadziejny, zamiast zmywać rozmazuje makijaż W trakcie ostatnich porządków poleciał do kosza.

Za maseczką CS też nie przepadam, za to muszę dołączyć do chóru chwalących maseczkę peel-off - bardzo skutecznie i przyjemnie odświeża skórę, dołącza do moich hitów YR
alexanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 16:47   #1751
rudy_kot
Wtajemniczenie
 
Avatar rudy_kot
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 333
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Kurczę no nie mogę przestać myśleć o tych so elixir Nawet wygrzebałam ofertę z klubu orchidei, ale średnio mi się widzi kupować 2 takich samych produktów, no i trochę drogo wychodzi. Co zamawiałyście z tej oferty? Co można wziąć razy 2 i nie żałować wg Was?

A co do oferty urodzinowej gdzie są 2 wody w tym ta so elixir tylko edt - posiadacie jakieś skany do tej oferty?

Czy ta złota so elixir różni się czymś od zwykłej?

Dziękuję z góry za odpowiedzi
Ja brałam oliwki Monoi (bardzo fajne, wielofunkcyjne ) i żele s.o.s. z arniką, a resztę to z cennika urody domówiłam i już


Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie

Czy wykorzystując groupon mogę skorzystać z bonów z dwóch książeczek? W jednej mam już dwa bony wykorzystane, a były na nich akurat zniżki, które teraz by mi się przydały.
Mi się udało, Panie powiedziały, że mogę i sto książeczek nabić na jeden paragon i jeszcze ze zniżką urody razem

Cytat:
Napisane przez Pioter28 Pokaż wiadomość
Na jeden groupon możesz wykorzystać tylko jedną książeczkę.


A ja mam pytanie do dziewczyn z Warszawy. Widziałyście gdzieś może jeszcze te książeczki z czekami? Obiecałem mojej połowicy i jak ich nie znajdę to może być ciężko
Na pewno też w Złotych były ostatnio, całkiem sporo jeszcze
__________________
Oto ja leżę tu, jestem piękna jak ze snu,
tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę...
rudy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 17:04   #1752
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Uhuhuu ile próbek Poza tym znalazłam taki płyn micelarny http://www.yves-rocher.com.pl/plyn_m..._do_demakijazu . Możecie coś o nim powiedzieć?
Kupiłam go jak tylko sie pojawił bo tak głośno było o tym jakie to cudowne są micele itd. Więc jak moja ulubiona firma wyprodukowała takie cudo, to się oczywiście rzuciłam zaraz do sklepu. A tu zonk! . Moja największa "iwroszerowa " wtopa... niestety... Nie mam szczególnie wrażliwej skóry, powiedzialabym nawet, że jest pancerna. Ale po tym plynie miałam czerwone plamki, szczypało i piekło na przemian. W efekcie tak szybko jak kupiłam, tak szybko się pozbyłam. Za to osoba obdarowana bardzo sobie chwaliła ten produkt...
KiLaNeCzKa jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:44   #1753
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Polecam zakupy w Kraku na Grodzkiej.
Nie ma tłumów, praktycznie to byłam sama w sklepie.
Miałam listę, więc sprawnie i szybko poszło.

Wzięłam:
- wodę PN kokos 100 ml
- polecaną kredkę do oczu - turkus
- 2 x tonik z serii nawilżającej (mimo że z alkoholem u mnie się sprawdza)
- płyn dwufazowy do demakijażu

Gratisy:
- woda PN wanilia 100 ml
- żel różany 50 ml
- 2 próbki kremu do cery wrażliwej

Dopłaciłam 1,5 zł, a co najważniejsze dostałam 14 pieczątek (ostatnio tylko 4 za ten sam groupon w GK)

Obsługa b. miła i pomocna Polecam!
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 17:48   #1754
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

a oto moje zdobycze jestem bardzo zadowolona ze sprawnej obsługi i że wszystko było tak jak miałam rozpisane na kartce
grupony: 58 zł ; dopłata 71,99 zł
tylko systemu podwójnych pieczątek pojąć w dalszym ciągu nie umiem..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00089.jpg (113,0 KB, 111 załadowań)
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:08   #1755
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
grupony: 58 zł ; dopłata 71,99 zł
tylko systemu podwójnych pieczątek pojąć w dalszym ciągu nie umiem..
Zamiast dopłaty trzeba było wziąć dodatkowy groupon, o wiele taniej by cie wyszło
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:11   #1756
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dzięki dziewczyny za pomoc Skusiłam się i zamówiłam dziś rano z tej oferty złotą edp
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:14   #1757
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc Skusiłam się i zamówiłam dziś rano z tej oferty złotą edp
I co zamówiłaś?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:20   #1758
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Dziewczyny, mam taką małą prośbę do osób posiadających Neonaturę Cocoon, czy mogłaby któraś wykonać dla mnie odlewkę 10ml? Oczywiście pokryłabym wszelkie koszta: transport, atomizerek etc.

Chętne osoby zapraszam na PW
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:21   #1759
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Zamiast dopłaty trzeba było wziąć dodatkowy groupon, o wiele taniej by cie wyszło
jak grupony kupowałam to zupełnie inne plany na nie miałam, a później zamarzyły mi się jeszcze trzecie perfumy i musiałam zmieniać cały "plan" a jedne perfumy odbierałam jako prezent z Karty Stałego Klienta za 3 poziom mogło być taniej ale nie ma co teraz żałować, cieszę się z zakupów bo na kilka rzeczy bym się nigdy nie skusiła a dzięki trzem ofertom na raz (grupony, czeki i "Uroda") mam całe zakupy praktycznie w cenie jednych perfum
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 18:21   #1760
Polka25
Raczkowanie
 
Avatar Polka25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 97
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Poza tym znalazłam taki płyn micelarny http://www.yves-rocher.com.pl/plyn_m..._do_demakijazu . Możecie coś o nim powiedzieć?
APAGE SATANAS użyłam 2 razy i nigdy więcej!! mimo, że nie mam cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień to wypalił mi oczy i skórę pod oczami. Szczypał niemiłosiernie, palił, a skóra doszła do siebie dopiero po 2 dniach intensywnego łagodzenia tych podrażnień. teraz się zastanawiam co z nim począć bo nie znam osoby, która zaryzykowałaby przygodę z jego używaniem...

No i po prostu muszę się pochwalić dzisiejszymi zakupami kupiłam to co zaplanowałam jeszcze przed zakupem grouponu i dodatkowo wzięłam kolejny peeling roślinny w promocji sklepowej za 18 zł. Miałam dylemat czy wziąć puder w kolorze beż czy róż ale po sprawdzeniu testerów zdecydowałam się jednak na róż - piękny kolor przy okazji obwąchałam wszystkie perfumy w sklepie i spodobał mi się hoggar (chyba tak to się pisze) może by tak zakupić go małżowi?? :mysli: chyba mi się zmienia gust zapachowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0031.jpg (63,2 KB, 69 załadowań)
__________________
Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr..... A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

mgr się napisało
i się obroniło

Edytowane przez Polka25
Czas edycji: 2012-08-10 o 18:35
Polka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:31   #1761
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Ja też po zakupach Mam to co chciałam:
* wodę różaną
* morelowy róż do policzków
* kolejny szampon I love Planet
Żeby wykorzystać czek na gratisowy żel musiałam kupić dodatkowo mleczko PN i dlatego nie zmieściłam się w gruponie 45zł i dopłaciłam 6,80.
Gratis woda waniliowa i próbka balsamu TdH 30ml (za kupon, który dostałam przy zakładaniu karty) i ten żel różany.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 18:56   #1762
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

wszystkie zakupy przepiękne!

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

użyłam wczoraj po raz pierwszy maseczki Tradition de Hammam. dostałam w gratisie kiedyś miniaturkę. po użyciu skóra była super! delikatna, wygładzona, taka mięsista. tylko zdziwiła mnie konsystencja, po chwili z tubki zaczęła wypływać woda zamiast gęstej papki. nie wiem o co chodzi. długo ją co prawda trzymałam, ale nie otwierałam i trzymałam w zacienionym chłodnym miejscu.

oglądam właśnie recenzję serii Tradition De Hammam-> http://www.youtube.com/watch?v=7wHUcnYAv4c
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:00   #1763
mamm
Rozeznanie
 
Avatar mamm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Uć
Wiadomości: 505
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
a oto moje zdobycze jestem bardzo zadowolona ze sprawnej obsługi i że wszystko było tak jak miałam rozpisane na kartce
grupony: 58 zł ; dopłata 71,99 zł
tylko systemu podwójnych pieczątek pojąć w dalszym ciągu nie umiem..
W którym salonie robiłaś zakupy?
Pytam, bo jutro się wybieram i jestem ciekawa gdzie ta sprawna obsługa się znajduje
__________________
mamm ma mi ja
Lenistwo to nic więcej niż zwyczaj odpoczywania zanim się zmęczysz.
Jules Renard, pisarz francuski
mamm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:26   #1764
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
W którym salonie robiłaś zakupy?
Pytam, bo jutro się wybieram i jestem ciekawa gdzie ta sprawna obsługa się znajduje
w manu, obsługiwała mnie jakaś pani blondynka, wysoka i szczupła, zapomniałam spojrzeć na indentyfikator na początku bałam się, że będą problemy tak jak rok temu ale cała wizyta w sklepie trwała może 10 minut, być może moja rozpiska sporo ułatwiła
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 19:27   #1765
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
wszystkie zakupy przepiękne!

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

użyłam wczoraj po raz pierwszy maseczki Tradition de Hammam. dostałam w gratisie kiedyś miniaturkę. po użyciu skóra była super! delikatna, wygładzona, taka mięsista. tylko zdziwiła mnie konsystencja, po chwili z tubki zaczęła wypływać woda zamiast gęstej papki. nie wiem o co chodzi. długo ją co prawda trzymałam, ale nie otwierałam i trzymałam w zacienionym chłodnym miejscu.

oglądam właśnie recenzję serii Tradition De Hammam-> http://www.youtube.com/watch?v=7wHUcnYAv4c
Ta maseczka tak ma że się rozwarstwia.
Przed każdym użyciem trzeba dokładnie wymieszać zawartość - inaczej czeka nas niemiła niespodzianka (przy pierwszym użyciu nie wiedziałam - w efekcie miałam wszystko zachlapane i brudne)
Osobiście maseczkę b. lubię za zapach i działanie - efekt pięknej, wygładzonej i rozświetlonej cery
sam zapach działa relaksująco...
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 20:07   #1766
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Polka25 Pokaż wiadomość
APAGE SATANAS użyłam 2 razy i nigdy więcej!! mimo, że nie mam cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień to wypalił mi oczy i skórę pod oczami. Szczypał niemiłosiernie, palił, a skóra doszła do siebie dopiero po 2 dniach intensywnego łagodzenia tych podrażnień. teraz się zastanawiam co z nim począć bo nie znam osoby, która zaryzykowałaby przygodę z jego używaniem...

No i po prostu muszę się pochwalić dzisiejszymi zakupami kupiłam to co zaplanowałam jeszcze przed zakupem grouponu i dodatkowo wzięłam kolejny peeling roślinny w promocji sklepowej za 18 zł. Miałam dylemat czy wziąć puder w kolorze beż czy róż ale po sprawdzeniu testerów zdecydowałam się jednak na róż - piękny kolor przy okazji obwąchałam wszystkie perfumy w sklepie i spodobał mi się hoggar (chyba tak to się pisze) może by tak zakupić go małżowi?? :mysli: chyba mi się zmienia gust zapachowy
Też mi się Hoggar podoba

A co do micela, to nie masz jakiegoś wroga? Albo możesz go nosić w torebce jako sprzęt do obrony własnej-jakby Cię ktoś zaczepiał to mu twarz oblejesz

Mogliby jeszcze raz rzucić groupny... Wzięłabym wtedy Jasmin Noir

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2012-08-10 o 20:09
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 20:27   #1767
Polka25
Raczkowanie
 
Avatar Polka25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: lubelszczyzna
Wiadomości: 97
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Też mi się Hoggar podoba

A co do micela, to nie masz jakiegoś wroga? Albo możesz go nosić w torebce jako sprzęt do obrony własnej-jakby Cię ktoś zaczepiał to mu twarz oblejesz

Mogliby jeszcze raz rzucić groupny... Wzięłabym wtedy Jasmin Noir
drastyczne prawie jak oblanie kwasem solnym chyba nie ma nikogo, komu bym tak źle życzyła co do zapachów to chyba naprawdę mi się coś poprzestawiało albo się starzeję bo wcześniej żaden mocny zapach YR mi się nie podobał a teraz wszystkie po kolei wąchałam i na większość patrzę coraz przychylniejszym okiem z coraz mocniej przebijającą się myślą o zakupie
__________________
Życie ciągle płata mi figle. Myśli, że mam dość sił by iść ciągle pod wiatr..... A ja mam już oczy pełne piasku, nie widzę nic...

mgr się napisało
i się obroniło
Polka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:07   #1768
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Polka25 Pokaż wiadomość
drastyczne prawie jak oblanie kwasem solnym chyba nie ma nikogo, komu bym tak źle życzyła co do zapachów to chyba naprawdę mi się coś poprzestawiało albo się starzeję bo wcześniej żaden mocny zapach YR mi się nie podobał a teraz wszystkie po kolei wąchałam i na większość patrzę coraz przychylniejszym okiem z coraz mocniej przebijającą się myślą o zakupie
Hoggar jest często w promocji, więc na pewno ustrzelisz w dobrej cenie i z dobrym gratisem

Wypróbowałam dzisiaj mleczko perfumowane Vanille Noire i niestety nie polecam Zapachu prawie wcale nie czuć, także nie podbija perfum. Porównując do np. balsamów perfumowanych z The Body shop, które pachną jeszcze długo po aplikacji a nawet pozostawiają ogon(!), to ten balsam VN wypada baaaardzo bardzo słabo.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:07   #1769
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Ta maseczka tak ma że się rozwarstwia.
Przed każdym użyciem trzeba dokładnie wymieszać zawartość - inaczej czeka nas niemiła niespodzianka (przy pierwszym użyciu nie wiedziałam - w efekcie miałam wszystko zachlapane i brudne)
Osobiście maseczkę b. lubię za zapach i działanie - efekt pięknej, wygładzonej i rozświetlonej cery
sam zapach działa relaksująco...
dobrze wiedzieć. zobaczę jak będzie z kolejnymi aplikacjami, ale na razie jestem zdecydowana kupić pełnowymiarową tubkę.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 21:19   #1770
zajka003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. IV

Właśnie zobaczyłam że w sklepie internetowym jako drugi gratis do każdego zamówienia jest szampon zwiększający objętość. Ciekawe bo nie było o tym żadnej informacji na mailu.
zajka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.