Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-13, 17:20   #1741
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Dziewczyny! Znalałam coś takiego http://www.bio-med.pl/rozstepy_skory.html , ciekawią mnie te dwa ostatnie kremy, Biotop i Triffadiane, czy któraś z Was to stosowała?? JaK oceniacie skład??
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:47   #1742
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Jeszcze raz polecam Mustelle, ona spala skórę i z bruzd zostają delikatne ślady, które jeszcze raz można potraktować tym kremem.
Miałam bruzdy na nogach (jestem wysoka, mam bardzo długie nogi a rozstępy to wyni szybkiego wzrostu).
Teraz nie mam już tym problemu.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:55   #1743
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Znalazłam jeszcze coś takiego na sportowym forum syskusyjnym (sfd.pl) :"Fissan to g****,mi pomogl zel Hirudoid,ktory wcale nie jest stworzony do rozstepow,a jednak dziala wspaniale,dobrym preparatem jest tez Contractubex,ale mi najlepiej jednak pomogl Hirudoid,ktory stworzony jest do zylakow,krwiakow itp,a swietnie wybiela rozstepy (przynajmniej mi). "
Ja mam naprawdę fatalny brzuch po ciąży, głębokie bruzdy, jednak mam nadzieję, że może coś da si.ę polepszyć... Szukam w necie choć pojedynczych postów , gdzie ktoś pisze o pozytywnych efektach jakiegoś kremu itp...


"

Johnw57 jesteś moją nadzieją... Proszę powiedz czy Twoje rozstępy były jeszcze czerwone, czy już wchodziły w fazę bielenia (tzn. były cięższe do usunięcia). Bo ja karmiłam synka 10 miesięcy i nic nie używałam bo się bałam w okresie karmienia a ten krem nie miał na wizażu super recenzji więc go nawet nie brałam pod uwagę, więc mioje rozstępy już 'pierwszej młodości ' nie są . Teraz zabieram się za nie i chce zrobić wszystko co będę tylko mogła bo wyglądam fatalnie ...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:43 Powód: Post pod postem!
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:13   #1744
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Rozstępy były perłowe wielkie bruzdy i wystarczyło mi 3 kremy Mustella. Nareszcie mogę chodzić w spódniczkach Jupi
To intensywnie działający krem na rozstępy i bruzdy -Mustella

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-13 o 19:14 Powód: Mustella
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 19:16   #1745
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

a jak i ile go stosowałaś?
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:48   #1746
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Rozstępy były perłowe wielkie bruzdy i wystarczyło mi 3 kremy Mustella. Nareszcie mogę chodzić w spódniczkach Jupi
To intensywnie działający krem na rozstępy i bruzdy -Mustella
Czy to mozna kupic tylko na allegro i jaka cena?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 22:20   #1747
gocha20c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 36
Cześć Wam! Ja z rozstępami walczę całe wieki, z takim skutkiem, ze jeśli nawet coś uda mi się zdziałać, to potem troszkę przytyję i rozstępy wracają do swoich normalnych okropnych rozmiarów. A teraz jestem w drugim miesiącu ciąży i wiem na pewno że kremu Fissan nie będę używać bo uczula! Pomimo że ja nigdy nie miałam problemow z uczuleniami na kosmetyki, to fissan doprowadził mnie do takiego stanu, ze na rozstępy nic nie pomógl, a uda tak bardzo mnie swędziały, ze o mały włos nie zadrapałam się na śmierć.

na pewno potrzebne są masaze kremami ujędrniającymi

ponieważ jeszcze nie rodzilam więc nie mam na razie takiego problemu z brzuszkiem, ale ponoć najważniejszy jest masaż ujędrniający. Bardzo dobrze robi się masaż oliwką dla dzieci. Ja po kąpieli nie osuszam wogole miejsc które chcę masować i bezpośrednio na mokre ciało nanoszę oliwkę i w ten sposób masuję problemowe miejsca. Taki mój masaż trwa kilka minut, ale od zaprzyjaźnionej farmaceutki wiem, ze powinno się robić takie masaze 2 razy dziennie po 15 minut. Wtedy są najlepsze efekty. Dość fajnie ujędrnia l'oreal perfect slim, ktory jest zelem głównie antycellulitisowym, ale on na pewno nie jest najtańszy. Jakiś czas temu kupiłam sobie soraya professional balsam do ciała ujędrniający i wyszczuplający, ktory zawiera kolagen. Według mnie nie jest on najlepszy, tzn nie ujędrnia tak jak ja się tego spodziewałam, ale ja też zawaliłam bo się nie masowalam. Jeśli przypomnę sobie jeszcze jakieś kremy, ktore mi pomagaly to dopiszę.

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:41 Powód: proszę używać opcji Edytuj
gocha20c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 18:46   #1748
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Stosowałam Mustellę rano i wieczorem, tak jak producent zaleca. Zużyłam 3 opakowania (niedłuugo kupię sobie 4 i nie powinno być już wogóle żadnego śladu). Miałam głębokie pręgi (tak te rozstępy były bardzo głębokie). Kolru perłowego, czyli stare już rozstępy. Jak miałam je w fazie czerwonej-zapalnej niestety żadne kremy nie pomogły się tego mi pozbyć, tak ajbym nic nie używała. Rozstępy pojawiły mi się w wieku 11 a 12 lat, bo bardzo szybko rosłam. W wieku 13 lat przestałam już rosnąć. I mam dzisiaj 175cm. Na rozstępy cały czas wcierałam kremy, z opłakanym skutkiem :/ Dopiero kiedy odkryłam Mustellę, to uratowała moje nogi

Ja kupuję Mustellę w specjalistycznej aptece (jestem z Łodzi, więc kupuję go na Pietrynce-to ul. Piotrkowska). Kosmetyki Mustelli mają apteki, które mają kosmetyki Vichego, La Roche-Polsay, Lireac. Cena tego kremu to do 110 zł. (u mnie wzrosła, bo było do 100zł.) Myślę, że w necie też mógłby być ten produkt.
Tylko pamiętajcie, to nie może być Mustella przeciw rozstępom, bo to przeciwdziała. Tylko to musi być krem "Inensywnie działający krem na bruzdy i rozstępy" z firmy Mustella. Ja też nie wierzyłam, że kremy potrafią pozbyć się tego efektu, a tu takie miłe zaskoczenie, że to działa. Rozstępy zmniejszają się, bo ten krem spala naskórek i w ten sposób stają się płytsze, jedyna wada jest to tłuściutkie, klei się do ubrania, ale zostaje na skórze a nie ubraniu. Rano bierzemy prysznic i znowu wcieramy preparat, wieczorem nie bierzemy kąpięli a smarujemy znowu tym kremem rozsępy, tak jest to wtedy najsuteczniejsze i najlepiej spala naskórek. I nie boli, może troszkę piec, ale nie musi.

P.S.
Udało się mi edytować wypowiedż Jupi, bo mam takie problemy z kompem, że dotychczas nie zawsze a prawie wogóle to się nie udawało.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-10-14 o 18:56 Powód: dopisek-udało się mi edytować wiadomość:)
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 21:35   #1749
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Dzieki raz jeszcze Johnw57, musze kupic sobie ten krem!
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 21:41   #1750
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Nie ma za co Cieszę się, że mogę pomóc. Sama z tym dziadostwem męczyłam się tyle lat, dopóki nie odkryłam tego kremu.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 10:55   #1751
hercia22
Raczkowanie
 
Avatar hercia22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Kupiłam sobie już saliderm gel, bo chcę zadziałać nim + kremem Mustela, mam tylko takie pytanie: jak kłaść saliderm?? Naokoło pępka mam mnóstwo drobnych rozstępów, ale po bokach wielkie, jakby mnie ktos pociął nożem - czy tam mam tylko położyc go na same tylkorozstępy czy również na zdrową skóre obok nich, (czyli w sumie na cały brzuch)żeby złuszczanie było po równo całej skóry?
hercia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 19:11   #1752
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Stosowałam Mustellę rano i wieczorem, tak jak producent zaleca. Zużyłam 3 opakowania (niedłuugo kupię sobie 4 i nie powinno być już wogóle żadnego śladu). Miałam głębokie pręgi (tak te rozstępy były bardzo głębokie). Kolru perłowego, czyli stare już rozstępy. Jak miałam je w fazie czerwonej-zapalnej niestety żadne kremy nie pomogły się tego mi pozbyć, tak ajbym nic nie używała. Rozstępy pojawiły mi się w wieku 11 a 12 lat, bo bardzo szybko rosłam. W wieku 13 lat przestałam już rosnąć. I mam dzisiaj 175cm. Na rozstępy cały czas wcierałam kremy, z opłakanym skutkiem :/ Dopiero kiedy odkryłam Mustellę, to uratowała moje nogi

Ja kupuję Mustellę w specjalistycznej aptece (jestem z Łodzi, więc kupuję go na Pietrynce-to ul. Piotrkowska). Kosmetyki Mustelli mają apteki, które mają kosmetyki Vichego, La Roche-Polsay, Lireac. Cena tego kremu to do 110 zł. (u mnie wzrosła, bo było do 100zł.) Myślę, że w necie też mógłby być ten produkt.
Tylko pamiętajcie, to nie może być Mustella przeciw rozstępom, bo to przeciwdziała. Tylko to musi być krem "Inensywnie działający krem na bruzdy i rozstępy" z firmy Mustella. Ja też nie wierzyłam, że kremy potrafią pozbyć się tego efektu, a tu takie miłe zaskoczenie, że to działa. Rozstępy zmniejszają się, bo ten krem spala naskórek i w ten sposób stają się płytsze, jedyna wada jest to tłuściutkie, klei się do ubrania, ale zostaje na skórze a nie ubraniu. Rano bierzemy prysznic i znowu wcieramy preparat, wieczorem nie bierzemy kąpięli a smarujemy znowu tym kremem rozsępy, tak jest to wtedy najsuteczniejsze i najlepiej spala naskórek. I nie boli, może troszkę piec, ale nie musi.

P.S.
Udało się mi edytować wypowiedż Jupi, bo mam takie problemy z kompem, że dotychczas nie zawsze a prawie wogóle to się nie udawało.
Hmm narobilaś mi nadzieji...poszukam tego kremu czyli ile tak mniej wiecej trwa kuracja?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 16:20   #1753
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ten krem mustela ma na kwc kiepskie opinie...szkoda wydac mi 100 na cos co niezadziala :/
Myslalam o jakis zabiegu mezoterapi albo niewiem macie dziewczyny jakis pomysdl ?
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:25   #1754
powiewa88
Przyczajenie
 
Avatar powiewa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja stosuje od miesiąca Serum Galenic jest dość mozno skoncentrowane, nakłada się bezpośrednio aplikatorem tylko na same rozstepy (poszczegolne 'paski') miałam czerwone rozstepy i dosc mi zjasnialy.. Rada Pani z apteki sie chyba sprawdzila zeby to serum uzywac najlpiej na noc, wtedy skora najlepiej wchlania kosmetyki..
Mnie to nie dotyczy, ale może którejś z Was tak.. tego serum nie można używać w czasie ciąży.. moze wplynac zle na dziecko.. przez bardzo duze skoncentrowanie skladnikow..
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą !

Wiewiórką być...
powiewa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 13:12   #1755
moniak88
Raczkowanie
 
Avatar moniak88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 109
Dot.: rozstępy na łydkach

O rozstępach na łydkach wcześniej nie wiedziałam dopóki sama sie nie zorientowałam, że i mnie to dopadło. Osobiście sie pożegnałam se spódniczkami i krótkimi spodenkami:/

Znacie może jeszcze jakieś sprawdzone kremy itp?
__________________
Hell is empty
All the devils are here
moniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:27   #1756
agnieszka150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

Właśnie kupiłam wyżej wymieniony krem z perfekty.Nie wierze że pomoże ale mam nadzieje że zapobiegnie powstawaniu nowym
agnieszka150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:43   #1757
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: rostępy!!!- czy któraś z Was jakoś sobie z tym radzi?!

Cytat:
Napisane przez agnieszka150 Pokaż wiadomość
Właśnie kupiłam wyżej wymieniony krem z perfekty.Nie wierze że pomoże ale mam nadzieje że zapobiegnie powstawaniu nowym

Miałam krem z perfecty na rozstepy i niestety nic mi nie pomogl
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 08:11   #1758
fascynujacuo
Przyczajenie
 
Avatar fascynujacuo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 9
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja wcale po ciąży nie jestem i też mam rozstępy, ale na plecach (całe szczęście, że nie na nogach) i zamierzam iść do dermatologa, ale nie mam zbytnio kiedy. może polecicie mi jakieś tanie i skuteczne kremy ?
fascynujacuo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 12:02   #1759
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

A zwykły krem nivea ?
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 12:57   #1760
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Dziewczyny co myślicie o mikrodermabrazji pomoże czy szkoda kasy?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 13:24   #1761
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja uzywam od jakiegos czasu preparatow Eveline na cellulit i rozstepy. Musze przyznac, ze wszystkie sa dobre i dzialaja po stosunkowo krotkim czasie. Wczesniej uzywalam Pharmaceris Ireny Eris. Calkiem niezle, ale jedna tubka starczala na 4 dni. Eveline wystarcza na miesiac i kosztuje polowe tego co Pharmaceris. MOje rozstepy byly naprawde okropne, a teraz powoli zanikaja. Dodam, ze pojaeily sie dopiero pod koniec 8 miesiaca ciazy mimo stosowania kremow zapobiegajacych rozstepom.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:30   #1762
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja tylko słysząłam o magicznej mustelli na rozstępy, nie miałam okazji przetestować, ale i tak jestem nastawiona na to raczej na nie, może pomoże, ale nie zlikwiduje całości rozstępów
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:07   #1763
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

A kremy Eveline (slim3D) likwiduja. I to nie robia sie te rozstepy biale, ale znikaja. Oczywiscie z tymi glebszymi nie jest tak latwo, ale plytszych juz wogole nie ma.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:29   #1764
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dla otuchy

Dziewczyny, na otuche wklejam zdjecia mojego brzucha: 2 miec po porodzie, i 1,5 roku po porodzie.
Jak widzicie, wiekszosc rozstepow znikla ! Zostal tylko ten na lewym biodrze.
Aha, dodam ze pepek wyglada dziwnie bo dorobilam sie przepukliny

Co robilam ? Rozne kremy na zmiane: kolastyna, dax, i jeszcze jakis (nie pamietam), czasem po prostu oliwka. Wcieralam mocno, dodawalam do kremu troszke wody by wolniej sie wchlanial i zmuszal mnie do dluzszego masazu. No i szorstka rekawica !
Czasem masaze ciepla i zimna woda.

Dodam ze nie bylam strasznie systematyczna.

No i... moze bedzie sie Wam to wydawac glupie, ale wierze ze mozemy "pokierowac" silami regeneracyjnymi naszego ciala Cos w rodzaju autosugesji.
Wiec zamiast mowic do ciala "nienawidze cie, obrzydliwcze", staralam sie wmawiac mu by sie ladnie zaja leczeniem skory na brzuchu I tak sobie przed snem wyborazala ze skore sie leczy i ze pieknieje sobie
Chyba mnie nie wyslecie na psychiatrie, co ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2 mnth belly.jpg (43,7 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg belly.jpg (43,0 KB, 168 załadowań)
__________________

Edytowane przez eternalvoyageur
Czas edycji: 2008-10-27 o 17:41
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:30   #1765
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Dla otuchy

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Dziewczyny, na otuche wklejam zdjecia mojego brzucha: 2 miec po porodzie, i 1,5 roku po porodzie.
Jak widzicie, wiekszosc rozstepow znikla ! Zostal tylko ten na lewym biodrze.
Aha, dodam ze pepek wyglada dziwnie bo dorobilam sie przepukliny

Co robilam ? Rozne kremy na zmiane: kolastyna, dax, i jeszcze jakis (nie pamietam), czasem po prostu oliwka. Wcieralam mocno, dodawalam do kremu troszke wody by wolniej sie wchlanial i zmuszal mnie do dluzszego masazu. No i szorstka rekawica !
Czasem masaze ciepla i zimna woda.

Dodam ze nie bylam strasznie systematyczna.

No i... moze bedzie sie Wam to wydawac glupie, ale wierze ze mozemy "pokierowac" silami regeneracyjnymi naszego ciala Cos w rodzaju autosugesji.
Wiec zamiast mowic do ciala "nienawidze cie, obrzydliwcze", staralam sie wmawiac mu by sie ladnie zaja leczeniem skory na brzuchu I tak sobie przed snem wyborazala ze skore sie leczy i ze pieknieje sobie
Chyba mnie nie wyslecie na psychiatrie, co ?
Ja niestety nie widzę żadnych zdjęć Czy mogłabyś je ponownie wkleić lub podać linka?
chise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:32   #1766
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hey dziewczyny ja z takim nietypowym pytaniem...otoz mam mnostwo ochydnych bialych rozstepol na pupie,udach,kolanach,pod kolanami,boczkach wszedzie....wiem nic juz nietego nieusunie :/ i chcialam was zapytac jak wasi tz zareagowali jak je zobaczyli ? strasznie sie tego boje bo sa ochydne i widoczne nawet lekrz mi mowil jakie mam okropne rozstepy
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:44   #1767
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Juz naprawilam zdjecia.

Moj TZ: zero rekcja. Chyba bardziej sie martwil o to ze przytylam 10 kilo. Zreszta faceci mniej to wszystko zauwazaja (chyba ze bedziesz mu je wytykac).
Wiesz co, moj TZ tez ma troche rozstepow, takich starych wyblaklych. Ciekawe jest to ze ja je zauwazylam dopiero wtedy kiedy sama sie ich nabawilam, wczesniej wogole ich nie zauwazalam.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 20:10   #1768
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ani ex-Tż ani obecny chyba nawet nie zauwazyli, przynajmniej nic nie powiedzieli, a mam ich naprawdę sporo- cala pupa i biodra, troche na udach. Takze nie ma co sie przejmowac.

Z resztą ja sama nawet nie robie juz z tego problemu. teraz jakos przyjmuje to w kategoriach- niektorzy sa wysocy, inni nie, tak jak niektorzy maja rozstepy, a inni nie. Taka moja wlasna terapia, troche jak eternalvoyageur i dziala, widze ich coraz mniej
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 05:06   #1769
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ani ex-Tż ani obecny chyba nawet nie zauwazyli, przynajmniej nic nie powiedzieli, a mam ich naprawdę sporo- cala pupa i biodra, troche na udach. Takze nie ma co sie przejmowac.

Z resztą ja sama nawet nie robie juz z tego problemu. teraz jakos przyjmuje to w kategoriach- niektorzy sa wysocy, inni nie, tak jak niektorzy maja rozstepy, a inni nie. Taka moja wlasna terapia, troche jak eternalvoyageur i dziala, widze ich coraz mniej
Eh zazdroszcze podejscia
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 05:13   #1770
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ani ex-Tż ani obecny chyba nawet nie zauwazyli, przynajmniej nic nie powiedzieli, a mam ich naprawdę sporo- cala pupa i biodra, troche na udach. Takze nie ma co sie przejmowac.

Z resztą ja sama nawet nie robie juz z tego problemu. teraz jakos przyjmuje to w kategoriach- niektorzy sa wysocy, inni nie, tak jak niektorzy maja rozstepy, a inni nie. Taka moja wlasna terapia, troche jak eternalvoyageur i dziala, widze ich coraz mniej
Eh zazdroszcze podejscia
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.