Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 21:47   #1741
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
hehe a mojemu TZ tez juz wizaż wchodzi na bańke. Dzisiaj chcial zarezerwawac bilety dla swojej siosrty na samolot bo ma do nas przyleciec, linie nazywają sie Wizz air. No moj TZ wszedl na ich stronke w celu zalogowania i mowi:"kurcze zapomnialem jakie mam haslo na wizażu...yyyy.. wizz air"
to sobie wyobraź moje zaskoczenie gdy po tej akcji co TŻ sobie poparzył rękę sprężonym powietrzem poleciał do apteki a potem na wizażu na KWC sprawdzał opinie o tym specyfiku co mu w aptece dała

kiliana suknia jest lekko błyszcząca (organtyna lekko się błyszczy) a szal tak jest tiulowy
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:49   #1742
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
serio serio, ma więcej takich zagrań. albo zrobiłam sok z wyciskanych owoców, pytam jej czy ma ochote akurat u nas była a ona : nie nie, zapytaj K. (mój brat) on lubi taki syf

Co do szwagra TŻta istotnie, z resztą do dzisiaj mu tego nie zapomniał, ale nie rozmawiamy o tym po prostu. nie jesteśmy jakimiś wielkimi przyjaciółmi ale staramy się trzymać w miare dobry kontakt bo kiedyś może się nam to przydać. Bo oni są dziwni, żyją na kredycie w 2 pokojowym mieszkanku z dzieciakami, ale na wakacje w Egipcie zawsz jest kasa, na drogi samochód tak samo, wolą pokazać co mają ni np odłożyć i zacząć się budować...
brak słów! milusia
hmm niektórzy faktycznie mają dziwny styl życia. NIe dziwię się, że negujecie taki styl, mi też takie coś nie odpowiada no ale cóż, tak jak mówisz, lepiej trzymać poprawne stosunki, nigdy nic nie wiadomo. Zresztą to lepsze od klótni, a jesli teraz nie są wredni, czy zlosliwi dla Was, to okej

kiciu, ja bym chyba brała szal tak, by pasował pod suknię. Zresztą tak zrobilam, bo dół mam matowy i szal też matowy.

Edytowane przez kilianna
Czas edycji: 2012-02-20 o 21:50
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:50   #1743
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

dobranoc kochane


oby nam się przyśniły nowe pomysły na wredne suki
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:51   #1744
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
h

wyzwiska? grożenie? masakra, wspólczuję Ci
No już czasem tego nie wytrzymuję i czasem miedzy mną, a TŻ przez nią są niepotrzebne kłótnie, ale powiedziałam że do jej poziomu się nie będę zniżać, i się boje żeby coś nie odwaliła i nie popsuła nam ślubu bo już coś tam wspominała
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:52   #1745
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
chciałam Wam pokazać moje buciwko suknię mam koronkową rybkę Herm's Venus, a butki z Menbura prezentują się jak poniżej. Są obite koronką i mają taką jakby pętelkę z satyny. Są minimalnie ciemniejsze od sukni ślubnej ale nie będą się odcinać.
Śliczne

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
Obie suknie szałowe

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Ale mam problem... Chciałabym bardzo kolorowe buty, ale mój TŻ jest pod tym względem bardzo tradycyjny i się upiera, że do białej sukni najlepiej białe... Z jednej strony wiem, że to ja w nich pójdę, ale z drugiej on mi ustąpił w sprawie wesela (chciał tylko obiad dla najbliższych) i chciałabym jednak, żeby on też był zadowolony w dniu ślubu... Zaczęłam się nawet zastanawiać nad ozdobieniem białych butów czymś granatowym, żeby on miał białe buty, a ja mój kolorowy akcent. Myślicie, że powinnam ulec czy walczyć o swoje?
Normalnie powiedziałabym, że w kwestii ślubu zawsze decyduje Pani Młoda. ALE życie uczy, że związek to sztuka kompromisu.

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Witajcie kochane, to ja , świeżo upieczona żonka ))
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
mówiłam, ale ona mnie nienawidzi i specjalnie chce zrobić na złość, więc poprosiłam TŻ, by jej to wyperswadował i nic
ożesz w morde!!!!


no wiec piszę na GG do TŻ
ja: i co, jaka to sukienka? z jakiego sklepu? (bo ja jej nie widziałam, tylko słyszałam jak się chwaliła, że jest długa, biała i zwiewna)
TŻ: jakaś tam victoria coś ( ach ten TŻ)
od razu zaczaiłam, że victoria's secret no i wyszukałam, pytam TŻ, czy to ta, a TŻ, że tak, to ta

no więc to ta z załącznika.

co myślicie, przesadzam? TŻ mówi, że to nic takiego, ale ja mam dosyć proste, kremową suknię i szczerze mówiąc, obawiam się podobnego looku, bo nawet welonu nie zamierzałam mieć
Nie przesadzasz - ja bym jej nie wpuściła ani do kościoła ani na wesele. Niby to rodzina, ale jak się nie ogranie, to tylko popsuje Ci dzień.

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
pozwoliłam sobie zebrać nasze relacje ślubne i Kindziu wpleć to gdzieś w pierwszy post


Relacje ślubne PMek 2012


28 stycznia 2012 - arletka1313 klik1 klik2
14 luty 2012- marylka80 (ślub cywilny) klik
18 luty 2012- Seagirl klik1 klik2 klik3 klik4


Super pomysł!
Tylko powinno być "lutego".

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
t

dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem rodzaju tiulu bo są dwa delikatnie połyskujący lub matowy

lepiej matowy??
Matowy

Dobrej nocy dziewczęta
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:54   #1746
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

też wydawało mi się że lepiej matowy ale wolałam się upewnić


kiliana ja to mam organtyne błyszczącą a tiul to raczej matowy więc będzie matowy najwyżej się wymieni
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:57   #1747
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to ja byłam ale już nie trzeba znalazłam salon w Lublinie i tam się umówiłam ale dziękuję za pamięć

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

kupiłam ten tiulowy szal

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

dziewczyny potrzebuję pomocy z wyborem rodzaju tiulu bo są dwa delikatnie połyskujący lub matowy

lepiej matowy??
Matowy. Błyszczący może źle na zdjęciach wychodzić Jak zamierzasz upinać ten szal?
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 21:59   #1748
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Matowy. Błyszczący może źle na zdjęciach wychodzić Jak zamierzasz upinać ten szal?

w ogóle nie będę go upinać tylko go zarzuce na ramiona (mam zamiar go założyć dopiero w aucie pod kościołem i zaraz po wyjściu z kościoła zdjąć )
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:01   #1749
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

dziękiiiiii

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
gdzie kupiłaś te butki i za ile?? bo ja szukam i szukam i mi z tego wychodzi
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
taaak powiedziała, że to jej sprawa, co ubierze i że mamy się jej nie czepiać, bo założy swoj ślubny welon. To ostatnie to raczej bylo w zartach (mam nadzieję!), ale to, że zaloży białą, długą sukienkę to nie. Ona zamawiała to z jakiegoś sklepu internetowego, TŻ ma mi podesłać linka, bo podejrzał z jej kompa co to za sklep, wiec wkleje Wam i powiecie,czy przesadzam, czy nie z tym naleganiem, aby zmieniła kreację
pisałam o nich wcześniej, w Wola Parku w WWie jest Menbur i mam 10% zniżki na kartę citibanku więc zapłaciłam 359 PLN zamiast 399 PLN. Ale są meeega wygodne jak na tę wysokość (obcas 12 cm) a ja muszę mieć szczudełki;]

Seagirl! piękne fotki i relacja jak z moich snów niektórych super
tez juz bym chciała mieć to za sobą

Kiciu - dzięki za zebranie relacji
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:02   #1750
Nattiv
Zakorzenienie
 
Avatar Nattiv
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9 030
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
w ogóle nie będę go upinać tylko go zarzuce na ramiona (mam zamiar go założyć dopiero w aucie pod kościołem i zaraz po wyjściu z kościoła zdjąć )
Sama o takim myślałam, ale stwierdziłam, że są długie i trzeba je jakoś upiąć, a ja nie wiem jak
__________________

Kallos Sthenos - Piękno i Siła
Nattiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:04   #1751
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Witam was Pamiętacie mnie jeszcze
Coś mało się tu ostatnio odzywam. Jestem jakoś teraz tak zaganiana że szok, praktycznie wszyscy goście zaproszeni, jeszcze tylko jedno zaproszenie mi zostało
Jutro mam nadzieje wyjdzie kupno garnituru dla Tż. Mam już dośc latania za gajerem bo ja nie mam takiego oka jak teściowa i ciagle cos w jakimś im nie pasuje choc według mnie jest ok. Wybraliśmy jednak czarny, na jeden guzik, ogólnie Tż wygląda w nim super tylko tyle ze jutro przyjdzie większa marynarka która mam nadzieje będzie dobrze leżała i odhaczymy już ten gajer.

Widzę pojawiła sie Seagirl Kochana ja Tobie jeszcze życzeń nie składałam Właściwie jesteś już żoną wiec zostało mi już tylko życzyć Ci udanego stanu jakim jest małżeństwo, mam nadzieje ze ślub wypadł tak jak go sobie wymarzyłaś Wybaczcie ale nie czytałam zaległych stron i nie wiem co sie dzieje, jesli ktos ma chęć to może mi w skrócie opisac co sie działo
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 22:06   #1752
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Nattiv Pokaż wiadomość
Sama o takim myślałam, ale stwierdziłam, że są długie i trzeba je jakoś upiąć, a ja nie wiem jak
no krótki nie jest ale jak przyjdzie to zobacze jak się trzyma sam narzucony na ramiona i Ci napisze
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:09   #1753
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
też wydawało mi się że lepiej matowy ale wolałam się upewnić


kiliana ja to mam organtyne błyszczącą a tiul to raczej matowy więc będzie matowy najwyżej się wymieni
no to jak tak, to matowy, zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Witam was Pamiętacie mnie jeszcze
Coś mało się tu ostatnio odzywam. Jestem jakoś teraz tak zaganiana że szok, praktycznie wszyscy goście zaproszeni, jeszcze tylko jedno zaproszenie mi zostało
Jutro mam nadzieje wyjdzie kupno garnituru dla Tż. Mam już dośc latania za gajerem bo ja nie mam takiego oka jak teściowa i ciagle cos w jakimś im nie pasuje choc według mnie jest ok. Wybraliśmy jednak czarny, na jeden guzik, ogólnie Tż wygląda w nim super tylko tyle ze jutro przyjdzie większa marynarka która mam nadzieje będzie dobrze leżała i odhaczymy już ten gajer.

Widzę pojawiła sie Seagirl Kochana ja Tobie jeszcze życzeń nie składałam Właściwie jesteś już żoną wiec zostało mi już tylko życzyć Ci udanego stanu jakim jest małżeństwo, mam nadzieje ze ślub wypadł tak jak go sobie wymarzyłaś Wybaczcie ale nie czytałam zaległych stron i nie wiem co sie dzieje, jesli ktos ma chęć to może mi w skrócie opisac co sie działo
oczywiście, że pamiętamy. Super, że wybraliście garnitur!!!
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:09   #1754
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
to sobie wyobraź moje zaskoczenie gdy po tej akcji co TŻ sobie poparzył rękę sprężonym powietrzem poleciał do apteki a potem na wizażu na KWC sprawdzał opinie o tym specyfiku co mu w aptece dała

kiliana suknia jest lekko błyszcząca (organtyna lekko się błyszczy) a szal tak jest tiulowy
o kurka ale jaja:haha ha: mój tego jeszcze nie odkrył

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Witam was Pamiętacie mnie jeszcze
Coś mało się tu ostatnio odzywam. Jestem jakoś teraz tak zaganiana że szok, praktycznie wszyscy goście zaproszeni, jeszcze tylko jedno zaproszenie mi zostało
Jutro mam nadzieje wyjdzie kupno garnituru dla Tż. Mam już dośc latania za gajerem bo ja nie mam takiego oka jak teściowa i ciagle cos w jakimś im nie pasuje choc według mnie jest ok. Wybraliśmy jednak czarny, na jeden guzik, ogólnie Tż wygląda w nim super tylko tyle ze jutro przyjdzie większa marynarka która mam nadzieje będzie dobrze leżała i odhaczymy już ten gajer.

Widzę pojawiła sie Seagirl Kochana ja Tobie jeszcze życzeń nie składałam Właściwie jesteś już żoną wiec zostało mi już tylko życzyć Ci udanego stanu jakim jest małżeństwo, mam nadzieje ze ślub wypadł tak jak go sobie wymarzyłaś Wybaczcie ale nie czytałam zaległych stron i nie wiem co sie dzieje, jesli ktos ma chęć to może mi w skrócie opisac co sie działo
jasne, ze pamietamy


ja wlasnie z TZ wypilam na współe 0,3 reddsa i zaraz idziemy spac
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:11   #1755
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dobry wieczór!
Spędziłam długi weekend u TŻ i z jego strony rozdaliśmy wszystkie zaproszenia.

Za tydzień mam imprezę rodzinną - jestem chrzestną małego u siostry .

Teraz przy proszeniu na ślub u brata TŻ okazało się że chcą bym też została chrzestną.

Tak więc jeszcze przed ślubem zostałam podwójną chrzestną, chociaż nie do końca było to w moich planach i praktycznie totalnie mnie zaskoczyli.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:20   #1756
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

dobra laski lecę spać

jutro idę przesunąć termin przymiarki mam nadzieję że uda się bez problemów

nio to dobranoc
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:24   #1757
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

tez idę się tulić w ramiona mojego Misia

dobranoc
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:28   #1758
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

ja tez już mykam do spanka, dobranoc
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 22:31   #1759
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

a ja patrze ledwo na oczy, ale czekałam na LadyStar aby dowiedzieć się jak po pierwszej przymiarce no ale nima skurczybyczka!
więc idę w kimono, rano świeża dostawa w lumpku więc trzeba się wyspać
dobrej nocy
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 23:04   #1760
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dobry wieczorek
Ja wpadam tylko , zeby powiedzieć że się podchmieliłam troszkę dziś bo to był ostatni dzień w pracy dostałam prezent i życzenia od kazdego no i co tu dużo mówic poryczałam się
Jutro ide na rozmowę na 9 wiec bardzo proszę jesli ktoś ma wolne kciuki to prosze zaciskac
niedługo was nadrobię i opowiem o wyprawie z siostra i mama na ogladanie sukni

buziaczki
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 23:46   #1761
Dancing_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Dancing_Lady
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 486
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
mówiłam, ale ona mnie nienawidzi i specjalnie chce zrobić na złość, więc poprosiłam TŻ, by jej to wyperswadował i nic
ożesz w morde!!!!


no wiec piszę na GG do TŻ
ja: i co, jaka to sukienka? z jakiego sklepu? (bo ja jej nie widziałam, tylko słyszałam jak się chwaliła, że jest długa, biała i zwiewna)
TŻ: jakaś tam victoria coś ( ach ten TŻ)
od razu zaczaiłam, że victoria's secret no i wyszukałam, pytam TŻ, czy to ta, a TŻ, że tak, to ta

no więc to ta z załącznika.

co myślicie, przesadzam? TŻ mówi, że to nic takiego, ale ja mam dosyć proste, kremową suknię i szczerze mówiąc, obawiam się podobnego looku, bo nawet welonu nie zamierzałam mieć
No proszę Cię Zaproszenia już rozdawaliście ? ja po prostu tej wrednej krowie nie dałabym zaproszenia, a wręcz powiedziałabym, że jej sobie nie życzę na ślubie i weselu. No jak można być tak tępym i wrednym ?

Idę spać, bo padam, a jutro ciężki dzień w pracy.
__________________
28.07.2012 r.


I think I wanna marry you...

Dancing_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 00:55   #1762
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Hejka! A ja jak zwykle siadam wtedy, kiedy już wszystkie odejdą od kompów :p Trochę cytowań

Cytat:
Napisane przez kindziulindzia Pokaż wiadomość
a to foty obrączek długo czekałyście no to macie dużo jestem w nich zauroczona są takie jakie chcieliśmy
Są prześliczne

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny muszę się Was poradzić....
Slub mamy o 15tej. Na makijaż zapisałam się na godzinę 10.00, a mamkę na 10.30... Fryzjera jeszcze nie umawiałam i własnie tak sobie myślę, że przecież fryzjer powinien być najpierw więc może lepiej jak fryzjera wezmę o 9.30, a makijaż o 11? Przecież wykąpię się i wypeelinguję rano, więc jak wrócę od fryzjera i makijażystki to właściwie zostanie tylko ubranie się i będę gotowa... Jak sądzicie?
Ja też mam ślub o 15, jeszcze nie zastanawiałam się nad tym o której co dokładnie. Co do kolejności to nie mam żadnych wątpliwości że najpierw fryzura potem makijaż, natomiast jeśli chodzi o kolejność ogarnianych osób, to oczywiście najpierw malowanie mamy (nie wiem czy świadkowa i siostra u tej samej będą chciały się malować) a dopiero później mnie... I już nawet nie chodzi o to, że ja chcę być "najświeższa", ale o to, by wszystkie bliskie mi osoby były już śliczne i gotowe kiedy ja będę w rozsypce Tak, żebym mogła na nie liczyć a i przy okazji one będą już piękne na filmie i zdjęciach - będzie zapamiętana tylko moja metamorfoza

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
I już mam zdjęcia Kiepskie, bo telefonem robione, a mój TŻ tak się zawziął, że musiało powstać całe imię To ciągle nie wersja ostateczna, ale wydaje mi się, że może wyjść ładnie
Przecudownie wyszło! Jak skradzione ze stylemepretty!

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nasza strona ślubna już działa!

Jestem ciekawa Waszych opinii, mi się szalenie podoba.

http://marta-mateusz-2012.pl/
Stronka fajna, dowcipna Ale dołączę się do odzewu dziewczyn, że trochę przesada z tym czarnym... W życiu byłam na 6 weselach a na dwóch z nich miałam czarną sukienkę i nie widzę w tym nic złego... I to faktycznie jak takie rozkazywanie wygląda... Jeśli chodzi o biel/ecru to jak jest się normalnym, zdrowym na umyśle człowiekiem to nie trzeba tłumaczeń "że to nie wypada"... Normalne laski wiedzą że to wstyd wyskoczyć w białej kiecce i jeżeli dla kogoś nie jest to oczywiste to żal...

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
bardzo fajny ten komplet i faktycznie chyba by pasował a zamawiałaś przez neta gdzieś?

a jakie będziesz zmieć na sobie fioletowe dodatki oprócz butów? bo ja w sumie właśnie żadnych a butów zazwyczaj nie widać, dlatego tez zależało mi na jakimś akcencie wśród kwiatów... bo jak kwiatów nie znajdę, a TŻ będzie mieć fioletową muchę i butonierkę to nagle się okaże ze TŻ jest bardziej fioletowy niż ja

wstępnie myślałam o takich bukietach jak w załączeniu
Proszę: http://allegro.pl/show_item.php?item=2012748443 Jest naprawdę bardzo ładny
No ja oprócz butów będę mieć oczywiście makijaż smoky eye, wzorki na paznokciach i planuję jeszcze kokardkę przy bransoletce, bo sama biżuteria będzie kryształowa, żeby pasowała do zdobień na sukni. Widzę, że Ci zależy na fioletowym akcencie wśród kwiatów, ale wydaje mi się że bardziej one mimo że fioletowe będą się gryzły z fioletowymi materiałami w Waszych ubiorach. Poza tym nie zapominaj iż bukiet będziesz trzymała tylko w kościele i chwilę po wyjściu z niego więc to nie jest taka stała ozdoba Zresztą ja - tak jak mówiłam - będę mieć tą samą wstążką co w dekoracjach obwiązane berło wiązanki Wiem wiem, też się z tym nie mogłam zgodzić i podobają mi się bukiety które pokazujesz, ale tonacja mi nie leży i stwierdziłam że wolę gipsówkę
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 00:56   #1763
sztuczka_magiczka
Rozeznanie
 
Avatar sztuczka_magiczka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 784
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
wrocilismy z kursu tanca

dzisiaj byly podstawy walca angielskiego

zakochalam sie w nim
zatanczymy go na pierwszym naszym tancu na weselu
Nooo my też w niedzielę mieliśmy kurs tańca z naszą kochaną szefową szkoły tańca Też walc angielski Już 100 razy pisałam, że będziemy tańczyć do Norah Jones - Come away with me, ale napisałam jeszcze raz dla jasności Ja wymarzyłam sobie tę piosenkę już dawno, ale też na początku związku z TŻem zaznaczałam, że do niej chcę tańczyć pierwszy taniec Całe szczęście jemu od razu pomysł się spodobał A i walc też nam się podoba Póki co idzie nam pokracznie, ale ponoć TŻ jest wg. szefowej najlepiej tańczącym facetem który przyszedł kiedykolwiek do niej wraz z narzeczoną na naukę tańca Ponadto mówiła, że będzie z nami dobrze Mnie marzy się układ w takim stylu: http://www.youtube.com/watch?v=ZxSQ8DhF9q0 (akurat na niego trafiłam jak szukałam fajnie skróconej naszej piosenki ) no a szefowa powiedziała, że da się zrobić Oczywiście nie wyobrażam sobie że będą ochy i achy, ale choć odrobinkę tego układu chciałabym przemycić

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się trochę, bo bratowa TŻ kupila bialą, dlugą sukienkę na nasze wesele Dluga i zwiewna do ziemi, śnieżnobiała
O maaatko przeczytałam całą dyskusję na ten temat i nie mam już chyba nic do dodania... klientka jest poniżej jakiejkolwiek krytyki, no szok!

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Sztuczko[/B], za tablicę inspiracji. Ja jutro wkleję swoją - w końcu od jutra zostanie nam 5 miesięcy do ślubu

Mam pytanie:

Czy na kopertach do zaproszeń wypisujecie nazwiska ręcznie czy drukujecie?
Dzięx Czekam na Twoją tablicę zatem
Jak przeczytałam Twojego posta byłam przekonana iż napiszę że rozdam zaproszenia w czystych kopertach bo tak jest ładniej a zresztą adresowane jest samo zaproszenie ale... poczytałam co piszą laski i już wiem, że wypiszę ręcznie

SEAGIRL! Cudownie, że wesele się udało, bardzo się cieszę, żonko Prześlicznie wyglądaliście, gratuluję naprawdę No i po raz kolejny życzę wszystkiego co najwspanialsze w Waszym wspólnym życiu
No a fotoklitka faktycznie rewelacyjna Czekam na więcej zdjęć

Przy okazji nasuwa mi się takie przemyślenie a propos tych małych wpadek (uciekający welon, chcąca się palić suknia itd) że choćby nie wiem co się działo to jest nasz dzień i musi być wspaniale nawet z drobnymi niedociągnięciami! Jeśli Wam nie muszę o tym przypominać to przynajmniej sobie samej, żebym nie dała się zwariować

Na koniec: przyszła do mnie sukienka ta krótka na pokaz taneczny... O dziwo jest na mnie za wąska i to grrrubo Idioci w aukcji podali wymiary po których już planowałam wizytę u krawcowej na zwężenie, a tu się okazuje że ledwie na du.pę wciągnęłam i cycki zapiełam, no przesada Mam nadzieję, że mi wymienią na większą....

Ech TŻcik się na mnie obraził, że wizaż znów mnie pochłonął i nie chce oddać... Pomarudził i poszedł spać a ja tak siedzę i dalej dziergam :p Nic to - lecę pod gorący prysznic i przytulić się do mojego Kochania!
__________________
13.09.2007r. jesteśmy razem!
22.07.2009r. zaręczeni!
21.07.2012r. powiemy tak!
sztuczka_magiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 04:58   #1764
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dzień dobry



Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość

aaa - njusa mam pamiętacie bratową TŻ, która kupiła na nasz ślub dlugą, białą suknię? TŻ dzis z nią rozmawiał i powiedział, że nie wypada, że to trochę nie fair, bo ja mam kremową suknię, a ona w białej będzie jakby jaśniejsza i bardziej przykuwająca uwagę. Bratowa odparła, że fajnie się czuła jako PMka i chętnie znowu założy coś białego i długiego :
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
mówiłam, ale ona mnie nienawidzi i specjalnie chce zrobić na złość, więc poprosiłam TŻ, by jej to wyperswadował i nic
ożesz w morde!!!!


no wiec piszę na GG do TŻ
ja: i co, jaka to sukienka? z jakiego sklepu? (bo ja jej nie widziałam, tylko słyszałam jak się chwaliła, że jest długa, biała i zwiewna)
TŻ: jakaś tam victoria coś ( ach ten TŻ)
od razu zaczaiłam, że victoria's secret no i wyszukałam, pytam TŻ, czy to ta, a TŻ, że tak, to ta

no więc to ta z załącznika.

co myślicie, przesadzam? TŻ mówi, że to nic takiego, ale ja mam dosyć proste, kremową suknię i szczerze mówiąc, obawiam się podobnego looku, bo nawet welonu nie zamierzałam mieć
Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
hehehehheahha moje kochane

wiecie co, no jestem wkurzona na maxa przez tą bratową. W ogóle ona jest bardzo egoistyczna. Mówi do mojego TŻ : mam nadzieję, że będzie dużo dobrego jedzenia, bo inaczej wyjdę z tego wesela, jak mi coś nie będzie smakowało!!!! mam nadzieję, że będzie dobry tort, najlepiej żeby był czekoladowy, bo innego nie tknę!!!


seagirl, opowiadaj!!!!wklejaj fotki!!!!

Twoja bratowa mnie po prostu załamała! Pamiętaj, że to Twoje wesele i obsługa zrobi co tylko będziesz chciała Na wejście mogą np. ją potraktować jako PM albo coś No i tak jak dziewczyny piszą- barszczyk lub wino i będzie super


Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiem od czego zacząć...
W piątek przed weselem nie zmrużyłam oka przez całą noc...byłam zła i zdenerwowana tym że nie mogę zasnąć i że bedę przez to źle wyglądała.
PRzed wyjściem do fryzjera miałam doła nie tylko pod oczami.... prawie mi się płakać chciało że nie wytrzymam całej nocy bo padnę ze zmęczenia, ze głowa mnie będzie bolała i cały czas widziałam worki pod oczami.
Na szczęście udało się je jako tako zamaskować, tak więc z fryzury i makijażu byłam mega zadowolona.
Najgorszy stres, przed wyjsćiem z domu, kręcący się kamerzysta, fotograf, strasznie ciężko było mi się poruszać w tej sukni. Tren mi się zahaczał, w kościele raz mi welon spadł bo zawadziłam o krzesło i o mało moja suknia nie poszła z dymem haha bo postawiłam sobie świeczuszki wzdłuż alejki i jak usłyszałam krzyk mojej koleżanki z pracy że O matko suknia wpadła na swieczki to potem cały czas przy wyjsciu się odwracałam i trzymałam tren zeby o nie nie zahaczyć...
CDN
Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
CD...

Nie byłam zadowolona z mojego bukietu ślubnego, jak wysyłałam babce zdjęcia to spodziewałam się równie pięknego a zrobiła taki sobie, ale cóż...świadkowa powiedziała ze nie jest taki zły.
No i ze złych wrażeń to jeszcze to że zawiodłam się na paru osobach które wogóle nie przyszły na ślub. Złapałam małego doła przez to i wiele osób w czasie wesela podchodziło do mnie i pytało czemu jestem smutna, mówiłam wtedy że to zmęczenie bo zarwałam noc. Nawet do teraz jak o tym myślę to mi smutno, kilka z nich nawet się nie odezwało tel lub sms dlaczego nie przyszli ani nawet życzeń nie przysłali. To byli głównie tylko moi znajomi, znajomi TŻ prawie wcale nie zawiedli. Tak samo na weselu... moich znajomych prawie wcale nie było bo mi się sporo wykręciło wcześniej ale jakoś dałam sobie z tym radę, znajomych TŻ znam od początku naszego związku więc powtarzałam sobie że to przecież nasi znajomi czyli też i moi. I teraz głównie przebywamy właśnie w tym towarzystwie.

CDN
szkoda, że znajomi nie przyszli, ale to ich strata Ja gratuluję i życzę wszystkiego co najlepsze

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
może kota zamkniemy w jej sypialni mi kiedyś kot podrapał taką sukienkę maxi


no tak, zresztą juz na początku naszego związku namawiała TŻ, żeby mnie rzucił i związał się z jej kuzynką TŻ mi o tym nie mówił, ale ona sama powiedziała kiedyś, że "wiesz, ja to nie chcialam zebyscie byli razem, bo moja kuzynka lepiej by pasowała do niego". Teraz czasami też widzę, że ich jakby swata.Np. zaprasza kuzynkę do nich do domu (ona mieszka z mężem czyli bratem TŻ, z teściami i moim TŻ) jak mój TŻ jest sam, oferuje jej kawe i wymawia się brakiem czasu, żeby ich zostawić samych. Albo czasami wysyla mu jej zdjecia i pisze "fajna, nie?"




Ja o moich stosunkach z moim własnym rodzeństwem nie będę tu pisać, bo szkoda słów
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 05:29   #1765
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Witam z rana ale ja wpadłam na jeszcze jeden pomysł, mówiłam że w nocy przyjdzie mi coś do głowy, mianowicie, zaproś ją do jakiegoś konkursu, że to Ona będzie PM i tam wymyśl dla Niej tak beznadziejny konkurs, żeby wszyscy mieli polewkę z Niej...
Możesz już zapraszając ją na środek zacząć z niej kpić: mówiąc proszę Państwa moja jakże ukochana bratowa tak bardzo pragnęła wyjść ponownie za mąż iż spełnię jej marzenie i zaproszę ją teraz na środek, gdzie mam dla niej kilka niespodzianek....i tutaj coś na serio wrednego musiałaby zrobić....
Albo zaprosić szczególnie ją do konkursu gdzie będzie musiała wypić kilka kielichów za dużo zmuli ją i sobie pojedzie...
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 05:34   #1766
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Ale tak mnie dobiła ta sytuacja z Twoją bratową że aż mam ochotę przyjechać na Twoje wesele tylko po to by uprzykrzyć Jej życie np przysiadając się do Niej i drwiąc bądź nie odpuszczałabym Jej na krok zamęczała pytaniami i odbijałabym Jej partnerów do tańca. Uprzykrzyłabym Jej to wesele...

A tak poza tym to jeszcze znalazłam takie sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poprawiny.jpg (41,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny2.jpg (28,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny3.jpg (16,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny4.jpg (33,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny6.jpg (15,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg poprawiny5.jpg (14,3 KB, 10 załadowań)
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 06:39   #1767
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Witajcie porannie
Kabriela sukienki bardzo ładne, a krojem chyba najbardziej podoba mi się trzecia

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 06:55   #1768
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Jak czytam, że Dziewczyny z czerwca rozdają już zaproszenia to włącza mi się panik system bo my mamy tylko wybranego sprzedawcę z allegro i gotową listę gości.
No my rozdajemy już bo mamy rozsiana rodzinę po Polsce i nie mamy kiedy za jednym zamachem wszystkiego rozdać. W marcu planujemy resztę rozdać, powysyłać. Potwierdzać goście mają czas do 23 kwietnia to trochę czasu chcemy im dać do namysłu, a nie do ściany ich przyciskać.

megan wygodne te butki? fajnie leżą na nodze?

seagirl super zdjęcia z tej foto budki. Przypomnij ile płaciliście i podaj linka do wykonawcy usługi jak masz
Czekamy na dalszą relację Wiesz, ja tez się boję tego, że np ktoś mnie będzie zapewniał, że przyjdzie, a w dzień ślubu okaże się inaczej. Jakby postawili się na moim miejscu to nie wiem czy by im to odpowiadało tak, że niedość, że pieniądze by się wydało tzn zmarnowało bo właścicielka przecież nie odda za zatwierdzone miejsca nieprzybytych gości, a po drugie taką przykrość robić Państwu Młodym...
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 07:15   #1769
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się trochę, bo bratowa TŻ kupila bialą, dlugą sukienkę na nasze wesele Dluga i zwiewna do ziemi, śnieżnobiała
Kochana, ja bym tej szmaty w ogóle nie zapraszała, dajcie tylko zaproszenie Bratu z osobą towarzyszącą.
A jeśli już będzie chciała dupsko przywlec, to są 2 wyjścia. Albo niech Twój TŻ na kilka dni (im później, tym lepiej) przed weselem zabierze jej z szafy tę kieckę i schowa gdzieś, żeby jej nie mogła założyć, albo jak już założy, to niech któraś dobrze życzących Ci osób wyleje na nią coś na początku wesele "przypadkiem". niestety, ale na takie szmatławce trzeba sposobem, bo jak widać chamstwo uszami wycieka.

Cytat:
Napisane przez Seagirl Pokaż wiadomość
a więc tak Nie mam narazie żadnych zdjeć w pełnej okazałości ale nasza atrakcja weselna w formie imprezowej fotobudki zrobiła furrorę
Mam dla was niespodziankę kliknijcie w link

http://www.facebook.com/media/set/?s...3287758&type=3
Kochana, super wyglądaliście!! Tak mi przykro, że nie mogłam Was zobaczyć na żywo i że byłam jedną z tych osób, które miały być i nie były Naprawdę, ale budka fantastyczna, super, że się wszyscy pięknie bawili, gratulacje ŻONO!!!!!! Dzięki za relację i czekamy na ciąg dalszy!

Idziemy dziś na tańce z TŻtem zapisaliśmy się przedwczoraj, bo się zjorgnęliśmy, że nowy semestr się zaczyna
A wczoraj byliśmy na Metrze faaaaaaaaaantastyczne, uwielbiam!

Lecę do pracy
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 07:21   #1770
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cześć laseczki dziś już nie zapomniałam pojechać na uczelnie i właśnie pomykam do Lublina


No to miłego przed południa życzę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.