Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-22, 09:11   #1741
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez cagliari Pokaż wiadomość
wracjąc do wątku...
myślałam ,że gorzej być nie może, a jednak!!!!
poszłam z reklamacją, byłam dzisiaj na poprawce i mam przyciemnione włosy i owszem mają inny kolor , czyli są brązowe z odcieniem jakims czerwonym.
Wczesniej byłam zła, a teraz na prawdę tylko mi się chce płakac!
Co do pana Krzysztofa to był bardzo miły i się przejął , udowodnił,że zalezy mu na renomie salonu, bo na poprawkę zostałam zapisana już następnego dnia.
Ale co z tego, skoro efekt i tak jest opłakany?
Chciałam naturalny odcień brązu, a teraz mam czerony brąz.Czyli chyba zostałam pokarana za grzechy jakies, bo nigdy mi się nie podobał taki kolor i się dziwiłam jak można miec takie włosy, o tak nienaturalnym kolorze. No i teraz ja mam.
Jutro ide kupić farbę ciemny brąz i mam gdzieś co z tego wyjdzie. Bo zaden fryzjer nie pofarbuje mi włosów na dniach, jak usłyszy przez co przeszły.
a już najgorsze jest to ,że za kilka dni mam wazne spotkanie w sprawie pracy i musze dobrze wyglądac, a przede wszystkim sie czuc.
No więc tak chciałam sie tylko wyzalic...Juz mi lepiej nawet
Może jakieś foty?
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:29   #1742
babettem25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sprawdzony Fryzjer Stylista - Poznań

Cytat:
Napisane przez tinusia Pokaż wiadomość
Cześć Lena!
od kilku lat chodzę do p.Grzegorza na ul.Mielżyńskiego (w bramie szkoły językowej- żółta reklama szkoły)za okrąglakiem. W 2002r dostałam namiary na p.Grzegorza i do dnia dzisiejszego jak siadam na fotelu nie pytam jak zetnie, a zawsze wychodzę zadowolona. Dopasowanie, cieniowanie, strzępienie itp. to tylko ON. jeden raz zaczęłam zapuszczać włosy i nagle jakaś impreza (a wiadomo jak wyglądają zapuszczane włosy....), szybko do Grzegorza popatrzył i ściął mnie na Kleopatrę. To było niesamowite!!!!! nigdy nie myślałam że w takiej fryzurze będzie mi dobrze, ale on wiedział! Dopasuje na 100%. Ścięcie 50 zł i tnie tylko on. Raz poszłam siadam, a on do mnie " już 2 miesiące pani ma taką fryzurę, myślę że czas na zmiany" ja na to "ok" oczywiście nie spytałam jak zetnie? i obciął mnie tak, że nic dodać nic ująć tak jak zawsze. POLECAM.
Ja wlasnie dzis bylam u tak zachwalanego fryzjer pana Grzegorza Supersona z ul. Mielzynksiego. I musze powiedziec ze salon wyglada jak w czasach komunistycznych. Te tluste kobiety ktore czesza i myja glowe sa niedoswiadczone. Sprzet maja przestarzaly. Juz jak usialdlam na fotelu to chcialam wyjsc. Ten caly Grzegorz to jakis debil ktory gada nie od rzeczy i tez nie zna sie na cieciu ani na farbowaniu!! Gada jakies *******y o wlosach az sie niedobrze robi jak sie go slucha! Po prostu nieporozumienie! A cena?? Za 1,5h i to w tym 30min czekania az wreszcie sie mna ktos zajmie zaplacilam 220zl!! A efekt?? zenujacy!!!!!! Dziewczyny nie sugerujcie sie pozytynymi opiniami o tym fryzjerze bo chyba te opinie sami pracownicy je pisza!!!!!!!!!!!!
babettem25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-24, 19:34   #1743
babettem25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Sprawdzony Fryzjer Stylista - Poznań

Ja wlasnie dzis bylam u tak zachwalanego fryzjer pana Grzegorza Supersona z ul. Mielzynksiego. I musze powiedziec ze salon wyglada jak w czasach komunistycznych. Te tluste kobiety ktore czesza i myja glowe sa niedoswiadczone. Sprzet maja przestarzaly. Juz jak usialdlam na fotelu to chcialam wyjsc. Ten caly Grzegorz to jakis debil ktory gada nie od rzeczy i tez nie zna sie na cieciu ani na farbowaniu!! Gada jakies *******y o wlosach az sie niedobrze robi jak sie go slucha! Po prostu nieporozumienie! A cena?? Za 1,5h i to w tym 30min czekania az wreszcie sie mna ktos zajmie zaplacilam 220zl!! A efekt?? zenujacy!!!!!! Dziewczyny nie sugerujcie sie pozytynymi opiniami o tym fryzjerze bo chyba te opinie sami pracownicy je pisza!!!!!!!!!!!!
babettem25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-25, 11:23   #1744
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

Ech.... od czego by tu zaczac....? Moze od tego , ze czuje sie fatalnie i mam totalnie zepsuty nastroj . Włoski mi troche urosły, wiec stwierdziłam, ze trzeba przyciac je jakos zeby lepiej sie ukladaly. Cała sprawa mojego nieszczescia dotyczy salonu "Studio 6 " przy ul. Słowackiego 33. Byłam tam juz kiedyś na scieciu u Pani Natalii i bylo ok, teraz zapisałam sie do Pani Arletty. Dodam, ze obcinają tam fryzjerzy-styliści, co mnie zachecilo jeszcze bardziej, bo pomyslalam ze dopasuja mi dobrze fryzurke.
Włosy mam do ramion, cienkie, delikatne i puszące sie. Zaznaczyłam Pani na wstępie, że je zapuszczam i zeby na dlugosci nie skracala mocno- to akurat jest ok, ale cała reszta do niczego. najgorsze jest to , ze zaufałam tej pani, ktora powiedziala ze podetnie wloski tak zeby sie lepiej ukladaly i zeby codzienna stylizacja zajela mniej czasu. Powiem wam tylko tyle, codziennie rano przezywam prawdziwie katusze i zupelnie nie daje sobie rady.
Kazdy wlos puszy sie i odstaje w inna strone, dzieje sie tak dlatego, ze sciecie zupelnie nie pasje do mnie - ani do kondycji wlosow, ani do ksztaltu twarzy. Mam po prostu za mocno pocieniowane wlosy w górnej części, co powoduje efekt "duzej głowy", a malo wlosów zostaje mi przy ramionach. Widzicie, jak siedzialam w salonie, to mi te wlosy jakos srodkami stylizacyjnymi przylizala, ulozenie bylo tragiczne, ale zawsze mi wlosy zle ukladaja u fryzjera , wiec pomyslalam, ze jak przyjde do domu i uloze po swojemu bedzie ok. Niestety nie bylo, probowalam wszystkiego - jedwab, prostownica, no i jestem podłamana niezle.
Do tego wszystkiego zapomnialam napisac o grzywce, w ktorej tez zle sie czuje, bo jest za krotka. Po dwoch dniach meki ze stylizacja napisalam smsa do tej pani zeby lepiej doradzala klientkom fryzury i napisalam co mi sie dzieje z wlosami i ze wszystko jest nie tak. Zadzwonila do mnie i powiedziala ze moge przyjsc na poprawke, ze ewetualnie mi moze, pokaze jak mam je ukladac. Milo z jej strony, tylko co mi teraz po tym??? Oczywisice pojde do niej na pewno, zeby pokazac jak sie mecze i zeby nastepnym razem jak ktos do niej przyjdzie bardziej uwazala na dobor sciecia. Nie chce jednak zeby mi cos docinala - bo wlosow przez nia i tak mam teraz za malo i je tym cieniowaniem postrzepila niezle - wiec co teraz tu poprawiac Ja mam zepsuty humor na kilka miesiecy i zadnego fryzjera w najblizszym czasie nie odwiedze. Za sciecie płaciłam za włosy półdługie 50 zł .
Przepraszam, ze sie tak rozpisalam, ale musialam dac upust emocjom i przestroge dla innych. Mi jak na razie chce sie tylko ryczec jak patrze teraz w lustro buuuu.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 10:40   #1745
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Czesc dziewczyny!

W sobote bylam w Gabrielu na uczesaniu. Dziala tam niejaka p.Paulina, o ktorej mar.tex pisala, że nie poleca (chyba dlatego poszlam). I wiecie co, jestem bardzo zaddowolona . Wlosy ladnie sie blyszcza, propozycje ulozenia wlosow tez ciekawe. Generalnie dobre wrazenie, cenowo nie najgorzej: 40 zl za wlosy poldlugie i troche sie napracowala bo moje klaki nie naleza do najwdzieczniejszych. Ciekawa jestem, jak z cieciem?Wrazenia mam pozytywne.

Lunawera kiedyś bylam w podobnej sytuacji, kobieta wystrzepila mi wlosy na calej dlugosci, a tez mam puszace sie, do tego spalila prostownica, bo nie nalozyla preparatu ochronnego. W tej sytuacji pomaga lekkie podciecie koncowek na prosto, bez cieniowania, jezeli oczywiscie chcesz zachowac dlugosc. Trzymam kciuki i polecam Skrzypovita, wlosy rosna po tym jak szalone.

Pozdrawiam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 20:04   #1746
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

W sobote bylam w Gabrielu na uczesaniu. Dziala tam niejaka p.Paulina, o ktorej mar.tex pisala, że nie poleca (chyba dlatego poszlam). I wiecie co, jestem bardzo zaddowolona . Wlosy ladnie sie blyszcza, propozycje ulozenia wlosow tez ciekawe. Generalnie dobre wrazenie, cenowo nie najgorzej: 40 zl za wlosy poldlugie i troche sie napracowala bo moje klaki nie naleza do najwdzieczniejszych. Ciekawa jestem, jak z cieciem?Wrazenia mam pozytywne.

Lunawera kiedyś bylam w podobnej sytuacji, kobieta wystrzepila mi wlosy na calej dlugosci, a tez mam puszace sie, do tego spalila prostownica, bo nie nalozyla preparatu ochronnego. W tej sytuacji pomaga lekkie podciecie koncowek na prosto, bez cieniowania, jezeli oczywiscie chcesz zachowac dlugosc. Trzymam kciuki i polecam Skrzypovita, wlosy rosna po tym jak szalone.

Pozdrawiam
Zachęciłaś mnie, bo jakoś nie mogłam się zebrać, żeby w końcu tam pójść. Cały czas kusi mnie żeby przetestować ścięcie.
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2009-04-27 o 21:44
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-05, 17:08   #1747
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

Boże dziewczyny, jestem w rozpaczy Byłam w tak zachwalanym Farouku i wyszłam w czarnym hełmie na łbie Po części jest to wina fryzury jaką miałam robioną już wcześniej ale w większości koloru, który mam dopiero od chwili. Umawiałam się na ciemny brąz ale bardziej w stylu kasztanu a nie gorzkiej czekolady Zaznaczałam że nie chce żeby wyszedł czarny. Nie wiem co ze sobą począć....Nie moge tak wyjść Na pewno coś z tym zrobie i to już jutro-nie zniose tego ochydnego kolorudłużej

Dodam tylko, że dostałam paragon w salonie. Nie wiem czy iść ubiegać się o reklamacje czy nie ma to większego sensu i musze wybrać inny salon i wybulić...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.


Edytowane przez Szczypta Chili
Czas edycji: 2007-12-06 o 19:14
Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 10:18   #1748
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny, jestem w rozpaczy Byłam w tak zachwalanym Farouku i wyszłam w czarnym chemie na łbie Po części jest to wina fryzury jaką miałam robioną już wcześniej ale w większości koloru, który mam dopiero od chwili. Umawiałam się na ciemny brąz ale bardziej w stylu kasztanu a nie gorzkiej czekolady Zaznaczałam że nie chce żeby wyszedł czarny. Nie wiem co ze sobą począć....Nie moge tak wyjść Na pewno coś z tym zrobie i to już jutro-nie zniose tego ochydnego kolorudłużej

Dodam tylko, że dostałam paragon w salonie. Nie wiem czy iść ubiegać się o reklamacje czy nie ma to większego sensu i musze wybrać inny salon i wybulić...

Spróbowałabym na Twoim miejscu po prostu umyć porządnie głowę z 5 albo więcej razy
Zobaczysz, kolor trochę zejdzie. Ja też zazwyczaj świeżo po farbowaniu miałam ciemniejsze, ale on naturalnie się wypłukiwał i po kilku myciach uzyskiwał pożądany kolor.

Nie wiem jak w Twoim przypadku, może rzeczywiście farba była za ciemna, ale radzę spróbować ten prosty sposób. Może nie bedziesz musiała narażać włosów na kolejna zabiegi chemiczne a portfela na przedświąteczne spłycenie.

ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 19:17   #1749
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez ashaia Pokaż wiadomość
Spróbowałabym na Twoim miejscu po prostu umyć porządnie głowę z 5 albo więcej razy
Zobaczysz, kolor trochę zejdzie. Ja też zazwyczaj świeżo po farbowaniu miałam ciemniejsze, ale on naturalnie się wypłukiwał i po kilku myciach uzyskiwał pożądany kolor.

Nie wiem jak w Twoim przypadku, może rzeczywiście farba była za ciemna, ale radzę spróbować ten prosty sposób. Może nie bedziesz musiała narażać włosów na kolejna zabiegi chemiczne a portfela na przedświąteczne spłycenie.

Ehhh moczekam troche moze rzeczywiście troche zejdzie. Do tego dzisiaj w świetle dziennym zauważyłam, że kolor wpada w oberżynę...Nie jest to raczej ciepły odcień...Za to nareszcie pasują mi fioletowe ciuszki co wykorzystałam na dziesiejszych mikołajowych zakupach
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-06, 22:38   #1750
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili Pokaż wiadomość
Ehhh moczekam troche moze rzeczywiście troche zejdzie. Do tego dzisiaj w świetle dziennym zauważyłam, że kolor wpada w oberżynę...Nie jest to raczej ciepły odcień...Za to nareszcie pasują mi fioletowe ciuszki co wykorzystałam na dziesiejszych mikołajowych zakupach
No widzisz? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... od brązu do oberżyny to raczej daleko...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-07, 10:07   #1751
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Fryzjer Poznan

hej dziewczyny

Ech znam ten ból jak kolor wychodzi za ciemny. Niestety przydarzalo mi sie to mnostwo razy po wizytach u fryzjerów i wtedy jeśli czułam się bardzo żle szlam do mojej sprawdzonej fryzjerki od pasemek zeby zrobila mi kilka rozjaśniajacych refleksów i od razu było lepiej.
Wczoraj byłam w osiedlowym salonie Welli zeby przyciemnic wloski i wrocic do naturalnego kolorku. Po zabiegu rozjasniania u Krzysztofa kolor mi sie podobal, ale jednak po 2 miesiacach jak farba się mocno spłukała włoski mocno się przesuszyly i nie mam zamiaru wydawac mnostwo kasy na odrosty.
Wczoraj fryzjerka zaproponowała mi barwienie szamponem Welli "Colour Touch" - czy ktoś kiedyś miał moze tym robione ?
Poleciła mi go, ponieważ ponac jest łagodny, odzywia do tego włosy i spłukuje się do naturalnej barwy włosa ? Zeby nie robic od razu calego brazu (bo balam sie ze bedzie za ciemny), mam jasniejsze refleksy od czubka glowy. Kolor wyszedl bardzo naturalnie i nie widac wcale sladow na skorze po farbowaniu.
Ponac jest to doskonaly sposob zeby wrocic do swojej barwy wlosow.
Napisze wam jak sie spłukuje za jakis czas i jak bede mogla to wkleje fotke.
Pozdrawiam
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 10:52   #1752
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
No widzisz? Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... od brązu do oberżyny to raczej daleko...

Szczególnie jeżeli zaznacza się, że absolutnie nie chce się zminych odcieni. Ta oberżyna do najcieplejszych nie należy...
Myślałam, o zrobieniu pasemek, o czym wspomniała lunawera, ale niebardzo nawet wiem, jaki kolor miałabym wybrać. Czekam więc na relacje o "Color touchu" chociaż welli średnio ufam.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 14:03   #1753
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Poznan

czesc, czytam i czytam ten watek i szczerze zwariowac mozna juz bylam gotawa dzwonic do Krzysztofa a tu niestety chyba zrezygnuje. Chce podciac włosy i rozjasnic, i
tu moje pytanie jak ksztaltuja sie ceny farbowanie + podciecie + modelowanie w Farouk i Maestro, bo ktorys z nich wybiore (efekty pokaze oczywiscie)

Co do moich doswiadczen fryzjerskich:

1. La Fayette na Wielkiej- chodzilam tam z 1,5 roku temu, jesli dobrze pamietam do Karoliny, ciecie ok, ale ta farba , wyplukiwala sie na lekko zielonkawy kolor
2. Destiny- ul. Garncarska, chodze tam od 1,5 roku i niestety p.Magda z kazda wyzyta pogarsza sie, wg. mnie ciecie mniej staranne, nierowne, ale fakt balejaz jest sliczny, dobryZa calosc place ok 160-170zl (ciecie +balejaz wlkosy przed lopatki).chce zmienic fryzjera ,gdyz ta pani nie ma wizji i wciaz mam ta sama fryzurke, a wiadomo nowy fryzjer- nowe pomysly

Edytowane przez ama1005
Czas edycji: 2007-12-09 o 14:03 Powód: literówka
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 16:21   #1754
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Hej Jagabrz
Moja mam była niedawno w Pacykarni. Obcinał ją Piotr, na krótko. Taki młody koleś. Zrobił to bardzo profesjonalnie. Włosy bardzo fajnie się układają.
Pozdrawiam

P.S. Zapłaciła za to 50 zł. Generalnie strzyżenie i modelowanie od 49-65 zł w zależności od długości włosów.
Mnie też dzisiaj w swoje ręce dostał Piotr. Jestem zdecydowanie na . Włosy ładnie wycieniowane, ułożone, grzywka też mi się podoba.. No i podobało mi się to, że pomimo, że sam przyznał, że lubi ścinać na krótko, to- tak jak chciałam- mam tak właściwie jedynie podcięte końcówki włosów. Także polecam
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 13:57   #1755
Lorca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Poznan

Hej hej,
najpierw dzień dobry, bo jestem tu nowa . A teraz konkrety.
Odkąd pamiętam, noszę krótką fryzurę, a włosy mam dość trudne do opanowania - jest ich dużo, są ciężkie, część się kręci, część nie, a do tego rosną w różnych kierunkach. Przetestowałam całkiem sporo poznańskich fryzjerów i chętnie się podzielę doświadczeniami (pozytywnymi i negatywnymi, żeby uniknąć oskarżeń o reklamę).
Zacznę od najnowszych "odkryć".
Primo, Grupa Artystyczna na Dąbrowskiego jest dobra. Poszłam tam wyjąc pod niebiosa po tym, co mi wysmyczyła na głowie pani Paulina z Destiny (z jednej strony bardziej, z drugiej mniej, grzywkę podcinałam sobie sama. Proporcje? Jakie proporcje?), nie oczekując jakichś cudów (mieszkam 5 minut piechotą od nich. To było czyste wygodnictwo). Dostałam się w ręce pani Marzeny (fryzjer z puli "proszę zapisać mnie w środę na 10 rano"). Zrobiła, co mogła, żeby zamaskować nierówności, nie wycieniowała mi za bardzo boków, co przy moich włosach jest podstawą dobrej fryzury. Obcinałam się... zaraz, niech policzę... cztery tygodnie temu, włosy odrastają bardzo fajnie, tył przede wszystkim jest OK. Przetestuję panią Marzenę jeszcze ze dwa razy, żeby wydać werdykt ostateczny - z moich doświadczeń bowiem wynika, że fryzjer dobrze obcina trzy razy. Za czwartym robi coś takiego, że klientka szuka innego.
Secundo, Destiny. Bardzo mieszane uczucia. Pierwszy raz byłam tam w lipcu, obcinała mnie niejaka Andżelika, ale już zniknęła. Za pierwszym razem ok, za drugim tak sobie - dokładnie to samo było z Pauliną.
Tertio, chodziłam bardzo długo do Kenzo, głównie do Sylwii, która ma lepsze i gorsze dni. Jeśli trafiałam na lepszy, było super. Jeśli na gorszy, testowałam innych fryzjerów.
Zaliczyłam: Trendy na Półwiejskiej (bez szału), Laurenta w Kupcu (mocno bez szału, niekoniecznie chciałam wyglądać jak kadet US Marine Corps, więc nasze drogi się rozeszły), raz jeden Jean-Louis Davida na Marcinkowskiego (rany boskie), salon Metamorfozy na Poznańskiej - dopóki chciałam zapuszczać włosy, było mniej więcej OK. Kiedy chciałam te trochę odrośnięte przecieniować, ratowała mnie fryzjerka mojej mamy, bo wyglądałam jak pitekantrop. Moja głowa miała kształt stożka.
To ostatnie dwa lata.

Kiedyś, dawno temu (1999) trafiłam na rewelacyjną fryzjerkę. Pracowała w salonie na Paderewskiego, w kamienicy na rogu Rynku, nad cukiernią. Miała na imię Mira, prowadziła ten salon z kumplem-gejem, miała tatuaż z buldogiem na ramieniu i potem przeniosła się do Kenzo, a potem zniknęła. Szlag.... Krótkie włosy ścinała bosko. Najlepszym dowodem to, że nadal ją pamiętam. Może ktoś coś o niej wie...?

Włosy farbuję sobie sama. A na balejaż nikt mnie więcej nie namówi. Szczególnie po wizycie w Destiny.
Lorca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 12:18   #1756
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;6001220]Mnie też dzisiaj w swoje ręce dostał Piotr. Jestem zdecydowanie na . Włosy ładnie wycieniowane, ułożone, grzywka też mi się podoba.. No i podobało mi się to, że pomimo, że sam przyznał, że lubi ścinać na krótko, to- tak jak chciałam- mam tak właściwie jedynie podcięte końcówki włosów. Także polecam [/QUOTE]

mam pytanie n/t Pacykarni. otóz, czy trzeba się umawiać? a jeśli tak (co w sumie nie jest dziwne, bo większość salonów tak ma: może orientujecie się jakie są terminy oczekiwania? pewnie teraz, przed sylwestrem się nie uda, ale tak przeciętnie jak dlugo czekałyście?
pozdr
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 13:55   #1757
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
mam pytanie n/t Pacykarni. otóz, czy trzeba się umawiać? a jeśli tak (co w sumie nie jest dziwne, bo większość salonów tak ma: może orientujecie się jakie są terminy oczekiwania? pewnie teraz, przed sylwestrem się nie uda, ale tak przeciętnie jak dlugo czekałyście?
pozdr
Umawiałam się w piątek i bez problemu znalazł się termin w poniedziałek .
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 21:42   #1758
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
mam pytanie n/t Pacykarni. otóz, czy trzeba się umawiać? a jeśli tak (co w sumie nie jest dziwne, bo większość salonów tak ma: może orientujecie się jakie są terminy oczekiwania? pewnie teraz, przed sylwestrem się nie uda, ale tak przeciętnie jak dlugo czekałyście?
pozdr

Zależy do kogo. Do Piotra ok. 6 dni. Dzisiaj był taki termin, na środę godziny wczesnopopołudniowe. Ale warto poczekać.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 10:49   #1759
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Zależy do kogo. Do Piotra ok. 6 dni. Dzisiaj był taki termin, na środę godziny wczesnopopołudniowe. Ale warto poczekać.
super, umówiłam się na czwartek a byłam pewna, że nikt mnie przed świętami nie przyjmie zobaczymy co to będzie mam nadzieję, że będę podzielała wasz zachwyt;d
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 14:15   #1760
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Będzie dobrze U mnie wszyscy zauważyli, że byłam u fryzjera i "bardzo dobrze mnie ściął" A że ja zwykle niezdecydowana jestem co do tego co chcę mieć z włosami- wiem tyle, że nie chcę mieć za dużo ścinanych z długości, raczej objętość- to co do grzywki się zdałam na niego i nie żałuję
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 21:50   #1761
DUDUS2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

czytalam watek od poczatku do 19 strony i juz bylam zdecydowana na Magde z Garncarskiej a tu nagle niepochlebne opinie. Doradzcie mi czy warto tam isc, chcialabym bardzo sprobowac czegos nowego, i marze o fryzurze ktora sie sama bedzie ukladala bo mam dwojke malych dzieci i poza myciem i rozczesaniem na nic innego nie mam czasu, no i jeszcze w miare mozliwosci zeby sie fryzura chociaz ze 2 miesiace trzymala bez strzyzenia... (strzyzenie+balejaz) a jesli nie to gdzie ewentualnie mozna sie umowic z dnia na dzien (nie mieszkam w Polsce i mam ograniczony czas) no i chcialabym wydac max 200zl.

A i jeszcze moja historia -w zeszlym roku poszlam do wielkiego mistrza stylisty w Danii. Totalna porazka. Farba okropna caly kolor sie zmyl po 2 tygoniach i wygladalo to starsznie a obcial mnie tak ze nastepna fryzjerka mi sie pytala czy sama cielam... Koszt :"jedyne" 500 zl. Teraz juz tu do fryzjera nie pojde bo sie boje
DUDUS2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 00:19   #1762
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Fryzjer Poznan

Widzę, że p. Piotr wysuwa się na prowadzenie Jestem ciekawa Waszych kolejnych opinii, bo zbliża się mój nieubłagany termin podcięcia czupryny, a od kiedy Tymek zdezerterowałam, jestem porzucona
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 16:00   #1763
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Fryzjer Poznan

jestem bardzo wybredna co do usług i zawsze chcę iść tam gdzie najlepiej się mną zajmą polecam szczerze "Hair Bazaar Studio Darek & Piotrek" tam jest rewelacyjnie ceny maja wysokie,a le warto.
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:43   #1764
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
jestem bardzo wybredna co do usług i zawsze chcę iść tam gdzie najlepiej się mną zajmą polecam szczerze "Hair Bazaar Studio Darek & Piotrek" tam jest rewelacyjnie ceny maja wysokie,a le warto.
Jakoś nie mogę się z Tobą zgodzić. Słynny Pan Darek zniszczył mi włosy, cięcie też pozostawiło wiele do życzenia...kolor tragiczny, rudy a nie cierpię rudego i mu o tym mówiłam...
może miałas więcej szczęścia...
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:28   #1765
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
super, umówiłam się na czwartek a byłam pewna, że nikt mnie przed świętami nie przyjmie zobaczymy co to będzie mam nadzieję, że będę podzielała wasz zachwyt;d
Zaczne od początku. Zauroczyl mnie wystrój Pacykarni. na chwile obecną (bo raczej przez cały rok tam nie stoi) znajduje sie tam ogromna choinka ozdobiona m.in. pieniczkami (!!). są też inne typowo swiateczne ozdoby, jednak to ta choinka podbiła moje serce

na temat cięcia, mi się bardzo podoba. mój luby stwierdził, że poprzednio miałam fajniejszą fryzurę - jednak tak samo mówił, kiedy poprzednim razem wyszłam od fryzjera więc nie biorę sobie tego do serca
sam Piotr trochę małomówny, ale sympatyczny, słuchał co mam do powiedzenia i do tego sie dostosował zobaczymy, co będzie po myciu
i co mnie zdziwiło najbardziej - strzygł mnie na sucho. w sensie, umyl włosy, wysuszył i dopiero ciął. troche mnie to zdziwiło, ale grunt żeby było dobrze obojetnie jakim sposobem;d

atmosfera w salonie była srednia. gdzie ideałem u mnie jest salon w Victorii z Krzysztofem
w Pacykarni było dużo mniejsze skoncentrowanie na mnie. no i miałam nieodparte wrażenie, że po wyjściu zostane porządnie obgadana przez dwie dziewczyny tam pracujące. więc uczucia mam mieszane.
nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli włosy będą sie układały, to na pewno wrócę do Pacykarni i Piotra
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:05   #1766
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
Zaczne od początku. Zauroczyl mnie wystrój Pacykarni. na chwile obecną (bo raczej przez cały rok tam nie stoi) znajduje sie tam ogromna choinka ozdobiona m.in. pieniczkami (!!). są też inne typowo swiateczne ozdoby, jednak to ta choinka podbiła moje serce

na temat cięcia, mi się bardzo podoba. mój luby stwierdził, że poprzednio miałam fajniejszą fryzurę - jednak tak samo mówił, kiedy poprzednim razem wyszłam od fryzjera więc nie biorę sobie tego do serca
sam Piotr trochę małomówny, ale sympatyczny, słuchał co mam do powiedzenia i do tego sie dostosował zobaczymy, co będzie po myciu
i co mnie zdziwiło najbardziej - strzygł mnie na sucho. w sensie, umyl włosy, wysuszył i dopiero ciął. troche mnie to zdziwiło, ale grunt żeby było dobrze obojetnie jakim sposobem;d

atmosfera w salonie była srednia. gdzie ideałem u mnie jest salon w Victorii z Krzysztofem
w Pacykarni było dużo mniejsze skoncentrowanie na mnie. no i miałam nieodparte wrażenie, że po wyjściu zostane porządnie obgadana przez dwie dziewczyny tam pracujące. więc uczucia mam mieszane.
nie zmienia to jednak faktu, że jeżeli włosy będą sie układały, to na pewno wrócę do Pacykarni i Piotra
Hej
Byłam we wtorek po mamę w PAcykarni. Obcinał ją Piotr, zresztą już drugi raz, mama bardzo zadowolona. Faktycznie małomówny. Zwyczajnie skupia się na tym co robi. Jest to ogromna zaleta facetów fryzerów. Nie plecie głupot i nie obgaduje kogos tam.

A cięciem na sucho nie bądź zdziwiona. Tak tną profesjonaliści. Oczywiście ci bardziej wprawni na mokro strzygą z grubsza i nadają pożądanego kształtu, a potem na sucho szlifują fryzurę. Wszytsko to po to, aby nie było zonka po wysuszeniu, np za krótka grzywka, źle pocieniowane włosy. Bo przeciez włosy suszymy, a po tym zabiegu one się unoszą. Wtedy dopiero widać jak się wszystko układa.

Co do atmosfery... Sympatyczna. Może to kwestia wystroju tego salonu.
Natomiast stwierdzam z całą odpowiedzialnościa, że pani Ania, nadużywa okrągłych szczotek, suszarki i prostownicy. Ból karku i brak 1/3 włosów oraz poparzoną skórę głowy po jej modelowaniu gwarantuję.
TAkie modelowanie na siłę nie ukryje złego cięcia. Ja osobiście jestem fanką suszenia włosów wyłącznie płaską szczotką, tak jak włos się naturalnie układa. Fryzura musi być łatwa do ułożenia również dla mnie.

Tak czy inaczej Piotr zrobił na mnie spore wrażenie.

Pozdrawiam i życzę zadowolenia z nowej fryzurki.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 22:43   #1767
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Hej
Byłam we wtorek po mamę w PAcykarni. Obcinał ją Piotr, zresztą już drugi raz, mama bardzo zadowolona. Faktycznie małomówny. Zwyczajnie skupia się na tym co robi. Jest to ogromna zaleta facetów fryzerów. Nie plecie głupot i nie obgaduje kogos tam.

A cięciem na sucho nie bądź zdziwiona. Tak tną profesjonaliści. Oczywiście ci bardziej wprawni na mokro strzygą z grubsza i nadają pożądanego kształtu, a potem na sucho szlifują fryzurę. Wszytsko to po to, aby nie było zonka po wysuszeniu, np za krótka grzywka, źle pocieniowane włosy. Bo przeciez włosy suszymy, a po tym zabiegu one się unoszą. Wtedy dopiero widać jak się wszystko układa.

Co do atmosfery... Sympatyczna. Może to kwestia wystroju tego salonu.
Natomiast stwierdzam z całą odpowiedzialnościa, że pani Ania, nadużywa okrągłych szczotek, suszarki i prostownicy. Ból karku i brak 1/3 włosów oraz poparzoną skórę głowy po jej modelowaniu gwarantuję.
TAkie modelowanie na siłę nie ukryje złego cięcia. Ja osobiście jestem fanką suszenia włosów wyłącznie płaską szczotką, tak jak włos się naturalnie układa. Fryzura musi być łatwa do ułożenia również dla mnie.

Tak czy inaczej Piotr zrobił na mnie spore wrażenie.

Pozdrawiam i życzę zadowolenia z nowej fryzurki.
Jako, że jestem już po pierwszym myciu, mogę z czystym sumieniem potwierdzić moje zadowolenie.
Nie miałam absolutnie żadnych problemów z ułożeniem fryzury. Czyli - nie zajęło mi to większej ilości czasu aniżeli przecietnie
Włosy bardzo ładnie się prezentują - są nawilżone i błyszczące.
To pewnie zasluga maski, ktorą Piotrek mi zafundowal. Taka o intensywnym zapachu kokosa - nawet po umyciu czuje ten zapach!!!

Wiesz może na jakich kosmetykach pracują? bo jakoś nie zwróciłam uwagi (pewnie przez to zauroczenie choinka)

Edytowane przez kachulka
Czas edycji: 2008-04-21 o 20:30
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 23:19   #1768
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Fryzjer Poznan

hmmm ja nie chodzę do Pitra ani Darka bo nie chce mi sie umawiać dużo wcześniej
ale zawsze tam było super moze trafiałam na dobrych fryzjerów
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 23:11   #1769
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
jako, ze jestem juz po pierwszym myciu, moge z czystym sumieniem potwierdzic moje zadowolenie.
nie miałam absolutnie rzadnych problemów z ułożeniem fryzury. czyli - nie zajelo mi to wiekszej ilosci czasu anizeli przecietnie
włosy bardzo ladnie sie prezentuja - sa nawilzone i błyszczace.
to pewnie zasluga maski, ktorą Piotrek mi zafundowal. taka o intensywnym zapachu kokosa - nawet po umyciu czuje ten zapach!!!

wiesz moze na jakich kosmetykach pracuja? bo jakos nie zwrocilam uwagi (pewnie przez to zauroczenie choinka)
Hej

Nazywają się L'anza. Jak dawniejszy proszek do prania. Specjalnie kukałam na markę. Nie mam pojęcia co to za jedne. Ale jezeli podoba Ci się zapach kokosa, to polecam odżywkę Kallos, niebieska, albo turkusowa. Kupisz ją w sklepie z kosmetykami dla fryzjerów. Wystarczy, że powiesz Kallos kokosowa. Będą wiedzieli o co chodzi. Np w Kosmyku na Słowiańskiej.
Fajnie nawilża i super pachnie!
Pozdrawiam
Wesołych Świąt życzę
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 11:24   #1770
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Ale jezeli podoba Ci się zapach kokosa, to polecam odżywkę Kallos, niebieska, albo turkusowa. Kupisz ją w sklepie z kosmetykami dla fryzjerów. Wystarczy, że powiesz Kallos kokosowa. Będą wiedzieli o co chodzi. Np w Kosmyku na Słowiańskiej.
Fajnie nawilża i super pachnie!
właśnie się zastanawiałam czy to czasami nie ta maska była. w samej pacykarni widziałam kosmetyki kilku firm (jednak nie rzucily mi sie w oczy te najczesciej wystepujace).
pewnie po swietach się zaopatrze w te maskę dziękuję bardzo za cynk
i także wesołych świąt życzę
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.