Makijaż do ślubu - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 09:47   #1741
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
jednak jeżeli mówimy o specyficznej stylizacji np. w stylu hiszpańskim..... przy mocnej sukni i dodatkach,z pastelowym makijazem zginiesz... to nie będzie sie trzymało stylistycznie konwencji,którą niejako narzuca styl sukni... będzie taka kobieta wyglądała jak ''niedokonczona'' będzie zgrzyt Poza tym biel jest wymagająca,twarz<oczy> musi być podkreślona rzy takiej jasnej plamie koloru... i nie mam na mysli makeupu Clowna itd... zebysmy się dobrze zrozumiały.
No dokładnie I tak, biel jest wymagająca i na dodatek przy białej sukni makijaż blednie, dosłownie... więc mając jasny makijaż, może to wyglądać tak jak by go nie było. Jeżeli ktoś chce makijaż, którego prawie nie widać to ok... ale do tego dochodzą zdjęcia, na których znowu makijaż jest delikatniejszy niż w rzeczywistości Także to trzeba brać pod uwagę

Do tego wybierając suknię narzucamy styl całego wizerunku (nie zdając sobie z tego sprawy): romantyczny, sexowny, klasyczny czy dramatyczny I śmiesznie wygląda dziewczyna w romantycznej sukni z kwiatami polnymi w łapce ze smokey eye i kobita w sukni królewskiej, tiarą i z lekkimi pastelami

Wiadomo, że najważniejsze, żeby Panna Młoda czuła się dobrze... więc też nikogo nie zmuszam do mojej wizji makijażu ale staram się wypośrodkować pomiędzy tym co dla niej dobre a tym co ona chce i lubi, co nie zawsze jest proste

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja napisałam ze wg. mnie nie ma co przesadzać w drugą stronę. MOIM zdaniem mocno przerysowane czy zbyt zdobne suknie ratuje własnie delikatniejszy makijaż i dodatki.
No ale to jest kwestia gustu. Uwazam ze umiejętnie zrobiony makijaż wydobedzie z nas to co najpiękniejsze wcale nie musi być to makijaż ostry, mocny
Widzisz, wcale nie Do bardzo zdobnej sukni nie pasuje delikatny makijaż Wyglądało by to śmiesznie. Ślubne stylizacje rządzą się własnymi prawami nieco innymi od stylizacji codziennych. Właśnie do przerysowanych sukni dopasowuje się przerysowane dodatki i mocny makijaż Wyobrażasz sobie delikatną Pannę w lekkiej eterycznej, zwiewnej sukni z mocnym makijażem i mocnymi dodatkami
Każdy zrobi jak zechce, każdy ma swój gust i swoje poczucie estetyki, ja tylko mówię, jakie są obecnie założenia ślubnej stylizacji... i ja akurat w zupełności się z nimi zgadzam i mi to wszystko do siebie pasuje Ale to tylko moje zdanie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:39   #1742
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny mam zatem pytanie, jaki makijaż bedzie pasować do takiej sukni https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1540 ? Taki jaki sobie wydumałam? Na zdjęciach jestem ja, suknia jest jeszcze w stanie surowym (zdjęcie z pierwszej przymiarki), jest uszyta z muslinu, ,na dole po prawej stronie ma być jeszcze niewielkie drapowanie z kwiatkiem.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:40   #1743
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zatem pytanie, jaki makijaż bedzie pasować do takiej sukni https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1540 ? Taki jaki sobie wydumałam? Na zdjęciach jestem ja, suknia jest jeszcze w stanie surowym (zdjęcie z pierwszej przymiarki), jest uszyta z muslinu, ,na dole po prawej stronie ma być jeszcze niewielkie drapowanie z kwiatkiem.
.......
łaaaadna suknia...mi się wydaje,że taki jaki sobie wymysliłaś będzie ok,ja bym tylko ładnie zaakcentowała policzki jakimś żywszym kolorem,bo masz fajne kości policzkowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:43
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:19   #1744
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zatem pytanie, jaki makijaż bedzie pasować do takiej sukni https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1540 ? Taki jaki sobie wydumałam? Na zdjęciach jestem ja, suknia jest jeszcze w stanie surowym (zdjęcie z pierwszej przymiarki), jest uszyta z muslinu, ,na dole po prawej stronie ma być jeszcze niewielkie drapowanie z kwiatkiem.
Suknia klasyczna, bardzo ładna swoją drogą, także makijaż 'średniej mocy' będzie najlepszy Zwłaszcza, że masz ciemne włosy i śniadą karnację. Tak jak pisała Dark01 dodałabym nieco złota do makijażu, żeby go rozświetlić
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 14:44   #1745
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Makijaż do ślubu

pomóżcie proszę i mnie suknie w załączniku, mam czarne włosy, nosze okulary bukiet będę miała pomarańczowy, sukienka w kolorze śmitankowym, cerę mam raczej jasna (niestety problematyczną), oczy brązowo-zielone (bardziej brązowe). Jaki makijaz mi doradzacie? będę wdzięczna za kązdą sugestię. Oczy mam raczej małe - dodatkowo szkła "minusy" je optycznie zmniejszają chciałabym dość mocno pomalowane oczy...ale sama nie wiem ...paznokcie delikatny frencz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie03831.jpg (100,8 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Zdjęcie0386.jpg (102,5 KB, 139 załadowań)
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 18:52   #1746
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Makijaż do ślubu

Będę mieć srebrną biżuterię więc złoty odcień w makijażu może się troszkę gryźć....No nie wiem pomyślę.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:01   #1747
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Będę mieć srebrną biżuterię więc złoty odcień w makijażu może się troszkę gryźć....No nie wiem pomyślę.
........
eeeeeeeee wcale,ze nie prawda...prawdopodobnie i tak tego złota nie zauważysz a jedynie rozświetli ono oko<kolory sie połączą ze soba i będzie tylko smuga koloru> ja nie rozumiem generalnie tej zależności,ze jak srebrne dodatki do tylko srebro na oku...a się spotykam z tym często...tak naprawde to sa tylko niuanse kolorystyczne dla wprawnego oka,Złoto Ci bardzo pasuje<lub złoty beż..jak wolisz>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 19:11   #1748
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
eeeeeeeee wcale,ze nie prawda...prawdopodobnie i tak tego złota nie zauważysz a jedynie rozświetli ono oko<kolory sie połączą ze soba i będzie tylko smuga koloru> ja nie rozumiem generalnie tej zależności,ze jak srebrne dodatki do tylko srebro na oku...a się spotykam z tym często...tak naprawde to sa tylko niuanse kolorystyczne dla wprawnego oka,Złoto Ci bardzo pasuje<lub złoty beż..jak wolisz>
amen
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 21:53   #1749
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
amen
I ja amenuję
A do tego połączenie złota ze srebrem bardzo ładnie wygląda, no i teraz jest modne... aby jak najdłużej

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
pomóżcie proszę i mnie suknie w załączniku, mam czarne włosy, nosze okulary bukiet będę miała pomarańczowy, sukienka w kolorze śmitankowym, cerę mam raczej jasna (niestety problematyczną), oczy brązowo-zielone (bardziej brązowe). Jaki makijaz mi doradzacie? będę wdzięczna za kązdą sugestię. Oczy mam raczej małe - dodatkowo szkła "minusy" je optycznie zmniejszają chciałabym dość mocno pomalowane oczy...ale sama nie wiem ...paznokcie delikatny frencz.
Możesz mieć mocniej pomalowane oczy... a nawet do minusów powinnaś je mocno zaznaczyć. Możesz zaszaleć i zrobić połączenie fioletu z pomarańczem i różem Ja uwielbiam to połączenie... wygląda bajecznie na oczkach Pytanie, czy makijaż chcesz mocny ale bardziej monochromatyczny, czy może być taki radosny i szalony

Nie obrysowuj całych oczu ciemną kredką/linerem, tylko zaznacz mocno zewnętrzne kąciki a wewnętrzne rozświetlaj.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 22:21   #1750
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
I ja amenuję
A do tego połączenie złota ze srebrem bardzo ładnie wygląda, no i teraz jest modne... aby jak najdłużej

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Możesz mieć mocniej pomalowane oczy... a nawet do minusów powinnaś je mocno zaznaczyć. Możesz zaszaleć i zrobić połączenie fioletu z pomarańczem i różem Ja uwielbiam to połączenie... wygląda bajecznie na oczkach Pytanie, czy makijaż chcesz mocny ale bardziej monochromatyczny, czy może być taki radosny i szalony

Nie obrysowuj całych oczu ciemną kredką/linerem, tylko zaznacz mocno zewnętrzne kąciki a wewnętrzne rozświetlaj.
........
jeszcze proponuję jasną kredkę na dolnej linii wodnej oka...żeby je powiększyć przy tych minusach,no i dokładnie wytuszowane,uniesione rzęsy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:47   #1751
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

skoro temat zrobił się taki gorący to może i ja wrzuce swoja suknię i przypomne jaki makijaż chce do niej zrobic podobnie jak Camilla mam ciemne (brązowe ) włosy takie same oczy, grube czarne brwi, oliwkowa skóra, która opala sie od razu na brąz. dodatki będą srebrne a bukiet jak na zdjęciu ale storczyki będą białe a róże pomarańczowe. jak myslicie taki makijaz i taka suknia pasuja?;> suknia będzie śnieżno biała - na zdjęciu jest śmietanka zapomniałam jeszcze dodać, że noszę tez okulary tylko że dość mocne plusy (+3, +4) soczewki nie wchodzą w gre
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2k0b8a661935n.jpg (33,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evening passon zdjecie nr 5h.jpg (20,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (50,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (85,3 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00678.jpg (79,9 KB, 46 załadowań)

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2011-04-09 o 08:50
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 09:15   #1752
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Makijaż do ślubu

Cześć może i mi coś podpowiecie odnośnie makijażu?
Mam raczej duże piwne oczy, ciemne brązowe włosy, ślub będzie w lecie więc buzia będzie trochę opalona. Biżuteria będzie srebrna, bo zdobienia na sukni są srebrne. Co do makijażu to nie chciałabym nic srebrnego bo wydaje mi się, że źle mi w takich kolorach. Dodam jeszcze, że bukiet będzie z jasnych różowych lub kremowych róż i zielonych lub białych storczyków.
Myślałam nad fioletem albo beżem tak jak na zdjęciu poniżej- taki makijaż miałam gdy byłam starsza, ale wtedy miałam złotą kieckę i biżuterię... nie wiem czy teraz będzie pasowało...
Chciałabym, żeby makijaż był widoczny ale znowu niezbyt mocny...

Zapomniałam dodać, że suknia jest w kolorze perłowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2407.jpg (40,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01454.jpg (11,4 KB, 85 załadowań)
__________________
09.03.13

Edytowane przez kwiatuszekkk21
Czas edycji: 2011-04-09 o 09:21
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:42   #1753
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
I ja amenuję
A do tego połączenie złota ze srebrem bardzo ładnie wygląda, no i teraz jest modne... aby jak najdłużej

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Możesz mieć mocniej pomalowane oczy... a nawet do minusów powinnaś je mocno zaznaczyć. Możesz zaszaleć i zrobić połączenie fioletu z pomarańczem i różem Ja uwielbiam to połączenie... wygląda bajecznie na oczkach Pytanie, czy makijaż chcesz mocny ale bardziej monochromatyczny, czy może być taki radosny i szalony

Nie obrysowuj całych oczu ciemną kredką/linerem, tylko zaznacz mocno zewnętrzne kąciki a wewnętrzne rozświetlaj.
dziękuję za odp pomyślę, sama nigdy bym tak nie połączyła kolorów, myślałam o mocnym podkreśleniu oczu ale właśnie monochromatycznie tzn beż/brąz/złoty/pomarancz.
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:58   #1754
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Makijaż do ślubu

To i ja poproszę ekspertki o podpowiedź Wklejam zdjęcie sukni na mnie. Suknia jest biała. Włosy mam ciemnobrązowe (jak widać na zdjęciu), oczy szare z czarną oprawą, cerę raczej jasną z piegami. Jakie kolory makijażu pasują?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:20   #1755
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
skoro temat zrobił się taki gorący to może i ja wrzuce swoja suknię i przypomne jaki makijaż chce do niej zrobic podobnie jak Camilla mam ciemne (brązowe ) włosy takie same oczy, grube czarne brwi, oliwkowa skóra, która opala sie od razu na brąz. dodatki będą srebrne a bukiet jak na zdjęciu ale storczyki będą białe a róże pomarańczowe. jak myslicie taki makijaz i taka suknia pasuja?;> suknia będzie śnieżno biała - na zdjęciu jest śmietanka zapomniałam jeszcze dodać, że noszę tez okulary tylko że dość mocne plusy (+3, +4) soczewki nie wchodzą w gre
a mi nie pozwolili zrobić zdjęć
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 15:31   #1756
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

.........
Dziewczyny,generalnie ,właśnie naszła mnie mysl,że to bez sensu troche dobierac majijaż do sukni <pod warunkiem,ze nie jest ona jakas specyficzna lub charakterystyczna...a przeważnie wasze suknie są klasyczno-romantyczne>..makijaż dobierajcie do waszego typu urody,,a nie do dodatków czy materiału !!!
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:33   #1757
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
Dziewczyny,generalnie ,właśnie naszła mnie mysl,że to bez sensu troche dobierac majijaż do sukni <pod warunkiem,ze nie jest ona jakas specyficzna lub charakterystyczna...a przeważnie wasze suknie są klasyczno-romantyczne>..makijaż dobierajcie do waszego typu urody,,a nie do dodatków czy materiału !!!
Suknia jest ważnym elementem, który ma wpływ na to, jaki makijaż dobrać, ale najważniejsza jest typ Waszej urody Bardzo często wybierając suknię nie macie pojęcia, jaki ona styl reprezentuje, wybieracie to co się Wam podoba i już. Jeżeli suknia którą wybrałyście prezentuje styl, który do Was pasuje, to oczywiście możecie się kierować przy wyborze stylem sukni, natomiast jeżeli suknia narzuca makijaż który do Was nie pasuje, to wybieracie to co pasuje do Was nie do niej, lub próbujecie to wypośrodkować

Moim zdaniem warto pokazać suknię, ja zawsze pytam Panny Młode, jaką mają suknię... zwłaszcza jaki kolor, bo nie wszystkie są w odcieniach bieli czy ecru

Ale to też moje zboczenie zawodowe, jako wizażystka i stylistka ślubna mam fisia na tym punkcie, aby cały wizerunek Panny Młodej był spójny
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 18:33   #1758
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
a mi nie pozwolili zrobić zdjęć
W niektórych salonach jest zakaz. W tym, w którym kupowałam suknię, akurat wolno robić zdjęcia

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto pokazać suknię, ja zawsze pytam Panny Młode, jaką mają suknię... zwłaszcza jaki kolor, bo nie wszystkie są w odcieniach bieli czy ecru

Ale to też moje zboczenie zawodowe, jako wizażystka i stylistka ślubna mam fisia na tym punkcie, aby cały wizerunek Panny Młodej był spójny
Wkleiłam wyżej zdjęcie i poprosiłam o radę, może coś podpowiesz?
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 19:28   #1759
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Suknia jest ważnym elementem, który ma wpływ na to, jaki makijaż dobrać, ale najważniejsza jest typ Waszej urody Bardzo często wybierając suknię nie macie pojęcia, jaki ona styl reprezentuje, wybieracie to co się Wam podoba i już. Jeżeli suknia którą wybrałyście prezentuje styl, który do Was pasuje, to oczywiście możecie się kierować przy wyborze stylem sukni, natomiast jeżeli suknia narzuca makijaż który do Was nie pasuje, to wybieracie to co pasuje do Was nie do niej, lub próbujecie to wypośrodkować

Moim zdaniem warto pokazać suknię, ja zawsze pytam Panny Młode, jaką mają suknię... zwłaszcza jaki kolor, bo nie wszystkie są w odcieniach bieli czy ecru

Ale to też moje zboczenie zawodowe, jako wizażystka i stylistka ślubna mam fisia na tym punkcie, aby cały wizerunek Panny Młodej był spójny
....
no tak,o tym już pisałyśmy....chodziło mi o suknie wklejone dokładnie w tym wątku,są klasyczne,nie narzucają jakiejs odjechanej stylizacji
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 21:37   #1760
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
dziękuję za odp pomyślę, sama nigdy bym tak nie połączyła kolorów, myślałam o mocnym podkreśleniu oczu ale właśnie monochromatycznie tzn beż/brąz/złoty/pomarancz.
Zobacz sobie, jak to na Tobie wygląda, jak się czujesz... a nóż widelec się okaże, że się czujesz super Ja się okaże, że to nie Twoja bajka to zawsze może to być brąz połączony z fioletem i złotem

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Cześć może i mi coś podpowiecie odnośnie makijażu?
Mam raczej duże piwne oczy, ciemne brązowe włosy, ślub będzie w lecie więc buzia będzie trochę opalona. Biżuteria będzie srebrna, bo zdobienia na sukni są srebrne. Co do makijażu to nie chciałabym nic srebrnego bo wydaje mi się, że źle mi w takich kolorach. Dodam jeszcze, że bukiet będzie z jasnych różowych lub kremowych róż i zielonych lub białych storczyków.
Myślałam nad fioletem albo beżem tak jak na zdjęciu poniżej- taki makijaż miałam gdy byłam starsza, ale wtedy miałam złotą kieckę i biżuterię... nie wiem czy teraz będzie pasowało...
Chciałabym, żeby makijaż był widoczny ale znowu niezbyt mocny...

Zapomniałam dodać, że suknia jest w kolorze perłowym
Moim zdaniem makijaż na zdjęciu jest za słaby na wesele, na zdjęciach w ogóle go nie będzie widać Ja tam też lubię, kiedy jednak cienie kontrastują z tęczówką Nie mówię, że masz zrobić całe oczy na niebiesko, ale byłoby cudnie, jak byś dołączyła do makijażu oka jakiś mały akcent w postaci niebieskiego, turkusu bądź zieleni, fiolet też może być I tak jak napisałam wyżej, zawsze możesz połączyć brąz z fioletem, czy brąz z niebieskim, pięknie się to komponuje.

Suknię masz klasyczną, więc makijaż ani lekki ani mocny, tylko coś pomiędzy Do Twojej urody też takie delikatne nie są najlepsze, bo zanikają.

Na tym zdjęciu co załączyłaś, masz bardzo słabo wytuszowane rzęsy - koniecznie o to zadbaj w dniu ślubu.

Co do bukietu, możesz połączyć różowe i kremowe róże z zielonymi storczykami. Róż bardzo lubi towarzystwo zieleni

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;26251950]To i ja poproszę ekspertki o podpowiedź Wklejam zdjęcie sukni na mnie. Suknia jest biała. Włosy mam ciemnobrązowe (jak widać na zdjęciu), oczy szare z czarną oprawą, cerę raczej jasną z piegami. Jakie kolory makijażu pasują?[/QUOTE]

A piegi masz srebrnawe, czy typowe brązowe?

Do szarych oczu pasuje właściwie każdy kolor... szary to kolor neutralny Ja osobiście lubię połączenie jagodowych fioletów i różów przy szarych oczach. W ogóle połączenie szarości z różem jest bajeczne Połączenie szarego z różem i pomarańczem też jest super.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
no tak,o tym już pisałyśmy....chodziło mi o suknie wklejone dokładnie w tym wątku,są klasyczne,nie narzucają jakiejs odjechanej stylizacji
A to święta racja, że klasyka zdecydowanie tu przeważa
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 07:46   #1761
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

kolciag a może mi cos doradzisz
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:01   #1762
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

koleżanki Wizażystki sie rozszalały, ja mam jeszcze jedno do dodania, do ślubu nigdy przenigdy bym sie sama nie malowala (pomimo ze zajmuje sie tym zawodowo)
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:01   #1763
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Makijaż do ślubu

A mi wpadły w oko takie makijaże Suknię mam koronkową w kolorze śmietankowym, dodatki będą fioletowe. Ale nie dlatego taki wybór. Mi po prostu jest dobrze w fioletach, normalnie zazwyczaj maluję się albo fioletowymi albo szaro-grafitowymi cieniami. Wiem, że te makijaże są dość mocne, sprawdzę jak będzie to wyglądać na próbnym, ale jak na razie strasznie mi się podobają (tzn bez tego brokatu, który jest na jednym). Myślicie, że się nada taki na ślub?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 50.jpg (18,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1208539440.jpg (46,9 KB, 17 załadowań)
__________________
06.12.2013 - Iga
20.06.2016 - Olek
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:09   #1764
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
A mi wpadły w oko takie makijaże Suknię mam koronkową w kolorze śmietankowym, dodatki będą fioletowe. Ale nie dlatego taki wybór. Mi po prostu jest dobrze w fioletach, normalnie zazwyczaj maluję się albo fioletowymi albo szaro-grafitowymi cieniami. Wiem, że te makijaże są dość mocne, sprawdzę jak będzie to wyglądać na próbnym, ale jak na razie strasznie mi się podobają (tzn bez tego brokatu, który jest na jednym). Myślicie, że się nada taki na ślub?
wiesz wszystko zalezy od kształtu Twojego oka , uważam że jak na makijaż ślubny to są one troche za bardzo przeysowane (aczkolwiek zdarzało mi sie malowac, czarnego smoka na ślub) na tych zdjeciach masz polaczenie fioletu z takim jakby fioletowym rozem, uważaj żeby tak dobrac kolor zebyś nie wygladała na zapłakaną
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 09:31   #1765
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Na tym zdjęciu co załączyłaś, masz bardzo słabo wytuszowane rzęsy - koniecznie o to zadbaj w dniu ślubu.
no właśnie dopiero na tym zdjęciu rzuciło mi się w oczy, że rzęsy prawie niewidoczne. Zwłaszcza te na dole. Zwrócę na to uwagę makijażystce. Z górnymi nie wiem czy da się coś zrobić, bo mogę je tuszować i tuszować a one po chwili znowu są proste i do tego sztywne. może zalotka by coś dała...
Dziękuję za rady
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:51   #1766
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
kolciag a może mi cos doradzisz
Oj przepraszam, pominęłam Twój post Zaraz doczytam i pomyślę

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
koleżanki Wizażystki sie rozszalały, ja mam jeszcze jedno do dodania, do ślubu nigdy przenigdy bym sie sama nie malowala (pomimo ze zajmuje sie tym zawodowo)
Ja też bym się sama nie malowała, ale ja w ogóle od kiedy innych maluję to przestałam malować siebie Tylko na jakieś wyjścia... ale to i tak nie to co kiedyś, a na co dzień to tylko rzęsy Zdecydowanie wolę malować kogoś

Cytat:
Napisane przez Kociak85 Pokaż wiadomość
A mi wpadły w oko takie makijaże Suknię mam koronkową w kolorze śmietankowym, dodatki będą fioletowe. Ale nie dlatego taki wybór. Mi po prostu jest dobrze w fioletach, normalnie zazwyczaj maluję się albo fioletowymi albo szaro-grafitowymi cieniami. Wiem, że te makijaże są dość mocne, sprawdzę jak będzie to wyglądać na próbnym, ale jak na razie strasznie mi się podobają (tzn bez tego brokatu, który jest na jednym). Myślicie, że się nada taki na ślub?
Super makijaże, ale jak napisała przedmówczyni, wiele zależy od Twojego oczka, czy udźwignie taki makijaż Mi się bardzo podoba ta 1 propozycja... ale dokonałabym kilku zmian Nie ciągnęłabym kolorowych cieni po całej powiece, ale tylko do połowy czy 3/4, a resztę do wewnętrznego kącika bym rozświetlała. No, chyba, że masz bardzo szeroko rozstawione oczy A tak jak najbardziej, ja bardzo dużo robią fioletowych makijaży ślubnych... bo sama uwielbiam ten kolor A jak się dobierze odpowiedni odcień to do każdego pasuje

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
no właśnie dopiero na tym zdjęciu rzuciło mi się w oczy, że rzęsy prawie niewidoczne. Zwłaszcza te na dole. Zwrócę na to uwagę makijażystce. Z górnymi nie wiem czy da się coś zrobić, bo mogę je tuszować i tuszować a one po chwili znowu są proste i do tego sztywne. może zalotka by coś dała...
Dziękuję za rady
Czasami są tak uparte rzęski, że nie chcą się podkręcać Zalotka jak najbardziej. A o kępkach rzęs myślałaś, próbowałaś? Można przykleić kilka i wtedy dotuszować rzęsy... dzięki czemu te nasze naturalne tak jakby się przyklejają do kępek i się unoszą Nie wiem, czy rozumiesz... bo to jakoś tak trudno mi wyrazić. Ja robię tak, że po przyklejeniu kępek, jak wyschną, biorę tusz, z góry nakładam na rzęsy palec, a od dołu naturalne szczoteczkom wciskam w te doklejone

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
skoro temat zrobił się taki gorący to może i ja wrzuce swoja suknię i przypomne jaki makijaż chce do niej zrobic podobnie jak Camilla mam ciemne (brązowe ) włosy takie same oczy, grube czarne brwi, oliwkowa skóra, która opala sie od razu na brąz. dodatki będą srebrne a bukiet jak na zdjęciu ale storczyki będą białe a róże pomarańczowe. jak myslicie taki makijaz i taka suknia pasuja?;> suknia będzie śnieżno biała - na zdjęciu jest śmietanka zapomniałam jeszcze dodać, że noszę tez okulary tylko że dość mocne plusy (+3, +4) soczewki nie wchodzą w gre
Dusiu, makijaż jest bardzo ładny i może być do sukni, ale mi do Ciebie nie koniecznie pasuje. Jesteś typem chłodnym, a makijaż jest ciepły Suknię super, że wybrałaś śnieżnobiałą, bo to najlepszy dla Ciebie kolor... i makijaż wybrałabym w chłodnych kolorach. Np. super by było, jak być kąciki rozświetliła srebrem zamiast złotem
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-10 o 11:00
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:21   #1767
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

kolciag nie pomyślałabym że biały lepiej do mnie pasuje :P w pierwszej wersji miała być śmietanka, bo biały bardzo się odcinał od mojej skóry a śmietanka jakoś lepiej wyglądała-tworzyła z moim mizernym ciałkiem ładna całość no ale ostatecznie jest biała
a zamiast srebrnego mógłby być perłowy? jedna z wizażanek zrobiła makijaż który też mi się spodobał - wrzucę fotkę bo nie potrafię odnaleźć tego wątku.może nie będzie miała nic przeciwko tylko ten pomarańcz zrobiłabym bardziej intensywny co myślisz?

jeszcze jedna sprawa...umówiona już jestem do konkretnej kosmetyczki (bardzo ją chwalą) ale nie zapisałam się na makijaż próbny bo pani powiedziała, że wystarczy jej zdjęcie itd. zastanawiam się teraz czy to dobry pomysł nie robić tego próbnego... moja koleżanka ma miesiąc wcześniej swój ślub i też ta kosmetyczka będzie ją malować, pomyślałam więc że zobaczę jak ją pomaluje i wtedy może zrobię próbny albo zdecyduje się pójść do innej...sama nie wiem...doradźcie co lepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6744.jpg (34,9 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez dusiaaa
Czas edycji: 2011-04-10 o 13:25
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:10   #1768
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
kolciag nie pomyślałabym że biały lepiej do mnie pasuje :P w pierwszej wersji miała być śmietanka, bo biały bardzo się odcinał od mojej skóry a śmietanka jakoś lepiej wyglądała-tworzyła z moim mizernym ciałkiem ładna całość no ale ostatecznie jest biała
a zamiast srebrnego mógłby być perłowy? jedna z wizażanek zrobiła makijaż który też mi się spodobał - wrzucę fotkę bo nie potrafię odnaleźć tego wątku.może nie będzie miała nic przeciwko tylko ten pomarańcz zrobiłabym bardziej intensywny co myślisz?

jeszcze jedna sprawa...umówiona już jestem do konkretnej kosmetyczki (bardzo ją chwalą) ale nie zapisałam się na makijaż próbny bo pani powiedziała, że wystarczy jej zdjęcie itd. zastanawiam się teraz czy to dobry pomysł nie robić tego próbnego... moja koleżanka ma miesiąc wcześniej swój ślub i też ta kosmetyczka będzie ją malować, pomyślałam więc że zobaczę jak ją pomaluje i wtedy może zrobię próbny albo zdecyduje się pójść do innej...sama nie wiem...doradźcie co lepsze
Wiesz, z opisu wydaje mi się, że jesteś Typem południowej Zimy... ale mogę się mylić, bez zdjęcia zawsze trudniej Zamiast srebrnego może być perła, jak najbardziej. A ten makijaż który teraz pokazałaś jest rewelacyjny Jak byś chciała wersję bardziej kolorową, to możesz zrobić to co już radziłam jednej osobie... pomiędzy ten brąz i pomarańcz wcisnąć odrobinę chłodnego fioletu wtedy ten fiolet podkreśli pięknie Twoją tęczówkę no i będzie odrobina chłodu w makijażu, który tak do Ciebie pasuje.

Co do suknie, mogło by się okazać, że śmietanka się z Tobą zlewa... Moim zdaniem wybrałaś ok

Co do kosmetyczki i próby, to moim zdaniem nie jest to najlepszy pomysł, aby ona po prostu odwzorowała to, co sobie wybierzesz... bo może się okazać, że zupełnie do Ciebie nie pasuje. Mam nadzieję, że ona dobierze odpowiednie modelowanie oka i odpowiednie odcienie, a nie dokładnie to co chcesz na Tobie wymaluje Jeżeli szkoda Ci pieniążków na próbę, to może sama zobacz, jak wyglądasz w takich kolorach Nie musi to być profesjonalny makijaż, ważne, żebyś zobaczyła siebie w czymś takim i w tej kolorystyce
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:25   #1769
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Makijaż do ślubu

Kolciag: zaraz wrzuce jakies zdjęcia swoich łoczów z prośbą o poradę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 14:30   #1770
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Kolciag : Ja też bym się sama nie malowała, ale ja w ogóle od kiedy innych maluję to przestałam malować siebie Tylko na jakieś wyjścia... ale to i tak nie to co kiedyś, a na co dzień to tylko rzęsy Zdecydowanie wolę malować kogoś
...........
ooo rany,ja tez tak mam przeważnie to mocno innych dziwi.
Paznokci już też sobie nie robię.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.