Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-27, 10:46   #1741
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Kalpi nie miałam, ale używam puder Maka.
Nakładam go po umyciu włosów trzymam ok 40 min i spłukuje letnią wodą i tyle Myśle, że z Kapli jest tak samo..
dziękuję Ci bardzo
to też tak będę robić

z odżywkami niestety nie pomogę, bo włosy czeszę tylko przed myciem, na dodatek jestem na diecie bezsilikonowej, a jedwab to chyba same silikony .... chociaż rozczesywanie na pewno by ułatwił
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:56   #1742
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mnie się kojarzy z męskimi perfumami Ale bardzo ładnie pachnie, ziołowo, ale jedyne moje skojarzenie to właśnie męskie perfumy. Zupełnie inaczej niż Vatika, która pachnie wyraźnie ziołowo-cytrynowo moim zdaniem. Ale zapach Heenary ani trochę mi nie przeszkadza, nie jest specjalnie wyczuwalny po zmyciu jak Amla, którą czuć jeszcze trzy mycia
Eee... to chyba jednak nie dla mnie. Zapach męskich perfum jakoś sprawia, że mam mdłości

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Mały offtop... Dziewczyny jaką polecacie odżywke, która ułatwi rozczesanie włosów? Nie wiem dlaczego, ale ostatnio po umyciu strasznie mi się plączą włosy :/
Może powinnam nakładać jedwab po umyciu?
Ja stosuję dwufazowe odżywki Gliss Kura. Co prawda, to prawie same silikony, ale nie obciążają włosów. Albo można zrobić samemu jakieś psikadło, np. z gliceryną i keratyną? Jedwab pomaga rozczesać włosy, ale może nieźle obciążać, więc chyba odżywka w sprayu będzie najlepsza.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 20:10   #1743
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Mały offtop... Dziewczyny jaką polecacie odżywke, która ułatwi rozczesanie włosów? Nie wiem dlaczego, ale ostatnio po umyciu strasznie mi się plączą włosy :/
Może powinnam nakładać jedwab po umyciu?

Ja mogę polecić te 2:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...czesywanie.htm

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...jaca-wlosy.htm

obie są świetne i kosztują grosze
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-28, 14:07   #1744
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja stosuję dwufazowe odżywki Gliss Kura. Co prawda, to prawie same silikony, ale nie obciążają włosów. Albo można zrobić samemu jakieś psikadło, np. z gliceryną i keratyną? Jedwab pomaga rozczesać włosy, ale może nieźle obciążać, więc chyba odżywka w sprayu będzie najlepsza.
Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dzięki. Którąś z nich kupie
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-01 o 09:25
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 08:52   #1745
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziewczyn kończy mi się mgdałowy z KTC i zapragnelam wyprobować coś nowego może khadi? zalezy mi na poroscie zeby mniej wypadaly i byly nawilżone ,warto?
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 10:52   #1746
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
(...)Teraz myślę czy nie sprawić sobie Kalpi Tone, bo chciałabym lekko przyciemnić włosy.
I jak? Próbowałaś już? Napisz jakie efekty bo też szukam czegoś co troche przyciemni włosy

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyn kończy mi się mgdałowy z KTC i zapragnelam wyprobować coś nowego może khadi? zalezy mi na poroscie zeby mniej wypadaly i byly nawilżone ,warto?
Ja z Khadi jestem zadowolona ale używam za krótko żeby powiedzieć coś o poroście..
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-01 o 10:55
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 11:08   #1747
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
I jak? Próbowałaś już? Napisz jakie efekty bo też szukam czegoś co troche przyciemni włosy
wiesz co Arrasando, doszłam do wniosku że zadziałam bardziej zdecydowanie - i dziś zamawiam w końcu hennę, amlę i indygo z Mazideł. Mam zamiar mieszać je w proporcjach podanych w tabeli na ich stronie. Wydaje mi się że efekty będą wyraźniejsze
mam też nadzieję że henna oblepi włosy i będą wydawać się grubsze, bo niestety z natury mam cieniasy

czy zaofftopuję jeśli napiszę Wam tu o efektach?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 12:16   #1748
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
wiesz co Arrasando, doszłam do wniosku że zadziałam bardziej zdecydowanie - i dziś zamawiam w końcu hennę, amlę i indygo z Mazideł. Mam zamiar mieszać je w proporcjach podanych w tabeli na ich stronie. Wydaje mi się że efekty będą wyraźniejsze
mam też nadzieję że henna oblepi włosy i będą wydawać się grubsze, bo niestety z natury mam cieniasy

czy zaofftopuję jeśli napiszę Wam tu o efektach?
mhm.. ja na razie z henną odpadam... farbowałam włosy ponad miesiąc temu i jakoś do henny nie jestem przekonana w 100%... ale o efektach chętnie poczytam
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:21   #1749
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
mhm.. ja na razie z henną odpadam... farbowałam włosy ponad miesiąc temu i jakoś do henny nie jestem przekonana w 100%... ale o efektach chętnie poczytam
a czemu nie jesteś przekonana? możesz napisać?
bo ja też trochę się tej henny obawiam, a jeszcze nie zamknęłam zamowienia więc jest szansa

i najważniejsze: czy po hennie są odrosty?
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:34   #1750
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a czemu nie jesteś przekonana? możesz napisać?
bo ja też trochę się tej henny obawiam, a jeszcze nie zamknęłam zamowienia więc jest szansa

i najważniejsze: czy po hennie są odrosty?
z tego co czytałam to odrosty są... ponoć henna się nie spłukuje tylko oblepia włos kolejnymi warstwami więc przy kolejnych farbowaniach te na końcach będą się wydawać grubsze od odrostów.
Ja się obawiam przede wszystkich obciążenia... troche wypadają mi włosy i boje się, że henna je dodatkowo obciąży no i kolor... znając moje szczęście to wyjdą mi czarne a niedawno ściągałam kolor - właśnie z ciemnego brązu (praktycznie czarny) więc teraz w kwestii koloru jestem ostrożna gdyby po farbowaniu henną w 100% wyszły mi brązowe to czemu nie... choć jakoś się tej henny obawiam

btw poczytaj wątek o hennie - tam jest dużo informacji na pewno Ci ktoś doradzi... ja za dużo o hennie nie wiem :P
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`

Edytowane przez Arrasando
Czas edycji: 2010-06-01 o 12:35
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:45   #1751
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

no wiem, powinnam poczytać, ale to taki dość spontaniczny pomysł i jeszcze nie zdążyłam
ale dzięki za pomoc w takim razie muszę się jeszcze zastanowić
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 13:16   #1752
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
a czemu nie jesteś przekonana? możesz napisać?
bo ja też trochę się tej henny obawiam, a jeszcze nie zamknęłam zamowienia więc jest szansa

i najważniejsze: czy po hennie są odrosty?
Są delikatne odrosty, ale ogólnie henna sie zmywa. Zajmuje to troche czasu ale schodzi.
Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
z tego co czytałam to odrosty są... ponoć henna się nie spłukuje tylko oblepia włos kolejnymi warstwami więc przy kolejnych farbowaniach te na końcach będą się wydawać grubsze od odrostów.
Cała masa dziwnych legend o hennie krąży, ale to już jest totalna bzdura. Moze po 10 latach farbowania


Cytat:
Ja się obawiam przede wszystkich obciążenia... troche wypadają mi włosy i boje się, że henna je dodatkowo obciąży
Henna nie obciąza, a odżywia.


Cytat:
btw poczytaj wątek o hennie - tam jest dużo informacji na pewno Ci ktoś doradzi... ja za dużo o hennie nie wiem :P
Na wątku o hennie jest cała masa babcinych zabobonów.


Jedyne co robi henna to po długim stosowaniu zaczyna puszyć włosy.
Farbowałam henną w proszku ELD około roku. Kolor Chna. Nic mi włosów nie oblepiało i się nie nawarstwiało. Jak postanowiłam przestać używać henny kolor zmył się dosyć szybko. Pogrubienia włosów też nie widziałam. Po jakichś 3-4 miesiącach bez problemu przeszłam na farby chemiczne, czego niby też sie nie da zrobić.

Te arabskie henny moze są trwalsze, nie próbowałam, ale eld daje super kolorki i dobrze sie zmywa.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2010-06-01 o 13:18
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:35   #1753
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Są delikatne odrosty, ale ogólnie henna sie zmywa. Zajmuje to troche czasu ale schodzi.
dzięki kocurzyco
byłoby bosko gdyby zeszła cała zwłaszcza że ja w sumię chcę tylko przyciemnić, nie farbować, więc szanse na zejście są tym większe
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 15:23   #1754
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A propos Kalpi Tonu - przyciemnia mi włosy może o pół tonu przy jednym uzyciu. Zależy, ile czasu sie z nim posiedzi. Okropnie pachnie curry, co mi trochę uprzykrza uzywanie go, bo zapach zostaje do kolejnego mycia. jeśli chodzi o odżywienie... Włosy sa sklejone i puszące się ale nie przesuszone. W sumie całkiem ładnie wyglądają ale są po prostu dziwne w dotyku, nigdy takiego uczucia nie miałam wcześniej. Na razie go nie odstawiam, bedę odświeżać kolor po hennie Khadi aż się skończy.
__________________
kosmetyki

Edytowane przez Aranjani
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:25
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:42   #1755
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Aranjani Pokaż wiadomość
A propos Kalpi Tonu - przyciemnia mi włosy może o pół tonu przy jednym uzyciu. Zależy, ile czasu sie z nim posiedzi. Okropnie pachnie curry, co mi trochę uprzykrza uzywanie go, bo zapach zostaje do kolejnego mycia. jeśli chodzi o odżywienie... Włosy sa sklejone i puszące się ale nie przesuszone. W sumie całkiem ładnie wyglądają ale są po prostu dziwne w dotyku, nigdy takiego uczucia nie miałam wcześniej. Na razie go nie odstawiam, bedę odświeżać kolor po hennie Khadi aż się skończy.
oo a ile go trzymasz i mieszasz z czymś?
Będę zamawiać tylko nie wiem na ile zostawić.. można wgl nakładać na farbowane włosy?
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 21:29   #1756
Aranjani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 574
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja stosuje na farbowane Garnierem a potem henną włosy. trzymałam 2 godziny i rozmieszałam go w oleju z pestek winogron, bo akurat mam go w nadmiarze. Pochodziłam troche w czapce na głowie i spłukałam, jak każdy inny olej.
__________________
kosmetyki
Aranjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 23:31   #1757
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ok, dzięki za odp
to zamawiam i będę próbować się przyciemnić
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 08:42   #1758
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

dziewczyny zamówiłam khadi niestety nie moge wytrzymać 15 minut z tym na głowie masakra co za smród ,juz zamowilam vatike i vatike migdalowa a tego chce sie pozbyc -byc moze ma super własciwosci ale zapach jest nie do przeskoczenia jak dla mnie ,jakby ktoś z was bylby zainteresowany khadi to pisac na pw...
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 18:33   #1759
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja też zaczynam przygodę z indyjskimi olejkami do włosów niestety zrobiłam zakupy zanim przekopałam się przez cały wątek :-( mam amlę dabura opartą na Paraffinum Liquidum i moja skóra nie znosi jej za dobrze (zwłaszcza na szyi i czole) za to włosy już po 2 użyciu błyszczą i wolniej się przetłuszczają. Dobrze że kupiłam najmniejsza buteleczkę.
Mam pytanie bo ktos wspominał o indyjskim mydłe do włosów - czy jest dobre? Bo jakieś mydła do włosów (brąz, rudych, jasnych) ma również Organique, czy to coś podobnego?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 14:13   #1760
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Chyba wątek umarł ale spróbuje Kupiłam na allegro Amlę 240 ml za 19 zł juz z przesyłka... i teraz mam watpliwości co do tego czy to naprawdę prawdziwa Amla... Dziwnie pachnie.. niby czytałam na forum że zapach nie wszystkim odpowiada itd ale moja śmierdzi.. OFFem tak mi sie kojarzy ten zapach.. Dodatkowo jest strasznie duszacy.. NIe wiem jak można z tym spać.. Moja jest z firmy Dabur. Też tak macie?? Określcie mi proszę włąciwy zapach Amli bo już nie wiem co kupiłam w końcu
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 17:01   #1761
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Tak. Można to skojarzyć z Offem. Każdy to inaczej interpretuje, słyszałam już o kulkach na mole, perfumach babci, starych skarpetkach... Większość dziewczyn ma właśnie firmy Dabur, ja też, więc tak- to jest ta Amla Ja trzymam godzinę, dwie, trzy ale nie ma szans żebym poszła z tym spać na głowie. Chyba bym się udusiła przez sen
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:20   #1762
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Ja raz próbowałam spać z amlą na głowie ale jako że Amla Dabur jest na parafinum liquidum którego moja skóra nie toleruje dostałam wysypu pryszczy na szyi i skórze głowy (coś koszmarnego) oraz po 6 praniach ręcznik, którym zabezpieczyłam poduszkę NADAL pachnie amlą za to trzymana 3-4 godzinki na włosach przed myciem jest świetna
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 22:00   #1763
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

to ja chyba jestem dziwna, bo bardzo lubie zapach amli darbur ( mialam z roznych zrodel, w tym kilka osobiscie przywiozlam z tunezji)...
teraz troceh poszla w odstawke, ale kiedys nawet caly weekend ja nosilam ( wielokrotnie)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:24   #1764
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Przemogłam się i spałam w amli na głowie... ale strasznie się zawiodłam.. Zmyłam rano szamponem eva natura pokrzywowym i juz przy rozczesywaniu wiedziałam że będą problemy.. Włosy wyschły, wyglądają gorzej niż kiedykolwiek...;/ tak sianowatych końcówek nie widziałam u siebie nigdy może użyłam złego szamponu?? Bo tutaj raczej nie zanotowałam jakichś szczególnych skarg na amlę...
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 15:01   #1765
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
to ja chyba jestem dziwna, bo bardzo lubie zapach amli darbur ( mialam z roznych zrodel, w tym kilka osobiscie przywiozlam z tunezji)...
teraz troceh poszla w odstawke, ale kiedys nawet caly weekend ja nosilam ( wielokrotnie)
Też lubię ten zapach No ale inni domownicy uważają, że śmierdzi, więc staram się nie chodzić w niej długo
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 21:09   #1766
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez OliOli Pokaż wiadomość
Przemogłam się i spałam w amli na głowie... ale strasznie się zawiodłam.. Zmyłam rano szamponem eva natura pokrzywowym i juz przy rozczesywaniu wiedziałam że będą problemy.. Włosy wyschły, wyglądają gorzej niż kiedykolwiek...;/ tak sianowatych końcówek nie widziałam u siebie nigdy może użyłam złego szamponu?? Bo tutaj raczej nie zanotowałam jakichś szczególnych skarg na amlę...
moze trzymalas zbyt dlugo lub zbyt krotko.. to byl pierwszy raz kiedy amle stosowalas?



Soleilka uff, a juz myslalam,ze tylko ja i moje otoczenie lubimy ten zapach :
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 09:55   #1767
OliOli
Rozeznanie
 
Avatar OliOli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 769
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Tak pierwszy raz nałożyłam jakoś po południu, przetrzymałam przez całą nic i rano umyłam... Podczas drugiej próby wypróbuję inny szampon i zobaczymy
OliOli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:25   #1768
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Mnie najlepiej amla pasuje trzymana ok. 3 h i efekt nie jest najlepszy po jej zmyciu ale tak 1-2 dni póżniej wtedy włosy są wyrażnie lżejsze, błyszczące, sypkie i ciemniejsze (muję głowę codziennie). Odkąd stosuję olejki do włosów nie mam ANI JEDNEJ rozdwojonej końcówki a byłam u fryzjera pół roku temu
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:24   #1769
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja dzisiaj trzymalam dluzej niz jedna noc i wszystko jest ok


moze to dlatego, ze pierwszy raz?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:06   #1770
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Hej. Po przeczytaniu prawie całego wątku zdecydowałam się na olejek amla. Kupiłam go przez allegro za chyba 25 zł z przesyłką i aktualnie jestem po drugim użyciu. Pierwszy raz zostawiłam na 3 h bo bałam się, że będzie za ciężki. Włosy stały się błyszczące, lekkie i sypkie. Za drugim razem zostawiłam na całą noc i są tak miękkie, że teraz mam troszkę problemu z ich ułożeniem, ale wcale mi to nie przeszkadza. Na pewno zostanę przy nim na dłużej bo przy stosowaniu olejku zauważyłam, że nie muszę używać innych odżywek do włośów. Czy szybciej rosną to trudno m istwierdzić, może za miesiąć. Aha dodam jeszcze, że mam włosy suche, średiej długości i mocno kręconw, troszke mi kolor przyciemniło po ostatniej nocy, ale jestem zadowolona gdyż nie widać już połysku rudośći co mnie troszkę irytowało
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.