Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 22:38   #1741
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
no i masz ... sie cholera odezwła gowniarzeria ....
powinnas sie cieszyc zes starsza... wiesz co mi mozesz jeszcze zrobic
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:51   #1742
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hahhaha dokładnie mała rzecz a cieszy
teraz juz chyba wiekszosc spoleczenstwa z tym mozna zobaczyc a pamietam jak calkiem niedawno Jimmy Carr w swoim 8 out of 10 cats, zbijał sie na całego z tego 'cuda' , ze niby co to ma byc ... taki wielki telefon

carmelova zapomnialam napisac, ze fajne fotki. Slubne zdjecia zawsze milo sie oglada ...
ja lubie swoje slubne fotografie ale mojej siostrze bardzo zazdroszcze sesji, ktora miala w Paryzu .

***

coz za paskudna pogoda :/
nic by mnie nie wyciagnelo z cieplego miszkania wiec biegi odlozylam na jutro
nalozylam maske na wlosy i zerkam kontem oka na 'Love Actally' i prawie co 5min wybucham smiechem .... hahha uwielbiam ten film ... Anglicy umieja krecic komedie jak nikt inny na swiecie

a jesli juz mowa o filmach to czy ktos tu jeszcze lubi Woodego Allena, moze?
Dzięki za opinię o zdjęciach

Co do iPada, to mam służbowego, ale nie mogę się przekonać. Bleh.

Byliśmy ostatnio w kinie na "Zakochanych w Rzymie", ale nas ten film nie zachwycił. Vicky (...) zdecydowanie lepsza
Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
nic mi nie mów.... dzisiaj do pracy nie dojechałam ale za to wcześniej do domu drałowałam 6 km na pieszo bo autobus utknął, nie mógł przejechać przez autostradę bo zalana... u nas znowu powodzie.. A zamiast do TZ przytulam się do papieru toaletowego (który chwilowo za chusteczki mi robi)



przepadnij maro nieczysta!!! i ty sie dalas przekonac??

Ja twardo się opieram



blog całkiem fajny, spróbuję z niego upichcić parę rzeczy (w tym omlet na słodko )



Czyżbym moją ślubną bransoletkę widzę na ręce? Jon Richard z perełkami z Debenhamsa?



ocet

30ki? niektórym tu już do 40 bliżej



no jak nic na głowę upadła.... Kuchnia angielska podobna do polskiej???

(ale ich fish w grubym ciescie lubię )
O matko, współczuje pogody! Dzisiaj w Krakowie 25 stopni
A bransoletka z etsy.com il_fullxfull.265116415.jpg

Co do wieku, to chyba nie jestem najmłodsza Mam 27 lat

Dostałam wreszcie informację! Wyjeżdżamy między 1 a 15 listopada
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:07   #1743
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię o zdjęciach

Co do iPada, to mam służbowego, ale nie mogę się przekonać. Bleh.
a ja lubie
bo mozna go ze soba wszedzie zabrac ( z laptopem za wiele zachodu w podrozy)
bo mozna ksiazki czytac w ciemnosci
uzwyac w podrozy, w lozku,w poczekalni
mnie sie bardzo przydaje


Cytat:
Byliśmy ostatnio w kinie na "Zakochanych w Rzymie", ale nas ten film nie zachwycił. Vicky (...) zdecydowanie lepsza
no wlasnie ja jeszcze nie widzialm i sie juz doczekac nie moge
a midnight in paris widzials?
Cytat:

Co do wieku, to chyba nie jestem najmłodsza Mam 27 lat
znajda sie i mlodsze
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:50   #1744
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

No prosze jak miloWeszlam z przekonaniem, ze pewnie znowu nic sie nie dzieje a tu taka niespodziankaDwie strony do nadrabiania
Carmelowa,madeleine,kinga i bluemoon- witajcie
Kofikazazdroszcze Ci tego, ze lubisz swoja prace! Ja za swoja nie przepadam, ale najgorsze jest to ze sama nie wiem czego chce od zycia i co bym chciala robic, jedno wiem napewno praca w biurze jest nie dla mnie
Zdjecia Twojej siostry ze slubu sa genialneTez jej zazdroszcze
Lorigratulacje dla TzA co do tableta to ja wlasnie spedzilam 15 minut, zeby powiekszyc imionaFajny gadzet, ale moje niezdarne lapki nie radza sobie z pisaniem
Little_ola gratuluje i jednoczesnie zazdroszcze 5 z przodu
Ola za to dzisiaj pogoda nas rozpieszczala, pieknie bylo

Herbatka gotowa, aniol wykapany, wiec ucieka do cieplego lozeczka ksiazke czytac,jeszcze tylko 2 dni i weekendMoze sie do Yorku z Tz wybierzemy, jeslintylko nie bedzie padac...

A tak poza tym to aniol jest juz od jakiegos czasu stanu wolnego (znaczy sie oficjalnie, bo nieoficjalnie juz zajeta), przeprowadzony (w trzech roznych hrabstwach mieszkalam w ciagu jednego roku)i przeogromnie znudzony nowa pracaTo tyle w wielkim skrocie, co u aniola przez ostatni rok sie dzialo, aaa! Zapomnialabym!ciocia zostane poraz trzeci Maluch na swiat postanowil przyjsc tuz przed swietami
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:46   #1745
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Jejej, Aniele, gratuluje kolejnego bobasa w rodzinie!

Lori, tez lubie tableta coraz bardziej, chociaz wybredna pod tym wzgledem jestem, starego nie chce uzywac, wole TZtowi nowego ipada podkradac

Caramelova, ladne zdjecia

Kofa, W.Allena bardzo lubie (i tylko ze wzgledu na niego planuje na jutrzejszy wieczor Zakochanych w Paryzu )

I czesc nowe
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:37   #1746
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
Kofikazazdroszcze Ci tego, ze lubisz swoja prace! Ja za swoja nie przepadam, ale najgorsze jest to ze sama nie wiem czego chce od zycia i co bym chciala robic, jedno wiem napewno praca w biurze jest nie dla mnie
Zdjecia Twojej siostry ze slubu sa genialneTez jej zazdroszcze
oj czasami tak jest, ze trzeba dlugo szukac i wykonywac rozne rzeczy zanim sie trafi na to co nas cieszy i interesuje

dziekuje czekam czekam niecierpliwie na wszystkie ujecia z sesji .... mam nadzieje ze beda niebawem

Cytat:
Herbatka gotowa, aniol wykapany, wiec ucieka do cieplego lozeczka ksiazke czytac,jeszcze tylko 2 dni i weekendMoze sie do Yorku z Tz wybierzemy, jeslintylko nie bedzie padac...
o tak weekend.... ostatnio nie wiem gdzie te tygodnie uciekaja? dzien za dniem mija a ja nawet nie wiem kiedy :/

York - malownicze miejsce, nawet gdy pada
Cytat:
Maluch na swiat postanowil przyjsc tuz przed swietami
to dziecko tej samej siostry? gratulacje

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
wole TZtowi nowego ipada podkradac
ja niby "gadzeciara" (niecierpie tego slowa) nie jestem ale ipady,iphony i i pody


Cytat:

Kofa, W.Allena bardzo lubie (i tylko ze wzgledu na niego planuje na jutrzejszy wieczor Zakochanych w Paryzu )
to jeszcze nie widziala ??? no to enjoy mnie sie baaardzo podobal

***

ja mam niezlego "krecka" jesli chodzi o Paryz ...
i znajoma francuzka ostatnio wspomniala mi o filmie Paris je t'aime, ktory okreslila jako 'odd' and 'very wird' .... hahhaha od razu wiedzialam, ze nalezy ogladnac go jak najszybciej i sie nie myslilam... uwielbiam wszytsko co "troche inne" od calej reszty
zatem gdy w tym samym czasie lubcie sie smiac,plakac i nawet troche wyslilic mózgownice to polecam

eeeeeeeee głodna byłam i wciełam prawie calą pizze
prosiak :brzyda l:
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 18:49   #1747
madeleine1301
Przyczajenie
 
Avatar madeleine1301
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Hej dziewuszki
U mnie wszystko sie jakos pokickalo ostatnioChyba sie rozstane z TZ-em.Chociaz tak mi jakos smutno jest,jednak przez 12 lat bylismy razem...Mam mnostwo watpliwosci,a poza tym bede samotna matka,a to nie jest takie proste.Desperacja mnie ogarnia przed ta trzydziestka.ZYCIE...
Dobrze,ze jutro mam girls night out,to sie odstresuje moze troche:brzydal
madeleine1301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:42   #1748
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Prywiet!!!

wieki mnie już tu nie było

U mnie nie wiele się zmieniło. Tż na studiach, ja pracuję tam gdzie pracowałam.

Wrociłam z Chorwacji tydzien temu i powoli ogarniam śmietnik w pracy. Czeka mnie napisanie raportu w sprawie postepowania dyscyplinarnego jednego z pracownikow. Wrzodow zoladka zaraz dostane.

To co tam u Was?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 12:13   #1749
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cześć

Klamka zapadła, mam być w Londynie od 1 listopada
Jakbyście słyszały o jakimś wolnym pokoju 2 osobowym na Ealing Broadway lub na linii overground'u jadącego do Paddington, albo generalnie w lokalizacji, które ma dobre połaczenie z Paddington, to baaaardzo proszę o kontakt na pw

madeleine ale co się stało? Może da się jeszcze uratować ten związek? Wiem, że chęci muszą być z obu stron i to jest najtrudniejsze. Ale warto walczyć, szczególnie jak macie wspólne dziecko

szien jak było w Chorwacji? Gdzie byliście? My w Baska Voda, rewelacja
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:39   #1750
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
szien jak było w Chorwacji? Gdzie byliście? My w Baska Voda, rewelacja
a gdzie nas nie było

byłyśmy w Zadarze, Bibinje, Sibenik, Split, Brac, Brela, Baska Voda i Makarska.

Fajnie było... przepiękny kraj i ludzie niesamowici.
Nie wiem czy bym wróciła, chociaż chciałabym zobaczyć Dubrovnik. Jak dla mnie to zadużo tam Polaków
wiem, że to okropnie brzmi ale teraz rozumiem dlaczego mój mąż nie chce jechać do Hiszpani. Mówi, że tam za dużo jest Anglików.
Czasami tak mi wstyd było pierwsza po południu i siedzi narypana gosciowa restauracji w bikini, jej partner... gwizdze na kelnerow (!!!), a ona daje popis ☠☠☠☠szczyzny po tym jak ktos jej uwage zwrocil aby sie okryla. Nigdy tego nie skumam, niektorzy ludzie na wakacjach to jakiegos zajoba dostaja. W Polsce to by do restauracji w bikini nie poszla a tak to jej sie wydaje, ze kazdy jej cycole chce ogladac.
No i jeszcze najlepszy tekst... leze na plazy w Brac i gdzies tam obok mnie siedzi sobie para. Koles bialy, dziewczyna o ciemniej skorze (uroda etiopska), plywaja, smaza sie, graja w pilke i nagle przez plaze przechodza dwie pary starszych polakow i jedna taka madra krzyczy do drugiej:

"Bozenka... Patrz!! Taka czarna i jeszcze sie opala. Jaka glupia!"

Myslalam, ze splone ze wstydu. Zaczelam cos tam na glos komentowac to sie zaplula, ze sie wtracam w prywatna rozmowe. Kolezanka musiala nas rozdzielac. Myslalam, ze sie krew poleje

wiec chyba nie wroce do Chorwacji nie na moje nerwy takie cos... to taka Ibiza dla Polakow (w szczegolnosci Makarska)

poza tym jest milion innych miejsc, ktore chcialabym zobaczyc... Tokjo, Nowy York, Kuba...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2012-09-30 o 13:42
szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 18:54   #1751
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Szein, chyba mnie nie zachecilas do wakacji w tamtych stronach
Aczkolwiek do konca zrazic do Chorwacji moga mnie tylko czerwone nogi

Madeleine, powodzenia

Ps. Zakochanych w Rzymie mialam na mysli, nie w Paryzu!!
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2012-09-30 o 18:56
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 19:46   #1752
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

szien to dopiero(nie)przyjemności. Grunt,ze udało wam sięnieco wypocząć.
madelaine powodzenia. Zeby bylo łatwiej niż trudniej.
carmelova czyli witaj przygodo powodzenia
aniele hello
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:29   #1753
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Szein, chyba mnie nie zachecilas do wakacji w tamtych stronach
Aczkolwiek do konca zrazic do Chorwacji moga mnie tylko czerwone nogi

Madeleine, powodzenia

Ps. Zakochanych w Rzymie mialam na mysli, nie w Paryzu!!
Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
szien to dopiero(nie)przyjemności. Grunt,ze udało wam sięnieco wypocząć.
madelaine powodzenia. Zeby bylo łatwiej niż trudniej.
carmelova czyli witaj przygodo powodzenia
aniele hello
ej to nie tak, Chorwacja jest piekna!! Polecma Split, jest niesamowity! Jak juz kiedys bedziecie siewybierac do Chorwacji to trzymajcie sie z daleka od malych miejscowosci takich jak Baska Voda czy Makarska bo tam to jak w Sopocie

opisalam tylko dwie wyrywkowe sytuacje, a bylo ich wiecej...

wole jednak buractwo w jezyku, ktorego nie rozumiem
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:35   #1754
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Szein, chyba mnie nie zachecilas do wakacji w tamtych stronach
ile ludzi tyle opini. Ja zadnych doświadczen podobnych do szien nie mialam, a bylam w breli, baskiej vodzie i na makarskiej 10 dni... moze trafila na niezbt korzystny czas. My bedac pod koniec sierpnia/poczatek wrzesnia nie spotkalismy "chamskich" Polakow
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 21:40   #1755
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
ile ludzi tyle opini. Ja zadnych doświadczen podobnych do szien nie mialam, a bylam w breli, baskiej vodzie i na makarskiej 10 dni... moze trafila na niezbt korzystny czas. My bedac pod koniec sierpnia/poczatek wrzesnia nie spotkalismy "chamskich" Polakow
Ja bylam od 9.09 do 21.09 i na te kwiatki natknelam sie glownie w okolicy Makarskiej. Mozliwe, ze pecha mialam albo ty szczescie.

I to nie byli "chamscy" Polacy tylko chamscy bez cudzyslowia. Widzialam tez grupke polskiej mlodziezy (prawdopodobnie wycieczka szkolna), ktora grala w calkiem glosna gre o pierwszej w nocy, krzyczac przy tym "pedał, pedał, ku*wa, ku*wa, cipa, cipa..." aż policje mieszkancy wezwali.

I to nie jest tylko moja opinia, koleżanka z która podrózowalam też się czuła czasami nieźle zażenowana, a druga koleżanka po polsku zna tylko trzy słowa wiec sobie nie mogla wyrobic zdania.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:01   #1756
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kod:
Jejej, Aniele, gratuluje kolejnego bobasa w rodzinie
Dziekuje
Kod:
to dziecko tej samej siostry? gratulacje
Tak, tej samej!

Ambitnie chcialam cytowac, ale nadal mi to nie wychodzi na tablecie a na dol juz mi sie nie chce schodzic
Kofi mi tez ten czas strasznie szybko leci, zanim sie obejrzalam juz poniedzialek
Do Yorku w koncu nie pojechalismy, bo Ola przypomniala nam o powodzi, wiec nie bylo sensu, tak wiec spedzilismy bardzo leniwa niedziele-wstalam po 12.00
Co do pracy to dosc dlugi temat,moglabym porobic jakies kursy, pojsc na studia (kierunek, ktory skonczylam kompletnie mnie nie kreci), ale sama nie wiem co to mogloby byc
Mam nadzieje, ze wstawisz wiecej zdjec swojej siostry!zakochalam sie w jej sukience i kolczykachMimo tego, ze nie kreca mnie suknie, sluby i cala ta oprawa to jak zobaczylam zdjecia Twojej siostry pomyslalam sobie-w takiej sukni moglabym wziac slub
Luna hello
Szien wydaje mi sie, ze to nasze polskie pristackie zachowanie to widac wszedzie, nie tylko w Chorwacji, ja 3 tygodnie temu wrocilam z Grecji i tez nieraz sie wstydzilam przynac, ze jestem Polka, nie wiem o co chodzi, ale kompletnie nie umiemy zachowac sie w obcym kraju, nie szanujemy ani kultury ani tradycji panstwa, w ktorym przebywamy, wychodzi z nas to cale buractwo i zachowujemy sie (uogolniam, bron Boze nie pisze o nikim konkretnym)jakbysmy wszystkie rozumy pozjadali i byli panami i wladcami swiata a do Chorwacji bardzo bym chciala pojechac, planujemy z Tz sie tam wybrac w przyszlym roku

A jesli o wycieczkach mowa to chcemy sie wybrc na 2-3 dni do Paryza, takze Kofika szykuj sie na lawine pytan

Uciekam spac, dobranoc i milego poniedzialku
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:19   #1757
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez madeleine1301 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko sie jakos pokickalo ostatnioChyba sie rozstane z TZ-em.Chociaz tak mi jakos smutno jest,jednak przez 12 lat bylismy razem...
uuu coz za wyznanie ... 12 lat to szmat czasu (nam tez stuknie 12ka w przyszlym roku ) nigdy nie wiem co w takiej sytuacji powiedziec... Ty pewnie sama lepiej wiesz... czy ci dobrze z nim czy bez niego ...

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
To co tam u Was?
helloooooo... mmmm juz po wakacjach, teraz odmierzam czas do nastepnych ... poza tym praca,spotkania ze znajomymi,wypady tu i tam ... ogolnie fajnie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Cześć
Klamka zapadła, mam być w Londynie od 1 listopada
Jakbyście słyszały o jakimś wolnym pokoju 2 osobowym na Ealing Broadway lub na linii overground'u jadącego do Paddington, albo generalnie w lokalizacji, które ma dobre połaczenie z Paddington, to baaaardzo proszę o kontakt na pw
och nie pomoge bo w Londynie nie maszkam ... ale niedalej jak wczoraj tamtedy przejezdzalam

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
, Nowy York, Kuba...
tez mi sie te miejsca marza

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Ps. Zakochanych w Rzymie mialam na mysli, nie w Paryzu!!
i jak?i jak?

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
wole jednak buractwo w jezyku, ktorego nie rozumiem
buractwo w jakimkolwiek jezyku jakos do mnie nie przemawia w ogole

Cytat:
Napisane przez upadly aniol;36844992[B
Kofi[/B] mi tez ten czas strasznie szybko leci, zanim Mam nadzieje, ze wstawisz wiecej zdjec swojej siostry!zakochalam sie w jej sukience i kolczykachMimo tego, ze nie kreca mnie suknie, sluby i cala ta oprawa to jak zobaczylam zdjecia Twojej siostry pomyslalam sobie-w takiej sukni moglabym wziac slub
wow dzieki za wszelkie komplementa,przekaze zainteresowanej ...
mysle, ze bede miala wiecej zdj niebawem, znajac mnie z pewnoscia je zafejsbukuje
Cytat:
A jesli o wycieczkach mowa to chcemy sie wybrc na 2-3 dni do Paryza, takze Kofika szykuj sie na lawine pytan
pytaj smialo ... o paryzu to ja moge w dzien i w nocy
pisz na PW albo na fb

***

weekend byl i sie zbyl ... oczywiscie za szybko sie skonczyl ...echhhhhhh
zapewne dlatego, ze nawet porzadnie odpaczac nie zdolalam :/
w piatek chinskie TA i ogladanie glupot w TV, w sobote zakupy z tz (serdni to byl pomysl, bo wrocilam tylko z 1 spodnica)
a niedziela w Londynie u bylej wizazanki... fajnie bylo ... ale dzis rano mialam wrazenie, ze koniecznie potrzebuje jeszcze jdenego dnia wolnego....
Ok lece ... zaraz briefing,reg, 1lekcja ...2ga...itd :/
byle do 3:30

udanego poniedzialku
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:53   #1758
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Ja bylam od 9.09 do 21.09 i na te kwiatki natknelam sie glownie w okolicy Makarskiej. Mozliwe, ze pecha mialam albo ty szczescie.

I to nie byli "chamscy" Polacy tylko chamscy bez cudzyslowia. Widzialam tez grupke polskiej mlodziezy (prawdopodobnie wycieczka szkolna), ktora grala w calkiem glosna gre o pierwszej w nocy, krzyczac przy tym "pedał, pedał, ku*wa, ku*wa, cipa, cipa..." aż policje mieszkancy wezwali.

I to nie jest tylko moja opinia, koleżanka z która podrózowalam też się czuła czasami nieźle zażenowana, a druga koleżanka po polsku zna tylko trzy słowa wiec sobie nie mogla wyrobic zdania.

Szien mój cudzysów sta ze dla mnie to po prostu niekulturalne odzywki, chamskie utosamiam z czym inym


nie wiem moze ja mam po prostu takie szczescie ze podrozoujac nei spotykam takich ludzi albo po prostu nei zwracam na nich uwagi. Ja np nei widze sensu zwracania komus na ulicy uwagi ze niestosownie sie odnosi albo mowi. Jak ktos ma takie uosobienie lub jest tak wychowany to ja go tego nie oducze a moge dostac jedynie w "zeby" za nic. Po co siebie nakrecac i psuc sobie humor osoba ktorej ani nei znam ani ktora swojego zachowania nie zmieni po mojej interwencji

CDN lunch mi sie skonczyl
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-10-01 o 12:55
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:02   #1759
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

brym
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 20:55   #1760
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
brym
wiolaaaa coz za wylewnosc

***

zmusialam sie dzis do biegow ... oj opornie mi to ostatnio idzie
tylko 7km i raptem 522kcal w 55min :/
a zrem za 5 ciagle cos TA albo jakis inny syf .... gotowac mi sie nie chce ....
Do tego,
w piatek wypada tzw "social Friday". Spotykamy sie z dziewczynami z pracy w kazdy pierwszy piatek miesiaca, plus przychodza jeszcze te ktore juz z nami nie pracuja. Ustalilysmy cos takiego przed wakacjami aby podtrzymac kontakt, szczegolnie ze w tym roku odeszlo kilka naprawde fajnych osob ....
Zatem bedzie znowu jedzonko i i i widomo ... wino
W niedziele z kolei chcemy sie z TZ wybrac do Jemie Oliver Italian ..... i jak ja mam nie tyc

ok lece pod prysznic bo czuć

aaaaa przypomnialo mi sie po com tu wlazla
widzialyscie??? http://www.kindovermatter.com/2010/0...able-free.html
mozna wydrukowac i powiesic np w pracy
ja tak zrobilam, smiechu bylo co niemiara .... hihiihihih

w ogole polecam stronke www.pinterest.com
kopalnia pomyslow
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2012-10-02 o 21:45
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:10   #1761
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofika super ten plakat! Też powieszę w pracy
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 15:54   #1762
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi


Mozna ?
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:02   #1763
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

emciu mozna
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:10   #1764
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi


Wiekszosc z was mieszka w UK ?
Przydreptalam do was, bo zaciekawil mnie tytul watku - wrecz uwielbiam Bailey'sa
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:12   #1765
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość

Wiekszosc z was mieszka w UK ?
Przydreptalam do was, bo zaciekawil mnie tytul watku - wrecz uwielbiam Bailey'sa
uhm prawie wszytskie Carmelova jeszcze w Polszy ale juz niebawem wyladuje na wysepce

a Bailey's dobry ale za slodki jak dla mnie ... pijam okazjonalnie moze 2 razy do roku
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 16:14   #1766
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

a probowalas wymieszac z mlekiem?
__________________
Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones.

Edytowane przez emciu
Czas edycji: 2012-10-03 o 16:16
emciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 00:00   #1767
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez emciu Pokaż wiadomość
a probowalas wymieszac z mlekiem?
nie ... ale jakos nie brz mi to zachecajaco (za mlekiem nie przepadam... uzywam tylko do kawy i czasem z platkami kuk )

***
skonczylam wlasnie gotowac danie z ksiazki JO posilek w 15min taaaa o 10:30 zaczelam hahhahahhaha

baranoc
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 16:41   #1768
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
W niedziele z kolei chcemy sie z TZ wybrac do Jemie Oliver Italian ..... i jak ja mam nie tyc
mmm Jamie, pycha zarelko ma. Ostatnio jadlam u niego tagliatelle z sosem truflowym i chyba malinowy brownies, nie pamietam deseru ale na pewno z malinami. miodzio

ja mam w koncu normlana kuchenke gazowa i piekarnik wiec szalenstwo kuchenne trwa (a na wadze 5kilo mniej)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 11:35   #1769
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
mmm Jamie, pycha zarelko ma. Ostatnio jadlam u niego tagliatelle z sosem truflowym i chyba malinowy brownies, nie pamietam deseru ale na pewno z malinami. miodzio

ja mam w koncu normlana kuchenke gazowa i piekarnik wiec szalenstwo kuchenne trwa (a na wadze 5kilo mniej)
dzieki wioqn zapowiadaja piekna pogode .... a Cambridge to takie urocze miejsce mysle, ze po dlugim spacerze kazde danie Jamiego bedzie nam smakowac

5kg no nadal biegasz?
ja raczej przybieram niz trace :/ ale nie ma sie co dziwic ... niedalej jak wczoraj delektowalam sie mozzarella w panierce i lasagne w akompaniamencie czerwonego wina hahhahaha

***

na zewnatrz slonecznie, czas na pranie .... a pozniej juz tylko relaxxxxxx
udanej soboty
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 16:02   #1770
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

hmm.. u mnie w pracy prawdopodobnie xmass party zacznie sie od kolacji u Jamie O., pozniej do klubu (taka jest wstepna wersja)- drinki w klubie wliczona, a wklad wlasny w koszt imprezy to 20f
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.