Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 13:08   #1741
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja sobie zajadam jablka, kroje na cwiartki 2 jablka i w chwili kryzysu sie zapycham. Nie mam wyrzutow, ze zjadlam cos ciezkiego :P wiem, ze musialabym wstac i zjesc cos. Ach to moje lenistwo

mnie tylko tesciowa uraczyla komentarzem 2 tyg po porodzie, ze w doopie mi zostalo.
No bo ja jestem mega głodna.. Ale nie jem bo wiem że mi zostanie w ale może faktycznie jabłka to nie głupi pomysł..

Ale małpa!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:08   #1742
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

tak wygląda nasz dzisiejszy dzień....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2018.jpg (63,1 KB, 29 załadowań)
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:09   #1743
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cześć, my dziś noc udaną mieliśmy. Tak jak pisałam młoda obudziła się dokładnie 0:30, wychodzi na to, że spała ponad 4,5 h . Później obudziła się po 2:00 i a potem po 6:00.
Ogólnie mnie chyba znów albo jakiś baby blues łapie, albo się starzeje. nudzi mnie moje życie.

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
A wam Szumis uspokoi płacząc dziecko? U mnie nie daje rady.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:13   #1744
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No bo ja jestem mega głodna.. Ale nie jem bo wiem że mi zostanie w ale może faktycznie jabłka to nie głupi pomysł..

Ale małpa!
U mnie nie zdaloby egzaminu, jak przeciagne glod, to zaraz mi slabo, cukier mi spada i w ogole niefajnie jest, wiec jablka, w ogole jakis owoc przy karmoeniu jest ok.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:14   #1745
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
mnie tylko tesciowa uraczyla komentarzem 2 tyg po porodzie, ze w doopie mi zostalo.
a mi teściowa powiedziała, że mam okropny brzuch, cały w rozstępach. (rozpłakałam się wtedy jak głupia i żałowałam, że mam dzieci)
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:14   #1746
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Uff, kawa zmielona, orzechy zmielone, zupa ugotowana, odkurzone, podłogi umyte, naczynia umyte.

Muszę jeszcze zdjąć suche pranie i poprasować. Póki co szamam zupę
Młody śpi, mam nadzieję że się nie obudzi teraz, bo mam podogi mokre wszędzie.

Ten kto wymyślił, że to jest URLOP macierzyński, na pewno był facetem.. Oni by siedzieli cały dzień na kompie/konsoli i od czasu do czasu dali dziecku butlę/zmienili pieluchę.

Wypadałoby mi jeszcze jechać do sklepu, do dziadka i do przychodni, ale jest tak paskudnie na polu, że strasznie mi się nie chce z domu wyłazić..

Hariett, a czemu otulacze Ci nie podpasowały? Ja w sumie nie widzę dużej różnicy między otulaczem z wkładem, a kieszonką z wkładem

Co do MM to koszty są ogroomne, koleżanka mi kiedys podliczyła, to się mega cieszyłam, że jednak młody z cycków je.

Viki,
możesz w wielo pakować od początku Ja zaczęłam niedługo po powrocie do domu

Magda, a Ty też miałaś wielo?
Mamą się nie przejmuj, zapomniał wół jak cielęciem był..
Ja pytałam tu kiedyś o podjadanie z ciekawości Ja nie podjadam, ale piję zawsze
Owoce to nie jest dobry pomysł, bo w nocy wątroba nie umie rozłożyć dobrze tych owoców i one się odkładają w formie tłuszczyku

Pietrusiowata, haha, sąsiadka wygrała internety

Kinga, biedny Szymek Mnie ostatnio rozśmieszyło jak czytałam, że po drugim skoku dzieci odkrywają, że mają ręce. I są tym przerażone
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:14   #1747
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Co do przychodni- u nas dzieci zdrowe sa w innej części budynku- z osobnym wejściem- wiec jest super- za to niestety wiem ze jak jest przypadek dziecka z choroba zakaźną to przyjmują je w części zdrowej jesli tam akurat dzieci nie ma- tylko jakoś nie widze tego ze potem wietrzą tam w środku zimy?
Kasia powodzenia!

Cieszyłam sie ze nie bede do Katowic jeździć... No i znowu zderzenie z zeczywistoscią...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:17   #1748
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Viki od kilku dni, od kiedy stopniały zapasy pieluch 1 u nas są lekko luźne w nóżkach, ale jak przecieka to tylko górą

Magda w sumiegdyby to nie była mama to dobry tekst masz

Nagda w nocy nie, ale ok. 7 coś zjadam i piję


Była lekarka i wszystko ok, pogadała o szczepieniach bo musi itd. Ale wiecie co zrobiłam? Głupia jestem że szok - podpisałam oświadczenie o szczepieniach w ogole teraz nyśle jak to załatwić, bo karta szczepień w jednej przychodni, zapisani w drugiej (plus tam jest to durne oświadczenie) i jak teraz wyciągnąć kartę szczepieñ z pierwszej żeby mieć ją przy sobie... Z drugiej strony czy to cokolwiek da jak ta kartka jest podpisana? Głupia jestem że to podpisałam...
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:17   #1749
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ahnessy, ale biedna Karinka ech, znam tą minkę aż za dobrze

Ja mogę dużo powiedzieć o moim życiu teraz, ale żeby mi się nudziło to nieee

Boziu, jaka dobra zupa mi wyszła Co najlepsze, nienawidziłam krupniku, a teraz jak sama gotuję, to lubię. Ale kojarzył mi się z szarą breją z kaszą, bleh. A ja daję domową vegetę, domowy bulion i wychodzi fajna, taka żółciutka. Pieprzu sypnęłam od serca, to mnie przynajmniej zagrzeje
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:18   #1750
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Doootka super

Uaoo juz dawno przestalam sie przejmowac opinia ludzi. Wazne, ze ja sie sobie podobam. Dotka to co zjesc? Ja sobie nie moge pozwolic na przetrzymanie glodu :-/
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:18   #1751
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kamilka, co u Was?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:21   #1752
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
moja od kilku dni, wydaje mi sie ze całkiem sporo tego zwraca
czasem takie swieze a czasem takie nadtrawione jak serek
pytałam o to położną i nie bardzo sie przejeła a ja już sie naczytałam o refluksie....
No to moja to samo, a Twoja potem chce jeść czy nie? Bo u mnie to potrafi rzygnac a potem spać 3h...





Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Mnie pediatra powiedzial, ze jak dziexko ladnie przybiera, to nie ma sie czym przejmowac. Ulewanie u dzieci to normalna sprawa. Moj czasami potrafi po jednym karmieniu ulac 2 lyzki stolowe, gdzie podobno to sporo jest.
No u mnie to jest na pewno więcej niż 2 lyzki stolowe dlatego piszę o rzyganiu a nie ulewaniu ;-) chociaż nie wiem może ona się najada za bardzo, bo mam jakąś przypałową ilość mleka w cyckach - wczoraj w 6 min ściągnełam 110 ml...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:22   #1753
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja mam aplikacje- i tylko jeden rodz szumu działa... I nie w czasie wycia- tylko bardziej jak mała jest taka rozdrażniona- znudzona? Jak płacze bo jej cos nie pasuje to nie ma opcji... Zwłaszcza wieczorami nam to buczy do zaśnięcia...

Koszty mm? Masakra... Cieszyłam sie zawsze ze długo cyckiem chlopcow karmiłam... I juz jedli duzo innych produktów... A i tak kupa kasy szła...

DOTKA w szpitalu badają TYLKO 4,8,12 tydz i nic poza tym. Po prostu NIE i *uj ze to dokładnie to samo badanie? Prywatnie tez dzwoniłam- musze dzwonić we wtorek bezpośrednio do pani dr czy nas przyjmie... Ale pielęgniarka juz mi zapowiedziała ze jak tam nas badają to lepiej tam jezdzic bo pani dr niechętnie takie dzieci przejmuje...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:22   #1754
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Dotka a bo nie wiedziałam jak te wkłady zakładać żeby wyłapały siku plus kupę. Kieszonki zakładam i już

Koszt mm to w sumie b. Zróżnicowany, są takie za 17 zł i są takie za 50 i droższe. My mamy za 36 i trochę bez sensu, ale niech młodemu na zdrowie idzie ;D
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:24   #1755
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
a mi teściowa powiedziała, że mam okropny brzuch, cały w rozstępach. (rozpłakałam się wtedy jak głupia i żałowałam, że mam dzieci)

Dlatego ja mojej mamie się nie przyznaje do rozstępów. Niech nie widzi, ja będę zdrowsza.


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Magda, a Ty też miałaś wielo?
Mamą się nie przejmuj, zapomniał wół jak cielęciem był..
Ja pytałam tu kiedyś o podjadanie z ciekawości Ja nie podjadam, ale piję zawsze
Owoce to nie jest dobry pomysł, bo w nocy wątroba nie umie rozłożyć dobrze tych owoców i one się odkładają w formie tłuszczyku
Chciałam, ale najpierw czekam na becikowe. Choć nie wiem już czy się w to pakować..
No najwyraźniej
Ja też pije, ale właśnie głodna jestem tak, że burczy mi mega w brzuchu (wczoraj to się młody wystraszyl)
Hmmm.. No to nie mam pomysłu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:26   #1756
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ja nie podjadam. Za to zawsze mi się pić chce.
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:27   #1757
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Pić to hektolitry
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:30   #1758
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Magda mi koło 7 to aż słabo się robi plus "kacyk" z powodu zbyt małej ilości wody i poranek idealny.

A, no i mamy praktycznie zrośnięte ciemiączko kintrolować jak rośnie głowa i powinno być ok.
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:32   #1759
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Zabijcie mnie i oddajcie mi moje dziecko.
Dotka u was już był drugi skok ile trwał faktycznie dwa tygodnie? Czy tylko ja mam tego pecha, że mój syn tak kiepsko to znosi. Płakać mi się chce, już nawet tego smoczka nieszczęsnego dałam i co 2 min spokoju i znowu na ręce.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 13:32   #1760
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Viki od kilku dni, od kiedy stopniały zapasy pieluch 1 u nas są lekko luźne w nóżkach, ale jak przecieka to tylko górą
I masz te one SIZE czy newborny? Ja mam tylko one size dlatego jeszcze czekam (no i chciałam ogarnąć się jakoś bardziej po porodzie zanim się zacznie pranie wielo)


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja mogę dużo powiedzieć o moim życiu teraz, ale żeby mi się nudziło to nieee
A ja bym powiedziała że jednocześnie jestem znudzona i zmęczona xd

Wiem że wielo można od początku używać bardziej mi o rozmiar chodzi ;-)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:36   #1761
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No to moja to samo, a Twoja potem chce jeść czy nie? Bo u mnie to potrafi rzygnac a potem spać 3h...







No u mnie to jest na pewno więcej niż 2 lyzki stolowe dlatego piszę o rzyganiu a nie ulewaniu ;-) chociaż nie wiem może ona się najada za bardzo, bo mam jakąś przypałową ilość mleka w cyckach - wczoraj w 6 min ściągnełam 110 ml...
Tez tu o to pytalam kiedys. Jak jest chlusniecie to jedt rzyganie, jak wyplywa niewazne w jakich ilosciach to jest ulewanie. Jesli dziecko przybiera, to nie ma sie co stresowsc, po prostu sie przejada.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:37   #1762
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
I masz te one SIZE czy newborny? Ja mam tylko one size dlatego jeszcze czekam (no i chciałam ogarnąć się jakoś bardziej po porodzie zanim się zacznie pranie wielo)
One size Tylko że Hubert jest duży, ma już te 5 kg, więc ciężko powiedzieć jak to u Was będzie
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:37   #1763
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Była lekarka i wszystko ok, pogadała o szczepieniach bo musi itd. Ale wiecie co zrobiłam? Głupia jestem że szok - podpisałam oświadczenie o szczepieniach w ogole teraz nyśle jak to załatwić, bo karta szczepień w jednej przychodni, zapisani w drugiej (plus tam jest to durne oświadczenie) i jak teraz wyciągnąć kartę szczepieñ z pierwszej żeby mieć ją przy sobie... Z drugiej strony czy to cokolwiek da jak ta kartka jest podpisana? Głupia jestem że to podpisałam...
mi tez w przychodni mówili ze bede to musiała podpisac oswiadczenie bo ich sanepid zje, ciekawe kiedy mi to dadza:/ Hariett a to nie jest tak ze zgłaszasz w przychodni w której jest karta ze sie przenosisz i oni wysyłają do nowej przychodni? wiem że lepiej to miec w domu ale teraz chyba sie tak nie da, ja chciałam w szpitalu dostać ale mi powiedzieli ze sa dwie opcje albo podaje adres przychodni i tam wysyłają albo nie podaje adresu i po 2 tygodniach wysyłają do sanepidu:/
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No to moja to samo, a Twoja potem chce jeść czy nie? Bo u mnie to potrafi rzygnac a potem spać 3h...

No u mnie to jest na pewno więcej niż 2 lyzki stolowe dlatego piszę o rzyganiu a nie ulewaniu ;-) chociaż nie wiem może ona się najada za bardzo, bo mam jakąś przypałową ilość mleka w cyckach - wczoraj w 6 min ściągnełam 110 ml...
u mnie tez na pewno wiecej....
nie daje jej jesc wiecej
ja tez mam duzo mleka, czasem az sie biedna krztusi jak je po dłuższej przerwie niż 3 h
Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość

Koszt mm to w sumie b. Zróżnicowany, są takie za 17 zł i są takie za 50 i droższe. My mamy za 36 i trochę bez sensu, ale niech młodemu na zdrowie idzie ;D
macie Hippa? ja tez go kupiłam bo w szpitalu dawali hippa albo Nan pro i ten hipp lepiej jej wchodził a Nan mi dziwnie smierdział, tylko w szpitalu mieli takie w buteleczkach
teraz już nie daje jej MM, czasem tylko na wyjście zrobie tak na wszelki wypadek nie przekonuje mnie wyciaganie cycka w miejscu publicznym, zwłaszcza w zimie

dziewczyny jak odciagacie mleko tak na zapas? nie wiem kiedy po karmieniu, przed w połowie czasu? czy takie dodatkowe sciaganie nie nakreci mi bardziej laktacji?
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:38   #1764
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Ciekawe jak Magdusiaa czy jeszcze ja męczą
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:43   #1765
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Kinga u nas skok trwal 1,5 tygodnia. Od 7,5 a teraz w poniedzialek mamy 9 tygodni i od poniedzialku jest lepiej.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:47   #1766
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
mi tez w przychodni mówili ze bede to musiała podpisac oswiadczenie bo ich sanepid zje, ciekawe kiedy mi to dadza:/ Hariett a to nie jest tak ze zgłaszasz w przychodni w której jest karta ze sie przenosisz i oni wysyłają do nowej przychodni? wiem że lepiej to miec w domu ale teraz chyba sie tak nie da, ja chciałam w szpitalu dostać ale mi powiedzieli ze sa dwie opcje albo podaje adres przychodni i tam wysyłają albo nie podaje adresu i po 2 tygodniach wysyłają do sanepidu:/

macie Hippa? ja tez go kupiłam bo w szpitalu dawali hippa albo Nan pro i ten hipp lepiej jej wchodził a Nan mi dziwnie smierdział, tylko w szpitalu mieli takie w buteleczkach
teraz już nie daje jej MM, czasem tylko na wyjście zrobie tak na wszelki wypadek nie przekonuje mnie wyciaganie cycka w miejscu publicznym, zwłaszcza w zimie
No jest tak, bo ta karta to dokument wewnętrzny Z tym że ponoć niektóre szpitale wydają z niewiedzy, choć u nas na to nie liczę bo wojewoda jest na nieszczepiących dosyć cięty i raczej wszędzie przestrzegają procedur. Ponoć nawet nie ma u nas w mieście żadnego "niesprzyjającego" szczepieniom lekarza.
Właśnie ponoć to oświadczenie to ściąganie sobie na głowę sanepidu, strzał w kolano. Ale już po ptokach...

Taa, Hipp bio combiotic, u nas też to mieli w jednorazowych butelkach w szpitalu
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:50   #1767
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
No bo ja jestem mega głodna.. Ale nie jem bo wiem że mi zostanie w ale może faktycznie jabłka to nie głupi pomysł..

Ale małpa!
Ja podjadam głównie wafle ryżowe w nocy
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
tak wygląda nasz dzisiejszy dzień....

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
a mi teściowa powiedziała, że mam okropny brzuch, cały w rozstępach. (rozpłakałam się wtedy jak głupia i żałowałam, że mam dzieci)
Mi babcia 4 dni po porodzie: ALE MASZ BRZUCH. Nie czaję ludzi.
A w tej chwili -3kg odczasu z przed ciązy i za duze wszystkie spodnie
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ahnessy, ale biedna Karinka ech, znam tą minkę aż za dobrze

Ja mogę dużo powiedzieć o moim życiu teraz, ale żeby mi się nudziło to nieee

Boziu, jaka dobra zupa mi wyszła Co najlepsze, nienawidziłam krupniku, a teraz jak sama gotuję, to lubię. Ale kojarzył mi się z szarą breją z kaszą, bleh. A ja daję domową vegetę, domowy bulion i wychodzi fajna, taka żółciutka. Pieprzu sypnęłam od serca, to mnie przynajmniej zagrzeje
piona, u mnie też krupnik
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Zabijcie mnie i oddajcie mi moje dziecko.
Dotka u was już był drugi skok ile trwał faktycznie dwa tygodnie? Czy tylko ja mam tego pecha, że mój syn tak kiepsko to znosi. Płakać mi się chce, już nawet tego smoczka nieszczęsnego dałam i co 2 min spokoju i znowu na ręce.
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 13:58   #1768
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Tez tu o to pytalam kiedys. Jak jest chlusniecie to jedt rzyganie, jak wyplywa niewazne w jakich ilosciach to jest ulewanie. Jesli dziecko przybiera, to nie ma sie co stresowsc, po prostu sie przejada.
No u mnie to chlusniecie, jak w Egzorcyście

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
One size Tylko że Hubert jest duży, ma już te 5 kg, więc ciężko powiedzieć jak to u Was będzie
No moja na razie pewnie jeszcze 4 kg nie ma dlatego się tak zastanawiam...
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Kinga u nas skok trwal 1,5 tygodnia. Od 7,5 a teraz w poniedzialek mamy 9 tygodni i od poniedzialku jest lepiej.
Jakie to Twoje dzieciątko już duże, ponad 2 mies ma :-D


Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
u mnie tez na pewno wiecej....
nie daje jej jesc wiecej
ja tez mam duzo mleka, czasem az sie biedna krztusi jak je po dłuższej przerwie niż 3 h

dziewczyny jak odciagacie mleko tak na zapas? nie wiem kiedy po karmieniu, przed w połowie czasu? czy takie dodatkowe sciaganie nie nakreci mi bardziej laktacji?
Ja właśnie moja nakarmiłam, jak znam mojego złośliwca małego to chluśnie położnej jak ja będzie ważyć xd

Co do odciągania to ja wczoraj odciagnelam jedna pierś jak mała spała,ale nie wiem czy dobrze robię :-P na blogu hafiji ona pisała żeby odciągnąć po karmieniu z tej piersi z której dziecko jadło i to nie dużo tylko jakieś 30 ml
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:00   #1769
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość

dziewczyny jak odciagacie mleko tak na zapas? nie wiem kiedy po karmieniu, przed w połowie czasu? czy takie dodatkowe sciaganie nie nakreci mi bardziej laktacji?
ja jeszcze nie ściągam na zapas, ale planuje zacząć, żeby mieć na wszelki wypadek zamrożone
Planuje to zrobić zgodnie z radami Hafiji:
http://www.hafija.pl/2016/02/karmien...u-pokarmu.html

wreszcie śpi aczkolwiek jak go odłożyłam to zaraz zaczął kwiczeć, ale Szumiś poszedł w ruch i jednak śpi, ciekawe jak długo
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 14:11   #1770
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Dotrwałyśmy do końca - oczekujemy na brzdąca! Mamusie styczniowe cz.11

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość

Była lekarka i wszystko ok, pogadała o szczepieniach bo musi itd. Ale wiecie co zrobiłam? Głupia jestem że szok - podpisałam oświadczenie o szczepieniach w ogole teraz nyśle jak to załatwić, bo karta szczepień w jednej przychodni, zapisani w drugiej (plus tam jest to durne oświadczenie) i jak teraz wyciągnąć kartę szczepieñ z pierwszej żeby mieć ją przy sobie... Z drugiej strony czy to cokolwiek da jak ta kartka jest podpisana? Głupia jestem że to podpisałam...
To teraz musisz wyjac tamta karte ale z tego co wiem oni niechetnie bardzo daja.pewnie ja przesla tej drugiej przychodni. Ale sprobuj, ja mam karte u siebie, nie dałam, nawet mi polozna tak polciła zeby potem nie miec problemu z sanepidami itp.
A po co podpisałas? Mi tez w szpitalu podkładali, ja nie podpisałam oni pytali czemu nie chce a ja na to: bo nie musze. I tyle.
To juz u was termin szczepien jest ze podpisalas? przeciez to juz na wizycie sie podpisuje jak jest termin szczepienia a nie na wizycie domowej. My w piatek mamy 6 tyg i wizyte ale idzemy tylko na taka kontrolna, lekarka do mnie dzwonila mowila zeby tak przyjsc.
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 11:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.