Cięcie i cieniowanie włosów kręconych - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-17, 20:04   #151
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

niom tak.. przod mam wycieniowany.. i 2 warstwy mam taka lekka grzywke na boku i jest GiT hehe a Wy jaka macie dlugosc? pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 20:27   #152
zonia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Znalazłam ten temat-idealny dla mnie, bo mam niesforne kręcone sianko do szyji i mam dylemat co z nim robic? Zaraz po myciu, piekne loczki, a później (myję co 3-4 dni) jedno wielkie siano jak po nieudanej trwałej. Stosuje odżywki (nawet 2 jedna do spłukiwania wax, druga bez spłukiwania) i na drugi dzień po myciu zawsze ten sam "strach na wróble" na głowie. Dotychczas ścinałam sie na grzybka lub cieniowałam, teraz mam taką popularną fryzurkę (mocne cieniowanie, od wewnątrz włosy dłuzsze, na zewnątrz krótsze). Tak czy owak, jak nie zetnę jestem rozczochrana (mimo uczesania).
zonia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:53   #153
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez paulinkaa=] Pokaż wiadomość
niom tak.. przod mam wycieniowany.. i 2 warstwy mam taka lekka grzywke na boku i jest GiT hehe a Wy jaka macie dlugosc? pozdrawiam
Przyłączam sie do pytania.

Ja mam taką długość jak pisałam.
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 13:32   #154
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja NAJdluzsze mam do lopatek.. nie dluzsze.. bo potem wygladam jak pudel po przejsciach i sie w ogole nie ukladaja.. teraz mam do ramion i mi sie fajne kreca w sumie mam taka malutka grzyweczke na boku.. ale chcce ja sobie troszke skrocic.. upatrzylam w Filmie i mi sie spodobala.. ale nie wiem czy ryzykowac hehe ^^ pozdrawiam wszystkie Pokrecone
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 12:23   #155
kozakowa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pamiątkowo
Wiadomości: 1
GG do kozakowa89
Dot.: Cięcie włosów kręconych

z tego co czytam to wy wszystkie macie włoski kręcone w calości od skóry... ja mam niestety większy problem bo moje włosy kręcą się tak mniej więcej od połowy. Próbowałam je prostowac ale niestety zniszczyły się bardzo od tego zabiegu, a pozatym zajomi mi mówią ża lepiej jest mi w kręconych... teraz mam problem bo chciałabym zmienic swoja fryzure, myslałam o akims balejażu i ościęcu ale brak mi pomysłu... obecnie mam włosy długości nieco za ramiona, prostą grzywkę, kolor bond. POMOCY!!!!!!

PS dodam jeszcze że moje włosy są cieńkie i nie za gęste
kozakowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:48   #156
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez kozakowa89 Pokaż wiadomość
z tego co czytam to wy wszystkie macie włoski kręcone w calości od skóry... ja mam niestety większy problem bo moje włosy kręcą się tak mniej więcej od połowy. Próbowałam je prostowac ale niestety zniszczyły się bardzo od tego zabiegu, a pozatym zajomi mi mówią ża lepiej jest mi w kręconych... teraz mam problem bo chciałabym zmienic swoja fryzure, myslałam o akims balejażu i ościęcu ale brak mi pomysłu... obecnie mam włosy długości nieco za ramiona, prostą grzywkę, kolor bond. POMOCY!!!!!!

PS dodam jeszcze że moje włosy są cieńkie i nie za gęste
Nie wszystkie Moje włosy tez się kreca od połowy dopiero (gdzies 10 cm od czubka głowy-zalezy od dni) i tez mam niezbyt geste. Od czubka głowy kreci mi sie tylko grzywka i to mnie bardzo denerwuje! jakby nie mogło byc na odwrot-całe włosy sie kreca a grzywka nie no ale cuż nie mozna miec wszystkiego
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 12:40   #157
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Mi sie kręcą od samego czubka głowy
ostatnio sobie podcięłam przód.. ze wyszła mi z tego taka grzywka na boku..
przednie pasma włosów mam na wysokości oczu chyba troszkę przesadziłam..
ale mi sie podoba pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 14:33   #158
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez paulinkaa=] Pokaż wiadomość
Mi sie kręcą od samego czubka głowy
ostatnio sobie podcięłam przód.. ze wyszła mi z tego taka grzywka na boku..
przednie pasma włosów mam na wysokości oczu chyba troszkę przesadziłam..
ale mi sie podoba pozdrawiam
No to najważniejsze ze Ty sie w takich włoskach dobrzeczujesz ja swoje ostatnio pocieniowałam i na początku nie układały sie w ogole... ale teraz coraz lepiej im idzie
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 18:26   #159
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Wydaje mi się ,ze cieniowanie warstwowe jest najbardziej odpowiednie dla tego typu włosów.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:57   #160
ayse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 137
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Też uważam, że jak loki to cieniowane włosy Osobiście nie podobają mi się równo ścięte
ayse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 22:20   #161
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się ,ze cieniowanie warstwowe jest najbardziej odpowiednie dla tego typu włosów.
Ja wiem że pewnie głupie pytanie zadam, ale co to jest to cieniowanie warstwowe?? naczytałam się o tych cieniowaniach i jeszcze gupszam... może być cieniowanie inne niż warstwowe?
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 08:30   #162
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

To takie klasyczne warstwowe jak w posćie 6.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 19:33   #163
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

moim zdaniem tez .. dla takich włosów najlepiej jest je ścieniować
chociaż zależy tez jaki typ włosów kręconych jest..
bo niektóre niecieniowane.. są ładne.. przynajmniej mi sie podobają
ale i tak moim zdaniem cieniowanie jest najlepsze
i nawet wchodzę w wprawę z tym cieniowaniem:p
he eh^^
pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 10:35   #164
iwona16-1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 40
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Kiedyś byłam u fryzjerki i kazałam jej pocieniować jedynie same końce,ale ona pocieniowała mi na całej długości (zrobiła chyba 5 warstw) no i zaczął się koszmar, włosy zaczęły się puszyć,wywijać w najróżniejsze strony,związać się ich już wogóle nie dało (dodam jeszcze,że mam włosy lekko kręcone,takie bardziej fale).Odczekałam 7 miesięcy aż mi te włosy odrosną i poszłam do dobrego fryzjera,który mnie już posłuchał i pocieniował jedynie końcówki no i teraz cieszę się nareszcie normalnymi włosami.Nigdy już nie zrobię tego moim włosom,nie dość,że się zniszczyły,wyglądały jak jakieś schody to jeszcze miałąm istne afro,którego pod żadnym względem nie dało się oswoić.Ale to czy kręcone włosy wyglądają ładnie jako pocieniowane zależy także od włosów i kształtu twarzy - nie każdemu pasuje mocno pocieniowana fryzurka.Pozdrawiam
iwona16-1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:01   #165
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Iwonko,masz rację.To zdecydowanie zalezy od rodzaju włosów.Ja ma cienkie i delikate,więc gdy cianiowałam same końcówki włosy u nasady były proste i oklapnięte.Natomiast cieniowanie warstwowe spowodowało większy skręt od nasady i zwiększenie objętości-na tym mi zalezało.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:55   #166
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Dla włosów kręconych? U mnie sprawdza się cieniowanie dostosowane do kształtu głowy, nie za lekkie, nie za mocne (jestem zadowolona z obecnego, ale fryzjerka jednak miejscami przesadziła). Tylko musi być naprawdę technicznie doskonałe, bo zbyt duże "schody" na włosach kręconych zaraz się uwidaczniają w postaci odstających kosmyków. Mi babeczka najpierw pocieniowała na mokro, potem wyprostowała włosy prostownicą, aby zobaczyć czy nic nie jest krzywo etc. Porobiła poprawki i troszkę je jeszcze pociągnęła brzytwą (nie była to dosłownie brzytwa ale coś w tym rodzaju, nie wiem jak to się nazywa) aby podkreślić niektóre kosmyki.

Do obcinania włosów kręconych tylko bardzo doświadczona fryzjerka. Mnie już nieraz tak obcięli, że z domu miałam ochoty nie wychodzić. Większość fryzjerów nie ma pojęcia o cięciu włosów kręconych.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:31   #167
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 375
GG do dula32
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Do obcinania włosów kręconych tylko bardzo doświadczona fryzjerka. Mnie już nieraz tak obcięli, że z domu miałam ochoty nie wychodzić. Większość fryzjerów nie ma pojęcia o cięciu włosów kręconych.
Zdecydowanie się z tym zgadzam! Wielu fryzjerów nie ma zielonego pojęcia o cięciu kręconych włosów! A je scina sie niestety inaczej niz proste... Zazwyczaj gdy chodze do fryzjera to wyprostuje mi włosy, zaczna scinac i koniec, juz nikt nie pamieta o tym ze mam krecone, ktore po złym scieciu maga sie juz tak wcale super nie układac...
dula32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:06   #168
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja kiedys mialam fajnie krecone wlosy, przynajmniej tak mi kazdy mowil Nie krecily sie przy glowie tylko nizej dopiero...I mialam dlugie, prawie do pasa...I byly takie fajne, poki nie wymyslilam zeby kolezanka mi pasemka zrobila rozjasniaczem...Od tamtej pory byla katastrofa Juz po splukaniu rozjasniacza zobaczylam ze z moimi wlosami cos nie teges...Staly sie takie sztywne jak u Barbie i w ogole problem z nimi byl, zeby je nawet rozczesac!!! Tak zalowalam!!! Ale potem poszlam do fryzjera i mialam obciete ok.15cm.i pocieniowane,tak jak ktos juz pisal tu...Kazde pasmo bylo ciete tak jakby tych wlosow bylo mniej na dole...Babka mowila ze robi sie tak, zeby zmniejszyc obietosc...Nie wiem czemu moje wlosy choc dlugie, to w ogole nie sa ciezkie!! Ale tak mialam zrobione...CZesc byla do ramion,czesc troszke dluzsza...Na poczatku bylo ok...Po myciu w wilgotne wcieralam troszke pianki i wtedy fajnie sie krecily Ale minelo pare miesiecy, wlosy mi odrosly i juz nie jest ok...Pianka na nie nie dziala,nie chca sie tez zbyt krecic Co powinnam zrobic? Nie chce isc juz do tamtego fryzjera! Wtedy byla tam jakas nowa technika ciecia ta co mi robili, nawet nie pamietam nazwy A poza tym nie chce miec juz takich wlosow jak wtedy,lepiej sie czuje w dlugich...Jak moge powrocic do tych, ktore mialam przed rozjasnianiem? Da sie cos zrobic? Piszcie!!Dzieki!!!
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:07   #169
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Ja mam włosy mocno wycieniowane,warstwowo,z grzywką, coś trochę w stylu emo po całkowitym wyprostowaniu, teraz noszę je częściowo prostowane (fale) i to wygląda mniej więcej jak na avatarku,tyle,że mam krótsze włosy - za ramiona. Jak się skręcą,to są prawie do ramion.Przy tym cięciu,jakie mam bardzo fajnie się skręcają ,o wiele mocniej niż przedtem
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 21:23   #170
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

W tym wątku,w poście 836-są fotki moich włosów.Cieniowane samemu i dwie z ostatniej wizyty u fryzjera :http://www.wizaz.pl/forum/showthread...161343&page=28
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:24   #171
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Pokaż wiadomość
Ja mam włosy mocno wycieniowane,warstwowo,z grzywką, coś trochę w stylu emo po całkowitym wyprostowaniu, teraz noszę je częściowo prostowane (fale) i to wygląda mniej więcej jak na avatarku,tyle,że mam krótsze włosy - za ramiona. Jak się skręcą,to są prawie do ramion.Przy tym cięciu,jakie mam bardzo fajnie się skręcają ,o wiele mocniej niż przedtem
Scarlet,mi bardo się podoba takie cieniowanie jak ma panna Rosati na Twoim Avatorku.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 10:07   #172
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

wlasnie mi sie podobaja takie fryzury typu emo..
i takie falowane.. z grzywka na boku..
ale niestety nie mam takich
ale ciesze sie takimi wlosami jakie mam
chce troche zapuscic.. zobaczymy czy wyjdzie
pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:25   #173
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Scarlet,mi bardo się podoba takie cieniowanie jak ma panna Rosati na Twoim Avatorku.
Właśnie dążę do czegoś takiego,ale brakuje mi na długości,więc jak na razie tylko górę mam identico.W każdym razie fryzurka Rosati jest śliczna.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:35   #174
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Jeżeli chodzi o włosy kręcone to fryzjerzy kompletnie sie na tym nieznaja. Sama mam kręcone i cos o tym wiem. Po ostataniej wizycie u fryzjera omijam go szerokim łukiem. Po wyprostownaiu moje wloski wyglądaja cudownie, piękna fryzurka, ładne cieniowanie no ekstra. Ale jak sa pokręcone to koszmar...jedna wielka kupa wlosów do niczego niepodobna. Ani to kręcone ani proste,zadnego ksztaltu, formy...no myslalam ze zabije ta fryzjerkę. Naszczescie juz mi prawie odrosły i niejest najgorzej.
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 17:41   #175
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Cięcie włosów kręconych

Cytat:
Napisane przez Olcia101 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o włosy kręcone to fryzjerzy kompletnie sie na tym nieznaja. Sama mam kręcone i cos o tym wiem. Po ostataniej wizycie u fryzjera omijam go szerokim łukiem. Po wyprostownaiu moje wloski wyglądaja cudownie, piękna fryzurka, ładne cieniowanie no ekstra. Ale jak sa pokręcone to koszmar...jedna wielka kupa wlosów do niczego niepodobna. Ani to kręcone ani proste,zadnego ksztaltu, formy...no myslalam ze zabije ta fryzjerkę. Naszczescie juz mi prawie odrosły i niejest najgorzej.
Tzn.prostujesz sobie sama wlosy? Ile Ci to zajmuje?Kiedys mi fryzjerka godzine to robila ale efekt byl ekstra!! Wlosy mialam wtedy prawie do pasa,troche krecone...Sama bym sobie chyba rady nie dala
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 11:37   #176
paulinkaa=]
Przyczajenie
 
Avatar paulinkaa=]
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cięcie włosów kręconych

ja sobie sama prostuje wlosy..
zajmuje mi to do 45 min
tylko trudno jest dopasowac prostownice do rodzaju wlosow..
bo prostowalam kiedys u kolezanki wlosy.. i nieciekawie wygladaly
mialam je takie napuszone.. masakra! od razu je musialam umyc.
niedawno dostalam prostownice, tez nie jest najlepsza.. ale juz z tych lepszych:p
i bratowa kupiła mi taki jedwab na wlosy ktory je chroni i przygładza.
i musze przetestowac
pozdrawiam
paulinkaa=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 13:11   #177
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: scinanie wlosow kreconych

Cytat:
Napisane przez biedronka26
Kropko co to znaczy "mocno sciety tyl"? Czy chodzi o mocne wycieniowanie tylu na calej dlugosci, czy ze tyl jest scinany "na bombke" (jest wtedy nieco krotszy od bokow i przodu i z mocno wycieniownymi samymi koncowkami)? Zainteresowala mnie ta metoda

Nie wiem czy uda mi się to jakoś obrazowo przedstawić.
Spodnie włosy są wszystkie tej samej długości, tylko z przodu proszę o lekkie skrócenie, tak żeby w sumie wyszło na okrągło, coś jakby na pazia. A sam tył został po prostu mocniej ścieniowany. Jak wezmę do ręki takie pasmo ze środka to z boku głowy jest ono dłuższe niż z tyłu. Jak wezmę boki w garść to mam wrażenie, że włosów jest tam więcej niż z tyłu, a mimo tego tył się podnosi. Wystarczy trochę pianki, wkładam rękę z tyłu we włosy i przesuwam parę razy dłonią w górę i one tak zostają uniesione.

Kropka: a co z bokami? masz wszystkie jednej długości wlosy na bokach? bo ja teraz prawie mam i robi mi sie taki trapez po bokach, chyba mam za gęste włosy....

Biedronka: czy do tej bombki trzeba mieć włosy wszystkie równej długości?
asica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:25   #178
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Cięcie włosów kręconych

kilka fryzur dla kręconych włosków:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AUST_HERBERG_6.jpg (100,2 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CATALDO_4.jpg (88,7 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HUGHES_6.jpg (73,4 KB, 466 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg VITALE_1.jpg (72,1 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cullinan1.jpg (11,8 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Luppino-3.jpg (14,9 KB, 206 załadowań)
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 17:29   #179
trishia
Raczkowanie
 
Avatar trishia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 395
Dot.: Cięcie włosów kręconych

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg long1.jpg (20,9 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Up.jpg (22,4 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Med.jpg (13,3 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long.jpg (18,0 KB, 270 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg afro.jpg (17,0 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dd_d_04.jpg (22,9 KB, 235 załadowań)
trishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 19:14   #180
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cięcie włosów kręconych

najlepiej wycieniowane od czubka glowy na "stozek" ja tak mialam i powiem ze loczki pieknie modelowaly sie same dzieki takiemu scieciu ... ale krecone wlosy to nuda . . .
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-15 20:36:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.