Dojrzała kobieta :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-09, 16:21   #151
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Aussi, które buty wybrałaś ?
Nie bardzo przepadam za airami, ale lubię takie modele wciągane jak Twoje pierwsze na zdj.

Miszka mi masażystka nie chciała zrobić kobido po 2 mcach od podania kwasu. W tej chwili nie chodzę bo robiłam sobie policzki jakiś miesiąc temu. Muszę odczekać a mi ten masaz dobrze robił bo i fajnie twarz się rozluźniała i relaksowały mnie te sensie bardzo. Brałam zawsze piątek późnym wieczorem. Takie fajne zakończenie tygodnia.

Kama gdzie lecisz ? Bo zapominałam miejsca. Musicie robić testy ?

Sova pogoda wymarzona na taki wypoczynek.

Ja mam teraz niedobry okres w życiu. Mam zwiotczenie wszystkiego w moim życiu. Muszę się zmuszać do najprostszych czynności, na siłę sprawiam sobie przyjemności.
Zaraz jadę na krioterapię, która tak dobrze mi robiła. Zmuszam się żeby tam pojechać . Ech, mówię Wam niedobrze.

I nie lubię jęczeć, wybaczcie; napisałam to żebyście wiedziały co jest .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jsk to dobrze, że się odezwałaś u mnie też jakaś niemoc. Mam nadzieję, że mi przejdzie jak najszybciej. Zeszły rok pod tym względem był dobry, a ten do bani.
Buty dopiero dzisiaj przytargałam do domu. Stały sobie w pracy na biurku, pod biurkiem, obok.... I ciągle zapominłam ich zabrać do domu. Ale już są. Wieczorem po powrocie od szczękowego poprzymierzam.

Krem z filtrem i kwasem hialuronowym bardzo szybko i ładnie się wchłania. Pachnie, ale dla mnie przyjemnie. Nie barwi, nie bieli
Żel aloesowy pachnie jak żel aloesowy ma konsystencję mleczka ale po rozprowadzeniu jest przezroczysty. Zostawia powłokę, ale nie jest ona żelowata, kleista. Czyli na początek oba są ok

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 16:22   #152
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta

Anyż to Cię rozruszamy.
Pisz.
Wyzięb dupsko na krio i wracaj się ogrzać do nas
Bierzesz jakieś witaminy?


Gosia przyciśnij jutro lekarza .
I od razu wynegocjuj znieczulenie.
Tym bardziej,że Kubuś duży .

Nie wiem jak Ty ,ale dla mnie ciąże to nie był czas błogosławiony.
A już tym bardziej końcówka.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 16:35   #153
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dojrzała kobieta

Miszka dla mnie ciąża to ciężka choroba była. Wciąż jakieś niedomagania, powikłania. Co chwile szpital. No nie dla mnie ewidentnie ten stan. Może dlatego była jedna ...?
Dlatego z takim podziwiam czytam wyczyny Gosi. Końcówka, dzieci w domu i jeszcze taka aktywność.
No , ale są kobiety którym ciąża służy. Widać Gosiu ze to chyba Ty

Polecam z kolorówki róż w kremie : IMG_2956.jpg
Pięknie stapia się z podkładem. Wklepuje na środek policzków palcami a na koniec palcem przejadę po powiece. Fajny efekt. Bardzo naturalnie wygląda.


Aussi czyżby zakupy już tak bardzo nie cieszą ? Mnie kompletnie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2021-06-09 o 16:37
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 17:05   #154
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta

wcieło mi posta, wrr...I to na dobre... Nic to, sprobuje odtworzyc...
Miszka, okres miałam sterowany hormonami w 2 fazie, jak przestałam brac hormony to tez sie utrzymywał...a teraz sie nie pojawił. zrobie test, zobaczymy...Irytujace jest takie poczucie zawieszenia...
Ze szczepieniami - sa za i przeciw, ale za jednak więcej. co Cie moze spotkac - to do 3 dni złe samopoczucie, jako silna reakcja organizmu, nawet nei działanie niepozadane. a zabezpieczasz sie w duzej mierze przed ewentualnymi powikłaniami. No i jak pisze Sova - w pewnym momencie po prostu bycie zaszczepionym ułatwia zycie. Wiekszosc ludzi przechodzi z lekkim bolem ramienia.
Gosia, niestety własnie w upały ludzie sie czesto przeziebiaja. oby nic sie nie wykluło i to akurat teraz
Aussie, masz talent zdjeciowy...I napisz, jak sie sprawuje ten niebieski filtr. Ja obecnie uzywam kremu dziennego Arden Ceramid z SPF30 i jest bardzo przyzwoity. chciałam i lepszej pielegnacji i osłony. Nie bieli, nie wchłania sie do matu, ale lekki poblask jest do zaakceptowania.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Anyz, jedziemy na Krete. zaszczepieni, wiec certyfikat, nie testy, no i ten grecki wywiad online, wymagany do kazdego wylotu, na podstawie ktorego wydaja kod wstepu. co jest najgłupsze - kod przychodzi na emaila, o 23 dnia poprzedniego, najlepiej go sobie wydrukowac, czyli jechac dzien wczesniej nie bardzo jest jak, bo bez kodu nie wpuszcza. Niedziela 20.06, o 5 pociag... Potem czekanie w poznaniu. potem lot. potem mniej wiecej tyle samo co lot kolebanie sie busikiem przez Krete do hotelu Tym to mnie naprawde wnerwili.
Anyz, akurat jestes ostatnia osoba, ktora jeczy Zreszta po prostu mowisz, jak jest, jak sie czujesz, chyba dajesz sobie prawo do bycia normalnym człowiekiem, a nie kobieta z żelaza? Masz prawo byc smutna, załamana, bez siły, tęskniaca, z objawami depresji nawet...Duzo przeszłaś ostatnio, naprawde myslisz, ze powinnas z zapasami energii rzucic sie wir zycia..? Albo udawac, ze jest ok, jesli nie ejst? Jestes rozsadna, trzezwo myslaca kobieta, obserwujesz siebie i swoj organizm, moze własnie spokoju i wyciszenia Ci teraz trzeba. Zreszta zajmujesz sie teraz mama, jak wspomniałaś.
Roze wygladaja ciekawie, az sprawdziłam cene, ale tak na slepo, bez testowania to nie zaryzykuje...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-06-09 o 17:17
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 17:45   #155
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zdycham od rana dziewczyny... od ostatniej @ minęły 2 tyg. a ja znowu z podpaską Chyba zaczyna się... co więcej nigdy nie miałam żadnych objawów (no, czasami boli mnie głowa) a dziś potwornie i głowa i brzuch... zadzwoniłam do mojego lekarza i umówiłam się na wizytę.

Aussie klimatyczne zdjęcia

Miszka a jaka jest ta esencja Uriage, którą kupiłaś? zamówiłam w aptece online i nadal czekam na dostawę przesyłki
Haha, tak, krem Strivectin jest na twarz i na tyłek Nawet zapach ma taki subtelnie miętowy. Może kupiłam kolejną iluzję niemniej obiecuje dużo... no ale wiadomo, że producenci kosmetyków to bajkopisarze

Kupiłam wczoraj bluzę i spodnie Pinko na Zalando. Dostałam info, że będzie do 15... przypuszczalnie muszą mieć sporo zamówień.

A co do masażu kobido to robiłam przed uzupełnieniem Ha. Nie wiem, czy zdecydowałabym się po wolumetrii...nawet po kilku miesiącach od podania kwasu... Zresztą powiem Wam, że od czasu mojego obrzęku na twarzy (a żadnych wcześniej skłonności do obrzęków nie miałam) zaczynam panikować przed zabiegami... 17.06 idę na poprawkę owalu/żuchwy, czeka mnie też wypełnienie kwasem skroni i na samą myśl mnie skręca... bo skronie to bardzo niebezpieczne miejsce. Dr mnie wcześniej straszy a później zaprasza na zabieg haha... Można by pomyśleć, co też ta głupia baba-> czyli ja sobie robi żeby się wizerunkowo nie zmarnować, kosztem zdrowia
A wiecie, że kwas nie wchłania się całkowicie? info z ust samej pani Dr . tak że zostanie po mnie kwas... No chyba -tak sobie myślę, ze mocno wpiszę się w kwadrat czyli przytyję to może ten kwas nie będzie mi potrzebny Tłuszcz jak widać jest nośnikiem smaku i... młodości

My mamy lecieć do Chorwacji w lipcu... bo bezpiecznie (jeszcze) z wylotem. Ale przyznam się Wam, że w ogóle nie mam ochoty... nie tam.... tz zadecydował za mnie
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 17:55   #156
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 644A9EA7-78FE-45A7-9BF2-548AC8644B45.jpg (57,1 KB, 37 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 17:58   #157
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

La Mary badałaś hormony?
....ale...
ja wiem co Ci jest..
Tak się solidaryzujesz ze mną,ze Ci okres się zaczął ponownie..
Kama też i Jej się zatrzymał
No co?
Lepsza taka teoria spiskowa niż TO na M


Na róż Anyż zerknę.
Ćwiczysz na siłce?


Kama mam pada i nie ma człowieka
Jakie było życie przed grami

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

La Mary jadę na próbce.
Glow Uriage zamówiona,jeszcze nie dostałam.
Jestem ciekawa czy polubisz.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-09, 18:01   #158
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

LaMary, szanse, ze przytyjesz i wpiszesz sie w kwadrat sa mniej wiecej takie, ze ja schudne i bede miała 34 rozmiar...ktorego nie mialam nigdy w zyciu.
Zdarzyło mi sie tez - @ 2 tygodnie po skonczeniu@ - ale to nawet kilka lat temu.albo @ ponad 3 tygodnie...tez sie wybierałam do lekarza, a tu sie skonczyłą. i badania gina, usg, hormony - wszystko było ok, ot tak sobie sie ta sluzowka pozłuszczała
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 18:56   #159
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Anyżek, przytulam i dużo mocy dla wszystkich potrzebujących.
Dla mnie niestety ciąża to też nie stan błogosławiony, a mnóstwo bólu i niedogodności. Ale aktywność, wycieczki bardzo dobrze robią mi na samopoczucie, gdybym z moimi bólami zaległa w łóżku, to depresja murowana!

Mamy dzisiaj z K pierwszą rocznicę. Dostałam piękne kwiatki i czekoladki (już kilka pożarłam, mniam ) IMG_20210609_184457.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 19:18   #160
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosiu to wielu rocznic z taką miłością życzę

Ha ! Miszka ja i ćwiczenia ? Nie mam mocy. Zero ćwiczeń, koniami mnie nie zaciągniesz na siłownie. Tak mi się odmieniło.
Spaceruje kilka razy w tygodniu po 10 km. Ale to bardziej traktuje jako medytacje. Muszę być sama, układam sobie życie w głowie. Staram się planować, coś ustalać. Mnie to dobrze robi. Zdejmuje z ramion po kilka kilo zmartwień, obciążeń.

Kama to co napisałaś dało mi do myślenia. Masz racje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 19:35   #161
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Anyz, czyli właśnie robisz to, czego potrzebujesz, Twoj organizm sam podsuwa, co teraz dla niego najlepsze - nie umordowanie sie na siłce, a medytacja na długich wędrówkach. Jesli czujesz, ze potrzebujesz dystansu, wyciszenia, ułozenia sobie w głowie pewnych spraw - to to własnie robisz. Gorzej by było, gdybyś udawała, robiła coś na siłe, dla zadowolenia oczekiwań innych, kosztem samej siebie.
Gosia, jeszcze raz gratulacje.
Przed wyjazdem tradycyjnie zapisuje kartke a4, układajac sobie wszystko, co mam jeszcze kupic, zrobic, załatwic. bardzo mi to pomaga.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-09, 19:47   #162
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jesooooo padnieta jestem.... zlazilismy sie konkretnie

Anyzku a ja tam lubie Cie czytac.... i was wszystkie tez, zeby nie bylo....

Roze wygladaja fajnie tyle ze ja nie uzywajaca rozy bo nie lubie... mam cere naczynkowa i zawsze mam wrazenie ze roz spowodowalby u mnie taka matrioszke.... chociaz mam jeden roz z ktorym sie lubimy, moze dlatego ze jest w kolorze brudno-rozowo-bezowo-brzoskwinowym... z hean, wypiekany.... za mala kase a na prawde fajny
https://www.hebe.pl/000000000000355196.html

Gosia najlepszego



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 19:48   #163
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Takich spacerowiczow spotkalismy w Ustroniu.... fajna rodzinka IMG_20210609_180701_939.jpgIMG_20210609_180702_005.jpgIMG_20210609_180701_868.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:07   #164
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Takich spacerowiczow spotkalismy w Ustroniu.... fajna rodzinka Załącznik 7750640Załącznik 7750641Załącznik 7750642

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzięki Dziewczyny

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:46   #165
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia jak miło.Takie chwile trzeba celebrować.Zasłużyłaś.
Niech Wam się wiedzie


Anyż pisz co Cię trapi.
Czym się tak zamartwiasz,czego Ci brak?
Kogo lać po pysku
Pocieszę Cię,też nie mam weny na siłkę.
Idę jak na skaranie boskie i czekam na ten power..
Nie nadchodzi.
Za to mam zakwasy


Asia dziki już komentowałam.
Tyle młodych...może jakieś udomowione???

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-09 o 21:03
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:48   #166
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dokumentuję moje granie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 199351469_860507024544406_2229664641316971394_n.jpg (108,6 KB, 49 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:49   #167
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nie brać przykładu!
Iść śladem Aussie
Chodzić na specery..
Albo Anyż.
10 km dziennie to już coś !


A właśnie Aussie jak wizyta?
Co zadecydował lekarz?

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-09 o 21:02
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:52   #168
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

La Mary z Pinko kupiłam sobie ostatnio spódniczkę i t shirt.
I jeansową Esperanto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 196419304_474561073615532_4773695935380701097_n.jpg (123,1 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-09 o 20:59
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 20:56   #169
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

No
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 193469963_2961552787398710_6050388654635299604_n.jpg (84,3 KB, 51 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-09, 21:09   #170
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka mlodych bylo 10sztuk... nie wszystkie udalo sie zlapac na zdjeciu pan z pobliskiej wedzarni mowi ze jak mniej ludzi bylo to sobie przychodzily do niego pod brame i lezaly w slonku... generalnie to locha wygladala na lekko wystraszona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-09, 21:29   #171
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Co za dzień... Dobrze, że właśnie zaległam w łóżku
Pierwsza akcja u chirurga 11sierpnia, kolejna 30-go. Na całe szczęście "prawie" wszystko pokrywa NFZ. My tylko dopłacimy za osocze. 1 membrana 380zł. Przeżyjemy reszta jutro

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 07:02   #172
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Takich spacerowiczow spotkalismy w Ustroniu.... fajna rodzinka Załącznik 7750640Załącznik 7750641Załącznik 7750642

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sova cudowne te dziki My dosyć często widzimy młode dziki w okolicznych lasach nad morzem. raz zdarzyło się nam zobaczyć warchlaczka tak zajętego ryciem w ziemi że nas ignorował Chciałam wtedy koniecznie zrobić zdjęcie ale przyznam się, że odjechałam na rowerze bojąc się maciory, która mogła w każdej chwili pojawić się. Cudne Twoje zdjęcia

Gosia lekko Ciebie ściskam z uwagi na brzuszek i życzę Miłosci na kolejne Wasze rocznice

Miszka masz ładną figurę, nie rozumiem Twojego narzekania... to tak jakbym ja narzekała że jestem za gruba
Czekam na zdjęcie spódnicy i bluzki pinko mam nadzieję, że trafiłaś z rozmiarówką bo z nią u Pinko różnie.

dzisiaj kolejny dzień bólu głowy... na dodatek Tz podniósł mi ciśnienie... to zdzierżę
ja synchronizuję się też z córką @

Słonecznego dnia
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 07:29   #173
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Nadeszło jutro
buty wybrane- te pierwsze bardziej wygodne zostają. Odsyłam biało-czarno-złote, bo chyba za małe. Nie wiem. Jakieś takie dziwne, mnie wygodne. Dzisiaj kurier je zabiera
Po waszych zachwalaniach kupiłam pana li Lagunowego. Mam nadzieje, że polubię

Anyż będzie dobrze Pogoda piękna, ptaki śpiewają. Tak spacery bardzo dużo mi dają. Masz rację, to jakby medytacja Zaczęłam też słuchać mantr. Bardzo mi np pomaga się wyciszyć mantra Ra Ma Da Sa Sa Se So Hung. Polecam wam wszystkim

Miszka rozbawiłaś mnie piratem do łez

Sova nieźle z tymi dzikami. Uciekałabym gdzie pieprz rośnie

Gosia gratulacje Jak samopoczucie po nocy?

LaMary a gdzie będziecie w Chorwacji? My byliśmy na Istrii zaledwie. Marzy mi się Dubrownik ale tuż przed lub tuz po sezonie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 07:38   #174
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry
Aussie, tak sobie, kolejna ciężka noc, mało snu

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 07:46   #175
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Doberek
Kawa i...nie wiem co wiecej niebo bezchmurne wiec pewnie plazing

Gosia.... sciskam kciuki zeby sie cos zadzialo juz...normalnie doczekac sie nie moge



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 08:02   #176
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dojrzała kobieta

Dzień dobry Gosia o której masz lekarza? Nie rodz tu beze mnie La Mary mam figurę, bo i wzrost 174,5, ale fałdki tez mnie oplatająNie narzekam kochana Tylko wiesz … ten wąż ( jak w tym kabarecie ) Aussie Nap póżniej . Lecę na rzęsy i do fryzjera . Czyli jadę zaliczyć drogę krzyżową emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-10 o 08:05
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 08:44   #177
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, lekarz w południe.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 08:51   #178
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Trzymam kciuki Goś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 09:34   #179
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Miszka, lekarz w południe.
To może już dzisiaj. W końcu jak termin to termin. Trzymam kciuki. A na piłce poskakałaś? Dobrze, że ja nie miałam takich atrakcji. Miałam inne za to ma koniec cesarka w wyznaczonym terminie

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-10, 10:10   #180
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
To może już dzisiaj. W końcu jak termin to termin. Trzymam kciuki. A na piłce poskakałaś? Dobrze, że ja nie miałam takich atrakcji. Miałam inne za to ma koniec cesarka w wyznaczonym terminie

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Nie mam piłki właśnie, ale położna mówi, że można na krzesło kłaść poduszkę i rak sobie poskakać plus chodzić po schodach. No i to robię, ale jak na razie bez skutku.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.