Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-05, 16:40   #151
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Właśnie zajadam się migdałami w mlecznej czekoladzie, posypanymi cynamonem

Dziewczyny, a była już na wątku wzmianka o biedrnokowym piwie Trix za niecałe 2zł.? Pychota,polecam każdemu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 16:50   #152
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

była mowa, była
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:47   #153
Mithrillek
Raczkowanie
 
Avatar Mithrillek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Wiedziałem, że prędzej czy później ktoś zrobi tutaj ze mnie kobietę


Ze spożywką jest kilka opcji. Jeżeli chodzi o produkty markowe, dostępne w każdym innym sklepie (dla przykładu płatki Nestle, albo batony markowe typu Mars itd.), to są to produkty w 100% takie same, jak w innych sklepach. Sprawa oczywista

Jeżeli zaś chodzi o artykuły zrobione specjalnie dla Biedronki... cóż, tutaj obowiązują specjalne umowy między Biedrą, a daną firmą. Jeżeli chodzi o art. spożywcze, to obowiązują je pewne normy, których producent musi się trzymać. Niska cena nie bierze się z "gorszej" jakości towaru (prędzej z innego rodzaju opakowania), a właśnie dzięki umowom, które przewidują produkcję masową w olbrzymiej skali i to na przestrzeni kilku lat. Hurtowe, ogromne ilości nabywanego asortymentu pozwalają na wprowadzenie przez sprzedającego wielkich upustów cenowych dla naszych speców od pozyskiwania produktów. Pisząc prosto - skoro kupujemy np. tysiąc kilogramów kiełbasy tygodniowo, to producent obniża nam nieco cenę w ramach "promocji". Dzięki temu taka kiełbasa jest automatycznie tańsza w sklepach. Inne są też procesy logistyczne, a własna baza dystrybucyjna Biedronek to kolejny bodziec obniżający ceny (sami odbieramy towar, magazynujemy i rozwozimy do naszych sklepów). Sam fakt, że na opakowaniu nie ma znanej nazwy, jest wystarczającym powodem do obniżenia ceny o kolejne kilkanaście groszy. Sam ostatnio byłem świadkiem jak upadła umowa, ponieważ nasi przedstawiciele nie chcieli się zgodzić aby producent wprowadził drastyczną zmianę w składzie swojego produktu, która obniżała jakość wyrobu. Przez to pewnego piwka nie będzie w naszych sklepach przez dłuższy czas (zapewne do momentu renegocjacji ).

Fakt, czasami aby zbić cenę producent stosuje różne sztuczki, w stylu "więcej wody i tłuszczu, mniej mięsa", ale zmiany takie są minimalne. Oczywiście kiełbasa za 6 zł, to nie to samo, co kiełbasa za 14... i o tym należy pamiętać. Ale wędliny to produkt specyficzny. Większość wędlin dla Biedronki wytwarzają popularni producenci (Sokołów, Morliny), mało tego - podpisują się na nich własną nazwą (wyprodukowano dla Biedronka przez Sokołów S.A. na przykład). Dlatego nie mogą sobie pozwolić na zniszczenie swojej reputacji i pozycji na rynku. Biorąc do ręki oryginalny ser żółty z Mlekovity i ser z Biedronki wyprodukowany przez tą samą firmę, nie zobaczycie różnicy w składzie. Różni się jedynie nazwa i opakowanie.

Inną sprawą są napoje, chipsy i inne tego typu produkty. Dla przykładu posłużę się Colą Original, produkowaną przez Hoop. Jest to niemal TO SAMO, co Hoop Cola. Inne są jedynie proporcje składników (mniej cukru, więcej karmelu itp.). Smak niemal identyczny (dla niektórych osób lepsza jest nawet cola 'made for Biedronka'), a cena? Zdecydowanie niższa. Zobaczcie jak przedstawia się sprawa ceny soku bananowego Melly, a soku bananowego Hortex (dodam tylko, że jest to dosłownie TO SAMO). U mnie różnica wynosi nawet do 3 zł w różnych sklepach (nie wspomnę już o cenie szklanki soku w pubie, który często okazuje się być właśnie tym tańszym Melly xD)

Jakie wnioski? Jeżeli jakiś znany producent robi coś dla Biedronki, to można być pewnym, że jakość tego towaru minimalnie, wręcz niezauważalnie, a często w ogóle nie odbiega od jakości produktu flagowego danej marki. Proces technologiczny to bardzo delikatna sprawa, a każda jego zmiana jest niebywale droga. Dlatego na tej samej linii produkcyjnej powstają artykuły flagowe, jak i te wytwarzane specjalnie dla matrketu.

Weźcie sobie np. jakikolwiek produkt spod szyldu DAX i porównajcie go z dostępnymi w Biedronce produktami tej samej firmy (ale pod inną nazwą i z logo "Wyprodukowano dla Biedronki"). Zapewniam, że ich skład jest identyczny lub nieznacznie zmodyfikowany. Tylko opakowanie i cena się różnią .

Następna sprawa, to obecność elastycznych cen w sklepach sieciowych. Jak to przykładowo wygląda? Opuszczamy cenę kiełbasy o 1 zł, ale np. podnosimy jednocześnie cenę bananów, proszku do prania, soku pomarańczowego, podpasek i piwa o 20 gr. Wychodzi na jedno, ale tylko z pozoru, ponieważ możemy zrobić promocję na kiełbaskę . Oczywiście to tylko przykład, a w rzeczywistości system ten jest o wiele bardziej skomplikowany (i bardziej rozciągnięty w czasie), co nie zmienia faktu, że pole do popisu jest ogromne, a możliwości manipulacji cenami niemal nieskończone. Podnosząc cenę piwa, można zmniejszyć ceny wędlin itd.

W sumie... to, czy produkt jest udany i tak zweryfikują klienci. Mało osób stwierdzi, że Top Chipsy są zdecydowanie gorsze od Lays'ów, a Max Power nie dorównuje Red Bullowi. Każdy ma swoje gusta, swój smak...


Sorrki, że wyszedł mi taki esej (błagam, nie cytujcie tego postu w dalszych wypowiedziach, bo będzie to zajmowało 2 strony ). Jak macie jeszcze jakieś pytanka, to piszcie śmiało . Postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.
Mithrillek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 18:15   #154
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
O tak Rhooibos Wanila i miód mniam

A ja wczoraj kupiłam 3 duże ręczniki (67x140). Są dobre. Na razie je wyprałam i się szuszą a kosztują 19,90. Gramatura 490 więc dobre
I jeszcze kupiła stojak metalowy na buty - ładnie prezentuje się w przedpokoju...
Reczniki? kurcze, chyba jutro skocze. Mam nadzieje ze jakies jeszcze beda Przydadza sie na basen
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 18:54   #155
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Reczniki? kurcze, chyba jutro skocze. Mam nadzieje ze jakies jeszcze beda Przydadza sie na basen
No tak, też ostrzyłam sobie ząbki na te ręczniki i je w końcu przegapiłam, myślicie że jutro jeszcze będą? Mówicie, że fajne są? A w jakiej cenie są takie reczniki w sklepach? (interesują mnie te mniejsze) Czy te w Biedronce są rzeczywiście w "promocyjnej" cenie, czy to tylko taka podpucha?

Dziewczyny, czy papier toaletowy Melodia, ten różowy jest dwuwarstwowy? Bo ostatnio kupiłam ten biały za 2,9 bo myślałam, że on jest tańszy tylko z powodu koloru, ale odnosze wrażenie że on jest cieńszy od tego za 4.49
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:14   #156
BondInBlond
Raczkowanie
 
Avatar BondInBlond
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 55
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Ja lubię jeszcze takie batoniki pakowane po 6 , są z czekoladą i z innymi dodatkami . Są pyszne i nie mają dużo kalorii .
BondInBlond jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:32   #157
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
ajj no bo to nowość w biedrze to może dlatego nie wszedzie są, w takim niebieskim opakowaniu i u mnie tam gdzie slodycze leza orzeszki cukierki i tego typu sprawy
owocnych poszukiwań życzę
Dzięki za wskazówkę Chyba we wtorek wybiorę się do dwóch B. i będę szukać aż znajdę.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie zajadam się migdałami w mlecznej czekoladzie, posypanymi cynamonem
No następna mi robi ochotę na te migdały

carrola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 21:42   #158
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Mithrillek a możesz powiedziec jakie jeszcze produkty Biedronki mają swoje droższe odpowiedniki ?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:49   #159
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

A gdzie podziało się piwko Carmell? Nie widziałam go w Pierdonkach już z miesiąc!
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:51   #160
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Mithrillek
Twoja wypowiedź powinna trafić do wątku, gdzie kobiety twierdzą, ze Biedronka to sklep dla biedoty ze ścierwem na półkach.... Twoje informacje przecież są w 100% prawdziwe, tym bardziej że sam w tym siedzisz i wiesz jak to jest naprawdę. I tak w ogóle, to dzięki za ten post
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 22:07   #161
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
No tak, też ostrzyłam sobie ząbki na te ręczniki i je w końcu przegapiłam, myślicie że jutro jeszcze będą? Mówicie, że fajne są? A w jakiej cenie są takie reczniki w sklepach? (interesują mnie te mniejsze) Czy te w Biedronce są rzeczywiście w "promocyjnej" cenie, czy to tylko taka podpucha?

Dziewczyny, czy papier toaletowy Melodia, ten różowy jest dwuwarstwowy? Bo ostatnio kupiłam ten biały za 2,9 bo myślałam, że on jest tańszy tylko z powodu koloru, ale odnosze wrażenie że on jest cieńszy od tego za 4.49
U mnie w Biedronce te małe są za 9,99 a duże za 19,90. Tylko trzeba je wyprać bo takie dziewicze nie wycierają za dobrze za to po wypraniu ciągną wode bardzo dobrze
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 08:14   #162
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
U mnie w Biedronce te małe są za 9,99 a duże za 19,90. Tylko trzeba je wyprać bo takie dziewicze nie wycierają za dobrze za to po wypraniu ciągną wode bardzo dobrze
Te małe nie miały byc po 8,9...?
widze, że w przyszłym tygoniu będą rajstopki w promocji. chyba takie grubsze!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:27   #163
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Ooo a ile DEN te rajstopki??
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 08:28   #164
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Ooo a ile DEN te rajstopki??
chyba 40. To ciepłe?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:00   #165
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mithrillek Pokaż wiadomość
W
(...)

W sumie... to, czy produkt jest udany i tak zweryfikują klienci. Mało osób stwierdzi, że Top Chipsy są zdecydowanie gorsze od Lays'ów, a Max Power nie dorównuje Red Bullowi. Każdy ma swoje gusta, swój smak...

(...)
Zgadzam się z całością Twojej wypowiedzi . Zatrzymam się przy chipsach i chrupkach: biedronkowe chipsy uważamy (moja rodzinka i ja) za jedne z najlepszych (stosunek ceny do jakości, ale i sama jakość nawet przy nieco wyższej cenie by się obroniła, chociaż oczywiście ta cena jest OK i oby nie rosła ). Szczególnie grube chipsy falowane - ser z cebulą i szynka z czymś tam. Orzechowe kuleczki - pyszne. Popcorn do mikrofalówki to samo - świetny (ostatnio kupiliśmy w Auchan o około złotówkę droższy i smak dużo, dużo gorszy). Ostatnio zresztą jadłam Lays'y i stwierdziłam, że bardzo się popsuły w smaku (czuć tłuszcz). Chociaż może to nie ich smak się pogorszył, ale mój poprawił bo jem tylko od czasu do czasu chipsy z Biedro? Jedyne, czego bym pragnęła, to aby Biedronka wprowadziła do oferty "chlebki" (odpowiednik Bake Rolls), ale takie jak ma Tesco i w podobnej cenie (bo tescowe są świetne, niedrogie, mają wiele smaków).

Ps. Ostatnio kupiłam grube, falowane chipsy w Lidlu i nie umywają się do tych biedronkowych.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:23   #166
Mithrillek
Raczkowanie
 
Avatar Mithrillek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2


Wszystkiego nie sposób wymienić, zbyt dużo stuffu leży na półkach. Generalnie każdy produkt z logiem "Wyprodukowano dla Biedronki" ma swojego droższego kamrata (często produkowanego przez tą samą firmę). Ale dla przykładu podam jogurty produkowane dla Biedronki przez Bakomę. Jak dla mnie różnica w smaku jest minimalna (może nieco mniej owoców, sam nie wiem na czym polega różnica).

...gdybym tak miał wymieniać, to musiałbym założyć własnego bloga


Doris1981... oczywiście chipsy są niezdrowe w dużych ilościach i staram się ograniczać tego typu przekąski, ale po pewnym czasie chrupania Top Chips'ów kupiłem sobie w innym sklepie Lays'y. Byłem w szoku, bo te markowe, reklamowane w TV i zachwalane czipsiory smakowały zdecydowanie gorzej. Były twarde, jakby za bardzo spieczone. Do tego bardzo grubo posypane przyprawami i faktycznie bardziej "tłuste". Może ktoś, kto przyzwyczaił się do ich smaku, nie potrafi przełknąć np. Top'ów. Ale dla mnie czipsy z Biedry są zdecydowanie lwpsze w smaku (o cenie już nie będę wspominał ).

reeva... wynika to z pewnej mody. Nie ma to jak zjechać Biedronkę w towarzystwie. Szczególnie w kraju, w którym ponad 50% społeczeństwa regularnie robi zakupy w tych sklepach . Nie twierdzę, że B to idealny market, w którym każdy produkt to zjawisko i najwyższa klasa. Tak nie jest. Ale zdarzają się bardzo często artykuły (nie liczę markowych), które niemal niczym nie różnią się od droższych odpowiedników. Po co zatem przepłacać kiedy nie ma różnicy? To czysty marketing i jeżeli ktoś nie korzysta z okazji tylko dlatego, że coś jest w innym opakowaniu, to jest chyba totalnym konserwatystą. Idąc tym tropem - każdy super, czy hipermarket, od Polo-Market, przez Lidle, Auchany, Tesco, po Reale i inne, to sklepy dla biedoty, ponieważ oferują tzw. zamienniki po zdecydowanie niższych cenach. Jedynym azylem luksusu są zatem tylko oryginalne sklepy markowe w Los Angeles, Paryżu, Nowym Jorku lub Londynie, a każdy, kto tam nie kupuje, to biedak z rynsztoka... Dziwne podejście. Wg mnie każdy ma wolną wolę i swoje upodobania, które pozwalają mu decydować co, gdzie i za ile kupi. Dla niektórych ludzi markowe produkty także nie są warte złamanego grosza...
Mithrillek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:37   #167
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

oj tam,wszyscy wiedza ze biedronka jest najlepsza
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:51   #168
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

a ja dziś poszłam do biedronki po chleb a wyszłam z 2 pakami Huggisów
są w promocji za 29,99, a normalnie kosztują 39-42zł.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:57   #169
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

nie ma reczniczkow....
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 17:07   #170
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Z Biedronki pycha sa bułeczki cynamonowe - polecam! chociaż nie w każdej są, zależy skąd sklep bierze pieczywo. No i polecam marmoladę o smaku różanym marka: SONAGRA. Jest tania i idealnie nadaje się do wypieków np. rogalików, kołaczyków, ciastek itp
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:36   #171
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

u mniwe nie ma bułeczek cynamonowych chyba
a brzmi smakowicie
w jakim sa opakownaiu? i ile kosztują? to sprawze dokładnie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:42   #172
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

płatki śniadaniowe z owocami z Biedronki baardzo przypominają mi nestle fitness
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:47   #173
mollyy
Rozeznanie
 
Avatar mollyy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 703
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Właśnie zajadam się migdałami w mlecznej czekoladzie, posypanymi cynamonem

Ile kosztują te migdały? Szukałam dzisiaj u siebie, ale nie mogłam znalezc,a szkoda, bo narobiłyście mi ochoty strasznej .
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
mollyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 17:48   #174
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

exx dziękuję
wypróbuję napewno

molly ja u siebie tez nie znalazłam :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:39   #175
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Właśnie wróciłam z tacą drewnianą za ok.9zł z rysunkiem "making wine" czy jakoś tak

słuchajcie! czy ktoś z Was jadł może te nowe płatki z ryżem i owocami? bo nie wiem czy jest sens kupować ...
przepyszne są orzechy w czekoladzie! a ile kalorii
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:49   #176
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mollyy Pokaż wiadomość
Ile kosztują te migdały? Szukałam dzisiaj u siebie, ale nie mogłam znalezc,a szkoda, bo narobiłyście mi ochoty strasznej .
Niecałe 3 zł.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:49   #177
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mollyy Pokaż wiadomość
Ile kosztują te migdały? Szukałam dzisiaj u siebie, ale nie mogłam znalezc,a szkoda, bo narobiłyście mi ochoty strasznej .
Kosztuja ok 3 pln (chyba 2,79)
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:55   #178
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
u mniwe nie ma bułeczek cynamonowych chyba
a brzmi smakowicie
w jakim sa opakownaiu? i ile kosztują? to sprawze dokładnie
Są na sztuki, na ogól przy kołaczykach, bułkach, na zwykłym pieczywie a cena 0,65 jak dobrze pamiętam.
Jak na złość u mnie w najbliższej Biedronce ich nie ma ale gdy tylko jestem na mieście lądują w moim koszyku
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 19:57   #179
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

Cytat:
Napisane przez blackrose4u Pokaż wiadomość
Są na sztuki, na ogól przy kołaczykach, bułkach, na zwykłym pieczywie a cena 0,65 jak dobrze pamiętam.
Jak na złość u mnie w najbliższej Biedronce ich nie ma ale gdy tylko jestem na mieście lądują w moim koszyku
Dziękuję
jutro napewno się rozejrzę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:18   #180
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia - cz. 2

mój brat kupił dziś musli z owocami, myślałam ze będą cholernie słodkie ale ku mojemu zdziwieniu nie były i salepsze w smaku niz te tradycyjne< zielone opakowanie> te nie lepia sie tak do zębów jak tamte )

ostatno kupowałam jabłka w Biedronie są super twarde i kwaskawe<choć i słodkie tez sie zdarzyły ale ogólnie uwielbiam twarde jabłka
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.