Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz. IV! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Czy boisz się porodu?
Nie 16 50,00%
Ani trochę 16 50,00%
Głosujący: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 19:38   #151
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
własnie dlatego chciałam wczesniej ochrzcić.... ale to bede mosiała meza udobruchać
Jak to niektórzy twierdzą, że kobiety maja łatwiej bo sa w stanie mężczyzn do wielu rzeczy przekonać nocą
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:38   #152
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a mamy pewność że nasze już nie zmienia pozycji ?
bo mój synek też już do porodu sie ułożył....
haha i tu jest pies pogrzebany nie mamy i tego sie boje że moja w ostatniej chwili mi fiknie głową do góry i trzeba będzie ciąć...brrrr
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:39   #153
pentuerka
Rozeznanie
 
Avatar pentuerka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 802
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Sara duże są te wyprzedaże w H&M? Ile %? Ładne rzeczy kupiłaś.
Zastanawiam się czy nie wybrać się tam jutro.

Ciekawe kiedy ruszą w C&A. Może ktoś wie?

Butterbear
masaż....poszłabym na masaż pleców, chociaż masaż twarzy też jest super.
Ja byłam wczoraj u fryzjera a jutro wybieram się na pedikure.
pentuerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:41   #154
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Wiesz co, ona mi powiedziala, ze taki mocniejszy ucisk jest niewskazany, ze mocno rozgrzewa i moze wplynac na przyspieszenie porodu...
Jestes kosmetyczka?

A na stopach mam jasnorozowy kolor
Nie ;-)
Jestem rehabilitantka ;-).
A to prawda że mocnych masazow i ucikow nie można , ale delikatnie pogłaskać i porozcierac czemu nie ;-)



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Jasno-różowy ładny moze u rączek sobie taki strzele ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:42   #155
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że na stopach są jakieś punkty refleksologiczne, których poruszenie może wywołać skurcze.

Wysłano z aplikacji mobilnej.
gdzie, gdzie? to jak nie urodze do połowy sierpnia TŻ bedzie miec zadanie bojowe - masować mi stopy
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:43   #156
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Jak to niektórzy twierdzą, że kobiety maja łatwiej bo sa w stanie mężczyzn do wielu rzeczy przekonać nocą
coś w tym jest taki nasz urok!
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:43   #157
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Szaleństwo! 5 stron w pol dnia? Nie musicie jeszcze rodzić w tym wątku Spokojnie

Szczerze się przyznam, ze nie mam ochoty na cytowania.

Wczoraj bylam w tym szpitalu umowili mi wizyte za 1,5tyg z zaznaczeniem, ze jak sie wyniki pogorszą to mi zadzwonią i bede musiała przyjsc wczesniej. Dziś niestety miałam telefon, ze mam zadzwonić i jak mi się uda to umówić się na jutro. Dzwoniliśmy tam, ale już nikogo nie było w rejestracji. Zdołowałam się tym mega!
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 19:48   #158
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Nie ;-)
Jestem rehabilitantka ;-).
A to prawda że mocnych masazow i ucikow nie można , ale delikatnie pogłaskać i porozcierac czemu nie ;-)



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Jasno-różowy ładny moze u rączek sobie taki strzele ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a masaże tez robisz? ja mam ukonczona szkołę policealna i jestem technikiem masażysta, ale jednak postawiłam na pedagogikę, bo sama nie wiedziałam co chce robić....mam nadzieję ż edziecko mnie zmieni i bede bardziej zdecydowana

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Szaleństwo! 5 stron w pol dnia? Nie musicie jeszcze rodzić w tym wątku Spokojnie

Szczerze się przyznam, ze nie mam ochoty na cytowania.

Wczoraj bylam w tym szpitalu umowili mi wizyte za 1,5tyg z zaznaczeniem, ze jak sie wyniki pogorszą to mi zadzwonią i bede musiała przyjsc wczesniej. Dziś niestety miałam telefon, ze mam zadzwonić i jak mi się uda to umówić się na jutro. Dzwoniliśmy tam, ale już nikogo nie było w rejestracji. Zdołowałam się tym mega!

nie musimy, ale kto wie, to nie od nas zależy tylko od tych maluszków, nie wiadomo kjiedy będa miały ochote ujzec nasz piękny świat
Tak na marginesie jak moja siora rodziła, swoja córke , ok 2 nad ranem to zaspana położna mówi do niej" sobie pani wybrała pore na poród, nawet pospać nie można" A moja siora mówi tak , moze sobie wstrzymam ? ( a była własnie juz po terminie ponad tydzień )

co to dla nas 5 stron na pół dnia ? Za dwa tygodnie już kończymy ten watek, która jest chętna na założenie kolejnego ? :P

Edytowane przez Moni 26
Czas edycji: 2014-06-17 o 19:50
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:48   #159
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja też słyszałam, że na stopach są jakieś punkty refleksologiczne, których poruszenie może wywołać skurcze.

Wysłano z aplikacji mobilnej.
Tzn zajmując sie kobietą w ciąży trzeba uważać i większość zabiegow pierwszym przeciwwskazaniem jest ciąża.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:48   #160
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Szaleństwo! 5 stron w pol dnia? Nie musicie jeszcze rodzić w tym wątku Spokojnie

Szczerze się przyznam, ze nie mam ochoty na cytowania.

Wczoraj bylam w tym szpitalu umowili mi wizyte za 1,5tyg z zaznaczeniem, ze jak sie wyniki pogorszą to mi zadzwonią i bede musiała przyjsc wczesniej. Dziś niestety miałam telefon, ze mam zadzwonić i jak mi się uda to umówić się na jutro. Dzwoniliśmy tam, ale już nikogo nie było w rejestracji. Zdołowałam się tym mega!
a jakie badania miałaś robione?
powiedzieli coś więcje czy tylko tyle że masz sie umówić na jutro?
Tylko się nie stresuj...
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:52   #161
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Moni 26 robie tzn robiłam teraz mam urlop od masaży ;-).
A ty jakoś wykorzystujesz swoja wiedzę w praktyce ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz SKARB
Najdroższe klejnoty jakie noszę na szyi to ramiona mojego dziecka
Śpij mój kochany Aniołku 13-03-2013


papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 19:55   #162
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Moni 26 robie tzn robiłam teraz mam urlop od masaży ;-).
A ty jakoś wykorzystujesz swoja wiedzę w praktyce ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mąż czasem korzysta, znajomych czasem wymasuję Jak mama miała powazny wypadek to rękę jej masowałam
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 19:55   #163
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a masaże tez robisz? ja mam ukonczona szkołę policealna i jestem technikiem masażysta, ale jednak postawiłam na pedagogikę, bo sama nie wiedziałam co chce robić....mam nadzieję ż edziecko mnie zmieni i bede bardziej zdecydowana

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------




nie musimy, ale kto wie, to nie od nas zależy tylko od tych maluszków, nie wiadomo kjiedy będa miały ochote ujzec nasz piękny świat
Tak na marginesie jak moja siora rodziła, swoja córke , ok 2 nad ranem to zaspana położna mówi do niej" sobie pani wybrała pore na poród, nawet pospać nie można" A moja siora mówi tak , moze sobie wstrzymam ? ( a była własnie juz po terminie ponad tydzień )

co to dla nas 5 stron na pół dnia ? Za dwa tygodnie już kończymy ten watek, która jest chętna na założenie kolejnego ? :P
Haha uwielbiam ludzi, ktorzy się nie "szczypią" i potrafią odpowiedzieć dla siostry, ze sie nie dała

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
a jakie badania miałaś robione?
powiedzieli coś więcje czy tylko tyle że masz sie umówić na jutro?
Tylko się nie stresuj...
Badanie krwi na ta cholestaze Od 27 tyg miałam robione co tydzień, ostatnio były wyniki w normie, wiec przerwa była 2tygodniowa. Wczoraj byłam na ktg i badaniu krwi, wyniki miały być dzisiaj.. i własnie jak bedą złe to zadzwonią zeby przyśpieszyć wizyte.
Ta co do mnie dzwoniła nic nie wiecej nie powiedziała, tyle, że ona tylko tam jest zeby dzwonić do ludzi z informacjami odnośnie wizyt.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:08   #164
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez pentuerka Pokaż wiadomość
Sara duże są te wyprzedaże w H&M? Ile %? Ładne rzeczy kupiłaś.
Zastanawiam się czy nie wybrać się tam jutro.

Ciekawe kiedy ruszą w C&A. Może ktoś wie?

Butterbear
masaż....poszłabym na masaż pleców, chociaż masaż twarzy też jest super.
Ja byłam wczoraj u fryzjera a jutro wybieram się na pedikure.
Ja kocham wszystkie masaze. Moglabym byc masowana w kazdym miejscu i non stop...

Cytat:
Napisane przez papryczka160 Pokaż wiadomość
Nie ;-)
Jestem rehabilitantka ;-).
A to prawda że mocnych masazow i ucikow nie można , ale delikatnie pogłaskać i porozcierac czemu nie ;-)
.
A moglabys to napisac np. Smsem do mojego meza? A jeszcze lepiej w formie zalecenia rehabilitacyjno-pielegnacujnego dla ciezarnej zony?!

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
a masaże tez robisz? ja mam ukonczona szkołę policealna i jestem technikiem masażysta, ale jednak postawiłam na pedagogikę, bo sama nie wiedziałam co chce robić....mam nadzieję ż edziecko mnie zmieni i bede bardziej P
Hehehehe... Niezly rozstrzal... U mnie podobnie.... Jestem mgr kroatystyki a zaraz (mam nadzieje) psychologiem
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:17   #165
mysia111
Zadomowienie
 
Avatar mysia111
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 204
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Haha uwielbiam ludzi, ktorzy się nie "szczypią" i potrafią odpowiedzieć dla siostry, ze sie nie dała


Badanie krwi na ta cholestaze Od 27 tyg miałam robione co tydzień, ostatnio były wyniki w normie, wiec przerwa była 2tygodniowa. Wczoraj byłam na ktg i badaniu krwi, wyniki miały być dzisiaj.. i własnie jak bedą złe to zadzwonią zeby przyśpieszyć wizyte.
Ta co do mnie dzwoniła nic nie wiecej nie powiedziała, tyle, że ona tylko tam jest zeby dzwonić do ludzi z informacjami odnośnie wizyt.
Trzymam kciuki aby się okazało że to nic poważnego.

Jest znowu afera w szpitalu połozniczym (w Rybniku). Nie bedę pisać o co dokładnie chodzi żeby wszystkich nie stresować. jak któraś chce poczytać to na onecie jest artykuł.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Co do masaży to też kiedyś lubiłam do czasu aż mnie na Bali mąż nie zaciągnął na masaż. Masowała mnie Balijska starsza kobieta w takim obskurnym miejscu (bo tam co 10 metrów "salony masażu" są) i aż gwiazdki przed oczami zobaczyłam w pewnym momencie - tak bolało.
mysia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:22   #166
h4linka
Zadomowienie
 
Avatar h4linka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 510
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez zuken Pokaż wiadomość
My z tż-tem pewnie za miesiąc zaczniemy wykurzanie:brzydal : Jak już lekarz stwierdzi, że ciąża donoszona


Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Oo matko, to musiala byc niezla rozmowa!Zalamala sie babcia jak ja uswiadomilas?
Szczerze mówiąc niespecjalnie mnie to interesuje, ja w temacie powiedziałam co miałam do powiedzenia. Jak chce być obrażona to niech sobie będzie. Albo w końcu to zaakceptuje albo nauczy się zagryzać zęby i nie odzywać w tym temacie, bo ja nie pozwolę sobie na krzywe odzywki.

Mysia Super sukienki! I Ty też niczego sobie
h4linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:28   #167
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki aby się okazało że to nic poważnego.

Jest znowu afera w szpitalu połozniczym (w Rybniku). Nie bedę pisać o co dokładnie chodzi żeby wszystkich nie stresować. jak któraś chce poczytać to na onecie jest artykuł.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Co do masaży to też kiedyś lubiłam do czasu aż mnie na Bali mąż nie zaciągnął na masaż. Masowała mnie Balijska starsza kobieta w takim obskurnym miejscu (bo tam co 10 metrów "salony masażu" są) i aż gwiazdki przed oczami zobaczyłam w pewnym momencie - tak bolało.
Dziekuje za kciuki

Obejrzałam wiadomości odnośnie Rybnika. Łzy same popłyneły. Ehhh..

Wiecie na co ja mam ostatnio cały czas ochote? Na zwykły chleb z tostera, tyle, że spalony Im czarniejszy tym lepszy.. i mam faze na zamrożone owoce, wczoraj maliny, dzis po obiedzie ananasa, a teraz banana.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:30   #168
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja kocham wszystkie masaze. Moglabym byc masowana w kazdym miejscu i non stop...



A moglabys to napisac np. Smsem do mojego meza? A jeszcze lepiej w formie zalecenia rehabilitacyjno-pielegnacujnego dla ciezarnej zony?!


Hehehehe... Niezly rozstrzal... U mnie podobnie.... Jestem mgr kroatystyki a zaraz (mam nadzieje) psychologiem

też myślałam o psychologi ale jednak pedagogika wygrała chociaz znajomi polecali mi filozofię (ponoc mam tendencję do filozofowania ) ja tam tego nie zauwazyłam
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:32   #169
zaczarowanadlaniego
Zakorzenienie
 
Avatar zaczarowanadlaniego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 4 056
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość

Poniżej ja w 31 tygodniu.
W piątek byłam na łowach w lumpkach i komisie. Kolekcja sukienek mi sie powiększyła o kolejne 3 szt. Oczywiście jakies spioszki tez zakupiłam ale one mnie tak nie rajcują jak sukienki
Jak urodzę chłopca to wystawie chyba cały zestaw na allegro.


Idę nadrabiać.
jaki zgrabny brzusio i seksi mamusia
a sukieneczki sliczne

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
swoją droga nie moge sie już doczekać jak już któraś urodzi jak zda nam relację, a my będziemy trzęsły sie jak galarety, a ona już bedzie tulić swojego maluszka obym to tylko nie była ja ale i ostatnia bym nie chciała, a mimo wszystko tak naprawdę wszystko jest możliwe Powiem szczerze że myślę , ze mało która z nas urodzi w terminie pewnie będziemy rodzić w wiekszosći wczesniej a i myśle że i bedą takie które urodza później
ja moge byc pierwsza
__________________
Razem

Nasze szczescie
Olivia Anna 27.07.2014r. 2850g/48cm
zaczarowanadlaniego jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 20:34   #170
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Dziekuje za kciuki

Obejrzałam wiadomości odnośnie Rybnika. Łzy same popłyneły. Ehhh..

Wiecie na co ja mam ostatnio cały czas ochote? Na zwykły chleb z tostera, tyle, że spalony Im czarniejszy tym lepszy.. i mam faze na zamrożone owoce, wczoraj maliny, dzis po obiedzie ananasa, a teraz banana.

Na pewno bedzie wszystko dobrze! jestesmy z tobą
tylko nie jedz tego chleba proszę cię
a owoce to same witaminki, ja też mam na nie faze, ale to akurat mnie cieszy ( lepiej niż słodycze, a też słodziutkie ) przynajmniej nasze pupska nie ucierpią

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowanadlaniego Pokaż wiadomość
jaki zgrabny brzusio i seksi mamusia
a sukieneczki sliczne



ja moge byc pierwsza

o mamy pierwsza chętną Jakaś chętna jeszcze ?to teraz poproś ładnie córcie, aby spełniła mamusi życzenie
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:36   #171
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Na pewno bedzie wszystko dobrze! jestesmy z tobą
tylko nie jedz tego chleba proszę cię
a owoce to same witaminki, ja też mam na nie faze, ale to akurat mnie cieszy ( lepiej niż słodycze, a też słodziutkie ) przynajmniej nasze pupska nie ucierpią
Coś muszę jeść Chleb własnie mogę, byle nie swiezy i bez ziaren, wiec zaczełam tostować, a przyjarany jest mega Nigdy spalonego nie lubiłam.
Słodyczy też nie jem Dziś dostałam od Tz jedną delicje za to, ze ładnie poprasowałam i ułożyłam wszytskie ciuszki w szafie
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:39   #172
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
też myślałam o psychologi ale jednak pedagogika wygrała chociaz znajomi polecali mi filozofię (ponoc mam tendencję do filozofowania ) ja tam tego nie zauwazyłam
O nie, filozofia to dla mnie jakis koszmar...
A psychologia zawsze byla moim marzeniem...

Kurna, dostalam od meza sako, a ciagle ktos mi na nim przesiaduje ... Wrrrrr
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:41   #173
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Coś muszę jeść Chleb własnie mogę, byle nie swiezy i bez ziaren, wiec zaczełam tostować, a przyjarany jest mega Nigdy spalonego nie lubiłam.
Słodyczy też nie jem Dziś dostałam od Tz jedną delicje za to, ze ładnie poprasowałam i ułożyłam wszytskie ciuszki w szafie

no jak musisz, ale może troszkę chociaż sie opanuj bo raczej za zdrowe to to nie jest chociaż ja to w ciazy mam np ochote czesto na goracy kubek, czy zupke chińska, no czasem musze zjeśc bo nie wytrzymam a wiem ze to fuj jest albo kanapki ze smalcem, no pycha po prostu a potem przeżywam ze mam +10kg
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:42   #174
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O nie, filozofia to dla mnie jakis koszmar...
A psychologia zawsze byla moim marzeniem...

Kurna, dostalam od meza sako, a ciagle ktos mi na nim przesiaduje ... Wrrrrr
A jak ci się udaje wstać z tego sako? Bo ja miałam też taki wielki trzyosobowy, ale wstawanie z niego to był jakiś koszmar, nawet bez brzucha! Kiedy masz wizytę z porównaniem brzuszka? Jakoś w tym tygodniu?

Czereśnie to zło! Zło w czystej postaci! To co robią z przewodem pokarmowym, to zło!

Wysłano z aplikacji mobilnej.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:44   #175
Moni 26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 1 498
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
A jak ci się udaje wstać z tego sako? Bo ja miałam też taki wielki trzyosobowy, ale wstawanie z niego to był jakiś koszmar, nawet bez brzucha! Kiedy masz wizytę z porównaniem brzuszka? Jakoś w tym tygodniu?

Czereśnie to zło! Zło w czystej postaci! To co robią z przewodem pokarmowym, to zło!

Wysłano z aplikacji mobilnej.

a co sie stało??ja wczoraj na raz zjadłam pół kg, pycha były
Moni 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:46   #176
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
A jak ci się udaje wstać z tego sako? Bo ja miałam też taki wielki trzyosobowy, ale wstawanie z niego to był jakiś koszmar, nawet bez brzucha! Kiedy masz wizytę z porównaniem brzuszka? Jakoś w tym tygodniu?

Czereśnie to zło! Zło w czystej postaci! To co robią z przewodem pokarmowym, to zło!

Wysłano z aplikacji mobilnej.
To racja, wstawanie nie jest proste...czuje sie troche jak żuczek przewrocony na plecy... Musze zjezdzac i potem wstawac...

Wizyte mam w czwartek. Kciuki mile widziane

Oj tak, czeresnie robia rozne smieszne rzeczy w przewodzie pokarmowym
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:49   #177
patrycja19894
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycja19894
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 045
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
no jak musisz, ale może troszkę chociaż sie opanuj bo raczej za zdrowe to to nie jest chociaż ja to w ciazy mam np ochote czesto na goracy kubek, czy zupke chińska, no czasem musze zjeśc bo nie wytrzymam a wiem ze to fuj jest albo kanapki ze smalcem, no pycha po prostu a potem przeżywam ze mam +10kg
Zjadam max dwie kromeczki na sniadanie na zmiane z platkami kukurydzianymi, obiad zazwyczaj cos z parowaru a na kolacje owoce, w zaleznosci czy mam ochote lub powtorka ze sniadania. Moje menu nie jest raczej imponujące

Na zupke chinska mialam kiedys takie napady, raz na 2-3 miesiace musialam zjesc i koniec, odbijało mi się nią dwa dni, ale miałam na jakis czas spokoj.
__________________
14.08.2014r. - Tobiasz
patrycja19894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:56   #178
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
To racja, wstawanie nie jest proste...czuje sie troche jak żuczek przewrocony na plecy... Musze zjezdzac i potem wstawac...

Wizyte mam w czwartek. Kciuki mile widziane

Oj tak, czeresnie robia rozne smieszne rzeczy w przewodzie pokarmowym
W święto? Wow, to full service myślałam, że jutro! Kciuki u mnie i synka zapewnione!

Moni, szczęśliwa kobieto, jak nie wiesz, to cię nie uświadamiam, ale nie jest łatwo

Wysłano z aplikacji mobilnej.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 20:57   #179
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
Taki mi pozostał po 1 dziecku i ponad rocznym karmieniu. Jakoś teraz w ciąży nie urósł.
Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość
No troszeczke są bardziej opadnięte, ale ja już też swoje lata mam
Ogólnie mąż po 1 ciąży mimo że juz mineło ponad 8 lat często mówi "jezuuuuuuuuu, ale masz zaj...... piersi" Przed ciążą miałam bardzo malutkie.
Na pewno nie są to takie "flaczki" jak czasami w tv sa pokazane że niektórym kobietom po karmieniu zostają.
dajesz nadzieje, tez tak chce Jak po karmieniu bede miala nadal takie fajne piersi to Tz bedzie pewnie w 7 niebie

Cytat:
Napisane przez Moni 26 Pokaż wiadomość
Ja zawsze byłam zadowolona z moich piersi, ale teraz nie moge na nie patrzeć, każdą zyłkę na nich widać tak samo mam na bokach brzuszka, mega zyły, mama mówi ze to zylaki i trochę sie zmartwiłam, bo i na nogach zauwazyłam zylaki, a nigdy nie miałam żylaków....Czy mi to zniknie, czy zostanie? Bo jestem przerażona....
zglos i pokaz wszystkie zylaki ginowi, brzuch tez

Cytat:
Napisane przez mysia111 Pokaż wiadomość

Co do masaży to też kiedyś lubiłam do czasu aż mnie na Bali mąż nie zaciągnął na masaż. Masowała mnie Balijska starsza kobieta w takim obskurnym miejscu (bo tam co 10 metrów "salony masażu" są) i aż gwiazdki przed oczami zobaczyłam w pewnym momencie - tak bolało.
Bali Kiedy uda mi sie odwiedzic tak egzotyczne miejsce...Teraz, w stosunku mojej rzeczywistosci lezenia jak mi sie uda pojechac do Carrefoura to teraz juz mam mega egzotyke

Cytat:
Napisane przez h4linka Pokaż wiadomość

Szczerze mówiąc niespecjalnie mnie to interesuje, ja w temacie powiedziałam co miałam do powiedzenia. Jak chce być obrażona to niech sobie będzie. Albo w końcu to zaakceptuje albo nauczy się zagryzać zęby i nie odzywać w tym temacie, bo ja nie pozwolę sobie na krzywe odzywki.
Mistrz cietej riposty jana przykre teksty od babci Tz pewnie bym sie zdenerwowala i poplakala w domu i tyle by bylo. Powinnam czasem byc bardziej asertywna.

Cytat:
Napisane przez patrycja19894 Pokaż wiadomość
Wiecie na co ja mam ostatnio cały czas ochote? Na zwykły chleb z tostera, tyle, że spalony Im czarniejszy tym lepszy.. i mam faze na zamrożone owoce, wczoraj maliny, dzis po obiedzie ananasa, a teraz banana.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-17, 21:04   #180
Aisog1987
Rozeznanie
 
Avatar Aisog1987
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Brzuch już ciężki, nogi puchną, jeszcze chwila i wybuchnę! Mamy sierpniowe cz.

Witam się w nowej części
Co do czereśni to są pycha. Ja wczoraj robiłam dżem z nich
__________________
Czy Ten Pan i ta Pani???
Aisog1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 15:19:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.