Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 15:26   #151
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie mam w tym temacie wiedzy. To są leki bezpieczne, mogę sobie wypróbować bez konsultacji z lekarzem, bez recepty? Co wybrać? Dzięki!
Zdecydowanie, to są leki typu Allegra, bez recepty i dość tanie. Jak nie miałam swojego kota, a jeździłam do faceta na parę dni, to ratowałam się takimi tabletkami przy alergii. Nie namawiam do łykania leków bez namysłu (moja mama zawsze mi wmawia, jak przez te 3 dni podczas okresu łykam 2 tabletki przeciwbólowe dziennie, że jestem uzależniona od leków <3, ale chociaż sprawdzić na próbę czy działają, w najgorszych okresach mogą ulżyć. Zanim sie dostaniesz do alergologa, to i tak lekarz pewnie Ci poleci coś antyhistaminowego "na przeczekanie", bo przy alergii można się wykończyć czasem. Ja brałam Amertil Bio, bo wychodził dość korzystnie cenowo. Generalnie zawsze biorę z tym składnikiem aktywnym: cetirizine dihydrochloride. W Anglii nie męczą mnie alergie, ale w Polsce przechodziłam takie okresowe lekkie alergie, coś typu Twoja. Kręciło mnie w nosie, kichałam, czasem łzawiły mi oczy.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-04-08 o 15:31
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:26   #152
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez baletki Pokaż wiadomość
Ale jeśli chodzi o ostatni filmik Szusz z dronem to trzeba przyznać, że po ostatnim makijażu dla Rimmela, to w tym wygląda świetnie, jakoś tak świeżo, bez dziwnych pomarańczowych plam na oczach i plam od bronzera jak to ona potrafi
I włosy ma ładnie ułożone, ładniej niż tak przyklepane za uszami
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:26   #153
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Dzienne rzęsy Zmalowanej, całkiem ładnie wyglądają
https://www.instagram.com/p/BD8CUVJQ...n-by=zmalowana
Jest jej ładniej w ciemniejszych włosach, wygląda też młodziej, a rzęsy w sumie też nie przeszkodziły dobrze wyglądać.

Bosz, to przeca nie zmalowana, sorry, sorry, sorry.
ale i ona pewnie by ładniej w ciemniejszych wyglądała

Edytowane przez mango bzik
Czas edycji: 2016-04-08 o 15:32
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:27   #154
night prowler
Zadomowienie
 
Avatar night prowler
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez polewka Pokaż wiadomość


Dziewczyny z cerą naczynkową polecam to coś <3 mały geniusz!
https://www.bandi.pl/sklep/produkt/id/548_
Skuszę się .

Cytat:
Napisane przez lisiczka788 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy polecacie coś z Kiehls'a? Chciałabym coś zamówić w tym nowym sklepie, bo kuszą mnie te kosmetyki, ale nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto
Sama nie używałam niczego. Dużo osób poleca krem pod oczy z awokado i serum olejkowe Night Recovery Complex.
__________________
I'm feelin' posh so address me with an accent.
night prowler jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:30   #155
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

nadrabiam i sie nieźle uśmiałam przez tego "mecenasa" z kafeterii ktoś ma iście ułańską fantazje
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:35   #156
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------


Dziołchy dziwna sprawa.
Od jakiegoś miesiąca, może dwóch, codziennie rano budzę się z katarem, po przebudzeniu sporo kicham i tak do południa. Potem przechodzi, ale kicham około 40 razy na dzień. Nic mi poza tym nie jest.
Nie zmieniłam miejsca, w którym śpię, nic nowego się nie wydarzylo. Co to kurcze może być?
właśnie w tym samym temacie moja mama jest teraz u alergologa na testach... identiko!
ale wczesniej wyczytalam, ze teraz to brzoza i topola.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ja po trzydziestce dorobiłam się kociej alergii. Oby nie to.
Bananku, jak Ci się to objawiało?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 15:39   #157
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Nie wiem czy było będzie mała Ikonnka
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 15:56   #158
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Przepraszam, nie pamiętam nicku dziewczyny od kpopu więc napiszę tutaj, bo przecież z nami tu siedzi i na pewno przeczyta:

A widziałaś odcinek Family Guya o Korei?
https://www.youtube.com/watch?v=rKn7acXTppU
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:15   #159
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Haul u Szusz

Dziewczyny, czy to jest dron ?

http://www.cndirect.com/jjrc-x1-2-4g...ampaign=YYX372
quatrocopter to quatrocopter a nie dron ;P ale ten haul to i tak jakies obejrzalam bo lubie gadzety ale nie znalazłam tam NIC co by mi się przydało. Poza tym zaliczyłam żenue dzisiejszego dnia w postaci skojarzen Szuszowych co do bananaslicera. Poza tym na co komu krajalnica do banana? Seriously? Btw ktoś ma pomysł jak przetłumaczyć na polski nazwe tego urządzenia? moze być ciekawie

Abstrahujac od gadżetów to serio Szusz wygląda pięknie w tym filmiku pod względem makijażu i włosów! Serio jestem pod wielkim wrażeniem, że tak subtelnie to ze sobą współgra. Jako typowa hejterka podejrzewam, że filmik nagrywany po tym jak wróciła z tego dnia Avonu gdzie ją profesjonaliści malowali

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się uderzyć w sprawy tarczycowo/innozdrowotne z najgrubszej rury: oddaję dziś krew do zbadania pod kĂâ˜☠tem pokarmów alergizujĂâ˜☠cych (foodscan). Zrobię też identyfikację typu metabolicznego / profil DNA (Genodiet). O ile zahamowałam różne procesy z "na gorzej", to nadal wróżę z fusów w dużej mierze. Chcę dowiedzieć się konkretnie, co dla mnie jest szkodliwe i zaburzajĂâ˜☠ce naturalnĂâ˜☠ biochemię - i mam nadzieję, że nie będĂâ˜☠ to ziemniaki. Trochę strach. Jeśli któraś zainteresowana takimi badaniami, za kilka tygodni dam znać z o wynikach.

Bardzo chętnie bym się dowiedziała jak to wygląda, jakie wyniki i jaki koszt. Oraz jak się odnieśc do informacji z takiego profilu alergenów itd.


Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
Szukałam czegoś w tym temacie i co prawda zapowiada się na ciekawą serię( o ile inne zabiegi byłyby wykonywane przez douczoną kosmetyczkę), ale to zdecydowanie nie mój przedział wiekowy

Lastdream o pierwszym zabiegu w salonie kosmetycznym- peeling kawitacyjny, masaż +maska



Paznokcie pani kosmetyczki -
Brak rękawiczek, sposób nakładania alg... nie, nie i jeszcze raz nie.[COLOR="Silver"]
Jestem dość zielona w salonowych zabiegach ale chętnie poczytam co tak "źle" robiła ta pani kosmetyczka, żeby wiedzieć na co zwrócic uwagę przy własnych wizytach. Jeśli nie tu to bym prosiła o kompendium wiedzy na PW

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
U mnie to tak - zwykłe lakiery nie trzymają się na moich paznokciach dłużej niż kilka godzin(nieważne jaka firma, z topem lub bez, próbowałam różnych marek i metod). Tak więc przez lata nie malowałam i innym zazdrościłam kolorowych pazurów... aż nagle, parę lat temu weszły hybrydy. Na początku podeszłam do tego sceptycznie, oczywiście. Po kilku miesiącach gdybania przyszło lato i zamarzyły mi się przed wyjazdem na wakacje neonowe paznokcie. Zapisałam się do jakiejś stylistki ogłaszającej się w internetach i to był strzał w dziesiątkę. Paznokcie nie do zdarcia i błyszczące przez dwa tygodnie, tylko odrost wkurzający w tym wszystkim. Po kilku latach chodzenia do różnych kosmetyczek i stylistek stwierdziłam, że skoro i tak maluję paznokcie na jeden lub dwa kolory, zwykle bez żadnych wzorków i wymysłów, to może zacznę to robić sama? Oszczędność czasu i pieniędzy. Trochę mi zajęło, zanim się wprawiłam w te hybrydy... Nie zawsze jest idealnie, ale plusów i tak jest więcej. Nie twierdzę, że lubię jakoś szczególnie zabawy przy paznokciach, ale lubię jak dobrze wyglądają A ze zwykłymi lakierami u mnie to niemożliwe, eh.
Ja również lubię mieć piękne, dłuższe i pomalowane pazurki ale z trwałością lakierów, topcoatów itp wytrzymują 2 dni robocze max a weekendowe to 3 jeśli zagonie meża do zmywania. Hybrydy do mnie nie przemawiają miałam jedne na slubie to ich sciąganie było okropne a po miałam masakre paznokciowa jak nigdy. Ostatnio psiapsi kupiła sobie starter pack z Semilaca i chciała poćwiczyć to się dałam ale po 6 dniach mój odrost był jak u innych po 2tyg [dodam że psiapsi zostawiła sugerowany odstęp od skóry czego ja przy lakierach nie robię] i mnie wpieniał po 8 sciągnełam [tu o wiele łatwiej zlazło!]. Poza tym piekło/gilgotało mnie gdy pazury były w lampie co rzutuje w moim mniemaniu na dorobienie się tego choróbska hybrydowego. Za to odkryłam lakiery Prodigy z Golden Rose i jestem w szoku. Dostałam od lubego duo z tej serii a dzis lece po jakiś dodatkowy lakier. W niedzielę pomalowałam pazury tak jak kazali i dopiero dziś zrobił mi się niewielki odprysk z boku pazura bo przychlasnełam go sobie fotelem w aucie. Szok i niedowierzanie dosłownie. Jakby nie odprysł to trzymałabym do momentu aż odrost będzie mnie mocno wpieniał i testowała ich wytrzymałość. Dodam, że ja pracuję dłońmi, często obijam pazury o kanty, moczę ręce itp. Jeszcze potestuję to może polecę z czystym sumieniem... Ale wizja malowanka w niedzielę i posiadania ładnych pazurków do piątku jest i tak dla mnie niebiańsko zaâ˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠iaszcza!

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
W offtopie włosowo-hennowym:

to ciapać te włosy czy nie? chłodzić ten odcień? bo mi się marzy ciemniej i chłodniej...
https://www.instagram.com/p/BD8QBY6E...-by=pozorantka
masz kolor włosów jaki ja bym chciała mieć
ale nie farbowałabym jedynie spróbowała ochłodzić skoro chcesz pójść w chłodne odcienie...
Boziuuuuuluuu jak sobie przypomne moją kupe na głowie po wychodzeniu do czegoś ala naturalnego z Granatowej czerni [ w której wszyscy mówią że wyglądałam jak laleczka porcelanowa] lub Tycjanu to matko gdzie ja miałam oczy jak patrze na te focie to tylko i wpełznąć w najciemniejszy kąt...




Madzik z testem zielonej bazy.
Po pierwsze "czuje dziwne matowanie"
po drugie to jej zaczerwienienia to pikuś a ja nie widze lepszego efektu niż jej poprzednie makijaże. Baza widocznie zmatowiła buzie i jakby ją rozbieliła ale co kamera widzi to nie to samo... Jakoś jestem z pokroju buraka ala Kasia D. i trzymam jej strone, że nic go nie zakryje na dłuższą mete.

Ps. Dla purystek ten filmik będzie torturą

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2016-04-08 o 16:28
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:19   #160
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dzień dobry.

To moja druga część.

Bardzo się cieszę i życzę przyjemnych łowów.

Pozdrawiam.

Ps, nie ładnie porównywać mojego słodkiego Pluto do meszek, rozpoznalabym go wszędzie :c. To serduszko <3
Cytat:
Napisane przez lord_viader Pokaż wiadomość
Jak zawsze 3bulki w pol do chleba sie witam spozniona. Oczywiscie obejrzalam w koncu Megan is missing. Siadlo mi na glowe. Znaczy sie poplakalam sie. Okropny. Masakryczny. A jako ze film o Megan skonczylam ogladac o 2 w nocy wlaczylam sobie jeszcze "3096 dni" jak ktos lubi tematyke porwan i relacji porwany-porywacz to polecam.
Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Megan obejrzałam wczoraj :/ ryje psychikę konkretnie. Trudno mi było pozbierać się po nim. A właśnie wyszukałam 3096 i zaraz obejrzę.
Dzięki za polecenie
Obejrzałem to przez was, nie pamiętając, że już widziałam (ale to mało ważne akurat). Jedyny typ horrorów, który wywołuje u mnie strach. Duchy to nie mój krąg zainteresowań. A jumpscareów nienawidzę . Więc super, dzięki .
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
chciałabym lubić robić paznokcie. Nienawidzę. No nie znoszę szczerze. I dlatego najczęściej mam niepomalowane Podziwiam ludzi, którym się chce. Hybrydy też mnie odstraszają procesem ich zdejmowania. Czekam aż ktoś wynajdzie coś prostszego w obsłudze




Rozumiem Cię. Ja dopiero się uczę malować. Chodzę dumnie z moimi koszmarnymi próbami. Do hybryd mi daleko .

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
Ja zwróciłam uwagę na włosy bardziej Ostatnio wyglądają niebo lepiej Ale chyba włosowych filmików nie robiła

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Pamiętam filmik niespodziankowy, jak mąż zaskoczył żonę informacją o jej ciąży... Tak, było łowienie w sedesie
Ciężko mi inaczej skomentować, ale wtf? xD

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie pamiętam nicku dziewczyny od kpopu więc napiszę tutaj, bo przecież z nami tu siedzi i na pewno przeczyta:

A widziałaś odcinek Family Guya o Korei?
https://www.youtube.com/watch?v=rKn7acXTppU
O ile znam masę jakichś scen z tej kreskówki, tak nigdy jej sama nie oglądałam, w całości, po prostu takie środowisko . Jest tyle rzeczy do oglądania i czytania, że ciężko wszystko ogarnąć, ale zobaczę, dzięki <3

...

Ok, zobaczyłam, haha <3
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:24   #161
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Kucias, jaki wstyd. Nie poznałam Cię a akurat pisałam pod tobą na innym wątku. Polecam cały odcinek, jeśli lubisz ten rodzaj humoru
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 16:24   #162
baletki
Raczkowanie
 
Avatar baletki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość

Abstrahujac od gadżetów to serio Szusz wygląda pięknie w tym filmiku pod względem makijażu i włosów! Serio jestem pod wielkim wrażeniem, że tak subtelnie to ze sobą współgra. Jako typowa hejterka podejrzewam, że filmik nagrywany po tym jak wróciła z tego dnia Avonu gdzie ją profesjonaliści malowali
Haha, w sumie rzeczywiście. Taki makeup kompletnie do niej niepodobny

Wysłane z mojego HUAWEI
baletki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:25   #163
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Moja ulubienica dodała film

201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:31   #164
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Ciężko mi inaczej skomentować, ale wtf? xD
https://www.youtube.com/watch?v=GODw...&nohtml5=False i odsłon 16,359,347
więc chyba było warto
a wspomniałam o tym pod wpływem dyskusji o pokazywaniu testera w czasie obwieszczania subskrybentom szczęśliwej nowiny, w sensie, że są tacy, którzy pójdą jeszcze dalej
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:34   #165
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=GODw...&nohtml5=False i odsłon 16,359,347

więc chyba było warto

a wspomniałam o tym pod wpływem dyskusji o pokazywaniu testera w czasie obwieszczania subskrybentom szczęśliwej nowiny, w sensie, że są tacy, którzy pójdą jeszcze dalej

Oni poszli jeszcze dalej (vide kolejny film).
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:44   #166
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Oni poszli jeszcze dalej (vide kolejny film).
Nie mam ich w subach, nie wiem co było w następnym i prawdę mówiąc nie jestem fanką tego typu zagrań... Spojrzałam teraz na początek ich ostatniego filmu i sobie przypomniałam niedawną sprawę z naszego kraju, kiedy policja wkroczyła do mieszkania ludzi, którzy chcieli zarobić na prywatnym big brotherze i mieli kamerki w pokojach dzieci również...
Ja nie rozumiem takiego sprzedawania wszystkiego.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:53   #167
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Megan is missin' to typowe gore czy coś innego?
Coś innego. A dokładnie jeden wielki shit . Jedyne, co można sobie pomyśleć po tym filmie to "Looool, nawet polska policja nie jest tak nieudolna, a czternastolatki tak głupie, jaki to irytujący sztampowy film!". W tej tematyce polecę http://www.filmweb.pl/Pulapka
Równie naiwny, ale przynajmniej zaskakujący i naprawdę wbija w fotel intrygą. Właśnie, dziewczyny, macie konta na Filmwebie? Gdyby ktoś chciał śledzić takie z mnóstwem porypanych filmów, polecam moje : http://www.filmweb.pl/user/Silene1310
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 16:53   #168
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

A co polecacie na ochłodzenie koloru? Tzn. płukankę konkretną? Gencjanę?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:04   #169
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

nieurudowy, ale bardzo wkręciłam sie w oglądanie chłopaków
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-08, 17:05   #170
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ich też nie mam w subach ale tu ktoś wrzucił i obejrzałam część, najbardziej mi zapadł w pamięć jęk tego faceta, że jemu śniadania nie dali Nie wiem czy w tym samym, czy w innym filmie akcja z mizianiem twarzy syrami... No gdyby przy mnie moi znajomi zaczęli takie niewiemcoto odwalać, to bym yyy, no nie dla mnie są Ci Ludzie

Nowy avek ? Ładny
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:06   #171
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Coś innego. A dokładnie jeden wielki shit . Jedyne, co można sobie pomyśleć po tym filmie to "Looool, nawet polska policja nie jest tak nieudolna, a czternastolatki tak głupie, jaki to irytujący sztampowy film!". W tej tematyce polecę http://www.filmweb.pl/Pulapka
Równie naiwny, ale przynajmniej zaskakujący i naprawdę wbija w fotel intrygą. Właśnie, dziewczyny, macie konta na Filmwebie? Gdyby ktoś chciał śledzić takie z mnóstwem porypanych filmów, polecam moje : http://www.filmweb.pl/user/Silene1310
Pułapka jest super, lata temu oceniłam na 8. A Megan nie jest arcydziełem, dla mnie moc tkwi w formie, treści też, ale jednak w formie przekazu tej historii. I niestety - ale nastolatki są naiwne, takie rzeczy się zdarzały i zdarzają, a policja bywa omylna chyba częściej, niż Ci się wydaje.
Film ten nie ma z założenia być logiczny w ciągu, od A do Z, więc trudno tego wymagać.

Widzę, że sporo filmów, które ja bardzo cenię, oceniłaś nisko dosyć, więc pewnie mamy inne spojrzenie

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-08 o 17:08
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:12   #172
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

W którymś z poprzednich wątków któraś z Was pisała, że ma przewodnik po Toruniu. Która to była?
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:12   #173
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Hej w nowej części

I już 6 stron do nadrabiania
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:15   #174
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Jeszcze co do tego Najścia. Francuskie horrory są niezłe, dla tych, którzy bardzo lubią dosadne, brutalna, obrzydliwe momentami kino- polecam.
Wiele osób pisze, że nie przebrnęło przez Martyrs - ja przebrnełam lata temu i przyznam, że widziałam wiele gorszych obrazów, ale jeśli chcecie takich krańcowych doznań, możecie próbować. Dla mnie zakończenie zepsuło seans, ale mimo tego warto zaliczyć.
http://www.filmweb.pl/film/Martyrs.+...ch-2008-449390

Z takich naprawdę hardych, nie do końca logicznych, nie do końca genialnych -po prostu dobrych, typowo francuskich, krwawych mocno, czasem nawet tak mocno, że na myśl przychodzi tarantino gore style -> http://www.filmweb.pl/film/Blady+strach-2003-112202
http://www.filmweb.pl/film/Fronti%C3...29-2007-440586 -> tu skojarzenia z Tarantino spore miałam - wiadomo, nie ta liga, ale momentami klimat jakby kilkanaście szczebli niżej, acz z tej samej wczuty.

No i taki, który poważnie mnie wgniótł trochę w obicie, zakończenie jest dołujące mocno, pozostawia widza w takim zawieszeniu dziwnym, nieprzyjemnym -> http://www.filmweb.pl/film/Oni-2006-327449 dalej jest to 6/10, ale warto wieczorem sobie obczaić z czipsem

W ogóle polubiłam francuskie kino, myślę, że warto poświęcić mu dużo uwagi, w szczególności thrillerom - są bardzo dobre, naprawdę.

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2016-04-08 o 17:19
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:15   #175
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nieurudowy, ale bardzo wkręciłam sie w oglądanie chłopaków
Oglądam pierwszy raz. Chłopiec z krótszą brodą taki jakiś... prezenter radiowy albo z jakiegoś programu na Vivie/MTv
A ten drugi chłopiec, z dłuższą brodą, fajnie wyglądałby bez włosów
https://www.instagram.com/p/BDviNUDQ...n-by=pojechani
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:16   #176
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Kucias, jaki wstyd. Nie poznałam Cię a akurat pisałam pod tobą na innym wątku. Polecam cały odcinek, jeśli lubisz ten rodzaj humoru
Ja to całkowicie rozumiem, jest masa ludzi, w dodatku jestem całkiem nowa, trzeba zazwyczaj trochę więcej postów by dać się poznać, czy zapamiętać. I dziękuję za polecenie
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:19   #177
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

tak poza tym to dzięn dobry w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość


Madzik z testem zielonej bazy.
Po pierwsze "czuje dziwne matowanie"
po drugie to jej zaczerwienienia to pikuś a ja nie widze lepszego efektu niż jej poprzednie makijaże. Baza widocznie zmatowiła buzie i jakby ją rozbieliła ale co kamera widzi to nie to samo... Jakoś jestem z pokroju buraka ala Kasia D. i trzymam jej strone, że nic go nie zakryje na dłuższą mete.

Ps. Dla purystek ten filmik będzie torturą
strasznie dużo za dużo wg mnie i bazy i podkładu
chyba że tak trzeba ? ;>
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:19   #178
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Pułapka jest super, lata temu oceniłam na 8. A Megan nie jest arcydziełem, dla mnie moc tkwi w formie, treści też, ale jednak w formie przekazu tej historii. I niestety - ale nastolatki są naiwne, takie rzeczy się zdarzały i zdarzają, a policja bywa omylna chyba częściej, niż Ci się wydaje.
Film ten nie ma z założenia być logiczny w ciągu, od A do Z, więc trudno tego wymagać.

Widzę, że sporo filmów, które ja bardzo cenię, oceniłaś nisko dosyć, więc pewnie mamy inne spojrzenie
Ja mam specyficzną skalę:
1 - dno totalne, ni kawałka zalety w filmie
2 - film który z zamierzenia miał być zły i się udało, więc w sumie jest dobry
3 - kompletna miałkość i zero wzbudzania emocji w widzu
4, 5 - dobre do sprzątania
6, 7 - podobałyby mi się, gdyby nie drobny szczegół (na przykład są za długie w stosunku do fabuły)
8, 9 - na długo zapadły mi w pamięć
10 - podróże sentymentalne.

Filmów nagrywanych z perspektywy komunikatorów jest mnóstwo, a mocno drażniące jest też podkręcanie emocji przez fałszywą informację, jakoby historia była prawdziwa. No i nie podoba mi się w Megan... schemat patologii w rodzinie, przecież to oczywiste, że w dobie internetu nie trzeba być gwałconym dzieckiem, żeby umawiać się przez sieć z nieznajomymi i trafić na zboczeńca i psychopatę. Trochę pojechali po schematach. Może to przez to tak nisko go oceniłam, że lubię oglądać filmy seriami (np. w ciągu kilku dni kilka filmów o tej samej tematyce) i schemat mi się utarł. No i nie wymagam stuprocentowej logiki, ale te ostatnie 22 minuty, przez które został wpasowany w kategorię horroru, powinny nie istnieć -
spoiler kto nagrywałby najpierw takie rzeczy kamerą ofiary, żeby później wyrzucić ją do śmieci? Gdyby nie retrospekcja w końcówce, dałabym pewnie jeszcze mniej niż 4/10.

Edytowane przez Silene1310
Czas edycji: 2016-04-08 o 17:30
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:19   #179
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

W ogóle znacie kanał Tytusa Hołdysa i kolegi?

https://www.youtube.com/channel/UC9N...?nohtml5=False

Widziałam na insta, ale nie miałam jeszcze okazji obejrzeć ani jednego odcinka
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 17:25   #180
vintageboots
Peron 9 3/4
 
Avatar vintageboots
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 162
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez mango bzik Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=GODw8T uinNQ&nohtml5=False i odsłon 16,359,347
więc chyba było warto
a wspomniałam o tym pod wpływem dyskusji o pokazywaniu testera w czasie obwieszczania subskrybentom szczęśliwej nowiny, w sensie, że są tacy, którzy pójdą jeszcze dalej
Wielki katolik od strony randkowej... Po wycieku informacji na ten temat nie potrafię już patrzeć na nich tak samo A pamiętam, jak oglądałam ich samochodowe lip sync i byłam zachwycona.
vintageboots jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.