Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 2012 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 16:34   #151
ewcisz
Raczkowanie
 
Avatar ewcisz
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 87
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Witam w nowym wątku!!! I serdeczne gratulacje dla aaaggi szybko poszło, pozazdrościć.
Ja dziś też miałam pracowity dzień, od rana robiłam pierogitoche ich wyszło wiec zamroże i będą na później
__________________
Nasz dzień - 25.06.2011
Nasz skarb - Juleńka - 05.04.2012

ewcisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:35   #152
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gosica502 Pokaż wiadomość
Aguśka widzę że zbiorowy przypływ energii i Ciebie dopadł
bardzo to podejrzane bo ostatnio dopadla mnie straszna niemoc a dzis


Gosiu cudownie ze usg ok! wiedzialam, ze bedzie wszystko dobrze!

Mała no no mamy rodzic razem, prosze tu beze mnie nie rodzic
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:37   #153
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Też tak macie, że drętwieją wam ręce lub macie mrowienia?
Domyślam się, że ma to związek z kręgoslupem, ale powoli mnie to drażni (głównie jak śpię to budzę się nie czując dłoni)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:40   #154
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Ja dzis rano mialam wizyte u lekarza i wyszlam bardzo zadowolona.... Po pierwsze nie bylo opoznien jak ostatnimi razy. Poza tym dowiedzialam sie ze moje badanie krwi z okazji grupy krwii Rh- wyszlo ok. No i najwazniejsze - Ania zostala pomierzona i teraz pod koniec 32 tygodnia wazy ok 2kg. Wedlug lekarki zapowiada sie dzidzia ok 3.2-3.3 kg. Czyli super w normie, nie za mala, nie za duza (do porodu SN ). Jestem taka happy
dobrze,ze wizyta udana
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Witam
zajrzałam do Was i widze juz rozpakowane mamusie:) GRATULUJE KAŻDEJ Z OSOBNA!!!!!!!!!!! Super

pomyslec ze ja miała bym juz tak blisko......... ehhh.
No ale nic. Dzis zaczełam 20 tydzień ciązy i bardzo prosze tzrymac Narazie wiem ze prawdopodobnie bedzie dziewczynka Rozalia

3majcie sie ładnie i 3mam za Was kciuki
oo witaj!! poczekaj, czas szybko zleci i Ty bedziesz sie szykowala do porodu pomyslnosci!!
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Aaaggaa urodzila Dominika o 12.05 3500g i 56 cm

i wiadomosc od aaaggi

po oksytocynie miala skurcze co minute i rozwarcie na 5cm. epidural nie zadzialalal jak powinien i czula bol z prawej strony. po 2h znieczulenei przestalo dzialac, zaczely sie skurcze parte i trwaly 1,5h, nie miala juz sily. lekarz wypchnal z niej dziecko kladac sie na brzuchu. chwala mu za to jak pisze aaagga. dzidzius zdrowy, ssie beczy i spi. podobno aga ma rozbudowane miesnie krocza stad tyle problemow, caluje



ale sie ciesze normalnie
: jupi: no to gratulacje!!! w koncu biedna nie musisz sie juz meczyc. Synuś przy Tobie i teraz bedzie juz tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez monika_krk Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem jak wy, ale ja teraz zaczynam wejście na forum od sprawdzenia czy na pierwszej stronie nic, a raczej nikt się nowy nie pojawił

Byłam odebrać wyniki i niestety mam nadal paciorkowca Jutro idę do gina, bo mi wizytę przełożyli z wtorku, mamy gadać o porodzie ( w końcu) zobaczymy co mi powie...
niedobrze,ze nadal jest...ale tj pisze Aguska dostaniemy lek przy porodzie i bedzie dobrze

Ja tez zaczynam od wejscia na pierwsza strone..emocje oczekiwania. Dzisiaj wrecz sobie pomyslalam o tym kiedy ja dolacze do listy rozpakowanych,bo poki co jakos idzie w wiekszosci przed terminem
Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
aaagga gratulacje Kochana

No a ja tak krótko po wizycie z Antkiem wymaz z nosa ok natomiast z gardła wykazał gronkowca złocistego. Czeka nas 6-cio tygodniowa kuracja antybiotykowa. Przez te wiadomości w poniedziałek jadę do gina bo po prostu idzie zwariować.

A tak w ogóle witam się w nowym wątku
niedobrze .. zdrowka dla synka i cierpliwosci dla Ciebie. Pewnie Mały marudny jak gorzej sie czuje

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Juz po Usg.
Wszystko OK !!
Wymiary dobre jak na ten tydzien,wagi oni tutaj nie podaja,ale wystarczy mi,ze nie ma sie czym martwic.
Kobieta nie mogla potwierdzic czy synus jest nadal synkiem,bo nie chcial pokazac.
No i jest sliczny,cudowny
Fajnie bylo go zobaczyc.
widzisz juz mozesz odetchnac Dzieciątko w normie i zdrowe i to sie liczy.

My wlasnie w ramach przystawki przed obiadem wciagnelismy pizze mniaaaaamm..a T.wlasnie robi placki ziemniaczane. Juz mi ciezko na zoladku na sama mysl,ale uwieeeelbiam!

Przyznam, ze chyba nigdy do tej pory mi sie tak nie dluzylo jak teraz. Tak niewiele czasu zostalo do rozwiazania a slimaczy sie to niemiłosiernie. wszedzie naokolo widze małe rozkoszne dzieci..to juz jakas obsesja
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:50   #155
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Też tak macie, że drętwieją wam ręce lub macie mrowienia?
Domyślam się, że ma to związek z kręgoslupem, ale powoli mnie to drażni (głównie jak śpię to budzę się nie czując dłoni)
ja czasem tak mam jak śpię na prawym boku... a koleżanki mówiły, że tylko na lewym można, bo jak się śpi na prawym albo na plecach, to można się niedotleniać i w rezultacie niedotleniać też Maluszka...
No i czytałam gdzieś właśnie o tym - a mi i tak jest najwygodniej na plecach i wtedy nic mi się nie dzieje... bo jak leżę na lewym boku i jak siedzę, to mam mrowienia między brzuchem a piersiami, ale to mnie już uspokoiłyście, że nic groźnego...
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:52   #156
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

cziqa brzuszek super, a kocyka zazdroszcze , ja o antyntalent do takich rzeczy)

no to aga nie spelni marzen tescia)) a dominik taki w sam raz, nie taki duzy jak przewidywala mamusia

gosia gratulacje udanego usg jednak co usg to usg))
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:53   #157
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
ooo to co Ty tu jeszcze robisz
czekam na 29.02
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 16:58   #158
MoniqW
Raczkowanie
 
Avatar MoniqW
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 266
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Hej dziewczyny, melduje sie w nowym watku.

Aaaagaaa Gratulacje !!! Ciesze sie ze poszło sprawnie, czekamy na Ciebie i Dominika i na relacje.

Leze sobie grzecznie podpieta pod kroplowke wiec ciezko nawet na siku wyjsc. Pokluli mnie troche, pobrali posiewy, usg, ktg zrobili juz 2 razy i nic nie wiem. Kazali lezec, zastrzyk w tylek kroplowa i odpoczywac. A mnie juz plecy bola od lezenia hihi brzuch twardnieje mimo calodziennego lezenia a do tego synek sie rozpycha diabelsko
Pisze z telefonu ale strasznie mi to duzo czasu zajmuje wiec bede sie mało odzywac, podczytuje was sobie. Fajnie ze jestescie mozna pomyslec o czyms innym.
Zdrowka wszystkim zycze !
__________________
14.04.2012 g.12.35 Wiktor
MoniqW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:02   #159
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
ja czasem tak mam jak śpię na prawym boku... a koleżanki mówiły, że tylko na lewym można, bo jak się śpi na prawym albo na plecach, to można się niedotleniać i w rezultacie niedotleniać też Maluszka...
No i czytałam gdzieś właśnie o tym - a mi i tak jest najwygodniej na plecach i wtedy nic mi się nie dzieje... bo jak leżę na lewym boku i jak siedzę, to mam mrowienia między brzuchem a piersiami, ale to mnie już uspokoiłyście, że nic groźnego...

Najlepiej lezec na lewym boku,ale nie da sie tak przez caly czas,ja zasypiam na lewym,a budze sie roznie,raz na jednym,raz na drugim,na plecach nigdy.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniqW Pokaż wiadomość

Leze sobie grzecznie podpieta pod kroplowke wiec ciezko nawet na siku wyjsc. Pokluli mnie troche, pobrali posiewy, usg, ktg zrobili juz 2 razy i nic nie wiem. Kazali lezec, zastrzyk w tylek kroplowa i odpoczywac. A mnie juz plecy bola od lezenia hihi brzuch twardnieje mimo calodziennego lezenia a do tego synek sie rozpycha diabelsko
Pisze z telefonu ale strasznie mi to duzo czasu zajmuje wiec bede sie mało odzywac, podczytuje was sobie. Fajnie ze jestescie mozna pomyslec o czyms innym.
Zdrowka wszystkim zycze !
Trzymaj sie dzielnie w tym szpitalu!
I oby ci szybko zlecial ten czas.Masz jakies kolezanki do pogadania?


A i dziewczyny dziekuje,ze bylyscie ze mna jak martwilam sie tym Usg i za wszystkie mile slowa
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:09   #160
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Aaaggaa urodzila Dominika o 12.05 3500g i 56 cm

i wiadomosc od aaaggi

po oksytocynie miala skurcze co minute i rozwarcie na 5cm. epidural nie zadzialalal jak powinien i czula bol z prawej strony. po 2h znieczulenei przestalo dzialac, zaczely sie skurcze parte i trwaly 1,5h, nie miala juz sily. lekarz wypchnal z niej dziecko kladac sie na brzuchu. chwala mu za to jak pisze aaagga. dzidzius zdrowy, ssie beczy i spi. podobno aga ma rozbudowane miesnie krocza stad tyle problemow, caluje
Hurrrrra No to co dziewczyny pijemy z Agę i Dominisia
Ja bym chciała, żeby moja mała miała takie same wymiary wprost idealnie i czekamy na jeszcze dłuższą relację
GRATULACJE MAMUŚKA!

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
w załączniku majne bebech tzn płetwal błękitny jakiś dziwny kształt ma ten mój brzuch no i obiecałam że jak skończe to się pochwalę kocysiem
Fajny masz brzuszek jak doklejony, widać tak jakby kształt dziecka albo ja mam sfazowaną wyobraźnię kocyk super

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
No a ja tak krótko po wizycie z Antkiem wymaz z nosa ok natomiast z gardła wykazał gronkowca złocistego. Czeka nas 6-cio tygodniowa kuracja antybiotykowa. Przez te wiadomości w poniedziałek jadę do gina bo po prostu idzie zwariować.
Też kiedyś za młodu miałam gronkowca w gardle i ciężko było się go pozbyć mam nadzieję, że Antek szybko go wygna oczywiście przy maminej pomocy

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Juz po Usg.
Wszystko OK !!
Wymiary dobre jak na ten tydzien,wagi oni tutaj nie podaja,ale wystarczy mi,ze nie ma sie czym martwic.
Kobieta nie mogla potwierdzic czy synus jest nadal synkiem,bo nie chcial pokazac.
No i jest sliczny,cudowny
Fajnie bylo go zobaczyc.
świetnie, że wszystko dobrze a ciekawe co to by było jakby z Eryka zrobiła się dziewczynka?

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Też tak macie, że drętwieją wam ręce lub macie mrowienia?
Domyślam się, że ma to związek z kręgoslupem, ale powoli mnie to drażni (głównie jak śpię to budzę się nie czując dłoni)
Ja tak mam, ale przed ciążą też miałam czasem. Nie wiem od czego to zależy fakt, uczucie nieprzyjemne...

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
czekam na 29.02
Mag, nie kracz
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:13   #161
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Mag, nie kracz
ja już dawno powiedziałam, że moje dziecko będzie miało charakterek i nawet nastawiłam się na to, że mała wredota będzie chciała wyjść 29.02
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 17:18   #162
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

dzięki dziewczyny za pochwały wzięłam się już za drugi kocyk w barwach Górnika Zabrze specjalnie dla męża na spacery
i dzięki za miłe opinie odnośnie mojego dziwnego brzucha
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:26   #163
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Aaagga gratulacje !!!:jup i::jupi :

Ale się cieszę!!! Super, że już tyle dzieciaczków z nami jest
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:29   #164
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Hej babeczki!

aaagga ogromne gratulacje!!
Widzę że się bidulka namęczyła, ale już jest po wszystkim i tylko to się liczy

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
to ona dopiero zejdzie ze mnie po porodzie ??
Jolkaaa ja byłam opuchnięta do 3 dnia po porodzie, nocami intensywnie się pocę, rano prysznic i codziennie mam mniej na wadze. Mąż się śmieje że niknę w oczach. Więc tak jak Aguśka pisała i zapewniała na prawdę te kilogramy uciekają.

Karolca w poprzednim wątku napisałaś te porady o karmieniu ..hehe- jakie to fajne uczucie pisać już z własnego doświadczenia- no u mnie nic z tego praktycznie się nie sprawdza Jak się już karmi to u każdego to chyba inaczej wygląda, a każde dzidzi ma swój charakter-to było wyraźnie widać w szpitalu.
Ale nie mogę narzekać na Ewę, karmi się nam dobrze
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:31   #165
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Jolkaaa ja byłam opuchnięta do 3 dnia po porodzie, nocami intensywnie się pocę, rano prysznic i codziennie mam mniej na wadze. Mąż się śmieje że niknę w oczach. Więc tak jak Aguśka pisała i zapewniała na prawdę te kilogramy uciekają.
O dziękuję za słowa pocieszenia mam nadzieję, że ja też po porodzie będę pozbywać się tych kg w mgnieniu oka
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:36   #166
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

niedobrze .. zdrowka dla synka i cierpliwosci dla Ciebie. Pewnie Mały marudny jak gorzej sie czuje
No właśnie teraz oprócz tego że ma w tym gardle tego gronkowca to nic mu nie jest więc bryka na całego i nawet ma apetyt
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:42   #167
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Karolca w poprzednim wątku napisałaś te porady o karmieniu ..hehe- jakie to fajne uczucie pisać już z własnego doświadczenia- no u mnie nic z tego praktycznie się nie sprawdza Jak się już karmi to u każdego to chyba inaczej wygląda, a każde dzidzi ma swój charakter-to było wyraźnie widać w szpitalu.
Ale nie mogę narzekać na Ewę, karmi się nam dobrze
To nie chodziło o porady dt. karmienia typu jak karmić itp tylko jak sprawdzić czy dziecko jest najedzone a zasypia przy piersi
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:45   #168
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
Witam
zajrzałam do Was i widze juz rozpakowane mamusie:) GRATULUJE KAŻDEJ Z OSOBNA!!!!!!!!!!! Super

pomyslec ze ja miała bym juz tak blisko......... ehhh.
No ale nic. Dzis zaczełam 20 tydzień ciązy i bardzo prosze tzrymac Narazie wiem ze prawdopodobnie bedzie dziewczynka Rozalia

3majcie sie ładnie i 3mam za Was kciuki
Witaj za Was dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Aaaggaa urodzila Dominika o 12.05 3500g i 56 cm

i wiadomosc od aaaggi

po oksytocynie miala skurcze co minute i rozwarcie na 5cm. epidural nie zadzialalal jak powinien i czula bol z prawej strony. po 2h znieczulenei przestalo dzialac, zaczely sie skurcze parte i trwaly 1,5h, nie miala juz sily. lekarz wypchnal z niej dziecko kladac sie na brzuchu. chwala mu za to jak pisze aaagga. dzidzius zdrowy, ssie beczy i spi. podobno aga ma rozbudowane miesnie krocza stad tyle problemow, caluje



ale sie ciesze normalnie
Gratulacje AGA :jup i:

Ja już po sesji brzuszkowo-prezentowej zdjęcia do odebrania jutro mam mieć
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 17:46   #169
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
ja czasem tak mam jak śpię na prawym boku... a koleżanki mówiły, że tylko na lewym można, bo jak się śpi na prawym albo na plecach, to można się niedotleniać i w rezultacie niedotleniać też Maluszka...
No i czytałam gdzieś właśnie o tym - a mi i tak jest najwygodniej na plecach i wtedy nic mi się nie dzieje... bo jak leżę na lewym boku i jak siedzę, to mam mrowienia między brzuchem a piersiami, ale to mnie już uspokoiłyście, że nic groźnego...
Ja się pytałam gina czy mogę spać na prawym boku i mi powiedział że jak mnie nic nie boli to mogę więc czasami śpię na prawym, czasami na lewym a czasami na plecach.
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 17:59   #170
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Aaagaa no to gratulacje klask i: ale miała niezłe przejścia w trakcie tego porodu, nie moge sobie wyobrazić tego lekarza kładącego się na jej brzuchu
gosia no to super że nie masz powodów do zmartwień niepotrzebnie cie ta położna wczoraj zestresowała
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:01   #171
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Aaagga GRATULACJE!!!!
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:04   #172
monika_krk
Raczkowanie
 
Avatar monika_krk
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze, nie martw sie za bardzo, dobrze ze wizyta przyspieszona.
Tez zaczynam czytanie watku od pierwszej strony


Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
monika_krk ja tez mam paciorkowca, wlasnie dzis pisalam Mravce o tym, ze ta bakterie ma ponad 70% ciezarnych a leczenia jako takiego w ciazy sie nie stosuje tylko najwazniejsze jest leczenie okołoporodowe. Czyli podaż antybiotyku przy porodzie dożylnie.
ja czytałam, że 30% jakby miało aż 70% to ponad połowa forum powinna mieć, a chyba nie ma, no chyba, że się nie przyznaje
ja w sumie nie panikuje, bo wiedziałam, że mam, bo już raz mi wyszło, choć łudziłam się, że może jakimś cudem zniknie
Aguśka, a może Ty się orientujesz bo jak czytałam to ten antybiotyk podaje się na 4 h przed porodem tzn. przed którym momentem?

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Juz po Usg.
Wszystko OK !!
Wymiary dobre jak na ten tydzien,wagi oni tutaj nie podaja,ale wystarczy mi,ze nie ma sie czym martwic.
Kobieta nie mogla potwierdzic czy synus jest nadal synkiem,bo nie chcial pokazac.
No i jest sliczny,cudowny
Fajnie bylo go zobaczyc.
no to super, fajnie, że mogłaś podglądnąć synka, bo moja mała się schowała

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Też tak macie, że drętwieją wam ręce lub macie mrowienia?
Domyślam się, że ma to związek z kręgoslupem, ale powoli mnie to drażni (głównie jak śpię to budzę się nie czując dłoni)
mi nie drętwieją ręce, ale kiedyś drętwiała mi prawa noga (tz. 2 razy tak miałam), ale ostatnio jest spokój

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Hej babeczki!
Jolkaaa ja byłam opuchnięta do 3 dnia po porodzie, nocami intensywnie się pocę, rano prysznic i codziennie mam mniej na wadze. Mąż się śmieje że niknę w oczach. Więc tak jak Aguśka pisała i zapewniała na prawdę te kilogramy uciekają.
Karolca w poprzednim wątku napisałaś te porady o karmieniu ..hehe- jakie to fajne uczucie pisać już z własnego doświadczenia- no u mnie nic z tego praktycznie się nie sprawdza Jak się już karmi to u każdego to chyba inaczej wygląda, a każde dzidzi ma swój charakter-to było wyraźnie widać w szpitalu.
Ale nie mogę narzekać na Ewę, karmi się nam dobrze
Ivonka to dobre wieści nam przynosisz z tą wagą
teoria, a praktyka
__________________
28.03.2012
monika_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:05   #173
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa jak tam aaagga

w załączniku majne bebech tzn płetwal błękitny jakiś dziwny kształt ma ten mój brzuch no i obiecałam że jak skończe to się pochwalę kocysiem
O jaki śliczny kocyk , a brzucho jest w kształcie dzidziusia .
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:17   #174
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość

Ja tez zaczynam od wejscia na pierwsza strone..emocje oczekiwania. Dzisiaj wrecz sobie pomyslalam o tym kiedy ja dolacze do listy rozpakowanych,bo poki co jakos idzie w wiekszosci przed terminem
No nic dziwnego że większośc rozpakowanych prze terminem jest bo tu oprócz kurkumy same mamusie marcowo kwietniowe a mamy jeszcze przecież luty

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Ja już po sesji brzuszkowo-prezentowej zdjęcia do odebrania jutro mam mieć
Już wywołane jutro będą? Pochwal się

gosia super że wszystko jest ok, niepotrzebnie Cię położna nastraszyła
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:25   #175
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
O jaki śliczny kocyk , a brzucho jest w kształcie dzidziusia .
Pocieszyłaś mnie, że nie tylko ja mam takie spostrzeżenie

Nikii to czekamy na fotki!
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:42   #176
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
czekam na 29.02
hihi kto wie czy na ktoras nie trafi


Gosia dobrze, ze po badaniu wszystko ok
Tak wlasnie jest z naszymi nieomylnymi poloznymi, tylko niepotrzebnie stracha Ci narobila Ale najwazniejsze, ze z dzidzia wszystko w porzadku

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
Aaagaa no to gratulacje klask i: ale miała niezłe przejścia w trakcie tego porodu, nie moge sobie wyobrazić tego lekarza kładącego się na jej brzuchu
gosia no to super że nie masz powodów do zmartwień niepotrzebnie cie ta położna wczoraj zestresowała
Slyszalam juz o tym wypychaniu dzidzi, ja bym sie tego bala, tzn ze cos dziecku zrobi choc to pewnie niemozliwe. Mojej kuzynce lekarz, jak to ujela "wyciskal" mala ale niestety mimo, ze ulozona glowka w dol, to nie zupelnie wpasowana w kanal i wyjsc nie chciala. Po ilus godzinach mordegi miala cesarke.
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 18:48   #177
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Bezpieczniki w domu wysadziłam ale już sobie naprawiłam pierwszy poziom bycia elektrykiem pokonałam
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:00   #178
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Dziewczynki, wpadłam ,żeby Wam powiedzieć, że byłam dziś u lekarza. Oczywiście już na samym początku stwardniał mi brzuch, więc od razu podłączył mnie do KTG. Nie wykazało żadnych nieprawidłowości, ale skomentował, że Mały ma chyba ADHD, bo tak się wierci Później mnie zbadał, potem USG i powiedział, że nie ma żadnego zagrożenia. Szyjka prawidłowa, zamknięta i nic nie wskazuje na to, żeby coś się wcześniej zaczęło dziać. Owszem mam się oszczędzać, ale nie muszę leżeć
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:13   #179
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

zastanawiam się nad tym dresem czy kupić czy nie - czy będzie nadawał się na wyjście ze szpitala.

http://allegro.pl/nowy-hit-dres-spor...149591085.html
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 19:27   #180
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Wiosenne mamy witają się z pociechami. Rozpakowywanie marcówek i kwietniówek 20

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad tym dresem czy kupić czy nie - czy będzie nadawał się na wyjście ze szpitala.

http://allegro.pl/nowy-hit-dres-spor...149591085.html
a będziesz w nim chodzić potem? bo jak na samo wyjście ze szpitala to dla mnie bez sensu - szkoda kasy, lepiej założyć leginsy i jakąś tunikę, albo spodnie ciążowe z początków ciąży i luźną koszulkę a te 60 zł + przesyłka wydać na bluzkę, z której będziesz się cieszyć
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.