Dobry fryzjer - Zamość - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-29, 14:41   #151
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

smialo idz do metamorfozy na partyzantow do pani malgosi pewniak ze ci dobrze zrobi ja kułam jezyk i nie tylko wszystko oki pzdr

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, trochę nie na temat, ale chciałam zapytać może któraś z Was się orientuje czy w Zamościu ktoś zajmuje się piercingiem i dobrze uszka przekłuwa?? Chodzi mi o kolczyka w chrząstce Pozdrawiam
metamorfoza polecam 100%
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 14:48   #152
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez ptyska99 Pokaż wiadomość
nie wiem ile podciecie ;/ bo mi podcinala przy malowaniu. minely 4 mce a mi do tej pory sie wlosy łamia ;( dodam ze mam juz takie krotkie ze sie krocej nie da, do tego odpadla mi grzywka ;( spalona
Kurde Ptyśko widzę że masz ostatnio znowu problem z włoskami... :/ Monika Masilonis niewiele Ci pomogła?? Dla mnie ona naprawdę godna zaufania się wydaje. Kurde no na temat farbowania to nic się nie wypowiem bo nie maluje włosów tiko sobie sama szamponetki jakieś robię i Timotei do brązowych włosów myje a teraz to ja już sobie zapuszczam włoski, już mi znudziły się moje króciutkie fryzurki

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ptyska99 Pokaż wiadomość
smialo idz do metamorfozy na partyzantow do pani malgosi pewniak ze ci dobrze zrobi ja kułam jezyk i nie tylko wszystko oki pzdr

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------


metamorfoza polecam 100%
Ooo dzięki chyba będe musiała się przejść tam wiem że w Krasnymstawie w ArtTTattoo kolczykują no i w Lublinie są salony ManiacTattoo i tam jakiś Vahallaa czy coś takiego, to bym śmignęła przy okazji A jak z higieną i warunkami w metamorfozie? Kolczyki sterylizują czy jak?? Czy trzeba swój mieć??
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 17:06   #153
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cześć,
Szukam fryzjera z porządnym farbowaniem!!
Wiem, że polecacie M. Masilonic i owszem ścinać to potrafi, ale pracuje tylko na farbach wella a ja preferuję l'oreal. Wiecie może czy ktoś w Zamościu uch używa?? Zawsze chodziłam do fryzjera w lublinie, ale teraz przeniosłam się do warszawy a 300zł to już dla mnie za dużo za jeden kolor :/ ale jak nie znajdę w Zamościu inego wyjścia nie będzie..
Pomocy!
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 18:38   #154
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Kurde Ptyśko widzę że masz ostatnio znowu problem z włoskami... :/ Monika Masilonis niewiele Ci pomogła?? Dla mnie ona naprawdę godna zaufania się wydaje. Kurde no na temat farbowania to nic się nie wypowiem bo nie maluje włosów tiko sobie sama szamponetki jakieś robię i Timotei do brązowych włosów myje a teraz to ja już sobie zapuszczam włoski, już mi znudziły się moje króciutkie fryzurki


Ja teraz mam czarne włosy mam dosyc rozjasniania i nie udolnych zamojskich fryzjerów. najpierw pomalowalam w salonie na orlej u dominiki na czarno a teraz maluje sobie sama i tez zapuszczam włoski teraz to je w koncu zapuszcze heh nie beda odpadac. chociaz juz kilka mcy po spaleniu a dalej sie krosza ;(
---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------



Ooo dzięki chyba będe musiała się przejść tam wiem że w Krasnymstawie w ArtTTattoo kolczykują no i w Lublinie są salony ManiacTattoo i tam jakiś Vahallaa czy coś takiego, to bym śmignęła przy okazji A jak z higieną i warunkami w metamorfozie? Kolczyki sterylizują czy jak?? Czy trzeba swój mieć??

kolczyki one maja a jak nie beda mialy takirgo jak ci trzeeba to zamowia. sterylnie wszystko nie obawiaj sie niech ci goska zrobi a bedzie git pzdr

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez leffnui Pokaż wiadomość
Cześć,
Szukam fryzjera z porządnym farbowaniem!!
Wiem, że polecacie M. Masilonic i owszem ścinać to potrafi, ale pracuje tylko na farbach wella a ja preferuję l'oreal. Wiecie może czy ktoś w Zamościu uch używa?? Zawsze chodziłam do fryzjera w lublinie, ale teraz przeniosłam się do warszawy a 300zł to już dla mnie za dużo za jeden kolor :/ ale jak nie znajdę w Zamościu inego wyjścia nie będzie..
Pomocy!


z tego co ja kojarze i o ile dobrze pamietam to ona wlasnie robi lorealem
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 12:27   #155
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Nie robi l'orealem bo byłąm i pytałam -tylko wella..
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 12:59   #156
ZYTE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Witam - Może to nie miejsce na takie pytanie ale :
Poszukuję dziewczyn z Zamościa lub okolic. Chodzi o to, że mój kolega chodzi z dziewczyną z Zamościa i ta opowiedziała mu tadycje ślubne, któe są przestrzegane w jej stronach. Mieszkamy na pomorzu i po raz pierwszy usłyszeliśmy je. Mogę prosic o przedstawienie jak wyglądaja przygotowania do ślubu i wesela oraz kto co finansuje oraz ile dni trwa wesela i jak przebiega?
Z góry dziękuję
ZYTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 09:38   #157
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

dziewczyny,
Czy któraś scinała się u Anety Kukiełki na POlnej. Moja fryzjerka a centrum urody na wojska wyjechała za granicę i muszę szukać nowej.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 21:37   #158
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
dziewczyny,
Czy któraś scinała się u Anety Kukiełki na POlnej. Moja fryzjerka a centrum urody na wojska wyjechała za granicę i muszę szukać nowej.

o jak fryzjerke wam chodzi z wojska polskiego? taka blondynke z kreconymi wlosami moze?
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 13:39   #159
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

ptyska 99 blondynka o imiwniu Dorotka z prostymi wlosami
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 15:14   #160
Medzia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Witam moje drogie Panie Widzę, że temat nadal aktualny to się dołączę Chciałam się zapytać w którym zakładzie fryzjerskim w Zamościu ułożą mi tak włosy, że nie będę całą studniówkę marudzić Mam włosy dość daleko za ramionami i chciałabym zrobić sobie loki i upiąć je na 1 bok i troszeczkę górę podnieść. Czy któraś z Was zna może jakiś zakład fryzjerski, który się do tego nadaje? I jakie są mniej więcej ceny za ulożenie? I jakbym mogła prosic może ktoraś z Was ma jakieś takie zdjęcie bo ja nie mogę znaleźć. Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam.
Medzia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 20:15   #161
Nicole77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki niezwykle dbające o swoje piekne włosy, chciałabym zaznaczyć do wcześniejszego postu ze w Zamojskie Atelier Fryzjerskie wcale niepracują dwie blondynki i ruda tylko Pani Monika Danieluk która jest właścicielką i to co robi jest godne uznania , a jeśli ktoś napisał ze zrobila komus krzywde na głowie to tak naprawde nie był u niej , zreszta jesli ktos ma na tyle odwagi to niej odwiedzi ten salon a napewno nie bedzie zawiedzionony .
Ostatnio Pani Monika zrobilła mojej Chrzestnicy fryzure weselną wszyscy byli zachwyceni.
Polecam Pania Monike
Nicole77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 22:14   #162
renassska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ja od kilku lat chodzę do P. Agnieszki w przedszkolu na ul. Peowiaków. Bardzo ładnie scina, pyta o preferencje a jesli cos jest nie tak to proponuje zmiany. Farbuje też bardzo dobrze (włosy mojej mamy juz kilka ładnych lat) a co do czesania to tez spokojnie mogę polecić. ceny ma baaaardzo przyjazne, minusow nie widze Pozdrawiam
renassska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 06:23   #163
Medzia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Ceny przyjazne czyli mniej więcej jaki koszta za ułożenie?
Medzia_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 13:13   #164
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
ptyska 99 blondynka o imiwniu Dorotka z prostymi wlosami

aha to ja o innej myslalam ;/ tam pracowala dziewczyna widze ze pracuje teraz na pocztowej. myslalam ze w salonie wam mowia ze wyjechala ( a sie przeniosla) dlatego pytam. niestety nie wiem jak ma na imie ( jest blondynka z dlugimi mocno dlugimi wlosami)pzdr

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole77 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki niezwykle dbające o swoje piekne włosy, chciałabym zaznaczyć do wcześniejszego postu ze w Zamojskie Atelier Fryzjerskie wcale niepracują dwie blondynki i ruda tylko Pani Monika Danieluk która jest właścicielką i to co robi jest godne uznania , a jeśli ktoś napisał ze zrobila komus krzywde na głowie to tak naprawde nie był u niej , zreszta jesli ktos ma na tyle odwagi to niej odwiedzi ten salon a napewno nie bedzie zawiedzionony .
Ostatnio Pani Monika zrobilła mojej Chrzestnicy fryzure weselną wszyscy byli zachwyceni.
Polecam Pania Monike

jedna wazna sprawa!!! co innego malowac co innego układać ;/ nie kazdy jest we wszystkim dobry. jak pisza ze lipa jakas to raczej nie klamia
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 14:03   #165
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

gdzie na pocztowej? chyba niemozliwe, zeby to była ta moja fryzjerka (pani Dorotka) chociaz z opisu tak właśnie wygladała
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 00:16   #166
ptyska99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
gdzie na pocztowej? chyba niemozliwe, zeby to była ta moja fryzjerka (pani Dorotka) chociaz z opisu tak właśnie wygladała

boczna partyzantów, mijasz szkole TEB i stara telekomunikacje idziesz w strone starowki i to jest ten budynek gdzie jest salon metamorfoza ,pierogarnia i apteka tak z boku budynku jet salon fryzjerski ( widze ja czesto jak papierosy pod salonem pala) mozesz sprawdzic czy to nie ona. ja pamietam ze ona pracowala tam w thalgo u tej jak ona aneta?na wojska pol.ja tam kiedys do solarium chodzilam to ja kojarze( ale nie wiem czy o tej samej mowimy moze inna potem pracowala)ona ma tak mocno duzo tych wlosów(charakterystyczne) i nie byla mocno wysoka. przejdz tam zobacz pzdr
ptyska99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:29   #167
tinka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Stanowczo odradzam Świat Fryzur D. Kozyra na ul. św. Piątka Wybrałam się tam za namową koleżanki, która się tam strzyże (ale u pracownicy). Zakład jest ładny robi wrażenie, właścicielka też pozornie, bardzo sympatyczna (minęła się niestety z powołaniem). Chyba na pocieszenie, że jak na włosach nic nie wyjdzie to można zawsze sobie na “luksusy” popatrzeć, szkoda tylko, że przychodzi tam takie grube pieniądze, zostawiać ...
Niestety po trzech próbach uzyskania pożądanego koloru jedyne co mi pozostało to pusty portfel, łzy w oczach i zniszczone włosy. Nie mam 18-lat a 34 i od 8 lat miałam sprawdzoną fryzjerkę. Nie wiem jaki diabeł mnie podkusił żeby tam pójść (do koleżanki nie mam pretensji, bo solidaryzuje się ze mną) ...
Dziewczyny nie marnujcie czasu, pieniędzy i włosów na eksperymenty tam! Mój mąż jak wróciłam powiedział tylko “Miałaś takie ładne włosy, coś Ty zrobiła ...” o tych kilku stówkach już nie wspomnę, bo płakać się chce ... Tak bardzo chciałabym w tej kwestii cofnąć czas. Poczekam, aż włosy odrosną, wydam jeszcze 200 zł na kmpl. (cement) z Loreala (te odżywki są naprawdę super i wydajne. Nie marnujcie pieniędzy na zabiegi pielęgnacyjne w salonach!) i będę wychodzić na prostą przed kolejnym malowaniem ...

Na marginesie Pani sama przyznała, że ma mniej klientek, bo kryzys daje się we znaki, (chyba dlatego tak usilnie się reklamuje) ale to nie o kryzys chodzi, tylko o to że niezadowolone idą gdzie indziej ...

Kogo mogę polecić Panie (byłe pracownice M. Czerniak ze Starówki ) prowadzą zakład koło Carefura mają dobre farby, wyciągają ładne kolory. Dobrze strzyże i dobiera kolory Pani Gosia na Zaciszu ta nie potrzebuje się reklamować- zawsze ma zapchane, Pani Monika ul. Spadek, Nowy Rynek. Galeria Fryzur na Starówce.

Jestem załamana, ale powtarzam sobie teraz w kółko "Aby zdrowie było włosy odrosną ..."

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Edytowane przez tinka77
Czas edycji: 2010-12-29 o 10:33
tinka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:12   #168
Ines3037200
Rozeznanie
 
Avatar Ines3037200
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 768
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Hej dziewczyny. Czytam i czytam ten wątek i się w sumie nie doczytałam tego, co chciałam
Mam teraz bardzo dużo cieniutkich blond pasemek na moich brązowych włosach po namowie mojej fryzjerki. Efekt taki, że dobrze się czuję w jaśniejszych włosach, chcę już zostać przy blondzie, ale z zasady nie lubię pasemek i mimo że ładnie się wtapiają, to nie jestem do nich przekonana. Chciałam jeden kolor, a dałam się na to namówić.
Czy teraz mogę normalnie pomalować włosy na jeden odcień blondu? Teraz te pasemka są takie słomkowo - platynowe, a chciałabym po całości taki złocisty odcień.
Potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera, bo w połowie lutego mam bal połowinkowy na studiach, elegancka impreza a nie chcę wyglądać jak wypłosz. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale chcę włosy pomalować jak będę w ferie w Zamościu, zawsze to taniej.
Stąd moje pytania:

Czy korzystał ktoś z usług salonu fryzjerskiego na ul. Orlej, tuż przy II LO? Bo ja zawsze tam do kosmetyczki chodzę, jestem zachwycona, ale zmieniać fryzury mi się tam nie zdarzyło. Ile kosztuje tam farba? Czy warto?

Czy na starówce na podcieniach (tam, gdzie wieki temu był Ramzes) dalej urzęduje p. Gadecka? Jak u niej z farbowaniem? Kiedyś, kiedy miała jeszcze gdzieś indziej salon podcinałam u niej włosy to byłam zadowolona. Moja bratowa była tam czesana do ślubu, ślub o 16, była zapisana na 12, dopiero po 14 zaczęto ją czesać, ledwie na swój ślub zdążyła, ale kok był piękny.

I czy wcześniej wychwalana p. Ewa z Hetmana dalej tam pracuje? I czy do niej też warto iść?

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś mi może jeszcze coś innego polecić i w racjonalnej cenie, będę bardzo wdzięczna.
Ines3037200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:27   #169
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Pani Ewa z hetmana pracuje(ale blondynka, ta druga już nie), to napewno. I gtrzeba się do niej wczesniej umawiać bo jest sama i zawsze ma b.zapchany kalendarz. Jak z malowaniem nie wiem osobiście(maluję sobie sama) ale znajome do niej chodzą i są zadowolone.
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 20:31   #170
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

[QUOTE=tinka77;24041782]Stanowczo odradzam Świat Fryzur D. Kozyra na ul. św. Piątka
ja już dawno zraziłam się do Diany, nie wiem skad ta jej renoma, jest fatalna
gdzie kolo Kerfura jest jakiś zakład?

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Czy na starówce na podcieniach (tam, gdzie wieki temu był Ramzes) dalej urzęduje p. Gadecka? Jak u niej z farbowaniem?
ja z farby byłam zadowolona
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 23:16   #171
placeenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

polecam Pania Diane uratowała moje spalone, zniszczone do granic mozliwosci wlosy.fachowe podejscie do klienta, a teraz mam swietna fryzurke POOLECAM
placeenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:24   #172
gabi2705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Polecam serdecznie panią Kamilę z salonu Twój Styl na. św. Piątka 35. Rewelacja, ścinałam się już 3 raz i jestem bardzo zadowolona, włosy super się układają, dziewczyna potrafi dobrze doradzić, jest fajna, niekrępująca atmosfera i ceny przystępne jak na Zamość!

aaaaa i jak się przyjdzie z kimś tzn. dwie osoby do fryzjera razem to się dostaje zniżki

Edytowane przez gabi2705
Czas edycji: 2011-01-15 o 22:28
gabi2705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 00:36   #173
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Twój styl na św piątka?? Dziewczyno nie rób reklamy bo i tak nikt tam nie pójdzie! Nie słyszałąm ani jednej pozytywnej opinni odnośnie tego miejsca!!

Wypróbowałam malowanie w Fabryce Fryzur -mogę polecić z czystym sumieniem Panią Magdę.
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:58   #174
Krayy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
GG do Krayy
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

ja chodzę do pani Moniki - Studio Fryzur MS, Partyzantów 59a, Baszta.
Z czystym sumieniem mogę polecić, super kobitka, zna się na rzeczy
Krayy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 18:52   #175
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

a ja znowu zmieniłam fryzjerkę i polecam pania Martę z salonu Vanessa na partyzantów.
merra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 19:51   #176
gabi2705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Myślałam, że to jest miejsce, gdzie można wyrażać swoją opinię, napisałam co myślę. byłam parę razy w Fabryce fryzur ale u jakiejś innej kobitki i nieźle ścinają, ale ceny straszne są, więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać - chodzę teraz do Twojego Stylu i jestem zadowolona. może warto spróbować? polecam
gabi2705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:28   #177
leffnui
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Do opini tak, autopromocji nie.
Nie warto, chyba że ktoś chce sobie spalić włosy.
Gdybym chciała przepłacać to bym chodziła do JLD w Warszawce.
leffnui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:02   #178
placeenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

hej napisałas o twoim stylu,ze palą tam włosy napisz o swoim doswiadczeniu z góry dziękuje
placeenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 09:01   #179
gabi2705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Autopromocji? Niby jaki miałabym w tym cel? nie rozśmieszaj mnie, w ogóle nie rozumiem o co ci chodzi... Ty chwal swoją fryzjerkę a ja będę chwalić swoją skoro jestem zadowolona! I zakończmy tą bezsensowną dyskusję...
gabi2705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 18:55   #180
paula204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer - Zamość

Byłam przed świętami u Pani Diany na św. Piątka. Jak oglądam teraz swoje zdjęcia to mi żal, bo miałam piękny kolor włosów (blond). Chciałam ładniejszego żywszego blondu z połyskiem . To co zrobiła ta Pani, to rozpacz. Najpierw fakt zrobiła mi pasemka, kolor jeszcze ujdzie, ale ta jej rzekoma odżywka koloryzująca to była masakra. Po pasemkach nie było śladu włosy nabrały jednego koloru, szary, popielaty, kolor popiołu. Wmawiała mi, że to blond kwestia światła itd. Wyglądałam jak stara siwa baba. W domu się wściekłam. Zapłaciłam 160 zł.
Próbowałam to wymyć trochę nowymi dostępnymi Lorealami bez amoniaku (łącznie chyba trzema) i trochę się udało, kosztowało mnie to jeszcze dodatkowe 90 zł. Wszystko działo się przed świętami byłam wściekła, że już święta, a ja się tak załatwiłam...
Po świętach wróciłam walczyć o swoje zdanie, bo już nie o pieniądze ani włosy, które po tych eksperymentach mam jak druty. Pani ze spokojem stwierdziła, że tragedii nie widzi, a włosy trzeba było umyć i siwy by się zmył. To za co ja zapłaciłam tyle kasy 40 zł za odżywkę kolor., która zmywa się przy pierwszym myciu i 120 zł za pasemka po których śladu nie ma ??? Gdybym może jeszcze pierwszy raz malowała włosy, urodziła się wczoraj, albo miała słaby wzrok mogłabym powiedzieć, że się nie znam ...
Najważniejsze jednak były dla mnie opinie znajomych i rodziny, niestety wszystkie negatywne ...

Poradziłam Pani, żeby albo zmieniła farby, albo zawód ...

Już miesiąc po mojej „tragedii” mam 1 cm odrostu czekam na więcej. Wrócę do starej fryzjerki już z pokorą ...
paula204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-25 10:33:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.