Body space - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 14:43   #151
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Body space

Tak na serio to to jest jedno wielkie G......O
Ten sam efekt osiągniecie po zwykłych ćwiczeniach i diecie ...

Wiem - bo moja kumpela ma siłownię z tym czymś i sama chciałam - i .. p tym co mi powiedziała to sobie darowałam :-(
Dla naiwnych
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:44   #152
Klementynaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Czyli widac, ze lepiej zainwestowac w wiekszy karnet
Pewnie, ze kg.malo wazne...Przeciez na czole nie mam napisane ile waze A ubytek cm.masz niezly, gratuluje!!
Powiedz mi, czy dzieki cwiczeniom na tym modeluje sie wewn.czesc ud albo posladki?bo mam troche z tym problem...


Dzieki za gratulacje. Warto jeszcze wspomnieć że chodzę dosyć regularnie bo 4 razy w tygodniu.

Co do modelowania to uda ładnie się kształtują, ale jeśli chodzi o pupę to chyba będę musiała dołączyć do moich 8 minute jeszcze buns ;-))) Bo niestety nie jest tak fajnie jak by się chciało.
Klementynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:01   #153
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Tak na serio to to jest jedno wielkie G......O
Ten sam efekt osiągniecie po zwykłych ćwiczeniach i diecie ...

Wiem - bo moja kumpela ma siłownię z tym czymś i sama chciałam - i .. p tym co mi powiedziała to sobie darowałam :-(
Dla naiwnych
Hm...dziwne...To ciekawe dlaczego tyle osob jest zadowolonych? Przeciez sobie nie wymyslily, ze schudly...

Cytat:
Napisane przez Klementynaaa Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje. Warto jeszcze wspomnieć że chodzę dosyć regularnie bo 4 razy w tygodniu.

Co do modelowania to uda ładnie się kształtują, ale jeśli chodzi o pupę to chyba będę musiała dołączyć do moich 8 minute jeszcze buns ;-))) Bo niestety nie jest tak fajnie jak by się chciało.
A duza roznica czy bede chodzic 2 czy np.4 razy w tyg?
Dodam ze dodatkowo cwicze w domu...A czytalam, ze gdy cwicze na tym urzadzeniu, powinnam sobie tego dnia odpuscic inne treningi, bp to juz duzy wysilek dla miesni...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 11:25   #154
Aralia83
Raczkowanie
 
Avatar Aralia83
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Body space

Czy ktoś zna salon w Warszawie, który oferuje jakąkolwiek forme tych ćwiczeń w pociśnieniu w rozsądnej cenie?
Aralia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 12:05   #155
samanta27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Body space

Tak to prawda że w tym dniu w którym się jedzie w kapsule nie można już ćwiczyć.Trener też mi to mówił.
Ja ćwiczę w każdą sobotę i też są efekty w tygodniu nie mam czasu chyba że poszłabym z małym szkrabem
ja jestem zadowolna po pierwszym razie miałam załamkę ale trener powiedział że to normalne że to od razu nie widać dlatego są te serie po 12 ćwiczeń lub więcej.Ale po wielu razach efekty są no chyba że ktoś się dodatkowo objada to nie działa ale dieta + podciśnienie=poprawa wyglądu skóry.
Ja jestem zadowolona dlatego polecam.
samanta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 17:49   #156
Klementynaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
A duza roznica czy bede chodzic 2 czy np.4 razy w tyg?
Dodam ze dodatkowo cwicze w domu...A czytalam, ze gdy cwicze na tym urzadzeniu, powinnam sobie tego dnia odpuscic inne treningi, bp to juz duzy wysilek dla miesni...

No tego to nie wiem, bo nie jestem trenerem ;-) Ale wydaje mi się, że będzie ok tylko wszystko się wydłuży w czasie
Klementynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 20:58   #157
lilu_lu
Przyczajenie
 
Avatar lilu_lu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Body space

w Krakowie BODY SPICE na ul. Teligi 1 numer tel. 506-970-720 czynne cały tydzien . Polecam dziewczyną z problemami naczynkowymi czy z krazeniem, widoczna zmiana była u mnie po pierwszej sesji znacznie zmniejszyły mi się pajączki na nogach. Nie dojsc, ze ruch to jeszcze pod wpływem cisnienia zmniejszaja się pajączki wylewy podskórne. Swietne pod tym wzgledem.
lilu_lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-24, 22:59   #158
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Body space

Hmm dziwne. Ja znowu slyszalam ze sklonnosc do pekajacych naczynek jest przeciwskazaniem na rozne takie bodyspace, vacuspace itp. ze wzgledu na to cisnienie co jest tam wytwarzane :/
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 06:02   #159
samanta27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Body space

To nie jest tak że osoby z pajączkami na nogach nie mogą ćwiczyć w podciśnieniu.
Mogą ja ćwiczę mimo że mam ale trener mówił żeby jeździła na najmniejszym poziomie czyli na 1 w przypadku Vacuum Jet.
Nie mam więcej pajączków niż miałam mi się nic nie zmieniło ale i nie powiększyło
A taki rowerek naprawdę jest super,skóra na nogach jest gładka wygładza się cellulit a to jest chyba najważniejsze.
samanta27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:37   #160
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Body space

A ja sie zastanawiam czy cwiczenie na tym urzadzeniu pomoze mi zeszczuplec w okolicy bioder i na tyle uda, tuz pod posladkami?
Ubytku ilu cm.moge sie spodziewac po 10 sesjach, zakladajac, ze dodatkowo bede normalnie cwiczyc??
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 23:05   #161
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

no przede wszystkim pośladki, uda, biodra tracą cm, ale ile to nie wiem, jestem poki co w trakcie treningów. jak zobacze jakąś poprawę to napisze.
brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 15:08   #162
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: Body space

Hej!!

Ja pokusiłam sie i kupiłam sobie karnecik na 20 wejść (zapłaciłam 300zł), byłam 4 dni z rzędu, i powiem wam szczerze że nie widzę żadnej różnicy, ograniczam się jeśli chodzi o jedzenie, moja dieta trwa już 3 tygodnie, i martwi mnie to że nie widzę żadnych rezultatów, słodychy nie tknełam smażonego mięska również jak i pieczywa. A co do body space to tez dziwna historia, bo wcale sie nie pociłam a ćwiczyłam na rowerku leżącym, bieżni oraz rowerku siedzącym, może mozna było zobaczyć na mnie kilka kropelek potu ale to tylko tyle, nie wiem co o tym sądzić, boję się że niepotrzebnie wydałam te 300 złotych, zobacze jak będzie po 10 wejściach czy będzie jakakolwiek poprawa, i powiem wam że Panie z tego klubu twierdzą że ludzie sa w błędzie jeśli myślą żę strasznie na tym schudną raczej skupia sie te całe podciśnieie na skórze. Jeśli ktos dobrze się na tym zna to napiszcie mi co oznacza brak potliwości i czy ma to jakikolwiek sens aby ćwiczyć dalej, a może zająć się siłownia. Pozdrawiam!!
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 23:17   #163
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Body space

Czy orientujecie się, gdzie to urządzenie jest w Krakowie? Wiem o Herbewie i ktoś powyżej napisał ul. teligi. Teligę mam na drugim końcu miasta więc odpada, a w Herbewie są strasznie niemili ludzie, a do tego urządzenie tuż przy recepcji. W życiu nie wlezę tam w stringach czy tam innych majtach. W życiu. Ale wymyśłili, no naprawdę. Szkoda że jeszcze solarium tam nie postawili.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 08:46   #164
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

jestem po całej serii treningów w podciśnieniu już i widzę różnicę: jest inna skóra, taka gładsza, bardziej jędrna no i przede wszystkim ubyło cm z czego bardzo sie ciesze!!! myślę że jak ktoś będzie się przykładał do ćwiczeń to napewno może liczyć na efekty. Ja chodzę na te ćw w Poznaniu do Studia Zdrowia i Urody OSA na ul.umultowskiej 39. A co wy sądzicie o tych ćwiczeniach?czy są u was efekty?
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:38   #165
rudalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Siemianowice śl.
Wiadomości: 2
Dot.: Body space

wczoraj kupilam karnet na body space. zaczynam od poniedzialku. Czytajac wasze wypowiedzi mam nadzieje ze zrzuce kilka centymetrow przed slubem )
jaka jest najlepsza czestotliwosc tych zabiegow?
rudalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 14:43   #166
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez rudalenaa Pokaż wiadomość
wczoraj kupilam karnet na body space. zaczynam od poniedzialku. Czytajac wasze wypowiedzi mam nadzieje ze zrzuce kilka centymetrow przed slubem )
jaka jest najlepsza czestotliwosc tych zabiegow?
zrzucisz zrzucisz ja też przed ślubem muszę zgubić troche
na początek najlepiej 3 razy w tygodniu, czyli przez pierwszy tydzień, dalej można 4,5 razy w tygodniu a efekty będą
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:45   #167
rudalenaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Siemianowice śl.
Wiadomości: 2
Dot.: Body space

Dzieki. Łatwiej zaczyna sie cwieczenia z myslą, ze komus to tez pomaga.
brawurkaaa kiedy masz slub?
Ja 5 lipca, wiec niewiele mam czasu..
rudalenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 07:19   #168
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez rudalenaa Pokaż wiadomość
Dzieki. Łatwiej zaczyna sie cwieczenia z myslą, ze komus to tez pomaga.
brawurkaaa kiedy masz slub?
Ja 5 lipca, wiec niewiele mam czasu..
no to ja mam trochę więcej czasu.. bo mam 20 września
ale od dzisiaj masz równo miesiąc! więc spoko, jak sie przyłoożysz do ćwiczeń to jakiś efekt napewno zobaczysz, ja postanowiłam sobie ,że teraz będę chodziła codziennie i zobaczymy
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:50   #169
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Body space

Brawurkaaa jesli moge wiedziec to ile tych cm Ci juz ubylo? Jest to widoczne golym okiem??
Moze ktos sie orientuje od czego to zalezy ile kto schudnie na tym?
Mam nadzieje, ze efekty sa trwale?Ze warto w siebie zainwestowac...

Ja mam glownie brzydkie uda i okolice posladkow Troche sflaczale...Czesciowo to tez wina tkanki tlusczowej pewnie Czy tego typu cwiczenia pomoga mi poprawic choc troche te czesci ciala? Wyszczuplic i ujędrnic/utwardzic je?
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 09:56   #170
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Brawurkaaa jesli moge wiedziec to ile tych cm Ci juz ubylo? Jest to widoczne golym okiem??
Moze ktos sie orientuje od czego to zalezy ile kto schudnie na tym?
Mam nadzieje, ze efekty sa trwale?Ze warto w siebie zainwestowac...

Ja mam glownie brzydkie uda i okolice posladkow Troche sflaczale...Czesciowo to tez wina tkanki tlusczowej pewnie Czy tego typu cwiczenia pomoga mi poprawic choc troche te czesci ciala? Wyszczuplic i ujędrnic/utwardzic je?
ma poki co po cm na kazdy udzie, no ale druga serie teraz zaczęłam i napewno będzie lepiej, generalnie zawsze (ja na po 5,6razach) widac różnicę w wyglądzie, skóra bardziej jędrna, gładka, zupełnie inna niż przed ćwiczeniami, naprawde jest róznica.
no i są to ćw przede wszystkim na biodra posladki uda więc spoko.
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 10:03   #171
dżacha86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 192
Dot.: Body space

Czyli generalnie na miejsca problematyczne wielu kobiet
Kurcze caly czas sie waham czy warto inwestowac w to...
Oczywiscie cwicze dodatkowo, ale chcialabym to czyms wzmocnic i zeby efekty byly bardziej widoczne...Dlatego myslalam o takim urzadzeniu rowniez...
__________________
"Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód Twojego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca Ci radość..."
dżacha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 10:22   #172
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Czyli generalnie na miejsca problematyczne wielu kobiet
Kurcze caly czas sie waham czy warto inwestowac w to...
Oczywiscie cwicze dodatkowo, ale chcialabym to czyms wzmocnic i zeby efekty byly bardziej widoczne...Dlatego myslalam o takim urzadzeniu rowniez...
naprawde warto zainwestować nie ma co sie zastanawiać, ja miałabym jeszcze lepsze efekty pewnie, ale ostatni miesiąc (maj) był dla mnie bardzo ciężkim miesiącem, wiele smutnych i dobijających rzeczy się wydarzyło i to wszystko miało wpływ..
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:20   #173
misiu205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Body space

NIO JA TEŻ SIĘ WYBIERAM-DOTYCHCZAS CHODZIŁAM NA ELEKTROSTYMULACJE ALE DROGI TO INTERSE.BOJE SIE JEDYNIE O SWOJĄ KONDYCJE
misiu205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 06:56   #174
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

kondycja co najwyżej może się tylko poprawić
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 00:28   #175
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Body space

Dziewczyny a gdzie salon z takim cudem znajde w lodzi ida wakacje a ja mam dosc wcierania w sibie kremow wiec hcyba sie skusze ale nie wiem gdzie znajde takie cudenko w lodzi HEEELP ME
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 12:52   #176
brawurkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 262
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Dziewczyny a gdzie salon z takim cudem znajde w lodzi ida wakacje a ja mam dosc wcierania w sibie kremow wiec hcyba sie skusze ale nie wiem gdzie znajde takie cudenko w lodzi HEEELP ME
niestety nie wiem gdzie w łodzi sie znajduje.. wiem tylko gdzie jest w poznaniu....
__________________

brawurkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 17:47   #177
MarcelinaJoanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Body space

moim zdaniem ćwiczenia na body space sąlepsze niż na siłowni. Jest to o wiele przyjemniejsze i nie trzeba aż tak się męczyć. nprawdę warto spróbować, ja osobiście jestem bardzozadowolona. Jeśli ktoś jest zainteresowany i chce zrzucićparę kilo to we Wrocławiu na ulicy Czackiego 15/1

Wibra Line
Vacu Well
Body Space
Rollmasaż
Masaż - klasyczny i relaksacyjny już z masażystą
Sauna na podczerwień
Solarium
MarcelinaJoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 17:25   #178
crus221
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Body space

mam pytanko co do "Wibra Line" mam chore kolana, jednym z powodow jest miesien czworoglowy ;/ ortopeda zalecil mi to wibroterapie na tym urzadzeniu i chcialem sie dowiedziec jak ono dziala na miesnie i gdzie w katowicach mozna je znalezc
crus221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:16   #179
marmag1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Body space

ćwiczenia w podciśnieniu są rewelacyjnie skuteczne bardziej niż siłownia czy aerobik.
Znalazłam fajny klub we Wrocławiu ,fajna kameralna atmosfera,miła i profesjonalna obsługa,najtaniej w mieście. POPROSTU SUPER.
JESTEM PO 10 TRENINGU I WIDZE SUPER EFEKTY A SZCZEGÓLNIE ZANIKA CELULLIT
POLECAM GORĄCO

WROCŁAW UL. ŁÓDZKA 25 A

www.bodyspacewroclaw.pl
marmag1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 17:19   #180
marmag1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Body space

Polecam Studio Body Space we Wrocławiu. ul. Łódzka 25 a
Najlepsze które odwiedziłam dotychczas i są tam najtańsze ceny a obsługa profesjonalna

www.bodyspacewroclaw.pl
marmag1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 00:38:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.