Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 13:45   #151
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Poznasz przystojnego bruneta" - Bardzo mi się podobał Allen, po slabszych filmach, znowu powrócił do formy. Historia z bardzo fajnym i prawdziwym przeslaniem, a aktorzy - zwlaszcza ci starsi - dali popis W ogóle się nie nudziłam, super bawiłam, polecam. A Freida Pinto jaka pięknaDla mnie 8+/10
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 20:44   #152
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
princess, a moge zapytac, co Ci sie nie podobało w Rango? Tak z ciekawości... bo dla mnie był bardzo dobry - całą grupą świetnie się bawiliśmy, więc jestesm ciekawa odmiennej opinii
PS. Ten film animowany nie był w założeniu komedią chyba - choć ja znalazłam sporo zabawnych scen
Pozdrawiam

Jak dla mnie był za bardzo, że tak powiem oklepany.
Samotny 'chłopczyk' znajduje przyjaciół udając kogoś innego niż jest, później wychodzi to na jaw odchodzi, wraca mądrzejszy i w końcu jest bohaterem i każdy go kocha, hmm chyba już było.
tak, był zabawny, ale jak dla mnie nie wystarczająco zabawny żebym go po raz drugi obejrzała. to na tyle, nie chcę się za bardzo rozpisywać bo zaraz cała krytykę tu napiszę :P
pozdr
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 11:17   #153
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Inwazja: Bitwa o Los Angeles. Fajnie sie oglada taki film w kinie. Gdybym widziala w tv pewnie bym sie nie skusila. Fabula sprowadza sie do jednego- mamy przezyc i pokazac jacy sa zolnierze amerykanscy

Obowiazkowo z popcornem i cola, w dobrym kinie. 6/10 fajne ekefty specjalne, trzyma tempo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 17:25   #154
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Inwazja: Bitwa o Los Angeles. Fajnie sie oglada taki film w kinie. Gdybym widziala w tv pewnie bym sie nie skusila. Fabula sprowadza sie do jednego- mamy przezyc i pokazac jacy sa zolnierze amerykanscy

Obowiazkowo z popcornem i cola, w dobrym kinie. 6/10 fajne ekefty specjalne, trzyma tempo.
Ja niestety mam zupelnie inne odczucie. Tytuł mnie zachęcił, więc obejrzałam. Niestety wynudzilam się niemiłosiernie - film opiera się na strzelance, niczym poza tym No ale co kto lubi.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 06:46   #155
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Jak dla mnie był za bardzo, że tak powiem oklepany.
Samotny 'chłopczyk' znajduje przyjaciół udając kogoś innego niż jest, później wychodzi to na jaw odchodzi, wraca mądrzejszy i w końcu jest bohaterem i każdy go kocha, hmm chyba już było.
tak, był zabawny, ale jak dla mnie nie wystarczająco zabawny żebym go po raz drugi obejrzała. to na tyle, nie chcę się za bardzo rozpisywać bo zaraz cała krytykę tu napiszę :P
pozdr
dzięki

A ja zbankrutowałam już zepełnie kinowo Nie dało mi i do repertuaru dodałam jeszcze Salę samobójców ... Sama nie wiem, jak okreslić moje uczucia co do tego flmu. Stwierdzenie "dobry film" jakoś mi nie pasuje. Na początku siedziałam i oglądałam tak trochę od niechcenia - jakos nie przemawiała do mnie gra aktorska. A później jak mnie w biło w fotel to myslalam, że z niego nie wyjdę. Nie wiem nawet czy mrugałam powiekami, wiem, że od pewnego momentu tak ściskałam butelkę z colę, że dziwię się, że nie pękła. Po filmie nie mogłam wstać z fotela. Byłam w totalnym szoku. Na mnie film zadziałał OGROMNIE i wydawało mi się, że na sporo ludzi obok mnie też (również siedzieli kilka minut po zakończeniu fotelu). Choć zdarzyły się osoby , które miały niezły... ubaw Czego zupełnie nie rozumialam. Scena taka, że wszyscy wywalają oczy albo zasłaniają usta w szoku, a garstka osób ma świetną zabawę i ubaw po pachy. Nie ogarniałam. Ale to nie o tym mam pisać .. oceniam więc... no dam 9/10 , bo na 10 jeszcze mi czegoś brakowało Polecam. Jeśli ktoś idzie raz na rok do kina , to powinien w tym roku wybrać własnie ten film!
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:14   #156
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

True Grit- nie przepadam za Coeanami ale ten bardzo fajny. Taki wciagajacy, powazny i zabawny ^^

8/10
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 10:22   #157
wredo
Raczkowanie
 
Avatar wredo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 66
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

W ten weekend obejrzałam "Mój przyjaciel Hachiko"..piękny i wzruszający film o bezgranicznej miłości psa do pana..oceniam go z czystym sumieniem 10/10 !!! zdecydowanie godny polecania

__________________
"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha"..
wredo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 12:08   #158
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sala samobójców - 5/10, Dominik jest bogatym nastolatkiem, któremu niczego w życiu nie brakuje. Jednak pewne wydarzenie całkowicie zmienia jego życie. Chłopak zostaje wciągnięty w wirtualny świat, z którego nie ma wyjścia.. Wreszcie coś innego w polskim kinie - to oczywiście na plus. Gra aktorska również robra, chociaz momentami główny bohater działał mi na nerwy. Minusy - trochę mnie ten film nudził, ten wirtualny świat był jakiś taki dziwny. I jakoś nie potrafię zrozumieć zachwytu nad tym filmem.

Poznasz przystojnego bruneta - 6/10, Film przedstawia miłosne historie kilku ludzi w Londynie. Przyjemny, lekki film, jednak nie całkiem Allen'owy. Czuję lekki niedosyt. Taki typowy film na sobotnią nudę
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:29   #159
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez wredo Pokaż wiadomość
W ten weekend obejrzałam "Mój przyjaciel Hachiko"..piękny i wzruszający film o bezgranicznej miłości psa do pana..oceniam go z czystym sumieniem 10/10 !!! zdecydowanie godny polecania


tez ogladalam, tym bardziej,ze mam psa tej rasy
zgadzam sie z Tobą film bardzo wzruszajacy, tym bardziej, ze opisuje prawdziwe zdarzenia. tez polecam!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:33   #160
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sala samobójców- chwilami zbyt melodramatyczny, chwilami nawalali aktorzy, ale mimo to trzymał mnie w napięciu i uważam, że to obowiązkowy film dla rodziców i to na takie filmy powinny być słynne "obowiązkowe wycieczki" ze szkół. Fajnie pokazuje, zarówno jak życie może się niespodziewanie stoczyć zaczynając od jakichś głupot i błędów, jak i banalną prawdę co jest w życiu najważniejsze. Mimo drobnego skrętu w kicz- polecam z całego serca.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-24, 06:11   #161
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ja przez prawie caly marzec nie mialam czasu na ogladanie filmow, ale wczoraj bylam pierwszy raz w kinie w tym miesiacu i przynajmniej jeden film nadrobilam. No strings attached (Sex story) 7/10 z Ashtonem Kutcherem i Natalie Portman w rolach glownych. Jakos tak wyszlo, ze nawet trailera do tego filmu nie widzialam, tylko plakat z glownymi aktorami i postanowilam isc ze wzgledu na Astona. Nie tylko na niego przyjemnie sie patrzy, ale rowniez filmy z jego udzialem sie przyjemnie oglada. I nie zawiodlam sie, bo No strings attached jest smieszny i sa w nim fajne teksty. Idealny na babski wieczor

Tak sie sklada, ze ostatnio mialam pare tych babskich wieczorow i od razu musze sie przyznac, ze pierwszy raz ogladalam Mamma Mia. Bardzo mi sie podobal, taki mega pozytywny film!! Nie wiem jak to wyszlo, ze ani razu wczesniej nie pomyslalam nawet, zeby to obejrzec..

Buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 10:48   #162
wredo
Raczkowanie
 
Avatar wredo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 66
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ostatnio obejrzałam po raz drugi "Córkę prezydenta" z Katie Holmes, który oceniam z czystym sumieniem 8/10 oraz "Nianię w Nowym Jorku", której daję 7/10 ale tu biłam się z myślami czy nie za wysoko

__________________
"Łatwiej zakochać się, nie kochając, niż odkochać, kiedy się kocha"..
wredo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 07:32   #163
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wreszcie obejrzałam Incepcję (zabierałam się za to od miesięcy) - muszę przyznać, że Oscary za dźwięk, montaż dźwięku i zdjęcia zasłużone. W kategorii efekty specjalne też konkurencja nie doskoczyła! 9/10

Jak zostać królem - również mi się bardzo mi się podobało. Co prawda Oscar za scenariusz moim własnym prywatnym zdaniem bardziej należał się Incepcji, ale niech już będzie. Świetna rola Firtha, niezła Rusha (nie oglądałam jeszcze Fightera, więc nie będę się ustosunkowywać do Oscara dla Bale'a za rolę drugoplanową). Jak zwykle niezła kreacja Carter, ale postać sama w sobie była dość mdła i nieciekawa - dla niej żadne wyzwanie. 8/10
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 07:50   #164
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sex story - 8/10 - nie jest to z pewnością ani film wybitny, ani poruszający, ale oceniałam go w gatunku komedii i jak dla mnie się sprawdził Uśmiałam się, przyjemnie się patrzyło na aktorów, fabuła oczywiście do przewidzenia, ale to jak zwykle Polecam jako miły sposób spędzenia wolnego czasu.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 09:05   #165
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

9 i pół tygodnia - film z 1986r ale dopiero wczoraj go oglądałam bardzo mi sie podobał, dramat erotyczny ale taki ze smakiem, ciekawa relacja miedzy bohaterami jak dla mnie 9/10 nie dam 10 bo jakos Mickey Rourke do mnie nie przemawia :P
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 10:06   #166
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Jeż Jerzy-przestrzegam przed tym żenującym filmem.Nic prócz obelg, wymiocin i seksu tam nie ma. Zastanawiałam się w połowie seansu czy nie lepiej byłoby wyjść.... Wyszłam w fatalnym humorze, bo ta bajka jest wyjątkowo przytłaczająca. Smród i brud to my mamy naokoło w realnym świecie, nie musimy płacic by to oglądać w kinie. Bajka nie daje możliwości rozrywki. Jest beznadziejna.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 13:45   #167
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj bylam na kolejnym filmie z Mattem Damonem - The adjustment bureau 7/10 - podobal mi sie ten film, warto obejrzec, przyjemny ale bez rewelacji. Podobala mi sie ta aktorka Emily Blunt a Matta juz chyba starczy w tym roku.. bo to chyba juz 3 film z nim
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:55   #168
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
tez ogladalam, tym bardziej,ze mam psa tej rasy
zgadzam sie z Tobą film bardzo wzruszajacy, tym bardziej, ze opisuje prawdziwe zdarzenia. tez polecam!

Tak więc i ja się skusiłam W filmie (spójrzmy prawdzie w oczy ) zbyt wiele się nie dzieje. Pan i jego pies - i ich codzinne życie A mimo wszystko oglądało mi się bardzo fajnie - aż sama się dziwie, że mnie w ogóle nie nudził! Piesek był niesamowity! Nadawał temu filmowi mnóstwo uroku! Dodatkowo film naprawdę mnie wzruszył Idealny do obejrzenia całą rodzinką w niedzielne popołudnie.. Kiedy już się na dzieci zdecyduje na pewno znajdzie się na naszej półce Ode mnie 7/10
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 22:19   #169
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

uproszczę ten tytuł"Hej,Skarbie.."
sante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 08:50   #170
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na kolejnym filmie z Mattem Damonem - The adjustment bureau 7/10 - podobal mi sie ten film, warto obejrzec, przyjemny ale bez rewelacji. Podobala mi sie ta aktorka Emily Blunt a Matta juz chyba starczy w tym roku.. bo to chyba juz 3 film z nim
Jak dla mnie również poprawny, ale bez rewelacji
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 11:29   #171
moodyblue
Raczkowanie
 
Avatar moodyblue
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Poznasz przystojnego bruneta - dosyć interesująco opowiedziane losy różnych ludzi i ich perypetie miłosne. Ciekawe zwroty akcji i wspaniali aktorzy - polubiłam dzięki tej roli Naomi Watts, a Freida Pinto ładnie wyglądała w czerwieni Ten film Allena jest zdecydowanie lepszy od Co nas kręci co nas podnieca, moim skromnym zdaniem...
__________________
Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy.
— Audrey Hepburn
moodyblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 16:25   #172
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj widzialam komedie z Owenem Wilsonem 'Hall pass' 7/10 - calkiem sympatyczny film, usmialam sie, jak ktos potrzebuje cos obejrzec prostego, pozytynego na poprawe humoru to nadaje sie w sam raz! Jest to historia o kryzysie w dlugoletnich malzenstwach. Zony maja dosc obsesji ich mezow na punkcie seksu i daja im tydzien wolnego od malzenstwa.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:49   #173
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj wzięło mnie na horror,a że amerykańskie horrory są raczej śmieszne niż straszne,to postanowiłam pooglądać azjatycki,mój wybór padł na film OD-RODZENIE http://www.filmweb.pl/film/Od-rodzenie-2006-298320. Muszę przyznać,że mnie totalnie zaskoczył,nie jest to typowe azjatyckie straszydło z bladymi dziewczynkami z długimi,czarnymi włosami. Film łamie też reguły gatunkowe to horror połączony z fantasy i baśnią. Przede wszystkim zachwycił mnie pod względem wizualnym,niektóre sceny były tak oniryczne,że przekraczały wszelkie granice wyobraźni. Na dodatek rewelacyjna muzyka i niesamowita gradacja napięcia(czasami naprawdę myślałam,że wyskoczy mi serce). Oczywiście to azjatyckie kino i specyficzny,inny sposób kręcenia filmów,trzeba mieć to na uwadze,bo nie każdemu taki styl podchodzi
Ja w każdym razie POLECAM
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:54   #174
Magdalenja
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenja
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 351
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Trafiłam wczoraj na "Kotkę na gorącym blaszanym dachu". TCM pewnie ku pamięci Liz Tyler nadaje. Bardzo dobrze mi się oglądało, pomimo późnej pory. Na Paula Newmana wprost się napatrzeć nie mogłam
Magdalenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 05:10   #175
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wczoraj w nocy oglądałam na polonii film pt. Jasne błękitne okna. Momentami ciężko się oglądało, ale mnie zainteresowała ta historia i chyba przeczytam książkę
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:49   #176
RaiseYourGlass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 65
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Jak zostać królem 8/10

Polecam. Mimo, że nie ma tam żadnej akcji i jest dużo gadania to film świetny. Zdecydowanie się wyróżnia. Po obejrzeniu czułam się jak wtedy gdy skończyłam oglądać Benjamina Buttona, czyli : "o kurczę takie czegoś jeszcze nie widziałam "

Turysta 7/10
Również film z pomysłem Angelina i Johny stworzyli świetną parę. No i zaskakujące zakończenie, którego się nie domyślałam

Pamiętnik księżniczki 2 6/10

Akurat wczoraj w tv leciało Oglądałam już 10 razy. Lubię czasem takie proste i przyjemne filmy

Edytowane przez RaiseYourGlass
Czas edycji: 2011-03-28 o 14:51
RaiseYourGlass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 14:57   #177
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Jak ukraść księżyc/ Despicable me (2010)
Nawet względny, choć nic superowego. Miła przyjemna bajka. 7/10

Brzydka prawda/ Ugly truth (2009)
Nie podobał mi się. Nudna, nieciekawa romantyczna opowieść. Wyświechtana i przewidująca. 3/10

Sezon na misia 3/ open season3 (2010)
Nareszcie coś fajnego. Miła sympatyczna bajka. Polecam, może bardzo dużo śmiesznych gagów nie ma, ale z gruntu rzeczy to mądra bajka i morału można się również doszukać. 8,5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 15:33   #178
agami87
Zadomowienie
 
Avatar agami87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 567
GG do agami87
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Prestiż (2006) - kolejny film Ch. Nolana, który obejrzałam; opowieść o rywalizacji pomiędzy dwoma magikami, która naraża życie nie tylko ich, ale również wszystkich wokół.
Bardzo fajny film wg. mnie. Ciekawy, dobrze zrealizowany (lubię angielskie klimaty przełomu XIX i XX wieku). Ch. Bale i H. Jackman stworzyli interesujące postacie, a sama historia ma ciekawe zakończenie.
Spodziewałam sie lekkiego filmu, będącego dobrą rozrywką na nudny wieczór, a dostałam naprawdę fajne kino. Jestem mile rozczarowana.
8/10
__________________
agami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:37   #179
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez RaiseYourGlass;26012907[B
Turysta[/B]- 7/10Również film z pomysłem Angelina i Johny stworzyli świetną parę. No i zaskakujące zakończenie, którego się nie domyślałam
A mi się wcale nie podobał
Zresztą jest to remake francuskiego "Anthony Zimmera" z Sophie Marceau i Danielem Olbrychskim... Oglądałam go i bardziej mi się podobał. Może nie był taki "odpicowany", Sophie nie była tak odszczelona jak Angelina.
Ale fabuła i nawet niektóre dialogi identico! Dziwię się, że Johnny, którego bardzo cenię za jego grę aktorską, zgodził się w nim grać...
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 21:10   #180
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
9 i pół tygodnia - film z 1986r ale dopiero wczoraj go oglądałam bardzo mi sie podobał, dramat erotyczny ale taki ze smakiem, ciekawa relacja miedzy bohaterami jak dla mnie 9/10 nie dam 10 bo jakos Mickey Rourke do mnie nie przemawia :P
o matko, uwielbiam ten film tyle że ja właśnie uwielbiam go za Mickey'a zwłaszcza, że taki młody i bez plastiku na twarzy i właśnie wtedy i w tym filmie jest w nim coś co sprawia, że zdaje się być niesamowicie pociągający, ale wydaje mi się, że takie też miało być zamierzenie filmu, żeby dostawać gęsiej skórki na widok tego aktora

a wracając do recenzji... obejrzałam wczoraj późnym wieczorem film dość nietypowy, jego tytuł to "Zakochany Paryż" w oryginale "Paris, je t'aime". Jest to film fabularny, wielowątkowy, ale ma jakby dokumentalny charakter, gdyż opowiada o 20 wydarzeniach, głównie par lub rodzin, każde z wydarzeń dzieje się w określonej dzielnicy Paryża, jest to zatem swoista podróż poprzez to miasto, jakby taki niekonwencjonalny przewodnik.
Moim zdaniem niebanalny film, każda osobna historia nakręcona jest przez innego reżysera (wśród nich są nazwiska godne uwagi), w filmie występuje szereg gwiazd. Mnie się to bardzo przyjemnie oglądało, przyznam że mnie wciągnął, choć wiem że nie każdemu się to podoba, właśnie dlatego że film składa się z 20 osobnych kilkuminutowych kawałków, przez co film jest wielowątkowy i nie każdy umie się skupić na tak wielu fabułach. Mnie to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, to było dla mnie nowe filmowe doświadczenie, nieczęsto ogląda się takie filmy. Co więcej, "Zakochany Paryż" jeszcze bardziej nakręcił mnie żeby w końcu wybrać się do tego miasta, no cóż, może kiedyś Nie jest to arcydzieło, ale ja oceniam film na 8/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.