Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 15:49   #151
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Miziol chyba nie ma
Witam serdecznie Napisz nam coś o sobie, o Was, o planach ślubnych, co macie załatwione, co jeszcze nie, kiedy slub, jakie ceny?

A to zasypałam pytaniami
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 17:43   #152
isabelle13
Raczkowanie
 
Avatar isabelle13
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 43
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Witam
Dziewczyny mam pytanie do tych ze Stargardu i okolic-szukam skrzypka (chodzi mi o oprawę muzyczną w Kościele)-czy któraś z Was zna kogoś takiego lub ewentualnie wie gdzie szukac????z góry dziękuję za wszelkie info-pozdrawiam
__________________
........Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w Twoim życiu.....
isabelle13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 18:54   #153
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Nooo kochana sama poszukuję, a do tego by za dużo nie zawołał
Znalazłam:
dziewczyne grającą na skrzypcach: http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcj...75954&&strona=
dziewczyne, która śpiewać z Bydgposzczy: http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcj...3338&&strona=2
gitara+skrzypce+śpiew: http://www.slub-szczecin.org/
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 18:59   #154
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chilanes ale to widać że chociaż obserwacje prowadzisz bo ja to nie

A co do skrzypiec to nie wiem, nie rozglądałam się jeszcze, ale jak coś wynajdę to dam znać

miziol moi przyjaciele są ze Szczecinka i biorą ślub 1 sierpnia tego roku.
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 19:18   #155
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Posiadanie starszych braci wspomogło mą wiedzę w tym temacie Diankusiu W "czasach ich ślubów" nie było jeszcze propagowania ślubów konkordatowych
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:27   #156
isabelle13
Raczkowanie
 
Avatar isabelle13
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 43
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziekuje dziewczynyChi lanes zaraz przejrzę te stronki-wielkie dzięki!!!Pozdrawiam
__________________
........Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w Twoim życiu.....
isabelle13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:45   #157
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

nie ma za co mam nadzieję, że się przydadzą, bo osobiście informuję, że jeszcze ich nie sprawdzałam
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 06:14   #158
hanka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

czesc dziewczyny.... termin mamy juz zaklepany na 4 lipca. tylko jesczze nie mzoemy sie zdecydowac co do miejsca...mamy trzy miejsca jezeli chodzi ozlozenie przysiegi... albo kadetra, albo kosciolek na gorze chelmskiej albo ogrod ( no wlasnie i to najbardziej mnie korci). a uroczystosc bedziemy mieli w strzekecinie w placu bursztynowym i tam bardzo podoba mi sie ogrod .. juz wczesniej byly organziowane tam sluby i rowniez koscielne...)
hanka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:45   #159
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziękuję za miłe powitanie
ślub mamy zaplanowany dopiero na przyszły rok 3 lipiec załatwiona już sala i zespół, w niedzielę jadę podpisac umowy - ufff kamień z serca bo udało się to załatwić i w dodatku myślałam, ze na wakacje nie mam szans na wolny termin a tu taka niespodzianka Narazie więc będzie zastój w przygotowaniach i szukanie oszczędności oraz inspiracji na wykonanie dekoracji sali bo bedziemy to robic sami z przyjemnością poczytam rady przed i po ślubne rodowitych zachodniopomorzanek

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość

miziol moi przyjaciele są ze Szczecinka i biorą ślub 1 sierpnia tego roku.
a nie wiesz może, w jakim miejscu urządzają wesele ?
__________________
ale o so chosi ? :P

Edytowane przez miziol
Czas edycji: 2009-02-24 o 08:49
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:40   #160
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

hanka28 nie mozecie się zdecydować co do miejsca ślubu, czy wesela?
miziol pokaż salę, może Ci coś doradzimy Gdzie masz wesele? Ślub w którym kościele? Kościół przy parku jest piękny i to "Sanktuarium" mi się podoba też (parafia mojego Tż)

A ja w końcu chyba kompnę swego Tż w zad! Moze by się tak ruszył i zaczoł pomagać!!! Nakazałam mu zdecydować się na fotografa i do końca marca chcę wybrać dj też ;/
Dziewczyny dopisałam Was do listy ślubnej
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 09:44   #161
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziękuję Ci za tak wyczerpującą odpowiedź! Uspokoiłam się niezmiernie po przeczytaniu tego wszystkiego, Opisałaś wszystko co chciała bym wiedzieć w temacie. Jeszcze raz dziękuję

Dziewczyny, Wy też przed kościelnym bierzecie cywilny - w co się ubierzecie? Słyszałam że niektóre Panny Młode wybierają się już w sukni ślubnej, a te które chcą sobie zaoszczędzić nerwów i poplamienia to zakładają coś innego. Mi osobiście podobają się sukienki wieczorowe Apart... czy nie są zbyt "wybujałe" jak na ślub cywilny dla mnie bez kościelnego? tego typu. nie mówię, że konkretnie takie same. Bo wezmę zdjęcie i pójdę do krawca szyć na miarę... link : http://www.allegro.pl/search.php?string=suknia+ %C5%9Blubna+wieczorowa+ap art&category=5469&buy=0&n ew=0&pay=0&vat_inv=0&pers onal_rec=0&sourceid=Mozil la-search
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 10:30   #162
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
miziol pokaż salę, może Ci coś doradzimy Gdzie masz wesele? Ślub w którym kościele? Kościół przy parku jest piękny i to "Sanktuarium" mi się podoba też (parafia mojego Tż)
moja parafia to kościół tzw "wojskowy" i bardzo mi się tam podoba na ślub bo jest malutki i kameralny zdjęcia sali zarzucę z domku bo tu ni mam
Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
A ja w końcu chyba kompnę swego Tż w zad! Moze by się tak ruszył i zaczoł pomagać!!! Nakazałam mu zdecydować się na fotografa i do końca marca chcę wybrać dj też ;/
jakbym słyszała moją przyjaciółkę
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:03   #163
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Ślub w ogrodzie to jest coś Szczególnie latem, jakbym miała możliwość to bym się skusiła

chilanes to widzę masz duże doświadczenie ślubno-weselne, ja niestety nie

miziol oni robią w restauracji gdzieś nad jeziorkiem, jeśli się nie mylę to nazywa się ona Jolka.
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:27   #164
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

MamaAmelki - Twoja decyzja co założysz. Skoro to Twój jedyny slub, to czemu miałabyś nie ubrać boałej sukni, jeśli takową byś chciała? Wybór nieograniczony.
My nie bierzemy osobno ślubu cywilnego. Był taki pomysł (gdyby Tż wyjeżdżał, ale na razie nie wyjeżdża), ślub będzie konkordatowy.

Miziol - wojskowy... to ten taki gdzie czołg, czy jakaś armatka przed nim stoi? takie białe, na terenie chyba starej jednostki czy coś?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:46   #165
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość

Miziol - wojskowy... to ten taki gdzie czołg, czy jakaś armatka przed nim stoi? takie białe, na terenie chyba starej jednostki czy coś?
dokładnie ten

Diankusia : Jolka fajny lokal niestety dla mnie za mały
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:59   #166
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Miziol a wesele na ile osób i gdzie robicie? Alez ja ciekawska jestem Mi się jeszcze podobał ten kościół taki nowszy koło Briko.
Ooo a za oknem słoneczko
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 14:47   #167
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chilanes ale tam jest proboszcz do ... :P

wesele w pesymistycznej wersji (czyli max) 110 osób, sale mamy w nowo powstałym "dworku" weselnym (ale dworek tylko z nazwy )
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 19:52   #168
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

hahaha tak właśnie słyszałam Miziol My w "najgorszym" 60-65
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 07:37   #169
geri17
Raczkowanie
 
Avatar geri17
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 215
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A my już wszystkie zaproszenia rozwieźliśmy a reszta pocztą poszła i już nam się goście wykruszyli ale cóż nie chcą to nie hehehe
Wczoraj garnitur kupiliśmy mojemu kochanie, i szukamy obrączek ale ceny tak wzrosły ze masakra i chyba z neta kupimy.
Na zapowiedzi już dane jak na razie sprzeciwu nikt nie wniósł )
Za 2 tygodnie juz idziemy do USC po dokumenty, i donieść do księdza trzeba,
ojj niby tak blisko do ślubu mam a czas sie dłuży, za oknem plucha i w ogole zimno aby chociaz wiosna już była.


Do naszego ślubu zostało 101 dni
geri17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 08:14   #170
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez geri17 Pokaż wiadomość
A my już wszystkie zaproszenia rozwieźliśmy a reszta pocztą poszła i już nam się goście wykruszyli ale cóż nie chcą to nie hehehe
Wczoraj garnitur kupiliśmy mojemu kochanie, i szukamy obrączek ale ceny tak wzrosły ze masakra i chyba z neta kupimy.
Na zapowiedzi już dane jak na razie sprzeciwu nikt nie wniósł )
Za 2 tygodnie juz idziemy do USC po dokumenty, i donieść do księdza trzeba,
ojj niby tak blisko do ślubu mam a czas sie dłuży, za oknem plucha i w ogole zimno aby chociaz wiosna już była.


Do naszego ślubu zostało 101 dni
No proszę proszę, widzę już praktycznie ostatnie rzeczy zostały do załatwienia a potem oczekiwanie

miziol oni robią na max 60 osób, ale mają fajny jeden element wesela, spod kościoła do Jolki młodzi i wszyscy goście będą płynąć stateczkiem
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:29   #171
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Aaa... juz wiem gdzie jest Jolka! Miło tam, ale latem masa komarów, nigdy tam wysiedzieć nie mogę. Mnie by zjadły

geri17 - jak już będziesz miała ilstę potwierdzoną, to daj znać, jak tam z wynikiem, czy dużo odpadło. U nas moze odlecieć z 15 osób aż.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:34   #172
geri17
Raczkowanie
 
Avatar geri17
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 215
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Listę potwierdzona będę miała dopiero 3 maja, ale juz wiem wstępnie ze odpadło min 10 osob a przewiduje ok 18 osób, ale moglam to przewidywac bo az 6 osob mam za granica i one nie przyjade, jedna kuzynke mam ktora 11 dni przed slubem ma termin porodu wiec akurat ta rozumiem, a reszta coz ich wola niech zaluja.
geri17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 08:43   #173
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

No tak, nie ma co się załamywać. My też liczymy się z tym, zę zagraniczni nie przyjadą, chociaż szkoda, bo to znajomi Tż, a ja ich nie miałam okazji poznać Ale kto wie! Moze się uda i będą z nami się cieszyć i bawić tego dnia
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:08   #174
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Diankusia Pokaż wiadomość

miziol oni robią na max 60 osób, ale mają fajny jeden element wesela, spod kościoła do Jolki młodzi i wszyscy goście będą płynąć stateczkiem
faktycznie fajnie

my wczoraj oglądaliśmy w necie gajerki i czuje, że będzie tradżedy :/
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:31   #175
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

czemu? Tż wybredny, nic się nie podoba, ceny? Czy takie paskudne są?
W sumie jak mu na targach zobaczyliśmy co proponują dla mężczyzn, to się uśmialiśmy nieźle Z 5 wystawców podobał mis ię 1... musznik Nawet nie sam garnitur, czy smoking, a musznik Nawet koszule mieli jakieś takie tandetne, gejowskie- jak to mówi mój Tż. Nie wiem, co to będzie, jak przyjdzie wybierać

Ja ty ym tylko chciała, by Tż miał musznik, a garnitur w kolorze ciemnej szarości, grafitu, bo muw tych kolorach ładnie No chyba, ze zdecyduje się na mundur, ale nawet o tym nie marzę
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-02-25 o 09:32
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:51   #176
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

problem w tym że mój jest niewysoki i chuuudziutki i nie mam pojęcia czy w jego rozmiarze cos znajdziemy :/ ogladalismy z Bytomia ale drrroooggiieee.
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:50   #177
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A ile ma wzrostu? Mój też dryblaesm nie jest, ale jak te jego 175 cm ubrać w grafit/ciemny szary + eleganckie buty to
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:49   #178
ungezogeneania
Raczkowanie
 
Avatar ungezogeneania
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 94
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Witam wszystkie drogie Narzeczone Z miła chęcią się dołączę, zwłaszcza, że widzę tu parę osób z okolic. jestem ze Szczecina, ale ślubować będę w okolicach Koszalina - w Dworku w Osiekach 27/06/2009. Przewidywana liczba gości to 120 i niestety prawie wszystkich trzeba przenocować, więc wybór miejsca mocno się z tym wiązał. Byliśmy też w Pałacu Bursztynowym w Strzekęcinie, ale pani manager, wywarła na nas bardzo złe wrażenie (jakby robiła łaskę, że w ogóle z nami rozmawia, mimo, że byliśmy umówieni) - potem dowiedziałam się od dwóch par znajomych, które tam ślubowały, że wszystko cacay , ale porcje jedzeniowe jak dla wróbelków i część gości była po prostu głodna :-( Dlatego radzę się zastanowić, albo poważnie podyskutować z nimi w sprawie menu. Suknia też już kupiona, niestety aż w Poznaniu, ale z tego salonu nie można wyjść bez sukni - śliczniusie są prawie wszystkie. Moja się jeszcze szyje i na koniec kwietnia chyba już ostatnia przymiarka. Zostały jeszcze zaproszenia i te wszystkie formalności związane z Kościołem, do których kompletnie nie mam głowy i nie wiem jak się za to zabrać. Mój piękny pływa, więc większość obowiązków na mojej małej główce. Zespół mamy ze Świnoujścia - dwóch panów i jedna pani, dwie osoby śpiewają, do tego perkusja, klawisze i jeszcze się zastanawiamy nad gitarą. Kamerzysta też załatwiony - bardzo sympatyczni młodzi chłopacy ze Szczecina, którzy robią to z pasji ale i tak "młodzieżowo", że się tak wyrażę Pani fotograf też ze Szczecina - część sesji będzie w dniu ślubu a potem część po kilku dniach nad morzem. Symaptyczna babka - pracowała kiedyś w zananym szczecinńskim studiu i teraz zaczyna na własną rękę, przez co ceny ma baaardzo przystępne. O samochód się nie martwię, bo zakładając słoneczko (bo jakżeby inaczej ) zrobimy sobie do i z Kościółka spacerek razem z gośćmi - myślę, że będzie milutko, tylko co by bram za dużo nie było Zastanawiam się tylko nad dekoracją Kościoła - może koszalinianki mogłyby mi coś polecić. No i nie mam fryzjera - nie mieszkamw Koszalinie już od 10 lat, więc nie jestem za bardzo zorientowana. Słyszałam, że jakiś pan Jarek koło Adrii fajnie czesze ??? Jakbyście coś wiedziały, to będę wdzięczna

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Oj, rozpisałam się
__________________
27/06/2009
ungezogeneania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:16   #179
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

ungezogeneania witaj serdecznie w naszym gronie widze że Twoje przygotowania idą pełną parą. Cieszę się że jest nas coraz więcej

chilanes najważniejsze że im się podoba, a że impreza będzie w większości w środku to nie ma problemu z komarami Co do musznika to ja też marzę żeby mój przyszły małżonek go założył ale jemu się nie podoba, mam jeszcze półtora roku żeby go przekonać

Mój też nie za wysoki ma 176 problem w tym że ja mam 170 więc muszę znaleźć niskie buty a wiem że jest z tym duż problem

CO do gości to ja jeszcze nikogo nie zapraszałam w sumie a i tak wiem że już mi 5 osób odpadnie (rodzina z Kanady, przyjedzie tylko przedstawiciel )
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 17:44   #180
pomorzanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 86
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Witam wszystkie koleżanki z pomorza zachodniego! Przyłączam się do Was ponieważ też jestem przyszłą Panną Młodą. Cieszę się, że jest też kilka koleżanek z Koszalina, bo ja właśnie tam będę ślubować - 26 września.


ungezogeneania - Dworek Osiecki - przepiękne miejsce. Tylko nie na moją kieszeń A czy ślub bierzesz też w kościele w Osiekach?
pomorzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.