Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 13:35   #151
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam Wszystkich
Jestem po raz pierwszy na tym wątku, ale weszłam specjalnie by napisać parę słów o gabinetach Medycyny Urody Urszuli Brumer w Warszawie.
Bardzo miłe miejsce z przyjazną atmosferą. Bez bufoniarstwa i nadęcia. Ja korzystałam akurat z usług w zakresie medycyny estetycznej (ale inni pacjenci też wydawali się zadowoleni). Pani dr Brumer naprwadę mi pomogła. Ale najbardziej ujęło mnie to, że zaproponowała mi kilka rozwiązań, wyjaśniła dlaczego to warto a tego nie i mam poczucie zainwestowanych pieniędzy a nie wyciągniętych. Jestem naprawdę zadowolona i przestaję kupować drogie i mało skuteczne kremy a zaoszczędzone pieniądze zainwestuję w świetne zabiegi u pani dr.
Pozdrawiam wszystkie formumowiczki
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:44   #152
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

uwazam, ze to nie fair, ze na stronach tych firm zajujacych sie medycyna estet, gdy sie czyta o usuwaniu owlosieni alasrem, wszedzie jest wyraznie napisane, ze to trwale uwuwanie
A wy wlasnie tu opisujecie, ze to nie do konca i ze wloski moga odrosnac
oszukuja troche z tym, bo ja wlasnie uzbieralam pieniadze na zabieg, ale teraz raczej z tego zrezygnuje, bo po co mam tyle pieniedzy w bloto wyzucac!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 08:31   #153
Iowa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
uwazam, ze to nie fair, ze na stronach tych firm zajujacych sie medycyna estet, gdy sie czyta o usuwaniu owlosieni alasrem, wszedzie jest wyraznie napisane, ze to trwale uwuwanie
A wy wlasnie tu opisujecie, ze to nie do konca i ze wloski moga odrosnac
oszukuja troche z tym, bo ja wlasnie uzbieralam pieniadze na zabieg, ale teraz raczej z tego zrezygnuje, bo po co mam tyle pieniedzy w bloto wyzucac!
Tak jak, już wyżej pisałam, pozbyłam się całkowicie owłosienia z okolic bikini metodą I2PL. Metoda podobna jest do zabiegów laserem, ale w tym przypadku celem nie jest hemoglobina jak przy zabiegach laserem, lecz melanina. Zabiegi I2PL emitują światło o odpowiednio dobranych długościach fal – całkowicie bezpieczne dla organizmu (żyję i moje uda sa całe i zdrowe)Światło działa na pigment (melaninę) zawarty we włosach i zamieniane w ciepło. Włos przewodzi ciepło do mieszka włosowego, który zostaje definitywnie zniszczony i nie ma możliwości ponownego produkowania włosów. Ja miałam 4 zabiegi w odstępie 6 tyg i na razie jest super. Podobno po kilku latach odrasta nie więcej niż 1% włosów…mam nadzieję!!! Mi na razie minął miesiąc
Zabiegi miałam salonie kosmetycznym w Warszawie, więc szczerze Ci polecam. A trochę już tych zabiegów tam wykonałam

Edytowane przez Iowa80
Czas edycji: 2009-06-24 o 15:09
Iowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:16   #154
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

dzieki dziewczyny!!
wiecie byle grosze te zabiegi ni ekosztuja-wiec trzeba dobrze sprawe zbadac
dzieki za odpisy!!
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:17   #155
KasiaSPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Thumbs up Laser IPL - ceny

Byłam na stronie salonu Afrodyta ale ceny za zabiegi mnie przeraziły. Ja znam miejscie gdzie zabiegi są znacznie tańsze. Czy cena za depilacje nóg - 700 zł to dobra cena?

Tym bardziej że zabiegi należy powtórzyć
KasiaSPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:48   #156
EwciaE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Garwolin
Wiadomości: 2
Dot.: Kriocentrum otwock

Cytat:
Napisane przez JoannaMikolaj Pokaż wiadomość
Witam

Bardzo prosze o informacje na temat Kriocentrum w OTWOCKU. Bede tam miala zabieg na żylaki 21 kwietnia ale interesuje mnie wszystko jakby co to mam jeszcze czas

Dziekuje
Ja też mam zamiar się tam wybrać. Czy jesteś już po zabiegu. Jak tam było, możesz polecić?
EwciaE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:59   #157
Iowa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Laser IPL - ceny

Cytat:
Napisane przez KasiaSPA Pokaż wiadomość
Byłam na stronie salonu Afrodyta ale ceny za zabiegi mnie przeraziły. Ja znam miejscie gdzie zabiegi są znacznie tańsze. Czy cena za depilacje nóg - 700 zł to dobra cena?

Tym bardziej że zabiegi należy powtórzyć
Hej KasiaSPA!
za dobre zabiegi z renomowanym sprzętem trzeba płacić, zwłaszcza, że tu usuwasz owłosienie na stałe. Specjalnie weszłam na stronę Afrodyty i cena depilacji łydek jest od 550zł do 700zł. Wiadomo nie jest to mały koszt, ale można płatności rozbić na raty. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do mojej koleżanki, która stosowała depilację laserową i rzeczywiście mniej zapłaciła, ale za to poparzyli jej nogi.

A jakie znasz miejsce godne polecenia z niższymi cenami? Chętnie je sprawdzę, bo jeśli też mają taki sprzęt i takich specjalistów to może rzeczywiście warto się przenieść

Iowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 13:02   #158
KasiaSPA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Laser IPL - ceny

Cytat:
Napisane przez Iowa80 Pokaż wiadomość
Hej KasiaSPA!
Cytat:
Napisane przez Iowa80 Pokaż wiadomość
za dobre zabiegi z renomowanym sprzętem trzeba płacić, zwłaszcza, że tu usuwasz owłosienie na stałe. Specjalnie weszłam na stronę Afrodyty i cena depilacji łydek jest od 550zł do 700zł. Wiadomo nie jest to mały koszt, ale można płatności rozbić na raty. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolona, w przeciwieństwie do mojej koleżanki, która stosowała depilację laserową i rzeczywiście mniej zapłaciła, ale za to poparzyli jej nogi.

A jakie znasz miejsce godne polecenia z niższymi cenami? Chętnie je sprawdzę, bo jeśli też mają taki sprzęt i takich specjalistów to może rzeczywiście warto się przenieść
Witaj Iowa80 !
Zacznijmy od tego że Twoja wypowiedź dotycząca salonu Afrodyta jest tendencyjnie - Reklamowaniem salonu i nic po za tym....

Ten temat dotyczy miejsc i cen jakie znamy....

Liczą się przede wszystkim efekty zabiegu i cena oczywiście !!! Chcesz mi powiedzieć że nie można świadczyć usług taniej i też na wysokim poziomie? Straszysz bezpodstawnie poparzeniem, bo Twoja koleżanka niby gdzieś była i co…

Dla mnie cena jest podstawą korzystania z usług, nie oznacza to że nie mam pieniędzy tylko szanuję swoją ciężką pracę J

Laser IPL, bo mowa tutaj o nim czym się różnią? Ceną zakupu i tym też jest podyktowana cena zabiegu, czyli w afrodycie mają drogie urządzenie i nic po za tym lepszego nie mają…

Cztery osoby poprosiły mnie o podanie miejsca, bo jak napisały cena jest bardzo dobra i napewno nikt nie został poparzony a efekty są widoczne....


Edytowane przez KasiaSPA
Czas edycji: 2009-05-15 o 13:07
KasiaSPA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:54   #159
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

czy któras z was byla moze na usówaniu blizn laserem fraxelem w klinice consensus w krakowie na pl. szczepanskim??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 10:05   #160
Iowa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: Laser IPL - ceny

Cytat:
Napisane przez KasiaSPA Pokaż wiadomość

Witaj Iowa80 !
Zacznijmy od tego że Twoja wypowiedź dotycząca salonu Afrodyta jest tendencyjnie - Reklamowaniem salonu i nic po za tym....

Ten temat dotyczy miejsc i cen jakie znamy....

Liczą się przede wszystkim efekty zabiegu i cena oczywiście !!! Chcesz mi powiedzieć że nie można świadczyć usług taniej i też na wysokim poziomie? Straszysz bezpodstawnie poparzeniem, bo Twoja koleżanka niby gdzieś była i co…

Dla mnie cena jest podstawą korzystania z usług, nie oznacza to że nie mam pieniędzy tylko szanuję swoją ciężką pracę J

Laser IPL, bo mowa tutaj o nim czym się różnią? Ceną zakupu i tym też jest podyktowana cena zabiegu, czyli w afrodycie mają drogie urządzenie i nic po za tym lepszego nie mają…

Cztery osoby poprosiły mnie o podanie miejsca, bo jak napisały cena jest bardzo dobra i napewno nikt nie został poparzony a efekty są widoczne....
Hej KasiaSPA,

za bardzo nie rozumiem Twojej dość ostrej odpowiedzi...Po pierwsze, na tym forum możemy polecać zabiegi i miejsca (taki jest tytuł forum), więc jak większość uczestniczek to zrobiłam i nie widzę nic złego w tym, gdy jeśli coś wypróbujesz na sobie to się dzielisz z innymi.

Po drugie, nikogo "nie straszę" i nie twierdzę, że nie można tego zrobić taniej, wręcz poprosiłam Cię o podanie miejsca, które Ty polecasz, ale nie zrobiłaś tego.

Po trzecie, nie wypada pisać, że " W Afrodycie mają drogie urządzenie i nic poza tym lepszego nie mają" - jeśli samemu się tam nie było.

Mówisz o tendencyjności, a sama uprawisz czarny PR - trzy posty w krótkim czasie i same krytykujące...

Pozdrawiam
Iowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 11:57   #161
Malunaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 15
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

ja również polecam salon urody Afrodyta. widzę, że są różne opinie na ten temat, ale ja wiem swoje mają dwa salony w blue city i na ul. Hery, ja byłam w tym w blue city - bardzo ładny i kobieco urządzony salon (gratuluję architekta!) . osobiście polecam Marcina Jadczaka - świetny lekarz i specjalista medycyny estetycznej, można z nim swobodnie rozmawiać o wszystkich problemach związanych z urodą.

wykonałam tam zabiegi światłem na naczynka i jestem w trakcie zabiegów endermologii.
Malunaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 14:39   #162
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

witajcie poszukuję gabinetu kosmetycznego który robi zabiegi usówania blizn po tradziku oczyszczania buzi itd
Zna ktoś we Wroclawiu jakiś gabinet i ceny orientacyjnie? Dzięki
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:03   #163
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Znacie Dermis w Gdańsku?

Cytat:
Napisane przez n_i_n_k_a Pokaż wiadomość
Warszawski salon Beauty Secret od kilku lat współpracuje z wybitnym specjalistą z zakresu medycyny estetycznej dr n. med. Tomaszem Pniewskim, adiunktem Kliniki Dermatologii warszawskiej AM, członkiem m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego - tyle ze strony internetowej - a z doświadczenia własnego przesympatyczny, kompetentny fachowiec, którego z czystym sumieniem mogę polecić jeśli chodzi o lipolizę, usuwanie znamion i likwidaję zmarszczek. O innych zabiegach niestety nie wypowiem się, bo nie mam doświadczeń
Pniewski robi wyśmienicie botox.sprawdziłam osobiście
poleciła mi go Beauty Medica
www.beautymedica.pl
mają duży zakres zabiegów w Warszawaie
__________________
Me, Myself and I

Edytowane przez superdomina
Czas edycji: 2009-06-16 o 13:05
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 08:37   #164
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez mala gadula Pokaż wiadomość
witajcie poszukuję gabinetu kosmetycznego który robi zabiegi usówania blizn po tradziku oczyszczania buzi itd
Zna ktoś we Wroclawiu jakiś gabinet i ceny orientacyjnie? Dzięki
We Wrocławiu nie znam, ale jeśli chodzi o blizny potrądzikowe to idź do lekarza medycyny estetycznej, nie do gabinetu kosmetycznego. Lekarze więcej mogą i z całum szacunkiem dla kosmetyczek są bardziej odpowiedzialni. Poza tym są produkty do leczenia takich blizn tylko dla lekarzy.
Pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:43   #165
eclipse8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Jeśli chodzi o dermatologię estetyczna w Łodzi to mogę z czystym sumieniem polecić pania dr Beata Miękoś-Zydek - można się umówić poprzez stronę (jest tam też cennik zabiegów): http://www.beatazydek.pl/
eclipse8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 15:37   #166
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

polecam dr. Marzenkę Lorkowską Precht z Artismed na Lwowskiej w Warszawie.doceniam za uczciwość, artyzm, umiar i precyzję. gdy przyszłam do niej, bo stwierdziłam,że potrzebuję wypełnić zmarszczki kw hialuronowym, pani doktor odradziła. zaproponowała spotkanie za rok.
usta robiła mi 3 lata temu. idealnie. do dziś cieszę się z efektu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040527km.jpg (77,0 KB, 177 załadowań)
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 23:34   #167
MissConception
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Poznań - Mogę szczerze zarekomendować ośrodek Solumed, przy ul. św. Wawrzyńca. Wykonywane zabiegi to m.in: liposukcja laserowa, bezoperacyjne modelowanie sylwetki metodą ultrashape, usuwanie cellulitu i rozstępów, plastyka piersi, plastyka korekcyjna, usuwanie zmarszczek, abdominoplastyka i balony żołądkowe, laserowe usuwanie żylaków, etc.

Ja korzystałam z ultrashapu i veli (gorąco polecam!), a teraz przymierzam się do liposukcji laserowej

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

MissConception jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 17:00   #168
losthighway
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Chorzów, Gabinet Medycyny Estetycznej "Estetis" w poradni "Remedium" godna polecenia Dr Teodozja Arkuszewska

byłam dziś na drugim zabiegu redukcji zagłębień pod oczami Restylane i jestem zadowolona! W prawdzie mam małego siniaczka, ale od czego są korektory najważniejsze, że problem podkówek pod oczami nie spędza mi już snu z powiek
losthighway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:58   #169
kreolka61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 87
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Losthigway czy nie orientujesz się przypadkiem czy ta p.doktor robi dobrze botox?Mam straszne "kurze łapki" i bardzo chcę się ich pozbyć,bo jak się usmiecham to dodają mi 10 lat.
A czy robiłaś oprócz restylaine u niej jeszcze jakieś inne zabiegi?
Pozdrawiam.
kreolka61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 09:23   #170
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Warto w Warszawie sięgnąć do źródeł medycyny estetycznej min w przychodni konsylium patrz Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Sekcja Medycyny Estetycznej patrz www.psme.waw.pl

powodzenia Piotr
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:50   #171
Karola kiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witam
Chciałabym powiększyć sobie usta....czy możecie kogoś polecić z okolic Katowic.......PROSZE O POMOC.............))))) )))))))))
Karola kiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:53   #172
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Też proszę o opnie na temat klinik w Katowicach, interesuje mnie plastyka powiek, kogo polecacie? Jakieś opinie na temat kliniki "Estetyka Ciała" w Katowicach? Ja byłam tam tylko na mikrodermabrazji i mam ok odczucia, ale plastyka powiek to już poważniejszy zabieg i nie chcę ryzykować.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 10:24   #173
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

w jakich okolicach wahaja sie ceny za powiekszenie ust? ktos wie w przyblizeniu?
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:10   #174
lilasee
Przyczajenie
 
Avatar lilasee
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez superdomina Pokaż wiadomość
polecam dr. Marzenkę Lorkowską Precht z Artismed na Lwowskiej w Warszawie.doceniam za uczciwość, artyzm, umiar i precyzję. gdy przyszłam do niej, bo stwierdziłam,że potrzebuję wypełnić zmarszczki kw hialuronowym, pani doktor odradziła. zaproponowała spotkanie za rok.
usta robiła mi 3 lata temu. idealnie. do dziś cieszę się z efektu
Dokładnie tak samo zachowuje się dr Urszula Brumer z Medycyny Urody w Warszawie. Przyszłam z problemem, zaproponowała mi kilka rozwiązań i razem podjęłyśmy decyzję. Najbardziej podobało mi się to, że potraktowała mój problem poważnie i nie wytykała mi innych niedoskonałości jak kilku lekarzy przed nią.
Polecam i pozdrawiam
lilasee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 08:04   #175
kle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 114
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Czy ktoś z Pań może mi polecić gdzie najlepiej zrobić w Warszawie lub w Łodzi nos preparatem teosyal ? Bo ja potrzebuje ten preparat na około 10-12 miesięcy a później może znikać ponieważ będe miał operację Ale kurcze w Warszawie tylko piszą że utrzymuje się 5-6 miesięcy :/ A w innych miastach koło krakowa itp teosyal za taką samą cenę utrzymuje się 12-18 miesięcy a nawet 18-24 , a w warszawie jakoś 5-6 tylko, dziwne nie sądzicie ?
kle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 12:33   #176
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług -Trójmiasto ?

Mysle o takich zabiegach jak Regeneris , wypełnienie bruzd wargowo - nosowych i potrzebuje za sprawdzonego lekarza w Trójmiescie.
Gabinetów jest sporo, ale wiadomo, że często pozytywne opinie na ich temat sa od samych lekarzy czy kosmetyczek tam pracujących....
Proszę o doradzenie
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 19:21   #177
smoczyca1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Lightbulb Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Witajcie! przepatrzylam caly watek ale jakos nie rzucily mi sie w oczy odpowiedzi o laserowe usuwanie znamion w Krakowie??
gdzie polecacie? bo do pierwszego lepszego nie chce isc
smoczyca1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 10:31   #178
superdomina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 69
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

nie kazdy , kto zrobił podyplomówke z medycyny estetycznej umie modelować osta , twarz, wypełniać zmarszczki prawidłowo. tu trzeba artyzmu i praktyki. najlepszym przewodnikiem jest doswiadczenie pacjentów. no i experci z zakresu med est i chirurgii kosmet.
wchodzcie na beautymedica.pl
tam wiedza kto co i jak robi w stolicy. jestem stałą klientką

Cytat:
Napisane przez Bodyworkers Pokaż wiadomość
Warto w Warszawie sięgnąć do źródeł medycyny estetycznej min w przychodni konsylium patrz Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Sekcja Medycyny Estetycznej patrz www.psme.waw.pl

powodzenia Piotr
__________________
Me, Myself and I
superdomina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 09:58   #179
Jooleczka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

Cytat:
Napisane przez kle Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Pań może mi polecić gdzie najlepiej zrobić w Warszawie lub w Łodzi nos preparatem teosyal ? Bo ja potrzebuje ten preparat na około 10-12 miesięcy a później może znikać ponieważ będe miał operację Ale kurcze w Warszawie tylko piszą że utrzymuje się 5-6 miesięcy :/ A w innych miastach koło krakowa itp teosyal za taką samą cenę utrzymuje się 12-18 miesięcy a nawet 18-24 , a w warszawie jakoś 5-6 tylko, dziwne nie sądzicie ?
Rzeczywiście dziwne, może w stolicy inne powietrze i wypełniacz szybciej sie wchłania hihihi .
W Łodzi polecam dr Marcina Brodeckiego (ul. Sterlinga)
Jooleczka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:46   #180
Natuśka
Raczkowanie
 
Avatar Natuśka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 64
GG do Natuśka
Dot.: Medycyna estetyczna, kogo polecamy, ceny usług ???

W Łodzi polecem dr Monikę Królikowską z Velvet Clinic, robiłam u niej kwasy a teraz jestem w trakcie terapii cellulitu i planuję zrobić lipolizę, fajnie dobiera zabiegi, ma sporo fajnych preparatów widać że jest "na czasie".
Natuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-17 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.