Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 12:51   #151
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Ale lepiej krecic codziennie po 15 minut niz raz cyz dwa razy w tygodniu po godzinie. wedlug mnie wtedy beda wieksze rezultaty ja skacze 1min na skakance a poznije krece po 10 min na kazda strone i po poltora tygodnia tez widze ze sadelko mi sie zmniejsza i wciecie w talii robi sie ladniejsze
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 12:59   #152
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Malinss
Hej Dziewczyny!
Moze to troche nie na temat, ale myśle ze warto poczytać.
Swego czasu byłam bardzo tłuściutka (największa moja waga sięgała aż 66 kilogramów), lecz w odpowiednim momencie postanowiłam wziąć sie za siebie i zaczełam się odchudzać. Wprowadziłam w swoje życie kilka zelaznych zasad:
- 0 kolacji, najpóźniejszy posiłek przed 18
- 0 białego pieczywa,(nie zrezygnowałam z pieczywa w ogóle tylko przerzuciłam sie na ciemne pieczywko, bo sama nie potrafie sobie wyobrazic jak miała bym sie najeśc kawałkiem serka albo wedlinki bez niczego to jest dla mnie obłed)
- dużo chodziłam, czasem nawet wbiegałam po schodach (mieszkam na 10-tym pietrze), jeździłam na rowerku przynajmniej 2 razy w tygodniu, troche brzuszków i skakanki.
- dużo piłam głownie woda mineralna (od czasu do czasu wypiłam herbatke wspomagającą odchudzanie bo mam problemy z przemianą materii)
Efekt po jakiś 3 miesiącach kuracji bym rewelacyjny zrzuciłam około 10-ciu kilo. Wcale nie musiałam sie głodzic, nie wiadomo jak sie zamęczac, wystarczy ze przestrzegałam kilku zasad i nadal się ich trzymam.. Więc dziewczyny myśle ze są inne sposoby na fajny wygląd a nie kromka wassy z kawałkiem serka hhihi pozdrawiam!!!!!!

Gratulacje :P
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 13:00   #153
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Talking Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Effullu$ właśnie wykrakałaś i nie zaczęłam ćwiczyć , ach Ty wredotko hehe no ale już ćwicze TERAZ nie JUTRO

Ja...(?) wredotka...(?) ależ skąd
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 21:09   #154
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Ma. ko poważnie ???!!!!:ekk: po poltora tygodnia juz widac?? to ja zaczne tez skakac na skakance hehe bo ja nadal nie zaczełam nic robić.. cicho nie bić!!!! ale ja zaraz pójde i bede .... na prawde.... Buziaki
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 21:34   #155
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Ma. ko poważnie ???!!!!:ekk: po poltora tygodnia juz widac?? to ja zaczne tez skakac na skakance hehe bo ja nadal nie zaczełam nic robić.. cicho nie bić!!!! ale ja zaraz pójde i bede .... na prawde.... Buziaki
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 21:34   #156
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Ja na skakance skacze sobie juz 3 tygodnie po 15 minut oczywiscie nie codziennie, ale co 2-3 dzien by dac odpoczac miesniom i efekty sa a ja zaraz biore sie za brzuszki bo dawno nie robilam, az wstyd sie przyznac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 21:43   #157
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Ma. ko poważnie ???!!!!:ekk: po poltora tygodnia juz widac?? to ja zaczne tez skakac na skakance hehe bo ja nadal nie zaczełam nic robić.. cicho nie bić!!!! ale ja zaraz pójde i bede .... na prawde.... Buziaki
Powaznie, powaznie. skacze tylko po 10 minut dziennie i do tego jakies 20minut na hula hop(czasem tylko 10 zalezy ile mi sie chce a dzisiaj krecilam chyba z godizne ale z malymi przerwami)
I nie zaraz tyko juz :Rózga:
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 07:57   #158
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Wink Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez NasteCzka
Hmm ale Ty chyba nas nie zrozumiałaś , bo tu chyba<?> nikt nie napisał o tym aby się głodzić , tylko właśnie staramy się mniej jeść i robić to z umiarem no i dochodzą do tego ćwiczonka.... typu brzuszki , hula hop itp. itd. wiec nie rozumiem twojej wypowiedzi... ale muszę przyznać że podziwam Cię za to że wytrzymałaś bez jedzenia od godz. 18 ... tylko o której kładałaś się spać?? bo to tez jest b.ważne, no i zgadzam się z Tobą że te wszystkie metody na schudnięcie są dobre .... Pozdrawiam.

A jak miałam zrozumieć np to zdanko cyt. --> " np: śniadanie - ja jadałam kromke chleba razowego lub 2 kromki wassy niewiem chyba tak sie pisze... i do tego albo bardzo bardzo cienko masło alboo wogóle... plus np biały ser chudy czy plasterek jakiej chudej wędliny..." bo ja sobie nie wyobrazam dnia na kromce wassy hihi ale jeżeli któraś z was ma tak silną wole to gratuluje

A co do tej kolacji to kłade sie spać nie wcześniej niz o godzinie 23, ja juz sobie nie wyobrażam jakbym miała jeść kolacje poprostu odzwyczaiłam sie pozdrawiam i życze podowdzenia w kręceniu hula hopem
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 09:22   #159
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Malinss
A jak miałam zrozumieć np to zdanko cyt. --> " np: śniadanie - ja jadałam kromke chleba razowego lub 2 kromki wassy niewiem chyba tak sie pisze... i do tego albo bardzo bardzo cienko masło alboo wogóle... plus np biały ser chudy czy plasterek jakiej chudej wędliny..." bo ja sobie nie wyobrazam dnia na kromce wassy hihi ale jeżeli któraś z was ma tak silną wole to gratuluje
Malinass ja na śniadanie dziś zjadłam: o godzinie 7 rano 300g kefiru, a przed chwila kromeczke chleba razowego z papryczka. Na obiad zjem zapewne jakies 2 pomidorki, marchewke, gruszke i 3-4 śliwki. Na podwieczorek też dziubne jakis owoc czy warzywo, a kolacja dla mnie nie istnieje- choc czasem zjem wtedy znow jakis owoc bądź warzywo, albo napije sie mleczka badź zjem jogurt. I ja tak moge cały czas- w ogóle nie jestem głodna, a cały czas jestem w ruchu i ćwicze. Energii mi nie brakuje. Witaminy i inne składniki odżywcze, których mogłoby mi brakować uzupełniam witaminkami w kapsułce, a 2-3 razy w tygodniu zjem "normalny" obiad, ale oczywiscie gdy mama nie gotuje tłusto, a niskokalorycznie. Tak wiec jak widzisz wszystko zalezy od potrzeb naszego organizmu

A jedzenie tak mało to nie jest już kwestia silnej woli (choć tez) ale w szczególności kwestia przyzwyczajenia ( ja jem juz tak 3 tygodnie i dobrze mi z tym )

Pozdrawiam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 09:46   #160
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Masz racje to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy tak jesc kilka dni to pozniej juz sie nie chce wiecej jesc bo nawet po malym posilku jestesmy najedzone. ja na sniadanie zjadlam kromeczke bialego chleba(z tego wzgledu, ze bylam glodna a nic innego nie bylo) z chuda szyneczka i do tego herbatke, a teraz wcinam pyszne soczyste jablko A zaraz lece do misata musze sobie kupic jakies ciuszki wiec troche spale hehe i zjem zupke jarzynowa na obiad a na kolacje pewie jogurcik
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 09:49   #161
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Nati02 to własnie jest kwestia woli, bo dla osoby uprawiającej sport (a piszesz że cały czas ćwiczysz i się ruszasz) to własnie kwestią woli jest nie jedzenie nic więcej. skad bierzesz energie? I gdzie bialko? Cos tu nie gra.
inch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 09:56   #162
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Cool Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez ma.ko
Masz racje to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy tak jesc kilka dni to pozniej juz sie nie chce wiecej jesc bo nawet po malym posilku jestesmy najedzone. ja na sniadanie zjadlam kromeczke bialego chleba(z tego wzgledu, ze bylam glodna a nic innego nie bylo) z chuda szyneczka i do tego herbatke, a teraz wcinam pyszne soczyste jablko A zaraz lece do misata musze sobie kupic jakies ciuszki wiec troche spale hehe i zjem zupke jarzynowa na obiad a na kolacje pewie jogurcik

Hmm kilka dni ? i już jesteś przyzwyczajona do spozywania tak małej ilości jedzonka? wydaje mi się, że aby naprawde nazwać to przyzwyczajeniem to trwa to troche dłużej.. no, ale każdy jest inny. Ja wole dobrze się odżywiać, ale również nie ograniczac sie do jednej kromki z chudą wędlinką.. pozdrawiam i trzymam kciuki!
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 09:57   #163
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez ma.ko
Masz racje to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy tak jesc kilka dni to pozniej juz sie nie chce wiecej jesc bo nawet po malym posilku jestesmy najedzone. ja na sniadanie zjadlam kromeczke bialego chleba(z tego wzgledu, ze bylam glodna a nic innego nie bylo) z chuda szyneczka i do tego herbatke, a teraz wcinam pyszne soczyste jablko A zaraz lece do misata musze sobie kupic jakies ciuszki wiec troche spale hehe i zjem zupke jarzynowa na obiad a na kolacje pewie jogurcik
Udanych zakupow Ma.Ko
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 10:04   #164
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez inch
Nati02 to własnie jest kwestia woli, bo dla osoby uprawiającej sport (a piszesz że cały czas ćwiczysz i się ruszasz) to własnie kwestią woli jest nie jedzenie nic więcej. skad bierzesz energie? I gdzie bialko? Cos tu nie gra.
Jem białko. Każdego dnia coś, co je zawiera. Jest to mleko, inne przetrory mleczne (dzis np. kefir), grzyby (bo lubie nazbierac sobie na sniadanko ), jajka, ser (plasterek, bo duzo tłuszczu, ale kocham sery), mięso (1-2 raz w tygodniu). Tak więc białka w mojej diecie nie brakuje to samo tyczy sie wapnia, fosforu, tłuszczów, żelaza oraz witamin.

Co do kwestii woli to mogłabym zjesc cos jeszcze, ale nie czuje głodu to po co mam jesc? Gdy jestem głodna to jem, nie patrze na kalorie.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 12:04   #165
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Ja na skakance niestety nie mogę skakać bo sąsiedzi przyjdą i dup*a
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 13:30   #166
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Effulla to na podwórko ze skakanko
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 15:03   #167
Sweetly
Przyczajenie
 
Avatar Sweetly
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Talking Dot.: chce płassi brzuch!!!!

a ja zacznę wchodzić (wbiegiwać? ) po schodach trzeba wreszcie wykorzystać to, że mieszka się na 10 piętrze
__________________
"Broń swojego entuzjazmu przed sceptycyzmem innych!"


Sweetly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 15:56   #168
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Talking Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
Effulla to na podwórko ze skakanko
Siara...
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 16:18   #169
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
Malinass ja na śniadanie dziś zjadłam: o godzinie 7 rano 300g kefiru, a przed chwila kromeczke chleba razowego z papryczka. Na obiad zjem zapewne jakies 2 pomidorki, marchewke, gruszke i 3-4 śliwki. Na podwieczorek też dziubne jakis owoc czy warzywo, a kolacja dla mnie nie istnieje- choc czasem zjem wtedy znow jakis owoc bądź warzywo, albo napije sie mleczka badź zjem jogurt. I ja tak moge cały czas- w ogóle nie jestem głodna, a cały czas jestem w ruchu i ćwicze. Energii mi nie brakuje. Witaminy i inne składniki odżywcze, których mogłoby mi brakować uzupełniam witaminkami w kapsułce, a 2-3 razy w tygodniu zjem "normalny" obiad, ale oczywiscie gdy mama nie gotuje tłusto, a niskokalorycznie. Tak wiec jak widzisz wszystko zalezy od potrzeb naszego organizmu

A jedzenie tak mało to nie jest już kwestia silnej woli (choć tez) ale w szczególności kwestia przyzwyczajenia ( ja jem juz tak 3 tygodnie i dobrze mi z tym )

Pozdrawiam

Jejku w zyciu bym nie wytrzymala na czyms takim ,ciagla monotonia ja tam musze codziennie zjesc cos innego a ruszam sie niemalo
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 20:02   #170
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez effulla
Siara...

To zawsze mozesz na rower wsiąść, skakanke do plecaka i zatrzymac sie gdzies w lasku czy na polanie i tam skakac. Ja skacze na podwórku, pod altana wiec nawet jak pada to mi nie przeszkadza.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 20:05   #171
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
Jejku w zyciu bym nie wytrzymala na czyms takim ,ciagla monotonia ja tam musze codziennie zjesc cos innego a ruszam sie niemalo
W połowie masz racje. Jest to monotomia bo jem ciągle owoce, warzywa, nabiał i rzadko kiedy co innego, ale z drugiej strony jest tyle sposobow na przygotowywanie tego, ze czasem zwykly pomidor smakuje "niepomidorowo", a kombinacje owocow i warzyw rowniez robia swoje
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 20:21   #172
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Ja też jem ciągle owoce i warzywa oraz nabiał i jeszcze mi sie nie znudziło. Naprawde jest wiele sposobów na urozmaicenie dań. Teraz jest sporo owoców więc jest w czym przebierać, jogurtów też jest dużo, do wyboru do koloru.
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:10   #173
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Nati02
To zawsze mozesz na rower wsiąść, skakanke do plecaka i zatrzymac sie gdzies w lasku czy na polanie i tam skakac. Ja skacze na podwórku, pod altana wiec nawet jak pada to mi nie przeszkadza.
Tylko ze najbliższy las mam troche daleko
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:13   #174
Malinss
Raczkowanie
 
Avatar Malinss
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 51
GG do Malinss
Cool Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Cytat:
Napisane przez Tuchajbej
Jejku w zyciu bym nie wytrzymala na czyms takim ,ciagla monotonia ja tam musze codziennie zjesc cos innego a ruszam sie niemalo

Popieram Ja tez duzo sie ruszam (m.in do szkółki mam jakieś 50 minut drogi i sobie tak śmigam, a później jeszcze w ciagu dnia dłuuugie spacerki ) I jakoś nie mam ochoty wracając do domku rozkoszować się pomidorciem pozdrawiam
__________________
Życie to nie teatr... Lecz bez prób premiera...
Malinss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:51   #175
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Jak bedzie z moim pożywieniem w czasie zajęć to jeszcze nie wiem ale znając siebie to dalej bede jesc owoce i warzywa ale tylko do czasu kiedy nie stana sie one zbyt drogie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 21:56   #176
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

UUUuuu jak tu się nazbierało komentarzy .... A ja musze się pochwalić .. wczoraj UWAGA UWAGA zaczęłam ćwiczyć i kręciłam się 15min na hula hop ( z przerwami kiedy musiałam je podnosić hihi ) ale czasem mi się udało zakręcić .... dziś też będę , wieczorem 6 Weidera i hula hop . A tak poza tym to się troszkę załamałam... podniosłam bluzeczkę... spojrzałam w lustro... i takie gały jak mogłam dopuścic do takiego stanu jakieś mi też "boczki" się porobiły ...straszne ... ech ... załamka ... mam w w grudniu urodzinki 6GRUDNIA -ZAPISAĆ!!! <mikołajki> i chcem sobie sprawić prezent.... DO TEGO CZASU CHCEM MIEĆ PŁASKI BRZUSZEK BEZ ŻADNYCH ODSTAJĄCYCH BOCZKÓW I OPONEK!!! dam rade???

---- Dla tych którzy wierzą we mnie i moją cierpliwość do kółeczka Dziękuję
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 22:00   #177
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

MAsz racje NAti02. narazie wcinajmy owoce i warzywa bo poznije to pewnie sporadycznie bo beda za drogie . ja jestem troszke glodna ale nie chce mi sie jesc hehe ide spac a jutro jak wstane to zjem musli a poznije pomysle c dalejhehe. ad zisiaj krecilam hula hop i brzuszki a skakac mi sie nie chcialo :rozga: pozdrowka. nasteczka nie martw sie. cwicz regularnie a faldek nie bedzie szybciej niz w grudniu moje tez sie chyza powoli zmniejszajahihi.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 22:11   #178
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Nasteczka bedzie dobrze! W grudniu bedziesz miala juz ladny brzuszek jesli bedziesz regularnie cwiczyc ja dzis zrobilam tylko 130 brzszkow, troche cwiczen na posladki i uda i spacerowalam z godzine...alez ze mnie len
Ma.Ko tez jestem nieco głodna ale do rana wytrzymam (choc jakas godzinke temu zjadłam troche surowego kalafiora-mniam )
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 22:11   #179
NasteCzka
Wtajemniczenie
 
Avatar NasteCzka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 357
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Chciałabym aby znikły szybciej a jescze bardziej chciałabym abym była uzalezniona od cwiczen tak jak od tego forum hehe Buziaki
NasteCzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 22:30   #180
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

Przeczytałam caaaały wątek i co stwierdziłam... że muszę do Was dołączyć!!!! Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie MOim problemem jest właśnie brzuch. Ogółnie jestem szczupła, ale mój brzuch... ehhhh... szkoda gadać. Mam takie brzydkie fałdki Mam nadzieje, że z Wami będzie mi sie łatwiej ich pozbywać!!!!
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.