Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-23, 13:25   #151
madzia3190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cześć Panny MłodeJa już jestem po fakcie ale mam dla Was oferte.Jestem z okolic Żywca i mam do zaoferowania suknie ślubna,informacje pod magdalenalatanik@wp.pl

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Jeżeli chodzi o kwiaciarnie to z Żywca polecam przy dworcu pkp ubieraja kościół,wypożyczaja samochód i go stroją i wszelkie inne dodatki do ślubu też posiadają!
madzia3190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 17:54   #152
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Witajcie, jestem z okolic Bielska, a ślub planujemy na czerwiec 2013, co prawda dokladna data jeszcze nie ustalona ale juz powoli rozgladamy sie za salą, bo od tego raczej trzeba zacząć poza tym nie mamy jeszcze nic wiec mam nadzieje, ze jakos sobie wspolnie pomożemy
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 11:08   #153
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

marketka piszesz, że planujecie ślub na czerwiec 2013 myślę, że to dobry czas żeby się już zacząć rozglądać i pomału wszystko rezerwować. Czasami sale, orkiestry i DJ mają odległe terminy. W przypadku sali to zależy od tego ile chcesz mieć gości, bo jest bardzo duży wybór sal na mniejsze wesela w związku z czym mają krótsze terminy Ja swoją salę rezerwowałam w maju 2011, a ślub mam we wrześniu 2012. Jestem już na ostatnim etapie przygotowań więc jak będziesz chciała o coś zapytać, to chętnie doradzę
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:54   #154
madzia3190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

ja sale rezerwowalam 2lata przed slubem i mialam problemy to samo z dobra orkiestra zeby dopasowac do sali.takze zycze powodzenia moze byc ciezko;-(
madzia3190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:56   #155
madzia3190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

ja sale rezrewowalam 2lata przed slubem i mialam problemy nie mowiac o dobrej orkiestrze zeby dopasowac termin.takze zycze powodzenia bo moze byc ciezko;-(
madzia3190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:46   #156
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Witam Dziewczynki
Jak tam przygotowania? Ja już mam spokój na jakiś czas,mamy sale, orkiestre i kuchnie na 31.08-01.09.2013r. Teraz tylko powoli bedziemy sie rozgladac za dekoratorka,fotografem,ub raniami ale to juz na spokojnie...Macie juz sukienke upatrzoną?
Pozdrawiam buzki
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 11:22   #157
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

rynka widzę, że już sporo załatwiłaś. Największa przyjemność będzie przy szukaniu sukienki ja zamawiałam w salonie w Krakowie końcem lutego i ma być gotowa w czerwcu. Wcześniej byłam też w Classie w Bielsku, bardzo fajny salon, ale akurat nie znalazłam tam tej jedynej. Nie wiem czy będziesz chciała szyć suknię czy kupować w salonie. Moja koleżanka kupowała sukienkę z salonu pod koniec sezonu ślubnego i okazało się, że wtedy dużo jest przecenionych. pozdrawiam i trzymam kciuki za udane poszukiwania
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 15:04   #158
madzia3190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

chętnie wyśle zdjęcia swojej sukienki może się spodobaślub był w zeszłym roku i szyłam ją u krawcowej.polecam.kontakt magdalenalatanik@wp.pl
madzia3190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 16:41   #159
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez Fraise_ Pokaż wiadomość
marketka piszesz, że planujecie ślub na czerwiec 2013 myślę, że to dobry czas żeby się już zacząć rozglądać i pomału wszystko rezerwować. Czasami sale, orkiestry i DJ mają odległe terminy. W przypadku sali to zależy od tego ile chcesz mieć gości, bo jest bardzo duży wybór sal na mniejsze wesela w związku z czym mają krótsze terminy Ja swoją salę rezerwowałam w maju 2011, a ślub mam we wrześniu 2012. Jestem już na ostatnim etapie przygotowań więc jak będziesz chciała o coś zapytać, to chętnie doradzę
a ja bardzo chętnie skorzystam z rad! dzieki
po salach mamy pojezdzic we wtorek, w niedziele tż jedzie pogadac z rodzicami o ilosci osob, bo my planujemy (z powodu kosztow) małe wesele (ok 40 osob) czyli wujki i ciotki bez dzieci -kuzynostwa ktore jest liczne + ich osoby towarzyszące to by z nimi wyszlo ok 100 osob czyli dosc troche, jesli rodzice TŻ beda chcieli kuzynostwo i daja na to kase- wtedy 100 gości, a jak nie bedzie im na tym zalezalo to wtedy ok 40 osob, takze we wtorek jak pojedziemy zalatwiac sale to juz liczba gości będzie znana

to już fajnie masz bliziutko też bym chciala

Cytat:
Napisane przez madzia3190 Pokaż wiadomość
ja sale rezerwowalam 2lata przed slubem i mialam problemy to samo z dobra orkiestra zeby dopasowac do sali.takze zycze powodzenia moze byc ciezko;-(
ja już mam raczej dj'a i fotografa jestem umowiona z nimi na czerwiec a dokladny termin podam im we wtorek mam nadzieje (to znajomi), takze tylko sala i dopasowac no i dac im szybko znac.

Fotografa mam nawet z Bielska akurat http://www.afektstudio.pl/
co myślicie? (nie wiem czy moge wkleic linka, jeśli nie to usune)

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Fraise_ Pokaż wiadomość
rynka widzę, że już sporo załatwiłaś. Największa przyjemność będzie przy szukaniu sukienki ja zamawiałam w salonie w Krakowie końcem lutego i ma być gotowa w czerwcu. Wcześniej byłam też w Classie w Bielsku, bardzo fajny salon, ale akurat nie znalazłam tam tej jedynej. Nie wiem czy będziesz chciała szyć suknię czy kupować w salonie. Moja koleżanka kupowała sukienkę z salonu pod koniec sezonu ślubnego i okazało się, że wtedy dużo jest przecenionych. pozdrawiam i trzymam kciuki za udane poszukiwania
Pochwal się
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:47   #160
e s
Raczkowanie
 
Avatar e s
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 75
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez madzia3190 Pokaż wiadomość
ja sale rezerwowalam 2lata przed slubem i mialam problemy to samo z dobra orkiestra zeby dopasowac do sali.takze zycze powodzenia moze byc ciezko;-(

Takim myśleniem napędza się właśnie całe to zamieszanie związane z tematyką ślubną. Ja w styczniu tego roku z Tż-tem podjęłam decyzję o ślubie. W lutym rozpoczęliśmy poszukiwania sali. Wszyscy mówili, że to niemożliwe, aby udało nam się zorganizować wesele jeszcze w tym roku. Restauratorzy, fotografowie, muzycy itd. oczami przewracali, mówiąc, że powodzenia nam życzą... Choć wszyscy zgodnie przyznawali, że to wszystko jest wina narzeczonych, którzy dają się wciągnąć w całą tę gorączkę. Suknię zamówiłam w połowie kwietnia, choć w większości salonów kobiety mówiły, że taka klienta to rzadkość, bo zazwyczaj przygotowują się na szybko do ślubu PM które "wpadły". Same jednak przyznawały, że to przecież 3 miesiące jeszcze i suknię bez problemu dobierzemy. U mnie przygotowania na etapie końcowym, ślub w lipcu. A mimo to bezstresowo, bezproblemowo na przekór "normom i zasadom" a i często ze zniżkami z powodu bliskiego terminu. Radzę podchodzić do sprawy ze zdrowym rozsądkiem i nie dać się zwariować
e s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:14   #161
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

W końcu wybrałam sukienkę Candice z firmy Herm's. Początkowo w ogóle nie szukałam tego typu sukienki, podobały mi się całkiem inne, ale jak ją przymierzyłam to od razu wiedziałam, że to ta jedyna wybór jest tak ogromny, że niezależnie od wzrostu czy figury każda PM może znaleźć dla siebie suknię, w której będzie wyglądała bosko. Najważniejsze jest żeby pomierzyć różne kroje i wzory, nawet takie które na pierwszy rzut oka się nie podobają, bo rzeczywistość może się okazać całkiem inna zamieszczam link ze zdjęciem sukni, którą wybrałam
http://suknieslubne.pl/eng/produkt/159/candice/
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50

Edytowane przez Fraise_
Czas edycji: 2012-05-28 o 12:18 Powód: niedziałający link
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 12:37   #162
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez e s Pokaż wiadomość
Takim myśleniem napędza się właśnie całe to zamieszanie związane z tematyką ślubną. Ja w styczniu tego roku z Tż-tem podjęłam decyzję o ślubie. W lutym rozpoczęliśmy poszukiwania sali. Wszyscy mówili, że to niemożliwe, aby udało nam się zorganizować wesele jeszcze w tym roku. Restauratorzy, fotografowie, muzycy itd. oczami przewracali, mówiąc, że powodzenia nam życzą... Choć wszyscy zgodnie przyznawali, że to wszystko jest wina narzeczonych, którzy dają się wciągnąć w całą tę gorączkę. Suknię zamówiłam w połowie kwietnia, choć w większości salonów kobiety mówiły, że taka klienta to rzadkość, bo zazwyczaj przygotowują się na szybko do ślubu PM które "wpadły". Same jednak przyznawały, że to przecież 3 miesiące jeszcze i suknię bez problemu dobierzemy. U mnie przygotowania na etapie końcowym, ślub w lipcu. A mimo to bezstresowo, bezproblemowo na przekór "normom i zasadom" a i często ze zniżkami z powodu bliskiego terminu. Radzę podchodzić do sprawy ze zdrowym rozsądkiem i nie dać się zwariować
jestem tego samego zdania, gdyby się postarac zorganizowalabym wesele za miesiac, ogladajac strony z domami weselnymi i salami wszedzie widze "sa jeszcze wolne terminy na 2012!" i wypisane daty.. żaden problem i tak bym pewnie tez zrobila gdyby nie to ze trzeba troche kasy nazbierac jeszcze


Cytat:
Napisane przez Fraise_ Pokaż wiadomość
W końcu wybrałam sukienkę Candice z firmy Herm's. Początkowo w ogóle nie szukałam tego typu sukienki, podobały mi się całkiem inne, ale jak ją przymierzyłam to od razu wiedziałam, że to ta jedyna wybór jest tak ogromny, że niezależnie od wzrostu czy figury każda PM może znaleźć dla siebie suknię, w której będzie wyglądała bosko. Najważniejsze jest żeby pomierzyć różne kroje i wzory, nawet takie które na pierwszy rzut oka się nie podobają, bo rzeczywistość może się okazać całkiem inna zamieszczam link ze zdjęciem sukni, którą wybrałam
http://suknieslubne.pl/eng/produkt/159/candice/
Fraise jest sliczna, bardzo mi sie podoba, taka prosta i elegancka
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:34   #163
Metyska
Przyczajenie
 
Avatar Metyska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Ale sie ruszylo! ))
U mnie tez juz postepy niemale- kupilam sukienke! Bardzo jestem szczesliwa z tego powodu niestety pozostaja mi tylko wrazenia z salonu bo nie ma jej nigdzie w katalogu ani na stronie www. O malo nie padlam z wrazenia jak babka w salonie dobrala mi smietankowa etole( bo slub mam w zimie i trzeba sie cieplutko ubrac)-tak bardzo mi sie spodobalo. Smutne jest to ze skonczylo sie mierzenie sukienek a to byla naprawde super zabawa Jutro jade na probe zespolu Anonim do Cz-Dz
Pozdrawiam Was Dziewczyny!
Metyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:10   #164
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Marketka dziękuję ja też właśnie opisuję ją zawsze tymi słowami: prosta i elegancka
Metyska gratulacje! W takim razie najważniejszy wybór już za Tobą może spróbuj nam opisać swoją suknię, żebyśmy miały jakieś wyobrażenie, jestem bardzo ciekawa
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 00:46   #165
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

widzę że zrobił się ruch w tym wątku
ja też chciałabym dołączyć do Waszej grupy

ślub planujemy na maj przyszłego roku, chcieliśmy w sierpniu 2012 ale raczej się nie wyrobimy finansowo bo chcemy sami za wszystko płacić
na razie rozglądam się za sukienką w internecie i zastanawiam się czy lepiej kupić w salonie czy zlecić uszycie krawcowej, może podzielicie się wrażeniami?

ponadto trzeba załatwić nauki przedmałżeńskie i zgodę na ślub w innej parafii. trochę mnie przeraża bezpośrednie "zetknięcie" z księdzem bo do mojej parafii rzadko chodzę na msze
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:44   #166
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Pchła witamy
Uszycie sukni może być tańsze niż kupno w salonie, ale trzeba mieć bardzo dobrą krawcową. Ja na początku też myślałam, że będę szyć, bo bałam się, że nie znajdę takiej sukni, która mi się podoba. Ostatecznie okazało się, że wybór jest tak olbrzymi, że nie potrzebowałam już szyć sukni.
Ja też biorę ślub w innej parafii i już niedługo będę to wszystko załatwiać, więc zdam relację, mam nadzieję, że uda się uniknąć kłopotów.
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 14:12   #167
e s
Raczkowanie
 
Avatar e s
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 75
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Ja również ślub biorę w innej parafii, nie jest to również parafia Tż-ta i wcale nie było źle Wszystko udało się załatwić bez żadnych problemów, choć miałam niemałe obawy. U siebie w parafii nie miałam styczności nawet z księdzem, wszystko załatwiłam w kancelarii parafialnej, w której pracuje pewna miła pani Otrzymałam zgodę na ślub, z tym pojechałam do kościoła gdzie odbędzie się ceremonia. I znowu rozmowa z kolejną miłą panią, rezerwacja terminu, umówienie spotkania już z księdzem na spisanie protokołu. Następnie protokół, poszło bezboleśnie 20minut i już!
Otrzymaliśmy kartki z zapowiedziami, dostarczyliśmy do "swoich" parafii, po 3 tygodniach odebraliśmy i dowieźliśmy księdzu. Teraz tylko nauki i miesiąc przed ślubem zaświadczenie z USC. Poszło gładko, ufff
e s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:43   #168
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Niestety nie znam krawcowej która specjalizowałaby się w sukniach ślubnych.
Na razie mam upatrzonych kilka modeli ale tak ogólnie z sieci. A chyba muszę przeglądnąć strony internetowe konkretnych salonów, które będę odwiedzać w trakcie moich poszukiwań bo się napalę na suknię i okaże się że nigdzie jej nie można dostać

Jak wcześnie zaczynałyście poszukiwania sukni? Ja myślę że na jesień zacznę wędrówkę po salonach.

Naczytałam się w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157755 o problemach z załatwieniem ślubu w innej parafii ale mimo wszystko mam nadzieję że nas (i Was) to ominie
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 06:37   #169
AniolekBB
Raczkowanie
 
Avatar AniolekBB
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 40
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Witam Widze, że wątek odżył A My już jesteśmy, ło matko - jak policzyłam to prawie 8 mc-y po ślubie - ale to przeleciało Zazdroszczę Wam tych wszystkich przygotowań to piękny okres i bardzo mile go wspominam oczywiście nie obyło się bez stresów, drobnych problemów itp. ale wszystko wyszło idealnie Nasze wesele odbyło się dokładnie 22.10.2011r.
Sala - Romantyczna w Bielsku-Białej - My mieliśmy na małej sali na 57 osób ..... było fantastycznie, sala pięknie ubrana, kelnerzy się uwijali ze swoją robotą, jedzenie smaczne, ciepłe i dużo......

Orkiestra - a w zasadzie "Człowiek Orkiestra" - Dariusz Lekki...... dla mnie mistrz świata w tym co robi...... Do dzisiaj słyszę pochwały od naszych gości na temat P. Darka.....

Fotograf - Łukasz Januszkiewicz - co prawda nie otrzymaliśmy jeszcze całego materiału ale widziałam już kilka zdjęć i jestem zachwycona

Kwiaciarnia - Arkadia - Os. Beskidzkie, ul. Orzeszkowej. k. centrum szarotka - Piękne Kwiaty i cenowo bardzo atrakcyjna oferta... do dziś nie moge wyjść z zachwytu nad moją wiązanką ślubną z róż i frezji.

Suknia - Szyta na miarę u P. Basi Furczyk, mieszka na granicy Bielska z Bestwiną..... Świetna babeczka, cena przystępna a suknia cudna na naszych gościach zrobiła niesamowite wrażenie

Obrączki - Robione na zamówienie u złotnika w blaszaku na Stojałowskiego P. Andrzeja - za Parę obrączek szer. 6 mm i w mojej 3 brylanty zapłaciliśmy o 700 zł taniej niż kosztują w aparcie.

Makijaż i Fryzura - Salon Fryzjersko-Kosmetyczny na ul. E. Plater 22 - obok magnum na Piastowskiej - Dziewczyny odwaliły Kawał dobrej roboty - makijaż i fryzura trzymały się całą noc....
No i to Chyba wszystko -
Minusów brak.......
Szkoda tylko ze to tak szybko minęło.... Ślub i Wesele były na prawdę Piękne.....
__________________
Razem od: 19.09.2007
Zaręczeni: 04.06.2010
NASZ ŚLUB 22.10.2011
AniolekBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 09:50   #170
madzia3190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

ja mialam slub w innej parafii i nie mialam zadnych problemow.potrzebna byla tylko zgoda od ksiedza proboszcza.mysle,ze kazdy sie na to zgodzi.ja szylam sukienke u krawcowej,jezeli ktos chce zobaczyc bardzo chetnie ja pokaze.polecam i zycze wszystkiego dobrego wszystkim pa
madzia3190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 14:55   #171
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

hej, a u mnie z wesela (jak planowalismy) na 40 osob chyba nici.. rozmawialismy z rodzicami TŻ i bez kuzynostwa sie niestety obejsc nie moze.. takze będzie ok 80 osob powiedzieli ze za swoich gości zapłacą, ale i tak nam zostanie kupa kasy do wydania, ok 20 tys, jak liczylam
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 22:19   #172
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez marketka Pokaż wiadomość
hej, a u mnie z wesela (jak planowalismy) na 40 osob chyba nici.. rozmawialismy z rodzicami TŻ i bez kuzynostwa sie niestety obejsc nie moze.. takze będzie ok 80 osob powiedzieli ze za swoich gości zapłacą, ale i tak nam zostanie kupa kasy do wydania, ok 20 tys, jak liczylam
marketka, u mnie jest dokładnie to samo. chcieliśmy małe wesele na ok 30 osób a ostatnio rodzice mówią że wypada zaprosić więcej osób (głównie rodzeństwo mamy i kuzynostwo) i że oni zapłacą za te dodatkowe osoby.
ja już sama nie wiem z jednej strony nie chcę narażać rodziców na nieprzyjemności, bo wiadomo że potem to na nich się odbiją nieprzyjemne komentarze.
ale z drugiej to moje wesele, już od pewnego czasu mam jego wizję, że to kameralne przyjęcie i mimo niewielu osób i tak goście będą się dobrze bawili. chcieliśmy zrobić to po swojemu, za nasze pieniądze.
dobrze że u rodziny TŻta nie robią takich problemów i przyjęli ten fakt bez oporów
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 09:15   #173
Metyska
Przyczajenie
 
Avatar Metyska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Suknia jest koronkowa, kolor śmietankowy,z niewielkim koronkowym trenem. Pod biustem ozdobka z kamieniami( ewentualnie wstazka).
Bardzo ladnie dopasowana, w ksztalcie litery A. Probowalam znalezc w necie ale znam tylko numer, nawet nie wiem jaka firma bo mi babka w salonie nie podala. Zdjec nie ma. Do tego za jakis czas zaczne polowac na szpileczki i jakies cieplejsze do kosciola, bo slub jest w zimie. Cos czuje ze bedzie zabawa z szukaniem butow z takimi samymi obcasami
Metyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 09:21   #174
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Z uwagi,że jestem już ponad 9 miesięcy po ślubie to może też opiszę Nasze wybory i trochę powspominam

Po pierwsze- jeśli chodzi o załatwienia w USC czy w Kościołach to nie mieliśmy żadnych problemów. Wszyscy podchodzili do nas bardzo życzliwie, wszystko udało się załatwić bez problemów pomimo,że mąż nie jest Katolikiem.
Jeśli chodzi o nauki przedślubne to byliśmy przy Parafii św. A.Boboli- super para prowadząca,super Ksiądz, super organizacja. Poradnia-polecam tę przy Katedrze św.Mikołaja. Prowadząca jest naprawdę super

Po drugie: oprawa muzyczna w Kościele. My mieliśmy chór kościelny oraz kwartet smyczkowy- wszyscy byli oczarowani, polecam z pełną odpowiedzialnością te cztery panie http://akolada.net/

Po trzecie: dekoracje kwiatowe, bukiet itp. Naprawdę super wykonanie, wszystkie zmiany były zgłaszane i zatwierdzane przeze mnie, bardzo dobry kontakt z p. Gosią.Polecam serdecznie http://www.design.iportfolio.pl/

Po czwarte: oczywiście sala. Piękna, wszystko pyszne i super podane, bardzo fajna obsługa i profesjonalna właścicielka sali http://dworekstaracynkownia.eu/Special/public/gallery

Po piąte: fotograf. Bardzo polecamy p. Marcina, zdjęcia super i mieliśmy je gotowe już po powrocie z podróży poślubnej http://www.artifot.pl/

Po szóste: fotograf na sesję plenerową. Tutaj już poprosiliśmy o pomoc znajomą wizażankę i jej narzeczonego (wkrótce męża) fotografa.Wspaniali ludzie,którzy wykonali wspaniałą pracę przy zdjęciach tak niefotogenicznych osób jakimi jesteśmy Makijaże Oli były po prostu zawodowe!! http://fabrykafajnychfot.pl/

Po siódme: oprawa muzyczna.Jeśli ktoś-tak jak my-nie przepada za typowo biesiadnymi,weselnymi utworami i zabawami, to polecamy z pełnym przekonaniem. Muzyka na żywo w nowszym wydaniu Nie mogę doszukać się strony w internecie, ale zespół nazywa się Kalejdoskop

Po ósme: ubrania.
Ja kupiłam suknię w krakowskiej Madonnie i zawsze będę polecać ten salon.
Mój mąż natychmiast kupił garnitur w Vistuli- sklep w Sferze 2 Super obsługa

Po dziewiąte: TORT! Cukiernia Bakus w Czechowicach i tort z musem truskawkowym. Nie wyobrażam sobie lepszego tortu na upalny dzień. Pyszny,leciutki
Ciasta- cukiernia Anielska, również bardzo polecam.

To chyba wszystko,więcej przynajmniej nie mogę sobie przypomnieć
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 22:28   #175
Fraise_
Przyczajenie
 
Avatar Fraise_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 13
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Metyska pewnie śliczna ta Twoja sukienka, koronki są teraz modne
Jeśli chodzi o buty to przygotuj się na szeroko zakrojone poszukiwania, dla mnie to była najtrudniejsza rzecz do kupienia. Dopiero teraz w niedzielę kupiłam. Na początku chciałam wysokie szpilki na platformie, ale ostatecznie poddałam się i mam obcas chyba z 5cm więc szału z wysokością nie ma. Musiałam się poddać niestety, bo dosyć rzadko chodzę w szpilkach i raczej nie wytrzymałabym całej nocy na wysokich.
Butterfly20 właśnie słyszałam dobre opinie o cukierni Bakus, chyba też tam będziemy brać tort, bo bardzo chcemy owocowy, a miałam okazję go próbować i był naprawdę pyszny

wklejam Wam jeszcze link z butami, żeby się pochwalić
http://www.e-rylko.com/produkt/x5200...0/r/0/k/0/pp/5
__________________
64-58-56-55-54-53-52-51-50
Fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:55   #176
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez pchła Pokaż wiadomość
marketka, u mnie jest dokładnie to samo. chcieliśmy małe wesele na ok 30 osób a ostatnio rodzice mówią że wypada zaprosić więcej osób (głównie rodzeństwo mamy i kuzynostwo) i że oni zapłacą za te dodatkowe osoby.
ja już sama nie wiem z jednej strony nie chcę narażać rodziców na nieprzyjemności, bo wiadomo że potem to na nich się odbiją nieprzyjemne komentarze.
ale z drugiej to moje wesele, już od pewnego czasu mam jego wizję, że to kameralne przyjęcie i mimo niewielu osób i tak goście będą się dobrze bawili. chcieliśmy zrobić to po swojemu, za nasze pieniądze.
dobrze że u rodziny TŻta nie robią takich problemów i przyjęli ten fakt bez oporów
pchła ja już stwierdziłam, ze odpuścimy i będzie to 80 osobowe, przestawiam się powoli i powiem Ci, że stwierdziłam nawet, że z tymi kuzynami i będzie weselej


ten kwartet smyczkowy fajny u nas w kościele jest organistka, ale trzeba jej osobno zapłacić, wiec zastanawiam się czy nie wynająć sobie kogoś do kościoła tylko nie mam pojęcia ile taka impreza kosztuje, chodzi mi np o marsz weselny i ave maria.. macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Co do tortów to zakochałam się w tej cukierni
http://www.marysienka.com.pl/

z tym, że to troche ponad godzine drogi ode mnie i zastanawiam się jak z transportem by było, pewnie problem..
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 12:48   #177
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Marketka przemyślałabym cukiernię tak daleko...


Zapomniałam jeszcze o dwóch szczegółach

Makijaż: Marzena Bubiak;
Fryzjer: studio Image w B-B
Kamerzyści: Multimedial Hd Studio.
http://vimeo.com/mhdstudio/videos


Polecam serdecznie
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 20:04   #178
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

no pewnie z niej zrezygnuje, a robią tu gdzieś bliżej takie ładne??
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 21:08   #179
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

Cytat:
Napisane przez marketka Pokaż wiadomość
no pewnie z niej zrezygnuje, a robią tu gdzieś bliżej takie ładne??
My przed wyborem tortu robiliśmy degustacje.
Ładne robią w Anielskiej, ale smakowo tak niezbyt.
Natomiast w Bakusie też udekorują jak będziesz chciała,ale ja miałam biszkopt z musem truskawkowym i na górze śmietana. Dekoracja żywe kwiaty.Było ślicznie i pysznie-tort był lekki, nie za słodki
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:51   #180
marketka
Raczkowanie
 
Avatar marketka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Panny młode z Bielska i okolic są tutaj?

no i sala zarezerwowana
termin na 15.06.2013
marketka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 07:49:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.