Pigułka 'dzień po' bez recepty? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 01:00   #151
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
I też jestem ZA dostępnością tabletki "po" bez recepty. I tak można ją było kupić na lewo przez internet. Ba! Tabletki antykoncepcyjne tez można, trafiłam kiedyś nawet na stronę, gdzie przed zakupem należy wypełnić ankietę - badanie ginekologiczne online. Pytania w stylu "Czy poziom ... we krwi u Pani jest w normie?" Chciałam to potem odszukać i gdzieś zgłosić, ale już nie mogłam znaleźć. Także jak gimnazjalistki i tak mogły kupić, co chciały, nie jest tak, że sodoma i gomora się zacznie w tym miesiącu, skoro tabsy PO można sobie kupować jak cukierki, olaboga. Widziałam też escapelle i blistry antykonceptów na allegro, zgłaszałam aukcje, serwis nie reagował, zawsze znalazł się kupiec.
Przez internet można kupić praktycznie wszystko na receptę, takich stron jest mnóstwo - antybiotyki każdego rodzaju, viagrę, antykoncepcję, tabletki po, tabletki do hormonalnej terapii zastępczej i mnóstwo innych. Oczywiście, zwykle tańsze odpowiedniki produkowane w Indiach nie wiadomo w jakich warunkach, no i o wiele droższe, z pierwszej lepszej strony - EllaOne za 300 złotych za tabletkę czy opakowanie metronidazolu za 250 złotych...
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 03:41   #152
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Wyznaję zasadę, że każdy ma swój rozum. Jeśli znajdą się osoby, które nadużywają tego typu sposobów to reszta ma cierpieć? Jakoś tego nie kupuję. A stwierdzenia, że mniej dzieci będzie się rodzić itp, w ogóle mnie rozbraja. Nie ważne, że nie planowane, nie ważne że niechciane, nie ważne, że ludziom nieodpowiedzialnym i nieprzygotowanym na rodzicielstwo, ale niech się rodzą, tak? Bez sensu. To jest dopiero zrobienie człowiekowi krzywdy - małemu bezbronnemu człowiekowi jakim jest dziecko.
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:20   #153
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Również uważam, że to dobre rozwiązanie i powinno być wprowadzone już dawno.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:37   #154
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Bardzo dobra wiadomość. Co do możliwych konsekwencji, to wystarczy popatrzeć na te kraje, w których już od wielu lat pigułka "dzień po" jest dostępna bez recepty. Automatów z tabsami w szkołach nie zaobserwowano o przypadkach nadużywania też jakoś nie słychać.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:55   #155
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

dziewczyny, wy na prawde sądzicie, że w Polsce ta tabletka będzie wprowadzona bez recepty? Bo mnie nie chce się w to wierzyć.
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 08:14   #156
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, wy na prawde sądzicie, że w Polsce ta tabletka będzie wprowadzona bez recepty? Bo mnie nie chce się w to wierzyć.
Już jest wprowadzona, od poniedziałku ma być dostępna w aptekach.
Ludzie, czy wy w ogóle oglądacie jakieś wiadomości?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 08:46   #157
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Już jest wprowadzona, od poniedziałku ma być dostępna w aptekach.
Ludzie, czy wy w ogóle oglądacie jakieś wiadomości?
No ja od kilku dni nie
Stanęłam na tym, że Unia Europejska wprowadza takie prawo, ale nie sądziłam że Polska się podporządkuje.

To jak z leczeniem transgranicznym. Niby weszło prawo, ze możemy się leczeć za granicą, ale tak naprawdę nie możemy.

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2015-01-16 o 08:48
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 09:23   #158
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Już jest wprowadzona, od poniedziałku ma być dostępna w aptekach.
Ludzie, czy wy w ogóle oglądacie jakieś wiadomości?
Od poniedziałku?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:25   #159
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Co do Terlikowskich, nie wiem po co wszędzie ich zapraszają? Czy tylko oni chcą wypowiadać się negatywnie na ten temat? Mierzi mnie widok tego babona w tv, a jej mąż nie lepszy. Przerywają współrozmówcom, jazgoczą, przeinaczają ich wypowiedzi. Chcę sobie obejrzeć rzeczową, kulturalną dyskusję, a oni sprawiają, że mam ochotę zrobić facepalm i zmienić kanał.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:36   #160
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Od poniedziałku?
Wczoraj w wiadomosciach wieczornych bylo mowione, ze od poniedzialku tabletki powinny byc juz bez recept w aptekach
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 09:56   #161
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Bardzo dobra wiadomość. Co do możliwych konsekwencji, to wystarczy popatrzeć na te kraje, w których już od wielu lat pigułka "dzień po" jest dostępna bez recepty. Automatów z tabsami w szkołach nie zaobserwowano o przypadkach nadużywania też jakoś nie słychać.
oglądając epokowe występy różnych dziwnych ludzi, którzy przez przypadek kręcą się wokół polityki, mam wrażenie, że oni wszyscy mają naród za idiotów. Jeśli coś jest "zakazane", to gdy nagle przestanie być (bo w każdym cywilizowanym kraju jest od co najmniej 10lat), to jako jeden wielki organizm zaczniemy korzystać z dobrodziejstwa prawa i spożywać dane dobro na potęgę.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 10:05   #162
Minnie_Collins
Raczkowanie
 
Avatar Minnie_Collins
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 69
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Co do Terlikowskich, nie wiem po co wszędzie ich zapraszają? Czy tylko oni chcą wypowiadać się negatywnie na ten temat? Mierzi mnie widok tego babona w tv, a jej mąż nie lepszy. Przerywają współrozmówcom, jazgoczą, przeinaczają ich wypowiedzi. Chcę sobie obejrzeć rzeczową, kulturalną dyskusję, a oni sprawiają, że mam ochotę zrobić facepalm i zmienić kanał.
Kiedyś, chyba w WO, był obszerny wywiad z p. Terlikowską. Byłam pod wrażeniem, bo sprawiała wrażenie ciepłej i rozsądnej kobiety. Ciekawie mówiła o swoim systemie wartości, rodzinie i łączeniu pracy z wychowywaniem gromadki dzieci, ba, nawet o oporach przed powiększaniem rodziny. Widać było, że to babeczka z krwi i kości, oddana temu, w co wierzy.

Nie rozumiem więc, dlaczego śladem swojego męża (którego serdecznie nie trawię!) pojawia się w telewizji i robi za tego "ograniczonego sfochowanego katola". Wiem, że ich nazwisko jest dość "gorące" i wyrobili już sobie jakąś tam "markę", ale nie trzeba być geniuszem by zauważyć, że zaprasza się ich do programów tylko po to, by sobie pokrzyczeli rozgorączkowani i by wypadli jako jacyś moherowi kosmici na tle super oświeconych celebrytów z przeciwnego obozu. Tego się nie da słuchać, nie da oglądać.

Na co tej kobiecie ten cyrk? Nie mam pojęcia. Szkoda mi jej trochę, bo chyba uwierzyła, że musi się "podkładać" mediom ramię w ramię z mężem. Szkoda, bo jak już napisałam, mam jakąś dziwną sympatię do tej kobiety. Do jej męża żadnej, ale to już inna sprawa.
Minnie_Collins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:13   #163
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Co do Terlikowskich, nie wiem po co wszędzie ich zapraszają? Czy tylko oni chcą wypowiadać się negatywnie na ten temat? Mierzi mnie widok tego babona w tv, a jej mąż nie lepszy. Przerywają współrozmówcom, jazgoczą, przeinaczają ich wypowiedzi. Chcę sobie obejrzeć rzeczową, kulturalną dyskusję, a oni sprawiają, że mam ochotę zrobić facepalm i zmienić kanał.
Zapraszaja tych talibow zeby byla jatka:P

zeby bylo show. Jak to Lis robi w swoim programie.

Jest pelno wierzacych ludzi, ktorzy sa dobrymi katolikami a nie sa talibami :P
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:33   #164
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Tak, tak. Żeby było show. Jeśli pani Terlikowska rzeczywiście jest rozsądna i ma poukładane w głowie, to niestety ani razu tego nie pokazała. Widziałam może 3 wywiady z nią i nie chcę więcej
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:39   #165
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Ja jestem na nie. Uwazam, ze powinna byc dostepna ale na recepte. Biora ja glownie nastolatki, ktorym cos nie wyszlo, dla mlodego organizmu ta bomba hormonalna nie jest niczym dobrym (co prawda lepszym niz zostanie nastoletnia matka) ale trzeba bylo sie natrudzic zeby moc ta pigule zdobyc. Teraz mlodzi nie beda sie przejmowac, bo najwyzej wezma sobie tabletke i po "problemie". Obawiam sie, ze bedzie to stosowane duzo za czesto niz bylo to do tej pory.
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:46   #166
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Uwazam, ze powinna byc dostepna ale na recepte. Biora ja glownie nastolatki, ktorym cos nie wyszlo, dla mlodego organizmu ta bomba hormonalna nie jest niczym dobrym (co prawda lepszym niz zostanie nastoletnia matka) ale trzeba bylo sie natrudzic zeby moc ta pigule zdobyc. Teraz mlodzi nie beda sie przejmowac, bo najwyzej wezma sobie tabletke i po "problemie". Obawiam sie, ze bedzie to stosowane duzo za czesto niz bylo to do tej pory.
Te tabsy kosztuja 160zl. Jaka nastolatke na to stac? To straszna bzdura, ze biora ja glownie nastolatki. Prezerwatywa nie sprawdza wieku uzytkownika jak peka, wiec uzywaja ja wszystkie kobiety. Plus jak sobie raz odczuja skutki uboczne, to im sie szybko odechce. A wiec uwazasz, ze to swietne, ze trzeba sie trudzic i tracic czas w przypadku leku przy ktorym kazda GODZINA robi roznice skutecznosci? No mnie by trafilo jakbym sie tak odbijala iles godzin od lekarzy, wydala na tabsa plus prywatna wizyte, a finalnie i tak zaciazyla, bo bylo i ta godzine za pozno.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:49   #167
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Tak, tak. Żeby było show. Jeśli pani Terlikowska rzeczywiście jest rozsądna i ma poukładane w głowie, to niestety ani razu tego nie pokazała. Widziałam może 3 wywiady z nią i nie chcę więcej
Najbardziej mnie rozwala ze jemu sie wszystko z d.. znaczy z aborcja kojarzy prawa zwierzat, cos tam pobulgocze i od nowa aborcja
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:58   #168
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Uwazam, ze powinna byc dostepna ale na recepte. Biora ja glownie nastolatki, ktorym cos nie wyszlo, dla mlodego organizmu ta bomba hormonalna nie jest niczym dobrym (co prawda lepszym niz zostanie nastoletnia matka) ale trzeba bylo sie natrudzic zeby moc ta pigule zdobyc. Teraz mlodzi nie beda sie przejmowac, bo najwyzej wezma sobie tabletke i po "problemie". Obawiam sie, ze bedzie to stosowane duzo za czesto niz bylo to do tej pory.
Te tabuny nastolatek z kieszonkowym powyżej 200 zł. Tabletki przeciwbólowe (np. dosyć silny Panadol) również tylko na receptę, bo przecież można przedawkować, albo zapić alkoholem i mieć fazę. I tak dalej... Rozumu i edukacji żadne regulacje prawne nie zastąpią.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:01   #169
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Uwazam, ze powinna byc dostepna ale na recepte. Biora ja glownie nastolatki, ktorym cos nie wyszlo, dla mlodego organizmu ta bomba hormonalna nie jest niczym dobrym (co prawda lepszym niz zostanie nastoletnia matka) ale trzeba bylo sie natrudzic zeby moc ta pigule zdobyc. Teraz mlodzi nie beda sie przejmowac, bo najwyzej wezma sobie tabletke i po "problemie". Obawiam sie, ze bedzie to stosowane duzo za czesto niz bylo to do tej pory.
A tak szczerze to co cie to?
Boisz się, że będą się za "twoje" potem leczyć, czy tak im współczujesz?
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 11:11   #170
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ja jestem na nie. Uwazam, ze powinna byc dostepna ale na recepte. Biora ja glownie nastolatki, ktorym cos nie wyszlo, dla mlodego organizmu ta bomba hormonalna nie jest niczym dobrym (co prawda lepszym niz zostanie nastoletnia matka) ale trzeba bylo sie natrudzic zeby moc ta pigule zdobyc. Teraz mlodzi nie beda sie przejmowac, bo najwyzej wezma sobie tabletke i po "problemie". Obawiam sie, ze bedzie to stosowane duzo za czesto niz bylo to do tej pory.
hmm na 7 stron wątku jedna osoba się objawiła, gdzie reszta?

Mala czemu wychodzisz z założenia, że tylko nastolatkom nie wychodzi?

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Te tabsy kosztuja 160zl.
skąd Wy bierzecie te ceny?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:13   #171
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Jestem za dostępnością, nie tylko nastolatka może potrzebować, ale także dorosła i odpowiedzialna kobieta, przypadki chodzą po ludziach, gumka starszej pani pęknie a dzieci następnych do swojej gromady już nie chce, to wtedy się przyda.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:13   #172
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
hmm na 7 stron wątku jedna osoba się objawiła, gdzie reszta?

Mala czemu wychodzisz z założenia, że tylko nastolatkom nie wychodzi?


skąd Wy bierzecie te ceny?
Tyle mniej więcej kosztuje ellaOne za granicą, a tylko ten lek jest określony w ustawie UE
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:18   #173
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Tak w ogóle to dlaczego tylko ellaOne, a Escapelle nie?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:29   #174
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Na ☠☠☠☠☠☠☠ ta tabletka kosztuje 126zł
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:36   #175
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

W każdym razie kosztuje ponad 100zł.

Już widzę te tłumy nastolatek rzucające się do aptek po tabletkę kosztującą ponad stówkę. Serio ktoś wierzy, że młode dziewczyny będą hasać radośnie do apteki dajmy na to co tydzień po pigułkę przy takiej cenie
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:41   #176
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

nigdy nie zapomnę, jak w jednym wywiadzie Terlikowska opowiadała, że w sumie już nie chciała w pewnym momencie więcej dzieci i że już starczy. A Terlikowski, żeby ją przekonać, zaczął dzieciom mówić, żeby mamusi podpowiadały, że one chcą więcej rodzeństwa i że ma im nie robić przykrości.
Terlikowska opowiadała to jako wesołą anegdotkę, potwierdzającą, że jej misiu to naprawdę jest fest chłopok.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 11:49   #177
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 314
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Ja generalnie zgadzm sie z wiekszoscia, bardzo dobrze ze jest tabletka bez recepty, sama mialam watpliwa przyjemnosc sie odbijac od ginekologow w niedziele bo klazula sumienia..

Ale wg mnie argument 'Selekcja naturalna, niech sie debile same powybijaja tabletkami' jest nietrafiony. Problem w tym ze laski biorace tabsy bez sensu beda pozniej blokowac kolejki u ginejkologow,endokrynolog ow, i miejsca moze zabraknac dla tych z innymi problemami.

Takze tego... taki argument IMO jest dosc krotkowzroczny
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:36   #178
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

No wlasnie po co dawac te kosmiczne 160 - 200 za EllaOne skoro Escapelle kosztuje 65 zl....

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2015-01-16 o 12:40
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:46   #179
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
No wlasnie po co dawac te kosmiczne 160 - 200 za EllaOne skoro Escapelle kosztuje 65 zl....
Bo EllaOne nie wymaga recepty, co znaczy że idziesz do apteki i kupujesz, nie szukasz lekarza, który Ci wypiszę. W niektórych miastach wypisują na pogotowiu podobno, w innych wyślą Cie, żebyś szukała prywatnego gabinetu, w którym dostaniesz receptę, a wizyta zazwyczaj darmowa nie jest. Oczywiście można mieć szczęście i receptę zdobyć bez problemu, ale historie wielu dziewczyn mówią co innego.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:51   #180
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pigułka 'dzień po' bez recepty?

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Bo EllaOne nie wymaga recepty, co znaczy że idziesz do apteki i kupujesz, nie szukasz lekarza, który Ci wypiszę. W niektórych miastach wypisują na pogotowiu podobno, w innych wyślą Cie, żebyś szukała prywatnego gabinetu, w którym dostaniesz receptę, a wizyta zazwyczaj darmowa nie jest. Oczywiście można mieć szczęście i receptę zdobyć bez problemu, ale historie wielu dziewczyn mówią co innego.
No ale właśnie – dlaczego bez recepty jest tylko ellaOne, a Escapelle nie?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 07:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.