Fanki krótkich włosów :-) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-04, 08:28   #151
sekretnik
Raczkowanie
 
Avatar sekretnik
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 322
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez Dwojnik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny !
Noszę krótkie włosy już dobrych kilka lat. Za pierwszym razem trudno było mi pozbyć się włosów (miałam je za pas), później nie potrafiłam zapuścić. Dodam kilka zdjęć, będą kiepskiej jakości, bo nienawidzę fotografowania.

Dwa pierwsze zdjęcia to fryzura sprzed prawie dwóch lat. Czułam się w niej doskonale, z opiniami innych bywało różnie.
Trzecia fotografia została wykonana na początku lipca, przed pójściem do fryzjera. Takie włosy wydawały mi się za długie.
Dwa ostatnie zdjęcia przedstawiają mój wygląd aktualny.

Przyznaję, jestem cwaniakiem, ścinam się na krótko, bo mam kręcone, trudne do ułożenia włosy.
Podoba mi się Twoja czerwona/ ruda? grzywka jako kontrast, świetnie to wygląda
__________________
"Udało się"
sekretnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 09:14   #152
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

co tak wątek ucichł ?
jest jeszcze ktoś kto pochwali się krótką fryzurką?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:27   #153
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
co tak wątek ucichł ?
jest jeszcze ktoś kto pochwali się krótką fryzurką?
Ja nadal mam krótkie ale od 17 czerwca nie byłam u fryzjera. Wstyd się przyznać ale im dłuższe mam już naturalki (około 7 cm) to mam ochotę je zapuścić na długie Nie wiem ile wytrzymam. Być może na następne wakacje znowu je zetnę na króciutko bo w upały fryzura jak znalazł.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 12:36   #154
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja nadal mam krótkie ale od 17 czerwca nie byłam u fryzjera. Wstyd się przyznać ale im dłuższe mam już naturalki (około 7 cm) to mam ochotę je zapuścić na długie Nie wiem ile wytrzymam. Być może na następne wakacje znowu je zetnę na króciutko bo w upały fryzura jak znalazł.
o tak, to z pewnością jest plus przy upałach. Ja nadal zapuszczam, ale za rok.. kto wie co mi odbije.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 09:36   #155
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

ja nigdy nie miałam długich
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 18:01   #156
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
ja nigdy nie miałam długich
A może byś jakieś swoje zdjęcia wrzuciła?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 06:51   #157
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

A ja zaszalałam i obcięłam grzywkę. Kurde, nigdy nie wyglądąłam lepiej.. To znaczy nie ścięłam jej całkiem, na zero, tylko jest dużo krótsza nie wrzucę zdjęcia, bo nie mam ;/ No i zastanawiam się nad byciem rudą, bo kurcze tak zafarbowałam się na czerwono u koleżanki, a nie do końca mi się ten efekt podoba, nie jest źle, ale nie czuję się dobrze. Więc zastanawiam się nad rudym, ale boję się, że wyjdzie mi na włosach ciemny, kasztan czy coś takiego, a mi się intensywny rudy marzy :3
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 09:53   #158
Mycha157
Przyczajenie
 
Avatar Mycha157
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Bardzo podobają mi się krótkie fryzurki, choć sama mam długie włosy. Prawdą jest jednak, że od jakiś 3 lat zastanawiam się nad ich diametralnym skróceniem, jednak boję się, że do mnie ona po prostu nie będzie pasować. Do tego mam znamię na szyi, więc krótkie włosy tylko by je uwidoczniły. I do tego mój facet - twierdzi, że długie podobają mu się najbardziej i koniec. -.-
Co jak co - mój typ to bob - krótsze z tyłu, nieco dłuższe z przodu.
Mycha157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:23   #159
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez Mycha157 Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się krótkie fryzurki, choć sama mam długie włosy. Prawdą jest jednak, że od jakiś 3 lat zastanawiam się nad ich diametralnym skróceniem, jednak boję się, że do mnie ona po prostu nie będzie pasować. Do tego mam znamię na szyi, więc krótkie włosy tylko by je uwidoczniły. I do tego mój facet - twierdzi, że długie podobają mu się najbardziej i koniec. -.-
Co jak co - mój typ to bob - krótsze z tyłu, nieco dłuższe z przodu.
Przepraszam, że to teraz napiszę ale nie podoba mi się postępowanie mężczyzn w taki sposób. Pamiętam jak kiedyś spotykałam się z chłopakiem, któremu podobały się kobiety mające czarne włosy. I co, miałam się dla niego przefarbować ?! Jakbyś nagle na spotkanie z nim przyszła w krótkich włosach to rozstał by się z Tobą? To Ty masz się czuć dobrze, a on powinien Cię kochać taką jaka jesteś bez względu na to czy jesteś łysa czy masz dredy. Ja bym na Twoim miejscu poszukała jakiegoś salonu fryzjerskiego gdzie mają peruki i przymierzyła kilka z nich zanim ostatecznie zdecydujesz się na obcięcie.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 11:29   #160
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez Mycha157 Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się krótkie fryzurki, choć sama mam długie włosy. Prawdą jest jednak, że od jakiś 3 lat zastanawiam się nad ich diametralnym skróceniem, jednak boję się, że do mnie ona po prostu nie będzie pasować. Do tego mam znamię na szyi, więc krótkie włosy tylko by je uwidoczniły. I do tego mój facet - twierdzi, że długie podobają mu się najbardziej i koniec. -.-
Co jak co - mój typ to bob - krótsze z tyłu, nieco dłuższe z przodu.
Mam podobnie, zostalam zmuszona do obciecia wlosow do pasa na takie 3 cm za ramiona i moj facet jak uslyszal ze obcinam je jeszcze z 5 cm to prawie zawalu dostal....
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:44   #161
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Przepraszam, że to teraz napiszę ale nie podoba mi się postępowanie mężczyzn w taki sposób. Pamiętam jak kiedyś spotykałam się z chłopakiem, któremu podobały się kobiety mające czarne włosy. I co, miałam się dla niego przefarbować ?! Jakbyś nagle na spotkanie z nim przyszła w krótkich włosach to rozstał by się z Tobą? To Ty masz się czuć dobrze, a on powinien Cię kochać taką jaka jesteś bez względu na to czy jesteś łysa czy masz dredy. Ja bym na Twoim miejscu poszukała jakiegoś salonu fryzjerskiego gdzie mają peruki i przymierzyła kilka z nich zanim ostatecznie zdecydujesz się na obcięcie.
Potwierdzam, nigdy facetowi nie pozwoliłabym dyktować w żadnych sprawach dotyczących mojego wyglądu. Nie podoba mu się coś? Zostawi mnie przez to? Ok, droga wolna.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 12:28   #162
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Co tu taka cisza?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 13:30   #163
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?
podbijam.
żadnych nowych krótkowłosych?
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-05, 14:23   #164
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Ja już sama nie wiem co robić. Z jednej strony chciałabym mieć długie, naturalne, zdrowe włosy, a z drugiej strony podobają mi się krótkie. Tylko jak patrzę na mój odrost (minęło już prawie 7 miesięcy odkąd ostatni raz farbowałam farbą) to niestety mam już kilka siwków i kolor nie jest ładny. Jako fanka naturalnej pielęgnacji nie ukrywam, że mam z tym problem. Gdybym chciała mieć rude włosy lub brązowe to sięgnęłabym po hennę ale jestem blondynką i nie chciałabym zmieniać radykalnie koloru. Co prawda miałam już wszystkie kolory na głowie ale najlepiej wyglądam mimo wszystko w blond. Co byście mi doradzili?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 22:31   #165
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

a czekam na wyplate i na pewno obcianm wlosy
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 10:20   #166
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem co robić. Z jednej strony chciałabym mieć długie, naturalne, zdrowe włosy, a z drugiej strony podobają mi się krótkie. Tylko jak patrzę na mój odrost (minęło już prawie 7 miesięcy odkąd ostatni raz farbowałam farbą) to niestety mam już kilka siwków i kolor nie jest ładny. Jako fanka naturalnej pielęgnacji nie ukrywam, że mam z tym problem. Gdybym chciała mieć rude włosy lub brązowe to sięgnęłabym po hennę ale jestem blondynką i nie chciałabym zmieniać radykalnie koloru. Co prawda miałam już wszystkie kolory na głowie ale najlepiej wyglądam mimo wszystko w blond. Co byście mi doradzili?
Witam! Jestem tu nowa Dopiero po urodzeniu drugiego dziecka zdecydowalam sie na obciecie moich wlosow na krotko. Kilkanascie lat ta sama fryzura - wlosy do ramion, najczesciej spiete w konski ogon. Tylko z kolorami eksperymentowalam A od czerwca jestem szczesliwa posiadaczka 6 mm bokow i dluzszej gory, lekko czesze sie na prawy bok. Jest super. I blond))

Miszonko a moze bys sprobowala ktorejs z tych naturalnych farb??? Herbatint jest chyba i w aptekach tez cos mozna znalezc. Ta pierwsza jest do zdobycia w sklepach ze zdrowa zywnoscia i kosmetykami naturalnymi. Na KWC ma niezle opinie.

Pozdrawiam krotkowlose!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 17:38   #167
adiva
Przyczajenie
 
Avatar adiva
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
GG do adiva
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Witam Fanki serdecznie

Z tej strony wieloletnia fanka krótkich włosów i wielokrotnego zapuszczania

Nosze krótkie włosy od 13 lat. Zapuściłam je raz do ślubu ( czas zapuszczania 2,5 roku) potem dwa dni po ślubie ściełam
Wiele lat krótkie teraz rok temu znowu wpadłam na genialny pomysł zapuszczenia. Obecnie mam boba .
A teraz żeby było zabawniej - mam mocno kręcone włosy wiec czego bym z nimi nie robiła musi być prostownica.
Fotki posiadam, wrzucę później jeśli można. Póki co chciałam się grzecznie przywitać
__________________
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
adiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 20:12   #168
Wieceslawa2815
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

krótkie włosy są sexy
Wieceslawa2815 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 10:02   #169
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez adiva Pokaż wiadomość
Witam Fanki serdecznie

Z tej strony wieloletnia fanka krótkich włosów i wielokrotnego zapuszczania

Nosze krótkie włosy od 13 lat. Zapuściłam je raz do ślubu ( czas zapuszczania 2,5 roku) potem dwa dni po ślubie ściełam
Wiele lat krótkie teraz rok temu znowu wpadłam na genialny pomysł zapuszczenia. Obecnie mam boba .
A teraz żeby było zabawniej - mam mocno kręcone włosy wiec czego bym z nimi nie robiła musi być prostownica.
Fotki posiadam, wrzucę później jeśli można. Póki co chciałam się grzecznie przywitać
Moze zrob sobie encanto? bedziesz miala spokoj na jakis czas a i wlosy nie beda sie tak niszczyly. a tez mam boba ale w wersji long, tak 0,5 cm za ramiona mial byc krotszy, pierwszyraz spotkalam fryzjerke ktora zamiast obciac za duzo obciela za malo
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-20, 16:23   #170
aguul
Zakorzenienie
 
Avatar aguul
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Małopolska ; )
Wiadomości: 21 360
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Super wątek.

Ostatnio mam fioła na punkcie obcięcia włosów! Główny powód jest taki, że cały czas mi wypadaja i tylko zbieram przy ludziach z ubrań, strasznie to irytujące. Niestety podcięcie nic nie da. Mam obecnie włosy do połowy pleców, podkręcają mi się końcówki i dlatego się boję, że przy krótkich włosach każdy włosek będzie odstawać w inną stronę. Ogólnie nie wiem czy takie krótkie włosy będą mi pasować. Dlatego proszę o radę!
aguul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 19:36   #171
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Aguul, ja Ciebie widzę tylko w takich dłuższych, ew. w jakiś naprawde króciutkich, bo wiem, ze masz lekko falowane włoski.
O ile jesteś tą Aguul, moją

Może dodaj fotki, dziewczyny Ci doradzą
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 10:21   #172
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez aguul Pokaż wiadomość
Super wątek.

Ostatnio mam fioła na punkcie obcięcia włosów! Główny powód jest taki, że cały czas mi wypadaja i tylko zbieram przy ludziach z ubrań, strasznie to irytujące. Niestety podcięcie nic nie da. Mam obecnie włosy do połowy pleców, podkręcają mi się końcówki i dlatego się boję, że przy krótkich włosach każdy włosek będzie odstawać w inną stronę. Ogólnie nie wiem czy takie krótkie włosy będą mi pasować. Dlatego proszę o radę!
Ja niedawno ścięłam włosy z długości za ramiona na takie do połowy szyi, właśnie z powodu wypadania. Niestety wypadają nadal, ale przynajmniej nie wyrywam sobie połowy przy czesaniu, nie plączą, się i ogólnie są łatwiejsze w utrzymaniu

To prawda, że krótkie włosy stoją każdy w inną stronę (równeż mam tendencję do falowania), ale tworzy to spójną całość i wygląda naprawdę dobrze, szczególnie jeśli są wycieniowane. No i włosy mają optycznie większą objętość po ścięciu włosów dostałam całą masę komplementów. Jeśli masz ochotę - ścinaj polecam z czystym sumieniem. Pamiętaj, że prędzej czy później odrosną, więc zawsze możesz wrócić do długich

Edytowane przez ally5
Czas edycji: 2013-10-21 o 10:23
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 17:10   #173
adiva
Przyczajenie
 
Avatar adiva
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
GG do adiva
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

No z tym wracaniem do długich to nie jest tak Hop Siup.....
Ja mam kryzys kryzysów....kombinuje z zakręceniem tego boba, prostować prostuje póki co prostownicą. Wątek o prostowaniu włosów przeczytałam i wiem co i jak ale boję sie że zamiast je wyprostować to je napuszę...
No ale wtedy będe miała konkretną odpowiedz jeśli chodzi o ścinanie

Tak czy siak, czego bym z nimi nie robiła zawsze będę fanką krótkich włosów....Mi za rok stuknie 30stka i pewnie dlatego wpadłam na ten genialny pomysł o zapuszczaniu
Na fotkach widoczne blond krótkie całkiem, ciemne z grzywą, i teraz obecnie bob - synek ze mną oczywiście
Zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 324463_245696192133715_431142172_o.jpg (71,7 KB, 160 załadowań)
__________________
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Edytowane przez adiva
Czas edycji: 2013-10-22 o 17:18
adiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:03   #174
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez adiva Pokaż wiadomość
Na fotkach widoczne blond krótkie całkiem, ciemne z grzywą, i teraz obecnie bob - synek ze mną oczywiście
Zdjęcia
Bardzo ładnie wyglądasz w króciutkich włosach. Tutaj na zdjęciu z synkiem rewelacja
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:10   #175
adiva
Przyczajenie
 
Avatar adiva
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
GG do adiva
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Ojej.....dziękuje
__________________
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
adiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 18:16   #176
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Miszonko a moze bys sprobowala ktorejs z tych naturalnych farb??? Herbatint jest chyba i w aptekach tez cos mozna znalezc. Ta pierwsza jest do zdobycia w sklepach ze zdrowa zywnoscia i kosmetykami naturalnymi. Na KWC ma niezle opinie.
Ostatnio zamarzyły mi się długie włosy w kolorze złoty blond
Prawdę mówiąc odkąd napisałam tamten post, nic z nimi nie robiłam.
Nadal mam 8 cm odrost i tą samą długość. Chyba na razie jeszcze się wstrzymam z farbowaniem.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:01   #177
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Hej kobitki! Jednak ostatecznie zdecydowałam, że wracam do naturalków i ścinam włosy Chciałabym fryzurkę mniej więcej taką jak na zdjęciach poniżej. Znając siebie wiem, że za jakiś czas będę żałować ale jak sobie pomyślę, że mam czekać z półtora roku by mieć długie włosy to odechciewa mi się zapuszczania. W następnym tygodniu umawiam się do fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg michelle-williams-haircut_042.jpg (28,9 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-11-01 o 21:02
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:23   #178
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Hej kobitki! Jednak ostatecznie zdecydowałam, że wracam do naturalków i ścinam włosy Chciałabym fryzurkę mniej więcej taką jak na zdjęciach poniżej. Znając siebie wiem, że za jakiś czas będę żałować ale jak sobie pomyślę, że mam czekać z półtora roku by mieć długie włosy to odechciewa mi się zapuszczania. W następnym tygodniu umawiam się do fryzjera.
No i bardzo dobrze.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 13:42   #179
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Właśnie wróciłam od fryzjera. Jestem mega zadowolona W 95% mam już swoje naturalne włosy. Myślę, że max dwa miesiące i całe będą moje. Teraz wygląda jakbym miała refleksy. Nigdy więcej farbowania i niszczenia włosów. Jednak w krótkich czuję się najlepiej. Wrzucam zdjęcie. W rzeczywistości nie mam tak dużego nosa Tak to jest jak się samej sobie robi zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB050381.jpg (36,5 KB, 209 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:46   #180
klara78
Zakorzenienie
 
Avatar klara78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 16 653
Dot.: Fanki krótkich włosów :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od fryzjera. Jestem mega zadowolona W 95% mam już swoje naturalne włosy. Myślę, że max dwa miesiące i całe będą moje. Teraz wygląda jakbym miała refleksy. Nigdy więcej farbowania i niszczenia włosów. Jednak w krótkich czuję się najlepiej. Wrzucam zdjęcie. W rzeczywistości nie mam tak dużego nosa Tak to jest jak się samej sobie robi zdjęcie.
Super! Ja niestety z farbowaniem nie mogę się pożegnać, bo mam za dużo siwkow. ..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klara78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 19:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.