Egipt - zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-07, 12:01   #151
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

slicznie ci dziekuje za odp wlasnie o takie konkrety mi chodzilo
ja wykupilam program tutanchamon(z rejsem po nilu) wiec nie bede miala bardzo czasu na lezakowanie z czego bardzo sie ciesze bo chce jak najwiecej zobaczyc martwi mnie troche ten wiatr bo naleze do cieplolubnych ale mam nadzieje ze nie bedzie tak chlodno

jeszecze raz dziekuje za przydatne mi informacje
pozdr i Wesolych Swiat zycze wszystkim wizazanka
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 03:19   #152
Darien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 268
Dot.: egipt

Nie ma sprawy jak tak dalej pójdzie, to będę ekspertem od Egiptu
Wiatrem się nie przejmuj, nawet jeśli jest mocny to nie zimny. Jeśli rejs- tzn, że sporo czasu spędzisz w Upper Egypt- z moich źródeł wiem, że teraz jest tam już konkretnie gorąco.
Miłego zwiedzania i wypoczywania!
Darien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 18:23   #153
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

Hallo Misia
Wrocilas juz z Egiptu?Opowiedz jak bylo...jestem ciekawa...bo mnie czekaja wczasy w Egipcie w czerwcu i jestem bardzo ciekawa twoich relacji!!!!!
Pozdrawiam
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 20:27   #154
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Hallo Misia
Wrocilas juz z Egiptu?Opowiedz jak bylo...jestem ciekawa...bo mnie czekaja wczasy w Egipcie w czerwcu i jestem bardzo ciekawa twoich relacji!!!!!
Pozdrawiam
witaj

wrocilam ale ci zazdrosze ze w czerwcu jedziesz
do jakiego miejsca sie wybierasz?napisalam ci pw
pozdr
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 21:14   #155
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
witaj

wrocilam ale ci zazdrosze ze w czerwcu jedziesz
do jakiego miejsca sie wybierasz?napisalam ci pw
pozdr
Ja do Sharm el Sheikh....Tez juz bardzo sie ciesze....Wybralismy to miejsce,bo swietne mozliwosci nurkowania tam podobno sa....Nie bylam jeszcze w Egipcie,ale duzo sie juz nasluchalam na temat tego kraju...pozytywnie i negatywnie....Jak tam bylo z pogoda?Drogo?No i tak ogolnie co ci sie tam tak bardzo podobalo,ze chcialabys tam znowu wrocic?
Pozdrawiam i dzieki za PW.
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 22:01   #156
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Ja do Sharm el Sheikh....Tez juz bardzo sie ciesze....Wybralismy to miejsce,bo swietne mozliwosci nurkowania tam podobno sa....Nie bylam jeszcze w Egipcie,ale duzo sie juz nasluchalam na temat tego kraju...pozytywnie i negatywnie....Jak tam bylo z pogoda?Drogo?No i tak ogolnie co ci sie tam tak bardzo podobalo,ze chcialabys tam znowu wrocic?
Pozdrawiam i dzieki za PW.

Pogoda byla super nie bylo jeszcze tak goraca(ok30st ) ale spiec sie latwo na plazy wiec zalecam dobry fitr ja pierwsze 6 dni spedzilam w Hurgadzie i tam temperatury mi najbardziej odpowiadaly-przedewszystkim ten wiaterek morski Potem bylam w Luksorze(35st) w Asuanie gdzie temperatury dochodzily prawie 50 st nastepnie zwiedzilam Kair ale tam bylo juz nie co chlodniej 25-28 st wiec po Asuanie to nawet chlodno mi bylo wieczorami i na koniec wrocilam ponownie do Hurgady.Ciezko jest opisac i przekazac to drugiej osobie co tam widzialam i dlaczego zrobilo to na mnie takie wrazenie-to trzeba samemu przezyc...
NIe wiem jak jest na stacjonarnym pobybcie bo ja bedac 15 dni w Egipcie naprawde duzo zwiedzilam dzieki Programowi Tutanchamon-a naprawde go polecam.

Apropo snurkowania i raf koralowych to przezycia sa niesamowite-tak mi sie spodobalo ze jako ostatnia wracalam na statek
Z wycieczek fakultetywnych polecam rowniez Mega Safari-caly dzien wrazen bardzo milo spominam te wycieczki

Jezeli chodzi o ceny to jezeli masz All inclusive to nie musisz sie martwic o napoje-jezeli nie(ja mialam HB) to ja zaopatrywalam sie w sklepikach (nie zapomnij sie targowac!!!) bo w hotelach maja ceny zaporowe np piwo w hotelu 18 funtow egipskich, w pubie za 6-8 funtow a w sklepikach ok 10 chcieli
Na bazarkach trzeba sie dobrze targowac-ja traktowalam to jako dobra zabawe i zawsze zjezdzalam z ceny o 50%

Jezeli masz jeszcze jakies pytania to z checia ci odpowiem

Pozdr
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 14:55   #157
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
Pogoda byla super nie bylo jeszcze tak goraca(ok30st ) ale spiec sie latwo na plazy wiec zalecam dobry fitr ja pierwsze 6 dni spedzilam w Hurgadzie i tam temperatury mi najbardziej odpowiadaly-przedewszystkim ten wiaterek morski Potem bylam w Luksorze(35st) w Asuanie gdzie temperatury dochodzily prawie 50 st nastepnie zwiedzilam Kair ale tam bylo juz nie co chlodniej 25-28 st wiec po Asuanie to nawet chlodno mi bylo wieczorami i na koniec wrocilam ponownie do Hurgady.Ciezko jest opisac i przekazac to drugiej osobie co tam widzialam i dlaczego zrobilo to na mnie takie wrazenie-to trzeba samemu przezyc...
NIe wiem jak jest na stacjonarnym pobybcie bo ja bedac 15 dni w Egipcie naprawde duzo zwiedzilam dzieki Programowi Tutanchamon-a naprawde go polecam.

Apropo snurkowania i raf koralowych to przezycia sa niesamowite-tak mi sie spodobalo ze jako ostatnia wracalam na statek
Z wycieczek fakultetywnych polecam rowniez Mega Safari-caly dzien wrazen bardzo milo spominam te wycieczki

Jezeli chodzi o ceny to jezeli masz All inclusive to nie musisz sie martwic o napoje-jezeli nie(ja mialam HB) to ja zaopatrywalam sie w sklepikach (nie zapomnij sie targowac!!!) bo w hotelach maja ceny zaporowe np piwo w hotelu 18 funtow egipskich, w pubie za 6-8 funtow a w sklepikach ok 10 chcieli
Na bazarkach trzeba sie dobrze targowac-ja traktowalam to jako dobra zabawe i zawsze zjezdzalam z ceny o 50%

Jezeli masz jeszcze jakies pytania to z checia ci odpowiem

Pozdr
Dzieki za tak obszerna odpowiedz
Tak mam All Inklusive,tak ze sie nie martwie o napoje O targowaniu sie wiem ze trzeba,ale sa oni tak samo nachalni i nieuprzejmi jezeli czegos nie kupisz,tylko poogladac chcesz,jak np w Turcji?Slyszalam,ze nie,ze w Egipcie z tym jest lepiej.A jaki filtr polecasz?Ja jade w czerwcu to upaly beda niemozliwe Juz sie tego boje!!!No pozwiedzac tez troche chcemy,ale béde widziala jak to bedzie z pogoda,bo jak beda upaly 50 stopni to ja dziekuje...wole w wodzie siedziec Zobaczymy jak to bedzie,juz sie doczekac nie moge
Masz jakies zdjecia...moze wkleisz?Ale nie zmuszam.Pozdrawiam i caluje
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-04, 16:37   #158
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Dzieki za tak obszerna odpowiedz
Tak mam All Inklusive,tak ze sie nie martwie o napoje O targowaniu sie wiem ze trzeba,ale sa oni tak samo nachalni i nieuprzejmi jezeli czegos nie kupisz,tylko poogladac chcesz,jak np w Turcji?Slyszalam,ze nie,ze w Egipcie z tym jest lepiej.A jaki filtr polecasz?Ja jade w czerwcu to upaly beda niemozliwe Juz sie tego boje!!!No pozwiedzac tez troche chcemy,ale béde widziala jak to bedzie z pogoda,bo jak beda upaly 50 stopni to ja dziekuje...wole w wodzie siedziec Zobaczymy jak to bedzie,juz sie doczekac nie moge
Masz jakies zdjecia...moze wkleisz?Ale nie zmuszam.Pozdrawiam i caluje
NIe sa az tak bardzo nachalni z nieuprzejmoscia sie nie spotkalam z ich storony Jezeli chodzi o filtr to uzywalam 30.
Apropo fotek to wkleje na dniach bo dzisiaj nie bardzo mam czas

pozdr
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 16:47   #159
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
NIe sa az tak bardzo nachalni z nieuprzejmoscia sie nie spotkalam z ich storony Jezeli chodzi o filtr to uzywalam 30.
Apropo fotek to wkleje na dniach bo dzisiaj nie bardzo mam czas

pozdr
to super...juz sie ciesze na nie Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 22:04   #160
angelika03
Rozeznanie
 
Avatar angelika03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 894
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Jedzie może ktoś do Hurghady 24.05 do Sultan Beach ??
__________________
" Kobiety to brylanty : twarde , niezniszczalne i równie wartościowe " -Donatella Versace-
angelika03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 00:11   #161
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
to super...juz sie ciesze na nie Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
mam nadzieje ze sie spodobaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGIPT1.jpg (17,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT2.jpg (24,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT3.jpg (21,3 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT4.jpg (11,7 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT5.jpg (14,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT6.jpg (11,6 KB, 39 załadowań)
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 00:14   #162
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: egipt

i jeszcze nasze recznkiowe cuda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EGIPT7.jpg (15,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT8.jpg (14,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EGIPT9.jpg (15,8 KB, 83 załadowań)
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 10:58   #163
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

misia dziekuje
Piekne zdjecia....juz sie nie moge doczekac wyjazdu
Pozdrawiam i caluje
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-06, 21:50   #164
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
I ja byłam w Egipcie - wakacje 2006.
Widzę, że Hurgada przeważa wśród polaków. Ja byłam w Sharm el Sheikh w Hilton Sharm Waterfalls Resort. 5*
Hotel śliczny, jedzenie pyszne i w ogóle wypas. Oczywiście znajdzie się parę minusów ale opiszę hotel jeżeli kogoś będzie to interesowało.
Ogólnie hotel polecam dla nowożeńców i rodzin z dziećmi.
Bardzo romantycznie

Trafiłam do Sharmu przez Ukrainę - tak jest trochę taniej.
Najpierw przyjechałam na Ukrainę z przesiadkami, a potem kupiłam Last Minute
od 3.08.06 na 7 dni, AI i z wizą kosztowało mnie to $520. + wycieczki, etc.


Osz kurcze!;( tyle kasy :p ale to nic i tak pojade (kiedys:P) ;] ja bardzo chcetnie o tym hotelu sie dowiem . jaka cena?
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-07, 20:32   #165
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Witam,
Wybieram sie na poczatku listopada do Taba Heights (hotel Intercontinental). Czy byl tam ktos z Forumowiczow? Jesli tak, jakie wrazenia?
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 06:29   #166
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Hej dziewczyny!
W tym roku chciałabym z TŻtem wyjechac do Egiptu, przełom sierpnia i wrzesnia, najlepiej z last minute. Mogłbyście polecic dobre biuro podróży. My myslimy o TUI ( w zeszłym roku robiliśmy wstępny wywiad), ale ceny sa porażające, więc może jakies tańsze, ale równie solidnie.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:12   #167
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

byl ktos z was moze w el gounie ??
jaki hotel polecacie??
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 08:15   #168
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
W tym roku chciałabym z TŻtem wyjechac do Egiptu, przełom sierpnia i wrzesnia, najlepiej z last minute. Mogłbyście polecic dobre biuro podróży. My myslimy o TUI ( w zeszłym roku robiliśmy wstępny wywiad), ale ceny sa porażające, więc może jakies tańsze, ale równie solidnie.
Bo TUI jest bardzo drogim biurem dlatego ceny są przerażające Za to standard napewno nie będzie niższy niż oferowany w katalogu,raczej podają niższy standard niż jest w rzeczywistości.Najlepiej spisać nazwy hoteli,które oferuje TUI i poszukać po innych biurach,może będzie taniej.ja korzystam z Selectours i jestem zadowolona.W tym roku jadę do Tunezji na 2 tyg za 2,1 tys i w Selectoursie znalazlam ten hotel najtaniej, w innych biurach ceny zaczynaly sie od 2,4 tys az do prawie 3 tys za to samo.
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-08, 22:09   #169
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Bo TUI jest bardzo drogim biurem dlatego ceny są przerażające Za to standard napewno nie będzie niższy niż oferowany w katalogu,raczej podają niższy standard niż jest w rzeczywistości.Najlepiej spisać nazwy hoteli,które oferuje TUI i poszukać po innych biurach,może będzie taniej.ja korzystam z Selectours i jestem zadowolona.W tym roku jadę do Tunezji na 2 tyg za 2,1 tys i w Selectoursie znalazlam ten hotel najtaniej, w innych biurach ceny zaczynaly sie od 2,4 tys az do prawie 3 tys za to samo.
rybkad dzięki za rade, na pewno skorzystamy
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 11:45   #170
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

mam pytanie do osobb ktore byly w egipcie, czy tam sa normalne kontakty i normalny prad czy potrzeba jakies przejsciowki
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 11:46   #171
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

byl ktos z was moze w el gounie??
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 19:06   #172
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Cytat:
Napisane przez asiulek04 Pokaż wiadomość
mam pytanie do osobb ktore byly w egipcie, czy tam sa normalne kontakty i normalny prad czy potrzeba jakies przejsciowki
Jeszcze nie byłam w Egipcie (dopiero sie szykuję), ale mogę Ci powiedzieć że kontakty są normalne ( takie jak w Polsce ) Pytałam w biurze podróży, wyczytałam na forach o Egipcie i na koniec dotarła do mnie taka informacja od znajomych, którzy parokrotnie byli w Egipcie
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:07   #173
asiulek04
Raczkowanie
 
Avatar asiulek04
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 141
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Dzieki za informacje
asiulek04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 17:31   #174
filemonka79
Raczkowanie
 
Avatar filemonka79
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: egipt

ja byłam w Egipcie w październiku, temp. powietrza 35-38 stopni, widoki piękne, wklejam swoje fotki ręcznikowych cudów

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DCP_9800.jpg (81,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCP_9952.jpg (19,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCP_9953.jpg (25,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DCP_9767.jpg (52,7 KB, 69 załadowań)
filemonka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 21:46   #175
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez filemonka79 Pokaż wiadomość
ja byłam w Egipcie w październiku, temp. powietrza 35-38 stopni, widoki piękne, wklejam swoje fotki ręcznikowych cudów

A gdzie kochana bylas?Mozna bylo w tych upalach wytrzymac?Piekne zdjecia!!!!!!!!!!!!!!Pozd rawiam
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-11, 01:01   #176
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Ja byłam w El Gounie w hotelu Panorama Inn, a dokładniej odwiedziłam tam znajomą.
Bardzo ładny hotel, ale samo miasteczko... dla mnie to taka oaza spokoju, odcięta od świata. Dla mnie za spokojnie tam jest.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 09:16   #177
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

Doradźcie mi. Znajomi, którzy też wybierają się do Egiptu doradzili mi żebym wzięła sobie jakiś dmuchany materac <oczywiście nie napompowany> bo tam nie dostane.

Jakoś mi sie wierzyć nie chce, że tam tyle wody< baseny, morze> i nie było by nic, co można by było zakupić do leniuchowania na wodzie

A może coś jest tylko drogie? Jak to jest ?
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 12:42   #178
filemonka79
Raczkowanie
 
Avatar filemonka79
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: egipt

byliśmy w Hurghadzie, 3 lata temu, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócimy. Pozdrawiam
filemonka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-13, 12:50   #179
filemonka79
Raczkowanie
 
Avatar filemonka79
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 32
Dot.: egipt

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Mozna bylo w tych upalach wytrzymac?
Przyznam, że było ciężko się przestawić, przyjechaliśmy na początku października, w tym czasie temperatura w Polsce wynosiła 10 stopni C. Całymi dniami leżeliśmy na plaży, bo nie sposób było chodzić po sklepach w taki upał, dopiero wieczorami ruszaliśmy na podbój Hurghady (sklepiki, bazar). Zaliczyliśmy kilka wycieczek fakultatywnych. Szczerze, to nie wyobrażam sobie jak ludzie spędzają tam urlop w lipcu lub sierpniu, gdzie temp. nie schodzi poniżej 35 stopni C, a odczuwalna jest jak 40 stopni. Rezydentka mówiła nam, że na południu temp. w lipcu i sierpniu sięga 45-50 stopni C. Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
filemonka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-15, 14:14   #180
olunias
Raczkowanie
 
Avatar olunias
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 393
GG do olunias
Dot.: Egipt!!! Cudowny kraj!

ja ze swoim TŻ po długich zastanawianiach sie i pomysłach, zdecydowalismy się jednak na rejs po Nilu. W pierwszym tygodniu będziemy płyneli statkiem i zwiedzali różne atrakcje po drodze, a w drugim tygodnoiu czas na wypoczynek i zabawę w Hurghadzie. Wybralismy sobie hotel Coral Beach, który z tego co czytałam cieszy się dobrymi opiniami (oczywiście z opcją All Inc.).Lecimy we wrześniu a ja już doczekac sie nie mogę.
__________________
lepiej spłonąć niz wyblaknąć..
olunias jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-17 13:13:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.