CZY JESTEM W CIĄŻY? - ZAPYTAJ TUTAJ! Zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 18:58   #151
anuleńka
Rozeznanie
 
Avatar anuleńka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 701
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Jest to mój pierwszy post tutaj. Mam 16 lat. Wiem, że będziecie mi mówić, że to za wcześnie na bliższe kontakty itd. i rozumiem to. Ale przejdźmy do sedna sprawy.

Dwa tygodnie temu w piątek zabawialiśmy się z moją dziewczyną, tzn. ja robiłem jej dobrze paluszkiem, a ona mi ręką. No ale coś mi walnęło do łba (możliwe, że penis się przesunął i dziewczyna nie mogła sobie z tym poradzić) to dotknąłem mojego penisa palcem (palcami?) i trochę tego płynu co jest przed wytryskiem (ejakulacyjny, czy jakoś tak) dostało się na moje palce. Odrazu zmieniłem ręke i tą "brudną" ręką nie dotykałem dziewczyny. Wytarłem to w poduszkę. Po chwili Ona pojechała mi po ambicji, że dzisiaj to chyba oboje nie dojdziemy () to zacząłem robić jej dobrze językiem. No i właśnie. Zapomniałem się wtedy i tą suchą już ręką od tego płynu rozszerzałem jej wargi sromowe. Po jakimś czasie doszła i było ok. Czy mogło dojść do zapłodnienia, gdy moje suche już palce od tego płynu dotknęły jej warg i łechtaczki?

Wiem, że zawaliłem. Zawsze mam w portfelu prezerwatywe (pierwszego razu jeszcz oboje nie mieliśmy) więc nie jestem napalonym nastolatkiem. Ale wtedy przez głupotę się zapomniałem i ...

Co o tym myślicie?
Pozdrawiam.
Nie martw sie.
Minęło trochę czasu i twoja ręka zdąrzyła wyschnąc a plemniki już zginęły
następnym razem bądźcie ostrżniejsi, pozdrawiam.
anuleńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 19:00   #152
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wpadka? ;/

Nic się nie powinno stać, więc spokojnie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 21:17   #153
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Wpadka? ;/

Zgadzam się z dziewczynami

A jak na 16-lat to całkiem do rzeczy potrafisz pisać... Większość Twoich rówieśników nie wie co to łechtaczka
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 21:23   #154
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Wpadka? ;/

Tez się zgadzam, myślę, że możecie spać spokojnie
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:26   #155
Dexter
Przyczajenie
 
Avatar Dexter
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wpadka? ;/

Dzięk wam za dodanie otuchy

Teraz ze zniecierpliwieniem czekamy na okres

A abstrachując, jeśli na palcach byłoby trochę tego płynu i zetnkął on się z wargami sromowymi i łechtaczką, to czy istnieje możliwość, że plemniki dojdą do pochwy? Pytam się z czystej ciekawośći.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. My także mamy nadzieje, że będzie ok. Do usłyszenia.

Pozdrawiam
Dexter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 22:30   #156
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
A abstrachując, jeśli na palcach byłoby trochę tego płynu i zetnkął on się z wargami sromowymi i łechtaczką, to czy istnieje możliwość, że plemniki dojdą do pochwy? Pytam się z czystej ciekawośći.
To raczej malo prawdopodobne, tak jak napisaly dziewczyny - mozecie byc spokojni
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 02:19   #157
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Wpadka? ;/

Aby doszło do zapołdnienia w tym wypadku musiałbyś mieć superplemniki również żeby móc spodziewać się dziecka czasami trzeba sie niezle namęczyc i zapłodnić nas kobiety wcale nie jest tak łatwo jeden plemnik sobie napewno nie poradzić (tymbardziej przeniesiony z placa)
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 06:32   #158
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Wpadka? ;/

hehe znam ten stres kolego pozniej mialem poważniejsze zmartwienia. Radzę sie odpręć i uspokajać dziewczynę. Nie stresujcie sie jeśli okres spóźni się pare dni. u nas raz spoznil sie 13 :/ :O to było coś. juz kupowałem pieluchy. dodam że nie chodziło o zabawę paluszkami
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 08:05   #159
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wpadka? ;/

heh, jesli ona ma tyle lat co ty, to nie chciałabym być na twoim miejscu, jakby was jej ojciec zobaczył
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 08:19   #160
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Wiem, że zawaliłem. Zawsze mam w portfelu prezerwatywe (pierwszego razu jeszcz oboje nie mieliśmy) więc nie jestem napalonym nastolatkiem. Ale wtedy przez głupotę się zapomniałem i ...

Co o tym myślicie?
Pozdrawiam.

hmm... moj tz tez ma zwylke prezerwatywe pod reka ale bywa i to czesto napalony choc do nastolatka mu daleko


Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Dzięk wam za dodanie otuchy

Teraz ze zniecierpliwieniem czekamy na okres

A abstrachując, jeśli na palcach byłoby trochę tego płynu i zetnkął on się z wargami sromowymi i łechtaczką, to czy istnieje możliwość, że plemniki dojdą do pochwy? Pytam się z czystej ciekawośći.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. My także mamy nadzieje, że będzie ok. Do usłyszenia.

Pozdrawiam
bedzie dobrze.. nie stresujcie sie nie potrzebnie..
Dexter czy ty wiesz ile sie czasem trzeba nameczyc zeby bylo malenstwo to nie tak hop siup.. musi byc odpowiedni czas w miesiacu.. no i rozne inne sprzyjajace okolicznosci.. troszke plynu na wardze sromowej ma nikle szanse uczynic ciebie tatusiem
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-19, 11:24   #161
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Wpadka? ;/

Nic nie będzie. Rękę wytarłeś. A żeby zapłodnić kobietę te białe maleństwa muszą dostać się dość głęboko.
Także wszystko oki.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-19, 13:27   #162
Dexter
Przyczajenie
 
Avatar Dexter
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
heh, jesli ona ma tyle lat co ty, to nie chciałabym być na twoim miejscu, jakby was jej ojciec zobaczył
Ale co by zobaczył? Że świntuszymy, czy że jego córka jest w ciąży?
Dexter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 12:44   #163
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Ale co by zobaczył? Że świntuszymy, czy że jego córka jest w ciąży?
ze swintuszycie.
bo jakby byla w ciazy to lepiej pewnie zebys sie "tesciowi" przzez jakis czas na oczy nie pokazywal he he
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 18:07   #164
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 454
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
heh, jesli ona ma tyle lat co ty, to nie chciałabym być na twoim miejscu, jakby was jej ojciec zobaczył
Ale co to ma do rzeczy?
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-12-20 o 18:45 Powód: edit
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 20:50   #165
Dexter
Przyczajenie
 
Avatar Dexter
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wpadka? ;/

Oralnie to ją zaspokajam tylko jak jesteśmy sami w dwójkę w domu

Nasi rodzice zawsze pukają zanim wejdą. Dzięki temu można wyjąć szybko rączke ze spodni partnera/partnerki i udawać jak gdyby nigdy nic się nie stało.

P.S. Dzisiaj moja TŻ dostała okres Dzięki wszystkim za miłe, serdeczne odpowiedzi

Obiecuję, że następnym razem będe bardziej ostrożniejszy
Dexter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-20, 21:21   #166
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Oralnie to ją zaspokajam tylko jak jesteśmy sami w dwójkę w domu

Nasi rodzice zawsze pukają zanim wejdą. Dzięki temu można wyjąć szybko rączke ze spodni partnera/partnerki i udawać jak gdyby nigdy nic się nie stało.

P.S. Dzisiaj moja TŻ dostała okres Dzięki wszystkim za miłe, serdeczne odpowiedzi

Obiecuję, że następnym razem będe bardziej ostrożniejszy
Gratuluje
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:38   #167
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Dexter Pokaż wiadomość
Ale co by zobaczył? Że świntuszymy, czy że jego córka jest w ciąży?
Że świntuszycie. Rodzic postrzega 16-letnią córkę jako dziecko, którym w rzeczywistości jeszcze jest.
Jestem osobą dojrzałą, więc na wasze fascynacje seksem patrze z prspektywy czasu i wieku. Nie chciałabym aby moja córka 16-latka przyprawiała mnie o stresy na temat swojej ewentualnej ciąży. Odpowiedzialnośc za wychowanie i utrzymanie takiego dziecka nie spoczywa bowiem na jego niepełnoletnich rodzicach, tylko na dziadkach. Wiedziałeś o tym?
Uważam, że za seks powinny brac się osoby, którę wiedzą, ze konsekwencją współżycia może być ciąża zgodnie z zasadą, że żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewności. Osoby dorosłe i odpowiedzialne za podejmowane przez siebie decyzje.
Jeśli twoja dziewczyna jednak zajdzie w ciąże - chcesz ja pozbawić możliwości podjęcia studiów czy ukończenia liceum? A ty? Jesteś gotowy utrzymać finansowo rodzinę. Nie? Zwalacie całą odpowiedzialnośc na Bogu ducha winnych, nieswiadomych waszego postępowania rodziców.

Może ci się wydawać, że marudzę, ale w życiu widziałam wiele wpadek, które moim nieodpowiedzialnym kolezankom zepsuły zyciowe plany. Może są szczęśliwymi mamusiami, ale częstwo po rozwodach ze swymi nieprzygotowanymi do ojcostwa partnermi seksualnymi. Albo mimo inteligencji, pracującymi na najniższych stanowiskach, bo przez macierzyństwo nie pokończyły szkół.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 14:49   #168
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Wpadka? ;/

Oj koleżko nie masz się co martwić

Spokojnie
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:30   #169
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wpadka? ;/

Piszę w imieniu mojej koleżanki Ani.Sytuacja podobna jak u kolegi,tyle że miejsce prysznic,nie odbył się stosunek,ale była "zabawa".Dziewczynie spóżnia się okres 15 dni.Czy może być w ciąży??

Pytam,bo bidulka płacze mi prawie co dziennie do słuchawki...
Z góry dziękuje za odpowiedź.
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 17:35   #170
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wpadka? ;/

Rainbow,raczej nic nie powinno być,ale stres robi swoje.ja polecam test ciążowy-ok.10 zł
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:27   #171
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Wpadka? ;/

Dodatkowo,powiedziała mi,że boi się bo nie dość że 15 dni już po terminie to brała prysznic z chłopakiem i zabawiali się,co prawda nie doszło do wytrysku ale mówi,że to co "przed" znalazło się na jej rękach...reszty nie pamięta,czy niechcąco rękoma dotkneła pochwy...

nie wiem co jej powiedzieć...
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:32   #172
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez rainbow ♫ Pokaż wiadomość
nie wiem co jej powiedzieć...


I sądzisz, że my w jakiś magiczny sposób będziemy wiedziały co jej powiedzieć ? Bądź przy niej. I podsuń jej test ciążowy.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 10:51   #173
elektra***
Przyczajenie
 
Avatar elektra***
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 18
Dot.: Wpadka? ;/

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Że świntuszycie. Rodzic postrzega 16-letnią córkę jako dziecko, którym w rzeczywistości jeszcze jest.
Jestem osobą dojrzałą, więc na wasze fascynacje seksem patrze z prspektywy czasu i wieku. Nie chciałabym aby moja córka 16-latka przyprawiała mnie o stresy na temat swojej ewentualnej ciąży. Odpowiedzialnośc za wychowanie i utrzymanie takiego dziecka nie spoczywa bowiem na jego niepełnoletnich rodzicach, tylko na dziadkach. Wiedziałeś o tym?
Uważam, że za seks powinny brac się osoby, którę wiedzą, ze konsekwencją współżycia może być ciąża zgodnie z zasadą, że żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewności. Osoby dorosłe i odpowiedzialne za podejmowane przez siebie decyzje.
Jeśli twoja dziewczyna jednak zajdzie w ciąże - chcesz ja pozbawić możliwości podjęcia studiów czy ukończenia liceum? A ty? Jesteś gotowy utrzymać finansowo rodzinę. Nie? Zwalacie całą odpowiedzialnośc na Bogu ducha winnych, nieswiadomych waszego postępowania rodziców.

Może ci się wydawać, że marudzę, ale w życiu widziałam wiele wpadek, które moim nieodpowiedzialnym kolezankom zepsuły zyciowe plany. Może są szczęśliwymi mamusiami, ale częstwo po rozwodach ze swymi nieprzygotowanymi do ojcostwa partnermi seksualnymi. Albo mimo inteligencji, pracującymi na najniższych stanowiskach, bo przez macierzyństwo nie pokończyły szkół.
ALe kazanie , takie rzeczy to dla nich kazanie z koscila oni maja swoj rozum i nie przetumaczysz im, ani nie nauczysz odpowiedzialnosci... Co do nauki, jak sie bardzo chce to mozna cos osiagnac nawet majac male dziecko. Nie wiem ile masz lat ale podejrzewam ze nie jestes nastolatka wiec szybko zapomnialas teraz dzieci szybciej dojrzewaja i nic ich od tego nie uchroni
elektra*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:41   #174
sylwinek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Czy to mozliwe?

MOze niektorym to pytanie wyda sie glupie, ale jakos strasznie mnie to meczy i schizuje;/ a wiec kochalam sie ze swoim chlopakiem, biore od 2 miesiecy tabletki yasminelle. Seks byl bez dodatkowego zabezpieczenia. Chlopak nie skonczyl we mnie , ale przeciez przed wtryskiem jest jeszcze ten plyn, ktory takze daje ryzyko ciazy;/ Moze to glupie ze wogole mam jakies obawy, no ale mam nawet jesli to byly dni plodne to myslicie ze moge byc w ciazy???;/
sylwinek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:45   #175
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy to mozliwe?

czytalas ulotke????? skoro bierzesz tabletki anty codziennie, nie zapominasz sie to po co ci dodatkowe zabezpieczenie? poza tym biorac tabletki anty nie ma sie dni plodnych poniewaz one hamuja owulacje!
proponuje wglebic sie w temat antykoncepcji i pzreczytac ulotke, poza tym nic nie daje 100% zabezpieczenia i uprawiajac seks musisz liczyc sie z tym ze mozesz ajsc w ciaze.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:53   #176
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Czy to mozliwe?

Spokojnie, wszystko ok, mysle, ze nie masz powodow do obaw. Proponuje zglebic temat antykoncepcji hormonalnej, tego jak dziala i wplywa na orgaznizm, bo pytanie o dni plodne w trakcie przyjmowania tabletek jest jednoznaczne z tym,ze wiedzy na ten temat nie masz niestety zadnej. Powodzenia!
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:30   #177
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez sylwinek21 Pokaż wiadomość
MOze niektorym to pytanie wyda sie glupie, ale jakos strasznie mnie to meczy i schizuje;/ a wiec kochalam sie ze swoim chlopakiem, biore od 2 miesiecy tabletki yasminelle. Seks byl bez dodatkowego zabezpieczenia. Chlopak nie skonczyl we mnie , ale przeciez przed wtryskiem jest jeszcze ten plyn, ktory takze daje ryzyko ciazy;/ Moze to glupie ze wogole mam jakies obawy, no ale mam nawet jesli to byly dni plodne to myslicie ze moge byc w ciazy???;/
popieram dziewczyny...
skoro nie wiesz co bierzesz i po co to moze wcale nie bierz?
albo chociaz przeczytaj ulotke...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:17   #178
sylwinek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Czy to mozliwe?

wiem co biore i czytalam ulotke. a wy skoro nie zmaierzacie udzielic wypowiedzi to wogole sie nie udzielajcie;> bo na nic takie komentarze
sylwinek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:39   #179
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Czy to mozliwe?

Nie ma sie co denerwowac. Kazdy ma czasem jakies watpliowsci - ale biarac tabletki, nie masz sie czym martwic! chyba ze zapomnialas o jakiejs itp.
Zadajac jednka pytanie na forum publiczym musisz sie liczyc z roznymi komentarzami. I jednak radzialabym poczytac ulotke, przejrzec cos na ten temat w necie - chociazby po to, aby nie stresowac sie takimi rzeczami...
pozdrawiam
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:45   #180
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy to mozliwe?

Ja rozumiem ze mozna sie stresowac ciaza czy cos... no ale tabletki anty sa najlepsza forma zabezpieczenia. Skoro o tym nie wiesz to po co je bierzesz? to od Ciebie zalezy czy cchesz jeszcze sotosowac dodatkowa forme zabez. procz tabletek daje ci to jeszcze wieksza pewnsoc ze w ciaze nie zajdziesz. Ale no na Boga dziewczyny rozwala mnie pytanie dziewczyny ktora swiadomie beirze tabletki anty i ktorej lekarz przeciez musial rowniez powiedziec jak one dzialaja itp. gadanie ''czy w dni plodne nawet jesli by byly to czy zajde w ciaze?'' DNI PŁODNYCH NIE MA jak sie bierze tabletki.... ehhh
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.