Maturzyści 2009... :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-17, 12:39   #151
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

swiadectwo ukonczenia liceum sie dostaje. przeciez szkole konczysz w kwietniu i wtedy bodajze tez dostajesz swiadectwo ukonczenia liceum. a jak nie zdasz matury to mozesz probowac ponownie za rok, albo zrezygnowac a amnesti nie ma bo nie ma juz giertycha . ale dziewczyny damy rade i dostaniemy sie na nasze wymarzone kierunki. w koncu trzeba miec pozytywne podejscie do zycia
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 13:30   #152
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Maturzyści 2009... :)

upss.. zawsze myślałam, że bez matury to jakby szkoła średnia nie zdana... w takim bądż razie nie jest tak żle Przynajmniej będe miała jakieś wykształcenie
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:13   #153
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja a ja wlasnie nie wiem czy dobrze rozumiem ten test wahadlowy. ale ja w gimnazjum mialam biegi na wytrzymalosci i u mnie to polegalo, ze przez 30 minut na okraglo sie biegalo. i gdyby to tylko na tym polegalo, to dla mnie spoko a jak pani chciala zrobic cos takiego w liceum to kazda dziewczyna stwierdzila, ze nie da rady i nie wyszlo
Test wahadłowy polega na tym, że biega się od jednego końca sali do drugiego wg tak jakby sygnałów, które słyszysz z magnetofonu. Co jakiś czas te sygnały zaczynają być coraz częstsze a co za tym idzie musisz szybciej biegać. Acha i min. jakie musisz przebiec to 60 długości. Z tego co się orientuję to są naliczane wg tego punkty im więcej tym więcej masz pkt jak dla mnie taki bieg to katorga (ja nie żyłam po tych 61 długościach)
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 17:15   #154
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Test wahadłowy polega na tym, że biega się od jednego końca sali do drugiego wg tak jakby sygnałów, które słyszysz z magnetofonu. Co jakiś czas te sygnały zaczynają być coraz częstsze a co za tym idzie musisz szybciej biegać. Acha i min. jakie musisz przebiec to 60 długości. Z tego co się orientuję to są naliczane wg tego punkty im więcej tym więcej masz pkt jak dla mnie taki bieg to katorga (ja nie żyłam po tych 61 długościach)

to ja pewnie już po 30 bym odpadła ale ze mnie to antysportowe dziecko:P
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:22   #155
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
to ja pewnie już po 30 bym odpadła ale ze mnie to antysportowe dziecko:P

W takim razie to zupełnie tak jak ja. Aczkolwiek na rowerze jeżdżę, tak dla pozbycia się nadmiaru glukozy pochłoniętej podczas wytrwałej nauki, rzecz jasna
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:28   #156
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

oo to teraz mi sie rozjanislo co nieco. dziekuje tak, im wiecej tym dodtakowe punkty. bylam wlasnie teraz na targach w hali i wzielam sobie wlasnie kartke z awf i tam mam przedstawiony caly ten test sprawnosciowy oraz tabelke w jakim czasie co trzeba zrobic i ile sie punktow za to otrzymuje. jak zainteresowana to moge Ci najwyzej to w skrocie opisac na pw.
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 19:34   #157
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez bonifaczka Pokaż wiadomość
W takim razie to zupełnie tak jak ja. Aczkolwiek na rowerze jeżdżę, tak dla pozbycia się nadmiaru glukozy pochłoniętej podczas wytrwałej nauki, rzecz jasna

a u mnie ogranicza się to do przebiegnięcia kilka razy dziennie 5 pięter, jakie mam w szkole i codziennego porannego gonienia autobusu , przeważnie o 5.50
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 20:12   #158
bonifaczka
Raczkowanie
 
Avatar bonifaczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 240
Dot.: Maturzyści 2009... :)

O! No to widzę, że w porównaniu z Tobą to ja całkiem długo śpię - o 5.50 to ja dopiero wstaję... 6.20 już w gonitwie za autobusem
__________________

bonifaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-17, 20:43   #159
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

uroki chodzenia cztery razy w tygodniu na 7 10 i mieszkania w mieście, w którym autobus jedzie co godzinę , mimo ,że do do Poznania mam kawałek, no ale co zrobic już sie przyzwyczaiłam , codziennie o 5 00 walcze z tym żeby wstac czasem się udaje
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-18, 22:11   #160
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Plywok oczywiście byłabym bardzo wdzięczna! Już widziałam bodajrze na stronie awfu te testy jednak jeśli nie sprawiłoby Ci to kłopotu to byłby super

Monian ja sama nie wiem w jaki sposób to przebiegłam..hmm może ten codzienny trening na 4 piętro po kilka razy do mieszkania? hehe :P

Monian i Bonifaczka oj współczuję Wam szczerze dziewczyny- ja do szkoły mam dosłownie niecałe 5 minutek więc mogę spać i spać :P

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2008-03-18 o 22:12 Powód: Cały post napisany ciągle co utrudnia czytanie
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 09:27   #161
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

effectt też mam codzienny trening kilka razy dziennie , tymbardziej ,że zdarzają się lekcje gdzie mam je najpierw w 017 (tak, tak sam dół) a potem nagle w 420 , katorga jak dla mnie . Zawsze wleczemy się na końcu
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 09:43   #162
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
effectt też mam codzienny trening kilka razy dziennie , tymbardziej ,że zdarzają się lekcje gdzie mam je najpierw w 017 (tak, tak sam dół) a potem nagle w 420 , katorga jak dla mnie . Zawsze wleczemy się na końcu
Hehe u mnie w sumie nie jest tak źle, choć chodzę do szkoły która ma yy z 3 piętra [?!]. Najlepsze było bieganie na początku roku szkolnego i szukanie klas (jest to bardzo stara szkoła, mająca pełno zakamarków) np. na ostatnie piętro są dwa osobne wejścia i jak chcesz dojść do sali np. 43 to tymi drugimi schodami tam nie dotrzesz mimo że to teoretycznie jedno piętro przerażające czasem
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:38   #163
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

u mnie tez w sumie troche podobnie , bo np. żeby wejśc na parter z tak zwanych "podziemi" trzeba iśc od lewej storny.
Od prawej biblioteka , a nasza szanowna pani bibliotekarka zleciła dyrektorowi zamurowanie drzwi prowadzących z biblioteki na parter, bo jej sie za dużo "dzieciaków" kręci .

Oprócz tego otwarta jest tylko jedna damska toaleta , gdyż stwierdzono, że nałogowo palimy tam papierosy i chcąc to zakończyc pozostałe 3 toalety są po prostu nieczynne. A ,że jedyna otwarta na samym dole to trochę trzeba się nalatac. Szczególnie ,gdy mamy lekcje na strychu.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:28   #164
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Uu to nieciekawie
Co do palenia to u nas są 2 miejsca do których uczęszczają palacze (na szczęście ja do nich nie należę ) no i oczywiście ostatni kibelek w damskiej. Nauczyciele o tym doskonale wiedzą no ale...
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 08:45   #165
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Maturzyści 2009... :)

a u mnie wszyscy chodza palić za szkoły lub trochę dalej. W każdym bądż razie nie palą w środku

W ogóle dziewczyny powiedzcie mi czy mam szanse dobrze zdać mature z geo na poziomie rozszerzonym, jeżeli w szkole mam podstawę? bo kurcze planowałam rozszerzenie, ale nie wiem czy sie wyrobię... a wy co planujecie zdawać i na jakich rozszerzeniach macie to w szkole?
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 08:53   #166
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

kasiunia0504 jeśli chodzi o R geo to myślę, że byłabyś w stanie ją zdać, ale przede wszystkim musiałabyś się też dużo uczyć sama w domu-bez tego ani rusz. Inaczej chyba to nie byłoby możliwe..bynajmniej byłoby to bardzo trudne do zrealizowania.
Ja planuję zdawać R biologię i to mam teoretycznie w 3 klasie na rozszerzeniu (przyczym tu bardziej chodzi o to że ten przedmiot jest nauczany na tym samym poziomie co w 1 i 2 klasie tyle że jest go o wiele więcej godzin w tyg.). A to dlatego że odpada mi matma, fizyka, geografia, jeden język, PO i historia
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:39   #167
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
a u mnie wszyscy chodza palić za szkoły lub trochę dalej. W każdym bądż razie nie palą w środku

W ogóle dziewczyny powiedzcie mi czy mam szanse dobrze zdać mature z geo na poziomie rozszerzonym, jeżeli w szkole mam podstawę? bo kurcze planowałam rozszerzenie, ale nie wiem czy sie wyrobię... a wy co planujecie zdawać i na jakich rozszerzeniach macie to w szkole?
Myślę, że spokojnie dasz rade - tylko dużo pracy będziesz miała samodzielnej. Też jestem w takiej sytuacji,bo mam podstawę w szkole, a porywam się na rozszerzenie. Lubię geografię i uważam,że to "lubienie i nielubienie" ma tu najwięcej do powiedzenia. Bo jeśli gegre lubisz to ze spokojem będziesz się jej uczyc.

U was też za przyłapanie na paleniu wywalają ze szkoły w trybie natychmiastowym? U mnie wiele osób pożegnało się ze szkołą przez to. I wcale nie palili w samej szkole tylko na przykład dwie ulice dalej za drzewami. Ktoś ich widział i buch...
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:52   #168
angel'ka
Raczkowanie
 
Avatar angel'ka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 288
Dot.: Maturzyści 2009... :)

O wątek dla mnie Aktualnie chodzę do kl. 2, ale to raczej oczywiste, na profil mat-fiz-inf, co chyba jest największym błędem mojego życia...no cóż, jest jak jest. Na maturze zamierzam zdawać: J. polski (podstawowy), angielski( podstawowy), matmę (podstawowa/rozszerzoną) i wos (rozszerzony). Z ta matmą to na razie jeszcze się zastanawiam, bo patrząc na to jak mi poszła próbna matura teraz w drugiej klasie z tego przedmiotu...to szczerze powiedziawszy zaczęłam się wahać... A na jakie studia zamierzam iść? Na dietetykę albo/ i pedagogikę Choć patrząc na moje dotychczasowe życie to...hmm...nie bardzo to widzę
__________________
"Opuścił mnie strach, przespałam zły czas,
Chcę znów kochać, chcę się śmiać
To ostatnia łza"

Walczę o siebie

49-50-51-52
angel'ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 10:56   #169
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

jezeli lubisz przedmiot i sama sie go bedziesz uczyc w domu to masz szanse na zdanie. ja niby od drugiej klasy mam juz wlasnie rozszerzona geografie (wybrany fakultet) i mielismy przed feriami mature probna podstawowa. nikt sie nie przygotowywal a kazdy zdal. a wiec uwazam, ze jezeli masz podstawe normalnie i w domu dosiadziesz to raczej spokojnie zdasz

a co do palenia to u mnie w szkole byla legalna palarnia (dozowlona "tylko" dla osob pelnoletnich), jednak jak ktos sobie tam rozwalil noge przy otweraniu szklanych drzwi z kopa to palarnie zamkneli ;] i teraz wszyscy wychodza poza teren szkoly czyli za bramke, co jest oczywscie zabronione. i z zachowania mam punkty minusowe a wiec za palenie sa odejmowane punkty z zachowania. a zeby jeszcze "utrudnic" wychodzenie palaczom i wagarowiczom to mamy czytnik i czipy przy wejsciu\wyjsciu do szkoly. a i w toaletach sie zdazaja palaczki, ale naszczescie nam toalet nie zamykaja
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 13:13   #170
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Ojj nie nie u nas nie wyrzucają za to ze szkoły :P wywalają najczęściej za akcje na studniówkach albo wycieczkach (chodzi o alkohol). U nas oficjalnie palą zaraz za główną bramą szkoły albo na podwórkach. Raz była dość zabawna sytuacja jak to ludzie mieszkający w blokach porobili palaczom zdjęcia i przysłali je do szkoły dyrektorce ewetualnie mniej rygorystycznym sposobem wypędzenia intruzów jest rzucanie w nich czym popadnie z okien bądź oblewanie ich wodą :P
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-12, 23:29   #171
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Yhm no to dolaczam sie do maturzystek 2009 Planow, co zdaje na maturze, nie zmienilam od 2kl gimnazjum xD A wiec polski i ang podst, wos i his rozszerzona Jak tam dziewczyny przed ostatnimi miesiacami 2kl? :P
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-13, 08:19   #172
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Yhm no to dolaczam sie do maturzystek 2009 Planow, co zdaje na maturze, nie zmienilam od 2kl gimnazjum xD A wiec polski i ang podst, wos i his rozszerzona Jak tam dziewczyny przed ostatnimi miesiacami 2kl? :P
to witamy nowa maturzystke
a odpowiadajac na to pytanie. to powiem tak. narazie zyje tylko tym tygodniem. a wiec dwa sprawdziany do poprawy, dwa do napisania, jedna kartkowka, wypracowanie, bog wie ile tematow do opracowania z lektury (ktora powinnam miec juz przeczytana), jakies zadania na moje rozszerzenia a i jeszcze dwie 18 w tym tygodniu a ja jak zwykle zamiast w ksiazkach to siedze na wizazu
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:26   #173
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Dziewczyny...wita Was maturzystka 2009 Co do matury to mam niezły zamęt w głowie...bo nic mnie nie interesuje.No ale kims w przyszlosci chce byc...
Matura z Wosu odpada bo nei przekonują mnei studia ekonomiczne czy cos w tym stylu..no bo co po podstawowym Wosie mozna robic? Geografia to samo...zresztą jej nie lubie... Chemia odpada...matma tez..wiec została mi Biologia.Juz od dawna miałam ją w planach..no ale nei jestem w niej dobra,duzo lekcji nam przepadło...a samej uczyc sie nei dam rady bo jestem leniem.i co tu robić?
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-17, 21:41   #174
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Też się dołączam!

Marzy mi się medycyna, wiec czekalaby mnie matura z bioli, chemii i fizyki,ale ze jestemna jezykowo/humanistycznym profilu to raczej nie mam szans na rozszerzenie tych rzech przedmiotow No wiec na 100% biologia i mysle jeszcze nad fizyka (mam nadzieje,ze ktos mnie od tegoo dwiedzie)... rozszerzone ^^ polski podstaowy i angielski a jaki poziom to jeszcze niewiem.

A co do palarni, to u mnie wszkole jest tzw. ALEJKA za rogiem i tamspotykaja sie wszyscy palacze A tydzien ten to bedzie calkowity luz, tylko dwie kartkowki, no ewentualnie jeszcze jakies niezapowiedziane.
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 06:24   #175
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

A u mnie będzie ciężko przez 2 tyg. bo byłam chora dość długo i nie pozaliczałam sprawdzianów czeka mnie m.in. spr z Lalki, której nie przeczytałam
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:32   #176
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A u mnie będzie ciężko przez 2 tyg. bo byłam chora dość długo i nie pozaliczałam sprawdzianów czeka mnie m.in. spr z Lalki, której nie przeczytałam
ja jak zwykle w porownaniu z innymi szkolami jest do przodu z materialem i juz jestem po lalce. a teraz jestem wlasnie w trakcie zbrodni i kary
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:54   #177
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja jak zwykle w porownaniu z innymi szkolami jest do przodu z materialem i juz jestem po lalce. a teraz jestem wlasnie w trakcie zbrodni i kary
Nie no my też jesteśmy właśnie na Zbrodni i karze-zaczynamy ją ale ja mam do napisania poprostu zaległy spr bo byłam długo chora i muszę teraz wszystko ponadrabiać
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:06   #178
Neverlandx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 69
Dot.: Maturzyści 2009... :)

A my Zbrodnie i Kare przerobilismy wpierwszej klasie. Lalka byla niedawno. Teraz fragmenty Nad Niemnem, a od przyszlego tygodnia Potop Lektura na lekturze
Neverlandx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:29   #179
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Maturzyści 2009... :)

szczerze współczuje ja juz jestem kilka lat po maturze i ciesze sie ze mam to juz za soba.. następne egzaminy beda gorsze.. ale wszystkim powodzonka
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:56   #180
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Maturzyści 2009... :)

Cytat:
Napisane przez Neverlandx Pokaż wiadomość
A my Zbrodnie i Kare przerobilismy wpierwszej klasie. Lalka byla niedawno. Teraz fragmenty Nad Niemnem, a od przyszlego tygodnia Potop Lektura na lekturze
gdybym nie miala tylu przedmiotow do poprawy, czytalabym na biezaco,bo uwielbiam ksiazki...jednak zwyczajnie nie wyrabiam, a obiecalam sobie, ze do poniedzialku przeczytam "zbrodnie i kare". :/ w tym tygodniu zaczynamy "lalke". ja chyba bede czytac lektury w wakacje...czy zdaje ktoras z was rozszerzony polski? przygotowujecie sie jakos?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.