Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 15:10   #151
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A ja wlaśnie biorę 3 opakowanie. Ani po pierwszym ani po drugim nie dostałam krwawienia w przerwie Zrobilam test i zaczelam kolejne opakowanie. Czy Yasminelle nie są dla mnie, czy jest jeszcze szansa, że krwawienie zacznie się pojawiać?
Tabletki biore od 9 lat z przerwą na ciążę i jakoś nigdy nie miałam takich rewelacji
byasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:57   #152
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
A ja wlaśnie biorę 3 opakowanie. Ani po pierwszym ani po drugim nie dostałam krwawienia w przerwie Zrobilam test i zaczelam kolejne opakowanie. Czy Yasminelle nie są dla mnie, czy jest jeszcze szansa, że krwawienie zacznie się pojawiać?
Tabletki biore od 9 lat z przerwą na ciążę i jakoś nigdy nie miałam takich rewelacji
a nie bylas u ginekologa?
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 16:23   #153
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dokladnie... w ulotce jest napisane, ze krwawienie moze nie wystapic w przerwie, ale nie jest nic wspomniane, ze wogole moze sie nie pojawiac przez kilka miesiecy... ja na Twoim miejscu juz przy pierwszym braku krwawienia udala sie do ginekologa, byasia.
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 18:51   #154
cresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Bardzo proszę o odpowiedź!!!!

Ja mam takie pytanie i bardzo was prosze o odpowiedź ponieważ niewiem czy wszystko ze mna ok. a wiec chodzi o te ze biore Yasminelle gdzies od ponad roku bardzo i sluza dobrze sie po nich czuje i generalnie wszystko ok ale no wlasnie jest pewne "ale" za ponad tydzien konczy mi sie opakowanie a ja dostalam krwawienia ktore trwa juz drugi dzień... Warto dodać ze nigdy nie pominelam zadnej tabletki, nie zapomnilm przyjac ani nie przyjelam za pozno, wiec prosze powiedzcie mi czy to normalne i czym to moze byc spowodowane bardzo bardzo bardzo prosze o odpowiedź!!:con fused:
cresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:09   #155
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Bardzo proszę o odpowiedź!!!!

Może przestały Ci służyc? To ja po prawie roku brania nie dostałam raz krwawienia;p ale był lament
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:22   #156
cresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Ale chyba możliwość ze zaszłam w ciąże sie wyklucza jak myslisz? Ostanio mielismy przerwe z mym ukochanym ponieważ on musiał wyjchać na jakiś czas wiec około 3 tygodnie postu było... Zaraz jak tylko przestanę krwawić pójdę do ginekologa. Tylko powiedz mi czy w takim bądź razie mam sie czym martwić?? czy to tylko jest kwestia tabletek i tego ze wlaśnie mogły mi przestać służyć? Bardzo prosze o odp.
cresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:02   #157
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

witam, już wkrótce będę kolejną Yasminelle'anką w związku z tym mam dwa pytania

1. czy biorąc tablety antykoncepcyjne można pić alkohol?

2. większość z was wspominała, że po tym jak zaczęłyście brać Yasminelle wystąpiły jakieś skutki uboczne typu migreny, depresje, tycie itp... a możecie zdradzić jak to było z waszym zdrowiem przed braniem tabletek? np, czy miałyście tendencje do tycia i tabletki 'pomogły' wam jeszcze trochę przytyć, czy może nigdy nie miałyście problemów z wagą a po tabletkach macie?

ciekawość mnie naszła bo jakoś tak denerwuję się przed pierwszymi tabletkami
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 19:05   #158
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez natka88 Pokaż wiadomość
witam, już wkrótce będę kolejną Yasminelle'anką w związku z tym mam dwa pytania

1. czy biorąc tablety antykoncepcyjne można pić alkohol?

2. większość z was wspominała, że po tym jak zaczęłyście brać Yasminelle wystąpiły jakieś skutki uboczne typu migreny, depresje, tycie itp... a możecie zdradzić jak to było z waszym zdrowiem przed braniem tabletek? np, czy miałyście tendencje do tycia i tabletki 'pomogły' wam jeszcze trochę przytyć, czy może nigdy nie miałyście problemów z wagą a po tabletkach macie?

ciekawość mnie naszła bo jakoś tak denerwuję się przed pierwszymi tabletkami
tak, mozna pic alkohol a co do 2 to jest to sprawa indywidualna
ja np na Y nie przytylam a na innych tabl w 2 iesiace przybylo mi 6kg wiec kazda dziewczyna da Ci inna odpowiedz
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:35   #159
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez natka88 Pokaż wiadomość
witam, już wkrótce będę kolejną Yasminelle'anką w związku z tym mam dwa pytania

1. czy biorąc tablety antykoncepcyjne można pić alkohol?

2. większość z was wspominała, że po tym jak zaczęłyście brać Yasminelle wystąpiły jakieś skutki uboczne typu migreny, depresje, tycie itp... a możecie zdradzić jak to było z waszym zdrowiem przed braniem tabletek? np, czy miałyście tendencje do tycia i tabletki 'pomogły' wam jeszcze trochę przytyć, czy może nigdy nie miałyście problemów z wagą a po tabletkach macie?

ciekawość mnie naszła bo jakoś tak denerwuję się przed pierwszymi tabletkami
1. tak
2. moje zdrowie bylo ok, mialam tendencje do tycia ale zwykle przy takim trybie zycia przybywalo mi max. 2-3 kg [aczkolwiek pilnowalam sie, bo jak tylko cos pofolguje, to odrazu tyje], nadal sie pilnuje, chociaz po tabletkach apetyt u mnei bardzo wzrosl i mimo staran przybylo mi 8kg

a ja wlasnie pierwszy raz lacze opakowania i mam nadzieje, ze obedzie sie bez plamien
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 20:06   #160
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dziękuję za odpowiedzi
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 23:00   #161
cresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Naprawde bardzo was prosze o odpowiedź na mojego poprzedniego posta który znajduje sie troche wyzej... Bede bardzo wdzieczna.
Dziewczyny pomóżcie!!!
cresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 23:12   #162
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez cresa Pokaż wiadomość
Ale chyba możliwość ze zaszłam w ciąże sie wyklucza jak myslisz? Ostanio mielismy przerwe z mym ukochanym ponieważ on musiał wyjchać na jakiś czas wiec około 3 tygodnie postu było... Zaraz jak tylko przestanę krwawić pójdę do ginekologa. Tylko powiedz mi czy w takim bądź razie mam sie czym martwić?? czy to tylko jest kwestia tabletek i tego ze wlaśnie mogły mi przestać służyć? Bardzo prosze o odp.
jeśli to jednorazowe plamienie (tzn jesli w next opakowaniu sie nie powtórzy) to raczej bym sie nie przejmowala
jesli jednak za miesiac zaobserwujesz to samo-zglos sie do lekarza
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 10:14   #163
cresa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Bardzo dziękuje za odp.) Odrazu mi lepiej
cresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:10   #164
eska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 69
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Biore yasminelle od 7 miesiecy. Przez ostatnie dwa miesiace dziwnie sie czuje. Mam mdlosci, boli mnie glowa. Nie mam ochoty na sex. Miesiaczki prawidlowe, ostatnio tylko dostalam 21 dnia a nie w czasie przerwy. Myslicie ze to ma jakis zwiazek z tabletkami?
eska1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 12:17   #165
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez eska1 Pokaż wiadomość
Biore yasminelle od 7 miesiecy. Przez ostatnie dwa miesiace dziwnie sie czuje. Mam mdlosci, boli mnie glowa. Nie mam ochoty na sex. Miesiaczki prawidlowe, ostatnio tylko dostalam 21 dnia a nie w czasie przerwy. Myslicie ze to ma jakis zwiazek z tabletkami?
możliwe, że te tabletki przestają Ci służyć - może skonsultuj to z ginekologiem?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 18:29   #166
kikunia23
Raczkowanie
 
Avatar kikunia23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

od 6 miesiecy biore yasmin, na poczatku wszystko bylo oki, zadnych efektów ubocznych niepożądanych itd...od jakiegoś czasu...dzień w dzień straszne bóle głowy prowadzące do mdłości, powodujące ból oczu,jak np lezę na łóżku i coś sobie tam czytam i wstaję w oczach robi mi się ciemno ;/ to po chwili przechodzi i jest wszsytko normalnie ale zaczyna mnie to martwić. Wcześniej zrzucałam wszystko na stres związany z egzaminami i wrześniowymi poprawkami na studiach, ale to chyba przyczyna sa tabletki bo wcześniej tak nie miałam (a w ostatniej przerwie wszystko też było normalnie, żadnych bolów głowy itd).. miała może któraś z was podobnie?chyba wybiore opakowanie do końca i rezygnuje raz na zawsze z tabletek....szkoda się zatruwać i niszczyć sobie chyba organizm
kikunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 21:21   #167
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunia23 Pokaż wiadomość
od 6 miesiecy biore yasmin, na poczatku wszystko bylo oki, zadnych efektów ubocznych niepożądanych itd...od jakiegoś czasu...dzień w dzień straszne bóle głowy prowadzące do mdłości, powodujące ból oczu,jak np lezę na łóżku i coś sobie tam czytam i wstaję w oczach robi mi się ciemno ;/ to po chwili przechodzi i jest wszsytko normalnie ale zaczyna mnie to martwić. Wcześniej zrzucałam wszystko na stres związany z egzaminami i wrześniowymi poprawkami na studiach, ale to chyba przyczyna sa tabletki bo wcześniej tak nie miałam (a w ostatniej przerwie wszystko też było normalnie, żadnych bolów głowy itd).. miała może któraś z was podobnie?chyba wybiore opakowanie do końca i rezygnuje raz na zawsze z tabletek....szkoda się zatruwać i niszczyć sobie chyba organizm
powinnaś się wybrać do lekarza
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:17   #168
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dołączam sie do watku gdyz od poczatku paz zaczne rowniez brac te tab. pzreczytalam wsztyskie posty z tego i poprzedniego watku jestem mistrzem

do tej pory bralam cilest. wszystko bylo ok ale poprosilam gina o jakies nowsze tabletki cilest mimo wszystko mial duzo hormonow mam 2 pytania:

(pierwsze glupie strasznie glupie ale...) czy to ze Y ma mniejsza zawartosc hormonow niz inne tab moze wplywac na to ze moga te tabletki byc mniej skuteczne niz inne?
mnie sie wydaje ze chyba nie bo chyba wiedza co robia, ale w jednym watku ktos napisal ze to ze maja malo hormonow to sprawa indywidualna bo nie na wszystkich moga dzialac

i drugie co z piersiami? bardzo malo z was wspomnialo o tym ze urosły albo chociaz sie ujedrniły...

bede wdzieczna za odpowiedz. mam nadzieje ze cena tych tab swiadczy o ich standardzie u mnie w aptekach 45zł, inna 38 zł . ale jestem zdania ze na zdrowiu sie nie oszczedza
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:20   #169
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
dołączam sie do watku gdyz od poczatku paz zaczne rowniez brac te tab. pzreczytalam wsztyskie posty z tego i poprzedniego watku jestem mistrzem

do tej pory bralam cilest. wszystko bylo ok ale poprosilam gina o jakies nowsze tabletki cilest mimo wszystko mial duzo hormonow mam 2 pytania:

(pierwsze glupie strasznie glupie ale...) czy to ze Y ma mniejsza zawartosc hormonow niz inne tab moze wplywac na to ze moga te tabletki byc mniej skuteczne niz inne?
mnie sie wydaje ze chyba nie bo chyba wiedza co robia, ale w jednym watku ktos napisal ze to ze maja malo hormonow to sprawa indywidualna bo nie na wszystkich moga dzialac

i drugie co z piersiami? bardzo malo z was wspomnialo o tym ze urosły albo chociaz sie ujedrniły...

bede wdzieczna za odpowiedz. mam nadzieje ze cena tych tab swiadczy o ich standardzie u mnie w aptekach 45zł, inna 38 zł . ale jestem zdania ze na zdrowiu sie nie oszczedza
zawartość hormonoów nie ma wpływu na skuteczność także bez obaw
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 11:24   #170
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
dołączam sie do watku gdyz od poczatku paz zaczne rowniez brac te tab. pzreczytalam wsztyskie posty z tego i poprzedniego watku jestem mistrzem

do tej pory bralam cilest. wszystko bylo ok ale poprosilam gina o jakies nowsze tabletki cilest mimo wszystko mial duzo hormonow mam 2 pytania:

(pierwsze glupie strasznie glupie ale...) czy to ze Y ma mniejsza zawartosc hormonow niz inne tab moze wplywac na to ze moga te tabletki byc mniej skuteczne niz inne?
mnie sie wydaje ze chyba nie bo chyba wiedza co robia, ale w jednym watku ktos napisal ze to ze maja malo hormonow to sprawa indywidualna bo nie na wszystkich moga dzialac

i drugie co z piersiami? bardzo malo z was wspomnialo o tym ze urosły albo chociaz sie ujedrniły...

bede wdzieczna za odpowiedz. mam nadzieje ze cena tych tab swiadczy o ich standardzie u mnie w aptekach 45zł, inna 38 zł . ale jestem zdania ze na zdrowiu sie nie oszczedza
to jest, tak jak napisała marwari - wszystkie tabletki zabezpieczają tak samo, ale np dla kogoś yasminelle mogą być za słabe - wtedy nie trzymają one cyklu i występują plamienia w trakcie cyklu tabletkowego - ale to nie znaczy ze zabezpieczenie spada

co do piersi - mi urosly, ujedrnily sie.. no ale to sprawa indywidualna
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 13:42   #171
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

dziekowac dziekowac jestem raczej mala i bardzo drobnej budowy wiec mam nadzieje ze bedzie bez przeszkod. jak juz cos wiecej bede mogla powiedziec na pewno podziele sie moja opinia . pozdrawiam
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:58   #172
Flamenco88
Raczkowanie
 
Avatar Flamenco88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 112
Send a message via Skype™ to Flamenco88
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

A ja mam problem bo skończyłam teraz 2 opakowanie i nie pojawiło mi sie krwawienie (3 dzień bez tabsów.) no i sie denerwuje... Czy to normalne?
__________________
Pozdrawiam, Flamenco88!
Flamenco88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:21   #173
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez Flamenco88 Pokaż wiadomość
A ja mam problem bo skończyłam teraz 2 opakowanie i nie pojawiło mi sie krwawienie (3 dzień bez tabsów.) no i sie denerwuje... Czy to normalne?
echh temat był wałkowany kilka postów wyżej. Krwawienie z odstawienia ma się pojawić w ciągu 7-dniowej przerwy....mniej więcej tego samego dnia ale to nie zanczy ze zawsze tego smaego dnia...Poza tym w ulotce jest napisane, ze krwawienie moze sie nie pojawic-jesli nie zapomnialo sie zadnej tabletki, nie bylo wymiotow, biegunki,antybiotykow itp to normalnie zaczynamy nowe opakowanie. jesli si enie pojawi w 2 kolejnych przerwach to trzeba do lekarza isc... Nie wiem czym się martwisz skoro dopiero masz 3 dzien przerwy...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:52   #174
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez neska22 Pokaż wiadomość
echh temat był wałkowany kilka postów wyżej. Krwawienie z odstawienia ma się pojawić w ciągu 7-dniowej przerwy....mniej więcej tego samego dnia ale to nie zanczy ze zawsze tego smaego dnia...Poza tym w ulotce jest napisane, ze krwawienie moze sie nie pojawic-jesli nie zapomnialo sie zadnej tabletki, nie bylo wymiotow, biegunki,antybiotykow itp to normalnie zaczynamy nowe opakowanie. jesli si enie pojawi w 2 kolejnych przerwach to trzeba do lekarza isc... Nie wiem czym się martwisz skoro dopiero masz 3 dzien przerwy...
dokładnie tak
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:58   #175
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Niedlugo dolacze do was, tylko czekam na @ narazie kupilam dwa opakowania, przy przyplywie gotowki wykupie pozostale. U mnie te tabletki kosztuja 35 zl.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:00   #176
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Niedlugo dolacze do was, tylko czekam na @ narazie kupilam dwa opakowania, przy przyplywie gotowki wykupie pozostale. U mnie te tabletki kosztuja 35 zl.

to sie ciesz ze tak malo
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:11   #177
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

no i zapomnialam o tabletce:/ na szczescie z 3tygodnia wiec polacze 2opakowania- powinno byc ok
czy mam sie teraz dodatkowo zabezpieczac?

co do ceny to jak pierwszy raz kupowalam zaplacilam 42zl ale znalazlam apteke w ktorej sa po 34
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:19   #178
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
no i zapomnialam o tabletce:/ na szczescie z 3tygodnia wiec polacze 2opakowania- powinno byc ok
czy mam sie teraz dodatkowo zabezpieczac?

co do ceny to jak pierwszy raz kupowalam zaplacilam 42zl ale znalazlam apteke w ktorej sa po 34
no jeśli połączysz opakowania-czyli postąpisz według ulotki- to nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:50   #179
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
no jeśli połączysz opakowania-czyli postąpisz według ulotki- to nie musisz sie dodatkowo zabezpieczac
tak myslalam ale wolalam upewnic bo ulotce nic na ten temat nie bylo

w ogole ktoras z Was miala taka sytuacje?
tabl biore o 20 ale przespalam bo zle sie czulam i poprostu wylecialo mi z glowy ze nie bralam i dopiero dzis po 12 wzielam

yhhh
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:52   #180
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
tak myslalam ale wolalam upewnic bo ulotce nic na ten temat nie bylo

w ogole ktoras z Was miala taka sytuacje?
tabl biore o 20 ale przespalam bo zle sie czulam i poprostu wylecialo mi z glowy ze nie bralam i dopiero dzis po 12 wzielam

yhhh
jak to nic w ulotce nie ma? w mojej jest.. na stronie yasminelle również


  • Pominięto jedną tabletkę w tygodniu 3.
Są dwie możliwości do wyboru:
  1. Przyjąć pominiętą tabletkę, tak szybko jak to możliwe, nawet jeżeli oznacza to, że przyjmie się dwie tabletki na raz. Tabletki znowu należy przyjmować o zwykłej porze. Zamiast okresu wolnego od tabletek, należy przejść od razu do następnego blistra.

    Najprawdopodobniej, miesiączka (krwawienie z odstawienia) wystąpi pod koniec drugiego blistra, ale może wystąpić także plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe podczas przyjmowania drugiego blistra.
  2. Można też przerwać przyjmowanie tabletek z blistra i przejść bezpośrednio do 7-dniowego okresu bez tabletek (zanotować dzień, w którym zapomniało się przyjąć tabletkę). Jeżeli chce się rozpocząć nowy blister w swoim ustalonym dniu rozpoczynającym, okres bez tabletek można skrócić do mniej niż 7 dni.
Jeżeli postępuje się według jednego z tych zaleceń, ochrona przed ciążą będzie zachowana.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.