JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-09, 21:37   #151
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

widze ze sporo dziewczyn ma taki problem jak ja;/ to niszczy od srodka a i na zewnatrz widac zmiany, bede do was zagladlac to moze w koncu mi sie uda, bo dzisiaj tez poległam 3majcie sie
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:45   #152
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Obzarstwo

ja najbardziej nie moge powstrzymac sie od jedzenia slodyczy czekolada, batony itp., ostatnio mialam jakies napady na jedzenie wszystkiego, duzo i pozno az mnie brzuch bolal a pozniej co; wyrzuty - jak zwykle ja codziennie mam wyrzuty ze nie potrafie sie kontrolowac raz jem wszystko a raz nic to trwa od tamtych wakacji:/, ale teraz mam spokojny okres tzn. malo jem, chce udowodnic sobie ze moge siebie kontrolowac, bo moge.....chce wkoncu schudnac i czuc sie dobrze sama ze soba.....
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-09, 21:59   #153
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

tez chce znowu nauczyc sie kontrolowac sama siebie bo wlasnie mecze sie z tym od tamtych wakacji kiedy tak super wygladalam i chce tak znowu!! i wiem ze mi sie w koncu uda i ze naucze sie jesc tylko ile potrzeba a nie z nudow itd
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 12:21   #154
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

na pewno zeby sie udalo trzeba duuuuuuuzo zamozaparcia (odkrywcze, wiem) ja teraz np robie tak ze jak juz mam ochote sie nazrec chamsko poprostu wychodze z domu... niewazne ktora to godzina i chodze na okolo bloku... zobaczymy na jak dlugo pomoze- mam nadzieje ze na zawsze
glowy do gory na pewno sie uda
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 18:19   #155
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Obzarstwo

Ja już nie mam siłydzisia j mialam napad tak wielki ,że nie mam sily sie ruszac do tej porynie chce mi sie zyc poprostu stracilam nadzieje na wszystko.Nażarłam sie tak duzo napewno z 10000kcal bylo jak nie wiecej nie zlicze nawet tego co zjadłamposzlo dosłownie wszystkoja niewiem co robic ..
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 19:31   #156
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Obzarstwo

a powiedz mi, co czułaś przed napadem? może następnym razem, kiedy TO poczujesz, postarasz się wyjść z domu, zająć się czymś innym?? wiem że łatwo powiedzieć, ale innej rady nie ma a co jadłaś w ciągu dnia?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 20:14   #157
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
a powiedz mi, co czułaś przed napadem? może następnym razem, kiedy TO poczujesz, postarasz się wyjść z domu, zająć się czymś innym?? wiem że łatwo powiedzieć, ale innej rady nie ma a co jadłaś w ciągu dnia?
Nic..czulam obrzydzenie i nienawisc do siebie..nic w sobie nie lubie nie mam na nic ochotytyle zjadłam,że poprostu juz nawet nie mam nadzieji że kiedys sie uda żadnej..w ciągu dnia jadłam normalnie..przytylam juz 5 kg i nie mieszcze sie w zadne ciuchyco mam robic ja juz nieweim
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-10, 20:53   #158
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Jak czytam to, to jakbym czytala o sobie. To jest bardzo trudne wiem! Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna udalo mi sie zjesc to co postanowilam wczesniej, utrzymalam diete. I wierze ze jutro tez mi sie uda. Ja spisuje sobie rano lub dzien wczesniej co bede jadla danego dnia, to tez pomaga.
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-10, 21:39   #159
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez nothingirl Pokaż wiadomość
Nic..czulam obrzydzenie i nienawisc do siebie..nic w sobie nie lubie nie mam na nic ochotytyle zjadłam,że poprostu juz nawet nie mam nadzieji że kiedys sie uda żadnej..w ciągu dnia jadłam normalnie..przytylam juz 5 kg i nie mieszcze sie w zadne ciuchyco mam robic ja juz nieweim
wiem ze to male pocieszenie ale tez wiele razy sie tak czulam, ze nie moglam patrzec w lusterko a dalej jadlam i jadlam i jadlam... jutro tez jest dzien i jutro zaczniesz znowu walczyc (wiem wiem ze juz sto razy probowalas ale moze za sto pierwszym sie uda????) zobaczysz dasz rade tylko uwierz w siebie... ja dzien 2 bez

Cytat:
Napisane przez NoFood Pokaż wiadomość
Jak czytam to, to jakbym czytala o sobie. To jest bardzo trudne wiem! Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna udalo mi sie zjesc to co postanowilam wczesniej, utrzymalam diete. I wierze ze jutro tez mi sie uda. Ja spisuje sobie rano lub dzien wczesniej co bede jadla danego dnia, to tez pomaga.
tez tak robilam z tym spisywaniem ale mi jakos niespecjalnie pomagalo tzn bylo ok do napadu, potem kreslilam zaczynalam od nowa i tak w kolko ale wiadomo na kazdego dziala co innego wiec wierze ze Ci sie uda
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:11   #160
nothingirl
Raczkowanie
 
Avatar nothingirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: Obzarstwo

Hej..jak wam idzie dziewczyny?Mi jak narazie ok..nie zapeszam ale przynajmniej nie mam napadów no i jakoś bez słodyczy wytrzymuje a to naważniejszechcialabym schudnąc jakies 4 kg ale jakos narazie probuje poprostu utrzymac jako tako diete i wyjsc na prostą a w wakacje pewnie zajmne się taką dosłowną R i popracuje nad sylwetkąjade w koncu na oboz fitness wiec mam nadzieje że bedzie ok
Trzymajcie sie
nothingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:21   #161
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez nothingirl Pokaż wiadomość
Hej..jak wam idzie dziewczyny?Mi jak narazie ok..nie zapeszam ale przynajmniej nie mam napadów no i jakoś bez słodyczy wytrzymuje a to naważniejszechcialabym schudnąc jakies 4 kg ale jakos narazie probuje poprostu utrzymac jako tako diete i wyjsc na prostą a w wakacje pewnie zajmne się taką dosłowną R i popracuje nad sylwetkąjade w koncu na oboz fitness wiec mam nadzieje że bedzie ok
Trzymajcie sie
no nareszcie optymistycznie a u mnie raz lepiej raz gorzej ... dzis akurat lepiej mam nadzieje ze w koncu sie uda
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 15:34   #162
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Wszyscy mówią do nas: "to nie kg są twoim problem to siedzi w twojej głowie". Ja jednak wiem, że byłabym niestety szczęśliwsza gdybym schudła te kilka kg NAPRAWDE!! Która z was też tak uważa i w obecnym stanie nie potrafi siebie zaakceptować. I nie może na siebie patrzeć, kiedy po kilku dniach diety znowu skusi się na coś i ... dieta od nowa. Mnie to męczy, a jednak nie umiem się poddać, chcę walczyć o tą wymarzoną wagę.
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 15:36   #163
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez NoFood Pokaż wiadomość
Wszyscy mówią do nas: "to nie kg są twoim problem to siedzi w twojej głowie". Ja jednak wiem, że byłabym niestety szczęśliwsza gdybym schudła te kilka kg NAPRAWDE!!
A powiedz mi, co w Twoim życiu zmieniłoby się na lepsze, gdybyś była szczuplejsza o kilka kilogramów? Konkretnie.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 15:52   #164
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Nie akceptuje siebie i tyle! Mam tego juz dosyc. Mecze sie z tymi kilkoma kg juz od roku.
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 16:46   #165
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

ja mam tak ze tylko po napadzie nienawidze siebie i nie moge patrzec w lusterko- poza tym wlasciwie zaakceptowalam siebie... wiadomo moglabym byc szczuplejsza ale tak samo moglabym miec mniejszy nos wieksze usta itp... a ze to siedzi w glowie i wydaje nam sie ze 2 kg mniej rozwiaze wszystkie problemy to niestety tak juz jest... jakos trzeba z tym walczyc ...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:02   #166
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

No wlasnie napady =// Dziewczyny, jak czesto je macie?? Jak zapobiegacie?? Może udalo sie komus z tego wyleczyc?? Bo ja mam tego dosyc. POMOCY!!!
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:57   #167
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

jak czesto? praktycznie codziennie- zazwyczaj wieczorem... kilka razy zdarzylo sie popoludniu jak wiedzialam ze nie bedzie mnie wieczorem w domu... dni bez napadow to najczesciej takie w ktorych mam mase zajec albo jestem z tz... pomaga jak wychodze na spacer ale zadko.. chyba trzeba zmienic nastawienie psychiczne bo im bardziej chce sie tego pozbyc tym czesciej o tym mysle i tym czesciej mam napady jednak caly czas mam nadzieje ze mi sie uda...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:03   #168
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Ojejku = ( to strasznie czesto !!!
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:18   #169
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez NoFood Pokaż wiadomość
Ojejku = ( to strasznie czesto !!!
czesto czesto.... sama nie wiem jakim cudem tak wygladam (w sensie nie jestem strasznie gruba)... najgorsze jest to ze po napadach jak juz dalam rade sie ruszac cwiczylam zeby "spalic" ale wiadomo ze to tak nie dziala... jak narazie kilka ostatnich dni bez napadow... tylko mysle ze to dlatego ze malo jestem w domu i nie mam czasu myslec o tym... mam nadzieje ze bedzie tak dalej
a Ty jak czesto masz napady? i w ogole jak Ci idzie?
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 20:48   #170
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

W weekendy=// i ostatnio szło mi bardzo dobrze ale teraz okres i wszystko przepadlo. Znowu nie moge na siebie patrzec i znowu wszystko od nowa. . . znowu znowu znowu przegralam = ( Trzymam kciuki !!!
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 20:53   #171
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Obzarstwo

Dokładnie, to leży w psychice...ja zajadam brak wiary w siebie, niska samoocenę, samotność i tęsknotę za TŻ...żal zaczynam czuć obrzydzenie do siebie...
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:13   #172
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez NoFood Pokaż wiadomość
W weekendy=// i ostatnio szło mi bardzo dobrze ale teraz okres i wszystko przepadlo. Znowu nie moge na siebie patrzec i znowu wszystko od nowa. . . znowu znowu znowu przegralam = ( Trzymam kciuki !!!
hmmm sskoro piszesz, że w weekendy, to może to nie są napady tylko zwyczajnie więcej jesz - jak każdy wtedy?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:01   #173
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Niestety sa to napady;/ szkoda gadac....
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:05   #174
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez NoFood Pokaż wiadomość
W weekendy=// i ostatnio szło mi bardzo dobrze ale teraz okres i wszystko przepadlo. Znowu nie moge na siebie patrzec i znowu wszystko od nowa. . . znowu znowu znowu przegralam = ( Trzymam kciuki !!!
dzieki.. kolejny dzien na plus moze zjadlam ciut wiecej niz planowalam ale nie byl to taki napad tylko poprostu kanapke wiecej [;

a w weekendy hmm ja bym chciala "tylko" tak miec.. domyslam sie ze dla Ciebie to i tak duzy problem ale pomysl o tym ze uda Ci sie to pokonac i planuj sobie weekendy tak zebys nie miala dostepu do lodowki (mi tudno codziennie przebywac poza domem czy cos bo mam sesje i jestem skazana na pokoj i ksiazki :/ ) powodzenia i sie nie zniechecaj na pewno dasz rade
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:09   #175
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Dokładnie, to leży w psychice...ja zajadam brak wiary w siebie, niska samoocenę, samotność i tęsknotę za TŻ...żal zaczynam czuć obrzydzenie do siebie...
u mnie sie tak wlasnie zaczelo... ale obzeralam sie raz na jakis czas... sama nie wiem kiedy zaczelam robic to codziennie i jak w ogole moglam do tego dopuscic wiec wez sie w garsc i spojrz na siebie innym okiem bo na pewno masz duzo zalet ktorych sama nie dostrzegasz!
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:29   #176
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Unhappy Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
u mnie sie tak wlasnie zaczelo... ale obzeralam sie raz na jakis czas... sama nie wiem kiedy zaczelam robic to codziennie i jak w ogole moglam do tego dopuscic wiec wez sie w garsc i spojrz na siebie innym okiem bo na pewno masz duzo zalet ktorych sama nie dostrzegasz!
Wiem, mam dużo innych zalet, ogólnie jestem ładna, nie narzekam na brak zainteresowania, ale sama sie ze soba źle czuje, czuje sie tak nieatrakcyjna, że szkoda gadac...myslę że gdybym schudła nabrałabym więcej pewności siebie i zaakceptowała się...dzięki za wsparcie
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 23:07   #177
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez blau Pokaż wiadomość
Wiem, mam dużo innych zalet, ogólnie jestem ładna, nie narzekam na brak zainteresowania, ale sama sie ze soba źle czuje, czuje sie tak nieatrakcyjna, że szkoda gadac...myslę że gdybym schudła nabrałabym więcej pewności siebie i zaakceptowała się...dzięki za wsparcie

To ja jestem juz w totalnie beznadziejnej sytuacji, bo wiem, że nawet to, że schudne mi nie pomoże...i nie doda wiary w siebie. I tak bede beznadziejna...;/

Właśnie się obzarłam;( Czyję się podle...
Wkurzyłam się na siebie, bo znowu dzisiaj gadałam na okrągło mojemu facetowi o mojej figurze!! a obiecałam sobie, że już nie będe mu naokrągło o tym mówić i siebie krytykować...ale nie potrafie...;/ to jakaś obsesja, zezłościłam sie na siebie samą...i miało się skończyć na jednej kromce....:| Ale i tak bywało gorzej...tak dużo nie zjadłam, nie mogłam przy ojcu... Ja już nie wiem, czemu ja ciagle o tym myśle, gadam!! Moja rodzina ma już tego dość, mój TŻ pewnie tez,patrzy na mnie coraz dziwniej...;/
No i co z tego, że staram się jakoś ograniczyć moje łakmstwo kiedy teraz to poszło na marne! obżarłam sie za dwa dni i to na noc
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 07:12   #178
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
To ja jestem juz w totalnie beznadziejnej sytuacji, bo wiem, że nawet to, że schudne mi nie pomoże...i nie doda wiary w siebie. I tak bede beznadziejna...;/

Właśnie się obzarłam;( Czyję się podle...
Wkurzyłam się na siebie, bo znowu dzisiaj gadałam na okrągło mojemu facetowi o mojej figurze!! a obiecałam sobie, że już nie będe mu naokrągło o tym mówić i siebie krytykować...ale nie potrafie...;/ to jakaś obsesja, zezłościłam sie na siebie samą...i miało się skończyć na jednej kromce....:| Ale i tak bywało gorzej...tak dużo nie zjadłam, nie mogłam przy ojcu... Ja już nie wiem, czemu ja ciagle o tym myśle, gadam!! Moja rodzina ma już tego dość, mój TŻ pewnie tez,patrzy na mnie coraz dziwniej...;/
No i co z tego, że staram się jakoś ograniczyć moje łakmstwo kiedy teraz to poszło na marne! obżarłam sie za dwa dni i to na noc

z tego co piszesz Twoja sytuacja wyglada tak jakbys sobie sama z tym nie poradzila... moze sproboj pojsc do psychologa... ?
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:13   #179
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: Obzarstwo

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
moze sproboj pojsc do psychologa... ?
popieram... I to nie tylko w odniesieniu do k0chanej. Dziewczyny, jeśli walczycie z TYM przez długi czas i nie dajecie sobie rady, to taka terapia może Wam bardzo pomóc.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 16:05   #180
NoFood
Raczkowanie
 
Avatar NoFood
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gorzko tutaj.
Wiadomości: 482
Dot.: Obzarstwo

Już mnie nic nie napada ;PP Przeszłam na dietę 1000kcal czyli jem więcej niż wcześniej. Już sie nie głodze!! Mam dużo energii i dużo ćwiczę. Trzeba zmieniac złe nawyki
__________________
People always leave and they never come back to me
NoFood jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 23:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.