smaczny.wizaz.pl - beta testy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-31, 12:14   #151
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Oczywiście przydałaby się opcja edytowania przepisów, ale jeżeli w jakiś sposób jest to nie możliwe to może chociaz dodawanie zdjec gdy przepis jest już dodany?
A smaczny wizaż sam w sobie bardzo mi się podoba
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 10:57   #152
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Cieszę się ogromnie, że smaczny.wizaz Wam się podoba Niestety wdarł się zgrzyt Okazało się, że jest kilka osób, które poprzez klony zawyżają swoje własne oceny przepisów i zaniżają inne - zwłaszcza tych z górnej stawki Smakmistrza.
O jak miło...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:48   #153
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

mam notoryczne problemy z dodawaniem recenzji...
czy ktoś jeszcze ma taki problem? czy to tylko ja...
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:52   #154
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Mnie nie dodaje tylko wtedy gdy mnie w miedzyczasie wyloguje (dluzsza bezcyznnosc), przy zalogowaniu dodaje bez problemu. Tobie caly czas tak fiksuje?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 16:57   #155
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

cały czas...
spróbowałam przed chwilą wylogować i się i zalogować ponownie, ale nic z tego.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 17:02   #156
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Moze wyczysc cookies?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 17:16   #157
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

dalej nic... ;(
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 19:08   #158
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Ashira czy dalej masz problemy, jeśli tak to jakie? Ja dzisiaj dodałam jeden i wszystko było OK.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 19:42   #159
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

teraz spróbowałam i się dodały.
zawsze wygląda to tak samo, piszę wysyłam, pojawia się komunikat, że recenzja/komentarz została dodana ale nic się nie pojawia.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 19:51   #160
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Tez tak czasem mam ale jak "wyjde" na strone glowna SW i znow "wejde" na przepis to recenzje widac
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 20:01   #161
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez tak czasem mam ale jak "wyjde" na strone glowna SW i znow "wejde" na przepis to recenzje widac
no niestety u mnie nijak nic nie pomaga...wyjście, wylogowanie...
i mam tak dość często, frustrujące gdy się rozpiszę a tu guzik
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 23:25   #162
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Tez tak czasem mam ale jak "wyjde" na strone glowna SW i znow "wejde" na przepis to recenzje widac
To jest prosty błąd oprogramowania, poprawimy to zaraz
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 15:24   #163
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

a czy bylaby mozliwosc powiekszania zdjec w przepisach?
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 16:22   #164
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

A propos zdjec - na poczatku bylo mowione, by w miare mozliwosci umieszczac wlasne zdjecia potraw na SW, niemniej zauwazylam, ze zdarza sie niektorym osobom umieszczac zdjecia sciagniete z blogow kulinarnych - uwazam, ze to nie fair.
Po pierwsze ze wzgledu na prawa autorskie blogowiczow, a po drugie - gdy widze przepis ze zdjeciem sciagnietym z google i do tego lakoniczny opis wykonania, to niestety ale rodzi sie we mnie podejrzenie, ze dana osoba, w ogole takiej potrawy nie przygotowala, a czasem wrecz, ze nie wie o czym pisze. Jesli maja odbywac sie cykliczne konkursy, a SW ma promowac osoby, ktore naprawde angazuja sie w prace nad SW, to nie powinno byc miejsca dla osob, ktore "nabijaja" sobie hurtem przepisy sciagajac je zwyczajnie z internetu.
Wiem, ze trudno jest udowodnic, ze ktos cos wykonal badz nie ale moze dobrym pomyslem jest, aby ci co umieszczaja swoje zdjecia na SW zamieszczali na nich jakis charakterystyczny, wspolny dla wszystkich zdjec potraw danego uzytkownika element "godlo" (zastawa, podkladka, serwetka, maskotka, cokolwiek).
Mnie osobiscie razi, gdy widze, ze zdjecia sciagnieto z czyjegos bloga i firmuje sie je jako swoja prace, bez sprzeciwu czytajac komentarze "alez to apetycznie wyglada, swietne zdjecia!"
Blogi kulinarne podczytuje od jakiegos czasu, jest kilka ogolnie znanych i kojarzy sie zdjecia z nich - wlasnie po jednym takim zdjeciu trafilam na inne skopiowane, przy niektorych przepisach wystarczy wrecz wpisac slowo-klucz w Google Grafika, by juz na pierwszej stronie pojawily sie zdjecia z blogow, wykorzystane na SW (chociazby "karpatka", "blok", "szyszki" lub "filety").
Tak ja to widze

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-03 o 16:23
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:50   #165
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A propos zdjec - na poczatku bylo mowione, by w miare mozliwosci umieszczac wlasne zdjecia potraw na SW, niemniej zauwazylam, ze zdarza sie niektorym osobom umieszczac zdjecia sciagniete z blogow kulinarnych - uwazam, ze to nie fair.
Po pierwsze ze wzgledu na prawa autorskie blogowiczow, a po drugie - gdy widze przepis ze zdjeciem sciagnietym z google i do tego lakoniczny opis wykonania, to niestety ale rodzi sie we mnie podejrzenie, ze dana osoba, w ogole takiej potrawy nie przygotowala, a czasem wrecz, ze nie wie o czym pisze. Jesli maja odbywac sie cykliczne konkursy, a SW ma promowac osoby, ktore naprawde angazuja sie w prace nad SW, to nie powinno byc miejsca dla osob, ktore "nabijaja" sobie hurtem przepisy sciagajac je zwyczajnie z internetu.
Wiem, ze trudno jest udowodnic, ze ktos cos wykonal badz nie ale moze dobrym pomyslem jest, aby ci co umieszczaja swoje zdjecia na SW zamieszczali na nich jakis charakterystyczny, wspolny dla wszystkich zdjec potraw danego uzytkownika element "godlo" (zastawa, podkladka, serwetka, maskotka, cokolwiek).
Mnie osobiscie razi, gdy widze, ze zdjecia sciagnieto z czyjegos bloga i firmuje sie je jako swoja prace, bez sprzeciwu czytajac komentarze "alez to apetycznie wyglada, swietne zdjecia!"
Blogi kulinarne podczytuje od jakiegos czasu, jest kilka ogolnie znanych i kojarzy sie zdjecia z nich - wlasnie po jednym takim zdjeciu trafilam na inne skopiowane, przy niektorych przepisach wystarczy wrecz wpisac slowo-klucz w Google Grafika, by juz na pierwszej stronie pojawily sie zdjecia z blogow, wykorzystane na SW (chociazby "karpatka", "blok", "szyszki" lub "filety").
Tak ja to widze
dostrzegłam ostatnio to samo... albo mam wrażenie co do kilku zdjęć, że to zdjęcie książki kulinarnej.
ja miałam zdjęcia na innym portalu i wkleiłam te same i myślę, że wszystko jest do udowodnienia.
myślę też, że ciężko jednak by było wstawiać wcześniej wspomniane 'godło'

i inna sprawa nie podoba mi się atmosfera jaka się rodzi na SW.... ciągła krytyka i czepialstwo. to psuje atmosferę i np. mnie zraża do zaglądania tam.
już wolałam 'pyszotki' niż to czepianie
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 18:58   #166
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Chodzi ten pomysł za mną od wczoraj i stwierdziłam ,że zapytam.

Jestem już fanką SW bo jest on przejrzysty jeśli chodzi o szukanie przepisów , w łatwy i szybki sposób można znaleźć to co mnie interesuje. Nie ma bałaganu, który często można spotkać na innych kulinarnych stronach.
Brakuje mi jednej rzeczy i tu moje pytanie. Czy istnieje możliwość stworzenia na SW „działu” dekorowanie potraw?
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:06   #167
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Oczywiscie cofnac sie nie da ale mysle, ze warto na przyszlosc oznaczac tak swoje zdjecia, np. stawiajac w kadrze cos charakterystycznego lub uzywac zawsze tej samej zastawy lub podkladki.

Co do krytyki - jestem za nia - albo sie cos robi na serio albo na pol gwizdka. Jesli ktos zlapie slabe oceny za przepis lub za recenzje, to sie postara bardziej nastepnym razem, a SW bedzie sie rozwijal na wysokim poziomie, a chyba o to chodzi? Nie toleruje roboty "na odwal" - licze, ze SW przyciagnie osoby glodne rzetelnych przepisow i recenzji, a nie papki dostepnej wszedzie. Jesli bedzie sie przyzwalac na niski poziom, to czesc osob zapewne odejdzie, a szkoda by bylo.
Co do samych recenzji - kazdy ma inny gust i ma prawo to wyrazic oraz ma obowiazek poprzec swoj glos argumentami (jesli tego nie zrobi, to minus i finito).
Cenie konstruktywna krytyke, zawsze ja przyjme oraz rady co zmienic lub jaka alternatywe zastosowac, ciekawa jestem wariacji typowo tradycyjnych polskich potraw, ktore jak wiadomo w kazdym domu wykonuje sie inaczej. Mam nadzieje, ze reszta podchodzi podobnie do tematu.
Osobiscie nie chcialbym patrzec jak SW staje sie arena popularnosci uzykownikow, a nie ich przepisow, bo to one powinny decydowac o wartosci uzytkownika, a nie odwrotnie.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:16   #168
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

A tak a'propos zdjęć... Chciałabym dodać fotkę do mojego przepisu, który już zamieściłam. Niestety nie widzę takiej opcji.
Nie wiem czy to pytanie się już pojawiło czy też nie ale prosiłabym o pomoc.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 19:25   #169
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
dostrzegłam ostatnio to samo... albo mam wrażenie co do kilku zdjęć, że to zdjęcie książki kulinarnej.
ja miałam zdjęcia na innym portalu i wkleiłam te same i myślę, że wszystko jest do udowodnienia.
myślę też, że ciężko jednak by było wstawiać wcześniej wspomniane 'godło'

i inna sprawa nie podoba mi się atmosfera jaka się rodzi na SW.... ciągła krytyka i czepialstwo. to psuje atmosferę i np. mnie zraża do zaglądania tam.
już wolałam 'pyszotki' niż to czepianie

Ja spotkałam zdjęcia (2) z gazet z przepisami
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-03, 20:24   #170
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
A tak a'propos zdjęć... Chciałabym dodać fotkę do mojego przepisu, który już zamieściłam. Niestety nie widzę takiej opcji.
Nie wiem czy to pytanie się już pojawiło czy też nie ale prosiłabym o pomoc.
Nie ma takiej opcji Nastepnym razem umiesc zdjecie od razu przy wpisywaniu przepisu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 20:55   #171
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A propos zdjec - na poczatku bylo mowione, by w miare mozliwosci umieszczac wlasne zdjecia potraw na SW, niemniej zauwazylam, ze zdarza sie niektorym osobom umieszczac zdjecia sciagniete z blogow kulinarnych - uwazam, ze to nie fair.
Po pierwsze ze wzgledu na prawa autorskie blogowiczow, a po drugie - gdy widze przepis ze zdjeciem sciagnietym z google i do tego lakoniczny opis wykonania, to niestety ale rodzi sie we mnie podejrzenie, ze dana osoba, w ogole takiej potrawy nie przygotowala, a czasem wrecz, ze nie wie o czym pisze. Jesli maja odbywac sie cykliczne konkursy, a SW ma promowac osoby, ktore naprawde angazuja sie w prace nad SW, to nie powinno byc miejsca dla osob, ktore "nabijaja" sobie hurtem przepisy sciagajac je zwyczajnie z internetu.
Wiem, ze trudno jest udowodnic, ze ktos cos wykonal badz nie ale moze dobrym pomyslem jest, aby ci co umieszczaja swoje zdjecia na SW zamieszczali na nich jakis charakterystyczny, wspolny dla wszystkich zdjec potraw danego uzytkownika element "godlo" (zastawa, podkladka, serwetka, maskotka, cokolwiek).
Mnie osobiscie razi, gdy widze, ze zdjecia sciagnieto z czyjegos bloga i firmuje sie je jako swoja prace, bez sprzeciwu czytajac komentarze "alez to apetycznie wyglada, swietne zdjecia!"
Blogi kulinarne podczytuje od jakiegos czasu, jest kilka ogolnie znanych i kojarzy sie zdjecia z nich - wlasnie po jednym takim zdjeciu trafilam na inne skopiowane, przy niektorych przepisach wystarczy wrecz wpisac slowo-klucz w Google Grafika, by juz na pierwszej stronie pojawily sie zdjecia z blogow, wykorzystane na SW (chociazby "karpatka", "blok", "szyszki" lub "filety").
Tak ja to widze
sprawa zdjęć - popieram przedmówczynię, ale uważam że taki stan rzeczy jest spowodowany brakiem możliwości edycji przepisów a w szczególności właśnie dodawania zdjęć.

sami widzicie że SW ślicznie wygląda - gdy wchodząc na główną stronę każdy nowy przepis opatrzony jest stosownym zdjęciem.
bez fotki - jakoś razi. - a każdy chce żeby to co wrzucił na SW cieszyło ducha, oko a z czasem i cudze kubki smakowe...

podejrzewam że są osóbki takie jak ja, które chętnie będą dzielić się przepisami - jednak zdjęcia będą dodawać z czasem ( nie da się przecież wszystkiego naraz upichcić oraz " obzdjęcić" -> dlaczego więc - może zapytacie - osóbki te nie będą wrzucać przepsów regularnie - lecz z fotkami - ano może z braku czasu ( bo jednak żeby własnymi słowy opisać cały proces montażu konkretnego dania - trzeba mieć czas ) . Nie ukrywam że moja ostatnia płodność spowodowana była unieruchomieniem w łóżku ( patrz grypsko ) i postanowiłam dla zabicia czasu wrzucić małe co nieco . kiedy znów będę miała na to czas- się okaże

podsumowując - myślę ze możliwość dodawania zdjęć, pozwoli rozwiązać problem, nie znam się na technicznej stronie budowy portali - ale może da się coś ulepszyć w tej materii



ps. mam też dziwne problemy z GWIAZDKAMI w recenzjach ...
zaznaczę sobie np 4 a potem nagle w cudowny ( samoistny ?? ) sposób zimienia sę na 2... kilkakrotnie przez przypadek komuś bym niesłusznie " pałę " wlepiła
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:04   #172
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Niemniej to nie tlumaczy kradziezy zdjec, bo tak to trzeba nazwac, z blogow i podawania ich jako wlasne.
Wiele blogowiczow oznacza swoje fotki logo bloga i m.in. wlasnie takie zdjecia z ucietym "znakiem" zostaly zamieszczone na SW.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-03 o 21:05
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:32   #173
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Za dodawaniem zdjęć do przepisu po jakimś czasie jestem na tak, ale z kradzieżą zdjęć trzeba coś zrobić. Sama nie byłabym zbytnio zadowolona jakbyś ktoś ukradł coś mojego i rozpowszechniał na prawo i lewo jako jego autorstwo, chyba każdy by się ze mną zgodził że sam też by tego nie chciał.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:33   #174
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Uwielbiam SW Dodając tam przepisy czuję że wyglądają tak profesjonalnie. Niestety jednak zauważyłam oszustwa(ocenianie własnych przepisów i najprawdopodobniej klon do pozytywnych ocen). Gdzie mogę to zgłosić?
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:43   #175
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

normalnie aż musiałam wstać z łóżka i odpalić laptop bo mi się coś jeszcze przed snem przypomniało

myślę sobie że dobrze było by jasno określić ( taką krótką zajawką pod okienkiem do dodawania komentarzy ) czy recenzując czyjś przepis
oceniamy PRZEPIS ( czyli to czy instrukcja jest jasno i dobrze merytorycznie napisana ) czy DANIE (ale tu o gustach się nie decyduje a tymbardziej ocenia )

odnoszę wrażenie że część użytkowników wpisuje texty pod przepisami kierując się zasadą " o ładne zdjęcie - max", " o wygląda pysznie - max " i o mniam mniam , pychotka - max" "wyglada smakowicie kiedys na pewno wyprobuje - max "
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:29   #176
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Osiak pod kazdym przepisem jest link "zglos przepis do moderacji", tam mozesz wpisac swoje uwagi

28nana wlasnie, tez chce by oceniano przepisy, a nie uzytkownikow
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 22:48   #177
Osiak
Zadomowienie
 
Avatar Osiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wszechświat
Wiadomości: 1 064
GG do Osiak
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Osiak pod kazdym przepisem jest link "zglos przepis do moderacji", tam mozesz wpisac swoje uwagi

28nana wlasnie, tez chce by oceniano przepisy, a nie uzytkownikow

O rany, ale ze mnie ślepa kiszka Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko
__________________
[I][COLOR=Indigo]"Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest po prostu inne."
Osiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 06:14   #178
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez Osiak Pokaż wiadomość
Uwielbiam SW Dodając tam przepisy czuję że wyglądają tak profesjonalnie. Niestety jednak zauważyłam oszustwa(ocenianie własnych przepisów i najprawdopodobniej klon do pozytywnych ocen). Gdzie mogę to zgłosić?
Możesz zgłaszać przepisy lub recenzje do moderacji. Linki są na ekranie przepisu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 08:40   #179
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

28nana wlasnie, tez chce by oceniano przepisy, a nie uzytkownikow
tego nie da się chyba uniknąć
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 09:14   #180
28nana
Raczkowanie
 
Avatar 28nana
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 477
Dot.: smaczny.wizaz.pl - beta testy

no ale w takim razie ocena / recenzja przepisu będzie bez sensu:

przykład:

" nie lubię wieprzowiny - więc wszystkie przepisy zawierające takową oceniam bardzo nisko - bo mi nie smakuje i kropka ( i jeśli ktoś oceni mój komentarz na - będzie to nie sprawiedliwe w końcu może mi coś nie smakować i mogę dzielić się na forum publicum stwierdzeniem że nie jest to dobre )


uwielbiam owoce morza - przepis może być skopiowany żywcem z innej strony, z błędami, ale dam max bo uwielbiam krewetki "


i bądź tu człowieku mądry
__________________
Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. (..) Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy? Syćko jest względne.

Edytowane przez 28nana
Czas edycji: 2010-01-04 o 09:19
28nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.