Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 17:33   #151
zbyndol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Re: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

czesc !!!! a ja polecam studio fryzur na prostej ale koniecznie pania Sylwie,urocza kobietka przemila i naprawde potrafi doradzic,a efekt koncowy naprawde robi wrazenie
zbyndol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 19:37   #152
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez karolina2 Pokaż wiadomość
z tego co doswiadczam to właśnie do kleopatry trzeba sie umawiać telefonicznie. Być może dostałaś się do tych fryzjerek co były na okresie próbnym , dziś jest tylko 6 starych - nowe nie sprawdziły sie.A farby 100 % Majirel Loreal jak na Salon Expert to ceny są umiarkowane.Jakość usług za to na bardzo wysokim poziomie.
Lepiej gdyby "renomowany" salon zatrudniał sprawdzone fryzjerki... Czyli klientki są królikami doświadczalnymi?... Być może trafiłam na dziewczynę na okresie próbnym, która "nie sprawdziła sie"....To wszystko wg mnie świadczy o salonie. I świadczy bardzo źle.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:52   #153
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Linka25 - ja też uważam, że o renomie salonu świadczą jego fryzjerki. Jeśli klientki mają robić za króliki doświadczalne to jak ktoś chce niech idzie do CKU-tam uczennice zrobią ci z włosami to samo co w Kleopatrze "doświadczone" fryzjerki. Ja się nacięłam na Kleopatrę. Nie dość, ze czesała mnie młodziutka dziewczyna bez doświadczenia, jej ułomne starania widział właściciel, który chyba na mnie niecierpliwił się najbardziej bo chciał już salon zamykać a mnie sie nie podobało. Na dodatek skasowano mnie jak za boże za coś co mogłam sobie zrobić w domu sama za darmo! Chyba zsumowano wszystkie poprawki i zabiegi wykonane na moich włosach łacznie z wsuwkami...(zapłaciłam 120zł za czesanie! nie była to żadna fryzura ślubna - zwykłe wyjściowe weekendowe czesanko!) Nikt mnie nie przeprosił, ze fryzura wyszła nieudolnie, nikt nawet nie próbował jej pomóc aby cokolwiek wyszło. W sumie czułam się jak w hurtowni gdzie wszystkie fryzjerki się spieszyły bo czas je gonił a w kolejce czekały następne klientki.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:12   #154
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Linka25 - ja też uważam, że o renomie salonu świadczą jego fryzjerki. Jeśli klientki mają robić za króliki doświadczalne to jak ktoś chce niech idzie do CKU-tam uczennice zrobią ci z włosami to samo co w Kleopatrze "doświadczone" fryzjerki. Ja się nacięłam na Kleopatrę. Nie dość, ze czesała mnie młodziutka dziewczyna bez doświadczenia, jej ułomne starania widział właściciel, który chyba na mnie niecierpliwił się najbardziej bo chciał już salon zamykać a mnie sie nie podobało. Na dodatek skasowano mnie jak za boże za coś co mogłam sobie zrobić w domu sama za darmo! Chyba zsumowano wszystkie poprawki i zabiegi wykonane na moich włosach łacznie z wsuwkami...(zapłaciłam 120zł za czesanie! nie była to żadna fryzura ślubna - zwykłe wyjściowe weekendowe czesanko!) Nikt mnie nie przeprosił, ze fryzura wyszła nieudolnie, nikt nawet nie próbował jej pomóc aby cokolwiek wyszło. W sumie czułam się jak w hurtowni gdzie wszystkie fryzjerki się spieszyły bo czas je gonił a w kolejce czekały następne klientki.
Z tego co czytam w ostatnim wersie-w kolejce czekały "następne klientki" a w 7 wersie od góry piszesz ,że właściciel "niecierpliwił się najbardziej bo chciał już salon zamykać"
Jak już chcesz kłamać to rob to z głową
bo wyszłaś na idiotkę i kłamczuchę
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 09:18   #155
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Re: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez zbyndol Pokaż wiadomość
czesc !!!! a ja polecam studio fryzur na prostej ale koniecznie pania Sylwie,urocza kobietka przemila i naprawde potrafi doradzic,a efekt koncowy naprawde robi wrazenie
SYLWIA - tragedia .Wyrzucili ją z wielu toruńskich salonów bo jest bezczelna i kiepska .Robi co umie a umie niewiele i wie niewiele.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:02   #156
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

No cóż Sylwię faktycznie znają w świecie- lecz z tego ,że pracuje na czarno.Tam gdzie jest obecnie proponujęą pracę bez umowy ewentualnie 1/2 etatu z pracą na cały !!
Podobnie u Górnego tam większość jest bez umowy.
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 10:04   #157
ferguson15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

mam pytanko jestem chlopakiem i niewiem czy wypada mi krecic i prostowac wlosy z gory dziekuje
ferguson15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 12:24   #158
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez mula2 Pokaż wiadomość
Z tego co czytam w ostatnim wersie-w kolejce czekały "następne klientki" a w 7 wersie od góry piszesz ,że właściciel "niecierpliwił się najbardziej bo chciał już salon zamykać"
Jak już chcesz kłamać to rob to z głową
bo wyszłaś na idiotkę i kłamczuchę
Trochę chyba za ostre słowa, koleżanko. A Ty pewnie jesteś fryzjerką z Kleopatry, co? Większość Twoich postów dotyczy fryzjerstwa, w jakimś swoim poście polecasz też gorąco Kleopatrę hmm zastanawiające
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:07   #159
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ty koleżanko ewidentnie tendencyjnie kłamiesz co udowodniłam Ci powyżej .Nie możesz tego przeżyć - co świadczy że chyba sama jesteś fryzjerką z Aranką i sylweczką stąd taka jazda.
Ja natomiast z koleżankami jesteśmy bardzo - powtarzam bardzo,bardzo zadowolone ze zjawiska jakim jest Kleopatra i bardzo wysokich umiejetności tamtejszych fryzjerek .Wielką obraźliwą pomyłką jest porównywanie ich do uczennic z CKU. Napewno nie rozumiesz co napisałaś . Bo jeżeli rozumiesz to robisz to z zawiści i beznadziejnej złosci , która wypełnia Twoje puste życie. Pozdrawiam Karola
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:09   #160
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Karola napisz szerzej co o tym myślisz.
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 09:10   #161
karolina2
BAN stały
 
Avatar karolina2
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorze i kujawy
Wiadomości: 20
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Jak już to Karolina .
Mam nowe wiadomości w Kleopatrze pracuje od niedawna Paulina ta dziewczyna jest rewelacyjna i kontakt z nią czadzio i miodzio.
w odpowiedzi : jak ktoś źle gada na kleopatre to widać że poprostu tam nie był.
karolina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 21:16   #162
zbyndol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Re: Dot.: Re: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Nie wiem czy pracuje na czarno i nie wiem czy jest bezczelna ,ale mi fryzurke zrobila calkiem niezla i dla mnie byla bardzo mila,hmm
zbyndol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 21:19   #163
zbyndol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Re: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

dziwne to wszystko bo tak naprawde to chyba nie zadnej tak dobrej fryzjerki zeby byly same za......:confus ed:
zbyndol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 09:48   #164
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Trochę chyba za ostre słowa, koleżanko. A Ty pewnie jesteś fryzjerką z Kleopatry, co? Większość Twoich postów dotyczy fryzjerstwa, w jakimś swoim poście polecasz też gorąco Kleopatrę hmm zastanawiające
Też tak pomyślałam...Zwykła klientka nie zachowałaby się "tak agresywnie"...Mula2 rodzaj użytego słownictwa świadczy o twojej kulturze - żenada!

Chodziło mi dokładnie o to, że dziewczyny czekały w kolejce do następnych fryzjerek (bodajże 4/5) a ja siedziałam baaardzo długo u tej jednej i dokładnie widziałam co się dzieje, jak oczy fryzjerek latały non stop na zegarek, która godzina a niecierpliwe dziewczyny "warstwiły" się w poczekalni...Była sobota a ja siedziałam na krześle prawie 3 godziny! Tylko "na czesaniu"...w międzyczasie inne fryzjerki obsłużyły po 3 klientki!

A puste życie to widocznie Ty prowadzisz - wystarczy, że zapoznasz sie z innymi moimi postami to zobaczysz, ze nie jestem fryzjerką i mam ułożone bogate życie osobiste...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 09:56   #165
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

koleżanko pokaż mi salon lub zakładzik gdzie fryzjerki nie zerkają na zegarki ?
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 10:30   #166
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka, proszę Cię, nie daj się prowokować, myślę, że nie powinnyśmy zniżać się to poziomu jaki reprezentują te dziewczyny. Ten wątek ma służyć czemuś innemu, o czym niestety one nie wiedzą.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:27   #167
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

proszę o natychmiastowe zaprzestanie tej żenującej wymiany zdań
należy umieć przyjmować również słowa krytyki, a widać ze te osoby ,których to dotyczy ..nie potrafią ...
proszę nie pisać postowi pod postami, o tym mowie regulamin i o wielu innych rzeczach ...radze sie z nim dobrze zapoznać
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:45   #168
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja odpuszczam - ten wątek ma służyć wymianie zdań zarówno pozytywnych jak i negatywnych na temat toruńskich fryzjerów. Jak ktoś będzie mieć złe zdanie na temat fryzjera do którego ja chodzę - przyjmę to jak dorosły człowiek - nie każdy wszystkim pasuje, nie każdy spełni nasze oczekiwania ale tez nie każde włosy dadzą z siebie zrobić wszystko...Dodam tylko, ze zapoznałam się ze WSZYSTKIMI postami mula2 i w 90% dotyczyły one reklamowania strony internetowej oraz usług salonu Kleopatra - każdy wiec niech sam wyciągnie odpowiednie wnioski <bez komentarza>
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 18:52   #169
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka, czy nie uwazasz , ze znowu nie na temat? i ze ja juz zakonczylam te rozmowe? dla zasady upomnienie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 11:18   #170
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
dla zasady upomnienie
Gaga dla jakiej zasady?
Ja tez byłam moderatorem i nie znajduje zasadności tego upomnienia... Przeczytałam przed chwila regulaminy, bo może coś się zmieniło, ale nadal nie wiem.
Za przejawy chamstwa, a takie tu sie pojawiły... otrzymuje się bana, a zdaje się ze nikt go nie dostał
Poniższa dyskusja odbiegła od przewodniego tematu, owszem, ale ma to miejsce dośc często i zapanować się nad tym nie da. Nie ma zdaje sie takiego pkt który zabraniałby odbiegania od tematu...?
To jest forum służące dyskusji, dyskusji na poziomie. Ten któ poziomu nie potrafi zachować winin byc ukarany. Może zamiast dzielić ostrzezenia po równo wszystkim, to lepiej zwrócić uwagę na tych pyskatych. Kilka osób, które brały udział w dyskusji (wkęciły się w nią z dobrymi zamiarami) wypowiadały sie kulturalnie, nie obraźliwie a zostały ukarane, tak samo jak główne prowokatorki z nieutemperowanym słownictwem.
Cos tu nie tak
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 17:56   #171
kama2051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
standard 35 zł za włosy krótkie 40/5 za średnie - ale na 100 nie powiem zadzwoń i zapytaj ja tak zawsze robię



a czy adres Wyszyńskiego jest aktualny? bo wiem ze znajoma była u Pana Marcina Rojka, ale na Konstytucji 3 maja. Czy Wizard ma 2 salony?
kama2051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:04   #172
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ela...bylas moderatorem, ale nim już nie jesteś i pozwól mi oceniać to, czy ktoś ignoruje moje zdanie czy nie, czy ktoś jest chamski czy nie...
skoro byłaś, to miałaś prawo tak działać na swoim forum jak uważałaś za stosowne, ja ..pozwól... na moim forum będę tak rozwiązywać problemy i zachowywać porządek jak uważam za stosowne
co regulaminu , to jednak nie doczytałaś punktów , co do działania modów itp...
natomiast nadal uważam te dyskusje za zamknięta.. i będę upominać za niedotrzymanie mojej prośby , aby wrócić do tematu czyli:
Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:29   #173
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
Ela...bylas moderatorem, ale nim już nie jesteś i pozwól mi oceniać to, czy ktoś ignoruje moje zdanie czy nie, czy ktoś jest chamski czy nie...
skoro byłaś, to miałaś prawo tak działać na swoim forum jak uważałaś za stosowne, ja ..pozwól... na moim forum będę tak rozwiązywać problemy i zachowywać porządek jak uważam za stosowne
nie jestem moderatorem, to prawda i to nie wiele ma do rzeczy, zapytałam jako zwykły uzytkownik... odniosłam sie do dawnej funkcji aby odświezyć sobie system kar.
I nie miałam prawa działać na forum tak jak chciałam , obowiązywał mnie regulamin. O działaniach modów tez czytalam, jednak nie doszukałam sie punktu który by wyjasnił ponizsze ostrzeżenia.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 06:19   #174
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
a czy adres Wyszyńskiego jest aktualny? bo wiem ze znajoma była u Pana Marcina Rojka, ale na Konstytucji 3 maja. Czy Wizard ma 2 salony?
Marcin ma teraz salonik przeniesiony na Wyszyńskiego i chyba tylko ten

a ja byłam u Pani Moniki na I Rubinkowie Matrix malutkie studyjko i słuchająca mądra kobieta dogadałyśmy się i mam fryzurę asymetryczna jaką chciałam Moja mama też u nie była ale u niej efekt mi sie podoba ale bez olśnienia ...

p.s no ładnie chyba tak pogoda działa ze sie nawet panie moderatorki obecne i byłe poprztykały
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 07:47   #175
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

naprawdę nie mozecie sie obejsc bez komentarzy?...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 09:51   #176
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Tak Wizard działa na Wyszyńskiego tylko już nie w salonie w kwadracie tylko tuż obok w "budkach" za przychodnią koło Top Solarium.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:33   #177
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Aranka dzieki ja ja z wytłumaczeniem gdzie co zawsze miałam problemy ... wiecie aż nie chce mi sie wierzyć, ze tak mało torunianek na wizażu i nikt już nie podzieli sie swoimi doświadczeniami (bez złośliwości) ...
ja czekam ....
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:55   #178
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Gaga poprosila o zaprzestanie dyskusji, nieuszanowanie tego to ignorowanie polecen moderatora

róbcie tak dalej, a wątek zostanie zamkniety...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 18:34   #179
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Patrilla - a dokładnie gdzie ta p. Monika z Matrixa przyjmuje bo koleżanka z I Rubinkowa szuka fryzjerki właśnie do asymetrycznych cięć. Ile kosztuje u niej cięcie?
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 06:42   #180
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

jakby to wytłumaczyć ... za szkoła nr 8 jest przychodnia w tej przychodni na piętrze jest to studyjko
znalazłam telefon:
0566599031
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.