Izotek - cz.II - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 12:13   #151
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.
Ja mam taki problem, piję siemię lniane i daje radę zacznij pić, na początku nawet 3 razy dziennie, powinno się poprawić

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.
Ja mam taki problem, piję siemię lniane i daje radę zacznij pić, na początku nawet 3 razy dziennie, powinno się poprawić. Aaa! ja piję z sokiem (takim domowym), bo samo ohydne ;P
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 14:15   #152
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie z grubej rury: borykacie sie z suchoscia miejsc intymnych? Uzywacie czegos nawilzajacego? Polecacie jakis krem? Czuje od niedawna ogromna suchosc, gdy dotkne papierem warg, widze krew.
Ja mam taki problem, piję siemię lniane i daje radę zacznij pić, na początku nawet 3 razy dziennie, powinno się poprawić. Aaa! ja piję z sokiem (takim domowym), bo samo ohydne ;P

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

wybaczcie, jakiś problem był i dodało kilka razy ;/
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 17:26   #153
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Dominiko, pytalam akurat o hm... Nasza kobiecosc
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 21:05   #154
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
miałam to samo aż skończyło się na wizycie u lekarza i lekach przeciwbólowych
Jakich lekach?

Dziewczyny, czy przy izo mozna lykac ibuprofen?
A co myslicie o zelach przeciwbolowych do smarowania plecow? Nasmarowalam sie, niby nic sie nie dzieje zlego, ale dopiero moj trzeci tydzien z izo koncze...
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:08   #155
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jakich lekach?

Dziewczyny, czy przy izo mozna lykac ibuprofen?
A co myslicie o zelach przeciwbolowych do smarowania plecow? Nasmarowalam sie, niby nic sie nie dzieje zlego, ale dopiero moj trzeci tydzien z izo koncze...
lekach przeciwbólowych na receptę

Ja brałam różne przeciwbólowe i nic dodatkowego nie odczuwałam w związku z tym, smarowałam się też żelami przeciwbólowymi tylko nierozgrzewającymi
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-04, 22:48   #156
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Noto to. Z lozka wstaje, to bola mnie stawy biodrowe i musze sie rozchodzic, ale dzisto mam bonanze! Nie spalam pol nocy! Zlapal mnie chamski bol plecow, w zebrach. Szarpie tak, ze oddychac nie moge. Biedny tz smarowal mnie mascia w srodku nocy, a potem do pracy poszedl, pewnie niedospany. Dzis zwleklam sie zlozka ok.11:30, dalej pieronsko boli. Co z tym robic?
Może masaże niech Ci Tż robi jakieś..Mnie aż tak nie bolało, zesztywnienie po kilku chwilach odpuszczało I kręgosłup raczej mi nie dokuczał, bardziej nogi, stawy i ścięgna. Pociesz sie, że po kilku tygodniach po kuracji wszystko wróciło do normy sprzed izo, oprócz wyprysków i tłustych włosów

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2015-08-04 o 22:50
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 03:50   #157
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Zazdroszczę Wam dylematu, czy brać ibuprofen czy nie. Ja jak muszę to łykam bez zastanawiania się. Chyba mało wrażliwa jestem.

Felcia , próbowałaś termoforu? Mnie plastry pomagały. Przyklejałam na takie największe skupisko bólu.
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 06:05   #158
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jakich lekach?

Dziewczyny, czy przy izo mozna lykac ibuprofen?
A co myslicie o zelach przeciwbolowych do smarowania plecow? Nasmarowalam sie, niby nic sie nie dzieje zlego, ale dopiero moj trzeci tydzien z izo koncze...
Mozna spokojnie. W poprzednim wątku była tylko rozmowa o ketonalu. W połaczeniu z izo wywolywa u dziewczyn krwotoki.
Pewnie, ze masci. Ja tez smarowałam, w prawdzie nic nie pomagały. Ale trzymam kciuki zeby Tobie pomogły
Ja przeciwbólowych nie łykałam. Musiałabym brac je ciągle. Mnie plecy bolaly autentycznie codziennie. Wystarczy ze w okres biore ich tyle, ze to juz przedawkowanie.
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:50   #159
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Mozna spokojnie. W poprzednim wątku była tylko rozmowa o ketonalu. W połaczeniu z izo wywolywa u dziewczyn krwotoki.
Pewnie, ze masci. Ja tez smarowałam, w prawdzie nic nie pomagały. Ale trzymam kciuki zeby Tobie pomogły
Ja przeciwbólowych nie łykałam. Musiałabym brac je ciągle. Mnie plecy bolaly autentycznie codziennie. Wystarczy ze w okres biore ich tyle, ze to juz przedawkowanie.
Ja łykam ketonal cały czas tzn. nie że każdego dnia, tylko tak jak zawsze przed Izo...Jak mnie bardzo boli głowa i podczas miesiączek...To mnie zmartwiłyście Ale nie zrezygnuję raczej i tak, bo jako jedyny na mnie działa jak powinien...
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 08:51   #160
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ja łykam ketonal cały czas tzn. nie że każdego dnia, tylko tak jak zawsze przed Izo...Jak mnie bardzo boli głowa i podczas miesiączek...To mnie zmartwiłyście Ale nie zrezygnuję raczej i tak, bo jako jedyny na mnie działa jak powinien...
Jesli nic sie nie dzieje to łykaj. Przeciez nie kazdy jest taki sam: )
Tez miałam mysli czy by nie brac ketonalu, ale dziewczyny mnie wtedy nastraszyły...
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 11:48   #161
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Jesli nic sie nie dzieje to łykaj. Przeciez nie kazdy jest taki sam: )
Tez miałam mysli czy by nie brac ketonalu, ale dziewczyny mnie wtedy nastraszyły...
Dzieki dziewczyny Termofor zastapilam butelkami zawinietymi w reczniki. Pomaga, ale tylko na czas, kiedymam je na plecach, a przeciez tak spac nie moge. Dobrze mi robi cieply prysznic no i wlasnie te masci rozgrzewajace.

Teraz sie zastanawiam, co z silownia zrobic. Wrzucic na luz i cwiczyc lekko, zeby miec jakis tam ruch, czy zupelnie odpuscic i zarosnac w tluszcz.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 12:30   #162
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Termofor zastapilam butelkami zawinietymi w reczniki. Pomaga, ale tylko na czas, kiedymam je na plecach, a przeciez tak spac nie moge. Dobrze mi robi cieply prysznic no i wlasnie te masci rozgrzewajace.

Teraz sie zastanawiam, co z silownia zrobic. Wrzucic na luz i cwiczyc lekko, zeby miec jakis tam ruch, czy zupelnie odpuscic i zarosnac w tluszcz.
Intensywny wysiłek jest zabroniony, ale lekki jest ok, jeśli czujesz się na siłach
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 15:20   #163
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć wszystkim, na tym forum jestem nowa. Dzięki wielkie za szczegółowe wprowadzenie i opis. Walczę z trądzikiem ponad 15 lat i juz sama nie wiem co robic- moze poproszę swoją dermatolog o terapie retinoidami, bo do tej pory nic mi nie pomaga. Poczytam sobie jeszcze zaległe wątki, ale ogólnie juz dowiedziałam sie wielu rzeczy.
Dzięki!
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 17:23   #164
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Termofor zastapilam butelkami zawinietymi w reczniki. Pomaga, ale tylko na czas, kiedymam je na plecach, a przeciez tak spac nie moge. Dobrze mi robi cieply prysznic no i wlasnie te masci rozgrzewajace.

Teraz sie zastanawiam, co z silownia zrobic. Wrzucic na luz i cwiczyc lekko, zeby miec jakis tam ruch, czy zupelnie odpuscic i zarosnac w tluszcz.
Ja ćwiczyłam codziennie, nie wyobrażam sobie przestać zupełnie, mimo tego z uwagi na lżejsze ćwiczenia przez 9mies izo przytyłam 3 kg Ale muszę przyznać, że dietę odpuściłam także, jakoś nie miałam ochoty za bardzo się pilnować i liczyć kcal
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:13   #165
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Ja normalnie biorę ketonal, nawet nie wiedziałam, że nie można

Dziewczyny, kiedy te upały się skończą? Bo ja nie mam filtrów, nie mogę znaleźć tego co chciałam kupić. Jutro idę w pewne miejsce. Ale na co mi filtry, skoro się ze mnie leje?

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2015-08-05 o 18:19
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 18:34   #166
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Izotek - cz.II

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50712632

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

W poprzednim watku bylo o ketonalu. No dziewczyny.... niektóre nawet juz sie udzielały.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50717702
Ja was nie pouczam. Wklejam co mnie wystraszylo^^

Edytowane przez Cytrynusia
Czas edycji: 2015-08-05 o 18:35
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 19:51   #167
Kaarolekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 35
Dot.: Izotek - cz.II

Polecicie coś nawilżającego do ust, co nie roztopi się pod wpływem temperatury? Pomadki odpadają, Cetaphil za słaby.. Nie mam już pomysłów, a w tych temperaturach usta ledwo wytrzymują....
Kaarolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 19:56   #168
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Kaarolekk Pokaż wiadomość
Polecicie coś nawilżającego do ust, co nie roztopi się pod wpływem temperatury? Pomadki odpadają, Cetaphil za słaby.. Nie mam już pomysłów, a w tych temperaturach usta ledwo wytrzymują....
Pomadka z Neutrogeny nie topi sie jakos specjalnie mocno. Mialam ja w samochodzie, a na zewnatrz bylo ponad 30° C.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 20:14   #169
Margoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 268
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, dziś usłyszałam słowa, o których jeszcze 5 miesięcy temu nawet bym nie śniła żeby ktoś do mnie skierował...Siostra koleżanki, która nigdy mnie nie widziała przed izo dziś wypowiedziała takie słowa: "Boże ale masz piękną cerę, jak z reklamy, jak ty to robisz??" Fakt miałam podkład, który zasłonił przebarwienia, ale tak aż dziwnie mi się zrobiło...Do tej pory szczytem moich marzeń było żeby skóra była "w miarę" żebym nie wstydziła się chować przed ludźmi (a i z tym czasem było ciężko). Izo <3
Margoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 21:15   #170
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dominiko, pytalam akurat o hm... Nasza kobiecosc
Toż to o to mi chodzi;p spróbuj, może pomoże
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 21:49   #171
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Dominikaa06 Pokaż wiadomość
Toż to o to mi chodzi;p spróbuj, może pomoże
No to sprobuje dziekuje!
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-05, 22:22   #172
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś usłyszałam słowa, o których jeszcze 5 miesięcy temu nawet bym nie śniła żeby ktoś do mnie skierował...Siostra koleżanki, która nigdy mnie nie widziała przed izo dziś wypowiedziała takie słowa: "Boże ale masz piękną cerę, jak z reklamy, jak ty to robisz??" Fakt miałam podkład, który zasłonił przebarwienia, ale tak aż dziwnie mi się zrobiło...Do tej pory szczytem moich marzeń było żeby skóra była "w miarę" żebym nie wstydziła się chować przed ludźmi (a i z tym czasem było ciężko). Izo <3


Ja usłyszałam od dermatolog jak przyszłam po receptę (kurację Izo zaczęłam u innego lekarza) gdzie ten trądzik tak w ogóle, czy na plecach. A ja że yyy na twarzy głównie a ona, że nie możliwe Miałam podkład Vichy Dermablend i jej powiedziałam, że to dzięki niemu tak wyglądam, bo tak to mam przebarwienia itd. ale i tak nie chciała uwierzyć do końca haha
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-08-05 o 22:23
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 08:16   #173
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam codziennie, nie wyobrażam sobie przestać zupełnie, mimo tego z uwagi na lżejsze ćwiczenia przez 9mies izo przytyłam 3 kg Ale muszę przyznać, że dietę odpuściłam także, jakoś nie miałam ochoty za bardzo się pilnować i liczyć kcal
Powiedz no, to ty na tym zdjeciu w awatarze, bo nie jestem w stanie rozpoznac, czy to jakas gwiazda...
Cytat:
Napisane przez Kaarolekk Pokaż wiadomość
Polecicie coś nawilżającego do ust, co nie roztopi się pod wpływem temperatury? Pomadki odpadają, Cetaphil za słaby.. Nie mam już pomysłów, a w tych temperaturach usta ledwo wytrzymują....
krem nivea?
Cytat:
Napisane przez Margoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dziś usłyszałam słowa, o których jeszcze 5 miesięcy temu nawet bym nie śniła żeby ktoś do mnie skierował...Siostra koleżanki, która nigdy mnie nie widziała przed izo dziś wypowiedziała takie słowa: "Boże ale masz piękną cerę, jak z reklamy, jak ty to robisz??" Fakt miałam podkład, który zasłonił przebarwienia, ale tak aż dziwnie mi się zrobiło...Do tej pory szczytem moich marzeń było żeby skóra była "w miarę" żebym nie wstydziła się chować przed ludźmi (a i z tym czasem było ciężko). Izo <3
Piekne to musi byc uczucie
Mi sie kiedys udalo schudnac i bylam super szczupla, wazylam z 52 kg. Zaczelam nowa prace wtedy i mialam wyjazd z firmy na kilka miesiecy z innymi dziewczynami. Podczas tego wyjazdu robilysmy mnostwo zakupow ciuchowych No ale do rzeczy: juz nie pamietam dlaczego, ale z dawna zazdroscia kogos, kto ma kilka kg za duzo, powiedzialam kolezance, ze jest chuda. A ta do mnie "Popatrz na siebie! Wcale lepiej nie wygladasz..." Jakos do mnie nie dotarlo, moja psychika byla nadal "za gruba".
Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
No to sprobuje dziekuje!
oo tu jest cos na suchosc" tam" link
Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość


Ja usłyszałam od dermatolog jak przyszłam po receptę (kurację Izo zaczęłam u innego lekarza) gdzie ten trądzik tak w ogóle, czy na plecach. A ja że yyy na twarzy głównie a ona, że nie możliwe Miałam podkład Vichy Dermablend i jej powiedziałam, że to dzięki niemu tak wyglądam, bo tak to mam przebarwienia itd. ale i tak nie chciała uwierzyć do końca haha
Hehe, tak to z nami babami jest

Bylam wczoraj na silowni, pozniej od razu goracy prysznic, tz mnie wysmarowal mascia rozgzrewajaca i dzis rano boli mnie tylko lekko prawy bok i stawy biodrowe musialam rozchodzic. Ale spalam cala noc
Jutro derm, wizyta kontrolna nr 1.
Dziewczyny, jak to jest z tymi testami ciazowymi z moczu u lekarza? Jak to wyglada?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 10:19   #174
Saphire_Blue
Raczkowanie
 
Avatar Saphire_Blue
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 408
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Jakich lekach?

Dziewczyny, czy przy izo mozna lykac ibuprofen?
A co myslicie o zelach przeciwbolowych do smarowania plecow? Nasmarowalam sie, niby nic sie nie dzieje zlego, ale dopiero moj trzeci tydzien z izo koncze...
Możesz łykać ibuprofen i paracetamol spokojnie. Jestem jedna z osób dla których niezbyt dobrze się skończyło łykanie ketonalu - on bardzo obciąża żołądek i wątrobę. W szpitalu mi polecili łykać apap/paracetamol i brać regularnie Magne B6 - pomaga na mięśnie i stawy. Dodatkowo wszelkie suplementy np. Na włosy bardziej go wypłukują z organizmu. Co do maści to musisz patrzeć czy nie zawierają rozgrzewających drażniących skórę składników np. czerwonej końskiej maści nie polecam.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ja normalnie biorę ketonal, nawet nie wiedziałam, że nie można
No ja też nie wiedziałam że nie można. Zanim nie wylądowałam odwodniona w szpitalu na zastrzykach w tyłek :P

skoro się ze mnie leje?[/QUOTE]
Saphire_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 11:08   #175
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Powiedz no, to ty na tym zdjeciu w awatarze, bo nie jestem w stanie rozpoznac, czy to jakas gwiazda...

(...)
Gwiazda ze spalonego teatru na przedmieściu Tak, ja.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 19:10   #176
Agatha2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 186
Dot.: Izotek - cz.II

Hej
Dawno mnie tu nie było :P opowiem troche jak u mnie po kuracji Akne skończyłam brać 18 maja, wybrana dawka to 200mg/kg. Cera jako tako jest czyściutka, wyjątkiem są miejsca wokół ust gdzie była bardzo oporna kasza- teraz mam takie podskórne grudki i chyba tak tak już zostanie...od jakiegoś tygodnia zrobiła mi się też w tych miejscach i wokół nosa taka czerwona wysypka, podobna w sumie do takich krosteczek które mają malutkie dzieci...nie wiem może to przez upały, albo też czas na zmiane kremu (Iwostin sensitia do tej pory).
Włosy w końcu mniej wypadają pół roku męki, lamentu... od końca kwietnia do końca czerwca jadłam biotebal, a od lipca przerzuciłam się na Revalid i myśle że to jego zasługa wcierka cece med też jest idealna Myje włosy tak co 4 dni więc jest ok
Nadal balsamuje się po każdej kąpieli (chyba to już nawyk ), usta smaruje od czasu do czasu, oczy też musze zakraplać, pije nadal olej lniany (ale to na większość innych dolegliwości no i dla odporności)
Jeśli macie jakieś pytania, piszcie-odpowiem
Agatha2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 19:22   #177
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Felicja - moja dermatolog chce zdjecie testu ciazowego (zabawne, rownie dobrze moglby nasikac moj TZ ). Zawsze robie na tle wynikow krwi, gdzie jest moje nazwisko i data. Coz... Ten test to taki pic na wode ale uczciwie do tego podchodze i wysylam te mejle.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 19:26   #178
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez Agatha2003 Pokaż wiadomość
Hej
wybrana dawka to 200mg/kg.
To dużo, nie?
ile brałaś mg codziennie?
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:01   #179
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Izotek - cz.II

Witajcie dziewczyny
tak czytam wasze posty i zastanawiam sie dlaczego ja nie mam zadnych objawów jak wy... moze na mnie to wgl nie zadziala...
tylko na samym poczatku 5-7 dzien mialam problemy z suchymi ustami/zajady, ale wyleczylam i teraz wszystko jest normalnie, ogl wygladam jak zwykle czuje sie jak zwykle (co prawda mam mega bolesny okres... pewnie przez izo <jak wszystko > żartuje ). Cóz, moze mnie dopiero czekaja te wszystkie skutki uboczne.. (biore juz 17 dni dawka 20mg)
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-06, 23:06   #180
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Izotek - cz.II

Hej coco! Różne dawki przyjmujemy i każda z nas różnie reaguje na ten lek. Cel jest jeden - żeby pozbyć się trądziku raz na zawsze!
Liczę, że każda z nas zakończy tę kurację uboższa w pryszcze.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.