Warszawskie Panny Młode II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-30, 09:05   #1771
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

kasia.diet
byłoby pewnie łatwiej jakby nie potrzeba było nam noclegu, koszt osoby w stawisku na 2010 to chyba koło 200 zł (dokładnej ceny nie pamiętam) i wyszło na 52 osoby razem z nami, jakbyś decydowała się na tą salę napisz powiem ci na co zwrócić uwagę przy umowie.

blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:43   #1772
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hej, mam pytanie. orientujecie się może w firmach robiących dekoracje ślubne? szukam takiej która zrobiłaby mi dekoracje w ogrodzie (chodzi mi o udekorowanie namiotów jakie już mam jakimiś girlandami z organzy itp) oraz dekoracje na stoły (pływające świece itp) te które znalazłam specjalizyją się tylko w dekoracjach kwiatowych a takich nie chcę.
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:55   #1773
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

hej dziewczyny!
witam WAS dopiero znalazłam wątek i będzie mi miło dołączyć do niego.

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie. orientujecie się może w firmach robiących dekoracje ślubne? szukam takiej która zrobiłaby mi dekoracje w ogrodzie (chodzi mi o udekorowanie namiotów jakie już mam jakimiś girlandami z organzy itp) oraz dekoracje na stoły (pływające świece itp) te które znalazłam specjalizyją się tylko w dekoracjach kwiatowych a takich nie chcę.
mam znajomą, która ma taką firmę. robi mi bukiety na ślub ale czy takie totalne ozdabianie, to nie mam pojęcia. nie mają jeszcze strony, bo się buduje, można zagadać przez fb.

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agussiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w piątek??
Pomijając fakt że oferta jest atrakcyjniesza, ale pod kątem gości? Czy nie będą odmawiać itp... ew. w czwartek w święto NMP?
wyraźcie swoją opinie proszę
chyba kiepski pomysł patrząc z perspektywy gości... nie każdy ma możliwość wzięcia wolnego. choć z tak dużym wyprzedzeniem, jak daje się zaproszenia, zawsze można coś wykombinować.
to chyba trochę ryzykowne, ale z drugiej strony 0 jak komuś zależy, to przyjdzie.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakąś dobrą krawcową w Warszawie? mam suknię ale muszę ją zwęzić i wogóle chciałam troche przerobić tylko nie wiem gdzie.
kiedyś współpracowałam z Panią Wandą przy. Ul. Nowowiejskiej 37a
http://krawiectwowanda.republika.pl/
Bardzo sympatyczna i pomocna Pani.
Pokazywała mi suknie, którą sama uszyła dla synowej

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez doross Pokaż wiadomość
Cześć, ja już jestem po weselu i muszę przyznać, że było cudownie. Szkoda, że ten wieczór tak szybko minął.
zazdroszczę, że już po.
i oczywiście GRATULUJĘ!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość

A Brałaś pod uwagę Klaudyn? Znam tam sale..
http://www.stawisko.com.pl :
Byłam oglądać Stawisko rok temu, tam miało być wesele bo: 1.blisko do kościoła, 2. jeziorko 3. ogródek 4. hotel 5. takie fajne miejsce, taka karczma ale...
jest tam brudno, na prawdę brudno. Bardzo to zaniedbane. Nie podobała mi się również obsłucha, wszystko z tzw "łaską"... Byłam tam na jesieni, to był totalny syf, z toalety aż się cofnęłam. Pani powiedziała, że to po weekendowym weselu, tylko...że ja byłam tam w czwartek:|

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
A mialam właśnie podać tą Ville vinci jak podała maxwelka Jest naprawdę godna uwagi
]

Godna uwagi i piękna, ale...miałam dla nich za małą liczbę gości

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość

W babicach kojarzę tylko:
http://www.hotelbabice.pl
Nie wiem, czy to nie ta sala, na którą czeka się po 2-3 lata, bo jedna w Babicach ma takie oblężenie.

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
tej nie polecam, w ogóle nie polecam miejsca

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Ja bawiłam się kiedyś tu...
http://www.restauracjachorwacka. pl/wesela.htm

z zewnątrz mnie nie zachwyciła ale w środku restauracja była piękna i smakowało mi jedzenie mimo iż byłam tylko 4 godzinki z powodów zdrowotnych
JUPI! to moja sala

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez tala Pokaż wiadomość

Do resturacji Chorwackiej już pisałam niestety mnie olali - koleżanka miała tam wesele i też mówiła, że z zewnątrz może tak średnio, ale w środku super przygotowane wszystko + pyszne jedzenie.
Generalnie to trzeba dzwonić, a potem pisać. Bo takich zapytań ludzie mają od cholery.
Ja pojechałam na miejsce, zadzwoniłam i Pani wpuściła

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
widze ze problem z sala na 80 osob. ja bede miala max 60 i chyba jeszcze wiekszy problem co nie wejde na strone jakiejs sali to na 100, 120, 150 osob...
zaczelam sie zastanawiac juz nad restauracja ale jeszcze nie szukalam nic.. choc jestem ciekawa jak w tym temacie
ja zaczynałam od 50 gości i.....musiałam zwiększyć na 80 minimum, a i tak było ciężko, długo szukałam.

Edytowane przez tusiamar
Czas edycji: 2012-01-30 o 11:57
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:24   #1774
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

dziewczyny, mam ślub sierpnia jak myslicie kiedy powinnam dawac zaproszenia?
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 10:14   #1775
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam ślub sierpnia jak myslicie kiedy powinnam dawac zaproszenia?
to jest termin urlopowy, sądzę, że może zacznij ok. kwiecień-maj
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:15   #1776
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie. orientujecie się może w firmach robiących dekoracje ślubne? szukam takiej która zrobiłaby mi dekoracje w ogrodzie (chodzi mi o udekorowanie namiotów jakie już mam jakimiś girlandami z organzy itp) oraz dekoracje na stoły (pływające świece itp) te które znalazłam specjalizyją się tylko w dekoracjach kwiatowych a takich nie chcę.
Mogę polecić zakątek ślubny....z Wawki. Ozdabiają pięknie
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 14:17   #1777
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez mary_mor Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie. orientujecie się może w firmach robiących dekoracje ślubne? szukam takiej która zrobiłaby mi dekoracje w ogrodzie (chodzi mi o udekorowanie namiotów jakie już mam jakimiś girlandami z organzy itp) oraz dekoracje na stoły (pływające świece itp) te które znalazłam specjalizyją się tylko w dekoracjach kwiatowych a takich nie chcę.
A szukasz firmy, czy może być to osoba prywatna? Kiedy masz ślub?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:10   #1778
narika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
marika - Park na Wojskiego w zeszłym roku zmienił wystrój i w czerwcu u koleżanki już ta sala wyglądała o niebo piękniej I ten parczek też jest śliczny więc na żywo warto zobaczyć
A jak widzisz Villa Estera na Al. jerozolimskich?
albo sala weselna Akant - tyle, że to trakt lubelski. Na Trakcie była kiedyś sala Asti może jeszcze jest...
Znam w stronę Pruszkowa zajazd pod jaworem....
Sala przyleśna w Nadarzynie....- tam byłam osobiście i bardzo mi się podobało
Villa Julianna - nie znam, dostałam kiedyś tylko namiary od koleżanki

Dziewczyny, dzięki za porady i propozycje. Większość tych miejsc albo zwiedziłam ,albo niespecjalnie mi pasują ze względu na lokalizację i otoczenie. Ogólnie zależy mi na czymś z ładnym ogrodem i otoczeniem - prawdopodobnie będę się starała o ślub na miejscu wesela, więc zarówno sala i ogród muszą być idealne
W Villi Juliannie też byłam, ładnie, prawda, ale ten podział na aż 3 sale wydaje się nietrafiony. Szczególnie, że mam wrażenie, że nie zmieści się tam aż 100 osób (oni zakładają, że spokojnie..) Choć ogród i wnętrza są przepiękne.

A słyszałyście coś o pałacyku w Oborach obok Konstancina? Przejeżdżałam tam ostatnio, ogólnie wygląda zachęcająco. Może ktoś coś wie?

Do tego parku na Wojskiego jeszcze chcę się przejechać, ale to pewnie za tydzień lub dwa. Narzeczony na nartach, a ja przed sesją, więc teraz chwila wytchnienia w poszukiwaniach.
Spodobała mi się też po zdjęciach ta Villa Vinci, tylko to już daleko, musiałabym zapewnić też gościom przejazd.

Myślałam, że to będzie prostsze, to poszukiwanie
narika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 08:50   #1779
evawesele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Czesc Dziewczyny,
Niestety z przyczyn od nas niezależnych, musimy odsprzedać
zarezerwowany przez nas termin wesela:
8.09.2012 w Pałacyku Otrębusy, koło Warszawy.

Minimalna ilość gości na sobotni termin to 150 osób.
Dla zainteresowanych możemy przesłać szczegóły umowy.

Termin odstąpimy za kwotę wpłaconej zaliczki - tj. 5000 złotych.

Strona internetowa domu weselnego: www.palacykotrebusy.pl

Mamy zarezerwowany rowniez kosciol sw Anny przy kolumnie Zygmunta na godzine 15.

kontakt do nas: terminwesele@o2.pl
evawesele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 07:10   #1780
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej Kochane
Piszę do Was w pierwszej kolejności... liczę na Waszą pomoc, na pewno siedzicie w temacie bardziej niż ja. Otóż, planuję wziąć ślub cywilny w Pałacu Ślubów w Warszawie. Ma to być kameralna uroczystość dla najbliższej rodziny. Termin - sierpień, wrzesień.. O ile bedą terminy. Po uroczystości chcę urządzić przyjęcie weselne, jakiś obiad itd., który potrwa kilka godzin. Liczba osób na przyjęciu to około 20 osób.
Proszę, poradźcie, gdzie można urządzić jakieś miłe przyjęcie weselne na taką ilość osób na Starówce. Które lokale polecacie? Chcialabym zeby cena za talerzyk jednak nie przekraczała tych 200 zł. a jednoczesnie, by sala wydzielona dla gości była dość kameralna.
Jedyne co mi się udało znaleźć to restauracja M. Gessler - Krokodyl.
Może któraś z Was moze cokolwiek polecić???
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:21   #1781
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Koleżanka po Pałacu Ślubów zaprosila gości do Endorfiny, ja nie byłam więc się nie wypowiem, ale podobno bardzo przyjemne wnętrza są.


A ja zaczynam mieć stresa.. ciągle nie możemy zdecydować się na salę, choć chyba w zeszłym tygodniu znalazłam to "moją" http://www.complexbar.pl/
Wiecie coś, byłyście, znacie?
Dobra cena, ładna sala, przemiła Pani menadżer. Szykujemy się chyba na bal w najbliższą sobotę - poobserwujemy, sprawdzimy jedzonko i po balu podejmiemy decyzję.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 11:47   #1782
gpks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez tala Pokaż wiadomość
Koleżanka po Pałacu Ślubów zaprosila gości do Endorfiny, ja nie byłam więc się nie wypowiem, ale podobno bardzo przyjemne wnętrza są.


A ja zaczynam mieć stresa.. ciągle nie możemy zdecydować się na salę, choć chyba w zeszłym tygodniu znalazłam to "moją" http://www.complexbar.pl/
Wiecie coś, byłyście, znacie?
Dobra cena, ładna sala, przemiła Pani menadżer. Szykujemy się chyba na bal w najbliższą sobotę - poobserwujemy, sprawdzimy jedzonko i po balu podejmiemy decyzję.
znam okolice - mieszkam 10 min stamtąd, sala jest tuż obok Biedronki, ale przy mało ruchliwej drodze.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

A tak w ogóle to chciałabym się przywitać )) planujemy ślub na wrzesień 2013 i szukamy sali...
__________________
Po zdrowej stronie mocy: od 18.08.2012
Jillian Michaels body revolution: zrobione
6w6: zrobione

Biegam, ćwiczę z Jillian i Zuzką.
gpks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 07:36   #1783
Czary Mary
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 199
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej Chciałabym Was zapytać czy macie jakies doświadczenia z sala weselna Riviera w Olszewnicy Nowej?
Czary Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 08:47   #1784
mary_mor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 90
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
A szukasz firmy, czy może być to osoba prywatna? Kiedy masz ślub?
HELLO, jak dla mnie może być i osoba prywatna, poprostu nie chce wydawać 1000 zł na materiał i jakieś kamyki ozdobne misy itp po to żeby po ślubie to wyrzucić. co z tym zrobie? już wolałabym pożyczyć żeby potem ktoś to zabrał
mary_mor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:23   #1785
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez Czary Mary Pokaż wiadomość
Hej Chciałabym Was zapytać czy macie jakies doświadczenia z sala weselna Riviera w Olszewnicy Nowej?
Hej, ja byłam zachwycona wyglądem tego miejsca po obejrzeniu ich strony www... Niestety obie sale są na duuużą ilość osób, inaczej po prostu świecą pustkami. Wiem to od męża mojej przyjaciółki, który filmował tam imprezę. Do tego, o ile sobie przypominam, z akustyką było tak sobie.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Hej Kochane
Piszę do Was w pierwszej kolejności... liczę na Waszą pomoc, na pewno siedzicie w temacie bardziej niż ja. Otóż, planuję wziąć ślub cywilny w Pałacu Ślubów w Warszawie. Ma to być kameralna uroczystość dla najbliższej rodziny. Termin - sierpień, wrzesień.. O ile bedą terminy. Po uroczystości chcę urządzić przyjęcie weselne, jakiś obiad itd., który potrwa kilka godzin. Liczba osób na przyjęciu to około 20 osób.
Proszę, poradźcie, gdzie można urządzić jakieś miłe przyjęcie weselne na taką ilość osób na Starówce. Które lokale polecacie? Chcialabym zeby cena za talerzyk jednak nie przekraczała tych 200 zł. a jednoczesnie, by sala wydzielona dla gości była dość kameralna.
Jedyne co mi się udało znaleźć to restauracja M. Gessler - Krokodyl.
Może któraś z Was moze cokolwiek polecić???
A myślałaś może o restauracji San Lorenzo? Ja z początku brałam ich pod uwagę, ale przekroczyli moje możliwości finansowe, no i ja szukałam miejsca na normalne przyjęcie weselne na ok. 100 osób.
Sam lokal jest bardzo ładny, kontakt z managerem też ok.
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 14:03   #1786
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez narika Pokaż wiadomość
A słyszałyście coś o pałacyku w Oborach obok Konstancina? Przejeżdżałam tam ostatnio, ogólnie wygląda zachęcająco. Może ktoś coś wie?

Niestety mi sie w Pałacyku wnętrze nie podobało..nie moje klimaty

Sarrai - może w bazyliszku popytaj Albo restauracja barbakan - tam jest fajnie.....Albo restauracja staromiejska ...Może pod herbami....możesz zerknąć na rest. U Barssa....Fukier....Belli ni....
Ale restauracje barbakan ja sama polecam Jest tam miło i przytulnie
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:40   #1787
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

ja mam ślub w sierpniu, sala wstępnie jest karczma u jakuba w józefowie / k. legionowa, wygląda rewelacyjnie, pytanie czy jedzenie będzie dobre. potrzebuje dj - macie może jakieś miłe wspomnienia z wesel z dj?
będę wdzięczna za pomoc
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 15:42   #1788
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
ja mam ślub w sierpniu, sala wstępnie jest karczma u jakuba w józefowie / k. legionowa, wygląda rewelacyjnie, pytanie czy jedzenie będzie dobre. potrzebuje dj - macie może jakieś miłe wspomnienia z wesel z dj?
będę wdzięczna za pomoc
To zależy jakiego DJ'a szukasz. Jeżeli nowoczesnego, który nie lubi przaśnych wesel i żenujących zabaw, to polecam Ci mojego DJ'a: pansmok.pl
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 08:28   #1789
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

interesuje mnie muzyka nowoczesna z elementami discio polo - wiadomo, musi coś być dla starszych. ale bez zabaw weselnych, ewentualnie tylko przywitanie państwa młodych. musi też zachęcać do tańca, ale domyślam się że dobra muzyka i jakies fajne efekty zachęca wszystkich do wyjscia na parkiet, dzieki maxwelka za kontakt sprawdze twojego dj
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-08, 11:38   #1790
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
ja mam ślub w sierpniu, sala wstępnie jest karczma u jakuba w józefowie / k. legionowa, wygląda rewelacyjnie, pytanie czy jedzenie będzie dobre. potrzebuje dj - macie może jakieś miłe wspomnienia z wesel z dj?
będę wdzięczna za pomoc
mogę Ci polecić mojego.
znam 6 par, które z niego korzystały i są zadowolone.
na stronie wodzirejeimprez.pl możesz się rozejrzeć i zapytać o Pana Jacka,
ale terminy ma dość obłożone.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:48   #1791
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
interesuje mnie muzyka nowoczesna z elementami discio polo - wiadomo, musi coś być dla starszych. ale bez zabaw weselnych, ewentualnie tylko przywitanie państwa młodych. musi też zachęcać do tańca, ale domyślam się że dobra muzyka i jakies fajne efekty zachęca wszystkich do wyjscia na parkiet, dzieki maxwelka za kontakt sprawdze twojego dj
Nie ma za co Konrad raczej powinien mieć terminy, bo to jest jego działalność dodatkowa i działa tylko z polecenia
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 16:19   #1792
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja co do dj'ów nie pomogę za bardzo bo nie przepadam za nimi na weselach Mogę tylko podać z jakich znajomi byli zadowoleni....
http://www.revel.com.pl
http://www.djkmicic.pl
Ale ja ich nie znam więc tylko możecie sobie przejrzeć i obgadać co i jak
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:27   #1793
doross
Przyczajenie
 
Avatar doross
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja miałam tego dj-a i wodzireja: http://www.wodzirej.karpik.eu
Po 8 weselach w zeszłym roku (na których byliśmy gośćmi) zdecydowaliśmy, że albo Karpik, albo nikt
I goście nie schodzili z parkietu do 6.00 rano
__________________
doross
doross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:07   #1794
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez ToxicGirl86 Pokaż wiadomość
Ja co do dj'ów nie pomogę za bardzo bo nie przepadam za nimi na weselach Mogę tylko podać z jakich znajomi byli zadowoleni....
http://www.revel.com.pl
http://www.djkmicic.pl
Ale ja ich nie znam więc tylko możecie sobie przejrzeć i obgadać co i jak
z rewelem sie spotykam w przyszlym tyg i w weekend pooglądam i popatrze resztę. a wolimy dj bo popierwsze taniej, po drugie jakos nie przepadam za kapelami, nie lubie coverów, a dobry dj poprowadzi fajną imprezkę, pozatym nie chcemy zabaw weselnych (ewentualnie oczepiny)
wiecie na poczatku to się cieszyłam i chciałam jużzacząc wszystko planować, po miesiącu szukania sal zaczelam sie wkurzać i stwierdzilam ze mam to gdzies i bedzie tylko obiad , i wsumie mam slub w sierpniu ale nadal sie zastanawiam czy to dobry pomysl wiem ze to wspomnienia i fajna zabawa ale tyle kasy na to idzie ze jestem w szoku. nie wiem czy nie lepiej by było za te pieniadze wybrac sie kurde gdzies na malediwy i olac wesele.
heh przynajmniej makijaz sama sobie zrobie bo mam calkiem niezle kosmetyki

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez doross Pokaż wiadomość
Ja miałam tego dj-a i wodzireja: http://www.wodzirej.karpik.eu
Po 8 weselach w zeszłym roku (na których byliśmy gośćmi) zdecydowaliśmy, że albo Karpik, albo nikt
I goście nie schodzili z parkietu do 6.00 rano
no tak ale on juz jest zajęty

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
mogę Ci polecić mojego.
znam 6 par, które z niego korzystały i są zadowolone.
na stronie wodzirejeimprez.pl możesz się rozejrzeć i zapytać o Pana Jacka,
ale terminy ma dość obłożone.
dzięki, napisałam zoabczymy jak z terminami
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:26   #1795
maxwelka
Zakorzenienie
 
Avatar maxwelka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
GG do maxwelka Send a message via Skype™ to maxwelka
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
z rewelem sie spotykam w przyszlym tyg i w weekend pooglądam i popatrze resztę. a wolimy dj bo popierwsze taniej, po drugie jakos nie przepadam za kapelami, nie lubie coverów, a dobry dj poprowadzi fajną imprezkę, pozatym nie chcemy zabaw weselnych (ewentualnie oczepiny)
wiecie na poczatku to się cieszyłam i chciałam jużzacząc wszystko planować, po miesiącu szukania sal zaczelam sie wkurzać i stwierdzilam ze mam to gdzies i bedzie tylko obiad , i wsumie mam slub w sierpniu ale nadal sie zastanawiam czy to dobry pomysl wiem ze to wspomnienia i fajna zabawa ale tyle kasy na to idzie ze jestem w szoku. nie wiem czy nie lepiej by było za te pieniadze wybrac sie kurde gdzies na malediwy i olac wesele.
heh przynajmniej makijaz sama sobie zrobie bo mam calkiem niezle kosmetyki
No to z tego, co widzę, to Konrad byłby dla Ciebie idealny!
maxwelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:56   #1796
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
. a wolimy dj bo popierwsze taniej, po drugie jakos nie przepadam za kapelami, nie lubie coverów, a dobry dj poprowadzi fajną imprezkę, pozatym nie chcemy zabaw weselnych (ewentualnie oczepiny)
nie cierpie fałszujących zespołów, starszych dziadków z akordeonami chodzącymi między gośćmi i tych wszystkich durnych zabaw dj to dobry wybór
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 08:38   #1797
kotekq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 35
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dokładnie zgadzam zgadzam się, jakas masakra chodzi taki a akordeonem i próbuje spiewać -masakra. pozatym to mi sie kojarzy z remizową imprezą . Oczywiście byłam tez na imprezach gdzie były fajne kapele, ale i tak do mnie to nie przemawia
kotekq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 11:00   #1798
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez kotekq Pokaż wiadomość
Dokładnie zgadzam zgadzam się, jakas masakra chodzi taki a akordeonem i próbuje spiewać -masakra. pozatym to mi sie kojarzy z remizową imprezą . Oczywiście byłam tez na imprezach gdzie były fajne kapele, ale i tak do mnie to nie przemawia
byłam dwa lata temu na takim, gdzie byl kolo z akordeonem i przyśpiewkami "na lewo most, na prawo most" wyszłam po północy bo nie dałam rady:|
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 16:31   #1799
Agussiek
Raczkowanie
 
Avatar Agussiek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 166
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Dziewczyny też sie zastanawiam: zespół czy Dj plus wodzirej
Jak narazie obstawiam to drugie....nie byłam jeszcze na weselu gdzie urzekł mnie jakiś zespoł- z reguły szału nie było
Macie może opinie na temat wodzireja Kuby Wolańskiego?
__________________
"Nikomu nie wolno drżeć przed nieznanym, gdyż każdy jest w stanie zdobyć to, czego pragnie i to, czego mu potrzeba."
Agussiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 13:42   #1800
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Pamiętajmy jednak że wszystko tez zależy od tego jak goście lubią się bawić i ich chęci...u mnie był zespół i goście wręcz jeszcze po zakończeniu grania jeszcze chcieli się bawić więc zespół mimo godziny końcowej dalej grał a goście się bawili....Każdy lubi coś innego...jak ktoś wybrał zespół dziadków co fałszują to może i to faktycznie masakra ale są zespoły, które fantastycznie zabawiają gości Gusta i guściki ludzi są różne więc nigdy wszystkim się nie dogodzi
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.