Województwo Pomorskie - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-24, 14:52   #1771
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Agatko - z racji tego, ze jestem szczesliwa posiadaczka Photoshopa, chamsko pozwolilam sobie na mala przerobke Twoiego zdjecia.Na swoja obrona moge tylko powiedziec, ze szkoda,zeby takie fantastyczne zdjecie bylo takie nieostre.Faktycznie jakosc - rozdzielczosc zdjecia jest niska-ale przy funkcji avatara nie powinno miec to wielkiego znaczenia.

Dzis mi sie nudzi-nie miej mi Agatko za zle

1. avatar "zwykly"
2. --//-- cz-b tlo z korekcja
3. poprostu zdjecie, z korekcja
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 14:54   #1772
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Teraz widze, ze "avatarkow" nie da sie otworzyc -sa za male.

Ehhh
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:33   #1773
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hihih alez sie nie gniewam rzeczywiscie lepsiejsze jest..ja niestety nie mam szopa...a wlasnie zaczyna powoli dostrzegac jego brac, powiedz mi czy mozna sobie darmowa wersje z netu sciagnac, bo to bardzo przydatny programik...
to moze asiu jakbys byla taka mila to wyslij mi foteczke juz taka w odpowiednich wymiarach na maila zebym sobie w avatarze umiescila dybka1@wp.pl bede wdzieczna...moze byc takie w rameczce
i widze ze wyostrzenie spowodowalo ze mam bielsze zeby..albo cos majstrowalas przy nich hihi
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 21:04   #1774
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Droga Agato, wlasnie przeslalam Ci te fotki droga mailowa

Co do "szopa" - owszem mozna sciagnac z netu taki program, ale bedzie on dzialal np 3 miesiace i bedzie to tzw trial (jak sie niemyle )
Natomiast takie "na stale" - rowniez mozna sciagnac poprzez rozne programy P2P (-ale jak powszechnie wiadomo jest to nielegalne )

Warto miec taki programik.Ja w tej chwili nie wyobrazam sobie zycie bez niego (no, troche przesadzam )

Hehe- w tej chwili nijaka aksamitka przeglada nasz watek.Ciekawe czy sie odezwie

Buziaki
Dobrej nocki Wam zycze
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 22:06   #1775
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczorkiem oczywiscie styrana po pracy wpadlam tylko powiedziec dobrywieczór i dobranoc
OOoooo Agata jakis sliczny avatorek prosze prosze
asiu ladnie zrobiąłs te zdjatka zwłaszca to w rameczce

heh widze dziewuszki ze wam sie na cwiczenia zebrało ja mam narazie jesczez zakaz przemeczania sie w przyszłym tygodniu ide na katrolne badania i mam nadzieje ze juz wszystko bedzie oki i bede mogla odstawic leki bo ostatnio zjadałam ich ogromne ilosci


Ale co do cwiczen to ja bardzo lubie jazde na rolkacjh Agata no co ty jak to zastara na rolki no wiesz ales wymysliała


heh wiecie ja tez zauwazyłąm ze czasmi ajk wchodze na nasz wateczek to widze inne wizazanki i zadna sie nie odzywa szkoda miło by było kogos nowego przyjac do grona plotkarek no ale skoro nie chca siło ich nie zmusimy

Jutro mam wolne w sobote tez wiec laba na całego w sobote idzemy z TZecikiem na ta nasza upragniona romantyczna kolacje jeszcze niewiem czy kupie ta spodniczke co upatrzyłam czy moze załorze cos innego eehhhh zdecydowac sie nie moge a to juz pojutrze




Oki ja zmykam do łożeczka bo jutro rano na badanie krwi ide eehhhhh jak zwykle sie denerwuje strasznie nie lubie pobierania krwi zawsze mi sie słabo robi ale jak mus to mus


Buziaczki do podusi

Ps. ale sie rozpisałam
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:53   #1776
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka dziewuszki


O widze Agata ze ty tez juz na pomorskim


ja juz po sniadanku byłam na pobraniu krwi bbuuuu straszne było
umówilam sie dzis z kolezanka ze wpadne do niej na kawe wiec zaraz sie zbieram mam jeszcze 3 filmy z pracy do obejrzenia ale jakos mi sie niechce po calym dniu przy filmach w wolny dzien to mi sie niechce nawet tv właczyc


A jak tam plany na weekend??? ja jak juz wiecie jutro ide na kolacje z Tzecikiem wiec wieczór zapowiada sie miło a jak tam plany u was??


dzis mam zamiar cały dzien leniuchowac a jutro jeszcze z rana z tata ide na grzyby uwielbiam smarzone grzybki no ale trzeba sie troszke za nimi nachodzic ale co tam nawet lubie tak chodzic po lesie i szukac grzybków pod liscmi
jak by któras miała ochote to prosze jutro o 7 byc juz gotowa do drogi


miłego dnia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 09:03   #1777
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hihih witam

juz zmienilam avatarek dziekuje asiu ze poswiecilas chwilke i zrobilas to dla mnie
ja niestety jak sie dowiedzialam na moim cudownym kompie nawet bym nie odpalila szopa, bo mam taki stary zlom, ze pamieci by mi zabraklo....wiec jeszcze nie nadszedl moj czas na szopowanie buuu ale kiedy dorobie sie lepszego sprzetu z lepszym systemem i bede dzialac

no przed aga nie da sie nic ukryc mam nadzieje, ze kolacyjka sie uda
ja nie mam zadnych planow na weekend...jak zwykle zreszta...no dzis jedziemy do mojego brata na urodziny ale to bedzie taka posiadowka popoludniu przy ciescie i kawie

widze jakas wizazanke...ale pewnie i tak sie nie odezwie...buuu czy my az takie straszne jestemy? wszystkie nas opuscily...nawet gadula lucja nawiala...jak ja dorwiecie w trojmiescie to dajcie jej popalic

pozdrawiam i milego piatku zycze
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 15:57   #1778
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Helloo

Ja dopiero o tej godzinie dopchalam sie do kompa ale nie na dlugo,bo dzis nocna impreza na miescie (srednio mi sie chce, czuje, ze bedzie lipa )
Juz wykompana jestem i ubrana.Tylko wloski musze zrobic i makijaz jakis i...na dance

Agata-nie ma problemu, ja szopa lubie i chetnie z nim pracuje
Jak cos bedziesz chciala przerobic to wal smialo

Aga-zycze udanego grzybobrania -ja nie lubie jezdzic na grzyby, za to moi rodzice kochaja to.
Jutro pewnie sie spotkamy jeszcze na wizazu, ale jakby co to od razu zycze romantycznej, przemilej i niezapomnianej kolacyjki z TZem.


Co do nowych przychodzacych i wychodzacych wizazanek, to zdaje mi sie, ze moze nie maja ochoty pogadac, chocby z racji tylu watkow.
Nie wiedza tylko, ze tutaj co chwile jest nowy temat rozmow i ze bardzo milo bysmy je przyjely...Nie ma jakiejs grupy trzymajacej wladze , czy gleboko zwiazanych przyjaciolek Kazdy jest mile widziany (podkreslilam,zeby jakby co, rzucilo sie w oczy )

Co do Lucji, Marysi, Beliczka, Maracuji, Szkubanej i innych - mam nadzieje,ze zmieni sie to po wakacjach.Teraz albo pracuja albo wakacjuja (a przynajmiej mam taka nadzieje )


No coz, jak nigdy, rozpisalam sie na pol strony

Trzymajcie sie babeczki

Milego wieczorka
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:59   #1779
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Teraz widze, ze nie tyle co sie rozpisalam tylko duze odstepy miedzy akapitami dalam

heh
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:09   #1780
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Województwo Pomorskie

Daaawno mnie tu nie było.
Witajcie Pomorzanki!
Pamięta mnie tu ktoś jeszcze?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 21:22   #1781
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

nooo ja znalazlam beliczka w necie i od razu odzew jest hihih

kurde bylam u brata na urodzinach, wypilam trzy drinki i ssanie mi sie wlaczylo...napisalam do psiapsioly smsa a ta milczy jak zakleta..czyzby juz spala? kurde o tej porze? ech a tak bym sobie na miastko wyszla, makijaz nawet ladny mam to moglabym sie pokazac hehehe
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 21:26   #1782
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczorna pora



Ooooooooo kogo moje piekne oczy widza Jasne ze ciebie pamietamy Bieliczku dopiero co Asia wiadomosc wyrzej piosała ze o nas zapomniałas miło ze do nas zawitałas ponownie

Ale miałam dzien najpierw wpadła kolezanka na ciacho na zaległe urodzinki potem byłam u znajomej zrobic jej pazurki i makijaz na wesele wtedy wpadłam do kolezanki do pracy na kawke troche sie zasiedziałam i dopiero po 19 wróciłam i jeszcze brat na przepustke wrócił do domu

Byłam dzis tez na zakupach kupiłam extra bluzeczke w lumpiku za całe 7 zł spódniczki nie kupiłam stwierdziłam ze ubiore moje czarne atłasowe spodnie bo wieczorkiem chłodno bedzie i zapowiadaja deszcz koszmarna pogoda


Oki zmykam sie kapac a potem do wyrka bo jutro rano pobudka a wieczorkiem wielkie wyjscie

słodkich snów kobitki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 10:09   #1783
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dzien dobry



No no no pogoda piekna caly czas leje nawet na grzybki nie poszłam a tak sie nastawiłam

Teraz sprzatam a wieczorkiem wychodze na ta kolacyjke
tak ze o 17 zaczynam sie przygotowywac bo o 19 maja pomnie przyjechac

pózniej nieweem czy jeszcze wpadne wiec udanego wieczorku zycze buziaczki i do jutra
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 11:44   #1784
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

u mnie cala noc lałoooo..ale moj tata nieugiety poszedl na grzyby w te mokradla...no troche przyniosl podgrzbkow, kilka sow i malutkie prawdziwki ale mowi, ze musi zmienic miejsce, bo zniszczyli mu jego zagajnik..poscinali drzewa i poprzygniatli grzybki buuu no ale dzis pewnie beda grzybki smazone mniaaaam...a reszte sie pewnie zasuszy..ach juz sie nie moge doczekac

aga tobie zycze udanej kolacji, nalezy ci sie po tych wszystkich przejsciach twoich i ciezkich dniach pracy...masz sie zrelaksowac i dobrze bawic to nakaz

pozdrawiam was i zycze milej soboty
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 12:04   #1785
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh mój tata tez chciała isc ale mu mówiąłm ze gdzie tam bedzie chodził po tych gorkach i pagórkach slisko bedzie jeszcze sie wywali na tych mokrych lisciach i odziwo posłuchał i nie poszedł powiedział ze moze jutro rano pójdze jak nie bedzie padac

EEEhhh Agata chetnie bym sie wprosiuła na te samazone grzybki uwielbaim je i jeszcze z tak cebulka pyszotka
Do nakazu zastosuje sie naprawde solidnie zreszta taki mam plan Zalorzenie na dzis "bawic sie swietnie"
TZecik dzwonil by zapytac czy zawiarze mu krawat hehe no to sie naprawde solidnie przygotowuje bo jeszcze nigdy krawatu nie ubierał jak gdzies szlismy na kolacje powiedział ze zarezerwował nam stolik w Hotelu Nadmorskim i uchylił rabka tajemnicy ze dokupił mi cos do prezentu cos extra ale musze grzecznie do wieczorka poczekac to sie dowiem co to heh jak ja lubie niespodzianki nie tyle prezenty co poprostu niespodzianki
Zreszta jak kazda kobieta

Milej deszczowej soboty
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 15:20   #1786
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hihih aga az ja jestem ciekawa co to za niespodzianka
no no jak mowisz ze krawat to nie jest jego przyjaciel to bedzie to elegancka kolacyjka...a moze zrobisz sobie fotke jak juz sie wystroisz i wkleisz nam?

a ja po obiadku, obejrzalam na clubie program turystyczny akurat byl o czechach i polsce a teraz siadlam do kompika, taki nudnawny dzien sie zapowiada dzis...ech...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 16:26   #1787
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Województwo Pomorskie

Witaaaaaaaaaaaaam
Dziś nic się nie rozpisze,świętuję urodzinki. Z tej okazji: częstujcie sie kochane Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (38,5 KB, 1 załadowań)
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 16:44   #1788
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej pomorzanki.

Ja dzis ledwo zyje, dlatego wpadlam tu tylko na chwilke.
Imprezka mi sie udala,bawilam sie do 5 rano.Spalam dwie i pol godziny i teraz taka przymulona laze.

Aga - no no, cos mi przypomina ta Wasza cala akcja z ta kolacyjka
Baw sie dobrze,przede wszystkim zycze romantycznych chwil
No i koniecznie z rana jakies sprawozanie by sie przydalo

Szkubana - swietujesz swoje urodzinki? Jesli tak, to nic tylko zyczyc 100 lat zycia, 100lat zdrowia i spelnienia najskrytszych marzen.
Zdroweczko

Heh widze,ze i beliczek nam sie pojawil
Beliczku, opowiadaj - co tam u Ciebie!!!???
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-26, 18:44   #1789
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ooo szkubana!!! wszystkiego naaaajlepszejszego spelnienia marzen i saaamych milych chwil, zadnych problemow
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-27, 11:34   #1790
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witajcie kobitki


na samym poczatku Szkubanana urodzinki wszystkiego naj spóznione ale szczere


my juz po sniadanku a zaraz bedzie obiadek
ale juz opowiadam a wiec........
kolacyjka była swietna extra cudowna porostu najlepsza grała taka cudowna nastrojowa muzyczka(skrzypek na zywo ) były swieczki i czerwone róze na naszym stoliku jedzonko takie pyszne jadłam taki schabik z sliwka kartofelki grzybki oj czego tam nie było na deser lody ogromne i przepyszne z swieczka na moje urodzinki

W prezencie dostałam wspomniane spodenki i .... ta niespodzianke srebrny łancuszek z niebieskimi perłami i perełkami poprtostu sie w nich "zakochałam"
Ale przede wszystkim duzo czułosci i milosci od mojego Tzecika wiec wstałam dzis w cudownym humorku
eeeeehhh szkoda ze czas tak szybko minoł i nim sie obejrzałam była juz 23


jedyne co moze zmacic dzis mój cudny nastrój to to ze mam straszne odciski po mojich czarnych butach ale co tam warto było


zycze wam miłego dnia kochaniutkie
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 11:46   #1791
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

nooo aga takiej reakcji sie spodziewalam, ciesze sie, ze w koncu udalo sie i bylo cudownie a odciski zagoja sie zaraz a wspomnienia beda na zawsze
po takim wieczorze dzis sie relaksuj i napawaj sie szczesciem

a ja dzis leniuchuje..jak zwykle
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 18:11   #1792
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie


ja juz w domku ale lało a ja własnie wracałam na szczescie miałam parasol i niezmokłam cała tylok po czesci

heh Agata a jak mogło by byc inaczej

eeehhh i jutro znów do pracy cały dzionek 11 godzin ale jest tez pozytyw w tym tygodniu bedzie moje pierwsza wypłata z nowej pracy
mam zamiar przeznaczyc ja na kupno butków(adidasków) tak z przyjemnych rzeczy no i odłorzyc na szkołe

teraz troche poleniuchuje tak jak Agata przed komputerem heh od tej pracy w wypozyczalni odechciało mi sie nawet Tv ogladac
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 19:31   #1793
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

kurcze aga to juz miesiac? ale szybko minelo...

w ogole strasznie wolno mi wizaz chodzi....
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-27, 22:00   #1794
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh no minoł prawie mieciac w niedziele jest równy miesiac szybciutko mineło

eeehhh mi tez cos wizazyk słabo chodził teraz cos sie juz poprwiło swoja droga ostatnio czesto sie cos dzieje ze wizaz wolno chodzi albo sie nieładuje

udanego poniedziałaku bo ja od rana w pracy bede heh swoja droga jutro ostatni tydzien wakacji sie zaczyna czuje juz koniec lata nadchodzi zima aaa ja nieche



oki zmykam spac wiec milej nocy i slodkich snów
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 09:23   #1795
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam
joooł ja mam jeszcze miesiac wakacji ostatnich wakacji...bo pozniej juz skonczy sie dobre i bedzie trzeba isc do pracy...aaaaaaaaa ciezko bedzie po tylu latach sie przystosowac... no ale to nieuniknione

moze wizaz slabo chodzi bo znowu za duzo ludzi jest i znowu serwery nie wytrzymuja... za popularne jest to forum hihih

milego dnia zycze cmokas
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 13:43   #1796
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Hello
(mi dzis wizaz chodz dramatycznie-co chwile nie laduje mi sie strona lub laduje sie chyba minute )

Ehhh ciezki weekend mialam,bardzo pracujacy nawet na wizaz nie mialam czasu.

Aga- ciesze sie niesamowicie, ze tak bajkowo bylo na kolacji.Cudownie!
Ja mialam taka kolacyjke z TZ ostatni raz w listopadzie - wtedy tez poprosil mnie o reke Niesamowicie bylo,nigdy nie zapomne tego wieczora.

A wiecie co dziewczyny, ja sie ciesze, ze juz koniec wakacji.Wreszcie bede miala wiecej luzu - bo u mnie wakacje to czas intensywnej pracy.
Z drugiej strony nie znosze zimy i zimna brrrrr ale uwielbiam Boze Narodzenie heh

Buziaki dziewczyny, milego popoludnia i wieczoru
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 09:16   #1797
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

a tu co taka cisza? trzeba odkopac watek z daleka bo sie zagubi jeszcze

aga pewnie dostala wyplate i do domu nie wrocila z tej radosci hhihi
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:07   #1798
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka kobitki


heh Agata wypłaty jeszcze nie było a dzis miałam wolne tyle ze od wczoraj neta nie miałam i dopiero niedawno naprawili
swoja droga wizazyk znów sie "wlecze"

Ja dzis cały dzien w domku tylko z kolezanka do lumpika wyskoczyłysmy rano ale z racji ze umnie krucho z kasa kupiłam tylko apaszke taka extra czarna w rózowe groszki i taka koszulke do spania z koteczkiem
EEehhh jutro znowu cały dzien w pracy i caly weekend piatek sobota i niedziele eeehhhhh obym dała rade
Ale to chyba ostatnie dni w wypozyczalni bo od przyszłego tygodnia mam juz pracowac w solarium

eehhhh co do konca wakacji strasznie nieznosze jesieni tej chlapy deszczu zimna a potem zima i jesczez gorzej
Zime lubie tylko za oknem jak jestem w domu i sa swieta

Asia
ja tez uwielbiam Boze Narodzenie te przygotowania ta atmosfera swiatełka takie kolorowe sklepy, wystawy, szukanie prezentów, spiewanie koled, choineczka w pokoju eehhhhh nie umie sobie wyobrazic by nie było swiat
Aaahhhh ale sie rozmazyłam


oki to ja ide troszke powizazowac i czekam na wiesci co tam u was kobitki
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:20   #1799
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

no w koncu ktos cos napisal...zaczyna mnie naprawde to martwic, ze nikt sie oprocz nas nie odzywa..

co do zimy to ja lubie zime ale taka ciepla, tak maksymalnie do -10 a nie taka jaka byla w tym roku brrr

mi wizaz odpukac dobrze chodzi, wiec mam nadzieje, ze sie nie popsuje bo troche musze poogladac makijazy
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 19:28   #1800
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

eehhh to tylko mi tak wolno chodzi to pewnie od mojego internetu powiadzasz Agata ze makijaze ogladasz ja wlasnie przegladam pazurki



Ja tam mysle ze dziewczyny po wakacjach wezma sie za siebie i beda pisac a jak nie to trzeba je bedzie do porzadku przywołac
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.