Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 19:50   #1771
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

ja wstawilam wlasnie jabluszka z cynamonem na szarlotke coby jutro miec mniej roboty...

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz do nich i nie przynosi to żadnych rezultatów to chyba nic nie zrobisz. A próbowałaś skontaktować się ze sprzedawcą tych rzeczy co kupiłaś?? Bo zapewne to oni zgłosili to do allegro. Może jakbyś w ten sposób spróbowała. Nigdy mi się nie zdarzyło kupić czegoś "nie chcący", jak Ty to zrobiłaś?
no pisalam do tych sprzedajacych, jeden mi anulowal, inni nie odpowiadaja no przez pomylke w tym sensie, ze moja paczka z Pl juz poszla i gdyby pojedynczo mi te rzeczy do Wloch wyslali to strasznie duzo by to wynioslo, jeden za wyslanie spioszkow zazyczyl sobie 100zl za wysylke...mam wszystko poplacone, nie wiem czemu mnie nie odblokuja, moza zalozyc nowe konto?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:18   #1772
Kwiatecek
Zadomowienie
 
Avatar Kwiatecek
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Biala
Wiadomości: 1 003
GG do Kwiatecek
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

widze same dobre wiesi na watku, ciesze sie
ja dzis Was wiecej podczytuje, jakos nie mam weny sie udzielac, Tz mnie wkurza, ze chyba go zadusze kiedys, wiec zwalam wine na niego, ale pamietam o was i czytam, siusiakow rowniez gratuluje kurcze tak mi sie dzis slabo zrobilo ,ze malo nie zaslablam, w pore usiadlam i doszlam do siebie. A maly kopie, jedyna moja radosc ostatnio...

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

prinepessina, musisz sie z nimi skontaktowac e-mailowo, mialam podobna sytuacje napisz im co i jak sprawa wyglada powinni Ci odpisac w ciagu 2 dni i odblokowac.
__________________
Kwiatecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:21   #1773
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Principessina nie zakładaj drugiego konta bo i to ci zablokują jak się zorientują. Musisz wyjaśnić tą sprawę i czekać aż Ci odblokują to konto co masz.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:40   #1774
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
Paulizia o takiego bigosu to nie jadlam, musi byc pyszny


Dziewczonka a jednak coreczka moje gratulacje!

agus ale super avatarek też chce! gratuluje!

mary poziomkowa ale nam sie dziewczynek namnozylo, wiec moze ja bede miala synka gratuluje!!

anula_81 mleczko pierwsza klasa mi tez poszlo w tyleczek, co moj meżulek zauwazyl i sobie chwali jestem maly pączuś 57kg przy 158cm

Taverney nom lepiej jak maja wszystko oddzielnie, przynajmniej mozesz byc pewna ze jedna drugiej jedzonka nie podkrada Marcelinka....Marcysia... to moze dla drugiej Justynka...Justysia???

anula_81 co do skrzepow krwi rano w nosie- mam to samo od dobrego miesiaca

principessina szok, jak mozna tego nie wiedziec?
to i ja wam opowiem historyjke...We Francji mojej siostry kolezanka zaszla w ciaze z portugalczykiem ( na jakies imprezce poznawczej)...nie zna tego jezyka, znala tylko jego imie. To byl jej pierwszy raz. Pracowala w polu po 13-15h przez 4 miesiace silnie sie wypierajac ciazy. Moja siorka krzyczala na nia zeby do polski wracala bo robi dziecku krzywde, no a ta glupia smarowala brzuch konska mascia na zakwasy, a gdy chodzila do toalety pytala sie mojej siostry czy moze dziecko (ze tak ladnie powiem) wydalic razem z....

i az mi sie wierzyc nie chce! w koncu pojechala do polski po 5miesiacach ciazy, lekarz ja potwierdzil i ma zdrowe dziecko....termin teraz na marzec...

kos20 gratuluje kto podbije jeszcze nasze dziewczynki w brzuszkach??

anulinka2009 gratuluje syneczka jak to zrobilas???

mnie nie bylo bo mialam cos smutny dzien, teraz jestem z Tż w Zgierzu, on poleruje fronty ja jestem juz z wami
dziekuje kochane


u mnie w domu rodzice i siostra i tesciowa tutaj mowia, ze nie mienilam sie z twarzy, mam bnrzuch na chlopc
i nie wierza w ta dziewczynke za bardzo

zobaczymy co powie lekarz w styczniu
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:42   #1775
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

przyjmuję już dziś pozycję poziomą
więc się żegnam na dziś

jutro mam "wigilie pracowniczą" a nie mam się w co ubrać


buziaki
ode mnie i Gabrysi
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:52   #1776
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

My z Piotrusiem też idziemy się położyć.
Mój TŻ ogląda jakiś thriller, ale to nie nasze klimaty
Dobrej nocy mamuśki
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:54   #1777
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

No i jestem wszystko w porządku Łożysko sie przykleiło, wszystko wygląda pieknie, kosteczki w normie jak na aktualny tydzień ciąży tylko kość udowa 1,5 tyg do przodu baaaaaaaardzo długie nóżki
Poza tym pieknie tymi nóżkami zakryte i za nic nie chciało się pokazać ani odwrócić. Profesor powiedział tylko że narazie nic tam nie wystaje, ale jest malutkie i tak zakryte, ze moze tego nie widzi. Narazie wiec 51-49% to córeczka ale mam się jeszcze do tego nie przyzwyczajać
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:07   #1778
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Kasia, imię Justyna to jakoś mi się nie podoba... jedna na pewno będzie Irena. A właśnie co do tej Marceliny to jeszcze myślę. Mi się podoba, a dziecko mi potem powie, że ma brzydkie imię. I bądź tu mądry...
Irenka bardzo ładne imię . Moja kochana kuzynka ma tak na imię i ulubiona koleżanka, tak więc naprawdę dobrze mi się kojarzy

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
No i jestem wszystko w porządku Łożysko sie przykleiło, wszystko wygląda pieknie, kosteczki w normie jak na aktualny tydzień ciąży tylko kość udowa 1,5 tyg do przodu baaaaaaaardzo długie nóżki
Poza tym pieknie tymi nóżkami zakryte i za nic nie chciało się pokazać ani odwrócić. Profesor powiedział tylko że narazie nic tam nie wystaje, ale jest malutkie i tak zakryte, ze moze tego nie widzi. Narazie wiec 51-49% to córeczka ale mam się jeszcze do tego nie przyzwyczajać
Super wieści kochana . Jeszcze się ujawni, nasza córunia też się nie pokazała w 17 tygodniu, dopiero teraz. No i tak samo ma kośc udową dłuższą o ponad tydzień
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:14   #1779
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
No i jestem wszystko w porządku Łożysko sie przykleiło, wszystko wygląda pieknie, kosteczki w normie jak na aktualny tydzień ciąży tylko kość udowa 1,5 tyg do przodu baaaaaaaardzo długie nóżki
Poza tym pieknie tymi nóżkami zakryte i za nic nie chciało się pokazać ani odwrócić. Profesor powiedział tylko że narazie nic tam nie wystaje, ale jest malutkie i tak zakryte, ze moze tego nie widzi. Narazie wiec 51-49% to córeczka ale mam się jeszcze do tego nie przyzwyczajać
najwazniejsze ze zdrowe
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:40   #1780
violisia
Zadomowienie
 
Avatar violisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 501
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

no i gratulacje dla mamus chlopczykow

ja sie pochwale moim co 2 tygodniowym pstrykaniem fotek, chyba tym razem przerwy 3 tygodnie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gggg.jpg (11,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ggggggg.jpg (17,0 KB, 52 załadowań)
violisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:01   #1781
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
no i gratulacje dla mamus chlopczykow

ja sie pochwale moim co 2 tygodniowym pstrykaniem fotek, chyba tym razem przerwy 3 tygodnie..
superowy
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 22:44   #1782
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
no i gratulacje dla mamus chlopczykow

ja sie pochwale moim co 2 tygodniowym pstrykaniem fotek, chyba tym razem przerwy 3 tygodnie..
No no piękny brzuś
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 06:39   #1783
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
no i gratulacje dla mamus chlopczykow

ja sie pochwale moim co 2 tygodniowym pstrykaniem fotek, chyba tym razem przerwy 3 tygodnie..
śliczny kawałek dzidziusia



ide do pracy
wigilia mnie czeka
miłego dnia
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 06:47   #1784
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam mamuśki

Ja już też na nogach, właśnie jemy z Piotrusiem śniadanko.
Mam już L4, ale idę trochę popracować, a potem na manicure.
Zostały nam jeszcze małe zakupy do zrobienia.

Moria, możesz oficjalnie dopisać do listy : synek Piotruś

Miłego dnia dziewczyny.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:08   #1785
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej kochane spioszki!
jak tam? ja dzisiaj ostatni dzien pracy przed swietami, na szczescie obrobilam sie wczoraj i w poniedzialek wiec dzisiaj mohge powoli zakonczyc tydzien jutro wzielam sobie wolne, a wigilie mamy wolna przepisowa, podonie jak zawsze mamy wolne miedzy swietami i nowym rokiem troche odpoczne wreszice bo jak pisalam na zwolnienie marne szanse



Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
śliczny kawałek dzidziusia



ide do pracy
wigilia mnie czeka
miłego dnia
kochana wigilia w pracy do przezycia, moze akurat bedzie milo, milego dnia zycze
Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

Ja już też na nogach, właśnie jemy z Piotrusiem śniadanko.
Mam już L4, ale idę trochę popracować, a potem na manicure.
Zostały nam jeszcze małe zakupy do zrobienia.

Moria, możesz oficjalnie dopisać do listy : synek Piotruś

Miłego dnia dziewczyny.
smacznego sniadanka ale ci fajnie z manicure, ja za pozno chcialam sie umowic, wiec jeszcze pewnie w czwartek wieczorem bede sama robic gratuluje raz jeszcze Piotrusia

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
no i gratulacje dla mamus chlopczykow

ja sie pochwale moim co 2 tygodniowym pstrykaniem fotek, chyba tym razem przerwy 3 tygodnie..
no no jaki brzusio! duzy i okraglutki!! a ktory to tydzien?
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
No i jestem wszystko w porządku Łożysko sie przykleiło, wszystko wygląda pieknie, kosteczki w normie jak na aktualny tydzień ciąży tylko kość udowa 1,5 tyg do przodu baaaaaaaardzo długie nóżki
Poza tym pieknie tymi nóżkami zakryte i za nic nie chciało się pokazać ani odwrócić. Profesor powiedział tylko że narazie nic tam nie wystaje, ale jest malutkie i tak zakryte, ze moze tego nie widzi. Narazie wiec 51-49% to córeczka ale mam się jeszcze do tego nie przyzwyczajać
noo najwazniejsze, ze z lozyskiem wszystko dobrze i dzidzia zdrowa, jeszcze sie ujawni zobaczysz Gratuluje

a ja chyba sie na razie poobijam bo na raze siedze sama, oczywiscie przed swietami pustki w biurze
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:38   #1786
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć mamusie
Witam się z rana, jak zwykle przy śniadanku i kawce Was podczytuję. Rany już dzisiaj środa i pojutrze święta, ten czas leci jak szalony.
Muszę dziś ufarbować włosy, paznokcie zostawiam na jutro ale generalnie muszę się trochę upodobnić do ludzi
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:42   #1787
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Włosy... Kurcze, też coś trzeba z nimi zrobić...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 07:57   #1788
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzień Dobry kochane!

Wczoraj nie miałam nawet 5 minut aby zajrzeć na wizaż. Od kiedy wstałam, ubrałam się i wyjechałam z domu, byłam "w trasie" przez prawie 9 godzin
Takie korki w Łodzi, że wszędzie jechało się 4xdłużej Chyba przez to siedzenie w aucie i ciągłe wciskanie sprzęgło gaz hamulec tak mnie bolą wszystkie kości przy bronchildzie, że szok! Wzgórek to mi pęknąć chciał aż się w nocy budziłam, mam wrażenie jakby mi się kości rozchodziły

Miałam wizytkę ale bez usg, słuchaliśmy tylko serduszka, pięknie biło. Ja mam ciągle dużego polipa na szyjce ale macica ok, nie ma twardnień Ciągle mam brać progesteron, bo jak to powiedział lekarz "trzeba na mnie chuchać i dmuchać" Fajny ten mój doktorek

andziot – Zosia urocza

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość
moria a co ten monitor oddechu, masz jakis link, ile to cudo kosztuje?
principessina – nie mam jeszcze upatrzonego ale na allegro jest ich sporo i często jest to takie urządzenie 2w1 monitor i niania i wtedy taniej wychodzi no i jest jeden odbiornik.

Muszę poczytać różne opinie bo znajomi mieli taki monitor, że im b. często w nocy pikał, mimo że z dzidzią nic się nie działo więc po 3 nocach mieli dosyć i z niego zrezygnowali.

Tav
– Marcelina ślicznie i Idka też mi się bardzooo podoba


Siasiek – robię dzisiaj te Twoje ciastka z żurawiną


anulinka – gratuluję siusiorka


amarcia – czyli na 50% długonoga córusia Najważniejsze, że rozwija się prawidłowo


Violisia – brzuszek jak marzenie


Eweska – Zaczynamy dziś 22 tydzień


Cytat:
Napisane przez kos20 Pokaż wiadomość
nie jestem na Waszej liście, bo wolę Was podczytywać niż pisać, taki podglądacz ze mnie chyba jest
Eeeee tam Podaj mi datę porodu i "zawiśniesz" na pierwszej stronie

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Co sroda mamy seans z mezem i ogladamy
Pauliziu to tak jak ja, uwielbiam środy i wieczorkiem zaglądam na wszystkie stronki o rozwoju dzidzi i czytam co tam się w brzuszku dzieje

No dobra, lecę się umyć póki mi piec działa, coś szwankuje i muszę do fachowca zadzwonić, wczoraj musiałam sobie wodę podgrzewać w czajniku aby muszlę umyć a na głowie to mam już taki bałagan, że najchętniej po domu bym w czapce chodziła no i dopóki nie naprawią mi pieca nie zamierzam się myć, bo on się co chwilę wyłącza a wtedy nie ma rady trzeba się myć w zimnej albo nie wiem co.
A ja załapałam jakiegoś wirusa, gardło mnie boli i smarczę więc nie chcę się dodatkowo wyziębić
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:05   #1789
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moria ty się nam tu nie rozchoruj na święta noo... Jak my się opłatkiem podzielimy - tak bez całowania ?
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 08:20   #1790
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Hej, Mamusie))

u mnie szybka kawa, rzut okiem na forum i zmykam

Anulinko, serdeczne gratulacje Syneczka! Intuicję masz pierwszej klasy

Ewesko, cieszę się, że u Ciebie dobrze! Pochwal się zakupami, no i czekamy na czwartek

Elis5, no i oczywiście Siasiek, dzięki za przepis!

Siasiek, tych filmików nie widziałam, ale teraz ogarnęłam, super! No i te opisy, co dziecko czuje, słyszy Ciekawe, czy jak głośno napiernicza mi muzyka w aucie, to Małej nie przeszkadza

Kasiu, dla równowagi dobrze by było, żebyś miała penisa w brzuchu))

Violisiu, jaki zgrabny, jędrny brzuszek

U mnie skasujcie imię Hania, bo mam bojkot i mało prawdopodobne, że tak nazwiemy Malucha Na tapecie jednak wciąż Jagódka, a teraz jeszcze Zuzia

Uciekam, ale jeszcze wpadnę

Miłego!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:21   #1791
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
moria ty się nam tu nie rozchoruj na święta noo... Jak my się opłatkiem podzielimy - tak bez całowania ?
amarcia uskuteczniam domowe leczenie, dużo herbatki malinowej, miodowej, isla na gardło i smaruję szyję Vick Vaporubem Póki co czuję się jeszcze kiepsko ale wierzę, że jutro będzie już dobrze

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
U mnie skasujcie imię Hania, bo mam bojkot i mało prawdopodobne, że tak nazwiemy Malucha Na tapecie jednak wciąż Jagódka, a teraz jeszcze Zuzia
mary skasowane U mnie też była przepychanka o imię na liście. Od początku chciałam Igę więc była Iga ale gdy mąż zobaczył to kazał zmienić na Liwię i basta Dobrze, że w końcu doszliśmy do porozumienia

Acha wkleję Wam fotkę mojej małej wyprawki dla córci, już co nieco mam
Wklejam też moje włosy, nie wiem czy Wam pisałam ale byłam tydzień temu u fryzjera i zrobiłam sobie kolorek aby wyglądać jakoś na święta. Od razu lepiej się czuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciuszki.jpg (113,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hery.jpg (83,7 KB, 52 załadowań)
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:28   #1792
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Moria jaka piekna wyprawka! az mam ochote cos kupic chyba zamowie zaraz cos na necie
I wlosy tez cuuudne
ja na razie nie ide do fryzjera bo juz nie mam z czego obcinac
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:32   #1793
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

moria..... im dłużej patrzę na te cudeńka tym bardziej jestem przekonana że mam druga córeczkę choś mąż nadal twierdzi, że to chłopiec!! a kolorek pienkny sma takoy kiedyś nosiłam teraz przerzuciłam się na kasztan, ale coś czuję że na lato znów będę nosic słońce we włosach
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:36   #1794
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

anula Miałam zacząć kupować po Nowym Roku ale mnie rączki świerzbią i nie mogę się powstrzymać

Kurcze, chciałam się za te ciastka z żurawiną zabrać ale ledwo chodzą, nawet jak siedzę to mnie te pachwiny rozrywają. Czytam w googlach, że to zupełnie normalne w ostatnich miesiącach ciąży, dziewczyny skarżą się na takie dolegliwości w okolicach 30-32 t. a u mnie dopiero 22 się zaczyna
A jeszcze jak czytam, że to dzidzia przesuwa się w dół i jest to oznaka zbliżającego się porodu to mam ciarki na plecach.

Wczoraj byłam u ginka o 17 i było wszystko ok, co prawda bóle pojawiły się 1,5h po wizycie, gdy wysiałam z auta może to przez tą kilkugodzinną jazdę

Z drugiej strony są też opinie, że taki ból jest normalny w II i III trym. nie świadczy o przedwczesnym porodzie a o rozciąganiu się wiązadeł więc trzymam się tej myśli
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:37   #1795
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Ha u mnie tylko przyproszylo mieszkam niecale dwie godziny drogi od Londynu [sam srodek Anglii ] i tutaj na szczescie wszystko gra

Niestety nie pomoge Ci z tym kontem na allegro, bo ja sie na tym kompletnie nie znam



Co sroda mamy seans z mezem i ogladamy

Agnieszka.M znalazlam na angielskim eBayu ta nianie elektroniczna z monitorem ruchu za &pound;70... czyli okolo 350 zl. 235zl taniej niz w Polsce .
Ooo! To dobrze wiedzieć, bo 12 stycznia ma mnie odwiedzić mój brat, który na stałe mieszka w Anglii, więc może go poproszę, żeby mi kupił. Aczkolwiek poprzeglądam jeszcze oferty u nas, bo może też by się znalazło coś tańszego.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:47   #1796
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
moria..... im dłużej patrzę na te cudeńka tym bardziej jestem przekonana że mam druga córeczkę
amarcia hehe a ja Ci powiem, że gdy wczoraj oglądałam ciuszki w tesco to zdecydowanie bardziej podobały mi się te dla chłopców Urocze buciki takie a'la sportowe, kombinezony misiowate - cuudo. Dla dziewczynek jest chyba 80% różuuu a ja bym chciała coś w paseczki z czerwonym, zielonym kolorkiem i niebieskim też albo jakieś groszki.
Wczoraj kupiłam więc tylko jednego pajaca fioletowy w ciemnofioletowe kułka za 14zł - promocja

Ech właśnie widzę, że mam za mało żurawiny No nic zrobię z połowy porcji bo dzisiaj to ja już się z domu nie ruszam
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:48   #1797
Catia88
Rozeznanie
 
Avatar Catia88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Witam Dziewczyny
Ale śpiący dzień... Tż obudził mnie telefonem o 9tej i dalej jakaś taka ospała jestem a dziś dalej czekaja nas zakupy prezentowe Ciekawe co ja dostane pod choinkę W ogóle od paru/parunastu nocy męczą mnie takie koszmary że chyba nie będę spać w nocy,żeby ich nie miec
Najbardziej nie moge się doczekać jutrzejszego dnia Jedziemy do Krakowa na USG i do mojej przyjaciółki bo ma urodziny
__________________
02.05.2011 Synuś Kubuś


Catia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:55   #1798
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Moria, ale cudne ciuszki i Twoje włosy też śliczne
Wy już macie pokupowane tyle ubranek a ja dosłownie nic aż mnie ściska aby coś w końcu kupić ale muszę poczekać do 6 stycznia.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:13   #1799
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

MoniaK ja też nic jeszcze nie mam

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

catia88 koszmary się skończą po usg też tak miałam do wczorajszego dnia, budziłam się przerażona, a po wczorajszej wizycie spałam jak niemowlę
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:25   #1800
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien Dobry Dziewczynki, dzis sobie niezle pospalam i teraz nie wiem gdzie rece wlozyc, bo musze posprzatac salon, ide na 15sta do fryzjera, zrobic wieksze zakupy i ciasta...

violisia piekny brzuchalek

anula_81 no wreszcie odsapniesz, do kiedy masz urlop?

moria piekny kolorek wloskow, to balejaz czy kolor? ja dzis ide tylko na podciecie, poczekam z kolorem do usg polowkowego, mamy 28ego, wiec dopiero po Nowym Roku sobie zrobie, ale nie mam tragedii jeszcze, przynajmniej tak sobie mowie ciuszki tez przecudowne, a ile rzeczy juz masz

MonikaK no ja wczoraj zrobilam sobie pedicure frencha, nawet calkiem dobrze wyszedl, brzusio jeszcze bardzo mi nie przeszkadzal i dalam rade sama zrobic dzis fryzjer, a jutro zrobie manicure, no i bede jak czlowiek wygladac
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.