Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud") - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-05, 16:10   #1771
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez monicka9219 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Mam pytanko, czy któraś skacze z folią owinietą łydki i uda przez skakanke??Bo ja na poczatku skakałam i niewiem czy to daje jakies efekty Wie może któraś cos na ten temat??
Pic na wode - nic nie daje
To, że się pocimy przy tym bardziej nie równa się wcale temu, że więcej tłuszczu się spala...

No chyba, że pod tą folią jakieś specyfiki, czy cuś... ale z tym to raczej się nie ćwiczycz
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 16:25   #1772
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez sieweczka Pokaż wiadomość
Lekarz też tak mówił zmienił zdanie... Teraz juz w to nei wierze,,,
Nie mam pojęcia co Ci jest... ciężo cokolwiek doradzać i pocieszać... napiszę tylko: Trzymaj się Słońce

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
:d
Za fotkę

Cytat:
Napisane przez asiek14 Pokaż wiadomość
Italianko mam do Ciebie prośbę. Kończy się długi weekend i w poniedziałek wracam do szkoły. Czy mogłabyś mi ułożyć przykładowy jadłospis, bo nie mam mozliwości jedzenia w szkole tak jak zaczęłam jeść w domu, tzn z posiłkami co 2-3h nie ma problemu, gorzej z ich jakością. Poza tym nie mam możliwości zjedzenia czegokolwiek w poniedziałek i środę przez 4 godziny. Pomogłabyś mi coś wymyśleć?
Chodzi Ci o konkretne posiłki jakie można zjeść "w biegu"? Wszytko zależy od tego na ile jesteś, hmm... odważna ? Nie wiem np. czy przygotowywanie posiłków wcześniej i jedzenie z pudełeczka wchodzi w grę. Albo np. serek wiejski... jeśli to dla Ciebie nie problem to i z posiłkami nie będzie problemu. No chyba, że chcesz się maskować Nie wiedzieć czemu kanapka, czy hamburger ludzi nie dziwią, a inne rzeczy tak... w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko mój 'zawijasek' :P w liść sałaty zawijałam kawałek piersi z kurczaka, warzywka... albo szynka i warzywka. I takich kilka zamiast kanapki do tego garść orzechów i był dobrze zbilansowny posiłek Teraz mam ze sobą zawsze łyżeczkę w torbie i jak wypada godzina 0, tj. czas na posiłek a niczego nie mam przygotowanego - do sklepu, serek wiejski, warzywko i także orzechy. Możesz zabierać sałatki ze sobą... warzywka, polane oliwą i coś białkowego, np. kawałek piersi z kurczaka. Trzeba kombinować

A tymi 4h odstępu bym się nie przejmowała skoro są tylko 2x w tygodniu.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 16:38   #1773
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

aprilku- śliczna fotka,masz baaardzo ładniutkie oczka
itaalianko i reszto wizażanek - a gdzie Wasze foteczki?
siweczko - podpisuję się pod tym co napisała italiaanka- nie wiem co się stało,ale jesteśmy z Tobą! może to marna pociecha,ale zawsze to miło kiedy masz świadomość,że gdzieś ktoś tam jest i mysli o Tobie cieplutko..
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 16:45   #1774
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez madzik=) Pokaż wiadomość
aprilku- śliczna fotka,masz baaardzo ładniutkie oczka
itaalianko i reszto wizażanek - a gdzie Wasze foteczki?
Dziękuję ostatnio kumpel mi wyznał, że mam coś oryginalnego w oczach

A właśnie gdzie zdjęcia reszty towarzyszek odchudzania?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:13   #1775
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
A właśnie gdzie zdjęcia reszty towarzyszek odchudzania?
April, bardzo łądne zdjęcie! Ślicznie na nim wyszłaś

Moje było już jakiś czas temu, wprawdzie póki co sama twarz, ale obiecuję, że jak będe już troszkę lepiej wyglądać, to wkleję całej sylwetki

Idę ćwiczyć, bo dziś za dużo leniuchwałam i siedziałam na wizażu A trzeba tłuszczyk spalać

Italianko, mam nadzieję, że nie przeraziła Cię długość mojej wiadomości, albo co gorsza, jej treść..?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:22   #1776
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez madzik=) Pokaż wiadomość
itaalianko i reszto wizażanek - a gdzie Wasze foteczki?
Moja buźka była, ale się zmyła, pozostało zdjęcie bez głowy

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Italianko, mam nadzieję, że nie przeraziła Cię długość mojej wiadomości, albo co gorsza, jej treść..?
Nie, nie... właśnie zabieram się za odpisywanie
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:23   #1777
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Przestałam wchodzic na ten wątek przez jakiś czas, bo moja dieta przestała mieć cokolwiek wspólnego ze zdrowym odzywianiem a było tylko na zmiany głodzenie się i obżeranie... Właśnie teraz siedze obżarta do granic wytrzymałości i zastanawiam się co ze sobą zrobić
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 17:27   #1778
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Przestałam wchodzic na ten wątek przez jakiś czas, bo moja dieta przestała mieć cokolwiek wspólnego ze zdrowym odzywianiem a było tylko na zmiany głodzenie się i obżeranie... Właśnie teraz siedze obżarta do granic wytrzymałości i zastanawiam się co ze sobą zrobić
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:27   #1779
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Ups, przepraszam za dubel
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:39   #1780
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Nie, nie... właśnie zabieram się za odpisywanie
W takim razie czekam z niecierpliwością

Shiryuna, może jednak postarasz się zacząć od nowa? Z nami.. Nie warto niszczyć sobie zdrowia, rujnować metabolizmu przez nierązsądne postępowanie. Pomyślisz sobie pewnie, że łatwo mi mówić. A wcale nie. Widzisz, rozumiem Cię i umiem zrozumieć Twoje postępowanie. Czasami człowiek ma już po prostu dość. Ja ostatnio też często wpadam w takiego doła, że najchętniej nic bym już nigdy nie jadła, nie mogę na siebie patrzeć. I naogół kończy się napadem na jedzenie, wyrzutami sumienia i koło się zamyka. Wiem, że mogę nad tym zapanować i dlatego mówię STOP. Chcę schudnąć zdrowo i trwale. Żadnego jojo, żadnego marnowania sobie zdrowia. Dzięki pomocy dziewczyn, a zwłaszcza Italianki staram się ułożyć sobie nowy trening i nową dietę. Moją i dla mnie najlepszą. I spróbuję jeszcze raz. Mam cel i chcę go osiągnąć. Musi się udać. Tobie również, tylko musisz w to bardzo mocno uwierzyć. Ja w Ciebie wierzę i dziewczyny na pewno też. Zaglądaj częściej i pisz.


Ps. Przepraszam za to mędrkowanie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:44   #1781
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
W takim razie czekam z niecierpliwością

Shiryuna, może jednak postarasz się zacząć od nowa? Z nami.. Nie warto niszczyć sobie zdrowia, rujnować metabolizmu przez nierązsądne postępowanie. Pomyślisz sobie pewnie, że łatwo mi mówić. A wcale nie. Widzisz, rozumiem Cię i umiem zrozumieć Twoje postępowanie. Czasami człowiek ma już po prostu dość. Ja ostatnio też często wpadam w takiego doła, że najchętniej nic bym już nigdy nie jadła, nie mogę na siebie patrzeć. I naogół kończy się napadem na jedzenie, wyrzutami sumienia i koło się zamyka. Wiem, że mogę nad tym zapanować i dlatego mówię STOP. Chcę schudnąć zdrowo i trwale. Żadnego jojo, żadnego marnowania sobie zdrowia. Dzięki pomocy dziewczyn, a zwłaszcza Italianki staram się ułożyć sobie nowy trening i nową dietę. Moją i dla mnie najlepszą. I spróbuję jeszcze raz. Mam cel i chcę go osiągnąć. Musi się udać. Tobie również, tylko musisz w to bardzo mocno uwierzyć. Ja w Ciebie wierzę i dziewczyny na pewno też. Zaglądaj częściej i pisz.


Ps. Przepraszam za to mędrkowanie
Dzięki Chce spróbowac jeszcze raz, tylko jakoś już nie wierze, że mi się uda zdrowo schudnąć :/
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 17:50   #1782
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Dzięki Chce spróbowac jeszcze raz, tylko jakoś już nie wierze, że mi się uda zdrowo schudnąć :/
Wiesz, mnie też się wydawało, że to niemożliwe, bo jak to, mam tyle jeść i nie tylko nie tyć, ale i chudnąć Dieta zawsze kojarzyła mi się raczej z jakimiś drakońsko małymi porcjami paskudnych rzeczy, a tu wcale nie.
Mam troszkę do zrzucenia, chociaż może aż tak po mnie nie widać i ostatecznie może się okazać, że nie będzie mi potrzeba aż tylu kg pozbywać się, co zakłądałam początkowo, wiem, że potrzeba czasu i tak naprawdę nie mam nic do zrzucenia, a bardzo dużo do zyskania. Głodzenie się to już ostateczność. W dodatku nieracjonalna, wyniszczająca i nie przynosząca trwałych efektów.
A wiara podobno czyni cuda
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:54   #1783
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Wiesz, mnie też się wydawało, że to niemożliwe, bo jak to, mam tyle jeść i nie tylko nie tyć, ale i chudnąć Dieta zawsze kojarzyła mi się raczej z jakimiś drakońsko małymi porcjami paskudnych rzeczy, a tu wcale nie.
Mam troszkę do zrzucenia, chociaż może aż tak po mnie nie widać i ostatecznie może się okazać, że nie będzie mi potrzeba aż tylu kg pozbywać się, co zakłądałam początkowo, wiem, że potrzeba czasu i tak naprawdę nie mam nic do zrzucenia, a bardzo dużo do zyskania. Głodzenie się to już ostateczność. W dodatku nieracjonalna, wyniszczająca i nie przynosząca trwałych efektów.
A wiara podobno czyni cuda
U mnie jedynym problemem jest to, że ja nie lubie czekać ja bym chciała JUŻ być chuda :/ eeeeh chora jestem, jutro postaram sie jeść zdrowo a poźniej się zobaczy.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 17:59   #1784
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
U mnie jedynym problemem jest to, że ja nie lubie czekać ja bym chciała JUŻ być chuda :/ eeeeh chora jestem, jutro postaram sie jeść zdrowo a poźniej się zobaczy.
A kto lubi? Bo ja osobiście nie znam takiej osoby
Myślisz, że ja nie chciałabym zasnąć dziś w rozmiarze 38/40, a jutro obudzić się w 34/36- oczywiście, że bym chciała. Ale gdyby to było takie proste..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:19   #1785
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
U mnie jedynym problemem jest to, że ja nie lubie czekać ja bym chciała JUŻ być chuda :/ eeeeh chora jestem, jutro postaram sie jeść zdrowo a poźniej się zobaczy.

Pomyśl inaczej...jesteś młoda, ładna, szczupła. Chcesz to czy owo udoskonalić. To naprawdę jest do wykonania by wyglądać jak chcesz. Pomyśl o takich jak ja hehe, które nie mają zamiaru tylko kształtować sylwetki, tylko całkowicie się zmienić, które nigdy nie osiągną takiej sylwetki jaką masz.
Dziewczyno a co ja mam powiedzieć? Przede mną masa kg i ciągle pod górkę...Nie ma się co łamać, zjadłaś, obiadłaś się trudno, ale nie rzucaj tego! Ja właśnie tak robiłam...chciałam szybko się odchudzić...kilka kg zeszło lub dopadł wilczy apetyt i już wszystko szło w kąt...a kg rosły i rosły. Głowa do góry, bo jak nie do idę hmmm na lody i będziesz mnie mieć na sumieniu :P
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:22   #1786
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez ewcia_marchewcia Pokaż wiadomość
Pomyśl inaczej...jesteś młoda, ładna, szczupła. Chcesz to czy owo udoskonalić. To naprawdę jest do wykonania by wyglądać jak chcesz. Pomyśl o takich jak ja hehe, które nie mają zamiaru tylko kształtować sylwetki, tylko całkowicie się zmienić, które nigdy nie osiągną takiej sylwetki jaką masz.
Dziewczyno a co ja mam powiedzieć? Przede mną masa kg i ciągle pod górkę...Nie ma się co łamać, zjadłaś, obiadłaś się trudno, ale nie rzucaj tego! Ja właśnie tak robiłam...chciałam szybko się odchudzić...kilka kg zeszło lub dopadł wilczy apetyt i już wszystko szło w kąt...a kg rosły i rosły. Głowa do góry, bo jak nie do idę hmmm na lody i będziesz mnie mieć na sumieniu :P
Ja waże bardzo dużo... około 74 kg, czyli przede mną też masa kg, ale więcej już schudłam nic musze schudnąć To mnie pociesza, bo schudłam już 30 kg Ok lece na herbatke do sąsiadki.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:24   #1787
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Shiryuna - Tak dobrze Ci szło i co się stało ? Nie poddawaj się... zacznij od nowa, ale tym razem nie przerwywaj... pomyśl, że każdy dzień zbliża Cię do celu... Mówisz, że chciałabyś być JUŻ chuda... ale to by Cię niczego nie nauczyło... kiedyś też tak chciałam... niech ktoś weźmie ode mnie te kilogramy, a ja już obiecuję, że nie tknę słodyczy, że będę dobrze się odżywiać, że... myślisz, że by tak było? Wątpię... było by... jestem chuda, więc dlaczego by nie jedno ciasteczko, jedna czekoladka... szybko by pewnie kilogramy wróciły Jak uda Ci się schudnąć pięknie, zdrowo i trwale: poznasz co to znaczy odmawiać sobie pewnych rzecz, wytrenujesz silną wolę, docenisz smak np. słodyczy - bo czekolada inaczej smakuje raz na jakiś czas, niż codziennie a przede wszsytkim... będziesz z siebie dumna, że Ci się udało i zastanowisz się 3x zanim zjesz coś słodkiego lub coś "zakazanego" - nie będziesz chciała wrócić do starej wagi... podejmij ten wysyłek. A zobaczysz jaka to będzie radość jak dojdziesz do wymarzonej figury...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:26   #1788
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Ja waże bardzo dużo... około 74 kg, czyli przede mną też masa kg, ale więcej już schudłam nic musze schudnąć To mnie pociesza, bo schudłam już 30 kg Ok lece na herbatke do sąsiadki.
I Ty mi tu marudzisz? A sio, a kysz, bo miotłą pogodnie :P
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:28   #1789
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez ewcia_marchewcia Pokaż wiadomość
I Ty mi tu marudzisz? A sio, a kysz, bo miotłą pogodnie :P


Ewciu... jak tam dietka u Ciebie? Lepiej już? Stosujesz pięknie wszsytko ?
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 18:35   #1790
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Zauwazyl ktos moja nieobecnosc? Bo tak sie rozgadalyscie !
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:48   #1791
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

NoLQa uhm Ja Strasznie dłuuugo mi w tej szkole dzisiaj byłaś

A moja dieta dzisiaj wzięła sobie urlop Sałata ze śmietaną..kotlet mielony,drożdżówka i pączek..no no.. Ale jutro na studia i musiałam się jakoś pocieszyć Mam ochotę na czekoladę..
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 18:54   #1792
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Madzik - za paczka i reszte i za to, ze tesknilas
A w szkole dzisiaj bylam normalnie, lecz zaraz po lekcjach pojechalam do centrum na sklepy.. ale nie znalazlam nic fajnego - tylko 2 bluzeczki
Ostatnio ciuchow na mnie nie moge kupic - bo wielkie rozmiary <ktore nosilam wczesniej> sa na mnie za duze a w te "noramlne" JESZCZE nie wchodze

Dzisiaj strasznie dziwnie zjadlam.. i wiem, ze zle , ale mam nadzieje, ze italianka mnie nie zabije

* platki z mlekiem na sniadanko
*2 jogurty i troche platkow sniadaniowych i batonik, ten fitnessowy co ma 80 kcal <tu musze napisac, ze nie zaluje bo byl bardzo dobry i delektowalam sie nim >
*serek wiejski z salata i jogurt.. a i krakersiki fitnessowe <wasa>

Ps. mam usprawiedliwienie - taki jadlospis mialam dzisiaj bo caly dzien w biegu
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:01   #1793
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Wybaczysz, jeśli posłużę sie twoim sposobem? Łatwiej mi będzie odpowiedzieć na poszczególne fragmenty. I z góry zapewniam że to pierwszy i ostatni raz
Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o konkretne posiłki jakie można zjeść "w biegu"? Wszytko zależy od tego na ile jesteś, hmm... odważna ? Nie wiem np. czy przygotowywanie posiłków wcześniej i jedzenie z pudełeczka wchodzi w grę. Albo np. serek wiejski... jeśli to dla Ciebie nie problem to i z posiłkami nie będzie problemu. No chyba, że chcesz się maskować Maskowanie nie będzie potrzebne. Wielu rzeczy (bułki pizzowe, chipsy itp.) od dawna już nie jem, bo miały nieestetyczne skutki uboczne .Nie wiedzieć czemu kanapka, czy hamburger ludzi nie dziwią, a inne rzeczy tak... w tej chwili przychodzi mi do głowy tylko mój 'zawijasek' :P w liść sałaty zawijałam kawałek piersi z kurczaka, (pierś z kurczaka gotowana?) warzywka... albo szynka i warzywka. I takich kilka zamiast kanapki do tego garść orzechów i był dobrze zbilansowny posiłek Teraz mam ze sobą zawsze łyżeczkę w torbie i jak wypada godzina 0, tj. czas na posiłek a niczego nie mam przygotowanego - do sklepu, serek wiejski, z czym jeść serek wiejski żeby sie do niego przekonać? bo zjeść, to go zjem, ale bardziej z przymusu niż z lubienia. warzywko i także orzechy. Możesz zabierać sałatki ze sobą... warzywka, Jakieś konkretne warzywa czy obojętnie? polane oliwą i coś białkowego, np. kawałek piersi z kurczaka. Trzeba kombinować

A tymi 4h odstępu bym się nie przejmowała skoro są tylko 2x w tygodniu.
Dzięki za rady
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:02   #1794
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez NoLQa Pokaż wiadomość
Zauwazyl ktos moja nieobecnosc? Bo tak sie rozgadalyscie !
ja zauważyłam... dobrze, że już jesteś!
april:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:03   #1795
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

A tak w ogóle to się pochwalę
Jutro jest moja 1 rocznica ślubu Ktoś zna jakiś sposób, na cofnięcie się o ten rok? Bo chętnie przeżyję to jeszcze raz

Za tydzień (13-go) mam urodziny i z tej okazji najazd rodziców i teściów, a co za tym idzie robie obiad z podwieczorkiem na 8 osób wyobrażacie to sobie? bo ja nie Pomysłu nie mam, ale coś się wymyśli
A tak dla Was z tej okazji moje zdjęcie ślubne, bez M., bo pewnie nie dostanę od niego pozwolenia na publikację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rever (9).jpg (114,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rever (37).jpg (86,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eeee.jpg (99,6 KB, 30 załadowań)
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:07   #1796
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

NoLQa - Nie ma obiadu Wiem,wiem-"w biegu" A poza tym nie mam prawa głosu dziś chociaż piszę jak najęta- hi hi hi Zapomniałam napisać, że masz świetną bluzeczkę w paski
italiaanko - ładnie prosimy o zdjęcie z głową Fajnie tak pisać do kogoś i "widzieć go"

Ewciu!-Gratulacje!!! Jejku..ślub i w ogóle..Może kiedyś Na dzień dzisiejszy szukam księcia z bajki :P A gdzie zdjątko? Nie ma Masz rude włosy? Pasowałyby mi do Ciebie

Oparłam się czekoladzie i zjadłam wafelka ryżowego Za chwilkę a6w i może zacznę jakąś pracę pisać..hmm..po baaardzo długim zastanowieniu- aż 3 sekundy stwierdzam,że zacznę pisać jutro

Aaa!!!mam!!! Jesteś blondynką A myślałam,że rudzielcem Śliczna jesteś! Masz baaardzo sympatyczną buźkę!
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..

Edytowane przez madzik=)
Czas edycji: 2007-05-05 o 19:21 Powód: Jestem blondynką i do tego w okularach :)
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:24   #1797
ewcia_marchewcia
Raczkowanie
 
Avatar ewcia_marchewcia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 95
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Dziekuję Madzik
Obecnie mam brązowe włoski czyli takie jakie mam naturalne.
ewcia_marchewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:32   #1798
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

NoLQa, oczywiście, że zauważyłyśmy, nawet się stęsknić zdążyłyśmy

madzik, jeszcze ode mnie
Jak tylko przyjdzie Italianka, to

Ewciu, jesteś po prostu śliczna! Twarzyczka przesympatyczna, ciepła, jak u laleczki (oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu )
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:50   #1799
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Przestałam wchodzic na ten wątek przez jakiś czas, bo moja dieta przestała mieć cokolwiek wspólnego ze zdrowym odzywianiem a było tylko na zmiany głodzenie się i obżeranie... Właśnie teraz siedze obżarta do granic wytrzymałości i zastanawiam się co ze sobą zrobić
Hmmm... tak się składa, że mam podobnie. Na początku tego tematu byłam pełna chęci i zapału... Szybciej jak to się pojawiło minęło... No cóż... myślę, że jak będę miała sporą nadwagę opamiętam się. Nic innego chyba mnie nie zmotywuje... Życie... dlatego też wchodzę tu raz na ruski rok i czuję, że tu po prostu nie pasuje Ale życzę WAM powodzenia...
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-05, 19:51   #1800
madzik=)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 185
Dot.: Odchudzamy sie ZDROWO i SKUTECZNIE! (bez diety "cud")

mademoiselle jeanne - Ty też mnie bijesz? Ale to dobrze A italiaanka chyba o mnie zapomniała już.. Może więc nie będzie tak źle

Uciekam robić a6w - dziń 9
__________________
koty nie lubią ludzkich opowieści..
madzik=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.